DE KLEDINGBOKSER herenkostuum Ui ver Interieur Wij voor u: U staat in het middelpunt van onze belangstelling! i Wij voor u. Graag gedaan. DE PZC ALTIJD WELKOM TAMSE B.V. hp Interieurdekor ZATERDAG 2 OKTOBER 1976 PROVINCIALE ZttUVVöt COUHAN f 15 gemeente OOSTBURG Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Oostburg maken bekend, dat zij vai} plan zijn aan de heer E. F. R. Loekefeer, Zeestraat 4-6 te Axel, voor het uitbrei den en verbeteren van de woning Wijk A-6 te IJzendijke, kadastraal bekend gemeente Oostburg, sectie N, nummer 42, vrijstelling te verlenen als bedoeld in artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening. Deze vrijstelling houdt in, dat deze wo ning zal mogen worden opgeknapt, on danks de afwijking met de voorschriften van het geldende bestemmingsplan 'IJ zendijke Plan in hoofdzaak'. De stukken, die op het bouwplan en de te verlenen vrijstelling betrekking heb ben, liggen vanaf 4 oktober 1976 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie (Schouwburg straat 2, bureau ruimtelijke ordening) te Oostburg. Een ieder is bevoegd gedurende de ter mijn van de tervisielegging schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de vrijstelling bij ons in te dienen. Oostburg, 2 oktober 1976. Burgemeester en wethouders voornoemd, A. Schipper, burgemeester P. J. I. Verhage, secretaris verhuur}: graafmachines/ wiellaadschoppen hijskranen en hoogwerkers WAARDE Telefoon (01134) 162* 2087 Woningbouwvereniging 'GOED WONEN' Schuitvaartgracht 253, Vlissingen Het bestuur nodigt haar leden uit tot het bijwonen van de jaarvergadering welke gehouden zal worden op woens dag 6 oktober 1976 's avonds om 19.30 uur in 'Het Anker', Bonedijkestraat 163 te Vlissingen. Het bestuur. Vroom Dreesmann heeft altijd zijn best gedaan om het de klanten naar de zin te maken. In het kader van de veranderende koopgewoonten werd de laatste iaren gekozen voor een artikel-presentatie die u het kiezen gemakkelijker maakte. Dit systeem bleek aan te slaan, maar ae afstand tussen onze mensen in de verkoop en u bleek hierdoor vaak te groot te zijn, en dat is vervelend als u iets wilt weten of vragen. Hier willen we iets aan doen. Wij zijn aan het denken geslagen. En we willen van deze gelegen heid gebruik maken om meteen een heleboel andere wensen van onze klanten te realiseren. Want als je iets doet, moet je het goed doen, vinden wij. In deze advertentie leest u er alles over. Graag gedaan. i Klantenraden Uit het klantenbestand van uw warenhuis zijn onder notaris- toezicht op democratische wijze leden getrokken voor deze Klantenraden. Deze kunnen in de regelmatig vergaderende raden hun wensen kenbaar maken ten aanzien van kollekties, prijzen, bediening, service en koopsfeer. En reken maar dat wij luisteren. Met gespitste oren! Graag gedaan. Er wordt nay uw mening gevraagd. En geluisterd! Een aantal hostesses zullen regelmatig winkelende klanten intervieuwen om hun bevindingen over Vroom Dreesmann te toetsen. Als vragen worden gesteld als: "Welke afdeling heeft u het laatst bezocht?", "Hebt u gevonden wat u zocht?" en "Hoe vond u de bedienine?", wilt u dan eerlijk antwoord geven? Dank u wel voor uw plezierige medewerking. Kadobonnen Als u iemand een kadootje wilt geven, maar u weet niet wat hij of zij graag zou willen hebben, dan is een kadobon van Vroom Dreesmann de ideale oplossing. Want omdat bij uw warenhuis praktisch alles te koop is, kan de gelukkige precies datgene kiezen dat hij of zij graag wilde hebben. En u komt niet met lege handen! MiddelburgVlissingen En zo willen we het u nóg meer naar de zin maken: Klachtenbehandeling Klachten proberen wij uiteraard zoveel mogelijk te voorkomen. Maar we zijn allemaal mensen, en daarom kan het voor komen dat u ergens niet tevreden over bent. Daarom is er voortaan in elk warenhuis van Vroom Dreesmann een Tdachtenman', wiens enige taak het is uw klacht aan te horen en daar werk van te maken. Reken maar dat dat gedaan wordt! Graag gedaan. Middelburg, Vlissingen Technische dienst Dat u perfekte service krijgt van de technische dienst in de garantie periode, wist u waarschijn lijk al. Maar dat wij dezelfde perfekte service geven na die garantie periode, willen we hier graag even benadrukken. En dat geldt voor alle merken apparaten, als ze maar bij ons gekocht zijn. MiddelburgVlissingen I Binnenhuisadviseur U zou wel eens willen weten welke kleuren bij elkaar passen. Hoe die lamp bij u thuis zou staan, of andere interieurzaken. Welnu, onze binnenhuis adviseur staat u graag met raad en daad terzijde. Hij maakt zelfs desgewenst een tekening voor u. Graag gedaan. Middelburg, Vlissingen Ruilen Iedereen kan van gedachten veranderen. En vergissen is al even menselijk. Daarom wordt er niet moeilijk gedaan als u iets wilt ruilen. Ook als u het bewuste artikel b.v. bij Vroom Dreesmann Rotterdam heeft gekocht, en u wilt het in Groningen ruilen. Wij doen dat zonder gemor, zonder gezeur. Als u de kassabon maar even meeneemt. Graag gedaan. Middelburg, Vlissingen Kinderwagentjes U bent met uw kind aan 't winkelen. Kindje wordt moe. Wat doet u dan om toch prettig verder te winkelen? U neemt een kinderwagentje bij de afde ling klantenservice! Graag gedaan. Middelburg, Vlissingen Klantengarderobe U wilt uw jas wel even kwijt. Of de pakjes waar mee u loopt te sjouwen, om maar een paar voor beelden te noemen. Dan geeft u dat toch gewoon even af bij de klantengarderobe! Graag gedaan. Middelburg, Vlissingen VROOMS DREESMANN gj Op voorstel van de Klantenraden. Een bekend gul gebaar van De Kledingbokser. Helemaal voor niets ontvangt u naar eigen keuze een lraaie wollen damesmantel, een warme herenwinterjas, een modieuze regenmantel, een vlotte sportkombinatie, een elegante japon, een fijne rok of een komfortabele herencoat. Of u maakt een andere - gratis - keus uit een grote kollektië modieuze kledingstukken. Kies bijvoorbeeld uit de hippe kollektie kinderkleding. Dat mag u bij aankoop van een uit de internationale kollektie van De Kledingbokser. En wie nu denkt dat die kostuums dus wel dubbel duur zullen zijn, vergist zich deerlijk! De Kledingbokser brengt een fraaie kollektie herenkostuums. Ook ruime keuze voor mqnnen met speciale maten. Klassiek gedistingeerd zowel als gedurfd modem. Met en zonder vest. (Let op, het vest is weer mode). Gesneden door meesterlijke coupeurs uit gegaran deerde kwaliteitsstoffen. Voor prijzen die u als muziek in de oren klinken. Ontdek nu wie toch echt de voordeligste is. specialist in betere dames-, heren- en kinderkleding BOONE BOUWMATERIALEN Korendijk 20 - Middelburg Zaterdag 2 oktober zijn onze toonkamers gesloten i.v.m. tus sentijdse inventarisatie. Openbare commissievergaderingen Maandag 4 oktober a.s. 19.30 uur) commissie van bijstand gemeentewerken. Dinsdag 5 oktober a.s. (19.30 uur): commissie van voorbereiding voor de ruimtelijke ordening. Vrijdag 8 oktober a.s. (16.30 uur): commissie volksgezondheid/milieuhygiëne en sociale zaken. Alle bijeenkomsten worden gehouden in het stadhuis (ingang Lange Noordstraat). Zij kunnen door een ieder als toehoorder worden bij gewoond. De agenda's liggen ter inzage op het bureau voor lichting begane grond stadhuis. HOTEL-CAFÉ-RESTAURANT Uit voorraad leverbaar DEKZEILEN in nylon en polytheen kwaliteit Afm, 6x8-6x4 3x4-2x3-2x4 VAN DE GRUITER Zeilmakerij Scheeps- en water sportartikelen Edisonweg 1 VLISSINGEN Tel. 01184-12842 Zeeuws Vlaanderen Hulst Terneuzen Bierkaaistraat 30 Noordstraat 84 Vlissingen Lange 7elke 26 Goes G.wepooitstiaatö Direkt aan het strand Gehele jaar geopend Overdekt verwarmd zwembad Tennis-en midgetgolfbaan Seizoen- en jaarplaatsen Caravan- en bootverkoop Tel. 01107-555* Postbus 2 Installateurs - Goes Postbus 154 - Telf. 01106-1740. De Service-dienst Centrale Venvarming maakt u hierbij at tent, dat m.i.v. 1 oktober het centraal storings- telefoonno. voor storingen bui ten de normale iverktijden is gewijzigd van: 01100-15725 in 01100-14898. in Middelburg en in Goes, een soort musea voor schone meubelkunsten maar dan zonder entreegeld. U kunt vrij en blij rondlopen, ziet u iets wa t u erg mooi vindt, 't is te koop. Middelburg, Korte Delft 4, tel. 13194. Goes, Lange Kerkstraat 20, tel. 16304. 3e verdieping RUSTIEK bijzonder sfeervolle meubelen in de juiste riiMii —BB» 2e verdieping ZITMEUBELEN zitcomfort vertaald in goede smaak. le verdieping STIJLMEUBELEN Geniet gerust van het beste meubelmakers- werk dat ons land voortbrengt, gezellige open haard. hl Begane grond een snelle blik door de kleine raampjes ver telt u iets over de aard der zaak, maar lang niet alles, dus stap binnen, bij ons bent u thuis. Woningstoffering en verlichting op hoog niveau voorzien van een werke lijk deskundig advies. Loopt u rustig eens geheel vrijblijvend binnen. Korte Delft 2A. Middelburg, TeL 13194.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 15