ZORGELOOSHEID WERD FEYENOORD BIJNA FATAAL IN STOCKHOLM PSV haalde vrij simpel tweede ronde na 6-0 zege op FC Dundalk 'Onzichtbare' Nico Jansen zorgde toch nog voor redding HUIJZEN10E IN TOUR DE L0RAINCE Zebra houdt vergadering Bij PSV 250ste Nederlandse EC-doelpunt OVERWINNING KOSTTE EINDHOVENAREN HALF UUR CONCENTRATIE UITSLAGEN Bekerwinnaars UEFA-beker DONDERDAG 30 SEPTEMBER 1976 15 (Door Joop van den Berg) STOCKHOLM - De opgewekte zorgeloosheid waarmee Feye- noord in Stockholm toeleefde naar het tweede Europa- Cuptreffen tegen Djurgarden, is de Rotterdammers bijna fataal geworden. Het overmoedige esquadron van trainer Vujadin Bos- kov ging van de misplaatste en naar gisteravond bleek gevaar lijke veronderstelling uit dat er niets meer mis kon gaan na de zege van 3-0 veertien dagen geleden in Rotterdam. Maar de ont hutsende realiteit was dat Feyenoord in het Rasunda-stadion op de rand van de afgrond wankelde. In de eerste helft al kregen de onstuimige Zweden zoveel schitterend uitgespeelde kansen, dat het een wonder mocht heten dat de rust inging met slechts een achterstand van 1-0 voor Feyenoord. En toen het 24 minuten na de hervatting volkomen en meer dan verdiend 2-0 werd voor Djur garden, leken de aangeslagen Rotterdammers werkelijk rijp voor de sloop. Maar een sensationele verrassing in het Europa-Cupgebeuren bleef uit, toen veertien minuten voor het einde een verschrikkelijk misverstand tussen doelman Alkeby en verdediger Davids- son de Zweedse illusie vernietigde. Want daardoor kon een voordien voort durend blunderende Nico Jansen mak kelijk de bal in het lege doel jagen. Ver bijsterd incasseerden dc opvallend weinig toeschouwers (ruim 1700) die tegenslag Een tegenslag die bovendien de Zweedse aanvalswoede brak. Met een onwaarschijnlijk geluk was Feye noord door dit avontuur gerold, want de uitslag was bijzonder geflatteerd voor de Rotterdammers, die niet hadden mogen klagen als ze met 4-0 het schip waren ingegaan, De hoekschopverhou ding (5-1 in het voordeel van Djurgar den) geeft maar een schijn weer van de aanvallende overmacht van de Zweden. Trainer Boskov, die van angst en span- JERAS PROMOVEERT IN STRIJD NTTB-CUP DELFT - Zelden in de geschiedenis van de NTTB-cup (heren) en de Limburg- coupe (dames) is er zo veel spanning ge weest als in de sporthal Brasserkade te Delft. Bij de dames in groep B eindigden vijf dames allen met. twee overwinnin gen gelijk achter winnares Sonja Helt- zel. De Tanaka speelster Addie Snijders werd door game-verhoudingen de ge lukkige nummer twee en promoveerde naar de A-groep. Ook Vlissinger Dick Jeras (Wilno) promoveerde Door een tweede plaats in groep C. achter de En gelsman Trevor Taylor, van wie hij in drie games verloor, komt hij in de vol gende ronde uit tegen Bert kvan de Helm. Bert schoofs. Anton -Will van Zoelen, Hans Langen enuiteraard tegen Tempo Team speler Trevor Taylor. Bij de dames ging de eerdte plaats in groep A naar Bettie Vriesekoop van Avanü, die ongeslagn bleef en bij de he ren naar Richard Fritz, de Westduister, die uitkomt voor de Hia Panels., Fritz moest alleen Nico van SLOBBE FELI CITEREN. Grootste verrassing was de degradatie van Bert van de Helm, de 9-voudige Ne derlandse kampioen, die zich in de A-groep met wist te handhaven. Wel wist de 17-jarige Han Gootzen J C V.). die op een goede derde plaats in de A-groep bslag legde. Luctor verloor van Beveren CL1NGE - Het tweede voetbalelftal van de rijkspolitiesportvereniging Luctor, district Middelburg, speelde een vriend schappelijke wedstrijd tegen een team samengesteld van de sportvereniging van de Brigade Beveren-Waas van de Rijkswacht uit Belgé. Deze op het terrein van de V V Clinge gespeelde wedstrijd werd door de Bel gen met 1-0 gewonnen. METZ-Tonny Huijzen uit Kloetinge is in de Franse etappewedstrijd voor amateurwielrenners Tour dc Loraince Alsace als tiende geëindigd in het al gemeen klassement. In het puntenklassement eindigde hij als vijfde. Huijzen was daarmee de tweede Nederlander. Ton ter Harmsel werd vijfde. De wedstrijd eindigde in een overwin ning voor de Fransman Bodier. De beste prestaties leverde Huijzen in de proloog, de vijfde etappe van Bar-le-Duc naar Hyange over 136 kilometer en de zesde rit van Hyange naar Thionville over 45.5 kilometer. In die ritten werd de Zeeuw vierde. KAPELLE - Zaterdag houdt de Zeeuws Brabantse Turnkring van hrt lvonin- klijkee Nederlands Gymnastiek Ver bond in 'De Vroone'te Kapelle de kring- jaarvergadering. Tot de agendapunten behoren onder andere de verkiezing van de technische commissie, waann periodiek aftredend doch herkiesbaar de dasmes C de Graaf-van Weele en A Harmsen- v. d. Kuyl en de heer L. C. Wisse. Verder stelt de technische commissie in verband met de vele werkzaamheden voor, haar commissie met één persoon uit te brei den, ning in de tweede hglft geen moment in de dug-out kon blijven zitten en vaak tierend van woede langs de lijn rende, was een half uur na de wedstrijd nog bleek en aangeslagen door deze afgang: „Het is een schande dat we deze tegen stander zo onderschat hebben. Nog nooit heeft Feyenoord zo apathisch, flegmatiek en tempoloos gespeeld. Er zullen harde woorden vallen om de spi rit er weer in te brengen". Afgekraakt Ook aanvoerder Eddie Treytel wilde nu wel toegeven dat Feyenoord er tegen de Zweden een schaamteloze vertoning van had gemaakt. „In Rotterdam zijn we na de wedstrijd tegen Djurgarden al uitgelachen omdat we met slecht spel, maar met zoveel mazzel wonnen. Ik moet zeggen dat ik me nu realiseer dat die kritiek terecht was. We hebben vaak opmerkingen op negatief geschrijf van de pers. maar als we nu afgekraakt wor den, is dat volkomen terechtzei de Rotterdamse doelman, die ook nog niet over zijn angst en verbazing heen was. Spits Nico Jansen, die door een lach wekkende mistrap aan de basis stond van het eerste Zweedse doelpunt (al in de tweede minuut van de wedstrijdi vond nog een excuus: Toen we hier dat schitterend stadion binnenkwamen, waar in 1958 de finale werd gespeeld tus sen Zweden en Brazilië voor het wereld kampioenschap, dacht ik eerst we spe len vanavond zeker tegen een amateur clubje. want er zaten zo ontzettend weinig mensen op de tribunes. We speelden bijna voor een leeg stadion. Dan ga je de zaak niet ernstig opnemen. Maar we hebben ze inderdaad volkomen ten onrechte onderschat". Middelmatig Door deze onderschatte Zweedse semi- profs werd Feyenoord inderdaad pijn lijk met de neus op de waarheid gedrukt. En die waarheid is dan dat de Rotter damse formatie teruggevallen ls tot een middelmatig team. zonder spelers van internationale topklasse. De blunder is echter dat de Feyenoorders hautain en zelfingenomen blijven spelen, alsof ze tegen dit soort tegenstanders nog altijd een surplus aan kwaliteit en inzicht hebben. Nu de Rotterdammers echter niet langer sterren in hun midden heb ben als Kristensen en Van Hanegem. zullen ze moeten leren dat ze met een enorme inzet en vechtlust het verdwe nen talent moeten compenseren. Als het in de afgelopen maanden ooit duidelijk is geworden dat de Rotterdamse ploeg met het vertrek van Kristensen en Van Hanegem enorm aan amusements waarde heeft verloren, dan was het gis teravond wel op Zweedse bodem. Alleen met het schaamrood op de wan gen kunnen de Feyenoorders dan ook het programmablad, dat Djurgarden gisteravond uitbracht, nog eens nale zen. In dit blad was ook een „hartelijk welkom, Feyenoord" in het Nederlands geschreven. En daarin was onder meer Feyenoords Theo de Jong komt tevergeefs 'aankloppen' voor een doelpunt sprake van: „De zo bewonderde Neder landse voetbalwereld". En verder stonden er zinnen in als: „In vele op zichten staat Feyenoord ons als voor- heeld voor ogen en wij zouden dan ook graag zien dat we de Zweedse elftallen daaraan zouden kunnen tippen...". Misschien was dat allemaal oorlogs voering. Misschien was het om Feye noord zand in de ogen te strooien en het gevoel van onderschatting van de tegenstander in het Rotterdamse kamp nog meer aan te wakkeren Als dat zo was dan lukte het aardig, want Feye noord speelde inderdaad zelfingeno men. alsof de Rotterdammers bezig wa ren aan een oefenpartijtje tegen het eer ste de beste amateurclubje. In alle linies rammelde het. Zorgeloos verzuimden in de achterhoede de heren Schneider. Rijsbergen. Van de Korput, en Vos el- kaars taken over te nemen en daardoor vielen er bij tijd en wijle schrikbarende EINDHOVEN - René van der Kerkhof steekt juichend zijn arm omhoog als zijn 'weedeen PSV's vierde treffer een feit is. Doelman Blackmorc en McLaughlin kijken de balnachteloos na Het eerste doelpunt van PSV in dc Europa-Cupwedstrijd tegen FC Dundalk, gescoord in de 19e minuut van de eerste helft door Willy van der Kuylen, betekende meteen het 250e Nederlandse Europa- Cupdoelpunt sinds in 1955 met dit toernooi werd gestart. Ook het alle reerste vaderlandse Europa- Cupdoelpunt kwam op naam van PSV. dat zo'n kleine 20 jaar geleden als eerste Nederlandse club tegen het Oostenrijkse Rapid Wien uit kwam. gaten in de defensie, waardoor bij herha ling opkomende Zweden in de vrije ruimte konden sprinten Rommelden Vooral Theo de Jong en Willy Kreuz rommelden zo ongeconcentreerd op het middenveld, dat er voortdurend een leemte lag tussen aanval en verdedi ging. En in de aanvalslinie was het een uitzondering als de vleugelaanvallers Vreijsen en Van Deinsen eens een goede actie ondernamen, te: wijl Nico Jansen dolend en doelloos heen en weer zwalk te in het centrum, niet in staat zich vrij te lopen. Boskov sloeg vaak de handen voor het gezicht en het was een wonder dat de Zweden niet meer profiteerden van de kansen die hen geboden werden. Als ze ook maar één attente aanvaller meer hadden gehad van bijvoorbeeld het kaliber Willy van der Kuylen. zou Feyenoord van het veld geveegd zijn. De rampzaligheid begon al in de tweede minuut, toen Nico Jansen de bal blun derend weggaf aan Tommy Davidsson. die met een strakke pass de vrij lopende Kjell Karlsson bereikte. Karlsson om speelde de zwak opererende Van de Korput alsof hij er niet stond en joeg de bal langs Treytel: 1-0 Feyenoord zou onmiddellijk door die voltreffer uit de droom geholpen moeten zijn. maar het bleef ongeconcentreerd spelen en vier minuten later al was het bijna 2-0 toen Van de Korput de bal tegen Karlsson aanschoot, die in de vrije ruimte voor Treytel kwam. Maar de Zweed liet het leer van zijn lichaam wegspringen De schitterendste kans van de hele wed strijd kreeg opnieuw Karlsson na pre cies een halfuur TheodeJong gafde bal cadeau aan aanvoerder Lindman. die de vrij voor Treytel staande Karlsson moeiteloos bereikte, maar de Zweedse spits lukte het toch nog naast te schie ten. Twee minuten voor rust kreeg ook de opgekomen Samuelsson een droom- kans (in volslagen eenzaamheid voor de uit positie gespeelde Treytel). maar ook hy prikte naast. Voor rust hadden alleen Kreuz en Nico Jansen redelijke kansen gekregen, maar ook daarbij was er voor Feyenoord niets om prat op te gaan. Die kansen werden namelijk met uit goede acties geboren, maar door toevallig mislu kte passes van tegenstanders tot stand gekomen. Mer kwaardig genoeg was Feyenoord na de rust nauwelijks opgepept, en weer kreeg Djurgarden de beste kansen. Volkomen verdiend werd het dan ook 2-0. Invaller Lovfors bereikte met een dieptepass de geheel \rijlopende Stenback. die langs de uitgelopen Treytel raak schoot. Feyenoord wankelde, ging met man en macht in de defensie maar had tens lotte alle geluk van de wereld toen doelman Alkeby en verdediger Davids son tegen elkaar opbotsten en Nico Jan sen de wegspringende bal in het verla ten doel kon jagen: 2-1. De Zweedse aanvoerder Lindman kreeg nog een gele kaart, omdat hij Wim Jan sen onderuit haalde. Als Feyenoord deze instelling hand haaft. zal het opnieuw een mirakel zyn als de Rotterdammers de volgende ronde overleven. EINDHOVEN - Vrij simpel heeft PSV woensdagavond in Eindhoven voor de tweede ronde van de Europa-Cup I kunnen plaatsen door voor de derde achtereenvolgende maal in de eerste ronde een Ierse tegenstander op eigen terrein een forse nederlaag toe te die nen. Na de 10-0 tegen Ards, de 8-0 tegen Linfield volgde woensdagavond in het slechts met krap 12.000 toeschouwers gevulde PSV-stadion een over winning van 6-0 op FC Dun dalk. dat de Nederlandse lands kampioen 14 dagen geleden in Ierland nog op een 1-1- gelijkspel had kunnen houden. De PSV-zcge heeft de Eindhovenaren woensdagavond slechts een half uur concentratie gekost en meteen waren de Ieren toen op een onoverbrugbare 2-0-achterstand bij de rust gezet. Kees Rijvers: „Op mij is die eerste helft in derdaad ook aantrekkelijk overgeko men. Dat was even wel vooral te danken aan de Ieren die zelf ook aanvallend wilden voetballen en geen enkele maal massaal in de verdediging kropen". Waarmee Rijvers eens te meer net ne- dendaagse anti-voetbal in Nederland wilde veroordelen. Of anders gezegd: Geef PSV de ruimte - zoals de Ieren dat deden - en de Eindhovenaren blijken hun tempo-voetbal van het vorige sei zoen nog altijd niet verleerd te hebben. Zelfs dit PSV dat met invallers voor Van Beveren. Krjjgh en Edstrom aan moest treden en later in de wedstrijd ook nog vervangers voor Willy van de Kerkhof (die de meest gevaarlijke Dundalk- speler Cavanagh bijzonder goed uit- schakelde) en Postuma - opnieuw veel pech met zijn schoten en kopballen - moest inzetten. Verrassend genoeg hoorde de Brit Nick Deacy niet meer tot de geblesseerden. Rijvers wilde echter nog geen risico met hem nemen en had hem een plaats op de reservebank toebedeeld. Rijvers: „Wanneer inderdaad was gebleken dat wij voorin meer kracht nodig zouden moeten hebben om een doelpunt te sco ren. zou Deacy in het veld gekomen zijn. Dat was nu niet nodig, zodat hij nog enkele dagen rust kan krijgen voor hij zaterdagavond tegen Telstar moet spe len". Lopende band Tot tevredenheid van Rijvers had Jimmy McLaughin. de speler-trainer van FC Dundalk ihü voetbalde met een pijnstillende Injectie in zijn gebles seerde linl ervoet). zijn team wel dege lijk opdracht gegeven om tegen PSV of fensief voetbal te spelen Jammer voor McLaughin stond er m de eerste helft echter wel een totaal ander PSV in het veld dan 14 dagen geleden in Ierland. Noodgedwongen moest FC Dundalk derhalve ongebruikelijk veel mensen achterin houden, terwijl de aanvallende acties door Tommy McConville en De vlin geleid moesten worden Daardoor kon PSV vrij simpel bezit nemen van het middenveld en van daaruit - evenals drie dagen geleden tegen FC Utrecht - aan de lopende band kansen creèren. Balverlies bij PSV was er echter oorzaak van dat Van Engelen toch nog enkele malen in actie moest komen bij schoten vanuit de tweede lijn (Tom McConville vooral). Rijvers: In die eerste helft nam FC Dundalk beslist risico's. We moesten er het hoofd goed bijhouden om via een van die counters toch nog niet op een achterstand gezet te worden" McLaughin wilde met dat gedeeltelijk terughouden van zijn ploeg voorkomen dat PSV snel op voorspong zou komen. McLaughin' „Dat was in eerste instan tie ons uitgangspunt. Wanneer PSV eenmaal een doelpunt heeft gescoord, zijn ze niet neer te houden, zo had ik me laten vertellen Wel. achteraf ls het be slist geen foutieve informatie geble ken". Die opzei sorteerde inderdaad niet hel gewenste resultaat, want in de 19e mi nuut knalde Van der Kuylen PSV met een afstandsschot - via het been van O'Brien weliswaar - de bal voor de eer ste maal achter Blackmorc. FC Dundalk. dat in Ierland haast onna tuurlijke kracht had geput uit zijn snelle treffer, viel nu toch door de mand. In nog geen half uur moesten er zeven hoekschoppen weggegeven wor den om de nu wel gretige PSV'ers van nog meer treffers af te houden. Welis waar maande Jimmy McLaughin zijn spelers nu wel naar voren, maar wan neer er ook maar even gehoor gegeven werd aan zijn bevel, werd het onmid dellijk levensgevaarlijk voor het Ierse doel. waar Postuma achtereenvolgens overkopte en door O'Brien omver gelo pen werd (zonder dat scheidsrechter Glockner daar ook maar enige aan dacht aan schonk). Die Postuma bleef echter toch steeds gevaarlijk uit de tweede lijn opduiken, zoals in de 33e minuut toen hij een door Blackmore losgelaten afstandsschot van Lubsc alsnog binnentikte: 2-0. Losgeslagen is misschien een te groot woord, feit is echter wel dat PSV vanaf dat tweede doelpunt nog nadrukkelij ker alle initiatieven naar zich toetrok, onderstreept door een werkelijk schitte rend doelpunt van RenVan de Kerkhof, die in de 38e minuut (één minuut nadat McDowell tot zijn eigen verbazing togen de lat had geschoten) vanuit een moei lijke hoek de bal over heel de verdedi ging van Dundalk in het Ierse doel le pelde: 3-0. Volkomen onnodig wekte PSV bij de Ie ren - die al meteen na rust met 4-0 ach terkwamen - wat irritatie op. McLaug hin dreigde in een handgemeen te raken met een provocerende René van de Kerkhof, die even later door Brian McConville dermate grof onderuit ge haald werd dat Glockner wel een gele kaart moest trekken en daarmee on middellijk de prikkelbare stemming de kop indrukte Ook nadat PSV op 5-0 was gekomen - René van de Kerkhof prikte een door Blackmore losgelaten terugspeelbal in het Ierse doel - bleef Dundalk enthou siast - althans wanneer er een mogelijk heid geboden werd - jagen op een tegen treffer Het enige wat Dundalk ermee bereikte was dat PSV noodgedwongen - zij hei nu ook weer niet met volle over gave - attent moest blijven en er der halve voor de Eindhovenaren nog ver schillende kansen kwamen. Met het inzetten van Sheehy (voor Ca vanagh i en Flannagan, vorig iaar tops corer bij Dundalk, voor McManus. wil den de Ieren dat gretig nagestreefde doelpunt voor betoonde moed en dap perheid alsnog forceren, maar PSV wen ste geen énkel presentje in die richting te geven Dat PSV tgen slotte toch nog op 6-0 zou finishen kwam doordat Rene van de Kerkhof zijn vierde treffer perse wilde maken, nadat Van der Kuylen de moed niet had kunnen opbrengen om McCon ville met een oerhard schot van dichtbij te passeren. Opvallende resultaten Dynamo Kiev en Zurich DEN HAAG - Dynamo Kiev en FC Zurich zorgden op de 'rcturndag' van de eerste ronde van het toernooi om de Europacup voor landskam pioenen voor de opvallendste resul taten. FC Zurich won op eigen veld met 1-0 van Glasgow Rangers dank zij een treffer van Martinelli in de 14e minuut Het was een gouden doelpunt na de 1-1 in Glasgow. Dynamo Kiev was naar Belgrado vertrokken om Partizan te bestrijden meteen voorsprong van 3-0 in de ba gage. Dit verhoogde het zelfvertrou wen kennelijk zo zeer dat ook in Joe goslavië een overwinning kon wor den behaald. Moentjan en Slobodin zorgden voor de doelpunten: 2-0. Bekerhouder Bayern München spande zich tegen de Deense club Koege na de 5-0 in de uitwedstrijd niet meer zo zeer in. De Westduitsers stelden zich met 2-1 tevreden. De Zweed Torstensson maakte zestien minuten voor het einde de winnende treffer. Saint Etienne, finalist van vorigjaar, had grote moeite metCSKA Sofia. In de Franse stad zegevierde Saint Etienne ternauwernood met 1-0. Na precies een half uur was Piazza de gelukkige schutter. In Sofia was geen doelpunt gevallen. Borussia Monchen Gladbach had 39 minuten nodig om het eerste doel punt tegen Austria Wien aan te laten tekenen. Toen had Stieleke succes. Negen minuten na rust scoorde Bon hof uit een strafschop en drie minu ten later maakte Heynckes er 3-0 van. Toen was het verzet van de Oos tenrijkers. die in eigen huis met 1-0 hadden gewonnen, gebroken Club Brugge, dat thuis met 2-1 had gewonnen van Steaua Boekarest, bleef knap overeind in de Roemeense hoofdstad In de 25e minuut scoorde Vigu met een schot van zeker dertig meter. Raoul Lambert bracht zijn team in de 71e minuut na een vrije trap in de volgende ronde. Verdere uitslagen: Real Madrid - Stal Mielec 1-0 (0-0). 64. Pirri 1-0. Dynamo Dresden heeft zich woens dagavond laat geplaatst voor de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker voor landskampioe nen door tul tegen Benfica 0-0 te spe len. De Oostduitsers hadden de eer ste wedstrijd met 2-0 gewonnen. De uitslagen van de wedstrijden om de Europese beker voor bekerwin naars: IF Keflavik (IJsL) - Hambur ger SV WDIi 0-3) 1-1. Hearts of Mid lothian iSchi - Lokomoüve Leipzig (ODh (0-2) 5-1. Roda JC (Ned) - An- derlecht (Bel) 1-2) 2-3. Sparta Praag (Tsji Mtk Boedapest (Hor) 1-3) 1-1. Atletico Madrid (Spa) - Rapid Wien (Oosi (2-1) 1-1. Dinamo Tiflis (Sov) - Cardiff City (Wal) (0-1) 3-0. Slask Wrocklaw (Poli - Floriana La Valetta (Mali (4-1) 2-0. Esbjerg iDem - Bohe mians Dublia (Ien (1-2) 0-1. Olympi- que Marseille iFrai - Southampton (Eng) (0-4)2-1, Galatasary (Tun - Aik Stockholm (Zwei (2-1) 1-1. Reipas Lathi (Fini - Leski Spartak Sofia (Bul) 2-12» 1-7. Hajduk Split (Joe) - Lierse SK (Bel) (0-1) 3-0. Boavista Porto (Por) - CSU Galati (Roei (3-2) 2-0, Aris Bonneweg (Lux) - Carrick Rangers (N Ien (1-3) 6-10. SSC Na- poli (Ita) - Bodoe GUmt (Noo) (2-0) 1-0. Apoel Nicosia (Cyp) - Iraklis Sa- loniki (Griet (O-Oi 2-0. De uitslagen van de wedstrijden om de UEFA-beker lulden: GKS Tychy (Pol) - FC Köln (WD1) (0-2) 1-1, Hol- back Den i - Ein trach t Braunschweig (WD1) (0-7) 1-0. FC Kaïserslautem (WD1) - Aparalimni Famagusta Cy) (3-D 8-0. Dynamo Berlijn (OD1) - Tsjachtjor Donetsk (Sov) (0-3) 1-1. AC Cesen (Ita) - FC Magdeburg (ODD (0-3l 3-1. RWD Molenbeek (Beb - Naestved If (Den) (3-0) 4-0. Oesters Vaxjoe (Zwei - Kuopio Palloseura (Fm) (2-3) 2-0. Djurgaarden (Zwe) - Feyenoord (Ned) (0-3) 2-1. FC Basel (Zwi) - Glentoran (N. Ieri (2-3) 3-0. Slovan Bratislava iTsji - Frem Reyk javik (IJsl) (3-0) 5-0. Brann Bergen (Nooi - Queens Park Rangers (Eng) <0-4) 0-7. Wisla Krakow iPoli - Celtic (Glasgow (Schi (2-2) 2-0. Finn Harps der) - Derby County (Eng) (0-121 1-4. Start Kristiansand (Noot - Wacker Innsbruck (Oos) 11-2) 0-5. Manches ter United (Eng) - Ajax (Ned) (0-1)2-0, FC Barcelona (Spai - Belenenses (Por) (2-2) 3-2, Sochaux (Fra) - Hi bernian (Sch) (0-1) O-O. SC Lokeren (Bel) - Red Boys Differdange (Lux) (3-0) 3-1. Atletico Bilbao iSpai - Uj- pest Dosza (Hon) 10-11 5-0. Juventus (Itai Manchester City (Eng) <0-1 2-0. Ogc Nice (Fra) - Espanol (Spa) 1-3)2-1, Hibernian La Valetta iMab- Grasshoppers (Zwi) (0-7) 0-2, AC Mi lan dtai - Dinamo Boekarest (Roe) (0-0), uitgesteld tot vandaag (don derdag). Akademika Sofia (Bul) - Slavia Praag (Tsj) (0-2) 3-0. Dynamo Moskou iSov) - Aek Athene iGrie (0-2) 2-1. Vldeoton Szkkesfehervar (Hon) - Fenerbache <Tur> 1—2) 4-0, Dinamo Zagreb t Joe) - Asa Tirgu Mu res iRoei 1—0) 3-0. Honved Boeda- pest(Honi-IterMilaandtaKl-O) 1-1, Adanaspor iThun - Austria Salzburg (Oosi (0-5) 2-0, Olymplakos Piraeus (Griet - Sportul Boekarest (Roe) (0-3) 2-1. Schalke '04 (WD1) - FC Porto (Por) (2-2) 3-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 15