M SUPERSTORE MIDDELBURG SOKKEN M. rnxHoms umw mmocm pmmum ZMKEHimg 7mo-m fiortxtm 7UBF- sntoom BUUHBMH Stoere herenjopper in zware duffel kwaliteit: 80°/o wol. In zwart en marine. Gemêleerd grijs. Maten 10-13. Amefa roestvrijstalen keuken- lepelrek. 6-Deiig met o.a. schuimspaan en sauslepel. Compleet met schroeven e.d. In luxe doos. t Fijne herenparka met borg voering. In legergroen. De originele punt-parka. Fijn, sportief model. Met lekker warme, uitknoopbare borg- voering. Kleur: legergroen. Maten 116-176. Fijne herenpantalon met riem en verlegde naadzak. In zwart, camel, bruin, grijs en marine. Maten 46-54. Recht, geribbeld model. meisjes/ nacht- hemd, effen brushed nylon, kantpasje met ruches, en rond halsje met striksluiting. Maten 104-164. Kinder jaquard sportkousen, van acryl mousse. Past helemaal in het modebeeld. In 5 kleur combinaties. Maten 27-42. Curver aardappel- schilbak in kunststof uitvoering. Kleur: bruin/oranje. Sterke, stoere corduroy jongenspantalon, met 2 Western pockets. 2 achterzakken. In zwart, marine, donkerbruin en groen. Maten 116-170. Gemetallseerd. Standaardmaat, it op alle normale strijktafels. Stoere heren- schipperstrui in 8 verschillende kleuren. Maten S t/m EL. Plastic, groot formaat, met sluildlps. 20$ÏÏJt Trefcenter Middelburg is geopend: maandag van 13.00 -18.00 uur, dinsdag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur Bezoek ook ons uitstekende Trefcenter restaurant. =Op is Op aanbieding zolang de voorraad strekt. 600 plaatsen Zeer mooie aardewerk bloem potten. In bruin met oranje streepdessin. Geglazuurd. 0 12 cm. Geperst in pak van 36 liter. Diverse soorten zoals: tulpen, hyacinten, blauwe druifjes, irissen, sneeuwklokjes en narcissen. sa trefcenter

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 24