HERBOREN VL1SSINGEN SCOORDE MAKKELIJK TEGEN SPRUNDEL Terneuzen mocht blij zijn met 2-2 tegen SC Gastel J y wi HOOFDPLAAT WAS OOK VOGELWAARDE TE STERK Jong Ambon liep tegen Goes achterstand in: 3-3 AXEL HAALDE FORS UIT TEGEN RAG DFS stelde kandidatuur: 3-2-zege op Schoondijke Mercury, houdt 'm betrouwbaar! SCHIJNDEL LEIDT !N EERSTE KLAS MAANDAG 20 SEPIbMBER 1976 VLISSINGEN - Piel Koster, de nieuwe voorzitter van de VC Vlissingen. is er kennelijk in geslaagd de geestdrift hij het eerste elftal weer aan te wakkeren. Te vaak was er vorig seizoen sprake vaneen futloos Vlissingen: met nauwelijks enige inzet, inspiratie of spelvreugde zwoegde de VCV toen vaak over de grasmat. Nu leek deze formatie echter een totale gedaantev erwisseling te hebben ondergaan fr werd met een opmerkelijk élan gespeeld, er werd voor iedere hal gevochten, voortdurend waren spelers in beweging om zich in de vrije ruimte aan te bieden. Kortom: voor Vlissingen begon de competitie opvallend bemoedigend, ook al omdat tegenstander Sprundel met een 4-1 nederlaag naar huis werd gestuurd. Niet alleen is Piet Koster de nieuwe voorzitter van Vlissingen, hij begeleid ook het eerste elftal. En dat laatste doet hij met uitsluitend met enthousiasme, maar ook 'professionaal' Want vonge week bezocht hij de wedstrijd Sprundel-Rood Wit 1-6) om trainer Van Mans en de spelers van informatie te voorzien. Koster ..Ik ben ook aanwezig bij de taktische besprekingen en pro beer mijn enthousiasme over te dragen op de spelers Hel. resultaat is al te zien en ik moet het elftal een compliment maken, want er is met veel pit ge speeld" Toch moeten er geen al te voorbange conclusies aan dit eerste suscces van Vlissingen in de eerste de beste wed strijd worden verbonden, want onget wijfeld zullen de meeste andere ploegen in deze tweede klas het Vlissingen veel moeilijker maken Sprundel. dat ni ach- lereen volgens nederlagen van 3-0 (tegen Dongen). 6-1 (tegen Rood Wit en 4-1 degen Vlissingeni leed. presenteerde zich inderdaad als een defensie! /.eer zwakke opponent. Weliswaar creërden dc Brabanders vooral na rust enkele aardige aanvallen, maar de man met het beslissende schothebben ze met in huis. Bovendien konden de Vlissingcrs in de 22e minuut door een onbegrijpelijke black out van scheidsrechter Waasdorp uit Best de leiding nemen: de overigens uitstekend spelende Ad Siereveld brak alleen door. maar blunderde de bal weg en kwam vervolgens in een normale holsing mei voorstopper Evers ten val. Tot verbazing van jan en alleman legde de arbiter de bal echter op de stip en Klaas van den Buuse schoot raak Daarna is Vlissaingen geen moment meer in gevaar geweest, ook al omdat de weer teruggekeerde vrije verdedi ger Wim de Waal duidelijk meer rust in de defensie bracht en omdat hel mid denveld de terugkeer van Van den Buuse een duidelijke versterking was. Vij minuten later realiseerde Vlissingen een schitterende treffer Siereveld be- i eikt meteen zuivere voorzet Ko Manjs die zijn schot nog geblokkeerd zag door doemlan Koevoets. maar Rob Aar- nout.se werkte de terugspringende bal in de netten 2-0 lak voor rust tikte Gil les van de Rafelaar (die als aanvallende middenvelder vlak achter spits Dewitie veel rendement opleverdei de bal han dig door naai Aamoutse. die opnieuw scoorde 3-0 Kort daarvoor was Sprun- delspits Boomaerts na een botsing met voorstopper Balthazar op een draag baar van een veld gedragen Aanvanke lijk vreesde men een beenbreuk, maar het bleek een verdraaide knie. Na rust.speelde Vlissingen aanvankelijk met iets minder inzet (de buit was al binneni. maar kwam toch weer opzet ten. toen invallerLazeromsuiteen pass van Van Koulil in de achtste minuut voor 3-1 zorgde. Deze Lazeroms was ver reweg de gevaarlijkste man van Sprun del en het was onbegrijpelijk dat hij niet vanaf de eerste minuut in het veld stond Sprundel nam na de tegentreffer veel risico's om verder in te lopen en dat had tot gevolg, dat Patrick Dewitte in de 14e minuut aan een lange rush kon beginnen, waarbij hij eerst vleugelver dediger Van Dtjke op snelheid versloeg en vervolgens de bal zuiver langs de uit gelopen doelman in de hoek pnktc De beslissing was daarmee definitief geval len. ADVERTENTIE i MIDDELBURG - Hoofdplaat gaat goed door in de vierde klas H. Met 3-2 werd Vogelwaarde verslagen. Zeelandia viel terug door de 1-0 thuisnederlaag tegen RCS, maar Breskens werkte zich om hoog via een 4-0 zege in Biervliet. Phi lippine speelde voor de derde keer 0-0 (nu tegen Rial en ook Noormannen kwam tot 'n bril tegen Clinge. Hon- nisse en Domburg speelden eveneens gelijk: 1-1 Hoofdplaat 2 2 0 0 4 4-2 Breskens 3 1 2 0 4 5-1 Ria W 3 1 2 0 4 5-1 RCS 3 1 2 0 4 1-0 Zeelandia 3 2 0 1 4 3-1 Hontenisse 3 1 2 0 4 2-1 Philippine 3 0 3 0 3 0-0 Noormannen 2 0 2 0 2 0-0 Clinge 3 0 12 10-2 Biervliet 1 0 0 1 0 0-4 Vogelwaarde 3 0 0 3 0 2-6 HOOFDPLAAT VOGELWAARDE - Hoofdplaat mocht niet mopperen. Al in de eerste minuut maakte Jan Jonkman er 1-0 van, maar daarna verliep de slrijd toch gelijk op. Zeker na rust moest Hoofdplaat zich tol counters be perken. terwijl Vogelwaarde een aan tal goede kansen kreeg. Jakie Erpe- Imck maakte gelijk 1-11 via een stral schop van Jack Mulders werd het 1-2. NJan Jonkman werd gevloerd benutte lijzeil' de strafschop om gelijk te ma- In (2-2) en twee minuten voor het witle greep de thuisclub nog onver- laclit de volle winst, toen Cor van de Velde (in omstreden positie) 3-2 scoor de. PHILIPPINE - RIA W - Twee ploegen zonder aanval De verdedigingen gaven de toon aan Ria had het beste van het spel in de eerste helft, maar Philippine had een overwicht na rust Peter de Bock trof eenmaal de Ria-laten vijf minuten voor de rust had Egbert Audenaerd aan de andere kant pech en schoot tegen de paal Gelijke kansen dus. over en weer. maar te weinig om van een spectaculair d uel le spreken Terecht 0-0 BIERVLIET - BRESKENS - Een beter Breskens won verdiend. Biervliet was vooral op het middenveld erg zw ak en had bovendien pech. dat Frits Lijbaart al m de eerste minuut de lal trof Direct daarop strafte Tonrue van Muiken een fout van Biervbet-doelman Moerman at 0-1 Jimmy Pieters en Jan de Lobel zorgden voor een 0-3 ruststand In de tweede helft bracht De Lobel de eind stand op 0-4 HONTENISSE - DOMBURG - Een le vendige en aantrekkelijke wedstrijd Hontenisse was wel iets beter maar nam het na rust te gemakkelijk op. waardoor Domburg onverwacht kon te rugslaan In de eerste heltt knalde Herman van Kerkhoven een voorzet van Frans van Meele ineens m 1-0 Domburg nam het eerste kwartier na rust voor zijn rekening en kwam in die periode ook op 1-1 toen Tonme Hui- bregtse keihard langs doelman George v Damme kogelde Zeker in de slotfase bleef Domburg soms inel miraculeuze reddingen overhemd NOORMANNEN - CLINGE - Kiuisc-i; genoeg Adrie Minderhoud moutwerk en net voorlangs» en Theo van Hercules (zijneti nussen te veel kansen om Noor mannen aan n overwinning te helpen. De afwerking is ondanks een overwicht nummaaL Chnge was na rust lange tijd beter, maar ook toen faalden de aanval lers De 0-0 geeft de verhouding dan ook wel goed weer RIJEN - Axel heelt zijn competities tart waarvoor hel voor de competi tie voor had willen tekenen. „Een goede start is voor ons erg belang rijk. Dat kweekt zelfvertrouwen binnen de ploeg,'" stelde trainer Ku- die Steel toen. Vorige week won men op eigen veld verdiend met 1-0 van Berkdijk maar in de eerste uitwed strijd tegen het Rijense RAC heelt Axel zeer fors uitgehaald. De 5-0 cij fers aan het einde van de wedstrijd zijn nog niet eens geflatteerd. Niet alleen de verdienste van Axel maar ook een gevolg van de zeer wakke wedstrijd van RAC-zijde. Bij de thuisclub wasergeen beweging in te krijgen terwijl men bij Axel ten- minslealtijd bereid is om er keihard voor te werken. Zoals alle ploegen in uitwedstrijden plegen te doen startte Axel wat be houdend Alleen Stat Mariens en Quilaume Drumont zag men vooi- aan en soms alleen Staf Mariens Na twaalf minuten kon Axel alle schroom reeds laten varen De van Chnge-overgekomen GuiUaumc Drumont roonde aan dat hij nog al tijd kan scoren Uit een pass van Wim van Gink knalde hij hard raak 0-1 Nog voor rust werd het zelfs 2-0 door middenvelder Piel Gans Een beter uitgangspunt kon Axel zich niet in denken. Onmiddelijk na de rust. deelde Axel zijn beslissende klap Uit door er 3-0 van Le maken Weer te kende Guillaume Drumont voor de goal RAC geloofde hel hierna hele maal wel en ZAxel kon ongehinderd door gaan en via twee treffers van Stal Mariens werd het. uiteindelijk 5-0 voor Axel „RAC heeft op mij een erg slechte indruk achter gelaten. Dal u ij met zoveel doelpunten verschil hebben de tegenstander. Maar daar tegen over slaat dat we natuurlijk goed hebben gespeeld. Om met 5-0 te w in nen moet je toch wat in je mars heb ben. Ook al isde tegenstander slecht dan nog moet je hel kunnen afma ken. Dat hebben we vandaag goed gedaan." vertelde Axel-trainer Ru- die Steel direct na afloop. Over de competitiestart van Axel /ei hijnog ..Een beteréstart kun je je als trainer met wensen Twee overwin ningen en dan nog zo n grote in een uitwedstrijd We kunnen ei voorlopig even tegen Maar het is wel boven verwachting MIDDELBURG - Schijnde! lijkt toch hoge ogen te gaan gooien in de eerste klas E. Met 4-1 werd NO \l) teruggewe zen. Overige uitslagen. DKSK-Gclrirop 0-1. RKTV V-TSC 4-1. De alk-Sparta'25 1-5. VOAB-Middelburg 0 Baronie- eerse Bovs 1-1. Schijndel 3 2 1 0 5 8-4 Geldrop 3 2 0 1 4 3 2 VOAB 3 2 0 1 4 2-2 De Enkele supporters kregen het met elkaar aan de slok bij de wedstrijd Jong Ambon-Goes Een aanhanger van Goes voelde zich zo bedreigd door supporters ran Jong Ambon dat hij het veld oprende om daar veiligheid te zoeken. Scheids rechter Gerard de Schepperuil Vogelwaarde moest de wedstrijd zelfs even staken. I Ook de beste buiten boordmotor vraagt om jaarlijks onderhoud U verlengt daarmee de levensduur Bel nu de erkende Mercury Dealer, die haall Uw motor ook graag even op Goede vaart m 1Q77 Van 4 tot 175 pk Tweede klas B MIDDELBURG - Er komt al tekening in dc tweede klas B. Zeker Sprundel lijkt te zwak. Uitslagen: RAC-Axel 0-5. Cluzona-BSC 3-0. Terneuzen-SC Gastel 2-2. lissingen-Sprundel 4-1, Rood Wil W-Madese Bovs 3-1. Dongen-Berkdijk 0-1 RoodWlt 3 2 1 0 5 11- 4 Cluzona 2 2 0 0 4 6-2 Axel 2 2 0 0 4 6-0 Tomeuzcn 2 1 1 0 3 3-2 Dongen 3 1113 4-2 Berkdijk 3 1113 1-1 VUssmgrn 1 1 0 0 2 4-1 SC Gastel 2 0 2 0 2 4-4 Mnde.se Bins 3 0 2 1 2 2-4 RAC 2 0 0 2 0 2-8 BSC 2 0 0 2 0 0-4 Sprundel 3 0 0 3 0 2-13 Veerse Boys Sparta'25 Baronie NO AD DESK Middelburg RKTVV TSC 3 1 1 13 3-3 Spanning was er volop bij de wedstrijd Jong Ambon-Goes. Hier is Goes in de aanval. Jong Ambon stal tenslotte toch de show door een 0-2 achterstand in te lopen en vervolgens ook nog een 2-3 achterstand. Eindstand 3-3 MIDDELBURG - Met riekt naar een ontzettend spannende competitie in de derde klas D. met erg weinig krachts verschil: Odio-Moerse Boys 2-1. Steen bergen-Steen 1-4. Koewacht-Zicrikzee '2-3. Jong Ambon-Goes 3-3. Dosko-NSV 2-3. HV V'4-.Meto 0-0. Steen Meto Jong Anibon Zienkzee Goes HVV NSV Steenbergen Odio Koewacht Moerse Boys Dosko 10 3 1-0 1 1 1 3 4-6 •NEW YORK ANPi - Victor Edwards, tot 7 Juli 1975 manager en coach van tennisspeelster Evonne Cawlev- Goolagong. heeft zijn voormalige pupil aangeklaagd vooreen bedrag van 34.800 dollar (ruim 90.000 gulden) Edwards aegt recht op dat geld te hebben, omdat hij een contract had tot 30 juni 1976 en dus bijna een jaar eerder, zonder opgaaf van reden bovendien, ontslagen is. De zaak komt op 1 oktober voor. TERNEUZEN - In dc eerste thuiswed strijd van de competitie is Terneuzen door het bezoekend Gastel overduide lijk met de neus op de feiten gedrukt. Behoudens het eerste en het laatste kwartier was Gastel de betere ploeg. Terneuzen mag dan ook blij zijn dat de schade uileindelijk beperkt bleef tot 2-2, want voor hel zelfde geld had het een nederlaag kunnen zijn. Voor trainer Han der Hoof worden het dan ook een paar zorgelijke weken nu doelman Jan Rietdijk voor twee weken op vakantie naar Spanje gaat en Ter neuzen het zonder hem moet doen Juist deze Jan Rietdijk behoedde Terneuzen gisteren voor een nederlaag en keepers van zijn klasse zijn schaars. Zeker in Terneuzen. Terneuzen startte de wedstrijd goed en reeds in de allereerste seconden van de wedstrijd wandelde Franz van der Pijl doorde Gastel verdediging maar schoot de keeper aan. In de achtste minuut had Gasteldoelman Rijsdijk alle moeite met een schuiver van Franz van der Pijl Met veel moeite slaagde hij er in zijn tweede poging in om de bal te pakken. Een minuut later kreeg Eddie van der Hooft een unieke kans om Terneuzen op Temeu.ti; SC Gastel 2-2 Jan dc Blocf voorsprong te schieten Een combinatie tussen Frank Bogaert en Alwin Dey bracht Van der Hooft helemaal vnj voor de keeper Hij aarzelde te lang waardoor de teruggekomen Gastelverdedigers het hem nog zo moeilijk konden maken dat hij met tot scoren kwam. In die periode begon ook Gastel al met het demonstreren van de eigen capaci teiten en in de veertiende minuut liep Geert van Oers langs Eugene Lauret en zijn voorzet werd door Jan Buurstee. een van Willem II teruggekeerde speler van Gastel. Ingeknald maar Jan Rietr dijk reageerde uitstekend. Na een kwartier kreeg Terneuzen zijn eerste mentale dreun le verwerken toen linkervleugel verdediger Alex Dc- liulstors geblesseerd het veld moest verlaten en werd vervangen door Leo Kuch. Daardoor verhuisde Jan Geelhoedt naar de plaats van Alex de Hulsiers en dat zou voor Terneuzen in de t\\ cede helft fatale gevolgen krijgen omdat Jan Geelhoedt bij beide Gastel- doelpunten een vrij dubieuze hoofdrol vertolkte. Na twintig minuten zou Terneuzen de score openen Een uitstekende aam al opgezet door Leo Koch werd door Maar ten van der Steel laag voorgetrokken. Frank Bogaert knalde tegen de paal waarna Jan de Block via de binnenkant van de paal raak schoot. Geen breker Uitgerekend na die goal ging Temeuzen steeds slechter spelen Men slaagde er maar met in om de bal in de ploeg te houden en wat nog van groter belang was: Jan Buurstee kreeg op het mid denveld alle tijd en ruimte om de zaak te organiseren en van zijn voeten vertrok ken dan ook een aantal schitterende passes die de Temeuzenverdedigers voor genoeg problemen stelden. Duidelijk was zondagmiddag dat Ter neuzen op het middenveld een breker tekort komt. Franz van der Pijl. Leo Koch en Frank Bogaert zijn stuk voor stuk technisch goede voetballers maar zij zijn met in staat om een tegenstander uit te schakelen. Gastel kreeg in de rest van de eerste helft de beste kansen. Eerst school Jan v. d. Bosch tegen Rietdijk op en miste René Rubbers op vijf meter een schitte rende kans op de gelijkmaker Drie minuten De tweede helft was nog maar nauwe lijks drie minuten oud toen Jan Geel hoedt op de achterlijn in dc fout ging. Hij verspeelde de bal aan Rene Rub bers die daarna vanuil een moeilijke hoek Jan Rietdijk kipte. Tien minuten later was het zelfs 2-1 voor Gastel. Een vrije trap werd door Geert van Oers naar de meesprintende Jan Buurstee getikt. Een manoeuvre, die iedereen zag aankomen behalve Jan Geelhoedt die dan ook veel te laat reageerde waardoor Jan Buurstee vanaf de ach terlijn kon voortrekken en Jan v. d. Bosch het beslissende tikje kon geven. 2-1 voor Gastel en op dat moment zeer zeker verdiend. Han van der Hooft haalde uilemdelijk Jan Geelhoedt eruit zette spits Eddie van der Hooft op Rene Rubbers en a-junior Peter Zwart kon aan zijn eerste officièle halfuur beginnen in het eerste. Na een half uur kw am Temeuzen goed weg toen Toine van Hooydonk een voor zet van Geert van Oers ineens op de slof nam Gelukkig voor Temeuzen redde de paal. Vrij onverwachts kwam Temeuzen tien minuten voor het eind nog gelijk Een schitterende dieptepass van Leo Koch dwarrelde het strafschopgebied binnen waar Henk van Gooi mis trapte waar door Franz van der Pijl kon scoren Twee minuten voor het einde zag het er zelfs naar uit dat Temeuzen de zege nog zou grijpen toen De Block binnen het strafschopgebied onderuit werd ge haald. Een schoolvoorbeeld van een strafschop maar de scheidsrechter liet gewoon door spelen. Winst voor Temeu zen zou ook veel te veel van het goede zijn geweest. Daarvoor speelde Temeu zen te zwak en Gastel te goed. Wel had Gastel het in de slotperiode erg moeilijk omdat een groot aantal spelers duide lijk te veel hadden gegeven en in adem nood kwamen. JongAmbon-Goes Het keepersprobleem deed zich gis termiddag goed voelen bij Jong Am- bon. Sammy Telussaen Lucas Waisapv zijn geblesseerd en toen na 20 minuten Onni Sapia zijn knie verdraaide kon den de Middelburgers slechts met moeite beslag leggen op doelman Rudi Nanuruw van het tweede elftal, die juist klaar was met het spelen van zijn eerste wedstrijd na jaren. Dat betekende ook gelijk een 0-2 acli- Irrstand. Tobi Slabbekoorn zorgde met een bekeken lob voor 0-1 en in de 30e minuut werd een voorzet \an hem slecht weggewerkt en kon Vub Voogt voor 0-2 zorgen. Goes had tot dan voor namelijk in de breedte gespeeld. Jong Ambon loonde nog weinig werklust, maar daar was daarna geen sprake meer van. Er werd gezwoegd om die achterstand zo snel mogelijk weg te werken. Na een uitgespeelde aanval maakte Bert Pentury er 1-2 van en na weer een actie Pieter Telussa-Frans Waisapv kon opnieuw Penturv scoren- Het brak dc thuisclub na rust op Toch bleven de Middelburgers meer in de aanval, hoewel zonder erg veel succes. Dat kwam na 33 minuten aan de andere kant Hemmie van der Sluis kopte de bal na een voorzet van Voogt terug voor de voeten van de ingevallen Ad Lamain. 2-3 Opnieuw moest Jong Ambon alle registers opentrekken en enkele minu ten voor het einde stuitte een vnje trap van Pieter Telussa af en kon Waisapy met een omhaal de toch wel verdiende gelijkmaker scoren: 3-3. Koewacht-Zierikzee Een rommelige wedstrijd, die beier met 2-2 afgesloten had kunnen worden. De ploegen hebben er hard voor gewerkt, waarbij Koewacht verzuimde de kansen te benutten Nadat Wim Overweel Zierikzee op een 0-1 voorsprong had gebracht werd Ivo Wouters gevloerd Tonnië Hendrlkse benutte de stralschop i l-lDe kans op een voorsprong werd toen verprutst door Rietjens i Carlos van Regenmortel was gevloerd i. die een strafschop via de paal naast schoot. Kees verkaart bracht zodoende Zierikzee op een 1-2 rust- stand In de tweede helft kreeg Koewacht zijn derde stralschop. Weer werd Van Re- genmortel neergelegd en nu benutte Hcndrikse de stralschop. 2-2 Koewacht hield het betere van hel spel en iedereen leek verzoend met de 2-2. tot enkele minuten voor tijd Adrie Koster de eindstand toch nog naar 2-3 Ulde. Steenbergen-Steen De overwinning van de snelle counters. Steenbergen ts de hele wedstnjd meer in de aanval geweest, maar stuitte steeds op een sterke Steen-verdediging, met aan het hoold een eminente doelman D Hooghe JoStumiszorgde voor0-1 Dne minuten later maakte de jeugdige Van de Broek gelijk 1-11. maar via Mortier werd met 1-2 gerust. Een steeds aanvallend Steenbergen zag schoten van De Jong en Valk gekeerd door D'Hooghe In de 20e minuut verdween een schot van Mortier via verdediger Damen in het doel l-3i en tien minuten voor het einde maakte Jo van Remortelernog 1-4 van. Zelfs een lot tweemaal toe genomen strafschop in dc laatste minuut kon Steenbergen niet aan een betere eind stand helpen. HVV-Meto De twee zenuwachtige ploegen hebben voor weinig kansen kunnen zorgen. De Hulstenaren hadden trouwens erg veel moeite met de sterk opererende Meto- ploeg. die alleen in de tweede minuut een kans weggaf. Zegers kreeg de bal toen niet voor zijn goede voeten schoot precies in de handen van doelman Leenaerts. De verdedigingen hielden daarna vnj gemakkelijk stand en de 0-0 uitslag geelt dan ook een juist beeld van de wedstrijd. MIDDELBURG - In de eerste klas van het zondagafdelingsvoetbal werden maar vier u edstrijden gespeeld. Robur debuteerde met een 1-1 tegen Hulster- loo en DFS stelde gelijk zijn kandida tuur met een 3-2 zege op Schoondijke. Aardenburg kwam niet verder dan 0-0 legen Corn Boys en Patrijzen verraste Sluiskil opeigen veld: 1-3. Lewedorpse Boys-Walcheren en SDO-Graauw afge last. DFS-Schoondi jkc - De thuisclub begon erg goed Marcel van Grunsven kopte al in de eerste minuut raak (1-0) en nadat even later aan de andere kant Henk Be gijn alleen voor doel naast had gescho ten. werd het door Toon Rijnberg 2-0. DFS speelde voortreffelijk, maar gaf la ter het middenveld uit handen. Schoondijke was na rust beter Uit een strafschop verkleinde Sjaak Henneky de achterstand tot 1-?. maar verder lie ten de Zeeuws Vlamingen het afweten. In de laatste minuten maakte Toon Rijnberg er tegen de verhouding in 3-1 van. waarna Henk Begijn de eindstand op 3-2 bracht. Sluiskil-Patrijzen - Een rommelige wedstrijd. In een minuut tijd kwam Pa trijzen op 0-2 door Hans Moison en Ron nie Vette. Uit een stralschop scoorde Johnny Schelfhout tegen 1-2). maar de zelfde aanvoerder werd na rust door scheidsrechter Ko de Winter uit het veld gestuurd Hij zou hebben nagetrapt. Pe ter Schobbe van Sluiskil ontving nog een officiële waarschuwing wegens aanmerkingen op de leiding. Net voor het einde maakte Hans Moison er nog 1-3 van Robur-Hulstcrloo - De thuisclub mag bepaald niet mopperen in de eerste wedstrijd Na een half uur spelen maakte William Verplanke er verdiend 0-1 van. Hulsterloo had meer techniek, maar Robur compenseerde dat met in zet en dat leverde elf minuten voor tijd een toch wel verdiende 1-1 stand op door Johan le Conté Aardenburg-Com Bovs - De Aarden- burgers waren in het veld veel sterker, maar minstens veel te veel kansen. Snauwaert trof de lat De temgketsende bal kwam voor de voeten van Joop Ver- duijn, die op enkele meters miste. Zelfs een stralschop kon Aardenburg niet op winst zetten. Joop Verduijn werd 20 mi nuten na rust gevloerd, maar Jack Pan- daen vond ook nu weer uitblinker doel man Klaassen op zijn weg. Het bleef bU 0-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 11