Gerrie van Gerwen regelmatigste renner in grote amateurkoersen Seizoen nadert weer met rasse schreden voor wedstrijdschaatsers DEN HOLLANDER MAR RACES BRANDS HATCH ZAALVOETBAL OP WEG NAAR MEER INSPRAAK TOINE VAN DEN BUNDER OPNIEUW DE BESTE ZEEUW •IPZC/. HEESTE ZEGES VOOR AMSTEL Finale van Europacup II in Amsterdam Betty Stöve in halve finale Indeling tweede ronde strijd om de schaaktitels ALLROUNDERS DIT WEEKEINDE IN TRAININGSKAMP Banen over enkele weken reeds open ;»TERDAG 18 SEPTEMBER 1976 sport 25 VUSSINGEN - Dit seizoen zijn voor de amateurwielrenners 25 grote wedstrijden georganiseerd, één wedstrijd minder dan in 1975 Was vorig jaar de Van Erp-ploeg het succesvolst ditmaal heeft de Amstel-ploeg het hoogste aantal overwinningen behaald: Hassink 13), Van Vliet (3), Pirard (2) en Van Houwelingen. Evenals in 1974 (negende) en 1975 (gedeelde tiende plaats) is ook nu Toine van den Bunder de regelmatigste Zeeuw geweest, Ditmaal eindigde Van den Bunder als tiaalfde Ongetwijfeld was Van den Bunder hoger in het klassement geëin- üzd als hij het gehele seizoen had kun- «n rijden. De man uit IJzendijke zege- rjsde in de Omloop van de Braakman, srai derde in de Hel van Mergelland, rsrie in de Omloop van de Baronie en jctitste in het Nederlands kampioen- s±ap. Peter Gödde is de tweede Zeeuw r.MT hij komt niet verder dan de ge elde veertigste plaats, terwijl Johny ftrbeke als derde Zeeuw met een ge- ieelde 47ste genoegen moet nemen. Tïeeopmerkelijke zakenvoorde derde maal in successie is een renner van de Van Erp-ploeg eerste geworden: 1974 Jan Raas, 1975 Piet van der Kruijs en nu Geme van Gerwen. He! aantal coureurs dat in dit klasse ment terecht komt blijft ongeveer ge- :;K91 in 1974, 92 vorig jaar en 95 m dit Dewedstnjden die voor dit klassement aanmerking kwamen: Ster van iTOÜe - Piet Hoekstra, K.O.-Race ixndam - Gerrit Brokelman. Ronde ra Zuid-Holland - Geme van Gerwen; Omloop van de Baronie - Gerrie van Ge nen, Omloop van de Braakman - Toine randen Bunder, Ster van Bladel - Wil ian Helvoirt, Hel van Mergelland - Wil van Helvoirt, Dorpenomloop Drenthe - JulesBruessing, Ronde van Overijssel - Ane Hassink, Driedaagse Noord- Holland - Adri van llouwelingen, Om loop Zeeuwsch-Vlaanderen - Mathieu Dotonen, Omloop van Haarlemmer- as - Leo van Vliet, Ronde van Midden-Nederland - Hans Koot. Ronde van Zuid-Friesland - Bas van Lamoen, Omloop van de Kempen - Arie Hassink, Olympia's Ronde - Leo van Vliet, Ronde van Limburg - Piet van Kollenburg, Kampioenschap van Nederland - Arie Hassink. Kersenronde - Giel van der Sterren. Ronde van de Achterhoek - Henk Boom, Ronde van Krimpenerw- aard - Frits Pirard, Omloop van de Mijn streek - Fnts Pirard, Vierstromenland- ronde - Leo van Vliet, Omloop van het Zuiden - Ben Libregts De klasseringen van Gerrie van Gerwen in de grote wedstrijden: 1ste in Ronde van Zuid-Holland, Omloop van de Ba ronie. 2de in Ster van Zwolle. Ronde van de Achterhoek. 3de in Ster van Bladel. Ronde van Midden-Nederland, Vier- stromenlandronde, 4de in Olympia's Ronde, 5e in Omloop van Haarlem mermeer. 6de in Kersenronde, 7de in Ronde van Drenthe, Omloop van de Kempen, Ronde van Krimpenerwaard, 8ste in Omloop van het Zuiden, 9de in Driedaagse Noord-Holland Het klassement luidt als volgt: 1 Gerrie van Gerwen. Olland 97 punten, 2. Leo van Vliet. Honselersdijk 79, 3 Ane Has sink. Neede 74.4. Frits Pirard, Breda 47, 5. Piet van Leeuwen, Zoeterwoude 45.6. Joop Ribbers, Groenlo 44, 7. Michel Ja cobs. Bmgelrade 40,8. Ton ter Harmsel, Lage Zwaluwe, Adn van Houwelingen, Heesselt 34.10- Jan Spijker. Kampen 33, 11. Wil van Helvoirt, Tilburg 30, 12. Toine van den Bunder, IJzendijke, Henk Lubberding, Voorst 28, 14. Nico Hilberink. Den Ham, Frits Schür, Di- dam 27.16. Fons van Katwijk, Oploo 26, 17. Peer Maas, Huybergen 25, 18. Piet van der Kruijs, Helmond 24, 19. Hans Koot, Eindhoven, Hans Langerijs. Blokker, Herman Snoeijink, Denekamp 22, 22. Henk Boom, Markelo 21, 23. Jan Bakker, Eenrum 20, 24. Jan Huisjes, Almelo, Egbert Koersen, Emmeloord OOSTKAPELLE - In dc werkruimte van meubelmaker Piet den Hollan- Jcr kun je letterlijk niet om zijn hobby heen. Midden in die toch niet «te riante ruimte staat een blin dde 350 cc racemotor. Aan de "hiur hangen kleurige aanplakbil jetten van grote evenementen en andere aan de motorsport verwante ^ken. Piet den Hollander is maf van at facesport. Teml' hij delaatste hand legt aan een iiuisbar kijkt hij vertederd naar -n machine. Motorracen is meer roprfrem dan alleen een hobby. Het wiieerst zijn leven, hoewel hij er van "Mtuigd is dat hij er nooit zijn brood zal kunnen verdienen. Zijn «oodwinning er voor in de waag hal stellen doet Piet den Hollan- arechter eventueel wel, „Als ik niet ®e"kan racen vanwege mijn zaak", «gthij, „dan ga ik weer gewoon voor ron baas werken" e27-jarige meubelmaker begon zes «geleden met de sport. Hij bezocht vm sterrendag in Zandvoort en was Li 111 de ban van de sport. Opval- j? e resultaten boekte hij nauwe- J*s, maar dat kwam vooral door het aan coaching. Vongjaar ging rneens stukken beter Den Hol- „Toen is Adrie van de Broeke mijn machine gaan zorgen. Het gelijk beter Hij gaat zoveel mo- jïï.ee naar wedstrijden en bege- 'Qt me dan helemaal" kotgewoonte ding heeft Van de Broeke zijn wpu niet kunnen afleren. Dat is het verbeteren van het concentratie vermogen van Piet den Hollander. „Ik kan me niet volledig concentre ren. Tijdens de wedstrijd zie ik van alles. Vrienden op de tribune of een fel gekleurd jurkje. Ik zie ook van al les gebeuren. Soms zit ik hardop te lachen op de motor. Dat is een rotge- woonte van me". Die vervelende gewoonte is hem ook al eens lelijk opgebroken. Op net cir cuit in Hil varenbeek raakte hij naast de weg. „Ik reed tweehonderd kilo meter per uur en ben toen ontzettend gevallen. Toch had ik alleen maar kneuzingen opgelopen. Toen ik op stond klonk er een gejuich vanaf de tribune", vertelt de motorrenner die onder meer gesponsord wordt door Valvoline en Bar Veldzicht te Dom burg. Engels startbewijs Gejuich omdat hij overwinning boekte heeft Piet den Hollander nog nooit meegemaakt. Desalnietemin is het plezier dat hij in zijn sport heeft er niet minder om. Hij wil in de motorsport van alles meemaken. Opvallend is bijvoorbeeld het leit dat de Oostkapellenaar op 30 okto- berstart op Brands Hatch. „Ik start daar in het voorprogramma", ver telt hij „omdat ik lid ben van de Greenwich Motor- and Molorcycle- club heb ik een Engels startbewijs. Daarom mag ik er van start gaan. Normaal mogen nationalen dat niet". 19. 28 Gemt Brokelman. Hardenberg. Mathieu Dohmen. Bom. Piet Kuijs. Vlijmen 17. 31. Bas van Lamoen. Haar steeg. Rhett van Tngt. Norg 15.33 Al- bert Scheller. Zelhem 14. 34. Giel van der Sterren. Haarsteeg 1 34. Giel van der Sterren, haarsteeg 13 35. Roelol Akker. Winsum. Martin Ha vik. Strijen. John van Herwerden. Voor burg. Cor Tuit. Valkenswaard. Arie Ver sluis. Ameide 11. 40. Jules Bruessing, Amstelveen, Peter Gödde. Koewacht. Piet Hoekstra, Winschoten. Piet van Kollenburg, Broeksittard, Ben Li bregts, Vlijmen, Wim Pater. Bameveld 10. 46. Henk van Kilsdonk. Mierlo 9. 47. Guus Bierings. Uden. Hohan van der Meer, Geleen, Henk Mutsaars, Schijn- del, Ad Prinsen, Raamsdonksveer. Mar tin Rietveld. Rotterdam, Henk Schuumians. Geffen. Anton van der Steen. Etten-Leur. Johan van der Velde, Rijsbergen. Johny Verbeke, IJzendijke 8 punten. 56. Theo Gevers. Heesch, Roelof Groen, Giethoorn. Henk de Jong, Goes. Ad Tak. Oud-Gastel, Peter Valentijn, Sprundel. Toine Verheezen, Bergen op Zoom, Ton Verschuyten. Son 7.63 Dick van Egmond. Nijverdal. Mathieu Pronk, Warmenhuizen, Geme Slot. Alkmaar. Martin de Vos. Heer-Maastricht, 6, 67 Aad Kramer. Schevemngen, Co Montz, Badhoevedorp. Bert Oosterbosch, Eindhoven, Bram van der Stelt, Silvol- de, Reinier Stroosnijder. Moerdijk 5. 72. Frans Francissen. Handel. Bas Lan- geveld. Lisse, Huub Neven, Hulsberg 4.75. Mannus van den Berg. Oistenvijk. Theo Hogervorst, Pijnacker. Henk Kui per. Nieuw-Amsterdam, Harry Lunen burg, Loosbroek, Gerard Oosterbosch. Eindhoven 3. 80. Frank van Gils. Geld rop. Tonny Huyzen. Kloetinge Jimmy Kruunenberg. Hoofddorp, Bert Scheu- neman, Veendam, Rini de Veer. Geffen. Jans Vlot, Wanneperveen, Cees van de Wereld, Nieuwkoop 2, 87 Rob Borst, Zwanenburg. Arie Deusing, Halsteren. Heinz Op de Kamp. SelfkantiDldi, Cor Leurus, Zwanenburg, Peter van Lies hout, Son-Breugel, Wim Lugtenburg, Zuidland, Louis Meijers, Maastricht. Heddy Nieuwdorp. Wemeldinge. Ad Verstijlen, St. Willebrord 1 punt. Tome van den Bunder teas in /ede maar een Half seizoen actief (in Montreal werd hij reeds uitgeschakeld door een blessure/ maar icas toch de regelmatigste Zeeuwse renner van ddjaar. SJUTTEL WIL HENNY WESDORP ALS TRAINSTER OOSTBURG - De badmintonclub 'De Sjuttul/Rheinhold en Mahla' te Bres- kens heeft Hennie Wcsdorp aangetrok ken als trainster. Het besluit werd woensdagavond genomen tijdens de bestuursvergadering van de badmin tonclub. Donderdagavond had voorzit ter J. Vermaire van De Sjuttul nog niet van de trainster gehoord of ze de aan stelling aanneemt, maar hij zei 'goede hoop te hebben, dat ze positief rea geert'. Het Sjuttulbestuur wil Hennie Wesdorp om de veertien dagen vier uur laten trainen. De jeugd krijgt, aldus de heer Vermaire. de kans om iedere veertien dagen een uur bij te leren onder leiding van Hennie Wesdorp Daarnaast wordt er een regeling gemaakt voor de andere Sjuttulleden. De regeling houdt in. al dus de heer Vermaire. dat ieder Sjuttul- lid, zowel competitiespeler als recreant minstens een keer in de maand getraind kan worden. De Breskense badminton club is de eerste Zeeuwse badminton club die Hennie Wesdorp, een Al- speelster, die diverse successen op na tionaal en internationaal niveau heeft geboekt en die zich onlangs in Zeeuwsch-Vlaanderen vestigde, in dienst heeft genomen. SCHAAKBOND HOUDT LEDENVERGADERING GOES - Zaterdag 25 september houdt de Zeeuwse schaakbond de algemene ledenvergadering in zaal Westerkerk te Goes. De vergadering begint 's middags om kwart over twee. Op de agenda staan onder meer het bestuursbeleid, de be groting voor 1977 (die een nadelig saldo van 1050,- te zien geeft) en de bestuurs verkiezing. •ROME - De Deen Ole Ritter heelt een nieuwe werelduurrecord gevestigd ach ter grote mototren. Hij legde een af stand af vanf77.680 km. Het oude record stond sinds enkele dagen op naam van de Nederlander Fred Rompelberg met 75.544 km. BERN - De finale van het toernooi om de Europacup voor bekerhou ders 1976/77 zal volgend jaar op 11 mei in het Olympisch Stadion van Amsterdam worden gespeeld. Het bestuur van de Europese voetbalu nie heeft vrijdag, tijdens een verga dering in bern. de eindstrijd van de Europacup II aan Amsterdam toe gewezen. De finale van het toernooi om de be ker voor landskampioenen wordt op 25 mei in Rome gehouden. Voorts werd beslist dat de eindron den van het UEFA-jeugdtoemooi in 1978 in Polen zullen worden verwerkt en een jaar later in Oostenrijk. De Nederlander Jos Coler werd her kozen als penningmeester van de UEFA. GOES - De Zeeuwse zaalvoetbalalge- Het aantal zaalvoetbalstemmen, dat vaardigden werden donderdagavond uitgebracht kan worden door deze dne in de Prins van Oranje te Goes, tijdens afgevaardigden is gelijk aan het aantal de jaarlijkse algemene vergadering seniorenteams, gedeeld door vier. zaalvoetbal, geconfronteerd met nieuwigheid. Vooruitlopend op goedkeuring van de reglementen in najaarsvergaderingen (algemene ATLANTA/GUADALAJARA (ANP) - Betty Stóve heeft zich geplaatst voor de gadering amateurvoetbal, bondsver- halve eindstrijd van het damestennix- gaderingi bleek het noodzakelijk, dat toernooi in Atlanta (VSi. Zij versloeg de reeds in deze algemene vergadering af- Tsjechlsche Martina Navratilova met gevaardigden werden gekozen voor de 6-1, 3-6 en 6-3. algemene vergadering van de KNVB De ovenge uitslagen van de kwartfina- afdeling Zeeland (veldvoetbal dus ei- les zijn: Marise Kruger (Z-A) - Francoise gen lijk, op 30 oktober) en voor de lande- Durr (Fr) 6-4, 3-6 en 6-2; Brigette Cuy- 'Üke algemene vergadering zaalvoet- pers (Z-A) - Carrie Meyer (VS) 7-6 en 6-2; bal. Dianne Fromholtzi VS» - Mary Struthers (VS) 6-1 en 6-4. Björn Borg heeft een vier- spelerstoemooi in de Mexicaanse stad Guadalajara gewonnen Er werd een halve competitie gespeeld In de laatste ronde versloeg Borg de Roemeen Ilie Nastase met 6-3 en 7-5 en verdiende daarmee 20 000 dollar. Nastase werd tweede. De derde plaats was voor Guil- Als de wijzigingen namelijk worden goedgekeurd, dan knjgen de zaalvoetr balverenigmgen meer inspraak. Uit gangspunt daarbij blijft de algemene vergadenng zaalvoetbal in de afdeling, maar na 1 januari 1977 zullen drie afge vaardigden uit die algemene vergader ing het zaalvoetbal gaan vertegenwoor- lermo Vilas lArg). die donderdag Rod digen in de gewone afdelingsvergader- La ver (Ausi versloeg met 6-2 en 6-1 ing. Bovendien komt er een landelijke alge mene vergadering zaalvoetbal, be staande uit dertig algevaardigden, waarvoor de afdeling Zeeland één afge vaardigde moest kiezen. De Zeeuwse zaalvoetbalverenigingen kozen vertegenwoordigers uit de hoofd commissie zaalvoetbal. Naar de alge mene afdelingsvergadering werden af gevaardigd de heren Cor Louwerse te vens secre tans van de hoofdcommissie». Joop de Wit en Tonnie Hillaert (beiden lid van de hoofdcommissie), terwijl de laatste tevens werd afgevaardigd naar de algemene (landelijke) vergadering zaalvoetbal. Bert Kraak, die de voorzittershamer hanteerde, sprak zijn tevredenheid uit over deze eerste stap naar meer in spraak voor het zaalvoetbal, waarbij hij er tevens aan toevoegde, dat deze eigen lijk groter zou moeten zijn en dat daar naar gestreefd zou worden. In zijn openingswoord deed hij mede- ling van het verdwijnen uit de commis sie van voorzitter Cor Knekaard en be- stuursgedelegeerde Pol van der Pluijm. Als het afdelingsbestuur zijn goedkeu ring er aan hecht, dan zal de heer Ko Roose uit Goes m de hoofdcommissie worden benoemd, terwijl als bestuurs- gedelegeerde aanwezig was Theo a'Haens uit Graauw. Een voorstel om het kampioenschap van Zeeland voor rayonkampioenen zaalvoetbal aantrekkelijker te maken werd goedgekeurd. De rayons zullen elkaar nu eerst regio naal ontmoeten in een uit- en een thuis wedstrijd: Middelburg-Vlissingen, Goes-ZierikzeeenTemeuzen-Hulst. De drie winnaars spelen op 16 april 1977 om het kampioenschap van Zeeland in Vlissingen. Uit een enquête (met een bedroevend kleine respons i bleek, dat in alle rayons een schreeuwend gebrek is aan zaal- ruimte. Voorzitter Kraak achtte het wel triest, dat liefst 37 van de 88 verenigingen met op de vergadering waren verschenen en dat ondanks de reglementaire verplich ting en boeteclausule. VLISSINGEN - De tweede ronde va» het persoonlijk schaakkampioenschap van Zeeland geeft een paar interes sante partijen te zien. Zo treden club- genoten Kees de Wolf en Simon San ders uit Middelburg tegen elkaar in het strijdperk evenals de Vlissingers Ad Mabeius en Henk van de Graaf. Jo Tho- lenaar uit Goes speelt met wit tegen Michael Wise uit Vlissingen. In de eerste klas een treffen tussen twee sterke spelers, namelijk Wilfried Vlees- kens van Terneuzen tegen Aart Kógeier van Middelburg. De tweede ronde wordt gespeeld op zaterdag 2 oktober. De indeling- HOOFDKLAS: H. Keijmel - A. den Ha mer; C. de Wolf-S Sanders; A. Mabeius - H. van de Graaf: J Tholenaar - M. Wise; C. Provoost - J. van de Vreede: J. Hans- sens - w. Geertse: J de Baare - C. van Bommel; L. Jongepier- J. de Decker; C. Overweel - M den Hollander. P. Rotte - J Louws; J. Zwarts - T van Gemert; J. de Lange - A. Jonkheer; M. van Eekhoufc H. de Ridder; M. Westerweele - A. van der Weel. EERSTE KLAS: W Vleeskens - A. Kö- geler, D. Blom - J Maljaars; H. Dolk - B. Pallada; C. Schout - P. van der Velden; S. van der Heijden - V. Droogers; B. Niezgoda - J. Bosch; H Oosterhout - W. Burger C. Vos-W van Gent; H.Tjoonk- T. Post; H. Smit/Roeters - Joh. Boone. BLAZEVIC NIEUWE ZWITSERSE COACH BERN - De Joegoslaviér Miroslav Bla- zevic is aangetrokken als opvolger van Rene Huessy, de Zwitserse bondscoach die twee dagen geleden op staande voet werd ontslagen. Gilbert Facchinetti. die aankondigde uit solidariteit met Huessy ontslag te zullen nemen, is op zijn besluit terugge komen. Facchinetti was belast met de opleidingen van de bond en werd als tij delijk vervanger van Huessy aangewe zen. ZATERDAGVOETBAL ZAAMSLAG - De aanvangstijd van de voetbalwedstrijd in de derde klas B van het landelijk zaterdagvoetbal tussen Zaamslag en Zwaluwse Boys is gewij zigd. Het duel begint niet om 14.30 uur, maar op 14.00 uur. DEN HAAG - Het schaatsseizoen 1976/1977 nadert met rasse schreden. Nog enkele weken en de negen kun stijsbanen. die Nederland telt, openen weer hun buitenbanen voor het pu bliek. Inmiddels zijn de diverse kern ploegen (herenallround, herensprint, dames, jong Oranje) al vanaf mei bezig zich met conditietrainingen voor te be reiden op de wedstrijdenreeks, die ditmaal overigens bescheidener van omvang is dan in het vorige. Olympi sche, seizoen. Voor de eerste maal hebben de ijstrain- ers (Leen Pfrommer bij de herenall- rounders, Henk Gemser voor de sprin ters, Ab Krook bij de dames en Egbert van 'tOever als junioren trainer) zelf ook de leiding ter hand genomen bij de con ditieoefeningen. Enkele malen kwamen de ploegen gedurende een weekeinde bijeen om aan de conditie te schaven. Zo verbleef de equipe van Pfrommer van 13 tot 15 augustus in Breda Dit weekeinde slaan de allrounders een trainingskamp op ui Schoorl. Afgelopen zaterdag en zondag verbleven de sprinters op het sportcentrum van Papendal. Over pre cies een maand vertrekken de neren (sprinters en allrounders) naar de Beierse kunstijsbaan van Inzeil om tot en met 23 oktober het contact met het ijs weer te herstellen Op 18 en 19 de cember volgt de wedstrijd Neder- land-Noorwegen op een nog nader be kend te maken Nederlandse baan. De nationale titelstrijd voor dames, heren en sprin ters is op het weekeinde van 8 en 9 januari voorzien, vermoedelijk in As sen De kernploeg zal direct na deze wedstrijden afreizen naar Davos om zich voor te bereiden op de strijd om het Europees kampioenschap, die in de Noorse plaats Larvik wordt gehouden. Op 15 en 16 januari zal op een van de Nederlandse kunstijsbanen de wed strijd Nederland-Zweden worden gere den met vier allrounders, vier sprinters en vier Junioren. Daar de deilnitleve kernploeg van herenallrounders dan in Zwitserland vertoeft zullen er vier B-njders worden opgesteld. Davos is een week later gastheer bij het toernooi om het wereldkampioenschap. De her- enschaalsers worden ditmaal begeleid door de arts Van Eist, die Cees Lap is opgevolgd. De dames en junioren staan onder medisch toezicht van de arts Le Noble. Het hoogtepunt voor de dameskern ploeg wordt de strijd om het wereld kampioenschap, die op 12 en 13 fe bruari in Keystone, Colorado zal wor den gehouden. Het ligt in de bedoeling dat de deelnemende dames onder lei ding van trainer Krook veertien dagen tevoren naar de Verenigde Staten zul len vertrekken om te wennen aan de grote hoogte. Op 26 en 27 februari staat het toernooi om de wereldtitels sprint op het pro gramma op een Nederlandse kunstijs baan Alkmaar is de grootste kansheb ber voor de organisatie. De junioren rij den op 19 en 20 februari in InzeU om de wereldkampioenschappen. De landelij ke technische commissie van de koninklijke Nederlandse schaatsen- rijdersbond komt op 13 oktober met de gewestelijke commissies bijeen om net trainings- en wedstrijdschema te be spreken. ber in Nederland: Nederland-Noorwe- gen heren. 8 en 9 januari vermoedelijk in Assen: Nederlandse kampioenschappen voor herenallrounders, herenspnnters en dames. 15 en 16 januari in Nederland: Neder land-Zweden heren (senioren en Jqnio- 22 en 23 Januari in Larvik. Europees kampioenschap herenallrounders. 5 en 6 februari in Davos; wereldkam pioenschap herenallrounders. 12 en 13 februari in Keystone ivsi: we reldkampioenschap dames. 19 en 20 februari in InzeU: wereldkam pioenschappen junioren. 26 en 27 februari vermoedelijk m Alk maar; wereldkampioenschappen spnnt dames en heren. Kernploegen De voorlopige kernploegen zien er als volgt uit: Herenallrounders (trainer Leen Pfrom mer, arts Van Eist): Piet Kleine. Hans van Helden, Joop Pasman, Klaas Vriend, Jan Derksen en Jan de Vnes. Herensprinters (trainer Henk Gemser, arts Van Eist): Jos Valentijn, Epple Bleeker. Bert de Jong. Sies Uilkema. Henk Hospes en Berend Cazemier. Jong Oranje (trainer Egbert van 't Oe ver, arts Le Noble): Henk Boeve, Hilbert van der Duim, Yep Kramer, Gerard de Rond, Frits Schalij en Wim Voomeveld, Dames (trainer Ab Krook. arts Le No ble): Sijtje van der Lende, Christa Jaarsma. Haitske Pijlman. Joke RijsseL Ina Steenbruggen en Margriet Pomper. Wedstrijddata De voornaamste wedstrijddata tn het komende seizoen zijn; 18 en 19 decern-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 25