0 bcrco Bezoekt tijdens de braderie de markt Grote braderieprijsvraag Goes SCHOENHANDEL W.VERBURG Q1X> Voorlichting over stads- en dorpsvernieuwing GEMEENTE GOES Wij tonen u onze nieuwe najaars collectie lederwaren leuke braderie koopjes Tijdens de braderie veel koopjes bij op de markt en in de winkel Grote Markt 9 - Goes Voor een ruime keuze boten en buitenboordmotoren 14 PROViNCiALE ZEEUWSE CüühAAT Zoek de letters en win een reis Zoek de letters en win een reis Drie daverende prijzen in de GMC-braderieprijsvraag 1e prijs reis t.w.v. 1500,- 2e prijs draagbare kleuren-tv 3e prijs filmcamera Wat moet u doen om in het bezit te komen van een dezer schitterende prijzen? Knip het deelnameformulier uit. Tijdens de braderie zullen er in diverse stands letters komen te hangen. Al deze letters zijn genummerd. Het nummer van de letters die u vindt vult u in op onder staand wedstrijdformulier. De nummers van het formu lier corresponderen met de letters. A/s u alle letters hebt gevonden ontstaat er een slagzin. Deze slagzin is gedeponeerd bij notaris Van Dissel te Goes. Het wedstrijdformulier levert u in bij de GMC- stand op de Grote Markt. Deze prijsvraag geldt alleen tijdens de braderie van 16-18 september. Wedstrijdformulieren kunnen wor den ingeleverd tot 17.00 uur op zaterdag 18 september. De uitslag zal worden bekendgemaakt via de pers. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. De trek king zal worden verricht door voornoemde notaris. Wedstrijdformulier Vul de gevonden, genummerde letters in. 10 11 12 13 14 15 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Naam Adres Woonplaats tel.nr Ook de gemeente Goes is weer present op de brade rie. Vorig jaar werd u uitvoerig geïnformeerd over sport in Goes. Thans is dat het geval met de stads- en dorpsvernieuwing. Gekozen is voor dit onderwerp omdat de gemeente raad in 1975 hiervoor het sein op groen gezet heeft. Dat gebeurde door het vaststellen van een zoge naamd intentieplan. Een plan, waarbij gebieden binnen de gemeente aangewezen werden voor reha bilitatie, sanering, instandhouding en wijkverbetering-naoorlogse woningen. De voorlichting over deze stads- en dorpsvernieu wing gebeurt vanuit een mobiele schaftwagen. U treft deze aan nabij het stadhuis. Hij is herkenbaar aan de opvallende kleur geel. Ambtenaren van openbare werken zullen u gedu rende de braderiedagen graag uitvoerig informeren over de mogelijkheden tot particuliere woningver betering in Goes en woonkernen en de daarvoor geldende subsidieregelingen. Ook wie geïnteres seerd is in de restauratieplannen voor de St- Jacobstraat kan hier terecht. Wij hopen op veel aanloop! Het gemeentebestuur van Goes r Goed voor ïodegevoelige voeten Code 81 Code 91 Canasta 7Q95 Sportieve maakwijze. W*B* trotteur WTB* Heerlijk soepel in bruin nappanil Peper/bruin lama Kom snel passen Komt u vrijblijvend eens rondkijken tijdens de braderie bij tijdens de braderie reeds het grootste gedeelte van in dames-, heren-, meisjes- en kinderschoenen Tevens brengen wij een leuke collectie Verder hebben wij enkele Voor de kinderen is er een leuke attentie Goes - Middelburg - Vlissingen Wij fabriceren de Olympic 385, Delta 440, Alfa 485, Royal 700 en Bego 500. Alfa 485 Diverse inruilboten en motoren Rubber- en visboten. Goes - Kloetingseweg 5 tel. 01100-27383 Bezoek tijdens de braderie onze stand op de Markt

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 40