BRADERIE GOES 1976 PZC/E OENSDAG 15 SEPTEMBER 1976 Braderie-Goes Insiders hadden het wel verwacht: na de ge slaagde tiende braderie van vorig jaar zouden de Goese middenstanders wel opgewekt aan de tweede serie van tien beginnen. En jawel hoor, nu staat de elfde Goese braderie voor de deur. Hoe die wordt? Nou, als vanouds. Dat betekent weer erg veel drukte, tevreden glimlachende winkeliers en een GMC-voorzitter, die aan het eind van het drie daagse middenstands/eest meedeelt dat het nog nooit zo druk is geweest, dat er weer goed zaken is gedaan en dat er volgend jaar zeker weer een bra derie zal komen. Wordt het dan de twaalfde of de dertiende. We raken de tel een beetje kwijt. Braderie in Goes. Donderdag 16, vrijdag 17 en za terdag 18 september hoefje niet argeloos snel een boodschapje te doen in de binnenstad. Want er is geen doorkomen aan. Het is gewoon een kwestie van geduldig afwachten tot de stroom braderiebe zoekers je bij de juiste zaak brengt. En gaat die stroom de andere kant uit dan heb je pech gehad. Braderie in Goes is ook de vertwijfeling op het ge zicht van de automobilist, die helemaal naar s- Heer Hendrikskinderen of naar Kloetinge moet rij den om een par keerplaats je te vinden en die dan het hele stuk terug moet lopen. Braderie in Goes. Wat valt er na tien jaar nog voor nieuivs over te melden nadat in de afgelopen jaren alles al zo'n beetje verteld is. Toch hebben de mede werkers van het kantoor Goes van de PZCweer een braderiekrant vol weten te krijgen. Dit jaar geen middenstanders, die buiten zichzelf van vreugde uitroepen dat Goes toch al aardig op weg is om hét koopcentrum van West-Europa te worden, maar artikelen over het culturele leven in Goes, de op handen zijnde verfraaiing van de Grote Markt, bouwmogelijkheden voor de dorpskernen van de gemeente Goes en de rehabilitatie van een stukje oud-Goes. En natuurlijk het braderieprogramma, want daar was het allemaal om te doen. Samenstelling Rinus Antonisse Willem J. can Dam Ben Jansen Foto's Dick Faber

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 27