brandweer hulst gastheer voor 350 basisscholieren Rollenzesdaagse te Graauw groot succes PZC/s Bridgeclub vierde het 'Luctor' Terneuzen zilveren jubileum festiviteiten in kader van Ie nationale brandweerdag Man lag dagen in woning, later overleden in het ziekenhuis IHANDAG 13 SEPTEMBER 1976 Wissel Zeeuws-Vlaanderen Waterfietsen, brandblussen en race met hindernissen JllST - Circa 350 kinderen van de njfde en zesde klas van het basison- itndjs in de gemeente Hulst namen uterdag deel aan het brandweerfeest, iitdevrijwillige brandweer van Hulst a het kader van de nationale brand- «erda? hield. Bij dit feest ging het •iet alleen om een kennismaking met Kl bnndweerwezen, maar vooral op preventie van het brandweerwerk. Her leest begon bij de Hulster brand- vrerkazeme. Vandaar uit werden 'de kinderen met brandweerwagens naar hetRaveleijn gevoerd, voor de start van Je verschillende proeven. Ze werden in groepjes van drie ingedeeld en staken cereawaterfiets de Hulster Vest over cc óaa net een lagedrukslang een tandje «tassen. Daama moesten ze meleentowiadder proberen de wallen te bekten. Als dat gelukt was. kon den 2f (3 hein e versnapering nnnnin onto! nemen. Vervolgens begon ia s fan de hindemisssenrace. Ze tfs: door hangende autobanden. een sirene met armkracht aan ir: .ceien, liepen over een evenwichts- 3 en reden met een kruiwagen over plank. Dan kwam een meer preci se dat bestond in het vullen met «ervan een emmer door middel van ijfdrakstralen. De kinderen kwamen ia op het kazemeterrein aan, waar ze rltcgen oprolden. Vervolgens werd ook t'hogedrukspuit gehanteerd om en- etblokkenomver te spuiten. Endatze s: hoogtevrees kenden, bleek wel uit i'tauer waarop ze het ongeveer zes hoge dak van de kazerne langs - hiandladder beklommen. En aan einde van het festijn werd met laged- rukslangen op borden gespoten, zodat het woord „Brandweerdag" te voor schijn kwam. De kindem konden dan de brandweerkazerne bezichtigen, waar een doorlopende film draaide. En als be loning mochten ze nog een certificaat in ontvangst nemen, waaruit bleek, dat ze meegedaan hadden aan deze brand weerdag. alsmedeeen plaatsvan hethet bmdweerpreventieinstituut en een ex tra tractatie. Foto. Waterfietsende kinderen ook van een lid van het Halsters brandweer korps: onderdeel van de festiviteiten voor 350 basisscholieren, zaterdag in en om de braandweerkazeme. Collecte AARDENBURG - De collecte ten bate van het van het Koningin Wilhelmina- fonds bracht tijdens de inzamlingspe- riode 23 augustus tot en met 5 septem ber 2.327,70 op. OVERWINNING WALHOUT/DE VISSER -Ziekenhuis De Bevelanden, 16- ®r uitzending Nomen Nescio. WDELBURG - Gasthuis. 20-21.15 uitzending Rawa; •Miniatuur Walcheren geopend van 130-17.30 uur. fiJSSINGEN - Bethesda-St. Joseph- wenhuis, 19.45-21.15 uur: uitzending ®GEN OP ZOOM - Roxy. 20 uur: van Duin's Pretmachine, a.l.; uixor, 20 uur: Tommy, a.l. GOES - Grand. 20 uur: Tarzoon. 18 jr. "fwT-De Koning van Engeland. 15 f5 "rouwen die voor sex betalen. 18 s 20 uur André van Duin, a.l.; 20.30 Aardbeving, a.l. ^DELBURG - City. 20 uur: Murphv. WBURG-Ledel, 20 uur: Sky-riders. TCRVEUZEN - Luxor, 20 uur: Aardbe is, a.l. fUSSINGEN - Alhambra, 20 uur: ®oWtelschip "Lucky Lady'. 14 jr. WES - Lunchcafé Stadhuis: werken «toBeysens. Wü-LE - Landbouwmuseum. 10-12 en ïmnm0ude 'aJidbouwwerktuigen. ELBl'RG - Zeeuws Museum: De wüen van Van Gogh, linT*223' Van Benthem Jutting, schilderijen van W. Oreel. reeshal, 10-17 uur: Rondom het fe- --■neen deur; -cm61 Kots 1048 uur: werken Frits PSE - Galerie 'De mooie staak'. 9-20 iic v\:i:.en van de heer Messemaker. GENT Artikhof: werken J. «ERE - Grote Kerk. 9.30-17 uur: ïmlü Zeeland III- fflWQBN - Stadhuis. 8-12.30 en to»! mUr' bmnenPlaats beeldenten- '"1g Caroluskring; Hal. N.K.S. Grafische werken. ZEE - Gemeentemuseum: Te- -Vü.H«0P beleg 15?5-1576. '«schap01 ^useum: Vissen voor de we- ïïnnnsteen: Schilderkunst in "^•Vlaanderen. ïj®; „en midden-zeeland - jgVgL 01100-14444 >- ,l; ch-vlaanderen - Temeu- tholfn50"4444- n *1 sint-philipsland - EVENEMENT KOMT VOLGEND JAAR TERUG GRAAUW - De eerste rollenzesdaagse van de tafeltennisvereniging St. Aloy- sius te Graauw is een geweldig succes geworden. Niet alleen in sportief op zicht, maar ook door de geweldige pu blieke belangstelling. Iedere avond zat het tafeltenniscentrum in Graauw bomvol en dat was ook zaterdag tijdens de slotdag het geval. Zelfs tot in de late uurtjes bleef het gezellig druk in Graauw. Geen wonder ook dat Aloysius-voorzitter Remy Mangnus za terdag zeer tevreden rondliep. Hij had zelfs met Rupske Lauwrs, de verhuur der van de rollenpiste, een overeen komst afgesloten voor volgend jaar. „Het is ons enorm meegevallen", ver telde hij zaterdagavond, „er zit veel werk aan en vooral Toine Mens. Frans de Waal en Margriet Poppen en mijn vrouw hebben hier keihard voor ge werkt. Dit succes is in feite hun succes, het was geweldig. Daarom zijn we van plan om ook volgend jaar weer dit even ement te organiseren. In sportief op zicht werd deze, door de PZC gespon sorde, mïnizesdaagse in Graauw vooral een succes voor de ploeg van Wal- hout/De visser uit Heikant. Nico en Ben Bakker van deze ploeg hebben vanaf de eerste dag de leiding gehad in het klas sement en zaterdagavond onderstreep ten zjj hun suprematie nog eens door in de finale de ploeg van Palmbier. be staande uit de gebrs De Caluwé uit Koewacht gedecideerd te verslaan. Be halve wat incidentele nederlagen - spe cialist Nico Bakker verloor bijvoorbeeld van Wim van der Hooft en Sam Riemens - won de ploeg van Walhout/De Visser vrijwel alles wat er te winnen was. Voor de aanvang van de finale van de koppel- koers stond het vast dat Walhout/De Visser niet meer zou kunnen verliezen. Voor Nico Bakker en zijn broer evenwel geen reden om het kalmer aan te doen. Deze finale moet gewoon bewijzen dat we de besten zijn. we rijden gewoon om ook deze koppel koers te winnen. Ik vind dat we dat tegenover het publiek en onze sponsor gewoon veiplicht zijn. Ik weet van mezelf dat het rijden op de rol len een van mijn specialiteiten is. op de weg kan ik niet mee. Daarom ga ik hier iedere dag tot het uiterste", vertelde Nico Bakker zaterdag voor aanvang van de koppelkoers. Voordat het duel tussen de ploegen van Walhout/De Visser en Palmbier begon, hadden Grolsch bier met Sam Riemens en Jan Helmendach en Mosselhuis Van Oosterom van de Zandberg onderling uitgevochten wie van hen als derde zou eindigen. Het was uiteindelijk de ploeg van Grolsch bier die derde werd Het was zaterdagavond overigens een verrassing dat de ploeg van kado- boetiek .De Dooffcot' uit Hulst zich niet kon'mengen in de strijd om de vier eer ste plaatsen. Vrijwel de gehele week hadden Wim van der Hooft en Henk Maas zich royaal binnen de eerste vier gehandhaafd, maar vrijdagavond moes ten ze toch de tol betalen voor hun in spanningen Maar dat Wim van der Hooft een meester is op rollen onder streepte hij in de poging om het baanre cord over 500 meter te verbeteren. Hij kwam net als Nico Bakker van Wal hout/De Visser uit op een tijd van 17,1 sec. en zij besloten samen de premlepot van 75 gulden te verden. Het bedrag aan prijzen overtrof eveneens alle verwach tingen. het ging zelfs zover dat er hon derd gulden premie per ploeg werd uit geloofd. Speaker Pierre Eysackers uit Temeuzen reikte zaterdagavond de prijzen uit. terzijde gestaan door Noelle van Heese, de rollenzesdaagsemiss. Uitslag 1 Walhout/De Visser (Nico en Ben Bakker) 180,2 Palm bier J. en E. de Caluwe) 160. 3. Grolsch bier (Jan Hel mendach en Sam Riemens) 156. 4. Mos selhuis Van Oosterom. Zandeberg (George Wijnacker, Jan van de Velde) 151, 5 Kadoboetiek De Doofpot (Henk Maas en Wim van der Hooft) 140,6 Kips verzekeringen (Wilfried Dumez en Ro ger van Heese) 130, 7 Drankenexpert Paul Vermeersen (A. Vonck - L. Marti net) 129, 8 Schoenendiscout Rio Bello (M. Otjens - R. David) 118,9. Makra Ter- neuzen iM. de Regt en René Heijboer) 103,10 Hotel De Korenbeurs iMiel Dob bel aer en Camiel de Rooy) 99, 11 Fas- saert Bouwmaterialen iGino Schuur man en Han Poppe) 98.12 Fitness-shop Hulst (K. Lemout- E. van Haverbeeke) 97,13. Roctus verzekeringen (Bertus de Baar - Tonnie de Koster) 83, 14. Dees Mitsibushi Jos Grob en Jos Thuy79.15 Metz-Music Centre (Ene Kindt - Piet de Bakker) 70. 16 Wuytack Snacks b.v. Clinge (Miel Dumez - Willy Volleman) 48. Ds P.G. Schoneveld deed intrede in hervormde gemeente Sluiskil SLUISKIL - Tijdens een bijzondere kerkdienst in Sluiskil heeft de uit Ant werpen afkomstige ds. P. G. Schone veld zondagmiddag zijn officiële in trede in de hervoirmde gemeenten van Sluiskil, Sas van Gent en Philippine gedaan. Een stampvolle kerk was ge tuige van de bevestiging die door de Nederlandse hoogleraar prof. dr. W. H. Beekenkamp uit Brussel werd ver richt. Behalve door de grote schare hervormde gemeenteleden werd deze kerkelijke plechtigheid ook bijge woond door zeven predikanten, onder wie ds. Van Wageningen uit het Belgi sche Gent-West, en namens de gemeen ten Terneuzen en Sas van Gent waren respecitevelijk VCP-wethoudster L. van der Plas-Tanis en loco burgemeester W. H. M. Colsen aanwe zig. Na afloop van de kerkdienst werd er ter ere van ds. Schoneveld en zijn echtge note ln het aangrenzende hervormde jeugdgebouw 'De Ark' een receptie ge geven. Van deze receptie maakten vele mensen gebruik om nader te kunnen kennis maken met het nieuwe predi kantenechtpaar Beiden zijn werkzaam geweest in het onderwis. In Antwerpen gaf ds. Schoneveld onderricht in de godsdienstleer. Tijdens een receptie voerde ds. Balk uit Sluis namens de her vormde classis Zeeuwsch-Vlaanderen het woord en hield ds. W. J. van Meeu wen uit Hoek uit naam van de ring en de hervormde gemeenten een toespraak tot ds. Schoneveld. Opmerkelijk was het aantal jongeren dat ds. Schoneveld met zijn bevestiging kwam feliciteren. Onder deze jongeren bevonden zich vooral veel leerlingen en oud-leerlingen van de nieuwe predikant. Ds Schoneveld ontving ook veel schrif telijke felicitaties en aan hem werden zowel van de kant van de Sluiskilse co- kesfabriek als van de kant van de r-k parochie der Capucijnen in Sluiskil fraaie bloemstukken, 'als welkomstge schenk'. overhandigd. Na de receptie werd er in 'De Ark' voor de naaste fami lieleden en kennissen en een aantal ker kelijke functionarilssen een maaltijd geserveerd. Met ingang van dinsdag 28 september zullen ds. Schoneveld en zijn vrouw de pastorie in Sluiskil betrekken. KRUININGEN - In het ziekenhuis 'De Bevelanden' te Goes is zondagmiddag omstreeks half drie de heer P. Tramper uit Kruiningen overleden, kort nadat hij daar was binnengebracht. De onge huwde heer Tramper beeft vermoede lijk enkele dagen hulpeloos op de grond van zijn woonkamer gelegen. Zondagmiddag zag een buurman, die de heer Tramper al enkele dagen miste, hem op de grond van de kamer liggen. De gealarmeerde huisarts liet de man overbrengen naar het ziekenhuis in Goes, waar hij kort na aankomst over leed. Organisten vergaderden in hervormde kerk te Kloetinge KLOETINGE - De kring Zeeland van de gereformeerde organisten vereni ging en het district Zeeland van de Ne derlandse organisten vereniging hebb- ven zaterdagmiddag in de Nederlandse hervormde kerk in Kloetinge een ge combineerde vergadering gehouden. Er waren 22 organisten aanwezig. Voorzitter A. de Vries van de Neder landse organistenvereniging herdacht tijdens het korte huishoudelijke ge deelte de overleden oud-secretaris van de NOV. de heer W. P. L. Bakker. Na het huishoudelijk gedeelte hield de organist van de Nederland hervomrde kerk van Kloetinge. de heer A. Kurvink, een inleiding over het orgel van de kerk. Hij vertelde wat over de bouw en de res tauraties van het uit 1787 daterende or- geL Daama liet de heer Kurvink tijdens een korte bespeling het orgel horen. Vervolgens konden de aanwezige orga nisten enkele mogelijkheden van het orgel proberen. Oostburg beperkt overlast brommers OOSTBURG - B. en w. van Oostburg willen via een wijziging van de alge mene politieverordening proberen de overl ast te gaan die in het centrum van Oostburg op het trottoir geparkeerde brommers veroorzaken. Er staan daar soms zoveel brommers dat de voetgangers hun pad geblok keerd zien en dat brengt volgens hetcol- lege de nodige gevaren met zich mee Er komt nu een algemeen verbod voor het parkeren van bromfietsen in het cen trum. Alleen op de markt zullen enkele parkeervakken worden gereserveerd voor de brommers. De gemeenteraad moet daartoe ln de vergadering van donderdag 16 september de apv veran deren. streek Onbekende automobilist rijdt Duitse auto van weg af SLUISKIL - De auto met het Duitse echtpaar R. is zondagmiddag om streeks vijf uur op de provinciale weg ter hoogte van de Kanaalbrug bij Sluiskil over de kop geslagen en volle dig vernield. De bestuurder kon na be handeling het Elisabeth-ziekenhuis in Sluiskil weer worden ontslagen. Het ongeluk is te wijten aan een perso nenauto. waarvan het kenteken bekend is maar waarvan de bestuurder is door gereden. die een inhaalmanoeuvre be gon. terwijl de auto van R. al aan het inhalen wa% R. werd door de nog ano nieme autorijder van de weg afgedrukt, kwam tegen de verhoogde verkeers- berm en sloeg vervolgens over de kop. In Temeuzen werd ook nog klem branda larm gegeven omdat men vreesde dat de auto in brand zou vliegen vanwege lek kende benzine. Dokter H. van Haelst uit Sluiskil verleende de eerste hulp. Zon dagavond was de politie var Temeuzen nog bezig aan de hand van het kenteken de bestuurder van de doorgereden auto te lokaliseren. Hulstenaar ernstig gewond tijdens rit in cross auto HULST - Een inwoner uit Hulst. S. de B„ werd zaterdagmiddag ernstig ge wond tijdens een rit met een cross-auto. F van O., eveneens uit Hulst, reed za terdag met zijn cross-auto over de Li- niedijk te Hulst Door onbekende oor zaak verloor hij de mach t over het stuur en botste tegen een boom. De inzittende S. de B. liep hierbij flinke verwondingen op. De auto werd vernield. Wethouder Apers reikt trimmedailles uit AXEL Vrijdagavond heeft de Axelse wethouder p. t A. M. r. Apers in het zwembad 'Het Plaatje' de trimmed aille8_ uitgereikt aan de zwemmers die hun 'spiraal' volgemaakt hebben. De 'spl- raa.' is een kaart, waarop de zwemmers iedere afgelegde 500 m kunnen laten af tekenen en zo naar eigen verkiezing in totaal 5. 15 of 25 km kunnen zwemmen- in het seizoen. 77 deelnemers behaalden' de gouden medaille voor de grootste af te leggen ais tand, 23 haalden zilver en 20 kwamen voor brons in aanmerking. Dit initiatief van badmeester Lafort, die zelf wegens ziekte verstek moest laten gaan, is goed aangeslagen bij de zwem- lielhebbers en zal volgend jaar herhaald worden. Veel inzendingen op internationale konijnen- en pluimvee tentoonstelling SLUIS - Vrijdagavond opende we thouder J. C. du Fosséin de sportzaal te Sluis de jaarlijkse tentoonstelling van de konijnen- en pluimveevereniging. Mede door het feit, dat het een interna tionale tentoonstelling was, was het aantal inzendingen zeer groot en bo vendien van uitstekende kwaliteit De keurmeesters waren van mening, dat de accommodatie in de sporthal zich uit stekend leent voor een dergelijk even ement De beide wethouders, de heren Du Fossé en Cuelenaere merkten bij de opening op dat er een goed stuk vrijet ijdsbesteding aanwezig was. Naast de gebruikelijke inzendingen was ook de jeugd met een aantal kavia's. konijnen," kippen en sierduiven a Met grote droefheid in het hart en toch met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is ge weest. en altijd zal blijven ontviel ons heden in de gezegende leeftijd van ruim 92 jaar plotseling onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader, schoonbroer, oom en neef. de heer ABRAHAM DU PON weduwnaar van Lonisa Clementia Mussche, geboren te Biervliet 17 maart 1884. en overleden inHuizeEmmausteIJzendiJkeop 11 september 1976. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uwe gebeden aan. IJzendijke: I. du Pon-Rosseel kinderen en kleinkinderen IJzendijke: M. du Pon H. Beun kinderen en kleinkinderen Zwolle: W du Pon N. du Pon-Vrolijk kinderen en kleinkinderen Sleewijk: R. van Troost-du Pon M. van Troost en kind Fam. Du Pon Fam. Mussche IJzendijke. 11 september 1976 Huize Emmaus St Sebastiaanstraat 16 Correspondentie-adres: M. du Pon, Gaaipers- straat 4, IJzendijke. De plechtige uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op dinsdag 14 september a s. om 10.30 uur in de Parochie kerk van O. L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke, waarna de begrafenis op het r-k kerkhof aldaar. Voor zijn zielerust zal er heden maandagavond om 18.30 uur een Vigilie-dienst worden opgedra gen in de Kapel van Huize Emmaüs. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Daar het ons met mogelijk is om leder persoonlijk te danken, voor de vele blijken van deelneming, die wij mochten ondervinden bij het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa CAMILLUS BEAURAIN betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank FAMILIEBERICHTEN Bedroefd, omdat wij hem nu moeten missen, maar vol dankbaarheid voor het voorbeeld en al de goedheid en liefde, die wij tijdens zijn lang en zeer actief leven van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden, nog ge sterkt door het Sacrament der Zieken, van onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader, broer en oom, de heer HUBERTUS VAN ASSCHE weduwnaar van Virginia Adrians Stofferis, op de leeftijd van 84 jaar. Begiftigd met de Pauselijke onderscheiding 'Pro Ecclesia et Pontifice' en de eremedaille in brons in de orde van Oranje Nassau, oud voorzitter van de KAB. erevoorzitter van de Bond van Bejaar den en gepensioneerden; Bestuurslid van het WitrGele Kruis. Hengstdijk: E. R. Krieckaert-van Assche A Krieckaert kinderen en kleinkind Sas van Gent: A. J. Andriessen- van Assche L. M. Andriessen E. P. van Assche E.LJ. van Assche-Kalle en kinderen Temeuzen: P R. van Assche L. L. B. van Assche-Verhelst en kinderen H. M. van Assche P van Assche-Luijcks en kinderen Emscharen: M. S. J. Jacobs-van Assche G Jacobs en kinderen Driehuls- Velsen: M P. Uitendaal-van Assche L. C. Uitendaal en kinderen Fam. Van Assche Fam. Stofferis De plechtige Eucharistieviering, waarna begra fenis waartoe u beleefd wordt uitgenodigd zal plaatsvinden in de Parochiekerk van de H. Ma ria Hemelvaart te Sas van Gent op dinsdag 14 september a.s. om 10.00 uur. Samenkomst om 9.45 uur in voornoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in hotel 'Royal'. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelleven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. TERNEUZEN - De bridgeclub Luctor uit Temeuzen heeft zaterdag op eert bijzonder originele wijze het 25-jarig jubileum gevierd. Zowel het diner voor de leden (op het menu stonden onder andere arbitragesoep, 'Luctor' groot slem attraktie en informatiecoctail) als de feestavond waren uitermate sfeer vol en stonden volledig in het teken van het bridgespel. Tijdens de dansavond, verzorgd door Alleenstaanden houden uitstapje CLINGE - Met 50 leden houdt de Clingse bond van alleenstaanden onder leiding van mevrouw Bronsveld morgen (dinsdag), haar eerste uitstapje van dit jaar. Het doel van de reis is het bezichti gen van het Zuidlimburgse landschap. Vooral Valkenburg zal in het teken van de belangstelling staan. Op de terugreis zal te Zandhoven de dancing 'Willem Teil' worden aangedaan. Vrederust en de pater Het ingezonden stuk in de krant van za terdag 'Vrederust en de pater' <pag 11) is. zo is achteraf gebleken, niet afkom stig van mej. J. Jansen te Goes. Ten on rechte stond haar naam onder dit lezers schrijven vermeld. Auto reed in Hulst lantaarn om HULST - Een personenauto heelt vrij dagmiddag in e Lyceumstraat te Hulst een lantaarnpaal omver gereden. De be stuurder van de auto, G. L. uit Kemzeke (B). raakte op een zeker moment de macht over het stuur kwijt, met het ge volg. dat hij tegen de lantaarnpaal tot stilstand kwam. Auto en paal werden beschadigd. Er deden zich geen per soonlijke ongelukken vioor, Start bejaarden- gymnastiek Breskens BRESKENS - Dinsdag begint om 13 30 uur in het dienstencentrum 'Goedertijd' te Breskens de bejaarden-gymnastiek. De leiding is in handen van de heer F. Kerckaert. het orkest van Frans Bonne, sprak Luctor-voozitter Simpelaar lovende woorden aan het adres van de vier aan wezige oprichters, de heer en mevrouw Voorhans. mevrouw Bakker en me vrouw Maat Mevrouw Voorhans las een overzicht van de 25 Luctorjaren voor ln dichtvorm. De receptie werd bezocht door de bestu ren van de bridgeclubs uit Sas van Gent, Oostburg. Hulst en Lamswaarde, de heer De Rie van het district Zeeland, afgevaardigden van het Vlissingse 'Fles' en de vereniging voor hulsvrouwen. Namens de gemeente Temeuzen werd het Luctor-bestuur gelukgewenst door wethouder j. Strijbos en sportambte naar Van der Ploeg. Foto Beeld van de receptie pan 'Luc tor', zaterdag in Temeuzen. Herexamens St. Eloy Oostburg OOSTBURG - De uitslag van de her examens aan de scholengemeenschap St. Eloy in Oostburg luidt als volgt: Af deling Atheneum geslaagd Mirjam van den Bossche te V.'aterlandkerkje. Afge wezen: een kandidaat. Afdeling Havo: geslaagd: Jeanne Buyck, Eede, Loulset van Donkelaar, Aardenburg, Annemarie Snouwaert, Eede. Er werden geen kandidaten afge wezen. Afdeling mavo geslaagd: Jose van Houte. Schoondijke. Gerry van Loon, IJzendijke. Jeanette Steenkiste, IJzen dijke en Carlo Thomaes, Biervliet Eén kandidate werd afgewezen. Auto tegen bus: één gewonde SLUIS - De bestuurder van een perso nenauto, G. D. P. uit Biervliet, is zater dagavond gewond geraakt, toen hij in de Nieuwstraal te Sluis in botsing kwam met een bus van de ZVTM. p., die onder invloed van alcohol was. ging met zijn auto links door de bocht en vond toen de ZVTM-bus op zijn weg. De bestuurder werd met verwondingen aan het hoofd overgebracht naar het zie kenhuis te Oostburg, maar kon na be handeling weer naar huis. De auto werd vernield. De schade aan de bus vlei mee. HOOG EN LAAG WATER NAP -NAP uur cm uur cm uur cm uur cm Dinsdag 14 september Vlissingen 5.01 195 17.12 195 11.25 163 23.48 176 Temeuzen 5.32 210 17.41 210 11.57 176 Zienkzee 6.23 151 18.33 146 11.59 136 Hansweert 6.09 224 18 16 225 0.20 215 12.32 189 Wemeldinge 6 48 178 18.59 171 0.08 187 12.29 154

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 17