Steen-Koewacht: offensief voetbal, toch 0-0 gelijkspel Goes wijst Dosko gedecideerd terug Na hoopgevende Axelstart telden slechts de punten Zeelandia alleen aan leiding na 2-0 overwinning op Vogelwaarde MIDDELBURG MOET VERLIES TEGEN BETER SCHIJNDEL AAN EIGEN ONMACHT WIJTEN 11 TERNEUZEN KREEG VAN BSC WEINIG KANSOM TE TIKKEN UITSLAGEN RESERVES Marja Versprille in damesselectie Verlies voor Middelburgs damtiental leiden Ie en de Valk KLASSE SS- BANDAG 13 SEPTEMBER 1976 sint-JANSTEEN - Twee ploe gen die de aanval beslist niet uit ie weg gingen hebben van de eerste Zeeuws-Vlaamse derby in de derde klas ondanks de dubbelblanke eindstand een aantrekkelijke partij voetbal akt. Zowel Steen-trainer Ruud Luteyn als zijn collega LevienDieleman van Koewacht had een offensieve opstelling voorspeld. De kleine 1000 toe schouwers, onder wie enkele honderden met rood-gele das sen uitgedoste Koewachtsup porters, hebben vooral daar door een plezierige voetbalmid dag beleefd. De thuisclub startte met Albert Mor tier in de spits van de aanval geflan keerd door Jo Sturm en Frank Sturms. Jovin Remortel speelde evenals vorige wek tegen Jong Ambon op het mid denveld. BU Koewacht waren Eddie Bamvens en Johan Martens nog steeds geblesseerd. Eet eerste uur van de wedstrijd gaf een toortdurend aanvallend Koewacht te De defensie van Steen had in die ^jngsfase weinig vat op de gevaar te buitenspelers Wouters en Van Re- amorteL Het eerste noemenswaar dige gevaar voor het doel kwam echter riTonnie Hendrikse. De vooral voor Kt uitstekend draaiende middenvel- eer zag zjjn kopbal uit een hoekschop GOES - Marja Versprille, speelster van de Goese dames voetbal verenging, is opgwnomeen in de voorlopge selectie voor het Nederlands dameselftal, dat 25 september in Thun een wedstrijd speelt tegen het nationale elftal van Zwitser land. De definitieve selectie wordt dins dag bekendgemaakt na een oefenwed strijd in Zeist VANDERWARF VIJFDE IN BREDA BREDA - Bart van der Warf, Zeelands enige snelwandelaar. heeft in Breda tijdens een wedstrijd over vijf kilome ter een negende plaats gehaald. Van der Warf, die begin dit seizoen een aantal operaties aan zijn benen onder ging, realiseerde in het veld van zeven tien deelnemers een tijd van 28.26.2. mi nuten. De Marathon-atleet zal in de ko mende weken tachten enkele Zeeuwse records te vestigen. Freddy Maertens in zesdaagse Maastricht DEN HAAG - De nieuwe wereldkam pioen op de weg. Freddy Maertens. is gecontracteerd voor de zesdaagse van Maastricht, die van 17 tot en met 22 de cember wordt gehouden. De renner die aan de Belg zal worden gekoppeld wordt nog nader aangewezen. sport TERNEl'ZEN - Dat vriendschappe lijk voetbal geen enkele indicatie geeft voor cimpetitievoetbal heeft Temeuzen in de eerste uitwedstrijd legen BSC aan den lijve ondervon den. In de voorbije oefencampagne tikte Temeuzen vrijwel iedere ploeg resoluut van het veld. maar in de eerste de beste uitwedstrijd liep het allemaal weer een beetje anders. Het Roosendaalse Bsc ging er met een enorme inzet tegenaan en dat had tot gevolg dat Temeuzen weinig mogelijkheden kreeg tot het flit sende combinatiespel zoals dat in de oefenwedstrijden was gedemon streerd. Daardoor was de wedstrijd zeker in de eerste helft van een ma tig niveau. Temeuzen was slechts één keer gevaarlijk toen Maarten van de Staal in het zijnet kopte en Temeu- zendoelman Jan Rietdijk heeft in de eerste drie kwartier nauwelijks een schot op goal gehad. Dat was dan te vens weer de verdienste van de Ter- neuzenverdediging. waarin voor stopper Jan Kolijn een kapitale wed strijd voor Temeuzen speelde. De enige treffer uit de wedstrijd kwam twintig minuten na rust. Lin kervleugelverdediger Alex Dehul- ster zette de bal eindelijk een keer laag voor. waardoor de uitstekend keepende BSC- doelman Sebregts naar de grond moest. De voor Leo Koch ingevallen Frank Bogaert stapte over de bal heen waardoor Eddie van de Hooft het laatste tikje kon geven (0-11. Na die goal heeft Temeuzen moge lijkheden genoeg gehad om de score te verhogen. Zo kwam Alwin Dey. nadat hij drie man had uitgespeeld, alleen voor Sebregts. Inplaats van de bal opzij te schuiven naar de vrijs taande Jan de Block schoot hij tegen de keeper op en tien minuten voor het einde miste Jan de Block van een meter afstand een unieke kans. Ondanks de grotere inzet bij BSC- zijde was Temeuzen toch de betere ploeg en de uitslag was dan ook een juiste weergave van het spelbeeld. van Eddie Rietjens echter net over de lat verdwijnen. Steen kwam na een kwartier spelen nog eens goed weg: een schitterende aanval van Koewacht, opgezet door uur kreeg Steen eindelijk wat meer vat C trios van Regenmortel, bracht de hal op het spel. Koewacht kreeg een eerste bij Ivo Wouters, die van ver keihard en waarschuwing toen Jo van Remortel ineens inschoot. Frans d'Hooge rea- een vrije trap via de handen van doel- geeerde attent en verwerkte de bal tot man Mathijs net over de lat schoot. Na- Koewacht bleef ook daarna erg gevaar lijk. Eddie Rietjens etaleerde voortdu rend zjjn niet, gennge traptechniek by enkele hoekschoppen, maar Koewacht miste een afwerker. Na het eerste half hoekschop. MIDDELBURG - De derde klas D lijkt fïnp^ -fin 1 kil ««spannend verloop te gaan krijgen. Met een 4-1 nederlaag in Goes valt Dosko wat uit de toon, maar overigens ma öo ploegen kans elkaar goed in evawlcMte houden. Steen - Koewacht eindigde in 0-0. Jong Ambon stelde toohgiikandidatuur met een 3-5 zege iaZwfaec en Steenbergen lijkt ook «Hfjpor.na de 4-1 zege op Odio. H W w«t 1-0 bij NS V en Meto kwam met /-'toren Moerse Boys. GOES - DOSKO - Op een uitstekend vijfde veld van het sportpark de Schenge heeft Goes verdiend zijn eer ste wedstrijd van de competitie ge wonnen. Goes versloeg Dosko uit Be rgen op Zoom met 4-1. dat Eddie de Wit bij scheidsrechter Wim Broekhoven in het boek was gegaan kroop Koewacht opnieuw door het oog van de naald. Een solerende Jo Sturm schoot van bulten het strafschopgebied keihard in, Rudie Matthijs stopte de bal maar half en Frank Sturms kreeg alle gelegenheid om het karwei af te maken. Hy schoot te onbeheerst en de zich goed heretellende Matthys wist Koewacht voor een achterstand te behoeden. Steen kreeg na rust de wind in de rug en pakte onmiddellijk uit meteen offensief, dat al na 5 minuten spelen een uitste kende kans voor Albert Mortier ople verde. Edwin Franckaert - hy speelde een voortreffelijke wedstrijd - leverde een afgemeten voorzet af. maar Mortier kopte geheel vrijstaand over. Tot dan toe waren er eigenlijk nog weinig incidenten geweest, maar door een overtreding van Freddie Boussen tegen Ivo Wouters kreeg de wedstrijd toch even een grimmiger karakter. Nadat beide spelers genoteerd waren dreigde het toch nog uit de hand te lo pen. Ivo Wouters ging neer omdat, zo verklaarde hij later. Jo van Remortel hem een stomp had gegeven, maar scheidsrechter Broekhoven dacht daar anders over. In het tumult dat daarna ontstond kreeg de Steen-grensrechter het ook kwaad te verduren. Hij werd bekogeld van de zijlijn maar kwam er toch mei de schrik vanaf. De wedstrijd werd echter door dit inci dent nauwelijks ontsierd. Het schijnt gewoon bi) de derbysfeer te horen, want ook daarna viel er geen enkele onregel matigheid meer te bespeuren. Beide ploegen kregen ook in de slotfase nog volop de gelegenheid om de score te AXEL - Begrijpelijk taalden men er in het Axelse kamp niet om, dat het duel tegen de andere nieuwkomer Bergdijk na de rust niet meer om aan te kijken was. Belangrijker voor de Zeeuwen was de 1-0 winst in deze eerste competitie-wedstrijd. De eerste twee punten hebben we binnen, dat is het belangriujkste. over de rest kunnen we beter niet praten reageerde aanvoerder openen Fons Sturm was er nog het Piet Verpoorte onmiddellijk na afloop, dichtst bij maar z'n vrije trap ging via de Dat Axel de wedstrijd tegen Bergdijk latover NadatlvoWouters, goedgelan- uit Zundert uiteindelijk won dankte ceerd door Tinus Vlassenrood. z'n lob men aan een uitstekend eerste half uur. net met hoog genoeg plaatste voor In die periode bleek Axel uitstekend te doelman Frans d'Hooge. ging Koe- kunnen voetballen en vooral midden- wacht in de laatste minuten toch nog velder Piet Gans bewees toen zijn grote bijna de boot in toen doelman Matthys klasse. In die periode bleek hij ijzersterk een keiharde schuiver van Edwin aan de bal en wat voor Axel nog belang- Franckaerl, niet volledig onder controle rijker was, hij creërde in deze periode kreeg. De bal rolde echter tergend lang- zeker drie doelrijpe kansen voor zijn zaam langs de voor Steen verkeerde medespelers. In dit openingsduel m de start wensen, reeds na zes minuten opende Staf Martens de score. Hij sprintte uitstekend door op een gewel dige dieptepass van Piet Gans en schoof de bal onder de te laat reagerende Bergdijk-doelman door in het net (1-0). tweede treffer, maar zijn schot werd door de laatste man Van Dijke van de lijn gehaald. Vijf minuten voor rust kopte George Gemaert nogeenstegen de lat, maar daar tussen in was Piet Verpoorte er al enkele malen aan te pas kant van de doelpaal - Vier minuten later moest echter Piet moeten komen om de zaak te redden. Verpoorte voor de eerste keer in actie in de tweede helft zakte het spelpeU komen toen middenvelder Vermeirssen naar een bedroevend niveau. Axel oog in oog met hem verscheen. De slaagde er maar sporadisch meer in om Axelse goalie kwam er als overwinnaar echt gevaarlijk te worden. Te meer om- uit. Tien minuten te laat kreeg Axel een dat Drumont en Martens vaak te geiso- uitstekende kans om de wedstrijd defi- leerd stonden, omdat de Axelse mid- nitief te beslissen. Opnieuw was het het denvelder te gemakkelijk bleven han- Piet Gans. die aan de basis stond. Pre- gen. waardoor men weinig ruimte liet cies op het goede moment lanceerde hij voor Bergdijk om ook echt gevaarlijk te George Gemaert. die echter voor open worden De wedstrijd, die vooral van doel tegen de keeper knalde. Axelzijde erg hoopgevend was begon- Vijf minuten later was Guillaume nen. ging uiteindelijk uit als de bekende Drumont (toch wel een aanwinst voor nachtkaars. Maarzoals gezegd zat men Axel, al had hij het samen met Staf daar bij Axel nirt mee. de winst en de Martens vooral na de rust erg moeilijk eerste twee punten waren voor hen het tweede klasse kon Axel zich geen betere als speerpinten bij Axel) dichtbij een belangrijkst. Itto toe HW Koewacht Sietn Zwikzee Mtorse Boys 2 110 3 4-1 211036-4 2 110 3 3-2 1 1 0 0 2 4-1 110 0 2 1-0 2 0 2 0 2 1-1 2 0 2 0 2 1-1 2 10 12 4-5 2 0 1111-2 2 0 1111-2 2 0 1112-5 2 0 0 2 0 1-5 Zierikzee-Jong Ambon -JONG AMBON-Een be- TE$iJker Jong Ambon heeft verdiend fftwmen in Zierikzee. mede door het ^«optreden van de linker verdedl- P&sDank van Zierikzee. Al na drie mi- stompte Zlerikzee-doelman -thutjesdJjk de bal tegen de lat en de Wttfc Pieter Telusa scoorde 0-1 In de •«minuut werd het wel gelijk, toen Pe- «Goedegebuure een voorzet van Kees 'maart inkopte (1-1), maar er werd '-2 gerust, omdat Bert Pentury net »r rust van 25 meter inkogelde. ude tweede helft liepen de Middelbur- jr ult lot 1-3 door Max Patty. Ko -outjesdijk maakte het toen weer Wnnend (2-3) en er kwamen zelfs kan- •nopdegelljkmakervoor Adrie Koster -sees Verkaart. Toen echter in de 33e -nut Bert Pentury een vrije trap «de touwen joeg was het gebeurd vijf minuten voor tijd kopte Van ««Me mis en maakte Ron Telussa er -it»0, waarna Kees Verkaart drie mi- Jf!voor tijd uit een strafschop we- «snands de eindstand op 3-5 bepaal- nsv-hvv HuLÜ^" De tweede helft hebben de j£p™?ren de overwinning verdiend ÜSVosm"' V°0r de rust was het alles L, e 'tiuk sloeg, maar mede door ^ctere conditie kwam HW na rust ^nadrukkeUjker opzetten en kreeg i- i^hode ook een aantal open doel- - beslissing viel tien minuten hi,!®1' tiien Ronnie Vermast een van links inkopte: 0-1 De 2N°eg had overigens wel pech t. >ift wnns het overwicht in de eerste t'iat en Kif Aarts de onderkant van Uo!a!« een uitval de tweede helft n°6 een keer het houtwerk Beide ploegen speelden vanuit een ver sterkt middenveld, waaruit Goes uit eindelijk als overwinnaar te voor schijn kwam. De Dosko-ploeg speelde bijzonder fel, waarbij het in de per soonlijke duels hard toeging. Na een kwartier kwam Goes op 1-0 toen Ad Lamain zich goed vrij speelde en zijn voorzet op het hoofd van Adrie Schil- Icmans terecht kwam, die keeper Ver sluis het nakijken gaf. Goes bleef gevaarlijk, vooral door het goed storen van Hemmy van der Sluis. Toen hij zwaar werd gehinderd door Dosko-verdediger Langenberg mocht Rinie Houtepen van zeker 30 meter een vrije trap nemen. Zijn schot belandde met een droge knal achter doelman Versluis: 2-0. Goes dacht toen dat het een bekeken wedstrijd was. maar Dosko bleef komen en vlak voor rust profiteerde Van Elsacker van een wei felend ingrijpen van de Goes- verdediging (2-1). Na rust begon Dosko zeer energied en de Goes verdediging kreeg handen vol werk. Een hoofdrol in deze verdediging was weggelegd voor good-old Jan de Roo. Ook Leo Slabbe- koorn (van Kloetinge overgekomen) speelde een goede wedstrijd. Hij is bij zonder moeilijk van de bal te krijgen. Ondanks een Dosko-overwicht liep Goes verder uit: een snelle uitval via Vub Voogt, die na vermeend buitenspel mocht doorgaan van scheidsrechter Koeyvoels. de bal beheerst achter Ver sluis tikte: 3-1. Vijf minuten later was de wedstrijd beslist: weer mocht de snelle Vub Voogt, alleen doorgaan: 4-1. MIDDELBURG - Met een 2-0 overwin ning in Vogelwaarde heeft het Middel burgse Zeelandia zich alleen aan de leiding geplaatst in de vierde klas H met de maximale winst uit twee wed strijden. Hoofdplaat ging met een knappe 1-0 zege in Clinge van start en Ria bewijst toch een aanwinst te zijn door de 1-1 tegen Breskens. RCS stelde opnieuw teleur met een 0-0. thuis nog wel, tegen Hontenisse en eenzelfde uitslag bereik ten Domburg en Philippine. Bier- vliet-Noormannen werd afgelast. Zeelandia Ria Hontenisse Hoofdplaat Breskens Philippine RCS Noormannen Domburg Biervliet 2 1 1 0 3 5-1 2 110 3 1-0 1 1 0 0 2 1-0 2 0 2 0 2 1-1 2 0 2 0 2 0-0 2 0 2 0 2 0-0 10 10 10-0 2 0 1110-4 0 0 0 0 0 0-0 Clinge 2 0 0 2 0 0-2 Vogelwaarde 2 0 0 2 0 0-3 VOGELWAARDE-ZEELANDLA - De thuisclub vertoonde weer een schrij nend gebrek aan afwerkers Kansen kwamen er wel voor Vogelwaarde, maar desondanks bleef moeilijk werk voor Zeelandia-doelman Kees de Klerk utt. Zeelandia won uiteindelijk verdiend, dankzij een betere afwerking bij de snel uitgevoerde counters. Rust 0-0 Een kwartier na de rust maakte Hans Ver meulen er 0-1 van en tien minuten later werd de strijd door Hans Carol beslist: 0-2. RCS-HONTENISSE - De gelegen heidsvoorhoede Jo van de Velde, André van Ruiten en Kees de Nooijeri kon het duidelijk niet waarmaken. Er werd wel veel druk uitgeoefend door de Sou bur gers. maar het was allemaal te onsa menhangend en zonder overtuiging. De beste kansen waren zelft nog voor Hon tenisse bij de Schaarse uitvallen. RCS l geen kans ondanks het overwicht Clinge-doelman Van Hoek behoedde zijn ploeg toen nog stand. Twintig minuten n gevaarlijk te worden en zeer terecht eindigde de wedstrijd met 0-0. RIA-BRESKENS - Geen al te beste wedstrijd. Beide ploegen zorgden wel voor veel inzet. Ria speelde een betere eerste helft en kwam na 15 minuten op 1-0 door Egbert Audenaerd. Pas zeven minuten voor het einde kwam Breskens gelijk Niet zozeer door eigen verdienste, dan wel dankzij een blunder in de ver dediging. die Jan de Lobel direct afstraf te: 1-1 Even eerder had Apple de Kruij- ter van Breskens een officiële waar- schuwing gekregen wegens het neerleg- gen p ng' een achter- DORDRECHT - Het Middelburgse damtiental, debutant in de regionale hoofdklas. heeft de eerste wedstrijd tegen favoriet Dordrecht met 16-4 ver loren. Alleen Bram Goedhart wist een over- beslissing. Eerst misten Versluijs en Soulimans nog fraaie kansen, maar ein- delijk dan wist Jan Jonkman de ver diende zege voor zijn ploeg binnen te halen. Het leverde nog even tumult op. want de Clinge-grensrechter Luijks was het er met mee eens en werd het verder vlaggen door scheidsrechter Rein Scheele ontzegd. Bovendien liep de Clinge-speler Magnus nog een officiële waarschuwing op wegens aanmerkin- rust viel de winning Ujt het r te slepen. Peter gen van een Ria-speler en was Van Laere van Ria uit het veld gestuurd wegens natrappen. CLINGE-HOOFDPLAAT - De thuis club is compleet van slag. Clinge wehswa^r. speelde één van zijn slechtste wedstrij den en kreeg nauwelijks kansen. Hoofd plaat won dikveidiend. De bezoekers kregen al voor rust volop kansen, maar DOMBURG-PHILIPPINE - Een wed strijd zonder hoogtepunten. De 0-0 geeft precies de spelverhouding aan. Twee te sterke verdedigingen voor twee on machtige voorhoedes. Domburg had weliswaar een licht veldoverwicht. in de hand gewrkt door een meer verdedi gend ingesteld Philippine. Terecht een bril dus. MIDDELBURG - Aan eigen onmacht heeft Zeelands enige eerste klasser Middelburg in een van zijn kant teleur stellende wedstrijd de 2-1 nederlaag legen Schijndel te wijten. Slechts zel den en dan alleen nog maar in de eerste periode slaagde Middelburg er in tot sluitende combinaties te komen. In de resterende tijd zagen de Zeeuwen bijna constant kans om onzu i vere passes af te geven, waardoor zoveel krachten slo pend corrigerend werk moest worden verricht, dat meerdere spelers zich tenslotte maar- veel te snel uiteraard - bij het onvermijdelijke neerlegden: vlottere, snellere en in de ruimte com binerende Brabantse tegenstander. Toch zag het in de eerste helf nog niet naar dat latere deprimerend vertoon van de hoofdstedelingen uit Toen wen sten de spelers van trainer Adrie van o den Driest nog te bewegen, althans Schilndefï-T*NO^Ba?Sme meer dan in andere seizoenen, toen ook waren ze bereid om eikaars plaats over te nemen. Ondanks het feit, dat ook toen al niet alle acties in elkaar pasten, slaagden de groen-witten er in om kan sen te scheppen. Ruim een handvol zelfs. In de 15e min kopte spits Ronald Thu- man op aangeven van Wim Dekker in, maar Schijndel-doelman Erkens onder schepte de bal, Drie minuten later knalde Kees van der Sluis opnieuw uit een voorbereidende actie van Dekker BURG - Doo,. de tweede achtereen- ti*-*,?frerlaae ls Zeelands enige eerste- e raoiehjklieden gekomen in TSPtSi?" 315 vol^: DESK - RKTW Wn», k 1"2- sParta "25-VOAEU)-1 k"o.W~«ChlJndel !'2- NOAD-Baronie ^T^Veerse Boys 0-1 DtViiic 2 2 &%de) 2 2 SOAD 2 1 5?» 1 1 naast, In de 25e min bracht Johnny Ta- hapary na uitstekend doorzetten van voorstopper Gerard Rijn. Simon Ha- rinck in de ruimte, maar diens inzet werd ook door de Schijndel-keeper ge stopt- Een minuut later een Tahaparv- actie. waardoor de bal bij Van der Sluis terecht kwam. maar de weinig inspire rende Middelburgaanvoerder lepelde over. In de 30e min. schoot laatste man Wim Koster hard in, maar via een Bra bantse verdediger ging de bal corner. Toen pas kreeg Schijndel gelegenheid iets terug te doen. Het was meteen erg dreigend, toen Kanters Koster voorbij ging alsof de Zeeuwse libero' er niet was. maar toen de Brabander de bal maar voor hel .inblazen had richtte hij falikant naast De Schyndelaars putten er niettemin moed uit voor diverse ge vaarlijke acties, maar de stijlvolle Middelburg-doelman Gerard van Bel- zen slaagde er in om nader onheil te voorkomen Na rusl leek de komst van Pol Aartsen op de spitspositie (in de plaats van Ro nald Thuman) een feller Middelburg op te leveren, omdat de nieuwe Zeeuwse aanvalsleider behalve meer lengte ook meer .breedte' meebracht. Dit voordeel konden de Zeeuwen niet uitbuiten, omdat ze reeds na 5 minuten op achter stand werden gezet toen Max Wijs in het strafschopgebied ongelukkig hands maakte en scheidsrechter Van Aalst uit Waalwijk daarin een strafschop zag. Dies Russens mikte naar de linkerhoek, waar Van Belzen geen kans had om de penalty te onderscheppen: 0-1. Schijndel kreeg vleugels, van Middel burgs korte combinaties bleef daaren tegen de onzuiverheid afdruipen. Het maakte de Zeeuwse ploeg kennelijk zo moedeloos, dat de groen-witten lange tijd slechts toekijkers waren van de snel combinerende Brabanders, die in de 22e minuut nog Van Belzen op hun weg vonden om hun voorsprong te vergro ten. maar dat In de 29e minuut toch de den toen Marius Timmerman met een werkelijk magnifiek schot van circa twintig meter Van Belzen kansloos liet: 0-2. Nóg bleef Middelburg het spel breed houden (Wim Koster was naar voren ge dirigeerd. terwijl de vooral na rust met een tekort aan trainingsarbeid kam pende Wim Dekker naast Gerard Rijn de zaak af moest grendelen) en pas toen het drie minuten voor tijd 2-1 was ge worden. wilde Middelburg wel een tandje versnellen. Te laat echter: Schijndel stond niet meer toe dan de strafschop, die de Brabantse doelman veroorzaakte toen hij Van der Sluis naar de benen sprong. Eerst knalde Taha- pary de penalty te zacht in, maar keeper Erkens stond met op de lijn, daama deed Wim Koster het beter over. kei hard verdween de bal doel: 1-2 Middelburg moet het overbekende vaatje maar eens opzoeken om daaruit een sneller en doeltreffender brouw- seltje te tappen. het Schijndel- Aalst Schijndeltrainer Timmerman buiten het veld verwees wegens coachen R BC 2 van ziin team. De robuuste Middelburgse spits Pol Aartssen i rechtst in actie tijdens de Rest nog te vermelden, dat halverwege tweede helft, waarin hij inviel voor Ro de tweede helft scheidsrechter Van nald Thuman. Schunselaar en Arie Kammeraat zagen een goede stand veranderen tot een ne derlaag en een remise. Evert Wiskerke zorgde voor het vierde punt De gede tailleerde uitslag luidt als volgt: Dord recht - Middelburg: J v. d Weteringh - P Walraven 2-4); F. v. Vloten - J. Horsen 2-0; Kosior - Baayens 2-0; Hase - A. Baayens 2-0; P. L. v. d. Sluis - A. C. Goedhart 0-2; L. de Hartog - P. Schunselaar 2-0; K. v. d. Ven - A. Kammeraat 1-1; J Roedolph - E. Wis kerke 1-1; Home - M. de Jong 2-0; J. Hulsser - Tange 2-0. De uitslagen en standen van de reserveklas sen ln het district Zuid I zijn als volgt Rcs. Ie klas: Terneuzen 2-TOP 2 afg- Veerse Bo.vs 2-RBC 2 2-0. PSV 3-VJissingen 2 7-0. Wil- helmina 2-UNA 2 1-2, BW 2-TSC 2 4-0, RKC 2-DESK 2 1-4 2 2 0 0 4 10-0 2 2 0 0 4 7-2 1 1 0 0 2 2-0 2 10 12 5-3 2 10 12 4-5 2 10 12 2-4 1 0 1 0 I 1-1 2 0 1112-3 2 0 1111-3 2 0 1111-5 10 0 10 1-3 1 0 0 1 0 0-7 PSV 3 DESK 2 Veerse Boys 2 BW 2 RKC 2 UNA 2 Temeuzen 2 Wllhelmina 2 TSC 2 TOP 2 Vllssingen 2 Rcs. 2e klas B: Reusel Sport 2-NOAD 2 2-1. Roosendaal 2-Longa 2 1-6, Rood Wit 3-Middelburg 2 1-0. Vlissingen 3-Interaos 2 2-3, Steenbergen 2-SC Gastel 2 afg., afg- Axel 2-Baronie 2 3-5. Baronie 2 Internos 2 Longa 2 Reusel Sport 2 Middelburg 2 Axel 2 Rood Wit 3 SC Gaste! 2 Vllssingen 3 Steenbergen 2 N'OAD 2 Roosendaal 2 2 2 0 0 4 6-3 2 2 0 0 4 6-3 2 1 1 0 3 7-2 2 1 1 0 3 3-2 2 10 12 2-2 2 10 12 4-5 2 10 12 2-3 0 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 0 2-3 1 0 0 1 0 0-1 2 0 0 2 0 1-3 2 0 0 2 0 2-8 Res. 3e klas D: RCS 2-Zeel*fdia 2 3-0, MOC 2-Middelburg 2 0-1, Vlissingen 4-Dosko 2 0-2. Goes 2-HW 2 afg-, Zld. Sport 2-Terneozen 3-1. 2 2 0 0 4 5-1 2 10 12 3-2 2 10 12 3-2 2 10 12 3-3 2 10 12 1-3 0 0 0 0 0 043 0 0 0 0 0 0-0 10 0 10 1-2 10 0 10 1-3 1 0 0 1 0 0-2

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 11