Geld voor emancipatiewerk Vliegers gekaapt vliegtuig: versperren baan grof schandaal Getuigen gehoord zaken Menten en ex-SS-er L. Staking Britse zeelieden PLO LID VAN ARABISCHE LIGA BEMANNING BIJ TERUGKEER KONINKLIJK ONDERSCHEIDEN RIJKSRECHERCHE IN ISRAEL Prinselijk paar bezoekt Bonn „Kapers hadden het eigenlijk gemunt op KLM-Boeing" Op voordracht Egypte CRM BEKOSTIGT AANTAL EXPERIMENTEN DINSDAG 7 SEPTEMBER 1976 (Van onze speciale verslagge ver) SCHIPHOL - „Wij vinden het een grof schandaal dat van staatswege een vliegtuig in nood zo ernstig de landing is belemmerdDit verklaarde maandag KLM-gezagvoerder P. A. Janssen van de ge kaapte DC-9, na terugkeer op Schiphol, over de olievaten die de Tunesiërs zaterdaga vond op de landingsbaan van vliegveld Carthago hadden gezet om een landing te ver hinderen. Dat de kaping voor het grijpen lag. schrijven bemanning en passagiers toe aan het totaal ontbreken van controle voor vertrek te Malaga. „Ze hadden vastgesteld dat deze vlucht nooit werd gecheckt", aldus captain Janssen. En voorts dat de kapers „genoeg springstof bij zich hadden om een hele oceaanstomer de lucht in de laten vliegen. Tassen met ex plosieven, stukjes TNT, handgrana ten en in totaal drie machinepisto len". Eén van de kapers heeft, zo beweerde hij tegenover de gezagvoerder, ook een aandeel gehad in de kaping van de Boeing-747 Mississippi van de KLM, in november 1973. Dit keer kwam één van de kapers uit Bagdad, de ander was in Jeruzalem geboren en had in Libanon zijn vrouw en kin deren verloren. Van de derde wist de heer Janssen geen herkomst. Uitbundige Ontvangst Bemanning en passagiers van de ge kaapte „Madrid" viel een uitbundige ontvangst ten deel toen zij om twee uur maandagmiddag op Schiphol ar riveerden. Ze werden in de pier be groet door minister Westerterp van verkeer, staatssecretaris Brinkhorst van buitenlandse zaken, de directies van KLM en van Schiphol en enkele anderen. Stewardessen hadden bloemen voor de bemanningsleden. Terwijl de passagiers naar de aan komsthal liepen en daar hun familie begroetten, ging de bemanning naar het perscentrum om verhaal te doen van hun belevenissen. Maar eerst kregen zij in een ongekend enthou siast tumult koninklijke onderschei dingen uit handen van minister Wes terterp. Gezagvoerder P. A. Janssen werd benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. Alle andere be manningsleden rtweede vlieger Gey- sendorpher. purser Peperkamp, ste wardessen Nuis en Neumani werden benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Naussau. Het meest dramatische moment was voor de meeste passagiers het ogen blik geweest waarop ze zich geëscor teerd zagen door twee Phantoms van de Israëlische luchtmacht. Velen wa ren toen in huilen uitgebarsten. Maar voor de gezagvoerder en tweede vlie ger Geysendorpher. die nu afwisse lend en elkaar aanvullend het woord voerden, was deze ervaring aanzien lijk minder schokkend geweest dan de vrijwel onmogelijke landing in Tunis, zaterdagavond. Brandstof op „Toen we in Tunis landden, hadden we nog 1100 kilo brandstof. Dat bete kent dat. indien we eerst laag over het vliegveld waren gevlogen („door start"), we nog 400 kilo zouden heb ben voor de landing zelf. Er was dus geen kijk op dat we nog naar een an der veld konden uitwijken". Aan vankelijk konden ze zelfs het vlieg veld niet vinden. Alle lichten waren gedoofd, alleen de schijnwerper van de DC-9 zelf en het maanlich t hielpen hen. Wel hadden de luchthavenauto riteiten het systeem voor landing op instrumenten in werking gelaten, al dus Janssen. „Ik geef het u te doen, in het donker een onverlichte baan te zoeken die amper breder is dan het vliegtuig zelf. vanaf enkele mijlen afstand Ik wilde eigenlijk één keer overvliegen, maar Geysendorpher hier zei. pro beer het maar Terwijl hij naar buiten keek. landde ik op de instrumenten. Pas toen we neerkwamen, zagen we de oliedrums staan, elke 200 meter een. Daar zijn we zigzaggend tussen door geschaafd tot we stil stonden Toch hebben we er een paar geraak t - er was wat schade aan het landings gestel" Hoezeer zij wellicht zijn geholpen door de luchthaven, die ondanks het bevef tot sluiten en blokkeren het landingssysteem in werking liet. on verbloemd gaven de twee vliegers uiting aan hun misprijzen over de opdracht tot sluiting door de Tunesi sche overheid Ik heb ze gesmeek t te mogen binnenkomen", aldus „Geys", „en daarom is het een grol schandaal dat ze dat hebben gewei gerd en bijna onmogelijk hebben gemaakt". Evenals de Tunesische autoriteiten weigerden die van Israél een landing en blokkeerden zij de baan. Is dat niet evenzeer een grof schandaal? „Nee", aldus Janssen, terwijl minis ter Westerterp zichtbaar onrustig werd. „want we hadden nu brandstof genoeg We konden gemakkelijk blijven cirkelen en terugvliegen naar Cyprus". Geweldige steun „Een morele steun van jewelste" noemde gezagvoerder Janssen de Op Schiphol arriveerden maandag dt' passagier* en bemanning van de gekaapte DC 91 an de KLM Minister Westerterp reikte koninklijke onder scheidingen uit aan de bemanning Foto Minister Westerterp speldt captain Janssen de versierselen van de onderscheiding i officier in de orde van Oranje-Nassau i op aanwezigheid van ambassadeur Jo- rissen op het vliegveld van Lamaca. Er was tijdens de twee verblijven van de DC-9 op dit vliegveld regel matig contact tussen de heren Joris- sen. Janssen en Geysendorpher ge weest en hoewel daarmee, tot de komst van „de PLO-man", weinig concreets in de richting van vrijla ting kon worden bereikt, hadden de gesprekken de inzittenden in het vliegtuig veel goed gedaan. Voorde kapers kwam de „doodklap" toen de vertegenwoordiger van de PLO in de verkeerstoren verscheen. „Het was fantastisch, die man nam het woord, haperde niet éen keer met „uh" of zo en sprak ze in 20 mi nuten volkomen plat. Wat hij zei, heb ik niet verstaan, maar er is me verteld, dat hij de kapers in hard- grondige taal te verstaan heeft ge geven dat ze in hun actie alleen stonden, de zaak van de PLO afbreuk deden en er het beste aan deden zich zonder omhaal over te geven, met vrijlating van vliegtuig en inzitten den". AMSTERDAM (ANP) - Voor een nader onderzoek in de zaak van de vorige maand in Horn (L) gearresteerde 58- jarige Nederlandse ex-SS'er L. J. L. hebben commissaris G. G. J. Peters van de rijksrecherche in Amsterdam en een van zijn inspecteurs in Israél enkele ge tuigen gehoord. Het zijn overlevenden uit het Duitse concentratiekamp Bo- broeisk in het voormalige Wit-Rusland, waar L. in de jaren 1942 en 1943 als kampbewaker een aantal Poolse joden zou hebben vermoord. Overdit verhoor zal commissaris Peters rapport uit brengen aan de hoofdofficier van justi tie in Roermond, mr. M. J. Bruigom. DEN HAAG (ANP) - Prinses Beatrix en prins Claus zullen van 14 tot en met 16 september een kort bezoek brengen aan Bonn. De 14e zullen zij 's middags per vliegtuig in Bonn aankomen en 's avonds de gast zijn van de president van de Duitse bondsrepubliek, dr. Wal ter Scheel, die hen een diner aanbiedt. Woensdag 15 september bezoekt het prinselijk paar de universiteit van Bonn. waarna zij een boottocht op de Rijn ma ken. In de middag staat een ontmoeting met bondskanselier Helmut Schmidt op deagenda, gevolgd dooreen bezoek aan een opleidingscentrum van Duitse vrij willigers, die naar ontwikkelingslanden worden uitgezonden 's Avonds wonen zij een concert bij van het Amsterdamse Concertgebouwor kest onder leiding van Bernard Haitink Tevens is van het verblijf in Israel ge bruik gemaakt voor een nader oriënte rend onderzoek in de zaak-Men ten. Er is een aantal personen gehoord dat in Is raél in de jaren 1950 en 1951 verklarin gen heeft afgelegd tegen de 77-jarige Blaricumse kunsthandelaar P. N. Men ten. In juli begon de rijksrecherche in op dracht van de Amsterdamse procureur-generaal mr. J. F Hartsuiker een onderzoek naar de beschuldigingen tegen Menten. Hij zou betrokken zijn geweest bij de executie van joden in Po len in augustus 1941Deze beschuldigin gen zijn onder meer geuit door Michael Hauptma uit Stockholm en Abe Pollak uitNew York. Dezen hebben ondermeer in het weekblad 'Accent' en in een tv- uitzending van Tros Aktua' verteld ooggetuige te zijn geweest van de exe cuties. Commissaris Peters heeft beiden inmiddels ook persoonlijk gehoord. De rapporten over deze en de nu in Israel gehouden verhoren worden uitgebracht aan procureur-generaal mr. Hartsuiker Over het onderzoek naar de beschuldi gingen tegen Menten zijn vooralsnog op DOODVONNIS IN SALISBURY SALISBURY (AFP) - In de Rhodesische hoofdstad is maandag een neger van 21 jaar ter dood veroordeeld wegens het plegen van bomaanslagen. De jeugdige verzetsstrijder bekende schuld op vijf van de zeven punten van de aanklacht. korte termijn geen nadere mededelin gen te verwachten. In juli liet de voorzitter van de centrale commissie voor onderzoek naar nazi misdaden in Polen, via het Poolse pers bureau PAP, weten dat zijn commissie de dossiers over Menten beschikbaar houdt voor de Nederlandse autoritei ten. De commissie beschikt volgens PAP over getuigeverklaringen w aaruit zal blijken dal Meuten in 1942 en 1942 betrokken zou zijn geweest bij de moord op een joodse familie van wie hij voor de oorlog een langdurige civiele procedure had verloren. Allen die daarin tegen hem hadden getuigd, werden later vermoord, e\ enals andere Poolse burgers van joodse afkomst in de plaatsen Urycz en Podhorce, aldus het bericht van het Poolse persbureau. LONDEN (DPA) - Met de kleine meer derheid van 106 stemmen hebben de georganiseerde Britse zeelieden zich voor staking uitgesproken. Het resul taat van de stemming is maandag, de eerste dag van het jaarlijkse congres van de Britse vakcentrale TUC, in Brighton bekendgemaakt. Slechts weinig meer dan een derde van de 40 000 zeevarende vakbondsleden heeft aean de stemming deelgenomen. Het gaat er bij het arbeidsconflict om, of de werknemers ter koopvaardij nu al of pas in januari van het volgende jaar loonsverhoging krijgen. Een onmiddel lijke loonsverhoging zou per man voor dit jaar op 72 pond sterling komen 340). Voor de labourregenng is het stakings- besluit een zware klap. Het is de eerste inbreuk op de loonpolitiek. PASSAGIERS VERTELLEN: (Van onze speciale verslagge ver) SCHIPHOL - De drie Pales tijnse terroristen die zaterdaga vond de DC-9 Madrid van de KLM kaapten, waren oorspron kelijk van plan een Boeing 747 van dezelfde maatschappij bin nen te dringen. De Boeing ver trok om half negen plaatselijke tijd van het vliegveld van Ma laga en arriveerde om 21.44 uur op Schiphol. De kapers zagen van hun voornemen af. omdat er bij het inchecken een ver scherpte veiligheidsconctrole was. De terroristen besloten daarop de DC-9 van de KLM te kapen. De Palestijnen hebben dit tijdens de kaping verteld aan Francis van Orden uit Alkmaar en aan Maria den Heyer uit Den Haag. „De leider van de kapers zei. dat hij al vijf dagen niet gegeten en ge dronken had. Hij was al die dagen in Torremolinos bezig geweest met de voorbereiding van de kaping. De terro risten waren in het bezit van tickets voor de vlucht met de Boeing 747", ver telde Francis van Orden maandag. Maria den Heyer bevestigde dit verhaal. „De ontmoette de kapers bij de balie op het vliegveld van Malaga. Ze wezen naar de DC-9 en vroegen mij of dat toestel naar Amsterdam ging. Na de kaping vertelde een van de Palestijnen mij, dat ze eigenlijk een Boeing hadden willen binnendringen. Hij noemde mij zelfs het vluchtnummer: KL 1126". De Boeing voerde zaterdagavond een chartervlucht uit. Het bracht in op dracht van touroperator Holland Inter national Nederlandse toeristen die te rugkeerden van een vakantie in Spanje naar Amsterdam. De Boemg had eigen lijk om vijf over zeven plaatselijke tijd moeten vertrekken, maar door de ver scherpte controle liep het toestel ver traging op. Daardoor arriveerde het pas om kwart voor tien op Schiphol. Het is niet mogelijk, dat de kapers hun tickets voor de vlucht van de Boeing 747 in Malaga hebben gekocht. Een func tionaris van Holland International, Blees. „Het was een chartervlucht en dat betekent, dat er alleen maar voor de heen- en terugreis geboekt kan worden. De tickets zouden dan dus in Holland moeten zijn gekocht". Dat zou kunnen betekenen, dat de ka pers op Schiphol zijn ingestapt. Het is echter ook mogelijk, dat de kapers in Nederland handlangers hebben gehad die de tickets hebben gekocht. Twee van de kapers de 31-jarige Ham- dene Benhelel. arts, in het bezit van een Algerijns paspoort en Mohammed Ga mel Roestoen, 26 jaar, handelaar met een Syrisch paspoort, zijn gisteravond naar Athene gebracht. Nadat alle luchtvaartmaatschappijen van via Athene vliegende toestellen hadden geweigerd de twee terroristen mee te nemen naar Bagdad verzochten de Griekse autoriteiten de Cyprische luchtvaartmaatschappij een vliegtuig te sturen om het tweetal terug te halen. Dit is gebeurd. Het is niet bekend waar de derde kaper heen is. Twee Eindhovense verpleegsters in Roemenië in arrest EINDHOVEN (ANP) - Twee Eindho vense verpleegsters zijn in Roemenië aangehouden toen zij probeerden de verloofde van éen van hen over de grens te smokkelen. Dit heeft P. Gaanderse. woordvoerder van de Eindhovense politie, maandaga vond meegedeeld. Het ministerie van buitenlandse zaken heeft de Eindho vense politie van de aanhoudingen op de hoogte gesteld. De verpleegsters zijn H. K. (35) en J. B. (261. De verloofde van H. K. zou zich in de auto van het tweetal hebben ver stopt BLADEL - Een inwoner van Bladel heeft tijdens het rooien van aardappelen, een grote voorraadpot gevonden met daarin 5 kleinere potten, gedateerd 650 jaar voor Chr. De vondsten, die 50 <cm onder de grond lagen, gaan naar 't museum 'Het Oude Slot'in Zeelst. FotoDe restauratiewerkzaamheden van de potten zullen plus minus 2 maanden in beslag nemen. (Van onze correspondent) JERUZALEM - Op voorstel van Egypte is de Palestijnse bevrij dingsorganisatie (PLO) vol waardig lid geworden van de Arabische Liga. De PLO heeft daardoor in de Arabische we reld formeel de positie van een volwaardige staat gekregen. Tot nu toe was de PLO slechts waarnemer. De promotie van de PLO op Egyptisch initiatief, komt op een moment dat het prestige politieke en militaire aanzien van de PLO tot een mi nimum gedaald is als gevolg van de Libanese burgeroorlog. De Egyptische zet is dan ook niet in de eerste plaats een geste aan de PLO, als wel een zet tegen Syrié, dat in Libanon de grootste vijand van de PLO is. Door de Syrische interventie in Libanon is de ster van Arafat als Palestijns leider ge daald en er wordt dan ook gespeculeerd dat zijn politieke rol is uitgespeeld en dat hij spoedig vervangen zal worden. Israël Het Amerikaanse weekblad Time heeft zondag melding gemaakt van het be staan van een geheim bondgenootschap tussen Israël en de christenen en gema tigde Mohammedanen in Libanon om de kracht van de Palestijnen in dat land te breken. Volgens Time is de overeen komst tot stand gebracht tijdens vier bezoeken van minister van defensie Sjimon Peres in mei aan Libanon Ook premier Rabin was eenmaal naar Liba non meegegaan. De overeenkomst zou oner meer de opleiding van Libanese mi litairen bevatten en de blokkade door Israél van havens die in handen van de linksen zijn. Een woordvoerder voor de Israèlische minister van defensie Shi mon Peres heeft het bericht in Time maandag 'belachelijk' genoemd. Ook Rasjid Karame, de premier van 'Liba non, heeft het Time-bericht maandag 'bezijden de waarheid en fantasie' ge noemd. Terwijl hevige gevechten plaats hadden aan alle Libanese fronten, zijn maandag in de Syrische hoofdstad Damascus nieuwe pogingen in het werk gesteld te komen tot een politieke oplossing in de Libanese crisis. Daartoe arriveerden in Damescus de leiders van Christelijk rechts in Beiroet, Pierre Gemayel en Camille Chamoun. Tevoren was overleg gepleegd tussen president Hafez Assad van Syrië, de toekomstige christelijke president van Libanon Elias Sarkls, de Mohammedaanse voorzitter van het parlement Kemal Assad en Islamitische religieuze leiders. Fraai nazomem eer Droog weer met flinke zonnige perio den. Zwakke tot matige wind uit west tol zuidwest. Maximumtemperaturen circa 22 graden. Vooruitzichten voor woensdag en don derdag Wisselvallig en weinig verandering in temperatuur. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland. Voor woensdag, aantal uren zon. 0 tot 7. "tm temp omstreeks 11 graden, max temp omstreeks 19 graden, kans op een droge periode van minstens 12 uur 70 procent; kans op een geheel droog etmaal: 40 procent Voor donderdag aantal uren zon 1 tot 9. min. temp.: omstreeks 12 graden: max. temp. omstreeks 18 graden, kans op een droge penode van minstens 12 uur: 90 procent, kans op een geheel droog etmaal. 60 procent N.B Voor de temperaturen geldt voor u-oensdag een marge van 2 graden en voor donderdag een marge van 3 gra den rond de opgegeven waarden ZON EN MAAN 8 september Zon op 06.03 onder 19.11 Maan op 18.47 onder 06.00 DEN HAAG (ANP) - Voor het komende jaar zal een reeks van nieuwe posten op de begroting van erm prijken voor de finan ciering van experimenten en projecten van het emancipa tiewerk. De activiteiten op grond van bestaande regelingen gaan ook door. Minister Van Doom van erm heeft dit maan dag de tweede kamercommissie voor het rege ringsbeleid voor de emancipatie van de vrouw meegedeeld. Hij was een van de drie ministers en twee staatssecretarissen die vragen en opmerkingen van de volksvertegen woordigers kregen te horen tijdens een openbare vergadering. De bewindslie den hadden niet voldoende tijd om op alle onderdelen en aspecten in te gaan, zegden nader schriftelijk antwoord toe en verwezen naar veel onderzoek, stu die en nota's, waaraan wordt gewerkt, PPR-kamerlid Van Winkel wilde m het wetboek van strafrecht neergelegd zien, dat discriminatie niet alleen strafbaar is als ze plaats vindt op grond van ras, maar ook als dit gebeurt op grond van kleur, geslacht, taal. godsdienst, poli tieke of andere overtuiging, nationale of maatschappelijke afkomst, eigendom, geboorte of andere status Minister Van Agt van justitie voelde er niet voor. Hij repte van overspannen verwachtingen van wat de strafwet vermag te bewerk stelligen. Over de discriminatie merkte hij ook op, dat het een kwestie van mentaliteit is Wij zijn geen snars of haar beter dan an deren meende hij De bewindsman wees er op. dat men zich dit in Nederland pas isgaan beseffen na de komst van grotere aantallen buitenlandse werknemers en voormalige rijksgenoten. Het kamerlid Van Winkel legde zijn wens ondanks het weerwoord van mi nister Van Agt neer in een motie. De bewindsman vond. dat hij de motie moest ontraden, temeer daar de gelijk waardigheid van man en vrouw in de grondwet zal worden vastgelegd als het wetsvoorstel daartoe wordt aanvaard. De heer Van Winkel wilde ook dat het kabinet een inventaris maakt van alle wettelijke regelingen die in strijd kun nen worden geacht met dit beginsel van gelijkwaardigheid. Minister Van Doom wees er op, dat er een vijf-jarenplan voor het emancipatiebeleid wordt voorbe reid. Een derde motie werd ingediend door mevrouw Epema-Brugman van de PvdA. Gevraagd werd integrale rolwis seling op verzoek van de echtgenoten mogelijk te maken. Overwogen had me vrouw Epema, dat het voor het gezin sinkomen niet van belang ïsofhethoog- ste inkomen van de man dan wel van de vrouw afkomstig is. Zij meende, dat uit een oogpunt van gelijkheid de belas tingsom die het echtpaar afdraagt met afhankelijk mag zijn van het geslacht van de meest-verdienende'. Staatsse cretaris Van Rooijen van financién ver wees naar de nota die verwacht kan worden over de gehuwde vrouw en de belastingen. De motie vond hij overbo dig. Minister Van Doom vertelde de kamer commissie dat zeventien projecten uit het experimentenpotje kunnen worden betaald, als de begroting voor het ko mendejaar wordt aanvaard. Het zijn. de uitgave en verspreiding van een emancipatie-informatieboekje, het om- budsinstituut vrouwenhuizen, 'vrou wen in de overgang', stichting ter be vordering emancipatie en feminisme, de bonte was. werkgroep vrouw-taalmedia. 'cinemien', tijd voor school, informatie en documentatie-centrum. consulenten NCVO-beleid bevrijdt, filmprojecten, kadertraining, kadercursussen voor vrouwen oriènteren zich op de samenle ving, experimenten met creaueve cen tra. onderzoeksprojecten en vormings toneel De voorgestelde activiteiten voor het komende jaar, die gefinancierd worden op grond van bestaande regelingen en uit andere begrotingsposten dan het experimentenpotje, zijn: stichting op voedingsvoorlichting. informatie en do cumentatiecentrum. «bijischoling leid(st>ers en meewerkende ouders in kindercentra, traming discussie- leidtstiers uit vrouwenverenigingen on der andere voor cursussen, waarin sexualiteit. geboorteregeling en man vrouw-relatie centraal staan, medewer king aan voorlichtingsprojecten, regio nale consulenten voor educatief werk met vrouwen, emancipatie vormingsto neel, functionaris gezmsproblemadek met emancipatie als hoofdtaak bij het Nederlands centrum voor buitenlan ders. taal- en andere cursussen voor vrouwen van buitenlandse werknemers, subsidiering crèches voor kinderen van buitenlandse werknemers, bijdrage voor training van provinciale contacts vrouwen voor de relatie Nederlands- Turkse vrouwen. Daarnaast zal het ministerie geld be schikbaar stellen voor cursussen, waarin ook de plaatselijke overheden bijdeagen en die tot doel hebben dat vrouwen zich op de samenleving oriën teren. Directie: F van de Velde, K Scherphuis en W. F de Pagter.' Hoofdredacteur: G A. de Kok. Adjunct-hoofdradacteuren: M. P Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60, tel (01184) 15144 Middelburg: Markt 51, tel. (011801 27651. Goes: Grote Markt 2, tel. (01100) 16140. Temeuzan: Nieuwstraat 22, tel (01150) 4457. Hulst: Steenstraat 6. tel. (01140) 4058. In da avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur: (01184) 15144 Telefoonnummers buiten kan tooruren: Advertentie-afdeling. (01186)1584. 's Zaterdags (01184) 15144 van 9.00-11.30 uur. Redactie: (01184) 14796 Voor klachten bezorging op za terdag de plaatselijke kantoren van 9 00-11.30 uur Expeditie: (01183) 63533 Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20 00 tot 22.00 uur. Abonnamantsprijzan per kwartaal 37,75; franco per post f 42,-; per maand 12,75; losse nummers 0,55 (inclusief 4 pet. btw). Advertentietarieven: 77 cent per mm; minimumprijs per advertentie I 11,55; ingezon den mededelingen 2'/ïx tanef. Voor brieven bureau van dit blad 2,50 meer. Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Aiie advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00, Provincial» Zeeuwse Courant. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3