d C zelfstandig all round chef slagei leerling-slager verkoopsters 8 Huur een kleuren-TV vanaf f 15,80 per week (inclusief de service). En maak van een gewoon avondje thuis een "Grand Gala du Couleur." administratieve vrouwelijke kracht HAARWERK winterthur] verzekerinqën\ Leven Inspekteurs L Jakobsen&Zn.B.V. B.V. ALGA constructiebankwerkers leerling-constructie bankwerkers produktiemedewerkers ALGA B.V. Aankomende elektromonteurs PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 6 SEPTEMBER 1976 Zwart-wil kijkers missen veel. Ze missen de kleurige shows, kleurige sportprogramma's, kleurige natuurfilms en kleurige kinderprogramma's. Gelukkig hoeft u niets meer te missen. Huur kleur bij ons Vanaf ƒ15.80 per week. Inclusief voorrijden, onderhoud, reparatie en onderdelen De volledige servicekosten zijn voor onze rekening Het kleurplezier is voor u. Kom. kijk en kies uit de hekendste merken Of dat nu Philips. Grundig. Nordmende of Blaupunkt is U hebt en houdt het recht op koop En na 6 maanden een vrij opzegbaar kontrakt. Dus zonder verdere verplichtingen Onze betaalbare manier van - h kleur kijken heet. Teieleasing E "1 Vraag dus naar Teieleasing. dan geven w ij u de zekerheid, dat u elke dag zorgeloos kleur kurtt kijken. Huur kleur zonder gezeur. Met Teieleasing. Op het kantoor van de PZC te Goes kan geplaatst worden een: leeftijd minimum 18 jaar voor bediening balie en telefoon en de verwerking van de hieruit voortvloeiende administratieve gegevens. Geboden wordt: afwisselend werk op klein gezellig kantoor. Gevraagd wordt: een meisje dat zelfstandig kan werken met een sterk verantwoordelijkheidsgevoel. Gedegen kennis van de Ned. taal, typen en duidelijk -handschrift zijn vereist. Goede contactuele eigenschappen. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan het kantoor te Goes, Grote Markt 2, met vermelding in de linker bo venhoek: 'Sollicitatie'. dames- en berenhaarwerk KAPSALON DE JONGE Enkele veelbelovende verzekeringsinspekteurs kunnen bij Winterthur hun belofte waarmaken. Jezelf veelbelovend noemen is niet gebruikelijk. Maar laten we wel wezeneen goede inspekteur weet best of hij boven-de-maat is. De vraag is alleen, hoe bewijst hij dat? In het keurslijf van een grote dichtbevolkte organisatie valt dat vaak niet mee. Bij Winterthur daarentegen krijgt men die kans volop. Winterthur mag dan internationaal een groot concern zijn (geen fusie-plannen), in Nederland zijn we nog betrekkelijk klein. Onze inspekteurs hebben dan ook een ruime armslag, een enorme mate van zelfstandigheid en weinig hinder van steeds-weer- diezelfde-gezichtensleur. Trekt zo'n werksituatie u aan? Dan zal het u interesseren, dat er in onze buitendienst enkele vakatures zijn. Wij zoeken nl. voor DEN HAAG, ROTTERDAM, ZUIDHOLLANDSE EILANDEN EN ZEELAND De bestaande kontakten in deze inspekties kunnen de juiste man nu reeds een behoorlijk inkomen opleveren. De mogelijkheden voor uitbreiding zijn zeer reëel aanwezig. Wie er echt zin in heeft en denkt aan onze verlangens te voldoen, gelieve kontakt op te nemen met Mr A.J. Hulst, Hoofd Personeelszaken. Winterthur Verzekeringen Prinses Irenestraat 33 Amsterdam 020-5411754, toestel 117 KLEUREN- Ook zondags open van 14 00-18 00 uur SAS VAN GENT PROMENADE GENTSESTRAAT 4 01158-1938 Ik laat me nou eenmaal niet van alles aanpraten. Goed is gewoon goed, zo simpel ligt dat. M'n shag bijvoorbeeld. Al jarenlang zware Van Nelle, de échte zware van de weduwe GEMEENTE BROUWERSHAVEN Openbcre bekendmaking Burgemeester en wethouders van Brouwershaven brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn met toe passing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening, juncto artikel 50, lid 8, van de woningwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een veld- schuur op een perceel aan de Welleweg te Dreischor, kadastraal bekend ge meente Brouwershaven, sectie K. nr. 110. De gemeenteraad heeft bij besluit van 30 augustus 1976, nr. 13, verklaard, dat voor dit perceel een bestemmingsplan wordt voorbereid. De bouwaanvraag met bijbehorende stukken ligt daarom met ingang van 7 september 1976 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeeete- secretarie, afdeling algemene zaken. Gedurende bovengenoemde termijn bestaat voor een ieder de mogelijkheid schriftelijk bezwaren tegen het bouw plan bij burgemeester en wethouders in te dienen. Brouwershaven, 6 september 1976 Burgemeester en wethouders van Brouwershaven, A. P. Schouwenaar, burgemees ter, C. Padmos, wnd. secr. interieurverzorging TROUWPLANNEN? Wij hebben de meubels, vloer bedekking en gordijnen. fabriek van aluminium produkten vraagt wegens uitbreiding van haar activiteiten: constructieaf deli ng zelfstandig van tekening kunnende werken argon arc-lassers n.v.l. ladderafdeling Sollicitaties richten aan: Herculesweg 17 - Middelburg Tel. (01180)-11953. gemeente s r^romr^nn^fïïnri 7 Tijdelijke verkeersmaatregel Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen ter algemene kennis dat in verband met de uitvoering van herbestratingswerkzaamheden de Narcisstraat te Temeuzen met ingang van 7 september a.s. in beide richtingen zal worden af gesloten voor alle verkeer behalve voetgangers. Deze maatregel zal gelden tot 21 oktober 1976 of zoveel korter als mogelijk of zoveel langer als noodzakelijk zal zijn in verband met de uit de voeren werkzaamheden. Temeuzen, 6 september 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd; C. Ockeloen, burgemeester, A. J van Pagee, secretaris. In het openbaar huwelijks goederenregister ter griffie der Arrondissements rechtbank te Haarlem is op 26.8.1976 ingeschreven een akte van opheffing der hu welijksvoorwaarden tus sen de echtelieden E. Klin- kert en D. de Groot te Goes. Men. A. J. BURGER le Doltt 5-7. Middelburg R.V.M. Slagerijen B.V. Expl. van Kreveld's vleescentrum en ambachtelijke slagerijen in supermarkten en verbruikersmarkten Vraagt op korte termijn voor nieuw te openen ambachtelijke slage rijen o.a. in Sluis te Zeeuwsch-Vlaanderen Van hem wordt verwacht een groot filiaal met grote omzet te kunnen leiden, weten wat onder 'service' verstaan wordt en het slagersvak volkomen te beheersen, in het bezit of stude rende voor de vereiste vakdiploma's is een noodzaak. Hiertegenover stellen wij een geheel zelfstandige werkkring, een goede begeleiding, winstdeling, drie weken aaneenge sloten vakantie, uiteraard een - aan de huidige eisen aange past - salaris en uitstekende toekomstmogelijkheden. Belangstelling 7 Neem dan eerst telefonisch contact met ons op voor een nadere afspraak, bel 01178-1967, vragen naar dhr. van Land schoot. Tevens vragen wij die binnen de kortst mogelijk tijd zich tot slager wil opwer ken. Een goede verkoopster in een slagerij is heel belangrijk daarom alleen zij die onze klanten op een prettige manier kunnen helpen, mogen komen. Zij die nog nooit in een slage rij hebben gestaan en die het togh aandurven kunnen ook solliciteren. Belangstelling 7 Kom dan woensdagavond tussen 17.00 en 21.00 uur naar de A O Supermarkt, Kapellestraat 39 in Sluis (Zeeuwsch-Vlaanderen) waar wij aanwezig zullen zijn en u alle gewenste inlichtingen kun nen geven. Eventuele telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen op nummer 010-520101. B.V. Expl. van Kreveld's vTéescentrum en ambachtelijke slagerijen in supermarkten en verbruikersmarkten. R.V.M. Slagerijen Expl. van Kreveld's vleescentrum ei L. J. STEE6MAN B.V. ELEKTROTECHNIEK DEN HAAG vraagt voor een projekt in Middel burg Sollicitaties na tel. afspraak ondertel. nr. 01180-29821. Maandag t/m don derdag na 19 uur. GEMEENTE BROUWERSHAVEN Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Brouwershaven maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 der wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat vanaf heden ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad van 30 au gustus 1976, nr. 13, waarbij op grond van artikel 21 van genoemde wet wordt ver klaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een perceel grond, gele gen aan de Welleweg te Dreischor, zoals op de bij dit besluit behorende tekening gearceerd is aangegeven. Brouwershaven, 6 september 1976 De burgemeester van Brouwershaven, A. P. Schouwenaar. Gedeputeerde staten van Zeeland maken bekend, dat langs de in aanleg zijn de Basisweg Vlissingen-Oost, ter hoogte van Nieuwdorp, gronden zijn gereserveerd voor de oprichting van een dubbelzijdig motorbrandstoffenverkooppunt. Voor de oprichting en exploitatie van genoemd verkooppunt zal een open bare inschrijving plaats vinden op 7 ok tober 1976, te 10.00 uur in het kantoor van de provinciale waterstaat, Het Groene Woud 1 te Middelburg. De voorwaarden voor de oprichting en exploitatie van het verkooppunt en het inschrijvingsbiljet zijn ter provinciale griffie, St. Pieterstraat 42 te Middelburg verkrijgbaar tegen betaling van een be drag ad 25,- op postrekening 296.000 ten name van de provincie Zeeland (diensten en fondsen) te Middelburg. Gegadigden dienen bij hun inschrijving een plan, bestaande uit gedetailleerde tekeningen met toelichting in drievoud over te leggen. De inschrijving dient gedurende dertig dagen gestand te worden gedaan. Nadere inlichtingen kunnen desge wenst worden verkregen bij de afdeling A van de provinciale waterstaat voor noemd, tel. 01180-28953, toestel 142. Middelburg, 30 augustus 1976 Gedeputeerde staten voor noemd, Boertien, voorzitter, D. van der Wel, griffier.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 8