Vogelwaarde beste, maar Hontenisse werd winnaar Zelfverzekerde Peter Klomp werd in Axel crosskampioen ONNODIG VERLIES MIDDELBURG ZIERIKZEE BEGON IN 3e KLAS MET ZEGE OP D0SK0 RIA verassend uit startblokken HEDDY NIEUWDORP IMPONEERDE IN WIELERRONDE IN CADZAND Ruiter Hanse werd 4e in Apeldoorn ZEGE TOLHOEK IN KERKDRIEL Huijzen 2e in Oirschot Vosmeer had sterke start MAANDAG 6 SEPTEMBER 1976 BREDA - Eeen onnodige en ongelukkige nederlaag voor Middelburg. Baronie won dankzij een serie onnauw keurigheden in de Middel burgse verdediging in de eerste helft. In die periode ook namen de Brabanders een 2-0 voorsprong, die in een sterke tweede helft van de Zeeuwen slechts werd te ruggebracht tot 2-1. Toch leverde de wedstrijd een aantal positieve punten op voor de groen witte formatie. Zo bewees Gerard van Belzen een uitstekende opvolger van doelman John But. Van Belzen zorgde in de eerste helft met enkele spectaculaire reddingem. dat zij ploeg een niet nog grotere achter stand ODlieD Na de rust bewezen de Zeeuwen bo vendien over mentaliteit te beschik ken. Met- keihard werden werd Baro nie teruggedrongen Het Middel burgs offensief leverde ook volop kansen op. maar een verdiend gelijk spel kwam er niet meer uit. Zelfs de wissels, tien minuten voor tijd (Booij werd vervangen door Ronnie Osse- laeren Pol Aartsen kwam in het veld voor Ronald Thümann), leverden niet meer op, ooi al werd de druk nog zo groot. Middelburg verloor de wedstrijd in de eerste helft. Na enkele kansen voor Harinck. Dekker en Tahaparv werd al snel duidelijk, dat de Mid delburgse aanval te weinig ge steund werd. Toch kwam het eerste gevaar voor het doel van Baronie keeper Nieuwlaat: Na een snelle combinatie Thümann-Booij ver scheen Wim Dekker helemaal alleen voor het Brabantse doel. Hij wachtte iets te lang en schoot net naast. Gerard van Belzen kreeg daarna steeds meer werk Maas eh Van de Heuvel zagen vooralsnog geen kans hem te passeren, tot ui de 25e minuut Piet Moes volledig verkeerd terug speelde en Van de Heuvel geen moeite had te scoren 1-0 De groen-witte verdediging werd on zeker. Van Belzen moest nog eens ge strekt naar de hoek op een inzet van Ruskes. Van de Heuvel had pech toen hij de paal trof en in de 35e mi nuut kregen de Zeeuwen de rekening gepresenteerd voor het zwakke ver dedigende optreden en de helemaal vrijgelaten Maas maakte er 2-0 van De tweede helft was voor Middel burg Kansen voor Booij. Kees van der Sluis (twee centimeter over de kruising), nogmaals Booij (net over) leverden niets op Toch kwam Middelburg in de 12e minuut dichterbij Een hoekschop van Johnny Tahaparv kopte Gert Booij hard in 2-1 Daarbij bleef het. Een 2-1 nederlaag maar toch geen hopeloze zaak. Middelburg kan be slist beter! KLOOSTERZANDE - Vogelwaarde heeft In de streekderby tegen Honte nisse kennis gemaakt met een van de ongeschreven wetten die er in de voet balsport schijnen te zijn. Een van die wetten is ongetwijfeld dat het verzui men van van benutten van eigen kan sen later in een wedstrijd, ongetwijfeld nitpakt in het voordeel van de tegen stander. De 1-0 overwinning van Hon tenisse bewees gisteren in Klooster- jande dat deze ongeschreven weternog altijd is. Want toen een minuut na rust Hontenlsse-middenvelder van een me ter of twwintig voor de thuisclub doel treffend raak knalde was dat zwaar tegen de spelverhouding in. in ae eerste helft had er maar een ploeg gespeeld en dat was Vogelwaarde Hontenisse kwam voor eigen publiek en op het be paald niet best bespeelbare veld in die eerste helft nauwelijks in de buurt van Vogelwaarde-doelman George van de Vijver. En dat terwijl Vogelwaarde in die ?erste spelperiode kans op kans kreeg ?n ze allemaal onbenut liet. Beide ploegen hadden er vooraf geen geheim van gemaakt dat winst in deze wedstrijd erg belangrijk zou zijn voor iet verdere verloop van de competitie Dndanks de winstzal Hontenisse het dit aar in vele wedstrijden zeer moeilijk rijgen om op de been te blijven, want liet altijd laat de tegenstander zoveel onsen onbenut als gisteren Vogel waarde Daardoor lijkt in feite Vogel waarde. ondanks de nederlaag, toch als grote winnaar uit deze streekderby te tomen De ploeg van trainer Guust Joet, speelde een sterke eerste helft, naarzaktenade verrassende tegengoal ;och wel iets terug en pas in de slotfase cwam men toch weer in de buurt van sen zeker verdiend gelijkspel. Missende spits Grote verliezer voor Vogelwaarde werd spits Peter Erpelinck. Op grond van zijn actieradius en agressiviteit is aij een voortdurend gevaar voor iedere MIDDELBURG - De derde klas D is met gelijke spelen van start gegaan. Zierik- we maakte een gunstige uitzondering door met 1-0 bij Dosko te winnen. Nadat vorige week al Steenbergen en Moerse Boys gelijkspeeleden (0-0) kwamen APELDOORN. De Schouwse ruiter A. J. Hanse heeft met zijn paard Jordan een meer dan voortreffelijke prestatie ge leverd tijdens de nationale kampioen schappen voor landelijke ruiters in Apeldoorn. In de klasse Z sprong hij op het zware parkoers naar een vierde plaats. Jan Hokse met Kitty toonde zich in dit gezelschap van bekende combi naties de sterkste springer. De Zwinruiters uit Nieuwvliet werd van de zestien deelnemende verenigingen zesde De Zeeuws-Vlamingen behaal den 804,5 punten. De lr Gorssek onder leiding van Bram Bril werd kampioen met 944,75 punten. De amazone Suzan Malcorps nam naast het verenigingskampioenschap ook deel aan de individuele dressuurwed- strijd klasse zwaar. In het sterke gezel schap van vijftien deelnemers eindigde zij met 107.67 punten op de negende plaats. Kampioene in deze klasse werd evenals in de voorgaande twee jaar me vrouw Eenink met Kitty. De Kleppertjes uit Axel was niet zo suc cesvol De Axelse club werd tiende met 794.90 punten. De ponyclub Kapitein v. d. Wal werd nationaal kampioen met 876.26 punten. KERKDRIEL - Ko Tolhoek uit Yer- seke heeft zaterdag in Kerkdriel een wedstrijd voor liefhebbers gewonnen. Het was zijn dertiende zege in dit sei zoen. Hij won de spurt van een groep van vijfentwintig renners voor Wim Schelle uit Haarsteeg en Bram Jansen uit Bleiswijk. Zondag werd Tolhoek in Maren-Kessel derde. Hij maakte d eel uit van een kop groep van vjjf renners. Tolhoek ging de spurt iets te vroeg aan een zag Bakker en Van Melis nog langs zich heen flitsen. Ad van der Ploeg uit Kwadendamme werd vierde. Frans Meijaard uit Wemel- dinge eindigde als dertiende OIRSCHOT - Tonnie Huijzen uit Kloe- trnge is zondag bij een amateurwed strijd in het Brabantse Oirschot als" tweede geëindigd. De Kloetingse coureur maakte deel uit van een kopgroewp van vier renners, waarvan J an de Groot uit Hank de spurt won. Er waren 80 vertrekkers. De w"waar legde de 80 kilometer af in o?-}4 Zaterdag werd Huijzen in het oeigische Wetteren vierde. Negen cou- trff8 reden daar voorop. De talentvolle Johnny Denul boekte er zijn 22ste over- inning De wedstrijd ging over 110 ki lometer en er waren 50 vertrekkers. Tijd van de winnaar was 2.39.- daar nu nog bij: Koewacht - Odio 1-1, Jong Ambon - Steen 1-1, Meto - NSV 1-1. HVV - Goes werd afgelast. Zierikzee-Dosko Gezien de drie levensgrote kansen in de tweede helft mag Zierikzee het meest aanspraak maken op de overwinning. Zeker nog gezien het feit, dat spelmaker Adne Koster wegens militaire dienst verhinderd was. De eerste helft ging ge lijk op. Beide ploegen werkten wel hard maar de verdedigen beheersten de strijd. Een vrije trap van Soeters werd een prooi voor doelman Stoutjesdijk en aande andere kant trof de beweegelijke Zierikzee-spits Cor Stoutjesdijk Dosko-doelman Versluis op zijn weg. Rust 0-0. Twaalf minuten voor het einde kwam dan de verdiende treffer. Eerst nog miste Stoutjesdijk, maar na goed door zetten van Kees Verkaart scoorde hij nu beheerst 0-1. Van de Zande liep nog een boeking op. Jong-Ambon-Steen Een bijna de hele wedstrijd sterker Jong Ambon heeft geen kans gezien liet Steen-verzet te breken. De Middelbur gers zegen geen kans zich voldoende mogelijkheden voor het Steen-doel te scheppen en achteraf bezien is de 1-1 ook niet onverdiend Jong Ambon was te weinig gevaarlijk. Na een gelijkopgaand eerste kwartier rondde Jong Ambon het eerste offensief na 33 minuten af met een doelpunt van Noes Tuhuleruw (op aangeven van Frans Waisapy en Pieter Telussa): 1-0. Ondanks het overwicht, dat ook na rust voortduurde werd na een kwartier heel handig de buitenspelval omzeild en kon Jo van Remortel alleen voorgaan en scoorde beheerst in de kleinste hoek 1-1. Ook hierna leverde het Jong Ambon- overwicht niets meer op. Koewacht-Odio Een gelijkopgaande wedstrijd, die te recht in 1-1 eindigde. De ploegen gaven elkaar weinig toe. Verdedigend zat het bij beide wel goed. maar aanvallend kan het bepaald nog wel beter. Rust 0-0. Bert Suij scoorde na de rust 1 -0 en in een rommelige situatie voor het Koewacht-doel, na een Odio- hoekschop, verdween de bal via het hoofd van enkele Koewacht- verdedigers over de handen van de ver geefs springende doelman Rudi Mat- thijs in het doel: 1-1 verdediger, maar eenmaal in kansrijke positie kon hij maar moeilijk scoren. Dat bewees hij gisteren binnen tien minuten tweemaal. Reeds in de eerste minuut verscheen aanvoerder Peter Erpelinck oog in oog met Hontenisse-doelman George van Damma maar slaagde er met in te sco ren. Vijf minuten later ontfutselde hij Pierre Pieters de bal en zijn voorzet op maat werd door de opgekomen Freddie van de Veeken rakelings over geknald. De tweede persoonlijke kans kreeg Pe ter Erpelinck in de negende minuut Opnieuw ontfutselde hij de in die pe riode aarzelend spelende Pierre Pieters. die z:ch na de rust uitstekend herstelde, de bal en kon hij ongehinderd oprukken in de richting van George dan Damme. Andermaal faalde hij in de afwerking en na een half uur miste Peter Erpelinck een fraaie voorzet van Honore Schelf hout op amper een meter afstand van het doel. Start verassend De tweede helft startte verrassend met het doelpunt van Theo Iliele, toevallig ook een van de betere bij Hontenisse. en de impasse die daarna volgde bij Vogel waarde terwijl Hontenisse er ook niet in slaagde om er boven uit te komen Meer dan veel goede wil waser nieten alles bij elkaar werd het zeer droevige vertoning. Pas in het laatste kwartier laaide de strijd weer enigszins op. Eerst knalde Ferry van de Veeken voor Vogelwaarde rakelings naasten aan de overkant zag Rudie Voet zijn goed geplaatste bal net langs de verkeerde kant van de paal rol len. Dezelfde speler, vooral na de rust kreeg hij veel ruimte, kreeg nog een kans maar schoot toen tegen Van de Vijver op. Aan de overzijde moest George van Damme handelend optre den toen Vogelwaarde laatste man Ludo de Maayer hard uithaalde maar zijn knal op de vuisten van Van Damme zag uiteen spatten als een zeepbal. In tussen mocht Hontenisse verdediger Arnold Markus niet mopperen dat hij door scheidsrechter Plet Polfliet, hij had bepaald geen moeilijke taak om de wed strijd in goede banen te houden, niet zwaarder werd bestaft dan alleen met een vermaning toen hij duidelijk na trapte naar Peter Erpelinck. Met vier corners voor Vogelwaarde in de laatste twee minuten kwam er einde aan een zeer matig duel zonder dat er enige der bysfeer sprake was geweest. Ger van 't Geloof gaat aan de leiding van de groep voor Henk de Jong CADZAND - Heddv Nieuwdorp heeft zondag in Cadzand bewezen dat hij tot de Zeeuwse top behoort. De coureurs uit Wemeldinge heeft bijna de gehele koers bij de amateurs gecontroleerd door aan de leiding te rijden. Reeds na vier ronden ging hij aan de haal met Wim Jeremiasse. De twee plaatsgeno ten bouwden en riante voorsprong op maar na 15 ronden moest Jermiasse wegens materaalpech afhaken. Heddy Nieuwdorp ging op de grootste versnelling verder in de hoop dat er toch nog wel wat reactie zou komen. De steun voor Nieuwdorp kwam er na ongeveer vijftig kilometer koers. Een inmiddels geformeerde jachtgroep bestaande uit. Ad van Elsakker. Frans Verstraete, Wim de Wilde. Zeeuws kampioen Thijs Fase. de rappe spurter Peer Maas. en Johan Hinneman kregen toen aansluiting met Heddy Nieuwdorp. Vooral de manier waarop Johan Hinneman de aanslui ting met dit groepje verwezenlijkte wekte de bewondering op van het toen nog niet zo talrijk aanwezige publiek. Hij was de laatste die kon aanpikken maar moest daar wel een aantal ronden diep voor in de beugels. Het zevental vooraan hield het tempo erg hoog en dat had tot gevolg dat met nog 25 km te rijden vrijwel de complete groep op een ronde achterstand werd gereden. Slechts vier renners slaagden erin om zich een rondje achterstand te intrek ken. Han Harinck, Ad Polak. Cees Spaans en Wim Jeremiasse bleven voor de groep uit rijden, die intussen wel was gedubbeld Het zevental controleerde daarna het koersgebeuren en vocht on derling uit wie uiteindelijk met de bloemen van deze jubileumronde huis zou gaan Eerst probeerde Peer Maas weg te raken. Een daad die wat be vreemding wekte om dat de West Bra bander bepaald niet de boek staat als een renner die met zijn krachten smijt en niets liever ziet dan een eindsprint. Met nog tien ronden trok Heddy Nieuw dorp andermaal ten aanval. De man. die al bijna de gehele koers aan de leiding had gereden, ging er in een geweldig hoog tempo vandoor AUeen Henk de Jong en Johnny Verbeke slaagden erin om met hem mee te gaan. Idealer kon het voor Heddy Nieuwdorp niet lopen Verbeke en De Jong reden immers met een ronde achterstand, maar hadden nog wel alle kans om het viertal dat niet gedubbeld was te achterhalen zodat er zodoende voor hen nog een pl aa ts bij de eerste tien was te verdienen Het drietal liep dan ook ziender ogen in op het vier tal en binnen drie ronden hadden Heddy Nieuwdorp. Johnny Verbeke en Henk de Jong hem achterhaald en toen de jury alle gedubbelde renners twee ronden voor het einde liet afspurten was het zeker dat Heddy Nieuwdorp terecht als eindoverwinnaar zou worden gehul digd. Veertig seconden na Heddy Nieuwdorp won Peer Maas de spurt voor de tweede plaats. 1 Heddy Nieuwdorp. Wemeldinge. 2 op 40 sec. Peer Maas. Huybergen. L'. Thijs Fase. Oud- Vossemeer, 4 Wim de Wilde. Oudelande. 5 Frans Verstraete. Philippine. 6 Johan Hin neman. Temeuzen. 7 Ad vim Elzakker. Be rgen op Zoom. 8 op een ronde Johnny Verbe ke, IJzendljke, 9 Wim Jeremiasse, Wemeldin ge. 10 H enk de Jong. Goes. 11 Han Harinck. 's Her Abtskerke, 12 Ad Polak. Heinkenszand. 13 Cees Spaans, 's Gravenpolder. 14 Vester Aarts Krulningen. 15 Ger van 't Geloof. Oud- Gastel. 16 Nlgel Hartle. Engeland. 17 17 Piet van Dalen Zwijndrecht. 18 Maüas Buyck, Roosendaal, 19 Bertus Wieles Sluiskil, 20 Jaap CourUn Heinkenszand. MIDDELBURG - In de vierde klas H is het pas gepromoveerde Ria verrassend knap van start gegaan. Met 4-0 werd Domburg verslagen. Zeelandia won met 1-0 van Clinge en met dezelfde cij fers werd Vogelwaarde door Honte nisse geklopt. Noormannen en Bres- kens speelden 0-0 en ook RCS kwam in Philippine niet verder dan een 0-0. Hoofdplaat-Biervliet werd afgelast. RIA-DOMBURG - Toen de zenuwen na rust eenmaal wat gezakt waren werd Domburg meer een meer in de verdedi ging gedrukt. Ook voor rust had Ria wel Peter Klomp in actie tijdens zijn race naar de nationale titel AXEL - Peter Klomp heeft gis termiddag in de motorcross van de MC Axel een schitte rende demonstratie weggege ven van zijn niet geringe capa citeiten. Het pas 18-jarige cross-talent uit het Brabantse Odiliapeel heeft niet op de laat ste cross gewacht om de na tionale titel bij de senioren 250 cc binnen te halen. Hij moest in Axel slechts een van de drie reeksen winnend afsluiten om z'n voornaamste concurrent. Martin van de Boer, definitief achter zich te houden. De start van Klomp was overigens in de eerste manche niet denderend Hij kwam slechts als zevende uit de eerste bocht maar nog in de openingsronde kwam hij als tweede door. achter Cyriel Daelman maar voor Martin van de Boer De rest was maar een formaliteit voor de nieuwe kampioen van Nedprland Peter Klomp nam in z'n voortreffelijke rijstijl de leiding en reed met speels gemak naar de eerste reeksoverwinning. Mar tui van de Boer finishte met een forse achterstand op de tweede plaats Toen bleek ook gelijk hoe zeker Peter Klomp van zichzelf was. Onmiddellijk na het beëindigen van die manche kwamen de T-shirts te voorschijn met als opschrift Peter Klomp Kampioen van NederlandEen beetje voorbarig misschien, maar Klomp bewees in de beide manches dat er eigenlijk in Axel moeilijk iets fout had kunnen lopen. Op iedere matige start volgde een krachtsexplosie waarbij Klomp moeite loos afstand nam van z'n tegenstanders. ..Het ging allemaal erg gemakkelijk". verklaarde hij na afloop. „Ik had zélfs' geen al te snelle start nodig om te win nen en toen ik na de eerste manche al Nederlands kampioen was heb ik tij dens de starts bewust wat minder gas gegeven Voor het publiek is het aan trekkelijker als je uit een 8e of 9e stelling naar de kop rijdt Ik was zo overtuigend van mezelf dat ik me zoiets kon permitr teren" Peter Klomp mag zich volgend jaar door de samenwerking tussen NMB en KNMV met de internationale toprijders gaan meten. Gelukkig voor hemzelf, want bij de NMB. waar hij dit jaar vrij wel alle crossen won. kan hij beslist niets meer leren. Streekrijders In de klasse 500 cc junioren hebben de leden van de MC Axel. die alleen voor deze gelegenheid bij de NMB mochten starten, meer dan behoorlijk strijd ge leverd. Wim van Bruggen uit Axel en Co Walhout jr. uit Temeuzen mengden zich zelfs in de strijd om de eerste drie plaatsen. Alleen viel er deze middag aan het meesterschap van Co van de Broek uit Ermelo niet te tornen. Van de Broek won alle drie de manches met grote voorsprong. Wim van Bruggen, die door een massale valpartij bij de start van de eerste man che toen met verder kwam dan een 10e plaats, heeft het m de twee laatste reek sen wel geprobeerd. In de tweede man che eindigde hij tweede en in de eerste dne ronden van de laatste manche wist de Axelaar Van de Broek zelfs achter zich te houden. Daama was de Braban der weer onhoudbaar. Van Bruggen: ..Ik heb t geprobeerd met een snelle start in die laatste manche. Daarna heb ik steeds voluit gereden maar hij was niet te houden. Bovendien had ik daar te weinig conditiüe voor want ik heb dit jaar niet zoveel kunnen trainen" Door in die laatste twee mancnes een tweede plaats te behalen werd Wim van Bruggen in het eindklassement toch nog vierde Ko Walhout jr. werd in de totaaluitslag tweede omdat hij iets re gelmatiger had gereden dan Van Brug gen. Cees Hamelink werd 5e. Bij de junioren 250 cc leek Krijn Diele- man uit Axel voorde verrassing te gaan zorgen. Hij voerde het veld aan in de eerste doorkomsten, maar kreeg in de vierde ronde motorpech. Koning uit Zandvoort nam daarna de leiding over en hij finishte onbedreigd Koning kreeg het in de volgende reek sen nog wel moeilijk met Jan Gunne- man uit Casteren Gunneman slaagde erin die beide reeksen te winnen maar omdat Koning iedere keer net achter hem bleef kwam Gunneman in de eind klassering net een punt te kort Uitslagen: JUNIOREN 250 CC: 1 G Koning Zandvoort Ossa. 2 J Gunneman. Casterer.. Honda. 3 J Koevoets. Stampersgat KTM. 4 T Roels. Son. Montesa. 5 M Valentijn. St-WiUibrord. Yamaha. 6 J Uillenbogerd. Schoonerwoerd. Bultaco. TP van Kamthout Rucphen KTM. 8 Roger Vink. Axel, CZ 9 R Sins. Made Mor. tesa. 10 H v d. Ven. Schljndel. Bultaco. 14 Paul Rottier Sas van Gent. JUNIOREN 500 CC: 1 C van de Broek, Erme lo KTM. 2 Ko Walhoutjr Temeuzen CCM 3 A. Hendnks. Geldrop. KTM. 4 Wim van Brug gen Axe!. Maico. 5 Cees Hamellnk. Axel. Bui taco; 6 P Bom. Steenbergen. Bultaco 7 M. Coppens. Rosmalen. Kamasak:. 8 L. Gles- bers. Liessel. Maico; 9 B. Game. Tilburg, Ya maha. 10 P Jansen. Aalst Maico. 12 Ko Wal hout srTemeuzen. CCM 14 Hanne Schelle- man. Axel SENIOREN 250 CCC «telt mee voor kam pioenschap van Nederland': 1 Peter Klomp. Odiliapeel Bultaco: 2 Martin van de Boer. St-WiUibrord. KTM 3 Cyriel Daelman. Oos terhout KTM. 4 R Vervoort Schljndel. CZ. 5 L. Schepers. Boekei. Montesa 6 T Glande- mans, SchijndeL Bultaco; 8 P Kerkhof. Erp Beta. 9 F Merks. Nistelrode. KTM 10C van Lijssel. Nleland. Bultaco een overwicht, maar er werd met 0-0 ge rust. Na de hervatting kwam de ma chine pas goed op gang. Gerrit Emans scoorde in de 10c minuut 1-0 en vier mi nuten later werd de strijd in feite beslist- door Eddy Vink (2-0). Egbert Audenaerd maakte er 3-0 van ene uit een pass van hem zorgde Jack Wille koppend voor het vierde doelpunt: 4-0. ZEELANDIA-CLINGE - Geen overtui gende zege. De ploegen waren duidelijk bezig aan een 0-0 wedstrijd De eerste helft, leverde helemaal geen kansen op. Rust 0-0. Zeelandia kreeg wel meer en meer een veldoverwicht en na 25 minu ten kopte Theo Sohier een hoekschop van Karei Leenhouwersin: 1-0. Zeelan dia trok zich toen terug. De 1-0 werd verdedigd Clinge kreeg nog wel enkele kansen, maar kwam niet meer aan de gelijkmaker toe. NOORMANNEN-BRESKENS - Een juiste verhouding. De eerste helft was Noormannen beter (kansen voor Van Hercules en AdrieMlnderhoudt.maarin de tweede helft was het spel van Bres- kens overheersend. De ploegen strui kelden echter steeds op het. beslissende moment Een terechte 0-0 uitslag. PHILIPPINE-RCS - Een goede wed strijd. Er werd snel gespeeld, maar veel krachtsverschil was er niet tussen de beide hardwerkende ploegen. De gro tere techniek van RCS werd met inzet door Philippine gecompenseerd. Kanen deden zichniet zoveel voor en achteral bezien mag de 0-0 de juiste verhouding heten. MIDDELBURG - Hel gedegradeerde Vosmeer is sterk begonnen in de vierde klas G. Oudcmolcn werd op eigen veld met 2-1 verslagen. Voor Zeeland Sport verliep de eerste confrontatie in de 'Brabantsc'vierde klas minder een 1-0 nederlaag tegen Alliance. Hoeven- Kaaise Boys 3-3, RSV-Divo afg.. Halsterrn-MOC 3-1, Kruisland-DIOZ 0-2. Ol'DEMOLEN-VOSMEER - Een stevige partij voetbal. De bezoekers bleken toch over meer techniek te beschikken en dat gaf na de rust de doorslag. Er kwamen toen ook meer kansen voor een wat be heerster spelend Vosmeer Wel nam Oudemolen fortuinlijk een kwartier na rus de leiding toen een voorzet via de rug van verdediger Timmermans in het ei gen doel verdween. 1-0. Vijf minuten la ter maakte Aamoutse gelijk 1-1en drie minuten voor het einde werd het toch verdiend 1-2 door Hans Vaders ALLIANCE-ZEELAND SPORT - De eerste helft, gebeurde er erg weinig. Beide ploegen waren te nerveus en het spel beperkte zich veelal tot het mid denveld Rust 0. Tien minuten na de hervatting liep Broeren een hoekschop van Van Nijnatten in het Zeeland Sport-doei 1-0 Zeeland Sport greep hiema wel het initiatief, maar zonder veel succes De aanvalsdrift kwam m niet verder dan een vrije trap op de paal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 11