potcichou potachou lom eens praten in het kijkhuis ui C) LOUWERSE DE PRIESTER BV opent: binnenkort onze kollekties zijn een prachtige vol eigentijds mode oosje buskenstraat 158 vlissingen GILLESSE 'KAMPERDUIN ALL «.LEUWSe COURANT ZAïEhÜMU 4 StPiciviocri iy/6 tel.01184 _13166 gemeente OOSTBURG BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Oostburg maken bekend, dat zij van plan zijn aan de Stichting Verpleeghuis voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen, Lan- gestraat 47 te Oostburg voor het bou wen van een verpleeghuis op het perceel kadastraal bekend gemeente Oostburg, sectie B nummer 3335 gedeeltelijk en sectie E nummers 2478 en 2416 beide gedeeltelijk, plaatselijk bekend Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, vrijstel ling te verlenen als bedoeld in artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening. Deze vrijstelling houdt in, dat de voor genomen bouw aldaar zal mogen plaatsvinden in afwijking van de voor schriften van de geldende bestem mingsplannen 'Oostburg Veerhoekpol- der 1966' en 'Oostburg Plan in hoofd zaak'. De stukken, die op het bouwplan en de te verlenen vrijstelling betrekking heb ben, liggen vanaf 6 september 1976 ge durende 14 dagen voor een ieder ter in zage ter gemeentesecretarie (Schouw burgstraat 2, bureau ruimtelijke orde ning) te Oostburg. Een ieder is bevoegd gedurende de ter mijn van de tervisielegging schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de vrijstelling bij ons in te dienen. Oostburg, 4 september 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, A. Schipper, burgemeester P. J. I. Verhage, secretaris. WATERTRAHSPORT - RIJNREIZEN 8 dagen Rüdesheim met het luxe passagiersschip 'Mr. Jan Elshout'. Royale hutten met eigen dou ches en toiletten, twee salons en liften. Alle vertrekken zijn centraal verwarmd. Op de reizen aanvangende op 24 sept., 1,8 en 15 okt. a.s. zijn nog plaatsen vrij. DAT IS PAS VAKANTIE Vraagt gratis prospectus nr. 10 bij Watertrans- port, Eendrachtsweg 54 te Rotterdam, tel.:. 010-118660. Vanaf maandag 6 september 1976 is een dienstverlenend kantoor geopend onder de naam: Giliesse Bemiddeling Wissenkerke dat voorziet in bemiddeling en advies over aan- en verkoop van bestaande en nieuwe woningen. Verkrijging van nieuwbouw woningen op de plaats van uw keuze en adviserend en bemiddelend in verzekerin gen en financieringen. Wij verstrekken tevens bouwkundige ad viezen. Gaarne tot uw dienst, Weststraat 24, Wissenkerke Telefoon 01107-489. Kantooruren dagelijks van8-12.30 uur en van 16.30 20 uur. Zaterdags van 8.00-15.00 uur. PEDICURECURSUS (chiropodist) (Algehele voetverzorging onder medisch toezicht Grootste ODleidine voor voetr en schoenkundig pedicure! Met 50 ervaren leerkrachten. Wekelijkse avondlessen van 3 uren. Prospectus op aanvraag bij: Stichting Vakopleiding - Postbus 14 - Driebergen Postbus 14 - Driebergen Telefoon 03438-6429 (b.g.g. 03405-2928). en bij Mevrouw S. Davidse Bilderdijklaan 4 - Vlissingen tel. 01184-13589 Technische Bibliotheek Zeeland Edisonweg 4, Vlissingen (in het gebouw van de HT8) Met ingang van 3 september weer op vrijdagavond geopend van 19.00 tot 21.00 uur. gemeente «h. OOSTBURG BEKENDMAKING De burgemeester van Oostburg maakt ingevolge artikel 1, lid 5 van de boswet bekend, dat met ingang van 6 septem ber 1976 gedurende 30 dagen het ontwerp-besluit tot vaststelling van de grenzen van de bebouwde kommen in deze gemeente ingevolge de boswet, voor een ieder ter inzage ligt. Oostburg, 4 september 1976. De burgemeester voornoemd, A. Schipper. UAH. üditjj uur. verhuurt: graafmachines, wielloadschoppen hijskranen en hoogwerkers \WARDK rrlrfoon Kil 134» 1625 20K7 Liedereen leest de krant altijd en overal, HOTEL-CAFÉ-RESTAURANT De Banjaard Kamperland. Tel. 01107-466. Restaurant met vele vis- en vlees specialiteiten. Aparte zalen een dagblad-advertentie zit nergens mee. Middelburg, Waldammeweg 2, Tel. 01180-25055 Breda, Crogtdijk 58, Tel. 01600-79239 Tilburg, Koestraat 168, Tel. 013-320236 Terneuzen, Mr. F. J. Haarmanweg 61, Tel. 01150-7051 Kom eens kijken in 't Kijkhuis Vragen staat vrij. Kijken kost niets. En. onze goede raad is niet duur. Een team van bekwame adviseurs geeft graag hun visie op de inrichting van Uw woning. En in 't Kijkhuis ziet U meteen waarover U praat. Neem dus eerst eens 'n kijkje in 't Kijkhuis voor U gaat bouwen of verbouwen. Jr. iun I I I I I I I I J Kijk, één van de tientallen keukens in het Kijkhuis. In het Kijkhuis vindt U buitengewoon mooie, maar vooral praktische keukens. Uitgekiend en ingericht door vakmensen, die gebruik maakten van de ervaringen van huisvrouwen. Ruimte-scheppende en ruimte-sparende vondsten en... fijn te onderhouden. Moderne keukens, eet- keukens, open keukens en gezellige barkeukens zoals U op deze afbeelding kunt zien. L P voor internationale keukentechniek met klinkende namen zoals Pogenpohl, Heidapal en Systema. Keukens met één kenmerk voor allemaal: kwaliteit. Warme wand- en vloertegels Tegels hebben hun oude kille karakter verloren. Gelukkig maar. Kom maar eens kijken naar die fantastische Internationale kollektie wand- en vloertegels in het Kijkhuis. Tegels uit Zweden, Engeland. Frankrijk en Italië. Werkelijk heel bijzonder zijn de natuurstenen vloeren uit Yoego- slavië. Vloertegels met moeilijk uitspreek- bare namen zoals Kugkovo en Svilare. De namen hoeft U niet te onthouden, wij weten wat U bedoelt. De Sell briljant vloertegels (leisteen) komen uit Noor wegen Artistiek in kleur en vorm. Verder nog een bijzondere kollektie keramische vloertegels met rustieke Nederlandse plavuizen, en zeer aparte decoratieve tegels. Kortom een smaakvolle internatio nale tegelkollektie met een warm karakter. Hulp in de huishouding In de moderne keuken horen apparaten, die bij de tijd zijn. Tijdbesparende toestellen, van onschatbare waarde voor de drukbezette vrouw van vandaag. Afzuigkappen, vaatwasmachines, zelf reinigende inbouwovens, fornuizen, koelkasten... Zij krijgen ruimschoots de aandacht in het Kijkhuis. Vuur brengt sfeer Lange winteravonden worden roman tischer en sfeervoller, met een goed glas wijn bij uw eigen open haard. Grillige schaduwen op de muur. De dansende vlammen, en het gezellige geknetter van de houtblokken zorgen voor een huiselijke sfeer, waar iedereen naar verlangt. U ook? Breng dan eens een bezoek aan het Kijkhuis. U kunt daar kennis maken met de vele mogelijkheden die 'n open haard U kan bieden. Exclusief in ons Kijkhuis zijn de Franse Pouyet open haarden. Let U vooral eens op de fraaie gietijzeren vuurplaten. Het afgebeelde model "Chausseneige" is één van de modellen uit de Pouyet kollektie. Frans vakmanschap op hoog niveau. Nu ook in het Kijkhuis te bewonderen. Het sanitair zit gelukkig niet meer in het vergeethoekje. Het frisse moderne sanitair is in alle opzichten functioneler in kleur en vormgeving. De inrichting van Uw bad kamer verdient dan ook alle aandacht. Vergeet daarom even het "traditionele" sanitair en maak eens kennis met het moderne frisse en kleurige sanitair. In de badkamers van het Kijkhuis kijkt U Uw ogen uit. Ook de badkamer- accessoires zijn de moeite waard: fraaie spiegels, toiletsets, vast wastafels in bijpassende kleuren. Villeroy Boch, de wereldberoemde tegelporcelein en sanitairfabriek, introduceerde op sanitair gebied zojuist een heel nieuwe vorm geving. Deze Colanilijn van V B is exclusief in het Kijkhuis te bewonderen. Fris en kleurig sanitair.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 8