hoofd operatie-afdeling middenkader-opleiding 0 V Algemeen Dagblad in november a.s. hulpverkoopster Een perspektief voor degenen, die hun HAVO,- MDS- of MEAO-opleiding hebben voltooid: Vroom Dreesmann start de DIRECTRICE 3SUISSESÊ:} (A) ZELFSTANDIG ONDERNEEMSTER (D) FILIAALHOUDSTER 3SUISSESÊ:} allround timmerlieden ervaren opperlieden betonwerkers schilders en een vloerafwerker Metselaars timmerlieden en opperlieden gevraagd rayon vertegenwoordiger II II II II II II II II II II II II groepsleid(st)ers huishoudelijke assistente Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) 3 Suisses-winkel 3 SUISSES praktijk-stages maar... niet alleen praktijk niet alleen de man opleidingsplaatsen hoe te solliciteren schoolarts-assistente Provinciale Waterstaat in Zeeland muskusrattenbestrijder commerciële medewerker A. C. van der Peijl D.V. 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1978 Binnenkort wordt te Middelburg aan de Gravenstraat 4 een wol- en handwerkspeciaalzaak van de 3 Suisses geopend. Voor u is dit een ideale mogelijkheid om met onze steun iets van en voor uzelf op te bouwen, want wij zoeken voor deze winkel een of iemand die dat wil worden, maar er de voorkeur aan geeft om eerst tijdelijk in dienst te treden als Om hiervoor in aanmerking te komen moet u wel aan bepaalde voorwaarden voldoen, zoals: over een zakelijke instelling beschikken een enthousiast handwerkster zijn een bewijs van vakbekwaamheid hebben of bereid zijn dit te behalen zelf een (beperkte) investering kunnen doen. Bent u geïnteresseerd? Schrijft u ons dan een kort briefje waarbij u vermeldt of uw voorkeur naar A of B uitgaat. U kunt ons ook telefonisch bereiken onder nr. 013-430100, toestel 26. RINGBAAN OOST 8 TILBURG Voor diverse bouwwerken op Walcheren vragen wij: Bij goede prestatie hoog loon. Walcherse Bouw Unie B.V. Molenstraat 4 Grijpskerke Tel. 01189 -1786. voor werken Vlissingen en Souburg; melden Aann. bedrijf W. F. Christiaansen B.V. Paul Krugerstr. 251 - Vlissingen - Tel. 01184-16308. heeft een vacature voor een enthousiaste actieve in de leeftijd van 26 tot ca. 35 jaar, die o.a. tot taak zal krijgen om in het rayon Zeeland de losse ver koop van het Algemeen Dagblad te bevorderen door het bezoeken van de bestaande afnemers en het uitbreiden van het aantal verkooppunten. Ook het afhandelen van financiële zaken behoort tot zijn werk. Verkoopervaring in de consumentenmarkt en goede contactuele eigenschappen zijn voor deze functie vereist. Men kan rekenen op een zelfstan dige werkkring en een goede positie met uitste kende arbeidsvoorwaarden. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die centraal in het rayon woonachtig zijn. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd en ervaring zenden aan de afdeling per soneelszaken, Westblaak 180, Rotterdam. Tele foon 14.72.11, toestel 33.20. SCHOUWENOORD Is het eerste gezinsvervangend tehuis op Schouwen- Duiveland, dat november a.s. in gebruik kan worden genomen, en dat plaats biedt aan 24 bewoners, die verstandelijk minder begaafd zijn en overdag buitens huis hun taak hebben. In Schouwenoord is nog plaats voor Opleiding: O.P.M. (of A.Z.) diploma MBO- inrichtingswerk kinderbescherming A en B diploma kleuterleidster onderwijsakte bij voorkeur met INAS-diploma De salariëring is volgens de richtlijnen van het ministe rie van CRM. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen veertien dagen na verschijnen van dit blad een schriftelijke sollicitatie in te dienen bij het bestuur van de stichting gezinsvervangend tehuis Schouwen- Duiveland, Havenstraat 1 te Zierikzee. WERK de krant helpt u op weg hopen wij in ons ziekenhuis twee gloednieuwe operatiekamers in gebruik te nemen, waardoor deze afdeling over een uiterst moderne outillage gaat beschikken. Op korte termijn willen wij nu graag in contact komen met een allround operatieverpleegkundige, die als niet alleen leiding geeft aan de werkzaamheden, maar zelf ook daad werkelijk is betrokken bij een aantal operaties. Ons ziekenhuis is namelijk niet groot (ruim 100 bedden) en het aantal operaties staat daarmee in verhouding. Voor een bekwame kracht, die promotie wil maken maar de routine niet wil verliezen, is dit dan ook een ideale mogelijkheid. Voor deze verantwoordelijke en zelfstandige functie waartoe ook de supervisie over het poliklinisch gebeuren behoort vragen wij een operatie- verpleegkundige met goede contactuele eigenschappen enige ervaring in een leidinggevende functie en een positief pfot.-chr. levensovertuiging. De rang van aanstelling zal worden vastgesteld aan de hand van opleiding en ervaring. Indien u de staf- opleiding wilt gaan volgen, stellen wij u daartoe graag in de gelegenheid Alle nadere inlichtingen ook over huisvesting, waarvoor een riante flat beschikbaar is worden graag verstrekt door de afdeling Personeelsadministratie, telefoon (01877) 15 55, toestel 14 of 58. Schriftelijke sollicitaties met voldoende gegevens voor een eerste beoordeling - te richten t.a.v. zr. N. van Dommele, verpleegkundig directrice, Stationsweg 22, Dirksland. 55 km van Rotterdam via Hellegatsplein; goede busverbindingen, ook met Zeeland. Vrijdag 1 oktober 1976 is voor iedere handwerkster een belangrijke dag! Dan wordt in MIDDELBURG een nieuwe geopend. Voor de kreatieve vrouw een waar eldorado op het gebied van allerhande handwerken. Om onze klanten deskundig, prettig en vlot te kunnen helpen zoeken wij een ervaren Wij kunnen haar geen vaste werktijden of werkdagen toezeggen, wèl een bijzonder prettige werkknng als zij er plezier in heeft mensen te helpen en te adviseren haar enthousiasme voor handwerken over kan brengen op haar klanten Dan nodigen wij U graag uit voor een nadere kennismaking. Ringbaan Oost 8 Tilburg Tel: 013-43.01.00 tst.38 llllllfllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Jachtwerf Frans Maas B.V. Middenhavendam 3 Breskens vraagt: j voor de afbouwafdeling: bekwame timmerlieden en meubelmakers voor de casco afdeling; ongeschoolde werknemers Sollicitaties aan haar kantoor op de Middenhavendam telefoon 01172- 1673 of 1433. Telefoon buiten kan tooruren 01172-1698. iilllllllllllllllllllllllllllllllfilllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllljlllllll De middenkader-opleiding bi) Vroom Dreesgiann is bedoeld als voorbereiding voor een aanstelling in een leidinggevende funktie. Afhankelijk van leeftijd, vooropleiding, aanleg en interesse is de opleidingsperiode 2 of 3 jaar Tijdens de opleiding maakt de trainee met alleen kennis met verschillende verkoopafdelingen. Ook het gebeuren achter de schermen zoals magazijnen, administratie, personeelzaken e d krijgt de aandacht. De opleiding heeft dus allereerst het karakter van een serie praktijk stages welke met het schrijven van een rapport worden afgesloten Gedurende 2 jaar worden in bedrijfstijd de lessen gevolgd van de basiskursus bedrijfsekonomie. Deze kursus wordt gegeven door een extern instituut en kent tentamens en een afsluitend examen. Een eventueel derde opleidingsjaar wordt besteed aan specialistische kennis afgestemd op de voor de toekomstige loopbaan gekozen richting. Intern volgt de trainee een kursus algemene taakinformatie. die hem wegwijs maakt in de organisatie en de bedrijfsspelregels van Vroom Dreesmann Onderdeel van de interne opleiding vormen ook een aantal trainmgsdagen m een konferentie-oord gericht op het ontwikkelen van kommumkatieve vaardigheden. Op vele plaatsen in ons warenhuis zien wij graag vrouwen in leidinggevende funkties. Amsterdam - Eindhoven - Enschede - Groningen - Den Haag - Haarlem - Maastricht - Nijmegen - Rotterdam - Tilburg - Utrecht. Sollicitaties per brief met vermelding van personalia, belangstelling, voorkeur voor opleidingsplaats e d. kunnen worden gericht aan: Vroom Dreesmann. t.a.v. Drs. G. Dieteren. Postbus 276. Amsterdam VROOM DREESMANN Bij de schoolartsendienst Schouwen-Duiveland, Tholen, Sint- Philipsland en oostelijk Zuid- Beveland wordt voor het rayon, om vattende de gemeente Goes (voorzo ver betreft de scholen voor lager be roepsonderwijs) plus het eiland Tho len, gevraagd: een Salaris op 21-jarige leeftijd 1.330,- per maand, daarna met 4 jaarlijkse periodieke verhogingen tot maximaal 1.640,- per maand. Beneden 21 jaar vindt jeugdaftrek plaats. Vakantieuitkering 7,8 van het jaar salaris. Mavodiploma vereist Diploma's typen en dokterassistente strekken tot aanbeveling. Indiensttreding op nader te bepalen datum, vermoedelijk 1 november 1976. Sollicitaties met vermelding van opleiding, eventueel huidige werkkring en referenties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het dagelijks bestuur van bovenvermelde schoolartsendienst. Burg. Elenbaasstraat 37, Kruiningen. •TER WALLE' TE BIERVLIET (Zeeland) is een service-flat voor 56 bejaarden. Het bestuur van de "Vereniging Protestants Tehuis' te Sluis, exploitante van voor noemde flat, wenst in verband met huwelijk van de huidige directrice op korte termijn in contact te komen met gegadigden voor de functie van: Als haar taak wordt onder meer gezien: hetscheppen van een optimaal leefklimaat voor de bewoners het leiden en begeleiden van ongeveer elf medewerksters het voorbereiden en uitvoeren van be leidsbeslissingen het doelmatig doen functioneren van de verschillende diensten binnen de flat af zonderlijk en in samenhang met elkaar. belangstelling voor de ouder wordende leidinggevende capaciteiten - organisatie- en improvisatievermogen goede contactuele eigenschappen diploma zieken- of bejaardenverzorgster. De salariëring en overige arbeidsvoorwaar den zijn overeenkomstig de cao bejaardentehuizen. De pensioenregeling volgens het P.G.G.M. is op de arbeidsover eenkomst van toepassing. Passende woonruimte is binnen de flat aan wezig. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige in formatie over o.a. vervulde betrekkingen en zo mogelijk met opgave van referentie adressen dienen binnen 14 dagen na ver schijning van dit blad te worden gericht aan het bestuur van de: Vereniging Protestants Tehuis p/a Hoogstraat 58, Sluis (Zld) Timmerlieden gevraagd voor werken in Goes Bouwbedrijf NOIMIMEKES BV Westsingel 78-34, tel. 01100-16393, Goes Bij de provinciale waterstaat kan wor den geplaatst een in de dienstkring West-Zeeuwsch- Vlaanderen. Taak - uitvoering van de directe bestrijding; - (zonodig)organiserenvanparticuliere vangst; - totstandbrengenvaneennetwerkvan informatie;- rapporteringresultaten. Gevraagd - praktisch inzicht; - belangstelling voor het natuurgebeu ren; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd 20 - 30 jaar; - rijbewijs B-E. Salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring: minimum/ 1351,-.maximum 1925,- per maand, exclusief duurtetoeslag. De provincie heeft gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een bijzondere ziektekostenregeling. Sollicitaties in te zenden aan de hoofdingenieur-directeur van de provin ciale waterstaat in Zeeland, Postbus 165 te Middelburg, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. In ons bedrijf is plaats voor een (binnendienst) De taak zal bestaan uit het onderhoud van contacten met onze klanten, in het bijzon der met de industrie. Mavo- of havo-opleiding en technische ken nis zal hiervoor noodzakelijk zijn. automaterialen gereedschappen aandrijftechniek v. d. Spiegelstraat 54, GOES Telefoon 01100-21021

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 20