DE KLEDINGBOKSER Carmen Moreno heeft nu nog wel een bed vrij, V* 348.- 998.- Met ons kunt u aUe kanten uit. Scholieren, studenten en ingenieurs opgelet! iö metselaars en timmerlieden ANTRACIET CZAV vakbekwame schilders hoofd van de huishouding Costa Blanca. HOIAND INTERNATIONAL 4 dagen minitrips v.a.f250,- p.p. Wintervoordeel. PnQViftCIALc Zet UW Sc CCURAiv VRIJDAG 3 SEPTEMBER 1976 Watersportvereniging 'WOLPHAARTSDIJK' Wij zoeken op tijdelijke basis een administratieve kracht met S.P.D. en een ruime bedrijfservaring om in samenwerking met het bestuur de verenigingsboekhouding opnieuw op te zetten. Het betreft een eenmalige opdracht welke in de avonduren kan worden uitgevoerd. Met de werkzaamheden zullen enkele maanden zijn gemoeid. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen aan het besuur, Watersportweg 4 te Wolp- haartsdijk. Timmer- metselbedrijf vraagt met spoed Melden: overdag 01180-15775, na 18.00 uur 01180-13982. H.C.R. de Distel en Motel Kurhaus vragen serveerster voor de morgendienst (7.30 14.00 uur). Telefonisch aanmelden: 01186 1210 u op weg Super Wales (noten 4)J^fe per 75 'ü^QlSO Franco vanaf 5 x 75 kg tel. Wemeldinge 01192-1345 WERK Een bekend gul gebaar van De Kledingbokser. Helemaal voor niets ontvangt u naar eigen keuze een fraaie wollen damesmantel, een warme herenwinterjas, een modieuze regenmantel, een vlotte sportkombinatie, een elegante japon, een fijne rok of een komfortabele herencoat. Of u maakt een andere gratis - keus uit een grote koliektie modieuze kledingstukken. Kies bijvoorbeeld uit de hippe koliektie kinderkleding. Dat mag u bij aankoop van een uit de internationale koliektie van De Kledingbokser. En wie nu denkt dat die kostuums dus wel dubbel duur züllen zijn, vergist zich deerlijk! De Kledingbokser brengt een fraaie koliektie herenkostuums. Ook ruime keuze voor mannen met speciale maten. Klassiek gedistingeerd zowel als gedurfd modem. Met en zonder vest. (Let op, het vest is weer mode). Gesneden door meesterlijke coupeurs uit gegaran deerde kwaliteitsstoffen. Voor prijzen die u als muziek in de oren klinken. Ontdek nu wie toch echt de voordeligste is. specialist in betere damés heren en kinderkleding /r-cnw" Vlaanderen i Hulst Terneuzen Sluis Vlissingen Goes Bierkaaistraat 30 Noordstraat 84 Kade 2 Lange Zelke 26 Uanzepoortstraat 6 Schildersbedrijf P. Schults zoekt op korte termijn voor nieuwbouw en onderhouds werk. Sollicitaties aan Postbus 23, Zierikzee of telefonisch 01110-4065. Hel herstellingsoord "Dennenheuvel" (max. 25 patiënten) vraagt wegens huwelijk voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Leeftijd 30 jaar (ongehuwd). Voor deze lunctie is ervaring gewenst. Het bezit van INAS- of huishoudkundig diploma voor inrichtingen strekt tot aanbeveling. Sollicitatie schriftelijk of telefonisch te richten aan de directrice van het herstellingsoord mej. Zr. S. C. Heyboer, Putseweg 40, Ossendrecht (N B.). tei. (01647) 25 67 DENNENHEUVEL Holland International. Een nieuwe naam voor Airtour, Silverjet, Eurotours, Centouri, Fit, De Magneet, Turavia, Quo Vadis, Railtour, Sterreizen, Long Range Travel. Dit is "DENNENHEUVEL" te Ossendrecht (N.B.) Texas Instruments wetenschappelijke calculators nu voordeliger dan ooit bij Vroom Dreesmann. Vroom Dreesmann prijs Vroom Dreesmann prijs VROOM"® DREESMANN Texas Instruments SR 56 programmeerbare elektronische rekenmachine 100 programmalokaties 10 toegankelijke geheugens, 4 bewerkingen in geheugen algebraische rangorde met 9 niveau's van haken 7 'branching' instrukties, 2 'loop' instrukties 4 niveau's van sub programma's nauwkeurigheid lot op 12 cijfers met netvoedings/laadapparaat. gebruiksaanwijzing en toepassingsbibliotheek (56 programma's); printer apart leverbaat Vroom Dreesmann prijs Texas Instruments SR 52 elektronische rekenmachine, programmeer baar met magnetische kaarten 224 programmalokaties, 20 toegankelijke geheugens, 10 gebruikerstoetsen, 72 labels, 23 voorgeprogrammeerde funkties gebruikt algebraische rangorde met 9 niveau's van haken 10 logische beslissingsfunkties, 2 niveau's van subprogramma's, nauwkeurigheid tot op 12 cijfers met vakbibliotheek van 22 voorgeprogram meerde magnetische kaarten en gebruiks aanwijzingen, netvoedings/laadapparaat en tasje; printer apart leverbaar BEGRAFENIS- EN CREMATIE VERZORGING S. M. Overtooni/J. M. Groen Vlissingen telefoon (01184) 13417 (01183) 61801 Rochussenstraat 3 Texas Instruments SR 50A wetenschappelijke handrekenmachine uitlezing met 10 cijfers en 2 cijfers voor exponenten en 2 tekens 4 hoofdberekeningen,Vx", 1/x, x?, y*. ex, x Vy, 7T. xl logarhitmische, hyperbolische en trigonometrische funkties opslaan, terugroepen van getallen en optellen bi geheugenmhoud In onafhankelijke geheugens oplaadbare batterijen via het hchtnet met tasje en laadapparaat Vroom Dreesmann prijs Texas Instruments SR 51A wetenschappelijke handrekenmachine uitlezing met 10 cijfers en 2 cijfers voor exponenten en 2 tekens 3 volledig toegankelijke geheugens alle funkties van de SR 50A en statistische funkties, lineaire regressie en 20 omzettingen constante voor 7 funkties oplaadbare batterijen via het lichtnet met tasje en laadapparaat Carmen zou nog best wat gasten willen verwennen. En dat geldt voor al haar collega-kamermeisjes aan de diverse Spaanse stranden. Waar het nu lekker rustig is. Maar de zon nog steeds z'n behagelijke werk doet. Holland International brengt u er gedurende de herfstmaanden erg voor delig naar toe. Of u nu kiest voor een fijn appartement of volledig verzorgd in de beste hotels. Bovendien vliegt Holland International naar de 11 belangrijkste vliegvelden in Spanje, dus komt u altijd vlak bij uw vakantiebestemming aan. Hieronder vindt u een aantal voorbeelden van onze voordelige vakanties. Alle inlichtingen kunt u krijgen van uw Holland International reisadviseur. En doe meteen de hartelijke groeten aan Carmen. 2 weken Benidorm.vol pension v.a.f423,-- p.p. (Fit), tot f 1.111- p.p. (Airtour/Silverjet). U kunt kiezen uit maar liefst 27 hotels, zowel direkt aan de boulevard als in het daarachter gelegen centrum. 1 week Benidorm, appartement v.a.f 410,-- p.p. (incl.f 22,- aan waaidecoupons) (Airtour/Silverjet). Vlak bij het brede Levante strand verblijft u in de zonnige en gezellige Los Caballos appartementen met een groot eigen zwembad. 1 week Benidorm, vol pension al v.a.f 747,--p.p. (Airtour/Silverjet). U vindt een gastvrij onthaal in hotel Cimbel,een van de betere hotels in Benidorm. Direkt aan de boulevard gele gen, dicht bij het centrum. Alle kamers met bad, balkon, airconditioning en zee zicht. 1 week Benidorm, appartement v.a.f 410,- p.p. (incl. f39,- waardecoupons) (Magneet). Vijftig meter van het strand, aan het einde van de beroemde Playa Levante ligt uw appartement Las Carabelas in de wijkRincon de Loix. 1 week Benidorm, appartement v.a.f 410,- p.p.(Fit). U kunt kiezen uit de fameuze appar tementen Moby Dick (inclusief f 142,— waardecoupons voor 1 week) of voor de appartementen Karina, Lós Caballos, Las Damas of Coblanca (Eurotours/Centouri). Op basis van logies, of f 288,- mciusief maaltijden. M.i.v. 1 november a.s. gelden de voordelige winterprijzen.Op vrijwel alle bestemmingen kunt u dan nog voordeliger vakan tie houden. Alle nieuwe gegevens voor deze periode vindt u in onze winterprogramma's die begin september verschijnen. Fnmcnln del TunMinide la Gota Blanca

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 18