r familie berichten Lees de PZC Wissel Zi ^""Viaender, ISO. HHUVIIMClALt AttUWöt CUUhAlvJl" MAANDAG 30 AUGUSTUS 1976 TAMARA CHANTAL NATASJA GERTRUD dochter van Ingrid de Mulder Middelburg, 26 aug. 1976 Voor de vele blijken van be langstelling en medeleven, die wij mochten ondervin den ter gelegenheid van ons 60.jarig huwelijk zeg gen wij u allen mede na mens onze kinderen harte lijk dank. C. Schoe E. C. Schoe- den Boeft Middelburg, augustus 1976 Domburgsch Schuitvlot 11 Heden Is van ons heengegaan, na op 19 juli 1976 voorzien te zijn van de H. H. Sacramenten der Zieken, mevrouw LORANDA MARIA VAN DEN HEMEL echtgenote van Marinus Somers, geboren te Aardenburg 19 Juli 1921. Kloosterzande: M. Somers Anne-Marie en Hans Michiel De uitvaartdienst, gevolgd door de begrafenis, zal plaatshebben op woensdag 1 september a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Mar- tinus te Groenendijk. Gebedsdienst dinsdagavond om 19.00 uur in voornoemde kerk. De overledene ligt opgebaard ln de rouwkapel van Huize St Antonius. Groenendijk 50. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hotel van Leuven Hof te Zandeplein, Klooster zande. Geen bezoek aan huls. Het valt ons zwaar u te moeten berichten, dat na een langdurige ziekte van ons is onze lieve broer, zwager en oom, de heer JOZIAS KOSTER op de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: L. Koster IJzendijke, 28 augustus 1976 Oranjedijk A8 De teraardebestelling zal plaatshebben te Bres- kens op dinsdag 31 augustus 1976 om 15.00 uur. Vertrek vanaf 'Goedertijt' om 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begra fenis in 'Goedertijt'. Na een leven lang voor ons een liefdevolle zuster schoonzuster en tante te zijn geweest is naar haar Heer en Heiland gegaan MARIA DE PUTTER in de ouderdom van 68 jaar. Temeuzen: N. de Jonge-de Putter Tholen: P. Boudeling Axel: P. Dieleman Axel: J. de Putter M. de Putter-Boeye Neven en nichten Correspondentie-adres: de heer J. de Putter, Oudeweg 92, AxeL De teraardebestelling zal plaatshebben op dins dag 31 augustus a.s. om 13.45 uur op de algemene begraafplaats te Axel. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in het Vereningingsgebouw van de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef, welke aanvangt om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in het Verenigings gebouw na de teraardebestelling. Heden overleed na een langdurig geduldig ge dragen lijden mijn lieve vrouw, zuster, behuwd zuster, tante en oudtante SARA FRANCINA CATSEMAN echtgenote van Willem Fortrei op de leeftijd van ruim 70 Jaar. Psalm 73 vers 23 „Ikzaldangedurigbijuzijn. Gij hebt mijn rechterhand gevat" W. Fortxei F am. Catseman F am. Fortrei IJzendijke, 29 augustus 1976 Landpoortstraat 20 De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 1 september 1976 op de Algemene Be graafplaats te IJzendijke om 15.00 uur. Vertrek na de rouwdienst vanuit de Ned. Herv. Kerk te IJzendijke om 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de consistorie van de Ned. Herv. Kerk. Bezoek mortuarium 31 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. Geen bloemen. Geen toespraken. Tot ons groot verdriet, is nog onverwachts, van ons heengegaan, op de leeftijd van 74 jaar, onze zoo geliefde moeder en oma MAATJE ELISABETH GOEDBLOED weduwe van J. I. de Waal Wij zijn dankbaar haar nog zolang in ons midden gehad te hebben. Toos van Veen-de Waal Jan van Veen Annette en Vincent Vijfhulzen, 29 augustus 1976 De crematie zal plaatshebben woensdag 1 sep tember om 13 uur, ln het crematorium Driehui s-Westerveld Heden is nog onverwachts van ons heengegaan onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tan te MAATJE ELISABETH GOEDBLOED weduwe van J. I. de Waal We zullen haar erg missen. Souburg: E M Passen ier- Goed bloed Vlissingen C Geestman-Goedbloed Souburg J J Korff-Goedbloed Den Haag: N. Goedbloed-Coehoom Nichtjes en neeQes SóuÈurg. 29 aug. 1976 Met droefheid geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma LEUNTJE FLORUSSE sinds 27 februari 1942 weduwe van F. B. Sloof, op de leeftijd van 71 jaar. Middelburg: C. L. Sloof C. Sloof-Janssen Annelies en Pim Florus Vlissingen: A. Bakker-Sloof J. Bakker Gorinchem: L. C. Sloof D. Sloof-Koets Florus en Ellis Correspondentie-adres: Gen. Eisenhowerlaan 64, Middelburg. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethesda- St. Josephziekenhuis aan de Koudekerkseweg. Bezoekuur van 18.30-19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 1 september as. om 13.45 uur in gebouw ,.'t An ker", Bonedijkestraat 161, waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben op de algemene be graafplaats te Vlissingen om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe-. stelling in de aula op de begraafplaats. In plaats van kaarten. Na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis Ter Schorre is overleden onze geliefde broeder, zwager en oom GERRIT DINGEMANSE in de ouderdom m 75 jaar Uit aller naam: W. Dingemanse Correspondentie-adres: W. Dingemanse Be jaardencentrum De Blide. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 31 augustus a.s. om 14.30 uur op de algemene be graafplaats te Temeuzen vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de aula op de begraaf plaats welke aanvangt om 14.00 uur. Enige en algemene kennisgeving. Met droefheid geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve zorgzame moeder JOHANNA CORNELIA DE MUNCK weduwe van Louis L. W. E. Aspeslagh, op de leeftijd van bijna 78 jaar. H. D. van der Jagt-Aspeslagh B. W. van der Jagt Vlissingen, 28 augustus 1976 Vredehoflaan 40 flat 010 Correspondentie-adres: Com. van Zantenstraat 46, 's-Gravenhage. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 1 sep tember 1976 om 13.30 uur op de algemene be graafplaats te Vlissingen. Geen bezoek aan huis. Heden werd tot onze droefheid uit ons midden weggenomen onze üeve zuster, schoonzuster en tante ANNA VAN KEULEN wed. van K. Louwerse, in de ouderdom van 80 jaar. Wormer. K. van Keulen G. van Keulen-van Dam Domburg: S. Louws-van Keulen WestkapeUe: P. L. van Keulen P. van Keulen-Gabrielse Domburg: J. van Keulen J. van Keulen-Boone Den Oever: J. P Willeboordse- van Keulen C. Willeboordse Domburg: P. J. de Visser-van Keulen B. de Visser Aagtekerke: N. Maranus-van Keulen J. Mar anus Domburg: J. van Keulen A. van Keulen-Hengst Nichten en neven Domburg, 27 augustus 1976 Tot onze diepe droefheid overleed nog onver wacht mijn geliefde zorgzame vrouw, onze lieve moeder, behuwdmoeder en oma ILSE LOEKEMEIJER-KRÜGER op de leeftijd van 71 Jaar. P. Loekemeljer M. van Loenen- Loekemeijer J. van Loenen Johan Vlissingen, 28 augustus 1976 Koudekerkseweg 18 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethesda-St. Josephziekenhuis te Vlis singen, Ingang Koudekerkseweg. Bezoekuur dagelijks van 18.30-19,30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 31 augustus 1976 om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Liever geen bezoek aan huis. Burgemeester opende tweede kantoor van Nutsspaarbank in Terneuzen TERNEUZEN - Buregemeesler C. Oc- keloen heeft vrijdagmiddag de tweede vestiging van de Zeeuwse Nulsspaar bank in Terneuzen geopend. Het nieuwe kantoor, waar twee personeels leden gaan werken, is gevestigd in een unit van het winkelcentrum 'Zuidpol der'. De vestiging van het nieuwe kan toor is met name gericht op de hoge bevolkingsconcentratie in T emeuzen-Zu id. De bank is uiterst modem ingericht, met een speciale ruimte, gereserveerd voor voorlichting over hypotheken, per soonlijke leningen en dergelijke. Men beschikt over een nachtkluis en een kluisbatterij. 'De hankruimte' beslaat een oppervlakte van 120 vierkante me ter. Beheerster is mevrouw A. Hoecke- Teeler. Burgemeester Ockeloen sprak in zijn openingswoord, over 'een vestiging op een plezierige plaats.,U mankt het door de ligging mogelijk dat de huisvrouw, voor zover ze van de heer des huizes aan de centen mag komen hier even bin nenwipt, tussen het boodschappen doen door". De bijeenkomst in het nieuwe kantoor van de Nutsspaarbank was geopend door de heer J. H. Sandhövel. Nadat Burgemeester Ockeloen de vestiging voor geopend had verklaard, sprak voorzitter L. W. Boogertvan de Zeeuwse Nutsspaarbank. Hij constateerde dat de bank een voorspoedige groei door maakt, die de afgelopen maanden tot uiting kwam in de opening van twee meuwe kantoren: in Axel en in Kapelle De heer Boogert wees terloops ook even op de acties, die de Zeeuwse Nutsspaar bank in samenwerking met de hart stichting gaat organiseren. Zo zijn er op 25 september op verschillende plaatse- nin de provincie wandeltochten. De op brengst van die activiteiten komten goede aan de hartstichting. Voorzitter Boogert vertelde dat de Nutsspaarbank de aanwezigheid van burgemeester Ockeloen en zijn echtge note bjzonder op prijs stelde. Als dank overhandigde hij mevrouw Ockeloen een bloemetje. Aan de heer Ockeloen overhandigde de heer Boogert een spaarbankboekje met daarop een be drag van 1000,-. Dat geld is bestemd voor de aanschaf van materialen voor de speeltuinen in Temeuzen-Zuid. Hulsterse trimmers volbrengen fietstocht vanuit Parijs HULST - Met een feestelijke ont vangst is zondagmiddag tijdens de Hulsterse braderie een achttal Hul sterse trimmers binnengehaald. Dat gebeurde omstreeks vier uur. Op dat tijdstip reden, Jos Stolte, Robbie Stolte. Paul de Nijs, Ronald van Damme, Robbie Zaman, Niek Za- man, Arnold d'Hondt en Jan Verwey Hulst binnen nadat ze de dag ervoor, zaterdag dus, 's middags om drie uur in Parijs waren vertrokken. Een fietr stocht over een afstand van 379 km. Het achttal dat deze fietstocht heeft volbracht staan in Hulst zeker niet bekend als fietsers Ze maken deel uit van het zaalvoetbalteam van Ta veerne 'De Meerpaal', die ook deze onderdeming heelt mogelijk ge maakt, en spelen regelmatig hockey. Proviand was vanuit Hulst meege nomen van waaiuit men vrijdag met auto's was vertrokken. De eerste rustplaats die men onderweg tegen kwam was in het Belgische Ronse. NOORDSTRAAT - Aan de gaaibolling bij A. Menheere te Noordstraat namen 33 boilers deel. De uitslag luidde: hoge vogel: Jos Burm. Kloosterzande; eerste zijvogel: mevrouw P. Menheere- Mattens; tweede zijvogel: Jos de Waal. Kloosterzande; grootste" aantal O stuks): M. de Rijk. Walsoorden. Massale drukte op de braderie in Hulst HULST-Zaterdag en zondag heerste er tijdens de braderiesfeer in Hulst een massale drukte. Zaterdag werd er ge demonstreerd met oude ambachten en was er een koopfestijn, vooral voor de groteren. Voor de kinderen trad 's mid dags clown Gray op op het terrein bij de Hulster Keldermanspoort. In de namiddag was op het 's- Gravenhofplein een groep vaandel- zwaaiers van de volksdansgroep 'Drieske Nijpers' uit de Belgische ge meente Sint-Gillis in de weer. De drum band uit Hulst was voor deze gelegen heid in middeleeuws kostuum gesto ken en omlijstte de evenementen. Tenslottewerddetrimkoers.uitgaanvan de toerclub'Hulst'engesponsorddoorde Hulsterse middenstand en de PZC ge houden. Voor deze trimkoers, waaraan twintig ploegen deelnamen, waaronder een damestrimclub uit Hulst, bestond een zeer grote belangstelling. Het ging niet zo zeer om het wedstrijdelement, maar vooral om een zeer aangename brader iesfeer te scheppen. In Hulst was het zondag bijzonder druk. Men kon als het ware over 'de hoofden lopen'. De drukte begon met de grote rommel/annex kunst- en antiekmarkt op het. braderieterrein, waar voor 'elk wat wils' was. De drumband 'Kloortje' uit Kloosterzande zorgde voor het mu zikaal gedeelte en was vergezeld van het majorettenpeloton. Vandaag, maan dag, is de sluiting van de Hulstrer bra derie. NKV-bestuurder Th. Ackermans nam afscheid van Zeeuwsch-Vlaanderen SLUISKIL- Vrijdagavond werd in café Dallinga in Sluiskil afscheid genomen van dc heer Th. Ackermans, districts bestuurder van de industriebond NKV. Ruim 150 vertegenwoordigers van ver schillende organisaties kwamen hem de hand drukken en hem succes toe wensen in zijn nieuwe werkkring in Zuid-Limburg. Onder hen bevonden zich ook verte genwoordigers van DOW Chemical en Philips uit Temeuzen. Tijdens het af scheid werd onder anderen het woord gevoerd door de districtsvoorzitter Spoor, die het karakter prees van de heer Ackermans als bondsleider. Vol gens de heer Spoor zal hem in Limburg geen gemakkelijke taak wachten, om dat hij de opdracht heeft gekregen om het industriebondswerk in het district Heerlen helemaal opnieuw te organise- Vervolgens werd gesproken door de heer Paul Kenüng van de voedings- dienst NKV en de heer J. Burm, lid van de centrale raad. De heer Burm bood de heer Ackermans namens alle afdelingen van het NKV een electronische reken machine en een autoradio aan en bloe men voor mevrouwAckermans. De heerA. Snijders, bestuurder van het NKV, bedankte de heer Ackermans voor de samenwerking in drie jaren, waarin ze samen verschillende CAO- ondrhandelingen hadden gevoerd bij de verschillende bedrijven in Zeeuwsch- Vlaanderen. De heer F. Bauwens, voor zitter van de industriebond NKV afde ling Sluiskil dankte de heer Ackermans voor de prettige samenwerking een de behaalde successen in de onderhande lingen met de werkgevers op CAO- gebied en wenste hem succes in zijn nieuwe werkkring. Aan het eind van de avond dankte de heer Ackermans de aanwezigen voor de belangstelling en de cadeaus. Voor hem en zijn gezin was het vertrek naar Lim burg zeer moeilijk. Verder vroeg hij de leden van de indus triebond om de heer E. Mercks, die als zijn opvolger benoemd is van nog veel meer informatie te voorzien omdat men daaraan in zijn periode dikwijls te kort geschoten is. Bijeenkomst 'De Leeuwtjes' TERNEUZEN - De fotoclub 'De Leeuw tjes' uit Temeuzen hield de eerste bij eenkomst van het tweede halfjaar in het clubzaaltje 'Driewegen' te Driewe gen nabij Temeuzen. De bijeenkomst werd goed bezocht- Het onderwerp van de avond was: 'Impressie fotokina 1970'. De bond van Nederlandse ama teur fotografenverenieingen. waarbij de Terneuzense fotoclub is aangeslo ten. had dia's beschikbaar gesteld, die met grote belangstelling werden ge volgd. Zo konden de aanwezigen de wereldshow over de fotografie zien, die bestond uit futuristische apparatuur. dia panorama's. waarbij verschillende dia's één plaatje vormden en verder grote fo to's van bekende en onbekende fotogra fen. De volgende bijeenkomst is in dezelfde zaal op woensdag 8 september. Het wordt dan een dia-fotoles Tele- en groothoek, opnamen maken', waarbij nieuwe leden welkom zijn. Nieuwe ruimte soos voor alleenstaanden Terneuzen geopend TERNEUZEN - Directeur H. van de Berg van de Centrale Stichting voor Sociaal Cultureel Werk in Terneuzen heeft zaterdagavond officieel de nieuwe ruimte van de Terneuzense soos voor alleenstaanden in het ge bouw van de stichting aan de Nieuw- straat geopend. Hij deed dat dwats door een muur van kranten te stappen die dc soosruimte begrensde. De soos voor alleenstaanden beschikt al sinds april over de ruimte in de Nieuw- straat, maar sindsdien hebben vrijwilli gers er heel wat aan moeten vertimme ren om de soos gebruiksklaar te maken. Nog in de afgelopen week is er hard ge werkt om het allemaal nog voor de ope ning voor elkaar te krijgen. De heer Van de Berg wees er zaterdag op dat een ver betering van de levensomstandigheden van de 'ongehuwde medemens' nodig is Daarnaast bepleitte hij ook een menta liteitsverandering bij de onghuwden zelf. Hij benadrukte dat een soos voor alleenstaanden er niet alleen is voor de gezelkigheid en dat zo'n ontmoetings centrum meer moet zijn dan alleen een huwelijksmarkt. Overigens deed de heer Van de Berg een beroep op de Ter neuzense soos om dit jaar een actief aandeel te hebben in het op touw zetten van een kerstherberg. Eén van de initia tiefnemers van de soos. Dick van der Endt. had eerder in het kort de geschie denis van de anderhalfjaar oude soos belicht. Later op de avond bedankte hij nadrukkelijk allenen die hun steentje hebben bijgedragen aan het tot stand komen en voortbestaan ervan. Het was zaterdagavond gezellig druk in de soosruimte. De opening werd onder anderen bijgewoond door een afvaardi ging van de Hulster soos en door het dagelijks bestuur van den Centrale Stichting. Na de opening werden een bingospel en een loiterij gehouden en verzorgde de disco 'El Dorado' een drive-in-show die tot in de kleintjes uur tjes duurde. Auto gestolen in Axel AXEL - Bij een inbraak in het groen- voorzieningbedrijf Den Doelder BV aan de Huls Ierse weg tc Axel is in dc nacht van vrijdag op zaterag een per sonenauto ontvreemd. De daders had den zich toegang tot het bedrijf ver schaft door het slot van een deur te for ceren. Men ging er vandoor met een groene Ford Escrot, kenteken DS 98-53, met een geel zwaailicht op het dak. De poli tie te Axel stelt een onderzioek in en vraagt hen die de auto na de diefstal hebben gezien, zich ln verbinding te. stellen met de rijkspolitie te Axel (tele foon 01155-1444) of metde poolitie in zijn of haar verblijfplaats. V eiligheidscampagne PZEM voor gasverbruikers MISSELBURG - In de afgelopen maanden heeft de N.V. PZEM een cam pagne voorbereid die ten doel heeft de veiligheid bij het gebruik van aardgas door de ongeveer 100.000 'gasklanten' van de PZEM te vergroten. De afdeling 'Inspectie-Gas' van het provinciale energiebedrijf heeft in het voorjaar tot het organiseren van deze campagne be sloten. De rechtstreekse aanleiding waren enkele ongevallen met aardgas, die - zo bleek uit het ingestelde onder zoek - veroorzaakt waren doordat er aan bestaande gasinstallaties op on oordeelkundige wijze veranderingen waren aangebracht of doordat zo'n in stallatie met onvoldoende kennis van zaken was uitgebreid. Normaliter behoren veranderingen aan bestaande gasinstallaties door de in stallateur aan de PZEM te worden ge meld, zodat er door deskundigen van het energiebedrijf een inspectie kan worden uitgevoerd. Aardgas is welis waar van zichzelf niet giftig, maar een onjuist afgesteld gasapparaat kan wel degelijk tot levensgevaarlijke siluaties leiden. Nog groter zijn de risico's indien er onvoldoende zorg is besteed aan de ventilatie van de ruimten, waarin zich aardgasapparaten bevinden, aldus de PZEM. De Zeeuwse aardgasverbruikers zullen in de komende tijd ingroepen van onge veer tienduizend tegelijk bij hun ver- bruiksnota een antwoordkaart aantref fen. die zij portvrij naar de afdeling 'Inspectie-Gas' van de N.V. PZEM kun nen terugzenden. De verbruikers, wier afrekening door automatische afschrij ving geschiedt, ontvangen de ant- woordkaart per post. Door middel van de kaart kan men een kosteloze inspec tie van zijn gasinstallatie aanvragen. Verbruikers, die op dit moment twijfe len aan de betrouwbare werking van hun gasinstallatie, behoeven, aldus de PZEM, niet te wachten tot zij de ant woordkaart bij hun nota aantreffen. Zij doen er verstandig aan meteen contact met het energiebedrijf op te nemen. Men kan zowel op het hoofdkantoor te Mid delburg als op de bijkantoren met klachten en verzoeken om informatioe terecht Intern zijn er door het energiebedrijf verschillende maatregelen getroffen, waardoor men straks snel kan voldoen aan de aanvragen om inspectie. Sluis betaalt helft vervoerskosten van schoolkinderen Heille SLUIS - Evenals vorig jaar zal de ge. meen te Sluis ook dit schooljaar de helft dragen van de kosten van het vervoer van veertien leerlingen uit Heille naar een school in Aardenburg. B. en w. stel len dat althans de gemeenteraad voor, die donderdag vergadert. Het vervoer van de kinderen kost 140 gulden per week. De ouders dragen ook de helft bij. Het college stelt de raad ook voor om adhesie te betuigen aan een motie van de Sassa gemeenteraad waarin de te zuinigingsplannen van minister Weslu- terp met het openbaar vervoer worden afgekeurd. Men wil de Sluise zwemvereniging 't Vrije een subsidie toekennen van 2575 gulden in de kosten van de Jaarlijkse langebaan zwemwedstrijd in Sluis. B. en w. stellen de raad tenslotte voor om een beroepschriit van de heer P. J. M. Metz uit Sluis tegen de weigering van een bouwvergunning af te wijzen. Metz had aan de Brugstraat een berg- en op slagruimte willen bouwen, maar vol gens het college is dat in strijd met het wederopbouwplan voor de gemeente Sluis. Zaalvoetbal HULST - In 'Den Dullaert' werd een zaalvoetbalwedstrijd gehouden tussen het Hulster zaalvoetbalteam 'Blaauwe Hoeve/Dageraad' en dc Axeler zaal voetbalclub 'Cito'.'Blaauwe Hoeve/Da- eeraad' won met 12-7. Na een langdurig gedragen lijden nam de Here, heden uit ons midden weg onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder ANNA VAN KEULEN sedert 1951 wed. van Krijn Louwerse, in de ouderdom van 80 Jaar. „Zij is verlost. God heeft haar welgedaan". Serooskerke(W): L. Wattel-Louwerse A. Wattel Amemuiden: M. van Belzen-Louwerse A. van Belzen SerooskerkefW): P Louwerse Serooskerke(W): E. A. Louwerse Kleinkinderen en achterkleinkind Koudekerke, 27 augustus 1976 Verpleegtehuis 'Der Boede' Correspondentie-adres: Vrouwenpolderseweg 9, Serooskerke (Wi. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van huize 'Der Boede' Rouwbezoek van 15.00 tot 16.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 31 au gustus a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats te Serooskerke (W) Hieraan voorafgaande vindt voor de familie en belangstellenden een rouwdienst plaats in één der zalen van de Geref. Kerk aan de Ds. van Wouwestraat te Serooskerke (W), die aanvangt om 13.15 uur en geleid wordt door de weleer waarde heer ds. J. Ytsma. Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren direct bij terugkomst in bovengenoemde zaal. In plaats van kaarten Diep getroffen door de zó vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man RICHARD DEN BOER Wel wil ik het verplegend personeel van het ziekenhuis Bethesda danken voor hun liefderijke verzorging mijn man bewezen. J. W. den Boer-Bimmel Vlissingen. augustus 1976. Heden nam de Heere van ons weg na een langdu rige ziekte mijn geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader GILLIS CATSMAN echtgenoot van Neeltje van de Schelde, op de leeftijd van 83 jaar. Vlissingen: N- Catsman-van de Schelde Middelburg: J. J. Antheunisse-Catsman A. Antheunlsse J. de Troije-Catsman J. de Troije Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 27 augustus 1976 Margrietenlaan 46 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethesda-St Josephziekenhuis te Vlis singen, ingang Koudekerkseweg. Bezoekuur dagelijks van 18.30-19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 31 augustus a.s. om 12.45 uur m 't Anker. Bonedij kestraat 161 te Vlissingen, gevolgd door de te raardebestelling om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Voor de vele blijken van be langstelling ondervonden bij het overlijden van onze innig geliefde, onvergete lijke, zorgzame man, vader, zoon, broer, zwager en oom ADRIAAN MARINISSEN betuigen wij onze harte lijke dank. Uit aller naam: M. Marinlssen- van Eenennaam flKBSGRMPNierWA^ b\e VOETBMI&ZS ZICH ZO DRUK OM MAKEN IN bEKRAFir STAAT precies HOE 05 BAL MOET ROLLEN KLEUREN- Ook zondags open van 14.00-18.00 uur SAS VAN GENT PROMENADE GENTSESTRAAT 4 01158-1938 GEMEENTE TERNEUZEN HINDERWET Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentese cretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van Dow Chemical (Nederland) B.V. te Temeuzen om vergunning ingevolge de hinderwet tot het uitbreiden van een chemisch/petrochemisch fa briekscomplex met een 4e steiger idiepzeesteiger D) in de Braakmanhaven, op het perceel plaatse lijk bekend Braakmanhaven kadastraal bekend gemeente Temeuzen, sectie BB no. 358/359. Gedurende 4 weken na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gele genheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeente bestuur. .Voorts zal op donderdag, 16 september 1976, des voormiddags 11.15 uur, in het stadhuis een open bare zitting worden gehouden, waarbij mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling al gemene zaken, kennis nemen van de ter zake in gekomen schrifturen. De aandacht wordt er op gevestigd dat inwoners van de gemeente Temeuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerechtigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belangstellenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tijdig indienen van schriftelijke bezwaren. Temeuzen, 30 augustus 1976 Burgemeester noemd, C. Ockeloen, burgemeester, A. J. van Pagee, secretaris. wethouders voor* adverteren je w eet niet half wat de krant voor oplossing bren

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 20