LEES DE PZC De mensen van de Amro Bank maken't u zo makkelijk mogelijk. VITRITE FABRIEK (THE VITRITE WORKS) B.V. assistent (m/v) DE VITRITE FABRIEK (THE VITRITE WORKS) B.V. 1e medewerker mode TREFCENTER MIDDELBURG Pottenbakkerssingel 12, Middelburg Gebruikte landbouwwerktuigen Hoegen Dijkhof Handelmij B.V. 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VierVeenslra's naar de sneeuw. lampvoeten voor elektrische gloei- en gasontladingslampen metaalwaren Middelburg Maïsbaai 6 Postbus 1 Tel.nr. 01180-26151 Bij onze afdeling FABRICAGE VOORSCHRIFTEN is een vacature voor een Hij'/zij zal tot taak hebben: - Het tekenen van lampvoeten en andere produkten t.b.v. de produktie en ontwikkeling hiervan; - Het indelen en uitwerken van internationale normbladen; - Het gereedmaken van deze normbladen voor de drukkerij. Gedacht wordt aan een medewerk(st)er met: - MAVO-opleiding of gelijkwaardig, bij voorkeur wiskunde-richting; - Een type-diploma; - Een redelijke kennis van de moderne talen Engels en Frans. Zij die tekenervaring hebben genieten de voorkeur. Voor nadere inlichtingen en sollicitatie kunt u zich wenden tot: T. a. v. de heer G. Prins, afdeling Personeelszaken, Antwoordnummer 31, Middelburg. Voor onze superstore Trefcenter in Middel burg willen wij in contact treden met een Verkoopervaring in één of meerdere van de volgende artikelgroepen: lingerie, baby- en kindermode, is gewenst. Wij vragen een jonge actieve man van ca. 25 jaar, die goed met mensen kan omgaan en leiding kan geven aan een 5-tal medewerk sters. Hij runt zijn afdelingen met een grote mate van zelfstandigheid en rapporteert direct aan de rayonleider mode. Inlichtingen en sollicitaties dagelijks tussen 9.00 en 17.00 uur. Tel. 01180-29251 toestel 18. Stoll V 50 gereviseerd St'oll C 45 gereviseerd Stoll C 45 gereviseerd Stoll C 45 gereviseerd Kleine automatic 5000 Schmotzer BK 400 Matrot 6-rijer met ontbladermach. en lader Unimog 45 PK zeer mooi Unimog 32 PK Accord pneumatische strooier Deutz 6006 zeer mooi met kooiwielen Ford County met dubbellucht Noordweegseweg 15 's-Heer Arendskerke HO'bdND INT£RN4TIOtMl Halverwege het tuinpad worden we al begroet door een kwispel staartende lobbes die kennelijk onder de rododendrons op ons heeft BTlfISSB hggen wachten. Na enig verken- X K, JJ nend aaien en snuffelen ont- jf., - i j moeten we ook I de andere - /.orro VcetisiraVeenstra's. „Zorro kennen jullie dus al. Dit is m'n broer Bob. En dit is zijn vrouw Ninska en dit is mijn vrouw Clary. En ik ben dus Eric." Twee puike tuinstoelen worden aangeschoven en Clary reikt ons een verrassende frisdrank aan. „Goed hè? Uitgeperste citroen, met een beetje suiker en ijskoud water. Hebben we nog 'ns aan een franse vakantie overgehouden." Nu het woord vakantie toch eenmaal gevallen is, zijn wij zo vrij het gesprek op Aniro Reizen te brengen. „Dan moeten jullie bij onze gewaardeerde echtgenotes zijn. Die hebben alles bekokstoofd. Wij gaan alleen maar mee,"zegt Eric (31) gnuivend. „Dat moeten jullie nog maar afwachten," reageert Clary (29) en legt uit: „Kijk, we hadden gedacht aan 'n weekje in het najaar. Maar waarheen? Daar hebben we dus ontzettend over zitten dubben op onze kaartavondjes." Ninska (28) verduidelijkt: „Het punt was dat we wèl zon wilden, maar niet de hele tijd plat op het strand. Aangezien Clary en ik op een dag toch bij de bank waren, hebben we de kwestie daar voor gelegd." En?,vragen wij ingehouden. „Nou, die reis- adviseuse had het duidelijk vaker bij de hand gehad. Ze pikte meteen een 52 pagina 's Railtourpaar leuke dingen uit die stapel reisgidsen. Rome en Tenerife en zo.Wij dus weer twijfelen. Zegt zij opeens:Tja, als u nou echt een héél andere vakantie wilt beleven, moet u toch 'ns hierin kijken. En pang, daar komt ze met die gids van Railtour boven water." „En toen Westendorf in zaten we ineens midden in de wintersport," interrumpeert Bob (30). Ja, eerlijk waar," vervolgt Ninska, „hoe langer we in die gids keken, hoe enthousiaster we eigenlijk werden. Dat meisje van jullie maakte ons op Westendorf attent. Een echt Tirools plaatsje waar beginners zoals wij niet voor aap staan." En wanneer gaat dat nu gebeuren? „In januari, dat is goedkoper en wat rustiger dan met de Kerst, 't Komt ons nu op f 389,- per persoon met logies en ontbijt. En we zitten er ook echt een volle week, aan gezien de Bergland-Express vrijdagavond vertrekt en je de zondagochtend de week weer hier aankomt." Ski's en schoenen? „Kunnen we 't beste daar huren, was het advies. Kum u mij papierprikkt dcncia Rosamarv in Puerto de la Cruz op Tenerife. 2 Weken logies en ontbijt vanaf f 568,- per persoon, waarbii 151,- aan waardccoupons is inbegrepen. Naar Rome per vliegtuig met Airtour-Holland. 5 Dagen met logies en ontbijt vanaf f 398.- per persoon. Railtour Als u snel en onbezorgd (en zonder auto) naar de w intersport wilt. moet u een dezer dagen 'ns bi) een Amro Bank met "t reizen- vignet binnenstappen en het 52 pagina's dikke reisprogramma \an Railtour doorbladeren. Dat kerd tegen verlies of diefstal van bagage (inclusief ski's en ski schoenen) en contant geld. Ver der worden extra reis- en ver- BtauNeriosKiENOEoin*Aii bliifkosten ten gevolge van in sneeuwen of law ines vergoed. Kosten van deze verzeke ring met wintersportdekking f 2,75, f 3,75 of f 4,75 per dag per persoon, afhankelijk van de dekking die u kiest. Voor f 6,- extra bent u ook nog verzekerd van rechtsbij stand. Annulerings verzekering Komt op zo'n f 125,-. Voor les en lift verder f 110,-. D'r komt trouwens ook nog bijna f 60,- bij voor reisverzekering en annuUrinesverzekerine. maar ja, daar kun je nu eenmaal niet buiten." Hoe nemen jullie geld mee?, informeren we. „We blijven bij Amro reischeaues. da's altijd goed bevallen." Alles voor elkaar dus.Ja," rondt Eric af, „gelukkig kunnen we ski-kleding lenen." Amro Reizen Bij 500 van de ruim 800 Amro Banken liggen de nieuwe, kersverse reisgidsen voor de ko mende herfst en winter klaar. U herkent deze banken aan het vro lijke Amro Reizen vignet. U herkent ze ook aan de speciaal opgeleide reisadviseurs die u op allp mogelijke manieren behulpzaam zpn bi) het maken van een keuze uit het grote aan bod uit de diverse programma's. Hoe eerder u erbij bent. hoe groter de keus. Neem b.v. deze Naar de wintersport met Neckermann-vliegreizen: Pen sion Franzl in Niederau, Oostenrijk. 1 Week logies en ontbijt vanaf f 308,- per per soon. Naar de winterzon met Neckermann-vliegreizen: Resi- staat boordevol wintersportrei zen naar Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk en Italic. Al die reizen worden ge maakt met een speciale, uiterst comfortabele wintersporttrein, de Bergland-Express. Die vertrekt op vrijdag avond. In de loop van de volgen de morgen komt u - zonder over stappen - op uw witte bestem ming. L' krijgt een gereserveerde plaats in de Bergland-Express. En die wordt in een handom draai veranderd tot ligplaats (couchette). L' kunt eten in de restaura tiewagon, maar dat moet u wel even bij het boeken van de reis regelen. De trein is uiteraard voor zien van wasgelegenheid en toi letten. Eigenlijk kun je de Berg land-Express best een soort rij dend hotel noemen. Een van die verzekeringen die eigenlijk absoluut onontbeer lijk zijn is de annuleringsverze kering. Die zorgt dat u geen finan cieel nadeel hebt als u een ge boekte reis ntoct afzeggen of voortijdig moet onderbreken door een plotselinge ziekte, een ongeval of een sterfgeval in de naaste familie. De Amro annuleringsverze kering neemt in zo'n geval de ook zeggen wat deze met skiën te maken hebben? Reisverzekering Zeker als u op wintersport vakantie gaat, is een reisverzeke ring onmisbaar. Denk maar aan het klassieke gebroken been: met de ambulance naar de specialist, foto's maken, been zetten, met speciaal vervoer te rug enz. Alles bi) elkaar een kosten post van zeker f 1.000,-, maar 't kan ook makkelijk f 3.000,- worden. Dit soort kosten neemt de Amro reisverzekering van u over. Mocht u door zo'n voorval in nood raken, bel dan het spe ciale Amro alarmnummer 05200 - 12021. In de meeste gevallen kan er dan snel hulp geboden worden. Ook bent u buunncno bKieno EOHTHAG IN nmiowouo reiskosten op zich of vergoedt de kosten van her gemiste stuk vakantie. De premie? Reken op zo'n 3 a 4"«'i van de reissom. Amro reischeques Niets is beroerder dan je vakantie verknoeid te zien door verlies of diefstal van je reisgeld. Iedereen wordt daarom aangeraden z'n geld in de vorm van Amro reischeques mee te nemen, met wat contanten voor de eerste dagen. Wie Eurocheques heeft neemt die mee. Per cheque kan bij plaatselijke banken tot f 300,- vreemd geld worden op genomen. In beide gevallen geldt: bij verlies of diefstal wordt uw scha de vergoed. Zeer snel als het moet. Want daarvoor heeft de Amro de z.g. Teleservice in het leven geroepen. L' belt 283400 in Amsterdam en van daaruit zorgt men dat er binnen de kortste keren geld wordt overgemaakt naar de dichtstbijzijnde bank in Laatste advies: neem wat cheques als reserve mee. Niet gebruikte Amro reischeques wis selt u na terugkomst kosteloos weer in.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 12