Raad Hulst krijgt geen antwoord op vragen affaire gemeente-arts Illegale aanvoer tong moet worden beëindigd Zeeuwse ponyruiters voeren een ballet op in Den Bosch Honderden patiënten namen afscheid van dokter Bauwens GEMEENTE BEDRIJVEN MIDDELBURG JAARLIJKSE HERDENKING GEVALLENEN EN BEVRIJDING VRIJDAG 27 AUGUSTUS 1976 TIJDENS NATIONALE PAARDENKEURING DRUKBEZOCHTE RECEPTIE IN OPSTANDINGSKERK REGIE EN LEIDING IN HANDEN VAN MARIETTE LOCKEFEER DEN BOSCH/AARDENBURG - Van donderdag 9 tot en met zaterdag 11 sep tember zullen duizenden mensen naar de Veemarkthallen in 's Hertogenbosch trekken om daar 'De Nationale Ten toonstelling', de keuringen van stam- boekpaarden en pony's mee te maken. Al 'sinds mensenheugnis' organiseert de Koninklijke Vereniging 'Het Neder landse Trekpaard' om het jaar deze driedaagse paardenkeuringen, die evenals dit jaar traditioneel op de laat ste dag worden afgesloten meteen reeks dressuren en schouwspelen van ruiters te paard uit binnen- en buitenland. Aan dit vele onderdelen tellende pro gramma van 'De Nationale Tentoon stelling' werkt, onder regie en leiding van de Aardenburgse amazone en bur gemeestersvrouw Mariette Lockefeer- van Dungen, ook een groep van 42. overwegend Zeeuwse ponyruiters mee. De Zeeuwse bijdrage bestaat uit een verhalend ponyballet, dat tien minuten duurt en dat geïnspireerd is op het mid deleeuwse riddertijdperk. „De organisatie van de nationale ten toonstelling heeft me weer benaderd met de vraag: wil je wat maken voor ons showprogramma. We vertrouwen er op dat het iets goeds wordt. Vroeger kwa men ze altijd halverwege de repetitiepe riode wel even kijken of het de moeite waard was. maar dat doen ze nu niet meer," vertelt mevrouw Lockefeer. In het 'gereden' ballet zullen Dartmoor- pony's, Halflingers, Connemara's en en kele volbloed Arabische paarden te zien zijn. Voor dit bontgekleurde, zogeheten 'ridderspel', waarin een paar toernooien zijn opgenomen, heeft mevr. Lockefeer tegen een zacht prijsje prachtige midde leeuwse costnnrns weten af te huren. Al zeven keer eerder heeft mevr. Locke feer de regie, de cheografie en de lei ding in dergelijke voorstellingen van Zeeuwse ponyruiters in handen gehad tijdens de 'nationale tentoonstelling' in Den Bosch. Ze vertelt: „vroegertraden we altijd met „VOOR 1 OKTOBER AFDOENDE MAATREGELEN" (Van onze correspondent DEN HAAG - IJMUIDEN - De groot handelaren in vis eisen van het Visse rijschap dat er een einde gemaakt wordt aan de illegale aanvoer van tong en schol. Zij willen dat het schap (waarin alle organisaties die iets met de visvangst uitstaande hebben zijn vertegenwoordigd) zich zo hard tegen over het ministerie van landbouw en visserij opstelt, dat er voor 1 oktober afdoende maatregelen genomen zijn tegen de illegale vishandel. Anders zul len zij vanaf die datum weigeren hun verplichte bijdrage aan het Visserij- schap te betalen. „Dan moeten er maar deurwaarders aan te pas komen, net als indertijd bij het Landbouwschap", al dus de voorzitter van het Bedrijfschap voor de groothandel in Vis en Aanver wante Bedrijven. W. Gouda. Volgens de heer Gouda, tevens voorzit ter van de Nederlandse Zeevis Groot- handelsvereniging uit IJmuiden. wordt er momenteel alleen al tussen de 50.- en 100.000 kilo tong buiten de afslagen om aangevoerd. Gouda „Daardoor wordt niet alleen de hele prijsontwikkeling onduidelijk, maar loopt het Produktschap en het Saneringsfonds voor tonnen aan bijdra gen mis". Gouda deed zijn uitspraken donderdag op een vergadering van het Visserijschap, waar men het - op een enkele uitzondering na - met hem eens is dat er in de visserijwereld momenteel een complete chaos heerst. Met name in de tong- en scholsector is dat volgens de grossiers te wijten aan onvoldoende controle op de naleving van de quote ringsregeling Nederland heeft zoals bekend voor dit jaar 35 000 ton schol en 9200 ton tong toegewezen gekregen. De vloot die daarop jaagt haalt echter veel meer dan dit toegestane maximum binnen. Dat blijkt al uit de cijfers over het eerste half jaar. In die periode mocht er eigenlijk maar 4600 ton tong worden binnenge haald. Er kwam echter al niet minder de club op. Maar dit jaar voel ik met de steun van een club in mijn rug, maar bestaat de groep volledig uit indivi duen. die ik links en rechts heb gerecru- teerd. Zeven komen uit Middelburg, twee van Beveland, vijf Brabanders doen mee, enkelen komen uit Knokke en de rest komt uit West-Zeeuwsch- Vlaanderen. Hetnadeel om niet met een vaste club te werken is het feit dat ik de kinderen niet allemaal zo goed ken. Daar tegenover staat echter het grote voordeel dat ik keuze kan maken uit de beste Zeeuwse ponyruiters Wie graag wil mee doen aan zo'n ponyballet, moet goed zijn en dat stimuleert volgens mij de inzet" Middeleeuwen Een stel Aardenburgse kinderen kwam met het voorstel om het ponyballet in de sfeer van het ridderlijk tijdperk te laten afspelen. Mevrouw Lockefeer: „De gegevens voor het ballet werden spontaan aangedra gen en daar omheen heb ik een kort ver haaltje geweven. Het ponyspel speelt zich af in de middeleeuwen. Er was een koning die een mooie dochter had. Jonge ridders moesten elkaar in een toernooi bekampen. De winnaar zou met haar in het huwelijk mogen treden. Tot ontzetting van de dorpelingen, de lansiers en de hovelingen wint de ge wraakte 'zwarte ridder' het steekspel. Wetend dat hij niet geliefd is, grijpt hij de prinses en ontvoert haar. Kinderen uit het dorp trekken de bergen m, op zoek naar de "witte ridder". Als de 'witte ridder" tenslotte de 'zwarte' gaat zoeken en hem vindt, daagt deze hem ui t to t een tweekamp. De 'witte ridder" wint en draaft weg met de prinses. Hij redt haar net op het nippertje uit de klauwen van een draak. Het is maar een simpel ver haaltje, maar wat wil je in tien minuten. Het gaat uiteindelijk toch om de pony's, het ballet en het schouwspel." Volgens mevrouw Lockefeer zit de or ganisatie van het paardenshowpro- gramma perfect in elkaar en is ze er op gericht geen moment de aandacht van het publiek te laten verslappen. „Het terrein buiten de veemarkthallen zal geen minuut zonder show zijn- Je kan het publiek nu eenmaal met boeien met een leeg veld. Wij bijvoorbeeld, dan 6248 ton aan land. Er werd 23 816 ton schol gevangen, terwijl de vissers samen niet meer dan 17.800 tong had den mogen afzetten. En dit zijn dan nog slechts de min of meer officiële cijfers. Volgens de heer Gouda komt daar bovenop nog het ille gale circuit. Hij vertelt: „De vissers van gen toch veel meer dan ze mogen. Daarom hebben ze allerlei sluipwegen bedacht om de vis die ze eigenlijk met meer mogen afzetten, toch aan de man te brengen. Er zijn er die wel alles naar de afslag brengen, maar een deel alweer weghalen voordat er geveild is Ei zijn nok vissers die ergens in een industrie- haventje de vis overdoen aan een afne mer". De groothandel heeft zelf wel een oplos sing aan de hand gedaan, zij het een erg oude. Zij willen de invoering van een veilverpüchting. een voorschrift waar door de vissers verplicht worden al hun vis via de afslag in de handel te brengen Er bestaat momenteel al wel een rege ling die van de schippers eist dat zij hun vangst in een bepaalde haven aanvoe ren en lossen. Maar in de praktijk blijkt dat een farce. Vissers die hun meervan- gst kwijt willen, lopen gTaag het risico van een boete van vijftig of honderd gulden bij overtreding van dit voor schrift. Een veilverordening zou eveneens nog ontdoken kunnen worden. „Het zou clan ook alleen effectief kunnen zijn wanneer er boetes van 5000 gulden of meer op komen te staan. Maar daar wil de Nedei - landse justitie niet aan. Die vergelijkt deze overtredingen met andere overtre dingen. En dan vindt men deze bedra gen te hoog", aldus een woordvoerder van het ministerie van landbouw en vis serij. Het Nederlandse departement is voor een veilverpüchting. zoals de groothan del die voorstaat, maar verzoeken daai- toe stuitten in Brussel op een veto De Europese Gemeenschap wil zori rege ling niet en daar houdt het- ook voor mi nister Van der Stee mee op Het gesprek over deze problematiek dat het Visserijschap nu gaat aanvragen met Van der Stee. heeft dan ook weinig of geen kans van slagen, alle bedreigin gen van de groothandelaren ten spijt Mevrouw Mariette Locke/eer-Van Dun gen heeft de leiding en regie in handen van de Zeeuwse bijdrage aan het paar- denshowprogramma van de 'Nationale Tentoonstelling'in Den Bosch. Met haar volbloed Arabische HengstGoldbay' doet ze mee in het ponyballet 'Ridder spel'. moeten al drie kwartier van te voren ge reed houden voor de opkomst. We mo gen ons ponyballet besüst ook met lan ger dan tien minuten maken, want alle onderdelen haken precies getimed op elkaar in, zodat er een flitsende show ontstaat" Behalve het 'Zeeuwse ponybaüet ver meldt het Bossche paardengala van 'De Nationale Tentoonstelling' rassen- en kampioenenshows. Ook zullen er hon derden turners en turnsters staaltjes van figuratieve ritmiek ten beste geven. „Dat is altijd een geweldig kleurrijk schouwspel," vindt mevrouw Lockefeer. J. H. STOLTE: „RESTAURATIE STADSMOLEN DUURDER" HULST - Enkele raadsleden van de gemeente Hulst hebben donderdaga vond tijdens de raadsvergadering te vergeefs vragen gesteld over en rond de benoeming van de gemeentegenees heer. Burgemeester P. J. G. MoIthoiT stelde dat de raad in de junivergader- ing heeft besloten een geneesheer voor de gemeente aan te wijzen en dat het geen nut heeft daarop terug te komen. Mr. E. N. J. H. de Rechter (Ujst De Rech ter) was de eerste die de kwestie rond de huisartsen aanroerde. Zoals gemeld hebben drie Hulster huisartsen gesteld geen grond voor samenwerking meer te zien met de gemeentegeneesheer, om dat zij zich enigszins door zijn handel wijze bedrogen voelen. De heer De Rechter zei dat de relatie van de Hulster huisartsen onderling hem mets aan ging. „maar het büjft een zaak met vra gen." Raadslid G. A. van de Voorde (lijst Stol- te) ging ook op de artsenproblematiek in. Hij wilde weten of er nu wel of niet een bespreking met de arts is geweest, die de functie van gemeentegeneesheer heeft toegewezen gekregen. „De rechtvaar digheid is ermee gediend als er enig licht in deze zaak wordt gegeven", zei het raadsüd. Burgemeester Molthofl zei nog, dat dol- ter L. J. A. Adiiaansens uit Sint- Jansteen schriftelijk heeft gemeld zijn benoeming tot, plaatsvervangend ge meentegeneesheer niet aan te nemen. Hij zei dit op een vraag van mevrouw F. Z. Z. M. van Gemert-Koch. „Mogelijk", zo zei de heer Molthofl". „komt er bin nenkorteen voorstel aan de raad om een andere dokter tot plaatsvervangend gemeentegeneesheer aan te wijzen. De heer De Rechter vroeg zich naar aanlei ding hiervan af, welke dokter daar dan voor m aanmerking zal komen. „Hoe moetu daaruitkomen".zo vroeghij zich af. Rapport Raadslid De Rechter ging ook in op het rapport Berenschot over de Centrale Dienst. Hij zei enkele bekende feiten in het rapport terug te vinden, zoals het fiet dat het intern niet goed functio neert binnen de dienst. Verder stelde het raadslid zich op het standpunt dat zijn fractie tegen de dienst büjft. maar zolang die büjft func tioneren er toch het een en ander verbe terd moet worden. De heer Van de Voorde noemde het rapport oppervlak kig. Hy was het niet eens met de zinsnede van bureau Berenschot dat de Centrale Dienst niet te duur zou zijn. De heer Molthofl zei dat het algemeen bestuur de visie van het dagelijks be stuur over het onderzoek van het bu reau inmiddels heeft overgenomen. Te zijner tijd zuüen de vier gemeenteraden die in de Centrale Dienst deelnemen (Hulst. Axel, Hontenisse en Sas van Gent) hun visie over het onderzoek en de aanbeveüngen van de besturen kun nen geven. „Als eruit een andere gemeenteom hulp van onze brandweer wordt gevraagd, dan rukt onze brandweer uit" Dat zei burgemeester Molthofl gisteravond op AXEL - Dc gemeente Axel en de ver eniging 'Axel-Polen* houden zaterdag 18 september de jaarlijkse doden- en bevrijdingsherdenking. Om 10 uur 's morgens worden de Poolse gasten en de ovenge genodigden ver wacht in de raadszaal van het stadhuis Om vijf over half ell vertrekken de aan wezigen van hetstadhuis voor de bloem- legging en herdenking bij het Boise mo nument aan de Oranjestraat. Om kwart voor elf wordt daar opgesteld Vervol gens wordt koraalmuziek gedraaid. Burgemeester A de Kam van Axel zal als eerste een krans leggen bij het mo nument. gevolgd door een afvaardiging van de SPK-Vüssingen, de vereniging 'Axel-Polen', vertegenwoordigers van verenigingen en scholen en parücuüe- ren. Als dat achter de mg is worden de 'Last Post' en 'Reveiüe' ten gehore ge bracht. Burgemeester De Kam zal daarna het bevrijdingsvuur ontsteken, waarna de Poolse en Nederlandse vlag door vertegenwoordigers van SPK- Vüssingen en 'Axel-Polen' zuüen wor den gehesen. Met het zingen van het Poolse en het Nederlandse volksüed wordt het officiële herdenkingspro gramma afgesloten. Om half twaalf worden er bloemen ge legd op de r.k. begraafplaats bij het graf van mevrouw Szydlowski. Twintig mi nuten later worden op de algemene be graafplaats bloemen gelegd bij de gra ven van de gevaüen Polen en de graven van de burgerslachtoffers in de tweede wereldoorlog. Om 12.10 uur volgt nog een bloemlegging bij het Poolse Kruis aan de Hulsterseweg. waarbij nogmaals het Poolse en Nederlandse volksüed ten gehore zuüen zouden gebracht Om 14 uur wordt de 'Axelse Boerenkamer" voor het pubüek opengesteld. Van 41 tot 16 uur zijn er demonstraties met model- vüegtuigen en zweefvüegtuifen op het terrein 'Smitschorre'. Om vier uur 's middags worden de Poolse gasten en de overige genodigden ontvangen in het stadhuis door 'Axel-Polen'. Tijdens deze bijeenkomst zal onder meer afscheid worden genomen van de her C. J. Schieman als penningmeester van de vereniging. Zaterdagavond 18 septem ber begint om acht uur een muziek- en drumbandshow op de Markt van Axel. vragen vanuit de raad over het rapport van de brandweercommandant in een transformatorgebouwtje in Kuitaart (op het grondgebied van de gemeente Hontenisse). „Er bestaat al lange tijd een schnfteüjke regeling voor dit soort zaken", legde hij uit. De brandweercommandant had in zijn rapport over de brand geschreven kwaad te zijn geworden over het feit dat werd geklaagd over het lange uit blijven van Hulster brandweerzijde. De command an I had nu gesteld eens zwart op wit een regeling voor dit soort - overschrijdende - zaken te willen zien. Burgemeester Molthofl: „Ik heb deze week met de commandant gesproken en hij was gepikeerd over het feit dat er gezegd is dat hij te laat was. Als iemand hulp vraagt, dan wordt er hulp ver leend." Bushalte Algemeen werd de brief van minister Westerterp aan de gemeente, waarin staat dat er geen bushalte op het Gra venhofplein in Hulst komt. als een bitr tere pil ervaren. Van verschiüende zij den werd erop aangedrongen attent te büjven op een mogelijkheid om de bus halte toch in de binnenstad van Hulst te krijgen. Het coüege zegde bij monde van de voorzitter toe dit te zuüen doen. Raadsüd P. Stevens (eigen Ujst) vond dat de minister er zich maar gemakke lijk vanaf heeft gemaakt. „Hij heeft pre cies hetzelfde geschreven als directeur Van Zuylen van de ZVTM vier jaar gele den gezegd heeft." Raadsüd H. Th. D. M. Vercauteren (ei gen Ujst) opperde dat het coüege maar eens moet bezien of er eigen initiatief ontplooid kan worden van de gemeente om in de binnenstad voor openbaar ver voer te zorgen. Burgemeester Molthofl speelde deze vraag door naar wethouder J H, Stolte. „Dat lijkt me iets voor Den Ouwen Woagen". zei hij lachend. Die stichting is namelijk op initiatief van dc wethouder ontstaan. De burge meester legde voorts uit, dat er geen concurrentie voor de ZVTM in dit ge bied mag zijn. Dat is een voorwaarde die de minister stelt bij zijn subsidiebeleid, voegde hij eraan toe. Raadsüd Stevens is van mening dat de commissie voor de middenstand moet worden uitgebreid. Naar zijn mening zou het wenselijk zijn als er uit elke kem iemand in de commissie zitting neemt Stadsmolen Van verschillende zijden werd gespro ken over de hoge kosten die de restau ratie van de stadsmolen van Hulst met zich meebrengt. B. en w. hadden hier voor een kredictvoorstel ingediend - wat overigens werd aangenomen. Wethouder Stolte maakte bekend dat de kosten voor restauratie nog zuüen stijgen. Vooral de werkzaamheden aan de kap van de molen, die nog steeds be zig zjjn, blijken duurder uit te komen Dr. E.'C. J. Frank AXEL is afwezig van 4 lol 19 september Waarneming door collega's. Heden 2 uur VARKENSVLEES Oranjeplem, Souburg A. Nieuwdorp TERNEUZEN - Dokter R. J. P. Bau wens heeft donderdagmiddag af scheid genomen van zijn patiënten. Dat gebeurde tijdens een twee uur durende receptie in de Opstan- dingskerk in Temeuzen. Dokter Bauwens is twaalf jaar huisarts ge weest in Terneuzen. Hij vertrekt per 1 september naar Eindhoven waar hij verzekeringsarts bij Philips wordt. Honderden patiënten namen af scheid van het echtpaar Bauwens. Halfverwege de bijeenkomst nam de heer J. de Vries het woord. Hij sprak namens een klein comité dat het echtpaar Bauwens een afscheidge- dan geraamd. De heer Stolte vertelde dat echte molenkenners dinsdag op be zoek waren geweest en dat er nog meer mankementen aan het licht zijn geko men. Raadsüd De Brouwer zei aan het begin van de vergadering ongerust te zijn over het feit dat de minister van verkeer en waterstaat heeft aangekondigd dat in 1977 met de verhoging van het dijkvak Baalhoek - Paal zal worden begonnen. „We moeten blij zijn dat de minister het licht op groen heeft gezet", antwoordde de burgemeester. „De plannen worden nu al bekeken en er wordt nog gestu deerd op het behoud van het haventje van Paal", zo zei hij. Raadsüd P. G. E, Staal (lijst Martens) sprak naar aanlei ding hiervan de hoop uit dat de weergo den gunstig zuüen zijn „bij de najaars- en voorjaarsstormen". schenk namens de patiënten aan bood. De heer de Vries kon het echt paar Bauwens een reis naar de Ar dennen aanbieden. Eén van de da- GRAAUW - In Graauw werd donder dagavond de laatste tocht van de wan delvierdaagse gehouden, die door het Graauwse feestcomité in het kader van 'Sport Real' werd georganiseerd. Er was een record aantal deelnemers, namelijk 180. Vanuit het Graauwse ge meenschapshuis wandelde men door de Nieuweweg naar Duivenhoek en zo naai de Van Alsteijnpolder naar de Oude mes van het comité, mevrouw Stof- fijn, bood mevrouw Bauwens bloe men aan. Daarna sprak dokter Bau wens een kort dankwoord. Kaai. Daar stond de Graauwse fanfare 'Nooit Gedacht' met drumband klaai om de deelnemers op te wachten. Met de muziek voorop maakte men nog een feestelijke tocht door het dorp. Zij, die aan aüe vier de wandeltochten hadden deelgenomen, ontvingen een herinne- ringsmedaiüe. In het gemeenschapsge bouw kregen de deelnemers nog een traktatie. BURGEMEESTER MOLTHOFF: „ZAAK IS AFGEDAAN De verbruikers van Gemeente Bedrijven Middelburg worden drtn- gend verzocht medewerking te verlenen aan de beperking van het waterverbruik. Buitenshuis kan aanmerkelijk bezuinigd worden op o.a. be sproeien van siertuinen, auto's wassen, ramen en trottoirs schoonmaken. Binnenshuis valt te denken aan o.a. korter douchen, badkuipen met minder water vullen, geen kleine hoeveelheden wasgoed in een wasmachine wassen, maar deze geheel vullen. Met uw medewerking kan wellicht bereikt worden dat een aantal van onze watergebruikers niet zonder water behoeft te komen. Wij hopen met uw hulp de watervoorziening van ons verzorgings gebied, ook bij aanhoudende droogte, in stand te kunnen houden. De directie Aan famiüe en bekenden. Geboren op 24 augustus 1976: DANIELLE HILDEGARD SUZANNA ERASMUS J. P. Erasmus A. M. Erasmus-Stricker Canadastraat 8. Breskens. De Heere verblijdde ons zeer met de geboorte van een dochtertje en zusje JUDITH WILLEMINA P. Louws W Louws-Roelse René Erik Momka Na een geduldig ge dragen lijden overleed onze beste vriendin JACOMINA MARTE IJN- DE NOOIJER Ons medeleven gaat uit naar de bedroefde famiüe. Fam. C. Siereveld Amemuiden. 25 aug. 1976 Burg. Langebeekestr. Familie berichten Heden ontsüep, zacnt en kalm, na een lang durige ziekte, onze in nig geüefde zuster en schoonzuster JACOMIlvJA DE NOOIJER echtgenote van An- theunis Marleijn, op de leeftijd van 64 Jaar. Amemuiden: wed. E. van Belzen- de Nooijer S. van Belzen T. van Belzen- ae Noofjer J. van Belzen wed. M. de Nooijer- Siereveld Amemuiden. 25 augustus 1976. Te vroeg is van ons heengegaan, na een langdu rig en moedig gedragen lijden, mijn lieve vrouw en onze onvergetelijke moeder en oma JACOMINA DE NOOIJER echtgenote van Antheunis Marleijn, op de leeftijd van 64 jaar. Amemuiden: Anth. Marteen Heteren: J. Martefln C. M. H. Marteiin-van Rijn Bastiaan en Thomas Amemuiden: G. J Alamanis-Marteijn D. Alamanis Amemuiden. 25 augustus 1976 Molenweg 31. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 28 augustus 1976, te 12.00 uur. op de begraatplaats te Amemuiden. Vertrek vanuit net verenigingsgebouw van de nervormde kerk op de Markt Heden werd, tot mijn diepe droefheid, na een kortstondige ziekte, van mijn zijde weggeno men. mijn geüefde man, broer, behuwdbroeder, oom en oudoom JOOST MARINUS DE PUTTER in de ouderdom van 80 jaar. P. M. F. de Ptitter-Wleland Famiüe De Putter Famiüe Wieland Terneuzen, 25 augustus 1976 Prunusstraat 3. De crematie zal plaatshebben op maandag 30 augustus a.s., om 9.45 uur, in het crematorium, Maeterünckweg 101, Rotterdam-24, Zij, die de plechtigheid bij wiüen wonen, geheven om 9.30 uur aanwezig te zijn. Na een kortstondige ziekte werd van onze zijde weggenomen, mijn zuster, schoonzuster, tante en oud-tante CATHARINA ELISABETH DE BREE in de gezegende ouderdom van 92 jaar. Hoek, 25 augustus 1976 'Vremdieke', Insstraat 30. De begrafenis zal DV plaatshebben op zaterdag 28 augustus a.s., om 14.15 uur, op de algemene begraafplaats te Hoek, na voorafgaande rouw dienst vanuit de aula van 'Vremdieke', aanvan gende om 13.30 uur. Geen bloemen Heden is, na een kortstondige ziekte, overleden myn zuster mej. CATHARINA E. DE BREE op de leeftijd van 92 jaar. wed. F. A. 't Gilde-de Bree Temeuzen. 25 augustus 1976 Donze Visserstraat 37. BEGRAFENIS- EN CREMATIEVERZORGING S. M. Overtoom/J. M. Groen Vlissingen telefoon (01184) 13417 (01183) 61801 Rochussenstraat 3 GROOTHANDELAREN IN VIS: Avondvierdaagse in Graauw afgesloten

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 26