nieuws van heetman heetman x ^^e1em<3ty ÜBetuive Rabobank S Algemene vergadering van de Rabobank GEMEENTE OOMBURG Wake up, I've news for you Amourette Een brillant van deze grootte voor die prijs? Kan dat? Ja! Vurige oortjes 1® OUBKO Bona ©Snïrths r|vc\\rt popte 7-ur Cafyé SM j£40 Occasions auto's met Bovag garantie Hoegen Dijkhof Handelmij B.V. Jakobsen&Zn.B.V. 14 HHOVINCIALE ZEEUWSE COUHANT VRIJDAG 27 AUGUSTUS 1976 te Middelburg Hierdoor roept de Coöperatieve Raiffeisenbank 'Middelburg' W.A. haar leden op tot het bijwo nen van de algemene vergadering die gehou den wordt op dinsdag 28 september 1976 om 19.30 uur in de Schouwburg. Verkorte agenda 1 Opening 2 Aanwijzing secretaris en stemopnemers 3 Notulen vorige vergadering 4 Aanwijzing leden, belast met voorlopige vaststelling notulen 5 Balans en winst- en verliesrekening 1975 6 Bestuursverkiezing 7 Verkiezing van raad van toezicht 8 Reisbemiddeling 9 Rondvraag 10 Sluiting De volledige agenda inclusief de jaarrekening 1975 ligt vanaf heden op het kantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het bestuur, Ir H. Visser, voorzitter. P. Rooze, secretaris. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat zij voor nemens zijn aan de heer J. J. Manhave, Karei Doormanstraat 256 te Rotterdam vergunning te verlenen voor de bouw van een woning met garage op het per ceel Beukenlaan 24 te Oostkapelle. Het bouwplan is in strijd met het gel dende bestemmingsplan 'Duinweg', in verband waarmede de vergunning feite lijk zou moeten worden geweigerd. Van dit plan is evenwel een herziening in voorbereiding. Aangezien het bouw plan in overeenstemming is met het ontwerp van dit plan is het in principe mogelijk de gevraagde vergunning met toepassing van het bepaalde in artikel 19 wet ruimtelijke ordening en 50. lid 8 van de woningwet te verlenen. Deze procedure houdt in dat een ieder in de gelegenheid wordt gesteld even tuele bezwaren tegen het bouwplan kenbaar te maken, terwijl bovendien een besluit tot het verlenen van ver gunning door gedeputeerde staten moet worden goedgekeurd. In verband met het bovenstaande wordt een ieder tot 14 september 1976 in de gelegenheid gesteld schriftelijk be zwaar tegen de realisatie van het bouw plan bij het gemeentebestuur van Domburg kenbaar te maken. De op deze aanvraag betrekking heb bende stukken liggen bovendien vanaf 28 augustus 1976 voor een ieder tot ge noemd tijdstip ter inzage. Domburg, 27 augustus 1976. Burgemeester en wethouders van Domburg de burgemeester. P. A. D. H. Diepenhorst; de secretaris, B. Goedbloed. Een nieuwe serie GEEL GOUDEN BRILLANT RINGEN in een zeer aantrek kelijke prijsklasse. Leuke modieuze mo dellen van spiegel glad getrokken goud draad. Een stijl die 'blijft'. Alléén of naast een verlovingsring te dragen. Heetman is zelf bijzonder enthou siast over deze nieuwe lijn. Prijzen tussen 165,—.en 315,—. Samen ademloos luiste ren naar een nieuwe langspeelplaat van Janis lan: 'Wake up, I've news for you.... Of zo maar een boeketje rozen voor haar meenemen.... Of zaterdag binnenlo pen bij Heetman voor een Fabiola colliertje.... Kleine onmisbare be wijzen van liefde. Fabiola heet een wit gouden halskettinkje waaraan een ringetje hangt. Het kelkje daar van omvat een kleine, echte edelsteen: een rode robijn, een groene sma ragd, een nachtblauwe saffier of een diamant met 17 flitsende facet ten. De prijs is steeds 99,—. Staartklokken, stoeltjesklokken, pendules en wandklokken, keukenklokken, wekkers (die je niet uit bed schreeuwen maar behoedzaam wakker maken), opwindklokken en elektrische. Waar vind je die bij elkaar, gemakkelijk om te kiezen.... Waar? Heetman, Lage Oostzeedijk Uw sterrenbeeld en dat van uw partner in één zilveren hanger Onder welk teken van een kort zilveren hals de dierenriem bent u kettinkje te hangen) is geboren? En wanneer f 25, is uw partner jarig Heetman brengt beide sterrenbeelden in één hangertje. Elk figuur is een artistiek meester werkje in zilver. De prijs van de twee sterren beelden (klaar om aan Een belevenis: DIAMANTSLIJPEN Diamantslijpen is een eeuwenoude kunst, al tijd met een tikkeltje geheimzinnigheid om ringd. Het blijft een be levenis om te zien hoe uit een ruwe diamant een fel flonkerende steen ontstaat, onder de vaardige handen van een vakman. U kunt dat elke zaterdag zien bij Heetman (in de Schat kamer onder de Lijn baan). Tussen 10 en 5 uur is een klassieke dia- mantsiijper aan het werk. Hij kan over zijn beroep ook smakelijk vertellen. Vrij'entree Heetman vraagt verkoop assistente (sieraden, juwelen, hor loges, Zilverwerk). verkoop assistentie) voor de Schatkamer Onder de Lijnbaan en de Zilverboetiek (edel stenen, mineralen, kris tallen. zilveren sieraden etc). Prettige sfeer. 40-urige werkweek, 4 weken va- cantie plus 8 dagen als op zaterdag wordt ge werkt Mogelijkheid ju weliers vakcursus te volgen. Tenminste Mavo vereist en beschaafde om gangsvormen. Op ons kantoor boven de winkel is plaats voor assistente voor algemene admini stratie. inkoop- en ver- zendafdeling en Duitse correspondentie. Type-vaardigheid ver eist. Wie solliciteert (alleen per briet) kri/gt een uit nodiging voor een ge sprek Een gouden hangertje met een saffier, die zich spiegelt in een vurig brillantje. Of (in plaats van een saffier) een bloedrode robijn of een grasgroene smaragd. Naam van het sieraad: Amourette. Betekenis (volgens Van Dale) liefdesavontuur. Ro mantisch hangertje voor 150,—. Harten troef Waarom zou alleen een jong meisje zo n hanger tje met een hartje mo gen dragen? Het kan de hals sieren van iedere vrouwelijke vrouw, die weet dat haar man van haar houdt. Maar zo'n hartje is dan van wit goud, bezaaid met brillanlen. Om pre cies te zijn: witgoud met veertien brillanten: 780.—. Met 21 brillanten: 2200,Heetman heeft witgouden hartjes met diamanten vanaf 550,Bijpassende gouden collier 63. Twee sieraden die voor drie tellen Gourmette-armband gladde, dicht ineen schuivende schakels. Een gaaf gouden sie raad, dat u dagelijks kunt dragen maar dat niet alledaags is uitge voerd. Meerdere scha kels zijn geheel met dia manten bezet. Toch is de prijs sympathiek 1060,—. 2. Bij die armband past een 18 karaat gouden gourmette-collier. Het heeft een lengte van 50 cm. Prijs 1600, Zo'n collier geeft u een stralend uiterlijk, ook op een sombere dag in de herfst. 5. Beide sieraden kunt u zelf aaneen schakelen. Met de armband maakt u dan voor een feeste lijke avond één lang gouden collier, waarvan het middenstuk een aan tal schakels met fonke lende diamanten heeft. Een koninklijk collier. Bij Heetman kunt u deze unieke schakelsieraden bewonderen. Karaat heeft twee betekenissen. Bij goud geeft men er het gehalte mee aan: Achttien karaat is hoog (18 delen goud op de 24). Bij diamant duidt karaat op het gewicht en dus de grootte: Eén karaat is veel (200 mg). Heetman heeft op de diamantbeurzen van Antwerpen en Amsterdam brillanten van 1 karaat kunnen aankopen. Voor een speciale prijs. geval de moeite waard met uw vrouw deze week een bezoek aan Heetman te brengen. Laat eens een ring met 1 karaat brillant aan haar vinger schuiven. U hoeft niets te zeggen. Grote diamanten. De verkoopster doet Prachtig en gloedvol van het ook niet. Kijk alleen kleur, brillant geslepen naar de hand van uw (58 facetten).... Vurige vrouw en daarna, juwelen in de ware zin naar haar gezicht, van het woord. Dit is een geschenk dat In het atelier van Heet- levenslang duur., dat man op de Lijnbaan een kostbaar familiebe- zijn deze schitterende zit wordt. Onverganke- stenen in ringen van wit lijke schoonheid. en geel goud gezet. Nec-zeggen kunt u altijd Wie verstand van bril- nog. Maar als u deze lanten heeft, verbaast brillanten ringen een- zich over de vriendelijke maal hebt gezien, is de pnjs. (3925.kans groot dat u die •fr aanbieding nooit meer Nu blijft 3925,een zult vergeten. Wanneer bedrag dat u met elk u "ja" zegt zult u er jaar aan sieraden uit- geen seconde spijt van geeft. Maar het is in elk hebben. Ook het moderne, korte kapsel laat de oren vrij. Modieuze vrouwen ac centueren het oorlel letje met brillant Links en rechts een pinkelend sterretje dat elk uiterlijk iets interessants geeft. Om naar te kijken Bril lanten oorknoppen bij Heetman vanaf 315, tot 2650.(en hoger). Vrijdagavond 27 augustus koopavond. Elke maandagochtend geopend. Tien jaar SRV is nu ook uw feest! 't Begon al met een cheque die de SRV-man u cadeau gaf öf die hij gratis door uw brievenbus liet rollen. Recht gevend op twéé kwartjes korting bij aankoop van 4 pakjes Blue Band. Gauw gebruik van maken, want er begint een ketting van koop jes. Bij aankoop van een fles Goud- KORTINGCHEQUE AAN TOONDER^ vyqw band krijgt u namelijk wéér een cheque. Die de week daarop wéér een forse feestkorting betekent op een ander veelgebruikt, bekend merkartikel. Dat doen we zo tien weken lang! Er zijn kortingen bij tot f 1.10 toe, want als SRV feest viert, gebeurt dat ook goed. Goed voor uw portemonnee! Dus: leve de man van de SRV. Tien weken lang een cheque met kortingen van f 0,50 tot f 1,10. Bij aankoop von: BluefS yigSSïToon van da SHV. 'oon om bij aonkoop von ain ml&óf don 1 cheque Ié gabf uiken. UITSLUITEND GELDIG BIJ UW SRV-MAN fatlTSC1 fruxano U krijgt jubileumcheques bij of ontvangt feestkortingen op artikelen van deze bekende merken. zuivelservice iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd Peugeot 404 diesel kleur wit Peugeot 204 rood Volvo 144 blauw Mercedes 220 D wit nieuwe motor Vauxhall Viva Estate geel Opel Manta geel pracht auto Opel Ascona groen zeer mooi BMW 2002 touring groen pracht auto Renault 12 TL beige Toyota groen Onze Volvo-service gaat steeds door. Grote voorraad onderdelen ook van Amazone. Speciale aanbieding Volvo stereo radio's met cassette speler van 930,- voor 745,— verder nog vele accessoires tegen sterk verlaagde prijzen. Noordweegseweg 15 's-Heer Arendskerke bjr 1971 1971 1968 1972 1974 1971 1974 1974 1971 1972 #;r HÖHMéW*" Kwwjnrr»» uit voorraad MIDDELBURG OOST-SOUBURG MMlIlTwgwa I Langeviele 6-8 Paspoortstraat I I 01180-28643 01183-61260 I ^p&cfc, vMteMJud etsen, Ut

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 14