Zaterdag Ganzetrek voor klassement Zeelandbeker Raas start in Proftour Cees Priem ook in wegploeg WK ZATERDAG IN BRAAKMAN P0NYCLUBKAMPI0ENSCHAF Zaterdag eerste ronde Kattendijke R APIDE HOUDT DIT WEEKEINDE WEER GROOTS H0CKEYT0ERN00I ZPB Barendrecht won polotoernooi Ganze Huldiging Lia Duine PZC/s ALLE ZEEUWSE FAVORIETEN AAN DE START OEFENDUELS Hontenisse won toernooi vv Cortgene Rillandia won Van Waterschoot won toernooi ttv St. Laurens DONDERDAG 19 AUGUSTUS 1976 GOES - De zwem- en poloclub de Ganze uit Goes organiseert zaterdag voor de derde achtereenvolgende keer een lange baan- zwemwedstrijd over een afstand van twee kilometer. De wedstrijd, die de naam gekregen heeft van de 'Ganzetrek', telt mee in het klassement voor de Zeelandbeker. Er hebben zich tot nu toe 117 zwemmers en zwemsters opgegeven, waaronder vrijwel alle be kende Zeeuwse lange afstandcracks. Alleen Jaap Keijmel, vorig jaar een van de sterkste vrije slagzwemmers, doet vanwege studie redenen niet mee. Er wordt gezwommen m vier catego- nanKenjk zijn zegt Ganze-trainer Piet rieën: vrije slag dames en hè- Schop. ren en schoolslag dames en r*:i mgtpr heren. De start ligt vlak bij het Goese 111 a lcl Sas en de finishlijn ligt even voor de Bij de vrije slag heren zal de strijd om brug vij Wilhelminadorp in het kanaal de eerste plaats ongetwijfeld gaan tus- Goes-Oosterschelde Om half twee sen Pieter Polderman (winnaar van de Magda van Tiggelhove. Zwemsters die Ganzetrek-1975) en John de Lange. In elkaar dit seizoen weinig ontliepen. Ook het klassement om de Zeelandbeker bij de schoolslag heren liggen de beslaat er tussen deze kanshebbers krachtsverhoudingen niet ver uiteen, maar 5 seconden verschil. Voor de Walter Falhaber. die al twee keer de plaatsen 3 en 4 zullen Edwin de Cause- Ganzetrek won en bij hernieuwde winst maeker en Rob Geervliet hoge ogen de wisselbeker mee naar huis mag ne- gooien. Ook zij liggen in het klassement dicht bij elkaar ïu seconden verschil). Piel Schop tipt Pieter Polderman als zal ongetwijfeld proberen revanche te winnaar:,.Hijheeft het voordeel dat het nemen voor de twee nederlagen die hij stil water is", stelt hij. De drie eerstaankomenden bij de vrije slag dames in 1975 zijn alle met het lange baanwerk gestopt. Er zijn vier fa vorieten voorde eindzege: Paula Buize. Cora Zonneveld, Jolanda Spruit en 'smiddags vertrekken de heren voor de vrije slag en een kwartier later de da mes. De schoolslagzwemmers gaan om 14.00 uur het water in en om 14 15 star ten de dames voor de schoolslag In het Wilhelminahuis te Wilhelminadorp worden na afloop door Ganze-ere- voorzitterC. J Bal de prijzen uitgereikt. De organisatoren van de Ganze ver wachten zaterdag een bijzonder span nende strijd. Er zijn eigenlijk op alle vier GOES - Het waterpolo-toemooi van de de afstanden eeen uitgesproken fevone- ™era-en poloclub de Ganse u,t Goes .s ten. Er is weinig krachtsverschil. De uit- gewonnen door de eersteklasser ZPB slag zal erg van de omstandigheden af- uit Barendrecht. De ploeg versloeg in een spannende finale de winnaar van vorig jaar. Merwede uit Dordrecht (tweede klassen. Aan het toernooi, om de burgemeester Huber-wisselbeker, namen acht verenigingen deel. De organiserende vereniging was erg KAMPERLAND - Op het Veerse Meer' tevreden over de toemooiresultaten. WINDSURFEN OP VEERSE MEER bij Kamperland worden zaterdag windsurfwedstrijden gehouden. De or ganisatie is in handen van de water sportvereniging Kamperland. i Er wordt gevaren in vier manches. De> eerste start is om 14.00 uur. 's-Avonds houdt de wev Kamperland op de cam ping de Schotsman een grote barbecue. De barbecue-avond begint om 19.30 uur. ..Een bijzonder goed geslaagd toernooi, onder uitstekende weersomstandighe den". vertelde de heer J. C. van Oost vap de Ganze. „Het spelpeil lag, mede door de uitgenodigde le en 2e klassers, op een hoog niveau. De uitstekende leiding van de scheidsrechters zorgde voor een sportief en aantrekkelijk wedstrijdge- beuren" 's-GRA VENPOLDER - Jan Raas zal starten in de Proftour die van dins dag 24 augustus tot en met zondag 29 augustus wordt gehouden. De laat ste tijd circuleerden als zou Raas disciplinair gestraft zijn door zijn ploegleider Peter Post en daarom niet aan de voorbereiding op de Ne derlandse profronde en het spekta kel zelf zou mogen deelnemen. 'Onzin',verklaarde Raas. „Ik heb zo'n bericht ook gelezen, maar er klopt niets van Ik start gewoon in de Proftour en maakt ook de voorbe reiding mee. Vorige week heb ik in België gereden en verder ga ik net als de andere jongens van de ploeg naar Pijnacker en Duitsland". Die mededeling betekent een hele opluchting voor de organisatoren van de internationale Ronde van Midden-Zeeland, de tweede etappe van de Proftour die donderdag 26 au gustus wordt verreden. ,,Als Raas met zou starten, hadden we weinig Zeeuwen in de wedstrijd", zei comité-voorzitter Piet Louwerse „Bal is gestopt en Wim de Waal is ernstig geblesseerd. Dan houden we Pnem en Schipper over" Ook voor Raas geldt de Proftour als voorbereiding op het wereldkam pioenschap. Alleen al om die reden had Peter Post hem nooit uit de se lectie voor Nederlands' enige etap pewedstrijd voor beroepswielrenners kunnen laten. Met welke renners TI Raleigh aan de start komt is nog niet definitief bekend. Aangenomen wordt dat de Duitse kampioen Die trich Thurau er wel bij zal zijn. Hij is lange tijd onder doktersbehandeling geweest met darmstoomissen. Ook Hennie Kuiper zal vanzelfsprekend van de partij zijn. Behalve het gerucht over de discipli naire straf ontzenuwde Jan Raas gisteravond mededelingen dat hij in verregaande onderhandeling zou zijn meteen andere wielcrformatie. Sinds bijvoorbeeld Frisol heeft laten weten volgend jaar met een sterke ploeg te willen terugkomen, gonst het van de geruchten dat er ook interesse zou zijn voor Jan Raas. De TI Raleigh- coureur uit 's-Gravenpoider ont kent dat: ..Officieel heb ik nog van geen enkele ploeg iets gehoord. Bo vendien zal ik in Dortmund een ge sprek met Post hebben over mijn contracten ik verwacht wel dat ik bij Raleigh zal blijven", merkte Raas op. Het Dordtse Merwede had alt keer ae kans om de wisselbeker definitief mee naar huis te nemen, omdat ze de twee jaren ervoor hadden gewonnen. ZPB haalde echter een streep door de reke ning. De ploeg uit Brendrecht was dui delijk de beste ploeg van het hele toer nooi. In poule B wonnen ze alle vier de wedstrijden met grote cijfers. De mid- voor van ZPB. oud-international Ge rard van der Kolk. speelde daarbij een belangrijke rol. In de finale-wedstrijd tegen A-poule-winnaar Merwede had ZPB de grootste moeite om te winnen. Merwede kwam dooreen afstandsschot op 1-0, waama ZPB door het voordeel van een man meer gelijk kwam. Van der Kolk bezorgde zijn team vervolgens een 2-1 voorsprong. Drie minuten voor tijd maakte Merwede na een snelle combi natie gelijk (2-2). Het leek erop dat een verlenging nodig was. maar ZPB zette de Dordtenaren sterk onder druk. waar door de nodige fouten gemaakt werden. Twee spelers van Merwede moesten het water uit en ZPB had toen weinig moeite om met 7 tegen 5 man tot scoren te komen: 3-2 en dat was ook de eind stand. Sterke indruk Het Ridderkerkse Poseidon (derde plaats) liet een sterke indruk achter. In de poule werd maar met 2-1 van Mer wede verloren. De strijd om de derde plaats tegen 2e klasser Die Haghe uit Den Haag werd door het snelle en be weeglijke Poseidon met maar liefst 6-0 gewonnen. Een uitslag die vooral voor Die Haghe wat tegenviel; de Hagenaren toonden zich in hun spel uiteindelijk toch iets te wisselvallig. De pioeg van de Ganze (4e klasser) had een goede start door met 5-0 van Aegir uit Eindhoven te winnen. Tegen Mer wede overtroffen de Ganzespelers zich zelf door het verlies tot 1-0 te beperken, vooral dankzij goed werk van keeper Otto 't Hart en speler Leo Morre. In de laatste poule-wedstrijd tegen Poseidon kwam de terugslag voor de Ganze: 7-1 verlies. Een snel tegendoelpunt en een gemiste strafworp waren in deze wed strijd de grootste struikelblokken voor een goed resultaat. Ganze eindigde op de 5e plaats, door met 4-0 van derde klasser Breda te winnen. In die wed strijd gaf Ganze een duidelijk herstel te zien. De Goese spelers tijdens het toer nooi waren: Otto 't Hart. Leo Morre. R. Strackx, Hans van Oost, Louis Rijk. Kees van Loo. Aad de Rouw. Piet Schop. Roel Veenstra en Hans Schop. De strijd om de 7e en 8e plaats werd in het voordeel van ZPC tut Rotterdam beslist. De Rotterdammers versloegen het zwak spelende Aegir met 5-3. Als ex cuus voor het zwakke optreden van de Eindhovenaren gold dat drie spelers van het eerste team ontbraken. De eindstand luidt als volgt: ZPB-Barendrecht 8 33- 4 Merwede-Dordrecht 6 11-5 Poseidon-Ridderkcrk 6 20- 3 Die Haghe-Den Haag 4 12-14 De Ganze-Goes 4 10-8 Breda-Breda 2 2-20 ZPC-Rotterdam 2 6-22 Aegir-Eindhoven 0 4-22 onlangs tegen Dehulster opliep Marlies Vercruijse is grote kanshebber bij de schoolslag dames. Ook zij won de Ganzetrek al twee keer. Concurrenten voor haar zijn Yvonne Klaassen en Wilma Versluis. De Ganze houdt naast de lange baan- wedstrijd zaterdag ook nog een presta tiezwemtocht. over afstanden van 500 en 1000 m Starten finish liggen vlak bij de brug te Wilhelminadorp Via de zwemverenigingen zijn er tot dusver 231 inschni vin gen binnengekomen Mevrouw A. van den Broeke (Ganze-zwemcommissie) en de haar Y. Kuipers iGanze-lange baan- commissie) verwachten dat er uiteinde lijk meer dan 250 deelnemers zullen zijn. ongeveer evenveel als vorig jaar, toen de prestatietocht voor het eerst werd ge houden. De Ganzebestuurders hebben voor een volt verloop van 't zwemgebeuren een omvangrijke organisatie opgezet. Ruim 35 leden en ouders zetten zich in om al les te regelen. Vooral de medewerking van heel wat ouders van Ganzeleden wordt zeer op prijs gesteld „Het is heel plezierig dat we met succes een beroep op de ouders konden doen", aldus de heer Kuipers. Ol'D-VOSSEMEER - Lia Duine. de ge handicapte zwemster uit Bergen op Zoom. die tijdens de Paralympics gros sierde in gouden en zilveren medailles en wereldrecords, zal zaterdag 28 au gustus in haar geboorteplaats Oud- Vossemeer worden gehuldigd. In het dorpshuis wordt haar een recep tie aangeboden, nadat Lia Duine eerst in een open koets een rondrit door het dorp heeft gemaakt. De Oud- Vossemeerse muziekvereniging zal een en ander muzikaal omlijsten Veer won toernooi van Oostkapelle OOSTKAPELLE - Veere heeft het da- mesvoetbaltoemooi van de voetbal vereniging Oostkapelle gewonnen. Het toernooi dat dat onder voortreffe lijke arbitrale leiding stond van de he ren P. M. van Baaien en J Lubbers uit Vlissingen. had een vlot verloop De eindstand luidt: 1 Veere: 2 SKNWK. Nieuwerkerk: 3 Serooskerke; 4 Oostka pelle 5 Luctor. Heinkenszand. 6 Rillan- dia, Rilland-Bath. 7 Patrijzen, 's- Heerenhoek. kv Seolto houdt pupillentoernooi VLISSINGEN - De Vlissingse korfbal vereniging Seolto houdt zaterdag voor de vijfde maal het jaarlijkse pupillen toernooi op het veld aan de Zuidbcekse weg. Ruim 200 spelers en speelsters van acht toten met tien j aar zuilen vanaf half tien wedstrijden spelen De deelnemende verenigingen zijn BKC. Blauw Wit, On- do, Swift. Animo. Stormvogels. Tjoba. All Ready. Olympla en Seolto. Om streeks half drie is de prijsuitreiking. sport 13 DEN HAAG - Cees Priem is de vierde Zeeuw die naar het wereldkampioen schap wielrennen in Italië gaat. Na overleg tussen de sportcommissie van de KNWU en Eddv Beugels is Priem, evenals Bert Pronk, toegevoegd aan de selectie voor de WK. Zeven renners waren al aangewezen. Dat waren behalve Jan Raas uit 's- Gravenpolder en Jos Schipper uit Kwadendamme, Joop Zoetemelk, Gerrie Kneteman, Gerben Karstens, Hennie Kuiper en Theo Smit. Keetie van Oosten-Hage is de vierde afgevaardigde uit Zeeland op de WK in Italië. Voor de selectie van de professionals zullen de twee overige leden van de wegploeg in verband met een afspraak met de sponsors worden aangewezen op 29 augustus na de Proftour door Nederland. De ronde zal door Eddy Beugels in zijn geheel worden gevolgd. laarli/ks worden er 116 000 kleintjes groot Ze gaan dan voor 't eerst naar die grote school. Ze zi/n vaak lopend 't Is druk op onze wegen Ze steken over. 't Is allemaal wal onwennig Wen uw kinderen daarom de eerste dagen aan die nieuwe route Wi/s ze op de gevaren Maak ze wegwijs. De politie TERNEUZEN - Zaterdag wordt in de Braakman het Zeeuws ponyclubkam pioenschap verreden. De grote kans hebbers hiervoor zijn De Kleppertjes uit Axel. die op een maal na ieder jaar VLISSINGEN - Zeeland Sport heeft gisteravond een oefenwedstrijd tegen Jong Ambon gewonnen. De uitslag was 3-1. Voor rust scoorden Rudi Lopies en Tonnie Doelandt, na rust bracht Clarisse de stand op 3-0, waama Jong Ambon uit een strafschop tegen scoorde. Middelburg versloeg Veere met 5-0. /oor de rust speelden de eersteklassers natig. Gert Booy scoorde het enige doelpunt van de eerste helft. Na de pauze liep het beter bij Middleburg. Door doelpunten van Simon Harinck (2x), Kees van der Sluis en Wim Dekker werd de eindstand bepaald op 5-0: In Kapelle won Meeuwen met 4-0 van de club met die naam. Daaf Francke (3x) en Daniël Patty zorgden voor de doelpunte KATTENDUKE - Zaterdag wordt de eerste wielerronde van Kattendijke verreden. Het driehonderd inwoners tellende dorpje heeft het financieel voor elkaar gekregen een koers voor jeugdlicentiehouders en liefhebbers te organiseren. Een en ander onder auspi ciën van de KNWU en in samenwerking met de wielervereniging Theo Mid- dellkamp. De jeugdrenners van de vereniging Middelkamp en Zeeuws-Vlaanderen vertrekken om 12.30 uur. Er wordt in drie groepen gereden. De 8-. 9-en 10-jarigen, de 11- en 12-jarigen en de 13- en 14- j angen. Zij rijden een klein parkoers van 1200 meter door de dorpskom. Start en finish zijn aan de Zuidweg. Zeeland op de nationale kampioen schappen te Apeldoorn hebben verte genwoordigd. De concurrentie is dit jaar echter groter dan ooit. De Kleppertjes hebben van vijf Zeeuwse ponyclubs concurrentie gekregen. Dit zijn Haringruiters uit Biervliet, de Gouwe Reyers uit Serooskerke. Wal cheren uit Nieuw- en Sint Joosland. de Paardebloem uit Kattendijke en de Oranjeruiters uit Willemstad. Het kam- KORTGENE - Zaterdag heelt de voet balvereniging Cortgene haar jaarlijks Jan de Looff-toernooi gehouden op het gemeentelijk sportveld van Kortgene. Hieraan namen acht verenigingen deel met als winnaar van de eerste poule Hontenisse en van de tweede poule Se rooskerke. Ook in de finale werd Hontenisse win naar en mocht evenals vorig j aar de Jan de Looff-beker meenemen De einduit slag van het toernooi was 1 Hontenisse; 2 Serooskerke: 3 De Bevelanders: 4 Colijnsplaatse-boys. 5 SVD: 6 Spui. 7 Cortgene en 8 Dreischor. De prijsuitrei king werd verricht door het naar hem genoemde toernooi, door voorzitter Jan de Looff. RILLAND-BATH - Rillandia heeft de. oefenwedstrijd tegen Vrederust met 3-1 aard zijn dat de Zeeuwse favorieten Ko gewonnen. Vrederust kwam na 20 mi- Tolhoek uit Yerseke. Ad van der Ploeg nulen door een blunder van de Rillan- uit Kwadendamme en Johan Lepoeter dia defensie op voorsprong, maar vijf pioenschap bestaat uit afdelingsdres- suur voor achttal, individuele dressuur voor drie combinaties en een springcon- courss. eveneens voor drie combinaties Dit alles per vereniging. Het totaal aan tal punten, dat behaald kan worden, bepaalt welke ponyclub zich provin ciaal kampioen mag noemen. Dat de ponysport ook in Zeeland een grote vlucht genomen heeft blijkt wel uit het feit dat na dit kampioenschap nog een ponyconcours wordt gehouden, waar nog eens vier tallen, zeven viertallen en 170 indivïdiele combinaties dressuur- proeven zullen afleggen. Negen van deze deelnemers rijden dressuur in de klasse midden en zwaar, waaruit blijkt, dat ook de kwaliteit bij de Zeeuwse pony's s tij gt. Dan is er een springconcours voor 45 combinaties in de klasse licht en acht in de klasse midden en zwaar. De rubrie ken best gaande rij pony en klavertje dne zijn voor het publiek altijd aan trekkelijke onderbreking van het mid dagprogramma. Om 16.00 uur zal het concours besloten worden met een parade. Tijdens deze parade zal kampioen en reserve- kampioen bekend gemaakt worden en alle andere prijzen worden uitgereikt Voor de organisatie tekenen de Haring- ruiters en de Zwinraiters. Het terrein is beschikbaar gesteld door het beheerschap recreatiegebied Braakman. Het ochtendprogramma begint om 9.00 uur. Deofficiële opening isom 13.30 uur Om 14.00 uur gaan de liefhebbers van start Maar liefst 64 renners hebben voor deze wedstrijd ingeschreven. Onder hen zijn een aantal bekende coureurs Uiter- uit Souburg. Van buiten Zeeland komen gerenommeerde renners als Wim Wiel- houwer. Rien van Brussel. Siep van Dongen en Bart Jansen aan de start Zij rijden een lang parkoers van drie kilo meter met onder meer een gedeelte i minuten later maakte Wim Lobbezoo gelijk. In de veertigste minuut scoorde Jan Blok na een 1-2 tussen Joost van de Gnek en Wim Lobbezoo 2-1. Rillandia bleef de betere ploeg in de tweede helft de zeedijk, die altijd een belangrijke rol en door het benutten van een strafschop speelt in de Ronde van Midden-Zeeland zorgde Ko van Zweeden voor een 3-1 ze- voor professionals. Ook de liefhebbers ge. Rillandia II won van Vrederustll. De zijn start en finish aan de Zuidweg. uitslag was 2-0. HULST - De Hulstcrse hockeyclub Ra- pide houdt zaterdag en zondag voor de achttiende maal het internationale Reinaerthockeytoemooi. Ondanks de droogte en de daarmee gepaard gaande veldenproblemen heeft men van ge meentelijke instanties toestemming gekregen om dit grote hockeytoemooi te spelen. Aan het toernooi wordt deel genomen door zestien heren- en tien damesteams uit drie landen. Interna- tionaler dan het hockeytoemooi in Hulst kan bijna niet meer. Zowel Bel gië als Frankrijk en Nederland zijn daar dit weekeinde vertegenwoordigd. Vorig jaar waren voor hel eerst ook Duitse ploegen maar die hebben het dit jaar moeten laten afweten omdat daar de competitie al begonnen is. De zestien herenteams worden onder verdeeld in vier poules van vier Die zes tien zijn: uit Belgié. Green Devils uit Aalst. Tienen uit Tienen en de Nationale Bank uit Brussel, uit Frankrijk komen Abbeville uit Abbeville. Beauvais uit Beauvais met in hun gelederen de Franse international Petau en Callals. De Nederlandse clubs die aan het toer nooi deelnemen zijn: Soest. Gemert. VCL Den Haag, De Terriërs HeQloo. Weert. Push 8 uit Breda. Forward Til burg. Olympia Temeuzen en de organi serende vereniging met twee teams Aan het damestoemooi wordt deelge nomen door Tienen en de Bank van Brussel uit België, Frankrijk is bij het damestoemooi vertegenwoordigd door Abbeville, terwijl van Nederlandse zijde de volgende verenigingen met een da mesteam in actie komen Gemert. VCL. Weert, Olympia en Rapide met twee teams. De dames spelen in twee poules van vijf en via kruisfinales wordt er be slist wie zondag winnaar wordt. De organisatoren zijn er zelfs op voorbe reid dat er eventueel een ploeg op het laatste moment afschrijft. Hans Fas- saert van de toemooicommissie: we hebben Etten-Leur. Waranda. St. Ni klaas en Gent eventueel achter de hand als er een ploeg op het laatste moment zou afzeggen. We zijn op alles voorbe reid". De hockeyers worden dit weekend on dergebracht in een groot tentenkamp dat speciaal hiervoor wordt opgetrok ken in de onmiddellijke nabijheid van de speelvelden. Om alles ordelijk te la ten verlopen zijn er dit weekend van de hockeyclub 'Rapide' naar schatting tweehonderd mensen op de been. De deelnemers kunnen ontbijten in het clubhuis van 'Rapide' Voor vrijwel de gehele toemooicommissie van Rapide is het dit jaar de laatste keer. Hans Fas- saert. Piet Vercauteren, Edger Tuenter, en Rob Zaman. Zijn er dan niet meer bij, althans niet m deze functie Tijdens de laatste alge mene vergadering is er een nieuwe toer- nooicommissie gekozen die bestaat uit Karei Lansu. Walter van Avermaete. Frans Zaman. Rob Stolte en Ria Stolte. Zij is de enige die momenteel ook zitting heeft in de toemooicommissie. Voor volgend jaar staat er iets extra's op het programma omdat Rapide dan tevens 35 jaar bestaat. Hel toernooi begint zaterdag om half twaalf. De tijdsduur van de wedstrijden is in de poules 25 minuten. De finales zijn zondag gepland om half vier voor de dames en half vijf voor de heren Bij de damesfinale zal mevrouw Molthoff. echtgenote van burgemeester P J. G Molthoff de afslag verrichten terwijl de wethouder van sportzaken Rob Eeman dit zal doen bij aanvang van de herenfi nale. „Met dit toernooi willen we ons eigenlijk een beetje naar buiten presenteren vertelt Hans Fassaert, „maar bovendien staat de gezelligheid centraal tijdens dit toernooi Zaterdagavond hebben we in ons clubgebouw een groot bal waarbij de muziek verzorgd wordt door de zie kenomroep Radio Nightengale Op die manier moeten we ook proberen om uit de kosten te komen want alles bij elkaar kost dit toernooi ons toch ruim tweedui zend gulden" Om het hockey wat meer onder de aan dacht te brengen heeft men in Hulst alle gymleraren van zowel lagere als mid delbare scholen uitgenodigd om eens een kijkje te komen nemen en verder is het toernooi voor iedeicen gratio loc gankelijk' Juniorentoernooi van sv Duiveland OOSTERLAND - De sportvereniging Duiveland houdt zaterdag een voetbal toernooi voor B- en C-junioren op het sportpark De Saele te Oosterland. Deelnemende verenigingen zijn Belve dère uit Rotterdam. MW'27 uit Maas land. SKNWK uit Nieuwerkerk en SV Duiveland De wedstrijden beginnen om 10.00 uur en de prijsuitreiking vindt om 17.00 UUR PLAATS. VLISSINGEN - Rudi van Waterschoot, trainer van de tafeltennisvereniging Westerzigt heeft liet vierde trainer- stoemooi van de tafeltennisvereniging Sint Laurens gewonnen. Voor dit toer nooi dat voor de vierde maal werd georganiseerd waren alle in Zeeland actieve tafeltennistrainers uitgeno digd. In de bloedhete zaal aan de Van Citterstraat gaven 11 trainers en 1 trainster akte de presents. Om de elfde en twaalfde plaats werd ge streden door Cor Wildenbos (Katsi en Jan Corver t Kapellelaatstgenoemde won in drie games Met een overwinning op Jan van Praet iWesteizicht) wist Jo Kleinepier beslag te leggen op de ne gende plaats. Twee trainers van de TTV t Zand streden om de zevende en acht ste plaats. Peter Boon took trainer van Sint-Laurensi won het van zijn clubge noot De enige dame in het gezelschap Koos van Rooyen legde beslag op de vijfde plaats ten koste van Tom Slager (Marathon). Jan de Boer werd verras send vierde, deze trainer van het Zand moest echter Kees Vogel (Sint Laurens) voor laten gaan in de strijd om de derde en vierde plaats. In de finale stonden weer dezelfde mensen als vorig jaar: Rudi van Waterschoot Westeracht) door een overwinning op Jan de Boer en Albert de Vries iSintLaurensi die zeer k rap Kees Vogel versloeg 17-2121 -15 en 24-22i. Rudi van Waterschoot toonde zich met name in de derde game duide lijk de sterkste (19-21.21-18 en 21-10) zo- dalhij evenals vongjaarde door de PZC beschikbaar gestelde wisselbeker in u.iivangst mocht nemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 13