Moeilijke tijden voor vissers in ve familie berichten Plaats uw familie berichten in de PZC Twee zwaar gewonden bij ongeval op rijksweg 58 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 16 AUGUSTUS 1976 Daarboven juicht een grote schaar van kin deren voor Gods troon Op 14 augustus nam de Heere tot Zich ons lief kleinzoontje en neefje op de leeftijd van ruim 4 jaar. Gods belofte zij ons tot troost. Serooskerke J Sinke P. Sinke- Huijssoon Wlssenkerke S. de Moor-Sinke P de Moor Hoofddorp P Arbouw-Sinkc D Arbouw Heden overleed ons trouw lid. mejuffrouw JELTJE BIJL Haar nagedachtenis zal lang bij ons in her innering blijven On tmoetingskerkkoor Middelburg 14 augustus 1976 Heden heeft de Heere tot Zich genomen, mijn geliefde dochter, onze lieve zuster, schoonzuster en tante JELTJE BIJL op de leeftijd van 49 jaar. Middelburg: H. Bijl Oost- en West- Souburg: G v d. Werf-Bijl C. M. v. d. Werf Lies H armen Middelburg: J Bijl Middelburg. 14 augustus 1976 Rijnstraat 63 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Bezoekuur van 17.30-18.30 De rouwdienst waarin zal voorgaan de weleer waarde heer ds. F. C. M. Roodenburg, zal voor familie en belangstellenden worden gehouden donderdag 19 augustus a.s. om 14 00 uur in de aula op de algemene begraafplaats te Middel burg, waarna de begrafenis zal plaatshebben al- Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats Hiermede vervullen wij de treurige plicht, u kennis te geven van het overlijden van onze zeer gewaardeerde mejuffrouw JELTJE BIJL die ruim 16 jaar lang lief en leed met ons gezin' heeft gedeeld. Mede namens onze 5 zonen F am Lampert-Dieleman Middelburg, 14 augustus 1976 Poelendaelesingel 6A Van ons is plotseling door de dood weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom JACOBUS BUIJZE echtgenoot van Jacomina Hamelink, op de leeftijd van 42 jaar. In ons grote verdriet is onze enige troost ons vertrouwen dat hij door zijn Heiland mocht in gaan in het Vaderhuis. Axel: A. J. Buijze-Hamelink Jozma en Helena A. Buijze J. Buijze-Dey Zaamslag: J. Hamelink H. Hamelink-Dieleman F am Buijze Fam. Hamelink Axel. 14 augustus 1976 Emmastraat 84 De teraardebestelling, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben op woensdag 18 augustus a.s. om 10.45 uur op de algemene begraafplaats te Axel. Vooraf wordt een korte dienst gehouden in de Gereformeerde Kerk, Pironstraat, die aanvangt om 10.00 uur Gelegenheid tot condoleren in het Kultureel Centrum 'De Halle' na de teraardebestelling Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden in het Bergzichtzie- kenhuis te Goes van mijn lieve vrouw, onze ge liefde zuster, schoonzuster en tante MARTINA KNUIT echtgenote van Jacobus Vermeulen, op de leeftijd van 66 jaar en 6 maanden, Heinkenszand: Jacobus Vermeulen De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 17 augustus a s. in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand om 10.30 uur, waarna de begrafenis op het r-k kerkhof aldaar. Vanavond om 7 uur avondmis in voormoemde parochiekerk Na een langdurige ziekte heeft de Hemelse Va der thuis gehaald onze lieve broer, zwager, oom en neef JAN TOM Hij is 67 jaar geworden en laat bij ons een lege plaats achter Goes: J. J Tom-de Visser Middelburg: C. Tom J Tom-Poppe Den Haag K Tom M Tom-Wattel Middelburg. M. Tom S Tom-Geelhoed Middelburg Jac Tom Gouda J Tom-de Bruin Middelburg: M. de Kam Neven en nichten Middelburg, 14 aug. 1976 Seisweg 121 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Rouwbezoek van 17.30 tot 18.30 uur De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 aug. a.s om - 12 00 uur op de algemene begraaf plaats te Middelburg Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats in de Getuigeniskerk aan de Adr. Lauwe- ryzstraat voor familie en belangstellenden, die aanvangt om 11.15 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. H, van Benthem. Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de condoleance ruimte van de aula op de begraafplaats Door God thuis gehaald Zijn kind. onze lieve zorgzame moeder, behuwdmoeder en oma NEL GOUDSWAARD-DE BUCK op de leeftijd van 76 jaar. Maar Gode zij dank. die ons de overwinning geeft door onze Here Jezus Christus. 1 Cor. 15. vers 57 Zwijndrecht. M J. Goudszwaard Australië Mount Evelijn: J W. Goudszwaard D. Goudszwaard-Nijhuis Middelburg: W A. Goudszwaard P. S. Goudszwaard-Meijers Grijpskerke: B. Goudszwaard M. Bijlsma Kleinkinderen Middelburg. 14 aug. 1976 Correspondentie-adres: Dam 86 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis Rouwbezoek van 17.30 tot 18.30 uur De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 aug a s om 14 30 uur op de alge mene begraafplaats te Middelburg. Hieraanvoorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor de familie en belangstellenden in de aula op de begraafplaats die aanvangt om 14 00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. W. M. de Bakker. Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de condoleantie- ruimte van de aula. Vertrek vanaf een der zalen van de Geref. Kerk De Hoeksteen" aan de Roozenburglaan om 13.30 uur N. GOUDSWAARD-DE BUCK in de ouderdom van 76 jaar. Amsterdam: C. de Buck Amstelveen: A. de Buck-Berkenbosch Vorden: C. J. Roghair-de Buck Middelburg: P J. de Buck P. de Buck-Meerman J. de Buck E. de Buck-Janse Neven en nichten Middelburg, 14 aug. 1976 Heden is van mij heengegaan, na een kortston dige ziekte, mijn innig geliefde man ADRIANUS RICHARDUS DEN BOER echtgenoot van Johanna Wilhelmina Bimmel, op de leeftijd van bijna 71 jaar. Zijn diepbedroefde vrouw J. W. den Boer-Bimmel De crematie zal plaatshebben dinsdag 17 augus tus 1976 om 16.15 uur in het crematorium Rot terdam, Maeterlinckweg 101 te Rotterdam- Zuid. Geen bezoek aan huls. Geen bloemen Heden overleed onze geliefde zwager en oom RICHARD DEN BOER op de leeftijd van 70 jaar. Koudekerke: L. Flipse-Bimmel Vlissingen: J. Bimmel H J. Bimmel-Willemsen Neven en nichten Vlissingen. 13 augustus 1976 Heden overleed mijn lieve broer ADRIANUS RICHARDUS DEN BOER op de leeftijd van 70 jaar. Zijn zuster Anna J. A. A. van der Linden-den Boer Vlissingen, 13 augustus 1976 Heden overleed tot, onze diepe droefheid onze geliefde broeder, zwager en oom in de ouderdom van 79 jaar Wed. Joh. Hendrikse- Westerbeke K. Verhulst- Hendrikse A. Verhulst Wed, W. Hendrikse- Verstraate Neven en nichten Westkapelle. 13 augustus 1976 Heden ontvingen wij het droeve bericht dat na een kortstondig ziekbed op 10 augus tus j.l. te Vanderbijl- park. Zuid-Afrika op 63-jarige leeftijd is overleden mijn lieve zoon. onze beste broer, zwager en oom WILHELMUS KAREL LEUDEKKERS echtgenoot van Christina van Pamelen Wed M M. Leijdekkers- Clement Vlissingen: M. C. Jilleba- Leijdekkers J JiUeba Middelburg J H de Kuijper- Leijdekkers J J de Kuijper Neven en nichten Hij ruste in vrede. Koudekerke, 14 augustus 1976 In plaats van kaarten. Heden overleed in het Gasthuis te Middelburg na een kortstondige ziekte, tot onze droefheid mijn geliefde zorgzame man en onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader MARINUS HENDRIKSE op de leeftijd van 79 jaar. Westkapelle: N. Hendrikse-Verstraate L. Hendrikse J Hendrikse-van Sluijs Nellie en Maarten. Petertje Petra J Hendrikse Joh Hendrikse Westkapelle. 13 aug 1976 Casembrootstraat 25 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Rouwbezoek van 17.30 tot 18,30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 17 aug. a.s. om r 12.15 uur op de begraafplaats te West kapelle. Vertrek vanaf de Casembrootstraat 25 om 12.00 uur. Op zaterdag 14 augus tus is te Goes overle den in de ouderdom van ruim 81 jaar onze beste zwager en oom. de heer J. ROELSE weduwnaar van Willemina Minderhoud Westkapelle. 14 augustus-1976 Heden overleed in het rusthuis 'Het Gast huis' te Goes onze ge liefde broeder zwager en oom JAN IS ROELSE Pz. w rduwnaar van W. Minderhoud in de ouderdom van 81 jaar Westkapelle N Roelse K Roelse P Roelse- Minderhoud J W Roelse L. Roelse-Brasser Koudekerke J de Witte- van Rooijen J de Witte Westkapelle P K van Rooijen L A. van Rooijen- van Sighem J K van Rooijen H J van Rooijen- Melis Neven en nichten Westkapelle. 14 augustus 1976 Nog vrij onverwacht is heden van ons heen gegaan onze lieve vader, groot- en overgrootva der JANIS ROELSE weduwnaar van Willemina Minderhoud, in de ouderdom van 81 jaar. Moerkapelle: J. Roelse J Roelse-Bouvé Goes: W Schipper-Roelse D. Schipper K. L. Zembsch-Roelse Klein- en achterkleinkinderen Goes. 14 augustus 1976 Gasthuis. Kievitlaan 64 De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 18 augustus a.s. om 10.00 uur in de aula van het Gasthuis, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats te Goes. Heden nam de Heere tot Zich mijn innig geliefde man, onze lieve broer, zwager en oom JACOB JOHANNES VERHAGE echtgenoot van Janna Johanna Manneke, op de leeftijd van bijna 75 jaar. Johannes 14 vers 2 Goes: J J. Verhage-Manneke Voorburg: J. Verhage H. Verhage-de Wolf Breskens: P. J. Manneke J Verschelling-Manneke Delft: P. W. A. Verhage De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 18 augustus a.s. om 13.00 uur in de Vrij Evangeli sche Kerk, Corn. Eversdijkstraat te Goes, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw van bovengenoemde kerk. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis Bergzicht Bezoektijd van 15.00 tot 15.30 uur. Heden overleed zacht en kalm tot. onze grote droefheid mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa IZAK VAN MALDEGEM op de leeftijd van 82 jaar Kortgene: J D. van Maldegem- de Lange Goes: M. van Maldegem Emmeloord P G van Maldegem J A van Maldegem-Verhage N. Luyk-van Maldegem H A Luyk Middenmeer: J Kistemaker- van Maldegem G. Kistemaker Wissenkerke: L. J. de Regt- van Maldegem S. J de Regt Krabbendijke: C. J. Vogelaar van Maldegem Kortgene: J van Maldegem M P. van Maldegem-Noom Klein- en achterkleinkinderen Kortgene. 14 augustus 1976 Willem Alexanderstraat 61 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'Bergzicht'. Dagelijks bezoek van 15 00 tot 15.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 17 augustus om 14.00 uur te Kortgene De rouwdienst zal gehouden worden in het Pen siontehuis 'Noord-Beveland' te Kortgene. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Pensiontehuis. Thuis liever geen bezoek Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze beste zwager, de heer IZAK VAN MALDEGEM op de leeftijd van 82 jaar. Kortgene: Joh, Vogelaar Wissenkerke: C. L. van Maldegem- Verhulst Kortgene: P. D. Remijnse Kortgene. 14 augustus 1976 Op 14 aug. overleed onze geachte zwager, de heer IZAK VAN MALDEGEM op de leeftijd van 82 jaar. Colijnsplaat: H. Th. de Lange Colijnsplaat: F. de Lange-Heyboer Colijnsplaat: T. A. de Bruijne-de Lange M. de Bruijne Colijnsplaat: K. Janse Nw. en St. Joosland P. G. de Lange L K. de Lange-Remijnse Bant: M. de Groene-Avontuur M. de Groene Zeer onverwachts is van ons heengegaan, op de leeftijd van 74 jaar, onze zeer geliefde man en broer CORNELIS WILLEM COPPOOLSE Den Haag: H. C. Coppoolse-Lambooy Serooskerke: W. P. Wouterse-Coppoolse Correspondentie-adres: Anthome Luyckstraat 87, Den Haag Heden overleed tot onze diepe droefheid voor ons nog onverwacht onze geliefde moeder en oma MARIA VAN LANGEVELDE geboren Griep weduwe van Cornells van Langevelde, op de leeftijd van 80 jaar. Krabbendijke: C. G van Kruiningen- van Langevelde G. van Kruiningen Wissenkerke: G. C. van Hekken van Langevelde G. van Hekken Krabbendijke: J. van Langevelde A. J. van Langevelde- Polderman Klem- en achterkleinkinderen Krabbendijke. 14 augustus 1976 Oosterscheldestraat 1 Correspondentie-adres: Dorpsstraat 26. Krab bendijke. De begrafenis zal D V. plaatshebben op dinsdag 17 augustus te Krabbendijke vanaf het Kultu reel Centrum om 2.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Kultureel Centrum. MARIA VAN LANGEVELDE geboren Griep, weduwe van Cornells van Langevelde, op de leeftijd van 80 jaar. Krabbendijke: Jan-Kees en Emmie van Kruiningen Ko van Kruiningen Wissenkerke: Marcel van Hekken Grubbenvorst: Cora en Hans Jebbink Eduard en Arjen Dieren: Ria en Annè Meloen Lian en Daniêlle Krabbendijke: Ella en Bram Meloen Hoogerheide: Willy en Max Hirdes Gerard en Diana Krabbendijke. 14 augustus 1976 Met droefheid geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve vader, grootr en overgroot vader HENRICUS GERARDUS ALBERTUS WEUENS weduwnaar van Elixa Sophia Maria Decrop, op de leeftijd van bijna 81 jaar. Vlissingen: E. Schipper-Weijens A. Schipper Ronald Marjolie en Hans Martijn Waarde: F. Schroote-Weijena J. Schroote Peter Mariska en Adri Ilse Vlissingen, 13 augustus 1976 Singel 70 De gezongen uitvaartdienst zal plaatshebben dinsdag 17 augustus 1976 om 11 00 uur in paro chiekerk van O. L. Vrouw, Singel te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis op het r-k kerkhof aldaar om i 12.00 uur. Geen bezoek aan huis. (Slot van png. 1) boetes alsnog te laten betalen een bit- tere tegenvaller, die de toch al heer sende spanning zal opvoeren Naar ziin zeggen zal in de kottersectie van de Stichting van de Nederlandse Visserij aver die beslissing van het ministerie nog beraad worden gepleegd, Dat zal morgen, dinsdag, gebeuren. *De heer Lockefeer zag wat betreft de quotering de komende tijd niet al te zonnig in. „Wij kunnen niet in de toe komst zien. maar weten wel dat het jeeld somber is en dat de overheid dui- lelijk gesteld heeft, dat er strengere aatregelen zullen komen als de quote- rmgsregeling overtreden wordt." De Zevibel-voorzitter zette duidelijk een vraagteken bij de naleving van de quo- tenngsmaatregel in andere landen van de EEG Hij zei onder meer dat voor beelden op andere gebieden in die rich ting wezen. „Het is overigens niet alleen de quote ring die ons rauw op het lijf gevallen is. maar wat gebeurt er straks met de vis- serijgrenzen. waarover de Zeerecht- conferentie zich buigt," vervolgde Lockefeer: „Hoe zullen de visserijzones beperkt worden, nu ieder land eigen ruime grenzen voor zich claimt? Er wordt al gesproken over 200 mijlzones. Bij al deze feiten en dreigingen past het ons alleen, in sterk nationaal verband beraad te blijven voeren." De voorzitter noemde in dit geval de sectie platvis van de Stichting van de Nederlandse Vissenj Hij zei de oprich ting van deze sectie toe te juichen en hoopte dat de sectie een eind kan ma ken aan de organisatorische ruzies en verdeeldheid die in het noorden van ons land zijn ontstaan als gevolg van de ver twijfeling en emoties rond de quotering. De heer Lockefeer stelde heel duidelijk geen enkele behoefte te hebben aan een speciale kotterbond. Die zou naar zijn mening de bestaande organisaüe uit hollen Wat is. moet blijven, luidde de strekking van de woorden van de heer Lockefeer de Stichting van de Neder landse Visserij met aan de top daarvan de kottersectie. Garnalenvisserij Als tweede probleem van nationale en internationale aard noemde de heer Lockefeer dc crisissituatie in de garna lenvisserij. „Wij constateren dat. ook in Breskens. reeds meerdere garnalen- schepen uit de vaart genomen en ver kocht zijn. Er heeft een prijsdumping plaatsgehad, omdat Nederland wel en Duitsland bijvoorbeeld niet de door de EEG vastgestelde minimumprijs heeft gehandhaafd, waardoor Duitsland met prijzen onder deze minimumprijs de markt heeft veroverd,,' kritiseerde de voorzitter. Ook plaatsvervangend voorzitter J. de Bliek van de Breskense vissersvereni ging 'Ons Belang' had daar eerder tij dens de bijeenkomst al op gewezen Gezien deze ontwikkeling noemde de heer Lockefeer het zeker niet ten on rechte dal minister Van der Stee van landbouw en visserij in de raad van mi nisters van de EEG het systeem van ophoud- of minimumpryzen in de visse rijsector aan de orde heeft gesteld. De minister heeft toen onder meer gesteld dat er in de EEG behoefte is aan een publiekrechterlijke ophoudprijs in de EEG, waaraan iedere aanvoerder ge bonden moet zijn. „Zou dit niet lukken, dan vragen wij ons onderhand af of het zin heeft de producentenorganisatie te handhaven. Wij vragen ons ook wel af of een EEG-prijs zou nageleefd worden. Er gebeurt toch al zoveel in de EEG op vis- serijgebied, dat ik wel eens denk: is dit nu een gemeenschap of een verdeeld huis." vroeg de heer Lockefeer zich at maximale doorlaatopening van 20.000 m2 nog zal worden vervuld, gehoord de uitlatingenen gezien de activiteiten van minister Westerterp.De Zevibel- voonnan sprak van goede tijden voor de mosselkwekers, met hoge prijzen Hij dacht overigens dat de produktie dit jaar niet zo hoog zal liggen. Lichtpuntjes Er zijn in de visserijwereld in Zeeland, de voorzitter noemde hel de 'Zevibel- familie', enkele lichtpuntjes te consta teren. Positief noemde de heer Lockefeer hel besluit van de raad van Kortgene om de vismijn in Colijnsplaat zeker niet voor 1 januari van het komende jaar te sluiten De raad wil. zoals bekend, de ontwikke lingen in 1976 op de voet volgen en aan de hand van de conclusies een besluit nemen of de vismijn dicht moet of mag blijven bestaan. De voorzitter hoopte dat de vissers alles in het werk zullen stellen om de aanvoeren zo hoog moge lijk te doen zijn. zodat de mijn ook na 1 januari 1977 nog open zal blijven. In dit verband noemde hij de mogelijke bouw van een schutsluis m de Oosterschelde- dam. De heer Lockefeer beseerde zijn hoop op uitspraken van minister Wes terterp. „Wij hebben er vertrouwen in dat onze wens voor een schutsluis met een Jongens redden Belgische zwemmers NIEUWVLIET - Kordaat optreden van twe jeugdige Oostburgers, de 14-jarige Rob Vogels en de 15-jarige Bert Wille, heeft er zondag aan het strand bij Nieuwvliet voor gezorgd dat twee Belgen aan het strand bij Nieuwvliet van de verdrinkings- dood konden worden gered. Dat gebeurde omstreeks kwart over vier. De twee jongens waren aan het zwemmen totdat Bert op een gege ven moment hulpgeroep hoorde. Terwijl hij naar de strand ging om de aldaar afgemeerde reddingsboot te waarschuwen, zwom Rob vast in de richung van de drenkelingen. On- midellijk na het waarschuwinssig- naal kwamen de heren Christiaansen en Malipaard in actie met de boot van de strandpost. Bert Wille zwom naar de plaats des onheils. Rob Vo gels had de inmiddels al een keer kopje onder gedoken Belgische man te pakken en Bert ontfemrde zich over de vrouw. De jongen slaagde er in om de beide Belgen richting kust te krijgen. Door de zware golfslag lukte het niet te best om van daaruit acties te ondernemen. De meegevaren heer Malipaard sprong overboord en nam de man van Rob over. De heer Christiaansen bracht de boot naar de kant en ging ijlings terug om Bert Wille te hel pen Beide Belgen waren door de inspan ningen dusdanig vermoeid dat ze ondersteund door de heren Malip aard en Christiaansen naar de kant moesten worden gebracht waar ze weer op verhaal kwamen He t ongeluk gebeurde overigens vlak bij de plek waar enkele weken gele den een Duitse zwemmer verdronk. SCHOONDIJKE - Bij een ongeval op rijksweg 58 tussen Breskens en Schoondi jke is het echtpaar M. Q. en M. Q.-B. uit Breskens ernstig gewond ge raakt. Mevrrouw Q. werd met een schedelbasisfractuur naar het zieken huis in Brugge overgebracht, terwijl haar echtgenoot, eveneens met een schedelbasisfractuur en een beenbreuk naar het Sint-Antoniuisziekenhuis in Oostburg werd gebracht. Het ongeluk gebeurde vrijdagavond omstreeks kwart voor acht In verband met de toedracht van het ongeval ver zoekt de groepscommandant van de rijkspolitie te Oostburg de bestuurders van de auto's die werden ingehaald en die van een personenauto die op de par- keerstrook langs de weg stond zich in verbinding te stellen. De politie vermoedt dat de Matra Simca Baghera waarin het echtpaar reed aan het inhalen was Zij die inlichtingen kunnen verstrekken, worden verzocht te bellen 01170-3156 of 01180-28080 (meldkamer van de rijkspolitie te Mid delburg). Zevibel herdacht Kees Besems BRESKENS - Tijdens de vergadering van de Zevibel. zaterdag in Breskens is de 18-jarige Kees Besems uit Vlissingen, opvarende van de kotter VLÏ 27, de 'Cla- sina', herdacht. Kees Besems overleed dinsdag 3 augustus aan de verwondin gen die hij had opgelopen door de explo sie van een granaat, die in de netten van- de VLI27 was opgevist. Man uit Haamstede gewond na val van vrachtwagen HAAMSTEDE - Bij het ophalen van oud papier voor de koninklijke mu ziekvereniging in Haamstede is zater dagmiddag de heer C. S. van de vrachtwagen gevallen en gewond ge raakt. S. liep een gebroken heup en een gebroken pols op. Het slachtoffer is opgenomen in het Zweedse Rode Kruisziekenhuis te Zie- rikzee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 4