Vier weken gevangenis voor twee inbraken en vernieling cel Axel Door hamsterwoede sommige winkels en supermarkten in Zeeland 'koffïeloos' Conny Geurders uit Rotterdam Miss Aquadelta Zeeland COMMISSIE-LEENEN PRAAT NOG NIET MET ZIEKENHUISBESTUREN IN VELE PLAATSEN BESTORMING DOOR KLANTEN bewonder en word bewonderd. een wonder op 2 wielen VRIJDAG 13 AUGUSTUS 1976 POLITIERECHTER MIDDELBURG VRIJSPRAAK IN ZAAK DIEFSTAL GELD KLEEDKAMERS IN jiULST MIDDELBURG - Voor twee inbraken in zijn woonplaats Axel. het aanrich ten van vernielingen in een cel van het Axelse politiebureau en het voorhan den hebben van munitie (honderd pa tronen) is de jongeman A. B. donder dagmorgen door de politierechter te Middelburg veroordeeld tot vier we ken gevangenisstraf. De officier van justitie had twee maanden geëist. In de nacht van 27 op 28 januari j.L drong B. binnen in het landhuis 'Kij kuit'. waar de buit bestond uit een radio-grammofoon, een hoeveelheid pe rewijn. een jachtgeweer, lakens en nog enkele andere zaken Onder meer een I tuner-versterker behoorde tot de buit I bij een inbraak in het huis naast het landhuis 'Kijkuit'. De jongeman werd snel gepakt en was korte tijd in Terneuzen ingesloten, waar hij het verbli j f aangenamer vond dan in de Axelse cel. waarin hij op 29 januari belandde. Het was er veel stil ler. zo was zijn aanvankelijke verkla ring voor zijn optreden in het Axelse politiebureau. Hij trapte een stuk be ton los van de zitbank van de cel en molesteerde daarmee het meubilair. Zo vernielde hij een kachel, de tafel, de zitbank en het toilet. „Ik had om medicijnen gevraagd en om twaalf uur had ik ze nog niet' voerde hij gisteren als motief aan voor politierechter mr P. van Empel. Vrijspraak In de zaak van de Hulstenaar B. W. achtte de politierechter het tengelaste- gelegde - diefstal van een biljet van vijl gulden uit een portemonnee in een kleedlokaal op het sportterrein van Huls - niet overtuigend beweaen. De po litierechter sprak de man vrij. tegen wie even tevoren door officier van justitie mr W. G. C. Mijnssen een boete van hon derd gulden was geëist. In september van he t vorig jaar. in een periode waarin meermalen geld was gestolen in de kleedlokalen, besloot de kantinebe- heerden van het sportterrein enkele bil jetten te merken. In de verschillende lo kalen werden drie jasjes gehangen met een knipportemonnee met als inhoud een gemerkt biljet Dij beheerder mengde de poli tie in de zaak. die de door de beheerder verdachte W vroeg zijn zakken leeg te hal,en. Er kwamen toen een gemerkt biljet tevoorschijn. W. liet toen als verklaring noteren, dat de be heerder hem een loer had willen draaien door het biljet in zijn zak te stoppen. Ee ngetuigende politieman verklaarde gistermorgen dat het biljet tevoor schijn kwam uit een nauw steekzakje aan de voorzijde van de pantalon en dat het onmogelijk moet zijn geweest om het daar ongemerkt in te stoppen. Raadsman mr H. C. M. van Son stelde daartegenover, dat zijn cliënt die dag op het sportveld veel geld heeft moe ten wisselen en zo in het bezit kan zijn gekomen van het biljet. Mr Van Son constateerde dat het bewijs niet wet tig en overtuigend geleverd kon wor den en vroeg vrijspraak. 'Schot' in gesprek over overname Hoekse molen TERNEUZEN - Er zit schot in de on derhandelingen tussen de gemeente Terneuzen en de Hoekse molenaar A. P. de Feyter over de aankoop van de molen 'Windlust'. „Helemaal rond is de zaak echter nog niet." zei donderdag middag een woordvoerder van de ge meente. Zoals bekend, wordt er in Hoek actie gevoerd om 'Windlust' in de huidige staat te behouden. Wanneer de onder handelingen tussen de gemeente en de heer De Feyter over overname van de molen of een andere financiële regeling, die het hem mogelijk maakt zijn bedrijf optimaal voort te zetten, op niets uitlo pen moet 'Windlust' uit bedrijfstechni- sche overwegingen tot 'peperbus' wor den verbouwd. Het Temeuzense V V.D.-raadslld H. Wijnja lanceerde in de gemeenteraad enkele maanden terug een voorstel om met medewerking van het rijk het molenaarsbedrijf te ver plaatsen. In Hoek komt intussen een 'stichting tot behoud van de molen Windlust' van de grond, die voorbehoud van het karakteristieke stukje dorp wil vechten. Er zijn inmiddels concept statuten gemaakt die volgnde week dinsdag officieel moeten worden vast gesteld. Dan zal ook bekend zijn hoe het negen leden tellende bestuur er uit gaat zien. Polak Middelburg neemt bedrijf in Groningen over MIDDELBURG - Het Middelburgse schrootbedrijf Polak Recycling BV heeft het Groningse schrootbedrijf VOP Metalen BV overgenomen. Door deze overname ziet Polak haar positie op de binnenlandse sehrootmarkt ver strekt. aldus een mededeling van het bedrijf. Naast de terreinen in Middelburg en Dieren (bij Arnhem) heeft men nu ook in het noorden van het land een inkoop- punt. Het Groningse bedrijf dt men overneemt telt 13 personeelsleden. Daarmee is het totale personeelsbes tand van de Polak-groep - die verder dochterbedrijven telt in Duitsland. Bel gië. Frankrijk en Curacao - uitgegroeid tot 165 man. Polak Recycling handelt in ïjzerschroot en gelegeerde afvallen. VOP Metalen is gespecialiseerd in non-ferro-schroot en beschikt over een modem verwerkings bedrijf. Vorig jaar betrok dit bedrijf een nieuwe opslagloods met kantoor op het Groningse industrieterrein. Een vrijspraak volgde ook in een oude. uit maart. 1974 daterende zaak van G van M. uit Terneuzen en P. C. uitDeume (B i die samen op hetzeeschip 'Hohann Christian Schulte' op de Westerschelde de berger L P zouden hebben mishan deld. Hetschip was in het gebied van de gemeente Hontemsse aan de grond ge lopen en Van M n C waren er heenge gaan als concurrerende bergers van P. Aan boord van het schip ontstond een handgdmeen. waarbij P Zodanig ge wond raakte, dat hij in een ziekenhuis behandeld moest worden Voordat de politierechter tot vrijspraak kwam had ook de officier van justitie vrijspraak geëist, omdat in deze zaak tegensatrij- dige verklaringen waren afgelegd. Dd of ficier ging er voort van uit. dat P niet door een klap. maar door een val in het ziekenhuis is terechtgekomen. Hond Vrijgesproken werd ook de Middelbur ger J. J., die op 30 april j.l. tee Arnemui- den zijn nog jonge en kleine hond had ontzet toen het dier werd aangevallen door een grote herdershond. Hij had de aanvallende hond een trap gegeven, waardoor het dier later aan ernstige bloedingen en kneuzingen overleed. Ei genaar B van de herdershond had ver klaard. dat de Middelburger nog ver schillende keren zou hebben getrapt toen de honden los van elkaar waren, maar een getuige bevestigde gistermor gen. dat J maar één trappende bewe ging had gemaakt Raadsman mr C. H. Brinkman kon hieraan nog toevoegen, dat de herdershond bekend stond als een vals en onbetrouwbare dier en hij had uit de mond van ingewijden geno teerd dal het 'een schande was dat de hond mocht loslopen, het dier viel ook veel mensen lastig' De officier had in deze zaak ook vrijspraak gevraagd Van duidelijke dierenmishandeling was wel sprake bij het optreden van de Temeuzense jongeman A. W.. die op 7 maart in Hulst bijeen eend 28 hand- en armpennen had uitgetrokken. De jon geman gebruikte die om zijn pijp schoon te maken, omstanders bemoei den zich met het optreden van de - aangeschoten - jongeman: toen tens lotte een passerende politieman wilde Eerst beraad na afhaken ziekenhuis Hulst ziekenhuisbesturen werd toegezonden, vanuit dat het ziekenhuis in Hulst een andere functie krijgt een polikliniek voor ambulante patiënten Volgens het advies moet er in de kanaalzone een nieuw streekziekenhuis worden ge bouwd, terwijl het ziekenhuis in Oost burg gehandhaafd moet worden. Het advies van de commissie-Leenen wekte hevige verontwaardiging op bij het bestuur van het Si Liduinazieken- huis in Hulst In een 'felle' brief aan de Nationale Ziekenhuisraad constateerde het bestuur dat de commissie-Leenen niet volgens haar opdracht heeft ge werkt Het ziekenhuisbestuur voelde niets meer voor overleg met de commis sie Eventueel, zo verklaarde men. wil het bestuur wel praten met een nieuwe commissie, maai'of die erook inderdaad komt is de vraag De commissie-Leenen heeft zich nog niet beraden over de opstelling van het ziekenhuisbestuur van Hulst. Commis siesecretaris drs. H J Kroeze desge vraagd ..We willen de zaak op zo kort mogelijke termijn aan de orde stellen in de commissie. Dat is tot nu toe. door vakanties, nog niet gelukt. Vandaar ook dat wij besloten hebben af te zien van het gesprek van 18 augustus. Gesprek was voor woensdag gepland TERNEUZEN - De 'commissie- Leenen'. die zich bezighoudt met de ziekenhuissituatie in Zeeuwsch- Vlaanderen. komt op woensdag 18 au gustus niet naar Zecuwsch- Vlaanderen om te praten met de bestu ren van de ziekenhuizen. In een brief aan de besturen, die donderdag de deur is uitgegaan. wijst de commissie-Leenen erop dat men zich eerst moet bedragen over de situatie, die is ontstaan nu het bestuur van het St. Liduinaziekenhuis in Hulst het contact met de commissie heeft ver broken. Het gesprek tussen de commissie- Leenen enerajds en de ziekenhuisbes turen anderzijds was al genuine tijd ge leden gepland Er zou van gedachten gewis seld worden over het. advies dfat de commissie (ingesteld door de Nationale Ziekenhuisraad) inzake de ziekenhuis situatie in Zeeuwsch-Vlaanderen heeft opgesteld. Zoals bekend gaal de com missie er in het advies, dat in juli aan de ingrijpen begon zich met geweld te verzetten. De politieman moest tien dagen met de pols in hel gips lopen. „Een bijzonder laffe manier, een misse lijke dierenmishandeling en een optre den beneden de maat" vond de officier, die iwee weken gevangenisstraf eiste, waarvan één week voorwaardlik met één jaasr proeftijd De politierechter vonniste conform. Voor de mishandeling van twee mensen zaldeTemeuzenaarG H een boete van 300 moeten betalen en blijft hem een voorwaardelijke gevangenisstraf van twee weken gedurende een jaar boven het hoofd hangen De officier had de zelfde voorwaardelijke straf gevraagd, gek'oppela aan een boete van 400. Op 16maarthadH m zijn woonplaats M H en A. de M mishandeld Onder invloed Voor rijden onder invloed met een per sonenauto en weigeren van de bloed proef werd H B uil Aardenburg veroor deeld tot twee weken gevangenisstraf, waarvan één week voorwaardelijk met twee jaar proeftijd en drie maanden ont zegging van de rijbevoegdheid De offi cier had in deze zaak twee weken geëist en een jaar met rijden. B werd op 25 april in Terneuzen aangehouden, toen hij een verkeerspaal had geraakt. In de zaak van R. R. uit Vlissingen die door onwetendheid eveneens de bloed proefhad geweigerd liet de politierech ter de twijfel in het voordeel van de ver dachte werken. De jongeman zal zes maanden met mogen rijden en moet een boete van 300 betalen maat hoeft niet naar de gevangenis. De gevangenisstraf één week met een jaar proeftijd - werd voorwaardelijk opgelegd. R kwam tot zijn weigering bij een alcoholcontrole op 23 mei in zijn woonplaats. De politie constaterde toen dat hij naar het ge bruik van dran krook. De officier van justitie stelde zich op het standpunt dat weigeren geen enkel voordeel mag ople veren en eiste twee weken gevangenis en zes maanden niet rijden. Tot een mil dere eis (twee weken gevangenis, waar van één week voorwaardelijk en zes maanden met rijden) kwamm de officier bij de behandeling van de zaak P vanL. uit Axel, die zelf op de bloedproef had aangedrongen. Dit was, toen hij 29 april in Terneuzen werd aangehouden, niet mogelijk omdat geen arts beschikbaar was Dan had ik er nu misschien gun stiger voor gestaan" zei gistermorgen Van L.. die door de politierechter con form de eis werd veroordeeld. De Axe laar C. de S tenslotte werd voor rijden onder invloed (de uitslag van de bloed proef was 1.65 promille) conform de eis veroordeel tot twee weken gevangenis straf. waarvan één week voorwaardelik en zes maanden niet rijden. Op 26 maart was hij in zijn woonplaats aangehouden ¥m imiom De 18-jangc Conny Geurders uit Rotterdam werd woensdagavond uitgeroepen tot de Miss Aquadelta Zeeland 1976. Het bijbehorende lint ontving zij van Willem Duys. terwijl het kroontje door de directrice van Hostess Service Nederland. Jacky van der Berkt. werd aangereikt VERKIEZING IN BRUINISSE WILLEM DUYS ZAT DE JURY VOOR BRUINISSE- Conny Geurders. een 18-jarig meisje uit Rotterdam, is woensdagavond gekozen tot Miss Aquadelta Zeeland 1976. Deze ver kiezing werd gehouden in deboten- loods van Aquadelta te Bruinisse. Van de twintig deelneemsters werd juist zij aangewezen, omdat zij "de grootste persoonlijkheid was", zoals het juryrapport vermeldde. „Wij wilden niet de hoeveelheid cur ven de doorslag laten geven", aldus jury-voorzitter Willem Duys Hij zei bijzonder getroffen te zijn door de "uitstraling van de jonge, zuivere persoonlijkheid die dit meisje bezit" De winnares zal het komende seizoen namelijk ook een representatieve functie krijgen. Bij de verschillende in Zeeland te houden, vooral toeristi sche. evenementen zal zij als hostess op gaan treden. Vandaar dat ook an dere factoren dan verhoudingen en maten zwaar meewogen. De winna res ontving voorts een zeilboot ter waarde van ƒ.3500.-. met gratis zei- linstructielessen. De miss-kroon werd haar door Willem Duys eigen handig op het hoofd gezet. De andere twee jury-leden waren de zangeres Thérese Steinmetz en Jacky v d. Berkt. directrice van Hostess Service Nederland Ze hadden het niet ge makkelijk bij het beoordelen van de 20 deelneemsters. De presentatie was in handen van Karin Kraay- kamp. In een praatje met de kandi daten wist zij meer van de dames te laten zien dan alleen hun figuurtjes. Bij de eerste presentatie waren de dames gekleed in vrijetijdskleding, waarna ze in de tweede ronde in bi kini opkwamen Marijke van Poelje uit Hulst werd tweede, „omdat ze allure heeft, omdat ze zo geweldig Zeeuws is en erg fotogeniek", aldus het jury-rapport Haar prijs was een verblijf van twee weken in een va kantiebungalow. Henny Pleck uit Rotterdam werd derde, "omdat zij het meest opvallende figuur van alle deelneemsters heeft", volgens de ju ry Zij mag één week gratis in een bungalow verblijven De missverkiezing werd omlijst door de Swing Society. hetduoBarbera en Bas en Gerrit den Braber, die een ta lentenjacht leidde, waaraan vele in woners van Bruinisse deelnamen. Aquadelta organiseerde dit even ement in nauwe samenwerking met Zeeland Promotion Bijeenkomst Philatelica VLISSINGEN - Als gevolg van de enorme run op koffie zullen enkele winkels en supermarkten in Zee land de komende dagen zonder voorraden zitten. De hamster woede sinds het begin van deze week is voor deze bedrijven tot nu toe groter geweest dan de aanwe zige voorraden, zo is uit navraag vast komen te staan. In vele plaatsen in Zeeland worden sinds maandag iedere dag de winkels 'bestormd' door klanten, die zolang nog de oude voorraden strekken, mee willen profiteren van de oude prijs, alvorens op 20 augustus de prijs van een half pond koffie met 47 cent omhoog gaat. Woordvoerders van diverse bedrijven in Zeeland maak ten er donderdag desgevraagd mel ding van. dat tot nu toe iedere dag wel mensen rijen dik met vele ver overde pakken koffie bij de kassa hebben gestaan. Sommige bedrijven, die eenmaal of hooguit twee keer in de week worden bevoorraad, beleven daarom steeds weer enkele koffieloze dagen. Daarentegen zijn er wankels en supermarkten, die wel een regel matige bevoorrading hebben en deze problemen minder of (nog) niet ken nen. Tenslotte, zo bleek uit navraag, zijn er ook ondernemingen, die een stokje voor die enorme koffierun hebben gestoken dooreen klant niet meer dan vijf pakken koffie toe te staan. Dat er de laatste dagen flink is 'leeg geplunderd'. kwam overduidelijk uit de woorden van een woordvoerder van De Gruyter in Vlissingen naar voren „Vanaf maandag was er geen pak meer in huis." zei hij desge vraagd „Donderdag werden we op nieuw bevoorraad, maar 's ochtends na een half uur was de hele handel de deur al weer uit. De eerstvolgende vracht komt maandag, dus we zitten een behoorlijke tijd zonder Een woordvoerder van de Miro- vestigingen. waarvan er een in Vlis singen is. schatte, datsindsmaandag 5 keer de normale omzet aan koffie de deur uitgaat. „En dat kan deze week - zeker aan het einde - problemen gaan opleve ren," verwachtte hij. „Er is de laatste dagen wel aangevuld op de normale hoeveelheid, maar niet meer dan naar de vraag. Maar door de enorme tiagproduktie - sommige fabrieken draaien nu 24 uur per dag door - be staat er een grote kans. dat de grote merken volgende week met meer te verkrijgen zijn Een paar pakken per consument toe te staan, helpt volgens deze woordvoerder 'maar een beetje'. „Wel hebben we," zo zei hij, „naar de filialen het bericht ge stuurd dat men zich niet leeg moet laten kopen." ..De fabrikanten en grossiers leveren nog steeds normaal de vaste hoe veelheden en daarin zijn nog gem stagnaties opgetreden." deelde een woordvoerder van Trefcenter in Middelburg desgevraagd mee. Hij liet verder weten dat de dagvoorraad in deze onderneming steeds binnen één a anderhalf uur is verkocht, „Indien we voldoende hadden, zou den we een omzetstijging van 600 procent halen." verduidelijkte hij de koffierun in dit bedrijf. Ook hij sprak de verwachting uit, dat het de ko mende dagen wat betreft de levering moeilijk gaat worden. „We zijn nog niet koffïeloos. omdat we een dage lijkse levering van grote hoeveelhe den hebben. Maar als je ziet wat ze meenemen, zou je niet lang meer moeten kunnen volhouden. Erzjjner die 80 pakken tegelijk meenemen. Wij wallen daar overigens weinig aan doen, omdat we er nooit voorstander van zijn geweest om klanten aan een quantum te binden. In ieder geval is alles voor elf uur 's ochtends weg." Bij Agrimarkt in Goes verklaarde men, dat het hard gaat met de kof fieverkoop. „Maar wij zijn niet zo gauw uitverkocht, want we hebben een limiet van 5 pakken per per soon." aldus een woordvoerder. „Voor ons is er voorlopig nog geen reden tot paniek; we hebben voor lopig nog genoeg." vervolgde hij. „Bij ons hetzelfde laken en pak." antwoordde een woordvoerder van de Hema in Zierikzee desgevraagd. „Dinsdag stond de aankondiging in de krant en gelij k was te grote koffie- belangstelling merkbaar Het enige dat we hebben kunnen doen is extra bij te bestellen naast onze normale wekelijkse zending. Momenteel heb ik geen enkel los pak koffie meer. Dat zal zo tot maandag blijven, als we weer bevoorraad worden Aldus de woordvoerder, die er aan toevoegde: „Als ik altijd zo'n koffieverkoop had, zou Heineken failliet gaan." Tenslot te, een woordvoerster van de super markt VéGé in Nieuwerkerk: „Er is hier veel vraag naar koffie, dat is erg merkbaar, want we zijn onderhand door de voorraad heen." Over het geheel genomen wordt in dc Zeeuwsvlaamse winkelbedrijven veel koffie verkocht. Enkele handela ren klaagden over de levering van koffie aan hun winkels. Het zou zo zijn. dat de koffie die de tussenhandel moet kopen van de groothandel, momenteel al voor de verhoogde in- 'koopprijs geschiedt. Bij de vestiging van Albert Heijn in Sluis wordt de hamsterwoede van het wankelend publiek geremd. Een zegsman ver telde daar dat een klant niet meer dan vijf pakken koffie mee mag ne men. „Dan kan iedereen wat krij gen." zo werd gezegd. Bij het EDAH-Kooppark in Hulst vliegt de koffie met dozen tegelijk de winkel uit. Donderdag was men daar door de voorraad bonen heen Ook bij Albert Heijn in Terneuzen ls een grotere verkoop van koffie waargenomen dan normaal. Spreiding De heer J Hermans van de gelijkna mige prijsslagzaken. deelde desge vraagd mee. „dat de koffieverkoop hard gaat. maar wel gelimiteerd." „We beschikken," aldus de heer Hermans, „over een vrij stevige voor raad en wallen die zo goed mogelijk verdelen Daarom hebben we een be voorrading bij de filialen van iedere dag. waardoor meer wordt gespreid. Is die voorraad uitverkocht, dan wordt weer een nieuwe portie aange vuld. Op die manier, hebben we gep land. halen we de laatste dag tot de nieuwe prijs wordt doorberekend. We kopen zelfs koffie bij tegen de nieuwe prijs en verkopen die tegen de oude prijs: gewoon om de mensen niet teleur te stellen." Blikgroenten De algemene tendens is-zo bleek uit navraag - dat de run op conserven en blikgroenten wat geluwd is. Met name in de grensgebieden heeft men nogal een hausse op die goederen - vooral van veel Belgen - te verwer ken gekregen. „De verkoop van con serven in blik is in Sluis nooit zo druk geweest." deelde een zegsman van AH mee. Bij het EDAH-Kooppark in Hulst maakte men er melding van. dat de verkoop van conserven in blik iets is teruggelopen. Van de ondernemingen op Walche ren en op de Bevelanden hetzelfde geluid: de vraag er naar is een stuk rustiger geworden. „Er wordt nog wel veel verkocht," aldus een woord voerder van Agrimarkt in Goes. „Maar we hebben goeden leveran ciers en proberen als nuchtere Zeeu wen de verkoop in goede banen te houden." De aanvoer van blik- en potgroenten blijft gewoon doorgaan. Er ls wel wat uitgevallen, want zo deelden meer dere woordvoerders mee. verschei dene fabrikanten hebben moeite met de etiquetering, omdat de produküe niet kan worden bijgehouden. Als ■probleemkinderen' werden aange wezen blikgroenen als doperwten, wortelen en sperziebonen. De groothandelaren In Zeeland zijn er niet gelukkig mee. dat de prijsver hoging van koffie 'zo vroeg is bekend gemaakt' Een woordvoerder van groothandel F. Maljers en Zn NV te Middelburg zei er 'diep ongelukkig mee te zijn' Hij kon niet vertellen wat er naar zijn mening van terecht komt, wanneer de detaillisten hun oude voorraden kwijt zijn en koffie moeten kopen tegen de meuwe prijs. „Die hoeveelheden moeten ze als voorraad beschouwen. Ze zullen die zeker niet tegen de oude prijs verko pen, want dan draalen ze met ver lies," aldus de woordvoerder. De heer J L Cok van Cok BV- Zuneha in Kapelle zei dat zolang de voorraad strekt tegen de oude prijs wordt verkocht Over berichten als zou de koffie nog duurder worden kon hij geen mede delingen doen. „Ik weet niet wat er van waar is. Dit is een situatie die onoverzichtelijk is in het totale pak ketvan hetondememingsschap," zei hij- Verwarmd zwembad in 'De Braakman' TERNEUZEN - Er zijn momenteel plannen in voorbereiding voor de aan leg van een groot zwembad met ver warmd water in het recreatiegebied 'De Braakman'. De voorbereidingsplannen voor de aan leg vn dit vijftig meter bad zijn in han den van het advies bureau Arnhem b v. waarvoor het ministerie van sociale za ken kn het kader van de werkgelegen- heidsbevorderlng een subsidie heeft uitgetrokken van ƒ73 500 Voor 1 ja nuari 1977 moet het genoemde advies bureau met de plannen op tafel komen. Wanneer er dan met de aanleg van dit zwembad kan worden begonnen is nog niet bekend. i ADVERTENTIE! PEUGEOT komst in de kantine van het stadhuis te Vlissingen. Vanaf 19.00 uur is er gelegenheid om VLISSINGEN - Donderdag houdt de nieuwe uitgiften in ontvangst te nemen internationale vereniging "Philateli- of te besteüen. De aanvang van de bij- ca" afdeling Vlissingen een bijeen- eenkomst is 20.00 uur. Het nieuwste nieuws heet SX 5. De snelbrommer waarop je het helemaal maakt. Gemaékt om te winnen. Vraag 't (Tour de France winnaar) Bernard Thevenet. Hollandse meisjes hebben de mooiste benen. Komt door 't fietsen zegt men. PEUGEOT Wagemakers Oostkapelle Tel. 01188-1344 Dealer: VAN DEN DRIEST Gravenstraat 18 - Middelburg lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Verkrijgbaar bij: Bromfietshandel P. MELSE Middelburgsestraat 16-22 Goes - TeL 01100-27283 lllltllllllllllllllllllfllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Alle Peugeotfietsen en -bromfiet sen uit voorraad leverbaar door: FA. JEREMIASSE ZOON Ganzepoortstraat 28 Goes lllillllllllllllllllllUJIJIIjlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Rijwiel- en bromfietshandel P. J. klaassen en Zn Seisweg 45-47 - Tel. 14596 MIDDELBURG 'llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 9