FC Dordrecht krijgt er zaterdag geen enkele in Club Brugge is niet klaar voor nog lang de start Breskens weekend lang in teken van visserij extïA Hans Stellenaar voor zestiende maal op polodag Sas van Gent agenda Schietingen I VRIJDAG 13 AUGUSTUS 1978 ZEEUWSCH-VLAANDEREN Angst Vanuit zijn wilskracht om in het eerste van Temeuzen te spelen vreest Jan Rietdijk in feite zijn vakantie die dit jaar in het nieuwe voetbalseizoen valt. De eerste drie wedstrijden is hij er nog bij maar dan trekt hij veerüen dagen naar Spanje en moet Temeuzen het zonder hem doen. Jan Rietdijk is nu een beetje bang dat zijn vervanger het zo goed zal doen dat hij bij zijn tenigkeer geen kans meer krijgt „Ik zie dat echt als een risi co Je weet het tenslotte maar nooit Daarom ook neem ik mijn voetbalspul len mee en als ik vrijdagsmiddags terug ben sta ik de andere morgen onder de lat om te trainen. Zo bezeten ben ik van het voetballen. Deze sport is alles voor mij. Daar laat ik alles voor staan", aldus J an Rietdijk. Jan Rietdijk is ook een beetje terug houdend voorwat de nieuwe competitie betreft. Hij is niet helemaal zeker van of Temeuzen opnieuw zo'n sterk seizoen zal spelen als vorige competitie. „Het probleem is dat alle ploegen ons nu kennen. Ze weten dat we leuk kunnen voetballen, zc weten ook dat we ontzet tend moeilijk een goal kunnen maken. Daarbij komt dan ook nog dat Frank Dey nog altijd niet'terug is en dat nu al Peter Dey geblesseerd is aan zijn achil lespees. Nee we zullen er weer met zijn allen keihard voor moeten werken." Dat Jan Rietdijk binnen de kortste ke ren is erkend als doelverdediger van Temeuzen is volgens hem duidelijk te merken aan de reacties van de mensen op straat. „Vroeger", zo zegt hij, „kende niemand mij, nu steken regelmatig mensen hun hand op die ik niet ken. Die kennen me van het voetbalveld denk ik dan maar." Als we nog even na staan praten zegt Jan Rietdak het weer, mis schien wel voor de vierde of vijfde keer. „Ze krijgen er zaterdag geen in." Chiel Harte ANDERLECHT EN RWDM OP SCHOT TERNEUZEN - De internationale toernooien in Amsterdam en Brugge hebben aangetoond dat Anderlecht al in een puike vorm steekt, maar dat Club Brugge daarentegen nog verre van startklaar is. De Brugse formatie stelt, dat bleek duidelijk tijdens 'De BrugseMetten' na het vertrek van Ri- ger van Gooi offensief niet veel meer voor. Zeker toen bovendien Raoul Lambert al na 35 minuten spelen in de eerste wedstrijd tegen Rapid Wien een blessure aan de achillespees opliep. Hynderickx, Courant en Vereecke kwamen aanvallend nauwelijks uit de verf. Club Brugge kon trouwens in 180 minuten voetbaT niet eenmaal scoren en dat op eigen terrein. De blauw- zwarte aanhang beleefde dan ook een tragisch dieptepunt tijdens dit toer nooi dat met zoveel optimisme was aangekondigd. In Amsterdam heeft een andere Belgi sche formatie een veel grootsere indruk nagelaten. Anderlecht had de belofte volle spits Duncan Mc Kenzie zondaga vond niet eens nodig om een onherken baar Ajax naar een kansloze nederlaag te spelen. Rob Rensenbrink, Francois van der Eist en Ludo Coeck schijnen al weer op weg te zijn naar een uitstekend seizoen. (ADVERTENTIE) w MAISON LEGRAND BURCHTSTRAAT 14 TELEFOON 2462 OOSTBURG Met Anderlecht wordt RWDN Molen beek genoemd als de meest in het oog springende ploeg tijdens deze eerst oe fenduels. RWDN speelde in de wedstrijd tegen Eendracht Aalst uiterst gecon centreerd en won met 7-1. Vooral de voorlinie Koens, Wellens, Teugels en Nielsen maakte een zeer goede indruk. Beveren Waas kwam behoorlijk ver zwakt binnen de lijnen tegen het sterke Birmingham. De Waaslanders zijn bo vendien pas in training en de Engelsen waren al heel wat verder. Jean-Marie Pfaff was ook al licht geblesseerd. In de vorm die hij vorig jaar voortdurend eta leerde had hij ongetwijfeld de eerst twee treffers van Birmingham kunnen voor komen. Bij de tweede ging bovendien centraal verdediger Patrick Verhoosel niet vrijuit Birmingham stond na een half uur spelen al op 3-0 en deed het daama rustig aan. Beveren was zo zwak dat het ook daama niet één keer gevaar lijk was. Beerschot liep bij AA Gent tegeneen gevoelige 4-2 nederlaag op. De Gentenaars hebben met Van Herp en ex-Ajaxspeler Henk Hey t (vorig j aar nog bij AS Oostende) een voorhoede die in de tweede afdeling voor verrassingen moet kunnen zorgen. Nadat Nielsen en Van Landeghem Beerschot naar een comfortabele 2-0 voorsprong hadden geschoten kwam AA Gent pas goed los. De Joegoslaaf Iviklvic. Van Brevoort Heyt en Van Herp gaven de wedstrijd een onverwachtse wending. Zou AA Gent dan toch instaat zijn om zich dit jaar eindelijk weer op het hoogste ni veau te tillen?. Winterslag bevestigde tegen Diest de uistekende vorm die waarmee vorig jaar de competitie werd afgesloten. Diest moest er met 3-0 aan geloven. Waterschei won met 1-0 van Beringen dankzij een doelpunt van Stroy. Telstar was qua conditie al heel wat verder dan Waregem. Toch namen de Belgen een onverwachte voorsprong door een doel punt van Ad Koudijzer. Telstar, bij wie Mavic de grote uitblinker was. kwam te rug in de tweede helft. De Visser en Ma vic bepaalden de eindcijfers op 2-1 in het voordeel van Tellstar. Voor Waregem was dit echter pas het eerst oefendueL KV Kortryk. na een overtuigende na- competitie ook eersteklasser, had weinig moeite met VG Oostende. Sklarski - hij komt hoog op de topsco- rerslijst dit jaar - en Timmermans te kende voor de 2-0 overwinning van lKortrijk. Lierse won met 2-1 van Rac. Mechelen. Jansens scoorde eerst voor Lierse, Geyssen maakte na rust gelijk en Gar cia legde de eindcijfers vast. Schietingen: Vrijdag 13 aug.: Sluiskil: H. Dalllnga, Zaterdag 14 aug.: Zuiddorpe: A. de Block; Hulst: P. Leeraert; Kloosterzan de: A. Raes; Kloosterzande: Willem Teil; Sluiskil: H. Dallinga. Zondag 15 aug.: Kloosterzande: R, van Kruyssen; Kloosterzande: Willem Teil; Koningshooikt: (B) Europ. Landen- toemooi, Boschkapelle: M. van Schaik; Zuiddorpe. L. Vermue; Koewacht: Oude Molen. Maandag 16 aug.: W Blommaert; Kloosterzande: Jac de Waal; Klooster zande: Willem Teil. Dinsdag 17 aug. Koewacht: J. de Guch- teneire (bejaarden); Donderdag 19 aug. Nieuw-N'amen: L Picavet-Martens (bejaarden. Wedvlucht GRAAUW - De postduivenhoudersve- reniging „De Reisduif' uit Graauw hield met 39 jonge duiven een wedvlucht op Quiévrain. De snelheid was 999,80 meter per minuut De uitslag luidt: 1-4-9 Th. Bisschop; 2-10 H. Weemaes; 3 L. van Vüemberghë; 5-6 Gebrs. De Koster. 7 W. van de Velde; 8 Alt Kamoen. TERNEUZENDOELMAN NA ACHT JAAR TEGEN OUDE CLUB SASSE SLAGER RECORDHOUDER Jan Rietdijk in actie tijdens de training. TERNEUZEN - Als geen ander is Temeuzendoelman Jan Rietdijk er morgen, zaterdag, op gebrand om tegen FC Dordrecht, met een goed resultaat van de grasmat van het Zuidersportpark af te stap pen. De nu bijna dertigjarige goalie van Temeuzen startte immers bij het Dordtse DFC, de voorloper van de FC Dordrecht, zijn loop baan als doelman. Acht jaar geleden verliet hij Dordrecht om zich in Zeeuwsch- Vlaanderen te vestigen. Via Hoofdplaat belandde hij vorig jaar on der de lat bij Temeuzen en met succes. Het heeft er weinig aan gemankeerd of Jan Rietdijk had de competitie besloten als de minst gepasseerde doelman van de tweede klasse, maar uitgere kend in de laatste wedstrijd tegen RWB kreeg hij er vier om zijn oren. „Daar ben ik toen verschrikkelijk kwaad over geweest", zegt hü, „nu is dat al lang over. Maar ik had me toen voorgenomen om als minst gepasseerde keeper uit de competitie te komen. Uitgere kend toen, lieten mijn medespelers me een beetje in de steek. Ik ben nu eenmaal vreselijk eerzuchtig. In de twee jaar bij Hoofdplaat had ik er ieder seizoen maar elf doorgelaten, dat had ik bij Temeu zen ook kunnen halen." naar de wedstrijd van zaterdag toe", zegt hij, „we hebben technisch een goede ploeg en ik geloof dat iedereen er wel naar toeleeft. Het is toch altijd nog wat anders dan tegen een club uit de buurt Het blijft een club uit het be taalde voetbal, voor mij dan nog iets meer omdat ik daar nog onder Piet de Visser heb getraind. Voor mij is het za- Geprikkeld „VOOR MIJ EEN PRESTIGESTRIJD" Het is de eerzucht van Jan Rietdijk die hem nu al inspireert om zaterdagmid dag tegen FC Dordrecht een geweldige prestatie te leveren. „Ik leef helemaal Jan Rietdijk maakt tijdens ons gesprek een sterk gemotiveerde indruk, Voort durend praat hij over de mogelijkheden van Temeuzen. Zo blijkt dat de terug keer van Thijs van Boven voor Jan Rietdijk een prikkel is geweest om nog voordat de training bij Temeuzen begon reeds voor zichzelf te gaan trainen. „De komst van Thijs van Boven", zegt hij, „is voor mij gewoon een stimulans geweest om er nog meer aan te doen. Voethallen is voor mij alles en ik wil zo hoog mogelijk voetballen. Ik ben bijna dertig maar ik voel duidelijk dat ik nog een aantal jaren meekan, daar wil ik dan ook alles voor doen. Ik train twee keer in de week keihard. Zelfs op de training wil ik iedere bal pakken. Ik kan het gewoon niet hebben dat er ballen langs me vlie gen." Een andere motivatieprikkel bij Jan Rietdijk is zijn niet-verkiezing voor de Zeeuwse selectie geweest. Vrijwel ie dereen die Jan Rietdijk aan het werk heeft gezien was er van overtuigd dat hij daar bij zou zijn Het tegendeel bleek waar en nadat hij in de wedstrijd van het Zeeuws elftal tegen Roda JC de twee andere keepers bezig had gezien trok hij daar de conclusie uit dat Jan Rietdijk onder de lat had moeten staan. Jan Rietdijk: „Trouwens ik niet alleen, UITGEBREID FEESTPROGRAMMA BRESKENS - Vandaag (vrijdag) zater dag en zondag gaan voor de 23e maal de Breskense visserijfeesten van start Het samenstellen van een attractief totaal-programma is geen eenvoudige zaak en het organiserende comité Vis- serijdagen is dan ook de afgelopen maanden druk in de weer geweest om de zaak rond te krijgen. Een van de mensen die reeds zo'n 10 maanden van te voren begint met het maken van plannen is de voorzitter van het comité de heer J. de Bliek. „Hetorganiseren van activiteiten vormt op zich weinig problemen. Moeilijker wordt het als je festiviteiten organiseert die een bepaald karakter dragen. Zo ben ik van mening dat je de visserijdagen voor een groot deel moet concentreren rondom de visserij. De feesten die ai in 1953 voor het eerst werden georgani seerd krijgen dan een bepaald karakter waardoor je als plaats naar buiten treedt Financieel gezien is het verder niet altjjd een eenvoudige zaak wanneer je moet werken met een tamelijk be perkt budget dat afhangt van enkel en alleen wat subsidies en giften. Gelukkig zijn we wel verzekerd van enkele jaar lijkse bijdragen zoals die van de ge meente Oostburg. Leuke bijzonderheid is dat de visserijdagen wat betreft de datum volledig afhankelijk zijn van het water. De datum waarop de feesten worden gehouden hangt namelijk af van de dagen waarop het hoog water is. Dit in verband met het uitvaren van de vis sersvloot die alleen een groot aantal be langstellenden kan meenemen als het hoog water Is en men gemakkelijk vanaf de kade kan opstappen. Welke festiviteiten er worden georgani seerd wordt niet enkel en alleen bepaald door het comité. Zo krijgen diverse ver enigingen reeds in de maand oktober een uitnodiging van gedachten te wisse len met het comité voor het opstellen van een programma. Dit jaar zal er voor het eerst sinds 10 jaar weer een groot vuurwerk worden gehouden bij de ha ven- Een van de andere leden van het comité Visserijdagen dat bestaat uit een groepje vrijwilligers die zich belange loos in hun vrije tijd inzetten voor de feesten is secretaresse A Mollet. Door dat ze ook nog secretaresse is van de Breskense VW is zij degene die veel in formatie kan doorgeven aan het comité. In 1973 maakte mevrouw Mollet in het, radioprogramma Z.O. van Hei-man Stok propaganda voor de Breskense visserij feesten. „Reclame is heden ten dage( enorm duur en in dit opzicht kunnen we' maar beperkt ruchtbaarheid geven aan, de feesten. Doordat we er van uitgaan dat de feesten voor een ieder gratis toe-i gankelijk moeten zijn komen er geen in komsten binnen. Dit zal waarschijnlijk nooit het geval zijn omdat het onze be doeling is zoveel mogelijk mensen te la ten genieten van de feesten. En ik moet' zeggen dat er tot ver buiten Zeeland be langstelling bestaat voor de visserijda gen". Behalve het vuurwerk dat opnieuw zijn intrede heeftgedaan vormtook hetjgar- ljjks uitvaren van de vissersvloot waarop belangstellenden gratis mee kunnen varen voor een tochtje op de Westerschelde een bijzonder grote trek pleister. Van de deelnemende groepen aan de feesten is het muziekgezelschap uit het Belgische Raalst met een 150 man inclusief aanhang en burgemeester de grootste groep. Bijzonder spectacu lair is verder het optreden van een para-sailing groep die met behulp van een parachute achter speedboten in dé lucht zweven. Een van de vele muzikale bijdragen wordt geleverd door de Bres kense visserskapel "De Krabbekokers' die op zaterdag en zondag zullen optre den en dan nummers van hun onlangs verschenen langspeelplaat ten gehore brengen. PROGRAMMA Het volledige programma ziet er als volgt uit: Vrijdag 13 augustus: 18.00 uur: Wieler koers voor amateurs, start en finish op het Spuiplein. Zaterdag 14 augustus: 9.00 uur: Rom melmarkt op het Spuiplein; 14.00 uur: Hijsen van de wimpels op de winnende visserijschepen; 14.00 uur: Uitvaren van de vissersvloot. Belangstellenden kun nen gratis een tochtje op de Wester schelde maken; 15.00 uur: Aankomst vissersvloot en uitdelen van een gratis proevertje garnaal; 15.00 uur: Demon stratie vis fileren en gratis uitdelen van gefrituurde filets (bij de vismijn); 15.15 uur: Havenzwemwedstrijden. Start en finish in de vissershaven; 15.30 uur: Gamalenpelwedstrijd in de vismijn. Opgave voor deelname tot uiterlijk 10/8 bij: VVV. Papaverstraat 3. tel. 01172- 1888; 16.00 uur: Optreden van de Bres kense Visserskapel 'De Krabbekokers" (bij hotel 'Het Wapen van Breskens');1 16.30 uur: Cyclobal-toemooi op het Oranjeplein; 18.30 uur: Voetbalwed strijd Breskense vissers - vissers Bray- Dunes: 20.00 uur: Show op het Spuiplein door de muziekvereniging uit Maasdijk. 20.00 uur: Avro's Toppop in het Casi no; 21 .00 uur: Volksbal in de vismijn met het orkest de Jumbo's. Zondag 15 augustus: 14.00 uur: Demon stratie Parasailing voor de havens; 14.30 uur: Internationale schieting op de lig gende wip op het Spuiplein, 15.30 uur: Zeilwedstrijden in de haven; 16.00 uur: Visbakkers uit Heist (België) op het Spuiplein. gratis gebakken vis; 16.00 uur: Optreden van de Breskense Vis serskapel 'De Krabbekokers' op het Spuiplein: 19.00 uur: Show majoretten uit Westdorpe op het Oranjeplein; 20.00 uur: Taptoe op het Oraryeplein voor de Breskense muziekvereniging; 21.00 uur: Groot vuurwerk op de haven (tegenover hotel het wapen van Breskens); 21.00 uur: Afsluitingsbal in de vismijn met het orkest de Jumbo's. Beide dagen zullen er diverse muziek korpsen met drumbands en majoretten de feesten een vrolijk tintje geven, (za terdag en zondag). Gedurende de feesten is er in verschil lende café's gelegenheid tot dansen. Op het Oranjeplein is er een kleine kermis voor de jeugd en in de vismijn kan men terecht voor een hapje vis en gamaaL SAS VAN GENT - Voor Hans Stelle naar wordt het zondag de zestiende maal dat hij met Bruinvis deelneemt aan de polodag die dan door deze Sasse zwem- en poloclub wordt ge houden. Daarmee is de 28-jarige Sasse slager ongetwijfeld record houder. Ondanks dat hij reeds jaren meed raait heeft Hans Stellenaar momen teel het gevoel dat het zondag weer voor de eerste keer is. Voor het eerst sedert een aantal jaren heeft deze verdediger van Bruinvis er weer echt zin in gekregen. De laatste maanden heeft hij zijn trainingsactiviteiten opgevoerd tot twee soms wel drie keer per week. Deze hernieuwde ambitie wekt wat verbazing als men bedenkt dat Hans Stellenaar nog niet zo lang geleden se rieus met de gedachte gespeeld heeft om er een dikke punt achter ter te zet ten, of om voor een andere vereniging te gaan spelen. Dat Hans Stellenaar plotseling weer helemaal bezeten is van zijn favoriete sport komt omdat er duidelijk nieuw leven in de Sasse zwemclub 'de Bruinvis' zit Tijdens de langebaanwedstrijden in Sluis werd die opgaande lijn reeds gedemon streerd door de wedstrijdzwemmers maar ook het poloën is in Sas van Gent weer duidelijk in opmars Hans Stellenaar. „We hebben een jaar of drie gesukkeld Al die tijd hebben we veel moeite moeten doen om aan een zevental te geraken. Daardoor verslapte natuurlijk de ambitie om er iets van te maken. Daar is nu veran dering in gekomen. Er zijn een stel jonge knapen die echt willen poloén. Een probleem om een zevental te for meren hebben we nu niet meer. Het ls zelfs zo, dat we in de komende winter competitie met twee herenteams van start gaan, zoveel hebben we er mo- menteeL De opleving van de zwem club werkt gewoon door naar de polop- loeg. Ik zie het weer helemaal zitten. In de zomercompetitie zijn we nog wat moeilijk van start gegaan maar in het tweede deel ging het al stukken beter. Voor de wintercompetitie geef ik ons een goede kans om kampioen te wor den in de Kringcompetitie zodat we kunnen promoveren naar de vierde klasse. Dat moet gewoon haalbaar zijn. Er wordt ontzettend hard door ie dereen getraind en dat moet gewoon resultaat opleveren". Betere tijden Voor de jonge Bruinvispolodag is de aanwezigheid van Hans Stellenaar van groot belang. Reeds op twaalfja rige leeftijd maakte hij deel uit van de Bruinvisploeg met de gebroeders Sampon en Wim Remery die als de be ste ploeg die Zeeland ooit gehad heeft te boek staat en waarmee hij zelfs nog tweede klasse landelijk heeft gespeeld. ..Toen heb ik enorm veel geleeni van die mannen", zegt Hans Stellenaar. „Nu kunnen de jongeren iets van mij leren als ze het tenminste willen aan nemen. Ik weet toch ongeveer wat er op pologebied te koop is. Ik begin straks aan mijn zestiende competitie, zonder dat ik gestopt geweest beh, ook al heb ik daar dan wel sterk over nage dacht". Harde sport Waterpolo staat geboekt als een kei harde sport, Ook Hans Stellenaar weet daarvan mee te praten. Ook hij deelt uit en incasseertonder het motto sport verbroedert, „Natuurlijk is waterpolo geen kinderachtige sport, maar het moe t wel zo zijn datje elkaar na afloop nog een hand kunt geven en eventueel samen nog iets drinkt. Dat moet ge woon. Daarbij komt dat de scheids rechter het bij waterpolo enorm moei lijk heeft. Alles speelt zich af onderwa ter. Ik fluit zelf ook, maar volgens mij is het zo dat een scheidsrechter die 60% van de overtredingen ziet gewoon een goede scheidsrechter is", aldus Hans Stellenaar. Dat men niet altijd als vrienden uit elkaar gaat is bekend. Met name de 'oorlog' tussen Bruinvis en he t Temeuzense Schelde is histone. Regelmatig gingen hier de spelers met elkaar op de vuist Ook die vredespijp is al een tijdje geleden gerookt en zon dag doet Schelde met twee heren en een damesteam deel aan de polodag van Bruinvis. „De verhouding tussen ons is gelukkig stukken beter geworden. Maar ik weet nog goed dat na afloop van een wed strijd onze keeper een Schelaespeler een dreun op zijn neus gaf', zegt Hans Stellenaar. Programma Het programma voor zondag is nog niet helemaal precies bekend. Wel ze ker is dat aan de polodag zal worden deelgenomen door Scheldestroom uit Breskens met twee herenteams. Schelde uit Temeuzen met twee heren en een damesteam, Ganze uit Goes met een herenteam en de organise rende vereniging met twee heren- en een damesteam. De polodag wordt zondagmorgen om half elf geopend met een wedstrijd tussen de dames teams van Schelde en Bruinvis waarna het toernooi voor de heren be gint. „Vermoedelijk wordt er in twee poules gespeeld. De wedstrijdduur ïs dan 2x7 minuten brutospeeltijd en de poulewinnaars spelen dan de finale. Tussendoor spelen dan de dames van Bruinvis en Schelde nog een keer tegen elkaar. Als alles volgens het schema verloopt is het omstreeks vijf uur half zes wel klaar", verteld Hans Stellenaar Voor Bruinvis is het toernooi van zon dag een uitstekende graadmeter. Met ploegen als Ganze. Schelde en Schel destroom heeft men in ieder geval sterke tegenstanders tegenover zich en met de nieuwe wintercompetitie voor de boeg weet men in Sas van Gen t na zondag in ieder geval hoever men staat Hans Stellenaar: „Een aantal jongeren als Joris Dehulster, Edwin de Cause- maecker en Kees Hamelink hebben het gewoon in zich om goede poloèrs te worden. Daarnaast worden we toch weer in de breedte versterkt door de komst van Charles Rammeloo en Tonnie Veerman. Ik zie de toekomst met Bruinvis echt weer met opti misme tegemoet". CHIEL HARTE heel de verdediging van Temeuzen had daar moeten staan Zoals wij vorig jaar met elkaar hebben gespeeld, daar kan niemand tegen op. We hadden gewoon de beste verdediging van Zeeland." Geen spijt Nog geen moment heeft Jan Rietdijk er spijt van gehad dat hij uiteindelijk is overgestapt van Hoofdplaat naar Ter- neuzen. Vanaf het eerste moment is hij geaccepteerd door de groep en binnen enkele weken ontpopte hij zich als de dirigent van de verdediging. Met grote schreeuwen organiseerde hij de Temeu- zenverdediging met als gevolg dat de achterste vier van Temeuzen. met Maarten van der Staal. Eugene Lauret, Frank Dey en Alex Dehulster met de week zelfverzekerder ging spelen. Jan Rietdijk: „Voordat ik overschrijving had aangevraagd, heb ik al die verhalen over Temeuzen gehoord. Over de slechte mentaliteit onderling en dat het allemaal vriendjespolitiek was en zo. ik moe t zeggen dat ik daar totaal niets van heb gemerkt. De sfeer binnen de groep was en is uitstekend en ik heb met Han van der Hooft geweldig gewerkt. Al die verhalen over Temeuzen zijn volgens mij geweldig overdreven. Ik ben hier ge komen en we zijn direct keihard gaan trainen. In de competitie hebben we met veel inzet gespeeld en dikwijls toch ook nog uitstekend gespeeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 29