'ES1 mu MONTEUR We komen.. P. Flipse in Koudekerke begraven Familie berichten Jakobsen&Zn.B.V. HUIS BRAAT BOUWSTOFFEN 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Mede namens onze kinde ren en kleinkinderen onze hartelijke dank voor de ca deaus. bloemen en geluk wensen die wij ontvangen hebben bij ons 50-jarig hu welijk. P J den Hollander M. den Hollander- Riemens Middelburg, augustus 1976. Leliestraat 43. Tot onze droefheid is op 5 augustus 1976 overleden mijn ge liefde schoonzoon en onze zwager en oom Vlissingen M. KloetrV. d. Sande Zuid-Afrika. E Bakker-Kloet N Bakker Alphen a. d Rijn L Kloet T Kloet- Abrahamse Vlissingen J Kloet A Kloet^Bots Neven en nichten „Welzalig de vrome, die wandelt in 1 licht, door Christus de doodslaap ontrezen. Hoe vaak hier de dag voor de duisternis zwicht, het zal nimmermeer nacht voor hem wezen. „Ontwaak. Gij die slaapt en sta op uit de doön Zo spreekt van de hemel uw Heiland, Gods Zoon" Lied 462 vers 4. Voor ons volkomen onverwachts, heeft God tot Zich geroepen. Zijn dienstknecht, onze lieve. man. vader en broer JACOB JAN MOLL op de leeftijd van 52 jaar. Gouda: J Moll-Sevenjn Utrecht: Alie Moll Zuidzande: P Moll C J MoU-Luijk Gouda, 5 augustus 1976 Zwadenburg 46. De teraardebestelling zal ingevolge de wens van de overledene in besloten kring plaatshebben. Liever geen bezoek Geen bloemen Heden overleed, in het Slotervaart-ziekenhuis te Amsterdam, onze lieve dochter, zuster, schoon zuster en tante GEERTRUIDA MAGDALENA PLOMP-VAN SLUYS echtgenote van A. J. Plomp op de leeftijd van 55 jaar Middelburg P L. van Sluys- van den Broeke Temeuzen. U van Sluys-Hartwich Middelburg K J Schouten-van Sluys A A. Schouten Neven en nichten Heden heeft de Heere uit ons midden weggeno men, onze lieve zuster, schoonzuster en tante ANNA THEUNE op de leeftijd van 69 jaar. Eindhoven: Wormerveer Vlissingen: Koudekerke: Vlissingen: Amsterdam: Breda: L. J. den Hollander L. Hekelbeeke N. Hoek-Theune A, Hoek A. Theune J. L. Theune L. Theune-Stroo H. J. Theune E. Theune-Woltering J. J. den Hartog-Theune A den Hartog Neven en nichten Vlissingen. 8 augustus 1976 Kasteelstraat 2a Correspondentie-adres: A. Hoek. Lannoystraat 6, Vlissingea De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het BethesdafSt. Josephziekenhuis aan de Koudekerkseweg. Bezoekuur van 18.30-19.30 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 11 augustus a.s om 13.30 uur in het jeugdgebouw bij de Petruskerk aan de Paul Krugerstraat, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats om 14.30 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Zeer bedroefd, maar dankbaar wat zij voor ons allen is geweest, geven wij u kennis dat heden rustig van ons is heengegaan, onze lieve moeder en oma op de leeftijd van 77 jaar Rutten: T KluijfhouUVos C. Kluijfhout Koudekerke L Kluijfhout-Vos L. Kluijfhout Grijpskerke D Vos H. Vos-Poppe Kapelle N. de Visser-Vos J de Visser Grijpskerke. F Vos S A. Vos-Bierens En kleinkinderen Grijpskerke. 7 augustus 1976 Middelburgseweg 42. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 11 augustus a.s. om 12.00 uur op de begraaf plaats te Grijpskerke Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de Ontmoetingsruimte van de gereformeerde kerk Liever geen bezoek aan huis. Met droefheid geven wij kennis dat na een ge duldig gedragen lijden, in haar Heer en Heiland vanonsisheengegaanmijngeliefdevrouwenonze zorgzame, lieve moeder, groot- en overgrootmoe der ADRIANA PIETERNELLA CORNELISSE echtgenote van Nicolaas Tramper in de ouderdom van 77 jaar St. Laurens: Oost-Souburg. St. Laurens Sceemda. Vlissingen: Alphen a. d. Rijn: Middelburg: N Tramper J Beekman-Tramper J Beekman A Tramper L. de Voogd-Tramper J. de Voogd J Tramper W J Tramper-Meesen J Poppe-Tramper M Poppe J. Tramper J. Tramper-Hoefkens J. Tramper J. Tramper- van den Broeke N. Tramper L. A Tramper-Kerkhove Klein- en achterklein kinderen De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 11 au gustus a.s. om 12.15 uur op de begraafplaats te St. Laurens. Hieraan voorafgaande vindt voor de familie een rouwdienst plaats m het jeugdge bouw van de geref. kerk te St. Laurens die aan- vanetom 11.00 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. M. V. J de Craene, gere formeerd predikant te St. Laurens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula op de begraaf plaats ADRIANA PIETERNELLA TRAMPER geboren Cornelisse in de ouderdom van 77 jaar en vijf maanden. Middelburg: Middelburg: Amemuiden: Serooskerke: St. Laurens. Middelburg: Serooskerke: Middelburg C. Wisse-Comelisse C. Wisse M. Cornellsse-de Visser C. Cornelisse J. de Noyer-Comelisse S. de Noijer M. de Visser-Comelisse A. de Visser E. Marinnussen-Comelisse J. Marinnussen J. Tilroe-Comelisse A. Tilroe G. de Visser-Comelisse F Boogaard-Comelisse P. Boogaard Neven en nichten Middelburg. 7 augustus 1976. Heden overleed, in verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes, zacht en kalm. onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder in de ouderdom van 84 jaar en 8 maanden. Nieuwdorp: J Moerdijk B. Moerdijk-Weststraate Nieuwdorp: J. Moerdijk-van de Berge 's-H. H kinderen: J Westveer-Moerdijk J. Westveer Nieuwdorp: G. Moerdijk J. Moerdijk-van Baaien Goes: P. Moerdijk J. Moerdijk-de Kok Nieuwdorp: M. Moerdijk J. Moerdijk-Walhout Neerijnen: M. Bras M. Bras-van Ravenhorst Klein- en achterklein kinderen Goes. 7 augustus 1976 Ter Valcke'. L. de Colignylaan 2. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het verpleeghuis 'Ter Valcke'. Bezoekuren van 15.30-16.00 uur en van 18.30-19.00 uur De begrafenis zal plaatshebben D.V. op woens dag 11 augustus a.s des namiddags om 14 00 uur vanuit het Verenigingsgebouw aan de Herten- weg te Nieuwdorp. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Enige en algemene kennisgeving Heden ging, tot onze droefheid, nog onver wachts. van ons heen, onze lieve moeder en oma op de leeftijd van 86 jaar T. S. M. den Toonder-Nieuwendam R. J. den Toonder Manita en John Maunce, Peter, Michael Middelburg, 7 augustus 1976 Lesagestraat 8. Deoverledene ligtopgebaard in hetmortuarium van het ziekenhuis, Noordpoortplein. Bezoek van 17.30 tot 18.30 uur. De gezongen uitvaartdienst zal gehouden wor den in de parochiekerk van de H. H. Petrus en Paulus te Middelburg op woensdag 11 augustus 1976. om 14.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben op het r -k. kerkhof. Seisweg. Met verslagenheid nar overlijden van de heer RECTIFICATIE /ij kennis van het J. W. v. DUYVENBODE Zijn vriendschap en collegialiteit zullen wij ons dankbaar blijven herinneren. Het personeel van Sakko B Goes en Bergen op Zoom Dankbaar voor al hetgene dat hij voor ons bete kende. geven wij u kennis, dat van ons is heen gegaan mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader, schoonvader en grootvader GLTLLIELMUS CONSTANT DILLEN echtgenoot van Clementina Maria Steylaerts op de leeftijd van 84 jaar. C M. Dillen-Steylaerts W Dillen D M. Dillen-T'Sijen Els. Dora. Tony De uitvaartdienst en de begrafenisplechtigheid hebben in besloten familiekring plaatsgehad op zaterdag 7 augustus 1976. Heden overleed na een kortstondige ziekte tot onze droefheid onze geliefde moeder behuwd-, groot- en overgrootmoeder ANNA ELIZABETH DE RUIJSSCHER weduwe van Izaak Abraham de Hulster IJzendijke: J A de Hulster W S. de Hulster- Bertou Schoondijke A J de Hulster S. M Brugge- de Hulster J I. Brugge Klein- en ach terklemkmderen Schoondijke, 8 augustus 1976 Willemsweg 59 De begrafenis zal plaatshebben op don derdag 12 augustus 1976 op de algemene begraafplaats te Schoondijke om 15 00 uur vanuit het herv. jeugdgebouw Praktijk herval: H. E. F. Nabbe Tandarts, Vlissingen Heden overleed in het verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes onze geliefde schoonzuster CORNELIA HOOGERLAND gehuwd geweest met Willem Moerdijk in de ouderdom van 84 jaar. Gewoond hebbend te Nieuwdorp. J. Verhage W Verhage-Jobse Westkapelle. 7 augustus 1976 Zuidstraat 16. Hierbij geven wij U kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze zeer gewaardeerde mede werker C. P. OOSTDIJK Zijn vriendschap en plichtsbetrachting zal steeds in onze gedach ten blijven voortleven. Bouwbedrijf De Blaey en perso neel. Coöperatieve Raiff eisen -Boerenleenbank 'Sint Jansteen en Omstreken' W.A. De jaarlijkse algemene vergadering zal worden gehouden op donderdag 26 augustus 1976 's avonds om 19,00 uur in het verenigingsge bouw te Sint-Jansteen In deze vergadering zal de jaarrekening met ba lans en winst- en verliesrekening over 1975 wor den vastgesteld. Tevens komt aan de orde de verkiezing van een bestuurslid en twee leden van de raad van toe zicht wegens periodieke aftreding Vorengenoemde jaarstukken en de lijst met de namen van de door bestuur en raad van toezicht gestelde kandidaten liggen vanaf heden tot na afloop van de vergadering op het hoofdkantoor van de bank ter inzage voor de leden. Het bestuur TROUWPLANNEN? Wij hebben de meubels, vloer- 1 I bedekking en gordijnen. AOVISIUR VOOR SOUBURG MIDDELBURG Paspportstraat 22 24 Langevielc 6 8 01183-61260 01180-28643 Gevraagd: voor onderhoud buitenboordmo toren. Zelfstandig kunnen werken ver eist. Goes - Kloetingseweg 5 tel. 01100-27383 BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Dom burg maken bekend datzij voornemenszijn aan de heer A. A. Koeman, Everard Meys- terlaan 24 te Utrecht vergunning te verle nen voor de bouw van een woning met garage op het perceel Duinweg 50a te Oostkapelle Het bouwplan is in strijd met het geldende bestemmingsplan 'Duinweg', in verband waarmede de vergunning feitelijk zou moeten worden geweigerd. Van dit plan is evenwel een herziening in voorbereiding. Aangezien het bouwplan in overeenstem ming is met het ontwerp van dit plan en bij besluit van de raad d.d. 13 april 1976 een zogenaamd voorbereidingsbesluit is vast gesteld is het in principe mogelijk de ge vraagde vergunning met toepassing van het bepaalde in artikel 19 wet r.o. en 50, lid 8, van de woningwet te verlenen. Deze procedure houdt in dat een ieder in de gelegenheid wordt gesteld eventuele be zwaren tegen het bouwplan kenbaar te maken, terwijl bovendien een besluit tot het verlenen van de vergunning door ge deputeerde staten van Zeeland moet wor den goedgekeurd. In verband met het bovenstaande wordt een ieder tot 25 augustus 1976 in de gele genheid gesteld schriftelijk bezwaar tegen de realisatie van het bouwplan bij het ge meentebestuur van Domburg kenbaar te maken. De op deze aanvraag betrekking hebbende stukken liggen bovendien vanaf 10 augus tus 197 voor een ieder tot genoemd tijdstip ter inzage. Domburg, 9 augustus 1976 Burgemeester en wethouders van Domburg, De secretaris, B. Goedbloed. De burgemeester, P. A. D. H. Diepen horst. B.V. DRAINAGE BEDRIJF SCALDIS VERHUUR VORKHEFTRUCKS BORSSELE - MONSTERWEG 41 - TEL. 01105-1555 BEKENDMAKING GEMEENTE REIMERSWAAL Burgemeester en wethouders van de gemeente Reimerswaal maken bekend, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de wet op de ruimte lijke ordening bouwvergunning te ver lenen voor de bouw van een bedrijfs- loods voor een tuinbouwbedrijf op een perceel gelegen aan de Goversweg tus sen de oude en nieuwe rijksweg ter hoogte van Kruiningen op het perceel kadastraal bekend gemeente Kruinin gen, sectie N, nummer 634. De gemeenteraad heeft bij besluit van 25 mei 1976 nummer 4 verklaard, dat voor het betreffende gebied een be stemmingsplan wordt voorbereid. De bouwaanvraag met bijbehorende stukken ligt daarom met ingang van 10 augustus 1976 gedurende veertien da gen voor iedereen ter inzage op de ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken. Gedurende bovengenoemde termijn van veertien dagen kan een ieder die bezwaren heeft tegen dit plan deze in dienen bij burgemeester en wethouders. Kruiningen, 6 augustus 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd: de burgemeester, mr. C. Pijl Ho- geweg de secretaris, B. G. Munnik. TDEZÊ kRAcNTGEEF^ l'< A/MS M iSSWOLIANDj I Want het is de (MPOjsrs biEHeBJ DE BEZORGER. KLEUREN- tv 66 cm 2000.- 78,- per maand Ook zondags open van 14 00-18.00 uur SAS VAN GENT PROMENADE GENTSESTRAAT 4 01158-1938 Verkoop het door een kleintje Wegens huwelijk net bar-meisje gevraagd Oase bar Bergen op Zoom Grote Markt 15 01640-34179 Reiskosten vergoed meten uw keuken op; maken vrijblijvend een voorstel en tekening van uw toekomstige keuken: zorgen voor een perfekte opbouw inclusief de montage van keukemnbouwapparatuur, en staan ook daarna nog tot uw beschikking. aa nbouwkeukens Industriestraat 13, Goes, Telefoon: 01100 - 28520* Openingstijden: van maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00 uur, donderdag ook van 19.00-21 00 uur en zaterdag van 9.00-13.00 uur de krant helpt u op weg KOUDEKERKE - Met een korte, so bere plechtigheid is zaterdag mogen onder bijzonder grote belangstelling de afgelopen woensdag in Koudekerke op 75-jarige leeftijd overleden heer P. Flipse ter aarde besteld. Aan het graf op de algemene begraaf plaats te Koudekerke stond burge meester S Francke geruime tijd stil bij de persoon Flipse en diens verdiensten in de afgelopen jaren als raadslid en 'man van het verenigingsleven' voor Koudekerke. „Twee jaar geledenal dus de burgemeester, „hebben wij af scheid van hem genomen als raadslid. Maar zijn belangstelling voor gemeen tezaken bleef onverflauwd Hij kwam dikwijls met eigen gemotiveerde ge dachten - alles in het belang voor de gemeente. Eigenlijk stonden we steeds verbaasd, hoe hij het heeft gedaan. Ze ker als we in aanmerking nemen dat zijn gezondheid dikwijls te wensen overliet Zijn ijzersterke wil hebben hem door veel narigheid heen geholpen Het is met weemoed dat we dit overdenken, het is met dankbaarheid voor alles wat Flipse in het belang van de gemeente heeft gedaan Nadat burgemeester Francke zijn schets van leven en werken van de heer Flipse had beëindigd, nam ds. M. J. de Jong uit Koudekerke de leiding van de plechtigheden over Naast familie, vrienden en kennissen van de overlede ne. werd de begrafenis bijgewoond door vele mensen uit het verenigingsleven, raadsleden en oud-raadsleden, werk nemers van het bouwbedrijf Flipse en oud-burgemeester J. L. Dregmans. De baar werd gedragen doormensen van de vier verenigingen die de heer Flipse heeft opgericht Het graf was overdekt met bloemen. De heer Flipse heeft zij in Koudekerke op velerlei gebied op bijzondere wijze verdienstelijk gemaakt. Hij was de stichter van een bouwbedrijf, dat in de loop der jaren is uitgegroeid tot een be drijf met meer dan 60 man personeel en dat in Koudekerke een belangrijke eco nomische functie vervult. Dat de heer Flipse zich waarlijk niet beperkte tot de uitoefening van zijn bedrijf blij kt uit het respectabel aantal functies, die hij bui ten dit bedrijf heeft bekleed. Na de bevrijding is mede door hem de kiesvereniging gemeentebelang opge richt, namens welke groepenng hij vanaf septemberl946 tot 1 juli 1966 on afgebroken lid van de raad der ge meente Koudekerke is geweest. Daarop aansluitend maakte hij deel uit van de raad der gemeente Valkenisse. welke functie hij in septemberl974 neerlegde. In 1926 werd hij voorzitter van de com missie belast met. de organisatie van het ringrijden in Koudekerke. waaruit in 1951 de Koudekerkse ringrijdersvereni- ging is ontstaan Daarvan is hij een aan tal jaren voorzitter geweest. Ook bij het oprichten van de Zeeuwse ringrijder- svereniging was hij een stimulerende kracht. In 1935 was hij medeoprichter van de VW Koudekerke. waarvan hij de func tie van penningmeester heeft vervuld tot 1968. In 1948 was hij een van de be langrijke ersonen bij de oprichting van de Voetbalcombinatie Koudekerke, van welke vereniging hij voorzitter is ge weest vanaf de oprichting tot 1970. Daarnaast was hij medeoprichter van de schietvereniging Koudekerke, welke vereniging na de oorlog is ontbonden en heeft hij zich vele jaren verdienstelijk gemaakt voor de vrijwillige brandweer Koudekerke als onderbrandmeester. Voor de vervulling van deze functies werd hem in 1963 de eremedaille ver bonden aan de orde van Oranje Nassau in goud verleend. Bij zijn afscheid bij de verschillende verenigingen werd hij be noemd tot erevoorzitter van de Koude kerkse ringrijdersvereniging en VCK alsmede relid van de VW Koudekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 6