PAUZE IN EVACUATIE UIT TEL AL-ZATAAR 3] Staatscommissie onderzoekt de oorzaak van Italiaanse giframp Nieuw bestand Syriërs en Palestijnen PZC/ Handelsorganisatie voor derde wereld Bondsrepubliek: West-Berlijn maakt deel uit van de EEG Graafarm Viking zit weer vast Andreotti bindt strijd aan met de inflatie Engelse krant meldt inzetten huurlingen Vrees voor 200 doden in Colorado GROEN GAZON DONDERDAG 5 AUGUSTUS 1976 bin nen-buiten land BEIROET (RTR, UPI, AFP) - Het Rode Kruis heeft de evacuatie van gewonden uit het Palestijnse vluchtelingenkamp Tel Al- Zaatar bij Beiroet woensdag, na de overbrenging van 243 gewon den, opgeschort tot de veiligheid van de konvooien is gewaar borgd. De vertegenwoordigster van het Rode Kruis, mejuffrouw Michele Mercier. zei dat de auto van een arts door een kogel was getroffen en dat het schieten op het kamp woensdag werd hervat net toen de laatste vrachtauto wegreed. Het incident bewoog het Rode Kruiser- toe de plannen voor de derde evacuatie-actie op donderdag op te schorten. Mejuffrouw Mercier wees er echter met nadruk op dat er geen sprake was van een annulering, maar van een 'pauze'. Zij zei dat men hoopte vrijdag de evacuatie te kunnen hervat tenen dat de rechtse partijen die hel ter plaatse voor het zeggen hebben, 'volle dige en algehele samenwerking' had den toegezegd. In de auto van de Franse Rode Kruis- arts Pascal Grellaty zaten drie kinderen toen de wagen op hel verzamelpunt door de kogel was getroffen, overigens zonder dat een der inzittenden werd ge troffen. Een granaat in het hervatte vu ren kwam terecht op het voetbalterrein waar het konvooi de gewonden ophaalt Ook hier bleven nare gevolgen uit, ver- Zaatar. omdat ze her en der verspreid zijn en er geen controlemogelijkheid is. Geschat is dat het totaal aantal gewon den vierduizend bedraagt. Generaal-majoor Hassan Ghoneim. commandant van de 2.300 man sterke vredesmacht van de Arabische Liga, maakte gisteren bekend dat alle strij dende partijen hun handtekening had den gezet ondereen nieuw bestand, dat vanochtend om zes uur onze tijd ingaat. De bekendmaking viel samen met be richten uit Damascus dat overleg tus sen Synè en de Palestijnen heeft geleld tot een akkoord over de oprichting van een gemeenschappelijk Syrisch- Palestijns-Libanees comité voor hel toezicht op het bestand waartoe Syrlè en de Palestijnen vorige week tijdens de ondertekening van een verzoeningsdo cument oproepen. Huurlingen In Libanon strijden ongeveer 20 Britse huurlingen aan de zijde van de conser vatieve christelijke groeperingen, al dus het Britse blad 'Daily Express'. Volgens een van degenen die huurlin gen recruteren. sergeant John Best. zouden onlangs twee Britse huurlingen in Libanon zijn gesneuveld. Israëlische regeringskringen hebben woensdag meegedeeld, dat Israëlische militairen geheim overleg hebben ge voerd met Libanese troepen om guerrilla-activiteit vanuit Zuid-Libanon te voorkomen Deze besprekingen, onder auspiciën van de Verenigde Naties, vonden plaats op verzoek van het Libanese Arabische leger van luitenant Achmed C'hatib. een dissidente strijdgroep die het me rendeel van Zuid-Libanon controleert. Volgens berichten van de Israëlische radio en televisie zouden de Libanese onderhandelaars Israël verzekerd heb ben, dat zij niet zullen toestaan, dat Pa lestijnse guerrillastrijders weer vanuit Zuid-Libanon acties tegen Israël gaan ondernemen. VOORSTEL IN MEXICO GENEVE (RTR) - Aan de conferentie van ontwikkelingslanden die volgende - maand in Mexico wordt gehouden zal worden voorgesteld een organisatie in het telde mejuffrouw Mercier. De laatste jeVen te roepen die volmacht krijgt voor onderhandelingen over de export van vrachtwagen van het konvooi had het produkten van de derde wereld naar de industrielanden. Dit is woensdag meege- terrein net verlaten..Niettemin kunnen deeld door Samir Mochtar uit Egypte, voorzitter van de commissie die op het ■wo rtit mot to ïmht mwotton" 101 w ogenblik in Geneve bezig is met de voorbereiding van de conferentie in Mexico. we dit niet te licht opvatten", zei ze tegen journalisten. Michele Mercier zei dathetmoeilijkwaseenjuisteopgave te doen van het aantal gewonden in Tel Al LOVELAND (UPI) - Het aantal slach toffers van de overstroming in een ra vijn in de Amerikaanse staat Colorado is gestegen tot 99. Dinsdag werden nog elf lijken geborgen uit de dikke laag modder in het overstroomde gebied. De autorieiten vrezen dat het uiteinde lijke dodencijfer tot 200 zal oplopen. KERNREACTOR ZUID-AFRIKA (Slot van pap. 1) leden hadden behandeld, met vakantie. Berichten in Zuid-Afrika als zou de Ne derlandse regering alsnog een schrifte lijke waarborg aan de Amerikanen heb ben gegeven, werden door het ministe rie van economische zaken ten stelligste ontkend. Deze schriftelijke waarborg aan de Amerikanen zou door de Neder landse regering slechts worden verleend als ook het Amerikaanse gouvernement garant zou staan. Nadat het kabinet-Den Uyl had beslo ten iemand naar Washington te zenden om opheldering te vragen, maakte Escom bekend dat de termijn waarbin nen de opdracht moest worden aanv aard, was verstreken en dat men de le vering aan Frankrijk had opgedragen. De Nederlandse missie naar Washing ton werd toen afgelast. Waarnemers in Pretoria wijzen er echter op dat Zuid-Afrika thans Frankryks be langrijkste klant geworden is en dat Pa rijs van plan is om de bouw van vijftien eigen kernreactoren met Zuidafri- kaanse middelen te financieren De Zuidafrikaanse opdracht, die vol gens betrouwbare inlichtingen werk aan minstens 200 Franse bedrijven zal verschaffen, betekent omgerekend on geveer 25 miljoen werkuren. Dat is uit eraard een factor, die zeker in deze tijd van nog steeds toenemende werkloos heid een beslissende rol zal spelen. Volgens Mochtar zou de organisatie moeten bestaan uit vertegenwoordigers van de producentenraden in de ontwik kelingslanden. Zij zou naar zijn mening een belangrijke rol kunnen spelen bij het scheppen van waarborgen voor le vering en prijzen van de voornaamste produkten uit de derde wereld. Daarbij zou men de werkzaamheden van de GATT (Algemene Overeenkomst voor Tarieven en Handel) als voorbeeld kun nen nemen. De besprekingen in Geneve worden ge voerd in het kader van de Groep van 77 De naam herinnert aan de eerste confe rentie over samenwerking tussen ont wikkelingslanden. waaraan inderdaad door 77 landen werd deelgenomen In middels is de groep tot meer dan hon derd landen aangegroeid. Peking: Nieuwe aardbeving is onwaarschijnlijk PEKING (AFP. DPA)-De Chinese auto riteiten hebben woensdagochtend meegedeeld, dat een nieuwe aardbe ving in het gebied van de hoofdstad Pe king met een kracht van meer dan zes op de 12-puntsschaal van Richter nu onwaarschijnlijk is geworden. De mogelijkheid dat zich toch een der gelijke schok voordoet, mocht echter niet geheel worden uitgesloten Deze verklaring van een woordvoerder van de Chinese regeringsvoorlichtings dienst volgt op eerdere waarschuwin gen. dat er rekening moest worden ge houden met een nieuwe zware aardbe ving. Naar van medische zijde in Peking werd vernomen, zijn daar ongeveer 50 men sen als gevolg van de aardschok van een week geleden om hetleven gekomen. De zes miljoen inwoners van de hoofdstad bivakkeren nog steeds opstraat. Een delegatie van vooraanstaande par tijfunctionarissen en ministers, onder leiding van premier Hua Kwo-Feng, be zoekt het door zware aardbevingen ge troffen noordoostelijke gedeelte van China. De delegatie is verdeeld over drie ploegen die afzonder lijk de steden Tangsjan, Tientsjin en Peking aandoen. De inspanningen van deze hoge partij leiders en regeringsleden is voor waar nemers een bewijs dat de ramp catastro fale vormen aangenomen heeft. Besloten is dat op de agenda van de conferentie in Mexico onder meer zul len staan: overdracht van technologi sche kennis, samenwerking op han delsgebied, financiering van de handel en versterking van de' betrekkingen tussen de arme en de rijke landen. Aanwijzing naar identiteit van vrouw in koffer BREDA (ANP) - Woensdagavond laat heeft de Bredase politie een belang rijke aanwijzign gekregen om de iden titeit vast te kunnen stellen van de vouw van wie het stoffelijk overschot afgelopen zondagochtend in een koffer in de Bredase binnenstad is gevonden. Het betreft een foto met daarop enkele meisjes Één van de twee Marokkanen, die ervan verdacht worden de hand ge had te hebben in hetoverlijden van deze vrouw, heeft haar positief op de foto herkend De foto is woensdagavond in handen van de politie gespeeld door een man die absoluut anoniem wil blijven. Hij vertelde, dat hij in de zomer van 1975 in Parijs in contact was gekomen met een Algerijns meisje en dat hij haar later een lift naar Nederland had aangebo den. Dit meisje liet hem tijdens de rit de foto zien, die in de auto is blijven liggen. De voornaam van de lifster was Chrira. MONTAUBAN: Om te protesteren tegen de invoer van Spaanse perziken in verschillende landen van Europa hebben de boeren van Zuid-Frankrijk twintig ton perziken weggegooid. De kostelijke vruchten werden naderhand met petroleum overgoten om te voorkomen, dat voor bijgangers ze nog konden meenemen om op te eten. REACTIE OP RUSSISCHE WAARSCHUWING Bonn zal minister Gromyko antwoor den na eerst overleg te hebben gepleegd met de andere westerse landen. BONN (AP. RTR) - De Bondsrepubliek heeft woensdag pogingen van de Sow jet- Unie. die beogen te beletten dat de bevolking van West-Berlijn deelneemt aan de voorgestelde rechtstreekse verkiezingen van het Europese parlement, van de hand gewezen. De BredasèpoÜSi «déTefoto'nöglïêt BerUJn h™" va" hef b«i" aa" dee' ulteemaakt van de Europesearemeen- ger/,' mo/om?n schan. zei reeerineswoordvoerderGmenewald woensrlae-oneen persconferentie. J De 'Berlijnologen' van de Amerikaan- vrijgeven in dehoop via de nu verkregen gegevens achter de naam van het slach toffer te komen IETS WARMER Weersverwachting van het KNMI tot donderdagavond. Droog en zonnige perioden. Zwakke tot matige wind uit west tot noordwest. Maximumtemperaturen omstreeks 21 graden. Vooruitzichten voor vrijdag en zater dag AANGENAAM ZOMERWEER Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland Voor vrijdag aantal uren zon 5 to 15, min. temp omstreeks 12 graden, max. temp., omstreeks 22 graden. Kans op een droge periode van min stens 12 uur: 95 procent Kans op een geheel droog etmaal: 90 procent. Voor zaterdag: aantal uren zon: 5 tot 15. Min. temp. omstreeks 12 graden, max. temp., omstreeks 22 graden Kans op een droge periode van min stens 12 uur: 95 procent. Kans op een geheel droog etmaal: 90 procent. N.B. Voor de temperaturen geldt voor vrijdag een marge van 2 graden en voor zaterdag een marge van 3 graden rond de opgegeven waarden Strandweersverwachting Langzaam maar zeker wordt het strandweer aangenamer Vandaag zon nig en droog. 20 tot 21 graden, zeewater 19 graden Zwakke zeewind Vooruitzichten: Hoge druk met meer zon. Iberisch schiereiland. Frankrijk en Italië: warm zomerweer met maximum temperatu ren van 28 tot 35 graden. Zuid-Duitsland. Oostenrijk. Joegoslavië en Griekenland: overwegend droog en zonnig weer met maximum temperaturen van 25-3C graden Engeland, Noord-Duitsland. Beneluxlanden, Zuid-Denemarken: droog en Vrij zonnig weer, maximum temperaturen 22 tot 28 graden schotland, Noorwegen. Zweden cn Finland: wisselvallig met maximum temperaturen van 18 tot 25 graden Weer in Europa PASADENA fRTR) - De graafarm van Viking 1 heeft het dinsdag voor de tweede maal na de landing op Mars laten afw eten, zo maakte het vluchtlei- dingscenlrum in Pasadena woensdag bekend De drie meter lange arm. vertelde woordvoerder Allan Wood, blokkeerde dinsdag plotseling, net op het moment dat hij zich met een nieuwe schep oranjerode Marsgrond aan het intrekken was. Hierdoor kon het tweede mon ster Marsbodem niet worden gedeponeerd in de mini-laboratoria van de Marslander en is een chemische analyse ervan voorshands niet mogelijk. Die analyse is van groot belang voor de verdere evaluatie van de zaterdag in Pasadena ontvangen gegevens, waaruit geleerden de zeer voorlopige conclu sie trokken dat er op Mars wellicht microscopische vormen van leven aanwe zigzijn In Pasadena werd het mankement pas ontdekt bij bestudering van de foto's die - op zich al met vertraging - dinsdagavond bij het vluchtleidings- centrum binnenkwamen. Op een van de foto's zag men dat de arm halverwege was blijven steken. In het vluchtleidingscentrum heeft men nu de keus uit twee mogelijkheden: of men doet een derde poging, maar in dat geval moet men eerst weten wat er mis is met de arm, of men geeft het sein voor de proeven, ervan uitgaande dat er inderdaad voldoende Marsstof in de analysekamer zit. Inmiddels neigen de experts steeds meer naar een chemische verklaring voor de gasvorming die zaterdag aanleiding gaf tot voorbarig enthousiaste berich ten als zou er reeds microscopisch leven op Mars zijn aangetoond. Op de foto van de Viking I staat niet. wat men verwacht had te zien: name lijk een van de poten van het ruimtevoertuig. De platte voet van het lan- dinggeslel is echter meer dan een decimeter weggezakt in het korrelige oppervlak van Mars. waarna de zo ontstane kuil weer is volgelopen. Het- weinig samenhang vertonende- oppervlaktemateriaal van de Rode Planeet lijkt veel op dat wat ook de maan bedekt. hap.zciregeringswoordvoerderGruenewald woensdagopeen persconferentie. In een nota aan de Bntse, Franse en Amerikaanse autoriteiten had de Sowjet-mimster van buitenlandse za ken Gromyko dinsdag gezegd het deel nemen van West-Berlijn aan de verkie- De stad behoorde tot de EG onder het verdrag van Rome - en dat was al zo voor het vierlandenakkoord - over de voormalige Duitse hoofdstad 'West-Berlijn wordt al vertegenwoor digd in het Europese parlement en het moet worden vertegenwoordigd in het rechtstreeks verkozen parlement' se. Britse. Franse en Westduitse minis teries van buitenlandse zaken zullen zich binnenkort veraden over de Sou jet^Russische waarschuwing. Een Britse zegsman deelde mee dat dit beraad zal plaatsvinden in Bonn. op een nog nader vast te stellen datum. Te gelegener tijd. aldus de zegsman, zal men de SowjetrUnie dan op dit punt van repliek dienen. Inmiddels wezen ook Britse deskundi gen er wel op. dat de Duitsers indertijd in het verdrag van Rome - de geboor- zingen te beschouwen 'als een ernstige schending van het vlerlanden-akkoord'. Door een Amerikaanse woordvoerder van de drie westerse bezettingsmo- gendheden in West-Berlijn is woensdag gezegd dat het stadsdeel in het Euro pese parlement zou worden vertegen woordigd op een wijze die strookt met degealUeerderecht«l en verantwoorde- dbEG - beb- lijkheden laten vastleggen dat de bepalingen daarvan tevens van toepassing zouden De nota van minister zal. voegde hij er zijn op West-Berlijn. aan toe. zorgvuldig worden bestudeerd In Brusselse EG-kringen verwees men en dan beantwoord. eveneens naar een dergelijke passage. STEUN VAN COMMUNISTEN Rijkswaterstaat betaalt ruim miljoen na schade door verzakking LEEUWARDEN - Rijkswaterstaat zal het watersportbedrijf Twellegeea in het Friese Uitwellingerga bij Sneek een bedrag van 1,3 miljoen schade vergoe den. Het bedrijf heeft last gehad van verzakkingen die werden veroorzaakt door de bronbemaling die w erd toege past om de bouwputten van de tunnel onder het Sint-Margrietkanaal droog te houden. Gebouwen in de omgeving zijn daar door verzakt en hebben schade opgelo pen. Ook landerijen gingen verzakken ROME (RTR, AFP) - Premier Giulio Andreottie heeft woensdag het Italiaanse en er ontstonden scheuren in. In een parlement op de hoogte gebracht van zijn regeringsprogramma dat staat of valt paar gevallen braken koeien daar hun bÜ dc goedkeuring van de communisten die van hun instemming zullen laten poten De schade aan de voormalige zuivelfa briek waarin het watersportbedrijf is gehuisvest, is aanzienlijk. Op een gege ven moment kwam het zo ver dat bouw en woningtoezicht van de gemeente verbood dat er nog langer mensen in be paalde gedeelten mochten komen we gens gevaar voor instorten. Op het ter rein rond het gebouw is daarom een aantal keten geplaatst waarin de win kel. het kantoor, de werkplaats en de zeilschool onderdak kregen De eigenaar van het bedrijf, de heer Huisman, had 1,7 miljoen gulden scha devergoeding geëist Hij is echter ak koord gegaan met de 1.3 miljoen die rijkswaterstaat in het vooruitzichtstelt. De heer Huisman is eigenaar van The Great Escape en The Norseman, welke schepen respectievelijk hebben deelge nomen aan de London-Sydney Race en de Tall Ships Race ADVERTENTIEI Uw gazon weer groen ais gras (binnen enkele dagen) VAM- Siertuincompost strooien en water geven meer is niet nodig - VAM daar zit alles in. Verkrijgbaar bij uw tuinwmkel blijken door zich te onthouden van stemming. Waarnemers menen dat 't programma zoals dat door Andreotti werd gepresen teerd in grote trekken overeenkomt met het eisenpakket van de communisten met name tenaanzien van de aanpak van economische en sociale problemen. Andreotti beloofde het parlement dat zijn kabinet al het mogelijke zal doen om de inflatie van 20 procent terug te brengen en de strijd tegen de werkloos heid op grote schaal zal aanbieden, ook de tekorten op de betalingsbalans zul len ruimschoots de aandacht krijgen. Bovendien zegde Andreotti toe dat het overheisbeleid zal worden gecentrali seerd om de burocratie terug te dringen. In een interview verklaarde Giorgio Napolitano. lid van t secretariaat van de communistische partij, dat zijn partij zich inderdaad zal onthouden van stemming gezien de economische be leidsplannen van het kersverse kabinet AdreottL De premier liet ook weten dat hij zal proberen bij het Internationale Monetaire Fonds een aanvullende le ning los te krijgen van 500 miljoen dollar en er bij de Westduitse regering op zal aandringen de vervaldatum van een le ning van 2 miljard dollar per 1 sep tember uit te stellen. De Italiaanse landbouw zal worden opgekrikt met een speciaal hulpverleningsprogramma aat past m het totaal van een voedsel- plan. Aberdeen, geheel bewolkt Athene, onbewolkt Berlijn, zwaar bewolkt Bordeaux, onbewolkt Frankfurt, zwaar bewolkt Genève. licht bewolkt Helsinki, licht bewolkt Innsbrück. regenbui Kopenhagen, zwaar bewolkt Lissabon, onbewolkt Locamo. licht bewolkt Londen, zwaar bewolkt Luxemburg, half bewolkt Madrid, onbewolkt Malaga, licht bewolkt Mallorca, onbewolkt München, onweer Nice, half bewolkt Oslo, licht bewolkt Parijs, zwaar bewolkt Rome. onbewolkt Split, licht bewolkt Stockholm, regenbui Wenen, zwaar bewolkt 20 graden 30 graden 18 graden 32 graden 20 graden 27 graden 19 graden 19 graden 17 graden 36 graden 27 graden 23 graden 21 graden 37 graden 27 graden 28 graden 18 graden 25 graden 17 graden 25 graden 27 graden 28 graden 18 graden 21 graden BA YER-LEVERKUSEN STOPT VOORLOPIG PRODUKTIE TRICHLOORFENOL ZON EN MAAN 6 augustus Zon op 05.09 onder 20.21 Maan op 17.39 onder 01.26 ROME (AFP) - De nieuwe Ita liaanse premier Guilio And reotti heeft woensdag een technisch-wetenschappelijke commissie belast met een on derzoek naar de giframp in het gebied rond Seveso, ten noorden van Milaan. De Italiaanse regering wil ook de slachtoffers van het door een giftig gas besmet gebied rond Seveso via een speciale wet hulp bieden. In de wet is financiële hulp voorzien voor de economie van het getroffen gebied en voor maatregelen die de streek gift- vrij moeten maken. De nieuwe wet werd dinsdagavond door het nieuwe Italiaanse kabinet be sproken. Details ervan zijn nog niet be- kendgemaakt. De bevolking van dat gebied werd ruim drie weken geleden getroffen door het uiterst zware gif TCDD (dioxine), dat was gevormd in - en uitgestoten door een 'wild' gewor den reactor in de chemische fabriek Icmesa te Seveso. Tientallen mensen zijn met klachten in ziekenhuizen behandeld, honderden bewoners zijn inmiddels uit de streek geëvacueerd en verdere evacuaties worden niet uitgesloten geacht De door Andreotti benoemde commis sie gaat onderzoeken hoe hei gil, uat nog steeds als een fijn poeder in de atmos feer aanwezig is. kan worden geneutrali seerd en ook hoe de bevolking afdoende kan worden beschermd tegen verdere kwalijke effecten. Voorzitter IS professor Aldo Cimmino, hoofd van de Italiaanse gezondheids raad. De leden zijn zeven geleerden, waaronder artsen die gespecialiseerd zijn in industriële vervuilingsvraag- stukken. Ba ver In samenhang met de ramp in Noord- Italié heeft het Westduitse coneern Baver in Leverkusen zijn produktie van triehloorfenol voorlopig stopgezet. Bij de produktie van die chemische grondstof is in Seveso - door overver hitting het zwaar giftige dioxine ont staan. Bayer deelde mee dat de in Leverkusen toegepaste produktiemethode naar menselijke maatstaven veilig wordt geach Het bedrijf wil echter eerst pre cies weten wat er bij Icmesa is misge gaan, alvorens te besluiten of de pro duktie in Leverkusen kan worden her vat De NAVO in Brussel heeft woensdag ca tegorisch tegengesproken dat er bij Ic mesa strijdgassen voor het bondge nootschap worden of werden vervaar digd Bepaalde berichten in de pers hadden op die mogelijkheid gezinspeeld, maar het NAVO-hoofdkwartier verwees der gelijke speculaties in een korte verkla ring naar het rijk der fabelen. Directie: F van de Velde. K. Scherphuis en W. F de Pagter. Hoofdredacteur: G A de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M. P Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60, tel. (01184) 15144. Middelburg: Markt 51. tel (01180) 27651 Goes: Grote Markt 2. tel. (01100) 16140. Temeuzen: Nieuwstraat 22, tel. (01150) 4457 Hulst: Steenstraat 6, tel. (01140) 4058. In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondaq t/m vrydag vanaf 19.00 uur. (Ó1184) 15144 Telefoonnummers buiten kan- Advertentie-afdeling (01186)1584 's Zaterdags (01184) 15144 van 9 00-11.30 uur. Redactie (01184)14796. Voor klachten bezorging op za terdag: de plaatselijke kantoren van 9 00-11 30 uur Expeditie: (01183) 63533 Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144 Zondagavond van 20.00 tot 22 00 uur Abonnementsprijzen per kwartaal f 37,75; franco per post f 42.-. per maand 12.75, losse nummers 0,55 (inclusief 4 pet. btw) Advertentietarieven 77 cent per mm; minimumprijs per advertentie 11,55. ingezon den mededelingen 2'/rx tarief. Voor boeven bureau van dit blad 2,50 meer Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag Alle advertentieprijzen exclusief 4 pc» btw Giro: 35 93 00, Provinciale Zeeuwse Courant. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3