PZC Run van Belgen op 'goedkope' Nederlandse blikgroenten pzc/. Russen tegen Westberlijnse inbreng in Europees parlement Wereldraad niet tevreden met akkoord Amro-bank over leningen Zuid-Afrika NOG EENS DUIZEND MENSEN UIT HET GIFGEBIED GEHAALD Verdachten moordzaak Bij één inwoner van Tiel lichte verhoging van arseengehalte bloed KANS OP HOGERE PRIJZEN IN NAJAAR 'Voorzorgsmaatregel' in Italië Heroïne-bende PEKING WOONT NOG STEEDS OP STRAAT 'GROVE SCHENDING' VIERMOGENDHEDEN-AKKOORD WOENSDAG 4 AUGUSTUS 1976 binnen-buitenlarid (Van onze correspondent) DEN HAAG - Groentenhandelaren en supermarkten in het zuiden van ons land worden op het ogenblik overspoeld door kooplustige Belgen, die het vooral voorzien hebben op onze verse groenten en blikgroenten. De groothandelaren die deze winkels bevoorraden, kunnen de vraag haast niet meer aan. De oorzaak van dit alles is de slechte oogst van dit jaar in België en Frankrijk, waardoor de groenten daar haast onbetaalbaar geworden zijn. In Nederland liggen deze prijzen nog een stuk lager, omdat de conservenfabrie- Icen in ons land nog volgens oude contracten en uit oude voorraden leveren. SLECHTE OOGST IN BELGIE EN FRANKRIJK OORZAAK In Nederland zijn de blikgroentenprij- zen nu nog normaal, onzeker is hoe lang dat nog zo zal blijven. Want de uiterst droge zomer is ook aan de groenten- en fruittelers in ons land niet ongemerkt voorbijgegaan. De eerste oogst was een tegenvaller. Voorde naoogst heeft men betere verwachtingen, maar hel zal geen 'vetpot' zijn. Het ligt dus voor de handdatinhetnajaarook in Nederland de prijzen voor blik- en potgroenten zullen stijgen. Volgens de Vereniging van Nederlandse Groenten en Fruit Verwerkende Indus trieën zal het in Nederland niet zo erg worden als op dit moment in België en Frankrijk. Wel krijgt men de indruk dat de mensen vooral bonen hamsteren, aangezien daarvan een schaarste wordt verwacht. Door de sterke afname raken de conservenfabrieken sneller door hun oude voorraden heen. Zij zijn nu bezig de nieuwe oogst te verwerken Invriezen Bij Iglo is een sterke toename van de verkoop van dlepvnesgroenten gecon stateerd. De perschef van Unilever, waarvan Iglo deel uitmaakt, verklaart deze stijging doordat de diepvries- groenten momenteel aanmerkelijk goedkoper zijn dan verse groenten Maar. zo zegt hy. het lijkt hem niet dat er van hamsteren sprake zou zijn Boven dien niet iedereen heeft een vrieskast Omdat de oogsten van doperwten, sperciobonen en tuinbonen erg zijn tegengevallen, is het aannemelijk dat de prijzen van deze diepvriesgroenten zullen gaan stijgen. Men hoopt het te kort dat bij deze soorten optreedt, te kunnen compenseren met spinazie en de najaarsgroenten die nog moeten komen. Bij Hero is de verkoop van ingeblikte groenten de laatste weken verdubbeld, vergeleken met vorig jaar. De eerste nieuwe-oogstprodukten van Hero staan al in de winkels en hebben een lichte prijsstijging ondergaan. Of deze ten dens zich zal voortzetten, kon men nog niet zeggen. Ook bij Albert Heijn is een stijging te merken van de verkoop van blikgroen ten Maardatis wel plaatselijk, vooral in het zuiden van het land In het noorden is alles normaal gebleven, en zelfs al zou ook daar de verkoop omhoog gegaan zijn, dan is er nog geen reden tot paniek Conservenfabriek Hak in Breda heeft ook last van de slechte oogst. Volgens een woordvoerder van de onderneming kunnen prijsstijgingen bij Hak dan ook niet uitblijven. Deze kunnen overigens niet te hoog worden, uit concurren- tieoverwegingen Zoals dinsdag gemeld zijn intussen op DEN HAAG (ANP) - Philip Pot ter, secretaris-generaal van de Wereldraad van Kerken, heeft in een uitvoerige brief aan de Amro-bank uiteengezet waarom de wereldraad blijft bij zijn standpunt dat banken geen leningen zouden moeten ver schaffen aan Zuid-Afrika. De raad van bestuur van Amro had in een brief aan de wereldraad die boycot-oproep afgewezen, met onder meer als argument dat de bank niet voor politieke doeleinden mag worden gebruikt. Ook meent de Amro dat be strijding van de apartheid niet wordt gediend door economisch en geestelijk isolement van Zuid-Af rika, en dat er tal van andere landen zijn met regimes die men verwerpelijk kan vinden. Potter antwoordt daarop dat de wereld raad. anders dan de Amrobank. de 'spe cifieke aspecten van het geval-Zuid- Afrika niet buiten beschouwing kan la ten'. Zuid-Afrika heeft zichzelf tot spe ciaal geval gemaakt. ,,Wat Zuid-Afrika van elk ander land doet verschillen is datzijn grondwet elke mogelijkheid uitr sluit een samenleving te doen ontstaan, waarin mensen worden beoordeeld naar hun menselijke waarden, en niet op grond van hun huidskleur Een beleid dat mensen indeelt op basis van huids kleur is fundamenteel anti-chnstelijk", aldus Potter. Zuid-Afrika heeft zichzelf geïsoleerd. Wie zegt dat Zuid-Afrika wordt geïso leerd door leningen te weigeren, negeert ZONNIGE PERIODEN Zonnige perioden en slechts hier en daar een bui. Maximumtemperaturen omstreeks 20 graden. Meest matige wind tussen noordwest en noord. StrandwcerverwachtingVandaag geen buien meer. wel flinke opklarin gen. Matige zeewind. 20 tot 22 graden zeewater 19 graden. Vooruitzichten zonnig en geleidelijk iets warmer. Vooruitzichten voor donderdag en vrijdag: Overgang naar droog en vrij zonnig Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland Voor donderdag: Aantal uren zon: 0 tot 9; min. temp omstreeks 14 graden, max temp.: om streeks 20 graden, kans op een droge periode van minstens 12 uur 95 pro cent; kans op een geheel etmaal. 80 procent. Voor vrijdag Aantal uren zon: 0 tot 9. min temp omstreeks 13 graden; max temp om streeks 21 graden, kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 pro cent; kans op een geheel droog etmaal: 80 procent. Ierland, Schotland. Middcit-Fngcland. Scandinavië. Benelux en Duitsland: veran derlijke bewolking, plaatselijk wat regen oi een bul. temperaturen 17-22 graden Noord-Frankrijk. Alpengebied. Zuid- Engcland: penoden met zon. 20-25 graden de veilingen zijn de groentepiijzen aan het dalen ..Deze daling, die vorige week vrijdag inzette, zet nu door. Wij ter- wachten dal deze prijsdaling tol hall augustus m een langzaam tempo zal doorgaan, doch dat deze daling zich daarna in een fors tempo zal doorzet ten Dit is de mening van ir. A M Sweep van het Centraal Bureau voor Tuinbouwveilingen Ook vlees Ook vlees en vleeswaren zullen de ko mende tijd duurder worden. Dit als ge volg van een verhoogde vraag naar vlees. Tijdens de droogteperiode liep de vraag naar vlees terug, terwijl het aanbod groter was dan normaal. Nu het warme weer voorbij is. neemt het extra aantal slachtingen afen stijgt de vraag. Toch ligt de prijs van slachtvee nog om slechts driekwart van de streefprijzen van de EEG. Staking op Zanderij PARAMARIBO (ANP) - Het grondper soneel van de Surinaamse luchthaven Zanderij is maandag in staking gegaan na het vastlopen van onderhandelin gen met de regering over uitbetaling van overuren. Het vliegveld is tot na der order gesloten. Een KLM-vüegtulg kreeg gistermiddag echter nog wel toestemming om te lan den omdat een patiënt met spoed naar Nederland vervoerd moest worden 'ZUID-AFRIKA SPECIAAL GEVAL' dat. en negeert ook uat meer dan öu pro cent, van de bevolking van dat land al geïsoleerd is van het besluitvormings proces, aldus Potter Macht Ook het argument dat de bank niet 'aan politiek mag doen' gaat volgens de we reldraad niet op. Banken beheren kapi taal en streven uit de aard van het be drijf naar kapitaalsvermeerdering. Kapitaal is macht cn machtsuitoefe ning dient altijd politieke doeleinden. Het besluit een lening al dan niet toe te kennen is een politiek besluit. De Zuid afrikaanse regenng zeg t zelf dat buitenlandse investeringen blijk geven van het 'vertrouwen in de economische stabiliteit en groei van Zuid-Afrika. Dat het Zuid-Afrika economisch goed gaat is naar het inzicht van de Zuidafri- kaanse regering te danken aan de 'ge zonde binnenlandse politiek'. Investe ringen verminderen de apartheid niet. maar in de praktijk is nooit getoetst of desinvestering misschien wel het einde van de apartheid kan bespoedigen, al dus Potter. Hij meent dat de Amrobank zelf belang heeft bij handhaving van de status quo in Zuid-Afrika. Kapitaalsinvesteringen in Zuid-Afrika behoren tot de meest winstgevende investeringen ter wereld. Die winsten worden gemaakt dankzij de apartheid, zodat het verdwijnen van de huidige Zuidafrikaanse regenng en ver zachting van de apartheid ook de be langen van de Amrobank zou schaden, zo meent Potter. Een woordvoerder van de Amrobank zeri dinsdag dat de bank later op de brief van de wereldraad zal reageren. SEVESO/ROME (DPAl - Uit het door een giftige gaswolk besmette gebied rond het Ita liaanse Seveso, bij Milaan, zul len nog eens 1000 kinderen en zwangere vrouwen worden geëvacueerd. Hiertoe hebben de Italiaanse gezondheidsauto riteiten dinsdag besloten. Het nieuwe evacuatiebesluit wordt een voorzorgsmaatregel ge noemd. Het betreft voorname lijk bewoners van de gemeen ten Desio en Cesano Mademo, die naar verluidt slechts in ge ringe mate zijn besmet door het meer dan drie weken gele den uitgestoten chemische vergif TCDD. PARAMARIBO - Toen een botenbouwer in Paramaribo dezer dagen het tijdelijke met het eeuwige verwisselde, bleek, dat hij zich voor zijn laatste reis een eigen 'boot' had gebouwd. Hij werd erin begraven. Een groep Franse onderzoekers zegt een middel te hebben ontwikkeld voor de bestrijding van de gifwolk Een van hen. Paul Cucchi. vertelde dinsdag in Lyon dat het middel bestaat uit na tuurlijke olieën die het gif kunnen neu traliseren. vervolgens afbreken en ei ook voor zorgen dat weer plantengroei mogelijk wordt. Het middel, dat uit sluitend natuurlijke bestanddelen heeft, is onschadelijk en kan vermengd met water in het getroffen gebied ver spreid worden, aldus Cucchi Dinsdag is het onderzoek van zwangere vrou wen uit het gebied voortgezet. Van de eerste 40 vrouwen die maandag werden onderzocht verklaarde zich slechts éën voorstander van abortus Bijna vier weken hebben de Italiaanse autoriteiten nodig gehad om een eer ste kaart van het besmette gebied te ontwerpen. Vandaag wordt deze kaart gepubliceerd. De giftige chemische stof TCDD was op 10 juli ontsnapt uit de chemische fabriek Icmesa in Seve so. De deeltjes van de gifwolk hebben zich neergezet in een gebied met een straal van zeven kilometer rondom het be drijf. waardoor gemeenten met samen honderdduizend mensen werden ge troffen. Dit Is dinsdagochtend vroeg bekendgemaakt door alle burgemees ters van de getroffen gemeenten en de plaatselijke gezondheidsautoriteiten. ..Dit wil niet zeggen dat de hele bevol king geevacueerd moet worden", zei de burgemeester van Desio. een van de getroffen plaatsen. ..Maar tenminste de kinderen onder de vijftien jaar en vrouwen die nog geen drie maanden in verwachting zijn. moeten de dag door brengen buiten de getroffen zone", voegde hij eraan toe. De zwangere vrouwen moeten zich voorts onder werpen aan medische controle in de consultatiebureaus die in het gebied zijn geopend Onzekerheid De situatie van de eerste groepen eva cua's wordt overheerst door onzeker heid. Bijna 200 mensen, uit Seveso en de onmiddellijke omgeving, werden vorige week ondergebracht in een modern hotelcomplex aan de rand van Milaan. Ze zitten er minstens voor een maand en de meesten verwachten zelfs dat het nog veel langer zal duren. Ook Grieken sturen onderzoekschip naai de Aegeïsche Zee ATHENE (DPA) - De Navtilos. het oceanografisch onderzoekings vaartuig van de Griekse marine, is maandag uit de vlootbass Salamis vertrokken om in de Noord-Aegeische zee naar olie te zoeken. Onlangs stuurde Turkije zijn Sismik I met hetzelfde doel naar de Aegeische zee Beide landen maken aanspraak op het continentale plat van de zee LONDEN (DPA) - Scotland Yard meent met de arrestatie van 16 personen een belangrijke heroïne-bende te hebben opgerold die zijn hoofdkwartier in het centrum van Londen had maar voor namelijk in de wijk Soho opereerde. Na een onderzoek van vijf maanden ging de Yard dinsdag tot actie over en 100 politiemannen arresteerden bij een raz zia 12 Chinezen, twee Chinese vrouwen en twee Britse vrouwen. Bijna ander halve kilo zuivere heroine is in beslag genomen De heroine bereikt Engeland doorgaans van Hongkong via Amster dam (Slot van pap. I) onhoudbaar en werd besloten een kof fer te kopen, daarin het lijk te sloppen en hem op een afgelegen plaats te depo- Het onderzoek naar de identitiel van de vrouw wordt met volle kracht voortge zet, maar de Bredase politie wacht daarbij op informatie uit Frankrijk. In de woning van O. werd kleding van het meisje aangetroffen waarin een medail lon zat waarin de letters A.C.E. en de datum 14 novembre 1953 staan gegra veerd De tweede verdachte, de 42-jarige Mo hammed V. die in zijn woning in Breda werd aangehouden na de verklaring van zijn vriend, ontkent volledig iets met de zaak te maken te hebben. De stiletto is nog met gevonden De politie heeft geen enkel feit dat kan Het ministerie van volksgezondheid van de Amerikaanse staat Pennsyl vania sluit niet uit dat de deelnemers aan een congres van oudstrijders, die aan den mysterieuze ziekte stierven, het slachtoffer van de Spaanse griep geworden zijn. Tot dusver zijn 19-oud- strijders die vorige maans het congres in Philadelphia bezochten, overleden wijzen op een bepaald motief voor moord of doodslag. De politie in Breda gelooft de verklaring van Mohammed O. dat het een ongeluk was - niet zonder meer. maar kan daar voorlopig geen fei ten tegenover stellen die in een andere richting zouden wijzen EVACUATIE UIT RAMP CANYON IN COLORADO LOVELAND (ITT) - Reddingsploegen in Loveland. Colorado, heen nu met heli kopters degenen geëvacueerd die wil den vertrekken uit de Canyon 'Big Thomson' waar dit weekeinde 88 men sen verdronken toen na een zware re genval een drie meter hoge 'muur" van water ontstond. Honderdvijfendertig huiseigenaren en kampeerders weigerden het gebied te verlaten. De reddingsploegen zoeken in de modder en de wrakstukken of er nog slachtoffers zijn in het gebied waar dui zenden mensen hun vakantie door brachten. KAMERLEDEN WILLEN SPOED ACHTER SUBSIDIE VERPLAATSING VERDUGT DEN HAAG (ANP) - Alle bloedmonsters van omwonenden van de chemische fabriek Verdugt in Tiel zijn thans door het rijksinstituut voor de volksgezondheid onderzocht. Bij een van de onderzochten is een lichte verhoging van het arseengehalte in het bloed gecon stateerd. rage voor de verplaatsing van Verdugt moet spoedig worden afgerond. Datisin het belang van de omwonenden, omdat de huidige plaats van het bedrijf voor hen ernstige gevaren met zich meeb rengt. aldus het tweede-kamerlid Van Ooijen ipvda) in dinsdag aan de minis ters mevrouw Vorrink van volksge zondheid en Lubbers van economische zaken gestelde schriftelijke vragen. De betrokkene is hierover ingelicht, zo heeft het ministerie van volksgezond heid en milieuhygiëne dinsdagmiddag meegedeeld. Het onderzoek naar het verspreidingspatroon van het natrium-arseniet in de omgeving van het bedrijf is nog niet afgesloten. Van daag zal het eerste rapport van het RTV over het ongeval in Tiel aan de be windslieden van volksgezondheid en milieuhygiëne worden aangeboden. Het overleg over een mogelijke rijksbijd- luchtverontreiniging te brengen. Daar door komen de vergunningverlening en de controle op de naleving bij de provin cie te liggen. Dergelijke bedrijven hebben nu alleen een hinderwetvergunning nodig, ver leend en gecontroleerd door de ge meente. Vanuit de meeste gemeenten hebben echter te weinig mankracht en deskundigheid om deze taken verant woord uit te voeren, aldus de milieufe deratie. Tivee leden van de medische hulptroepen voeden een baby die zaterdag, de dag waarop China voorde tweede maal door een aardbeving getroffen werd. geboren is in de Hopoi provincie in de buurt van Tangshan. De tweede aardbeving had niet de verwoestende kracht als de aardschokken van vorige u-eek. TOKIO (AP) - De beu oners van Peking zijn zi verblijf in tenten en andere onderkomens, ter aardschokken kunnen komen, voortduren. vijlde v voorbereiden op een lang larsrhuwingen dat i Midden en Zuid-Frankrijk. Italië. Noord- Spanje: zonnig, 25 tot 30 graden. Midden en zuid-Spanje. Portugal: zonnig en zeer warm. 30 tot 35 graden, plaatselijk 35-29 graden. Weer in Europa Aberdeen zw aar bew 18 gr Athene onbewolkt 30 gr Berlijn zwaar bew 9 gr Bordeaux onbewolkt 31 gr Brussel zwaar bew 19 gr Frankfort zwaar bew22 gr Genève onbewolkt 28 gr Helsinki licht bew 19 gr Innsbrück zwaar bew 25 gr Kopenhagen licht bew 20 gr Lissabon onbewolkt 34 gr Locamo licht bew 26 gr Londen licht bew 23 gr Luxemburg zw aar bew 21 gr Madnd onbewolkt 34 gr Malaga onbewolkt 28 gr Mnllorca onbewolkt 28 gr München zwaar bew22 gr Nice onbewolkt 25 gr Oslo zwaar bew 17 gr Parijs half bewolkt 25 gT Rome onbewolkt 28 gr Split onbewolkt 26 gr Stockholm regenbui 18 gr Wenen zwaar bew 21 gr Zurich zwaar bew 23 gr Casa Blanca zwaar bew. 27 gr Istanboel zwaar bew23 gr Las Palm as onbewolkt 28 gr Tel-Aviv licht bew29 gr Tunis onbewolkt29 gr ZON EN MAAN 5 augustus Zon op 05.08 onder 20.23 Maan op 16.46 onder 00.31 Er wordt op gewezen dt de mensen er het beste van trachten te maken en zich zeer gedisciplineerd betonen maar dat het leven primitief is en veel tentbewoners klagen over gebrek aan behoorlijke slaap. Over slachtoffers en materiele verliezen is door Peking nog steeds niets bekendgemaakt Duitsers verhoord over enorme bosbrand Arnhem ARNHEM (ANP) - De zich voor jour nalist uitgevende Duitser, die heeft be kend verantwoordelijk te zijn voor de grote bosbrand begin juli bij Stroe en voor enkele kleinere branden in Apel doorn. Barneveld en Geesteren (bij Tubbcrgen). wordt ook verhord over zijn mogelijke rol bij de grote bosbrand bij Arnhem. Op woensdag 7 juli ging ten noorden van de stad bijna 400 hectare natuurschooj in vlammen op. De man. de 34-jarige H W. S uit Kastel bij Wiesbaden, blijkt zich bij de brand te Arnhem herhaalde lijk op de plaats van debrand te hebben vertoond. Hij gaf zich daarbij uit voor journalist van de Telegraaf. Bij eerdere gelegenheden deed hij zich voor als ver slaggever vande Duitse Bildzeitung en het NOS-Joumaal. Het kamerlid wil van de ministers we ten of zij de aanwezigheid van het be drijf in de onmiddellijke nabijheid van een woonwijk al dan niet verantwoord achten, zelfs al zouden strengere vei ligheidseisen genomen worden. Gevraagd is of het waar is, dat de in spectie voor de milieuhygiëne aandrong op verplaatsing van het bedrijf naar een plaats, waarvan mag worden aangeno men dal daar weinig kans op overlast bestaat en op minder gevaar bij even tuele onregelmatigheden. Het kamerlid meent te weten, dat op initiatief van het gemeentebestuur overleg geopend is over het verkrijgen van een rijksbijdrage voor verplaatsing van het chemisch be drijf. De besprekingen daarover dienen spoedig tot een resultaat te leiden, aldus Van Ooijen. Hinderivet De Gelderse milieufederatie, een sa menwerkingsverband van de particu liere natuur- en milieubescherming in Gelderland, heeft minister Vorrink erop gewezen dat het dringend gewenst is chemische bedrijven zoals Verdugt in Tiel onder de werking van de wet op de MOSKOU (UPI) - Wanneer West-Berlijn, zoals Bonn van plan is, gaat deelnemen aan de rechtstreekse verkiezingen voor het Europese parlement zal de Sowjet-Unie dit be schouwen als een grove schen ding van het vier- mogendheden-akkoord inzake Berlijn. Deze visie is dinsdag in Moskou ken baar gemaakt aan de ambassadeurs van Groot-Brittannië. Frankrijk en de Verenigde Staten, welke drie landen samen met de Sowjet-Unie garant staan voor de naoorlogse status van Berlijn. De drie ambassadeurs werden op het ministerie van buitenlandse zaken een nota overhandigd waarin de Sowjet- Unie reageerde op het vorige maand in Bonn aangekondigde voornemen om ook West-Berüjnse parlementariërs kandidaat te laten staan bij de ko mende verkiezingen voor een nieuw Europees parlement. ..Dit voornemen kan met anders wor den gezien dan als een poging de wes telijke sectoren van Berlijn te betrek ken in het Westeuropese proces van politieke integratie, iets dat strijdig is met het vier-mogendhedenakkoord van 3 september 1971", aldus de Russi sche nota. Dit akkoord stipuleert dat West- Berliin met deel uitmaakt van de bondsrepubliek en ook niet door Bonn wordt geregeerd. Eigen status Het Russische persbureau Tass zei in een bericht dat. WestrBeriijn krachtens het akkoord een eigen status heeft en een eigen regering. „Aangezien het geen deel uitmaakt van de Bondsrepubliek en evenmin door West-Duitsland wordt geregeerd", aldus Tass. „kunnen de West-Berlijnse sectoren ook niet worden bestuurd odor organen van de Europese ge meenschap, welke voorwendselen men ook bedenkt" Tass vervolgt: „Rechtstreekse of indi recte deelname van West-Berlijn aan de verkiezingen voor het Europese parlement zou neerkomen op een grove schending van het vier- mogendhedenakkoord". „De Sowjet-Unie verwacht dat de drie westelijke mogendheden de noodzake lijke maatregelen treffen die een der gelijke ontwikkeling, waarvoor het westen geheel en al verantwoordelijk zou zijn. zal voorkomen", aldus Tass. Directie: F. van de Velde. K. Scherphuis en W F de Pagter Hoofdredacteur: G. A. de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M. P. Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60. tel (01184) 15144 Middelburg: Markt 51, tel. (01180) 27651. Goes: Grote Markt 2, tel. (01100) 16140. Terneuzen: Nieuwstraat 22, tel. (01150) 4457 Hulst: Steensiraat 6, tel (01140) 4058. In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vri|dag vanaf 19.00 uur: (01184) 15144 Telefoonnummers buiten kan tooruren: Advertentie-afdeling 101186)1584. 's Zaterdags 101184) 15144 van 9.00-11 30 uur Redactie. (01184) 14796. Voor klachten bezorging op za terdag: de plaatselijke kantoren van 9 00-11 30 uur Expeditie: (01183) 63533. Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144 Zondagavond van 20 00 tot 22.00 uur Abonnementsprijzen: per kwartaal 37,75, franco per post 42.-; per maand 12,75; losse nummers 0,55 (inclusief 4 pet btw). Advertentietarieven: 77 cent per mm, minimumprijs per advertentie 11,55. ingezon den mededelingen 2Vtx tarief. Voor bneven bureau van dit blad f 2,50 meer Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00, Provinciate Zeeuwse Courant, Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3