Grote belangstelling voor de Vlissingse ringrijderij PZC/P Familie berichten ONDANKS REGEN MEER MENSEN DAN VOORGAANDE JAREN MAANDAG 2 AUGUSTUS 1976 provincie Heden werd plotseling uit ons midden nomen onze innig geliefde zoon. broer, zwager en oom ADRIAAN op de leeftijd van 21 jaar Middelburg: C. L. van Dis E van Dis-Dieleman Annelies Hoogerheide: Ria en Jan Dammer en kinderen Veere Jannie en David Gidionse en kinderen Middelburg. 31 juli 1976 Zaagmolenpolder 3. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 5 au gustus 1976 om - 12.00 uur op de begraafplaats te Nieuw- en St Joosland Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren direct bij terugkomst Zaagmolenpolder 3. Op 31 Juli, 's avonds om tien minuten over acht hebben wij onze aan zijn Hemelse Vader teruggegeven Hij mocht ruim 22 jaar bij ons zijn en was vooi ons een lieve zoon. broer, zwager en oom. H. M. Strating H. G. E. Strating-Mullens Rob. Joke en Roos Erik, Joke en Jan-Paul Peter Goes. 31 Juli 1976 v. d. Spiegelstraat 18 wy zijn diep getroffen door het bericht, dat de Heer plotseling, onze zeer geliefde schoonzoon, zwager, neef en oom. tijdens zijn vakantie in Ita lië, tot Zich nam op de leeftijd van 42 jaar Gods wegen zijn ondoorgrondelijk. Middelburg: J. Kamermans J. A. Kamermans-Lammens Hendrik Ido Ambacht: P. G Dingemanse-Kamermans J. Dingemanse Didam: Th. Kamermans M. Kamermans-Adriaanse Kinderen en kleinkinderen Heden werd tot onze diepe droefheid zeer plotse ling van ons weggenomen mijn innig geliefde zorgzame man, mijn lieve papa, onze broer, zwa ger en schoonzoon GERRIT ADRIAAN VAN NIEUWENHUYZEN echtgenoot van Janna Elisabeth de Graaff op de leeftijd van 45 jaar Waarde: J. E. van Nieuwenhuyzen- de Graaf! Wim Mtddelhamis: N. L. J. Stehouwer- van Nieuwenhuyzen C. Stehouwer Steenbergen: C. M. de Graaff A. J de Graaff-Gaakeer Middelburg: D. M. de Graaff L. de Graaff-Lous Waarde, 1 augustus 1976 Valkenisseweg 2. De teraardebestelling zal DV. plaatshebben woensdag 4 augustus op de begraafplaats te Krabbendijke, om 13.00 uur vanuit 'De Rancke Met diep leedwezen geef ik kennis van het plotseling overlijden van mijn zeer geachte patroon GERRIT ADRIAAN VAN NIEUWENHUYZEN op de leeftijd van 45 jaar. Zijn trouw en ijver zal steeds in mijn herin nering voortleven. G van Velzen Heden overleed na een ernstige ziekte, onze zwager Fam. Jacobse Heden behaagde het de Heere. tot Zich te nemen na een ernstige ziekte, mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader ANTHEUNIS JOZIASSE echtgenoot van Catharina Maljaars eerder weduwnaar van Maatje Jacobse op de leeftijd van 59 jaar en 7 maanden. Psalm 68 2 (berijmd) jns in dit zo zwaar verlies. Ie vrouw en kinderen C Joziasse-Maijaars C Joziasse A J. Joziasse-v. d. Putte P. Joziasse D. Joziasse-Maijaars E. de Voogd-Joziasse A. de Voogd P SpruytrJoziasse W. P. Sprayt C. Francke-Joziasse L. Francke W. van Dijk-Joziasse P. C. van Dijk A. Joziasse J. A. Joziasse-Gunter A. Joziasse D. Joziasse-van Dalen C. van Belzen-Joziasse J. van Belzen Theun en Ina Maaike en Willem Kees, Jan. Anneke en kleinkinderen Sterke de Heere Zijn diepbedroefc Oostkapelle: Middelburg: Grijpskerke: OostrSouburg: Yerseke; Amemuiden: Santpoort: Oostkapelle: Oostkapelle, 30 juü 1976 Molenweg 30. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg Bezoekuur van 17.30-18.30 uur De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden, woensdag 4 augustus a.s. te Oostkapelle om 15 00 uur. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de kerk der geref. gemeente te Oostkapelle Aanvang 13.30 uur. Vertrek van voornoemd kerkgebouw om 14 45 uur Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in het hervormd gemeente centrum te Oostkapelle. Liever géén bezoek aan huis. Geen bloemen ANTHEUNIS JOZIASSE Sterke de Heere hun vrouw en kinderen met dit grote verlies. Vrouwenpolder P. Joziasse Middelburg: C. van Offenbeek-Joziasse Oostkapelle: C. Visser-Joziasse H. Visser Adr. Joziasse M. Joziasse-Visser Westkapelle: C. Joziasse W. Joziasse-Wisse Middelburg P. Leinse-Joziasse M. Leinse Oostkapelle. 30 juli 1976. Plaats nw familieberichten in de PZC Heden behaagde het de Heere, tot Zich te nemen na een geduldig gedragen lijden onze geliefde zwager en oom ANTHEUNIS JOZIASSE echtgenoot van Catharina Maljaars eerder weduwnaar van Maatje Jacobse op de leeftijd van 59 Jaar Openb. 14 13 De Heere sterke zijn bedroefde vrouw en klnde- Serooskerke E Zwemer-Maljaars J Zwemer Veere M C. Pouwer-Maljaars A P Pouwer Serooskerke: J. Maljaars A Maljaars A Maljaars-Harpe St Laurens C. C. Gideonse-Maljaars P Gideonse Neven en nichten Serooskerke. 30 juli 1976. T Bedroefd, maar m grote dankbaarheid voor haar opofferend leven, delen wij mede, dat in het zie kenhuis 'De Bevelanden-Zuid' (St Joanna), tij dig voorzien van het H. Sacrament der Zieken zalving. rustig in Christus is ontslapen mijn zorgzame vrouw en onze lieve moeder en groot moeder FLORENTINA JULIA SUZANNA UREEL echtgenote van Laurens Antoon van Opstal op de leeftyd van 76 jaar Goes L. A van Opstal A. L. L. van Opstal E. van Opstal-de Hesselle Florien Ingrid M H. J, Bltter-van Opstal J Bitter Robert Jules Marian Goes. 30 juli 1976. Van Bourgondiéstraat 1 De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het bovengenoemd ziekenhuis te Goes. Be zoektijd van 16 00-16.30 uur. De plechtige H Mis van Requiem wordt gecele breerd in de parochiekerk van de H. Maria Mag- dalena te Goes op woensdag 4 augustus a.s. om 11.00 uur, waama de teraardebestelling plaats vindt op het r.-k. kerkhof Hierna is gelegenheid tot condoleren in Hotel Terminus. (Stationsplein). Wij, bevelen de dierbare afgestorvene aan in Uw gebed Zij. die geen kennisgeving mochten ont vangen, gelieven deze annonce als zodanig te zien. T Heden ging na een bewonderenswaardig gedra gen lijden van ons heen, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der zieken, onze lieve vrouw, moeder, groot- en overgrootmoeder >p de leeftijd van 79 jaar Goes: C L. Vermeulen Den Haag: P. J. Vermeulen L. A. Vermeulen-Casteleyn Goes: J. P. Raaymakers-Vermeulen P. J. Raaymakers Goes: P. F. Vermeulen M A. Vermeulen-Hermes Klein- en achterklein kinderen Does, 1 augustus 1976 Westsingel 164. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'Bergzicht' te Goes, bezoek tijd van 15.00-15.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden in de H. Ma ria Magdalenakerk te Goes op donderdag 5 au gustus 1976 om 11 00 uur. waama de begrafenis op het r.-k. kerkhof, aldaar. Heden overleed plotseling mijn huisgenoot LAURl'S DE JONGE in de ouderdom van 76 jaar C. van de Velde De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 2 augustus a.s. om 13.00 uur op de algemene be graafplaats te Kruiningen. Vertrek vanuit het verenigingsgebouw van de geref. kerk te Kruiningen om 12.45 uur Enige en algemene kennisgeving Tot onze diepe droefheid overleed heden op de leeftijd van 80 jaar mijn lieve man. onze beste vader en schoonvader PIETER CORNELIS ADRLAANSE in leven advocaat en procureur Middelburg: J. Adrlaanse-de Klerk Australië: C. J. Russel-Adriaanse S. Russel Luxemburg: A. Riemstra-Adriaanse J. R. Riemstra Middelburg. 31 juü 1976 "De Middelburght' Henri Dunantlaan 210. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Rouwbezoek van 17.30 tot 18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 4 au gustus a.s. om 14.30 uur op de algemene be graafplaats te Middelburg. Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de condoléance- ruimte van de aula op de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Met droefheid geven wij kennis van het overüj- den van onze beste broeder, zwager, oom en oudoom mr. P. C. ADRLAANSE op de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: Mr. F. W. Adriaanse Janine Adriaanse-Dacosta Kinderen en klein kinderen Vancouver B.C. Rene en Kay (Canada): Adrian Middelburg. 31 juü 1976. PIETER CORNELIS ADRIAANSE echtgenoot van Johanna de Klerk op de leeftijd van 80 jaar Middelburg: M. de Klerk-de Klerk Nieuw- en St Joosland: J. Mesu-de Klerk P. Mesu Middelburg: M. de Klerk Goes: P de Haan-de Klerk A. de Kok J. de Klerk J. de Klerk-Polderman S. de Klerk Theodoor A. Karels-de Klerk D. Kareis Neven en nichten Middelburg. 31 juü 1976. Heden overleed nog onverwachts, onze beste zwager en oom Diep getroffen doch vervuld van dankbaarheid, voor wat hij voor de leden van de maatschap en haar medewerksters heeft betekend, geven wij kennis van het heengaan van onze oudste Con frère. mr. PIET ADRIAANSE Als advocaat heeft hij meer dan 50 jaar voor velen een steun en toeverlaat mogen zijn. Zo te zijn als hij was zij ons een opdracht, Middelburg, 31 juü 1976 Advocatenmaatschap Mrs. Terwoert, Schute, Tak en Bodo-'t Hart en medewerksters. Heden werd van ons weggenomen onze lieve va der en opa JOHANNIS STEKETEE weduwnaar van Tannetje Leijs op de leeftijd van 82 jaar. Austraüë: C A. Dootjes-Steketee L. Dootjes Engeland: A. C. Unwin-Steketee J. J F. Unwin en kleinkinderen Borssele, 1 augustus 1976. Wielingenstraat 31 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op woens dag 4 augustus a.s des namiddags om 13.00 uur. vanuit de vergaderzaal van de geref. gem. te Borssele. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Geen bloemen Heden overleed geheel onverwachts onze ge liefde zorgzame vader, behuwd-, groot- en over grootvader PIETER VAN SLUIJS weduwnaar van Adriana Kleinepier in de ouderdom van 82 jaar. Koudekerke: J Brasser-van Sluijs S Brasser Zoutelande. J van Sluijs Koudekerke. L. Jobse-van Sluijs P. Jobse Koudekerke: C. van Sluijs M. A. van Sluijs-Ovaa Zoutelande: A. van Sluijs Biggekerke: A. Kluijfhout-van Sluijs J. Kluijfhout Klein- en achterklein kinderen Zoutelande. 1 augustus 1976 Boudewijnskerke 10 Dc overledene is opgebaard in de rouwkamer van het BethesdaiSt Josephziekenhuis. ingang Koudekerkseweg te VUssingen Bezoekuur da- geüjks van 18.30-19.30 uur De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 4 au gustus 1976 om 12.00 uur op de begraafplaats te Zoutelande Geen toespraken. De heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Heden heeft de Here nog vrij onverwacht v ons weggenomen, onze geüefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder ELISABETH DE WOLF weduwe van J. Ch. de Muynck op de leeftijd van ruim 86 jaar. Kamperland: P M. de Muynck-de Nooijer S. A. W. Versluijs-de Muynck P Versluijs Klein- en achterklein kinderen Wissenkerke, 30 juü 1976 Bejaardencentrum 'Vredestein' Correspondentie-adres: Stroodorp 21, Kamper land. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 3 au gustus om 14.00 uur te Kamperland Vertrek vanuit het bejaardencentrum 'Vredestein'. PRIJSUITREIKING IN BRITANNIA VLISSINGEN - Ondanks de gestaag neervallende regen is de ringrijderij van de Zeeuwse Ringrijdersvereni- ging, die ieder jaarop de laatste zater dag in juli wordt verreden, afgelopen zaterdag een succes geworden. Kon men bogen op een record aantal deel nemers. zodat zelfs met drie banen moest worden gewerkt, ook het aantal bezoekers overtrof de opkomst van voorgaande jaren. Druppelsgewijs betraden de vele toeris ten en belangstellenden de Stenen Beer en de Wilhelminastraat in VUssingen. zodat tegen de middag de kijkers soms vier tot vijf rijen dicht het aantrekkeüjk schouwspel konden volgen. De rijders, al gauw voorzien van oüepakken. jasjes of truien tegen de regen, wisten het pu bliek met hun aanmoedigende kreten en doorzettingsvermogen te boeien tot het laatste ogenblik Naast het ringrijden te paard in een vrije wedstrijd en de strijd om de tweede klas kampioenschappen was er dit jaar ook het kleurrijke schouwspel van de sje- zenringrijderij. 's Morgens al kon de uit vier vrouwen en één man bestaande jury de prijzen bekend maken voor de orgi- neelst versierde sjees. De juryleden, me vrouw J. Puntrvan Osnabragge. me vrouw B J Smulders-de Smit. mevrouw J. Strabbing-Dorgelo, mejuff M.H. de Wit en de heer J. Melse kwamen tot de volgende uitslag: 1 A. W. Bakker uit Souburg, 2 D. de Visser uit Souburg, 3 Jan de Visser uit Souburg, 4 A. Buis uit Souburg, 5 Bram Francke uit Seroos kerke, 6 C. Janse uit Zoutelande, 7 C. Corstarye uit Souburg, 8 J. de Kroo uit Koudekerke, 9 A. de Visser uit Ritthem en 10 J. A. Brand uit Oostkapelle. De prijzen voor de mooiste sjezen be staan uit een geldbedrag om enigzins tegemoet te komen aan de kosten, die men heeft gemaakt bij het versieren van de sjezen. Dit jaar was er volgens de or ganisatoren een record aantal sjezen, dat deelnam aan de ringrijderij, name lijk vijftien. De uitslag van het ringsteken voor sje zen is als volgt: 1 J. Jobse (67 ringen) uit Oostkapelle. 2 A. W Bakker (66) uit Souburg, 3 A. Voorhoeve (65) uit Mid delburg, 4 J de Visser (64) uit Souburg, 5 A. Francke (63) uit Serooskerke, 6 D. de Visser (57) uit Souburg. 7 A. de Visser (57) uit Ritthem. 8 J. de Kroo (54) uit Koudekerke, 9 A_ Buis (41) uit Souburg en 10 J. A. Brand (40) uit Domburg. De ereprijzen en bekers bij het ringste ken te paard zouden omstreeks vijf uur worden uitgereikt door burgemeester drs. Th J. Westerhout, maar in verband met de regen werd hiervan afgezien, zo dat de burgemeester de prijzen 's avonds in het hotel Britannia aan de winnaars kon overhandigen. De negen bekers gingen naar de vol gende deelnemers: de beker van de ge meente VUssingen naar H Houterman, Koudekerke, de beker van de WV naar M Koets, Biggerkerke, de beker van de RPS naar J. Besuyen, Koudekerke, de beker van de PZC naar J. Braaser, Kou dekerke. de beker van Van de Hemel naar P. Poppe, Souburg, de beker van HeinekennaarL. Langebeeke, Gapinge, de beker van Breda naar P. Brasser. Koudekerke, de beker van Pims Juw naar L. Willemse. Aagtekerke en de be ker van Koeman en Zonen naar M. Min- derhoud, Westkapeüe. Bij de teams, die elkaar bestreden in de tweede klas werd het trio Domburg 4 eerste. Het team bestaat uit W. van der Velde. C. de Visser en S de Visser Kou dekerke 6. bestaande uit C. Selout. J. Bebelaar en A. Jobse werd tweede en het team Domburg 5. bestaande uit W Maljaars. A. Provoost en T. van Iersel. werd derde. De Individuele prijzen van de tweede klas gingen naar: 1 A. Jobse (26), Kou dekerke, 2 C. de Visser (24). Domburg, 3 Maljaars (22), Oostkapeüe, 4 S. dc Visser (22) Domburg, 5 T de Pagter (22). Kou dekerke, 6 J. J Provoost (21), Domburg, 7 H Heertse (21). Grijpskerke, 8 S. Moens (20) Aagtekerke. 9 A. Provoost (20). Domburg en 10 P Asseman (19). Souburg. Bij de vrije wedstrijd ringsteken te paard is de uitslag. 1 A. Reijnierse (29). Koudekerke, 2 M. Koets (29), Biggerkr- ke. 3 J. Besuyen (28). Koudekerke, 4 M. Koens (28). Aagtekerke, 5 L. Lange beeke (28. apinge. 6 H. Houlerman (28), Koudekerke, 7 J. Brasser (27). Koude kerke, 8 M. Minderhoud (27) Westkapel le, 9 J. Blaas (27), Aagtekerke en 10 A. Brasser junior (26). Biggerkerke. Ook voor de versiering van de paarden werden prijzen uitgeloofd. Na ampel be raad kon de jury de volgende prijswin naars bekend maken: 1 S. Lous, Oost kapelle, 2 A. Schout, Koudekerke. 3 J de Pagter, Ritthem, 4 S. van der Broeke, Serooskerke. 5 Jac. de Visser, Ritthem, 6 T de Pagter. Koudekerke. 7 A. Brasser senior. Biggerkerke, 8 Joh Cevaal Mid delburg. 9 W de Visser. Domburg en 10 R Asseman. Souburg. De prijsuitreiking was in Britannia waar ruim driehonderd deelnemers met aan hang dejaarüjkse ringrijderij van VUs singen afsloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 18