Toevoeging 'tevens voor PZC' was plagerijtje van ambtenaar Zeeuwse Kunstkring bij Y an Benthem en Jutting Kunstvrienden Goes met openlucht-musical Ingetogen concert van De Wolff Programma installatie burgemeester Terneuzen \m7. Wisselende kwaliteit zwemwater Europese jeugdkampioenschappen handboogschieten in Aardenburg VERSLAG BIJEENKOMST RAAD MIDDELBURG OVER GEEREPLAN PPR RAADSLID: COLLEGE LIET HET NIET OF WEL PER ABUIS STAAN MIDDELBURG - Dc kwalificatie 'te vens voor de PZC' bij de naam van het Middelburgse PPR-gemeenteraadslid A. II. Kamermans in de door de ge meente opgestelde officiële samen vatting van een - besloten - bijeen komst van b. cn w. met de raadsleden over het Geereplan blijkt afkomstig te zijn van de ambtenaar, die hiervan de redactie voerde. Het verslag werd sa mengesteld door drs. J. W. de Vletter van het bureau planning en ontwikke ling die dit geheel op eigen initiatief heeft gedaan. Over deze niet- openbare bijeenkomst verscheen de volgende dag een uitvoerig verslag in de PZC. Over deze toevoeging 'tevens voor de PZC' zijn zoals gemeld in de maandag middag gehouden gemeenteraadsver gadering vragen gesteld door WD- raadslid mr. D F Vos Drs. De Vletter verklaarde gistermiddag desgevraagd dat het hem om mets anders te doen was dan 'een plagerijtje'. De heer De Vletter: „Hetwasnietsandersbedoelddanalseen plagerijtje en het doet me eigenlijk wel plezier dat men daar zo serieus op In- We hebben bij de heer De Vletter naar de achtergronden geïnformeerd, omdat het een dwingend journalistiek gebruik isdateen redactie nooit bronnen noemt. Bovendien wordt nooit uitsluitend van éen bron uitgegaan De mededelingen in het verslag klopten derhalve niet met de werkelijkheid. Drs De Vletter ..De he ren Blom en Kamermans (beiden PPR- raadslid in de Middelburgse gemeente raad. red zaten in die bijeenkomst ij- Mejuffrouw Hubregtse weg bij postkantoor te Sint Kruis VLISSINGEN - Zaterdag neemt mejuf frouw C. W L. Hubregtse officieel af scheid als kantoorhoudster van het postkantoor te Sint-Kruis. Het afscheid wordt 's middags om 15.00 uur gehou den in de zaal van de gereformeerde kerk te Aardenburg. veng aantekeningen te maken Ze ver trokken in de pauze. De volgende dag stond het verhaal in de krant De con clusie was toen. dat zij contact hadden gehad met de PZC Maar nogmaals het was uitsluitend als een plagerijtje be doeld. Voor die toevoeging 'tevens voor dc PZC' heb ik geheel zelf het initiatier genomen" De besloten bijeenkomst van b. en w met de raadsleden over het Geereplan werd 11 mei in het Stadhuis gehouden Toen op 12 mei hel verslag in de PZC verscheen is dus aangenomen, dat heer Kamermans inlichtingen had verstrekt over deze bijeenkomst aan een PZC- verslaggever Dit mede omdat van PPR-zyde was kenbaar gemaakt dat de beslotenheid van de bijeenkomst niet de instemming had van deze raadsfrac tie De toevoeging bu de naam van de heer Kamermans op de lijst van aanwe zige mensen 'tevens voor de PZC' in het officiële verslag van de bijeenkomst had. zo bleek in de gemeenteraadsver gadering van maandagmiddag j.l de verwondering gewekt van WD-raadslid mr Vos. Maandagmiddag corrigeerde burgemeester drs. P A Woltersdit; niet deheer Kamermans, maarzijn fractiege noot H. A Blom zou inlichtingen over deze bijeenkomst aan de krant hebben verstrekt. Dc heer Blom over deze zaak: ..Toen die toevoeging 'tevens voor de PZC'bij de namen van de aanwezigen was op genomen heb ik eerst contact gehad met de gemeentesecretaris om hem te vragen hoe zoiets kon. De heer Hooij wist er echterniet het fijne van en toen heb ik gesproken met de ambtenaar die het verslag had samen gesteld. By dat contact heb ik toegege ven dat voor zover er sprake was van mededelingen aan de pers ik dat had gedaan. Maar ik blijf het met de burge meester oneens, dat ik daar als verslag- geverheb gezeten. Het is iets anders of ik informatie geef of daar als verslaggever zit. Als men het zo stelt is het principieel onjuist. Het was geen officiële raadsver gadering en de burgemeester kon geen zwijgplicht opleggen Ik ben inderdaad door een PZC-verslaggever opgebeld, maar uit het verslag bleek mij over igens. dat er meer in form a tie in verwerk t was dan ik aan de betrokken verslagge ver heb vestrekt Ik ben dus kennelijk niet de enige bron geweest Ik ben bin nen mijn verantwoordelijkheid geble ven door over bepaalde dingen, die het belang van de gemeen te zouden kunnen schaden, niet te spreken. Diezelfde PZC-verslaggever heeft ook de burge- GROTE MARKT IN GOES GOES-De toeristische dagen 1976 van de Goese Middenstands Centrale (GMC) worden donderdag 29 juli 1976 afgesloten met een muzikaal gebeuren op de Grote Markt in Goes. De toneel vereniging 'Kunstvrienden' uit Goes waagt zich voor het eerst in het 55- jarig bestaan in de open lucht op de planken, met een Franse musical die als Nederlandse titel heeft meegekre gen Tjonge, jonge, kiele. kiele'. Kunstvrienden voert de musical op vanaf een podium voor het Goese stad huis. Het zang- en spelgebeuren begint om half negen 's avonds. Dat tijdstip is gekozen omdat er in de musical nogal wat lichteffecten aan te pas komen. Zo zal bijvoorbeeld bij iedere wisseling van bedrijven (er zijn er totaal drie) de Grote Markt in hetduistergehuld worden Zes microfoons en een sterke geluidsinstal latie moeten ervoor zorgen dat. het ge- Chef-kok Coen Murk 25 jaar Nederlands Koffiehuis MIDDELBURG - Dinsdag was het 25 jaar geleden dat Coen Murk in dienst trad als leerling-kok bij het Neder lands Koffiehuis te Middelburg. Dins dagmorgen werd dit jubileum van de heer Murk, die in die tijd is opge klommen tot chef-kok, gevierd temid den van zijn collega's In het Neder lands Koffiehuis, dat in dc morgenu ren vanwege de festiviteiten voor het publiek was gesloten. De jubilaris, die vergezeld was van zijn echtgenote en zijn twee dochters, werd toegesproken door de heer J W. Goos- sen namens de directie van het Neder lands Koffiehuis De heer Goossen stelde dat ondanks het feit dat chef-kok Murk zijn hele opleiding in één bedrijf heeft gehad, niets afdoet aan de grote verscheidenheid aan specialiteiten die de jubilarisop tafel weet tebrengen Ver der haalde de heer Goossens een aantal anecdotes op die In de loop van de vijentwintig jaar voorvielen. De schoonmoeder van de heer Goossen. mevrouw S, M van Overbeke- Goedhart, die nog altijd deel uitmaakt van de directie en waarbij de leerling- kok indertijd in dienst trad. overhan digde de jubilaris als blijk van waarder ing een kleurentelevisie Namens de club van chef-koks in Zee land voerde de heer P. Haak het woord Hij bracht hulde aan de jubilaris voor het vele werk dat hij in de loop der jaren voor de Zeeuwse club van chef-koks heeft verricht Zijn woorden gingen ver gezeld van bloemen en attenties Ober- kelnerM A Caljé. zelf reeds meer dan 50 jaar werkzaam in hel Nederlands Kof fiehuis. sprak namens de collega's en bood een geschenk onder couvert aan Het jubileum van de chef-kok gaat gep aard met het jubileum van het Neder lands Koffiehuis zelf. Vijfentwintig jaar geleden werd het bekende Middel burgse restaurant gevestigd aan de Markt: voor die tyd w as het Nederlands Koffiehuisaan de Dam. Dit jubileum zal echter met het oog op het drukke sei zoen in het najaar worden gevierd. sproken woord en de liedjes goed ver staanbaar zijn voor de toeschouwers. Bovendien wordt de Markt tijdens de opvoering afgezet voor verkeer, te neinde hinderlijke geluiden zoveel mo gelijk te weren. De musical 'Tjonge, jonge, kiele, kiele' is door Kunstvrienden al enkele malen opgevoerd, maar dan steeds binnens huis Het stuk is speciaal gekozen in verband met het 55-jarig jubileum van de Goese toneelamateurs. Het stuk speelt zich af tijdens de eeuwwisseling en het wordt dan ook gespeeld in kos tuums uit het begin van deze eeuw. Het gebeuren draait rond een rijke baron, die een erfenis te wachten staat. Voor waarde is dan wel dat hij eerst in het huwelijk treedt. Rondom deze 'plot' spe len zich allerlei verwikkelingen af. Kunstvrienden heeft ongeveer twintig spelers en speelsters ingezet, waaronder een dansgroepje van zes meisjes, die een zogenaamde cancan-dans zullen opvoe ren. De regie is in handen van Ton Aertssen. Hoofdrollen worden gespeeld en gezongen door Thomas Petit, me vrouw Ventevogel en Simon de Witte jr. De muzikale begelieidng wordt ver zorgd door P de Witte. Vandaag, woensdag, worden het podium en de de cors door Kunstvrienden opgebouwd. Voor de vervaardiging van die decors droegen zorg: John Keukelaar, Freek Soeters en Lou Burgs. Voor de toe schouwers van het twee uur durende gebeuren wordt de helft van de Grote Markt autovrij gemaakt Als het weer te slecht mocht zijn. dan wordt de uitvoer ing verplaatst naar de Goese veiling Dat zal onder andere door middel van een spandoek op het podium op de Markt tijdig bekend worden gemaakt. meester opgebeld, die eveneens infor matie gaf Eigenlijk zou dus ook achter de naam van de burgemeester die toe voeging geplaatst moeten zijn" Tenslotte de heer Blom over de han delswijze van ambtenaar De Vletter: „Ik denk dat hij de consequenties van dit plagerijtje niet overzien heeft. Het feit dat er vragen over zijn gesteld in de raad geeft aan dat het op zichzelf niet zo onschuldig is. Ook naarb. en w., omdat het college strikt genomen ver antwoordelijk blijft. Het college heeft het per abuis of niet per abuis laten TJONGE, JONGE, KIELE, KIELE' NIEUWE KERK. MIDDELBURG Zomeravond-orgelconcert door Charles de WolIT met composities van Reger, Franck, DuruOë, Jollvet en Bach Een eigentijds werk had Charles de Wolff in zyn orgelbespeling, gisteravond in de Nieuwe Kerk te Middelburg, inge last en dat was zijn goed recht Vooraf aan dit concert gaf hij er een korte ka rakterschets van. zodat de aanwezigen (weer in zeergrote getale opgekomen) er iets meer van mee zouden nemen, dan anders het geval zou zijn Zijn woorden 'laat het over u heen ko men' zyn blijkbaar door velen begrepen. Het is interessant te zien hoe men op zo'n compositie reageert, met een soort gelatenheid, met verwondering en met een glimlach Dit laatste strekte zich voornamelijk uit in de voor het publiek meer vermakelijke en grappige contras ten. die dl t stuk ry k was Het geheel doet slechts bij tijd en wijle wat eigentyds aan. het zit met wat Messiaanse ideeën, het is sterk fragmentarisch en heeft veel opeenstapelingen van akkoorden en akkoordreeksen Het doet af en toe zelfs denken aan het bekende muzikale ver haal van 'Peter en de Wolf (overigens geen familie i. hoewel bij dit laatste de muziek watgemakkelijkerinhetgehoor ligt Het was voor Charles de Wolff vast en zeker geen stuk om zo maar even te spe len, maar de organist kon hier zijn tech nische gaven ten volle ontplooien in de variabele flgurenreeksen. windhoosef fecten en wat er meer te horen was. De organist was dit concert begonnen met de grote fantasie over 'Ein feste Burg' van Max Reger Men zou het zwart-wit zo voor kunnen stellen: „Men deelt de melodie in x.aantal parten en breit deze aan elkaar met eenzelfde aan tal melodisch getinte vanaUes. Het was een misschien iets te langdradig geheel, soms wat wazig van structuur eh ik had de indruk dat Reger in een kortere tijdsduur wel hetzelfde op muzikale wijze had kunnen vertellen. Charles de Wolff, die in tegenstelling tot zijn concert In Vrouwenpolder, nu over wat meer 'bewegingsvrijheid' aan gaande klavieren en registers had, heeft daar uitstekend van geprofiteerd en dat bestempelt hem tot een organist van klasse. César Franck was vertegenwoordigd met een liefelijk, gracieus en melodieus 'Andantino'; een werkje zonder op smuk, hetwelk door De Wolff overeen komstig werd behandeld. Van dezelfde componist was ook het Choral II'. niet erg spectaculair en weinig afwisseling, zodat het geheel wat saai overkwam. Twee stukken van J S. Bach besloten dit concert. Vooraf aan de 'Fantasia en Fuga in g', waar helaas de stemmenver houding in de Fuga te weinig hoorbaar waren, (alles was even sterk of even zacht), waardoor niet alles tot zijn recht kwam, konden de bezoekers luisteren naar een prachtig gespeelde koraal- voorspel 'Schmücke dich. o liebe Seeie' Daarvoor had Charles de Wolff van Maurice Duruflé diens variaties op 'Vem Creator Spiritus' gespeeld, een wat in getogen stuk, dat op het einde wat le vendiger wordt. De honderden aanwezigen beloonden de organist met een langdurig slotap plaus. Op 3 augustus komt het British Co lumbia boys choir' naar Middelburg, waarbij Feike Asma enige orgelsoli ten beste zal geven. A. L. OP VRIJDA G 20 A UGUSTUS BEZOEK OP 21 AUGUSTUS AAN BUITENKERNEN TERNEUZEN - Terneuzen heeft een programma gemaakt rond de installa tie van de nieuwe burgemeester l Ockeloen op vrijdag 20 aifgustus. Het 'draaiboek' staat inmiddels vrijwel vast, al moet er over enkele onderde len nog worden overlegd met betrok ken instanties. Het gezin Ockeloen zal KpmCtl om 14.30 uur aan dc gemeentegrens van Terneuzen worden verwelkomd door de wethouders cn de gemeente secretaris. gelijke ontvangst voor de uurgenj ui ue entreehal van het stadhuis. Om 19.15 uur is er bij hotel 'Rotterdam' een koud buffet voor wethouders en echtgenoten, raadsleden en echtgenoten en hoofden van dienst met echtgenote. Om 21.00 uur is er een défilé van sport verenigingen. drumbands en majoret- lenpelotons bij het stadhuis en om 21.30 uur wordt er in verschillende verdiepin gen van dit gebouw een muzikale show gegeven Om 14 45 uur wordt hei gezelschap ver wacht bij het stadhuis. Daar staan op gesteld zeeverkenners, delegaties van alle scholen, de harmonie 'De Vliegende Hollander' en de historische zeekapitein Willem ('Vliegende Hollander') van der Decken. Om 16.00 uur begint de openbare raads vergadering waarin de burgemeester wordt geïnstalleerd Deze bijeenkomst wordt gehouden in de raadszaal. Na afloop wordt er om 17 00 uur een re ceptie voor genodigden gehpuden in de Burgerzaal en om 18 uur begint, een der- De nieuwe burgemeester heeft zaterdag 21 augustus uitgetrokken vooreen ken nismaking met de buitenkemen. De fa milie Ockeloen begint deze 'toemee' van 9.30 tot 10.30 uur bij 'De Rank' in Zaamslag en gaat vervolgens naar Sluiskil (van 11 00 tot 12.00 uur m de zaal van de brandweerkazerne), Hoek (van 14.00 tot 15.00 uur ln de gehoorzaal) en Biervliet <van 15.30 tot 16.30 uur in het voormalig gemeentehuis) Op vrijdag 13 augustus - wanneer de burgemeester officieel wordt beëdigd - is er om 19.30 uur een kennismaking met de gemeenteraad en op maandag 16 au-' gustus maakt de heer Ockeloen om 10.00 uur in de Burgerzaal van het stad huis kennis met het gemeentepersoneel provincie WOENSDAG 28 JUU 1876 Gerard Menken. Tervaten Kloetinge Piet Bulthuis, Zomcrluin. (Slot van pug. I) lachtig, maar dat houdt niet in, dat de rest van dc Krabbekreek ook matig zwemwater zou zijn. De resultaten van de monster duiden er alleen op, dat i het niet verstandig is om bij een lo* zingspunt te gaan zwemmen." Langs de Schouwse zuidkust duidden de metingen algemeen op goed zwem water. een incidentele uitschieter in het j aantal colibacteriën per millimeter werd aangegeven bij het meetpunt Ou- j werkerk. De monsters bij Westerschou- wen bleken geen kwalijke invloed te on dergaan van dc recent in gebruik geno men rioolpersleiding bij Schelphoek. waar overigens veel chloride wordt ge- bruikt. Aan de west- en noordkust van Schouwen-Duiveland - Grevelingen - i bleek de kwaliteit van het zwemwatei tot medio juli goed. Dat gold - p- één uitschieter - na ook voor het meetpunt i in de jachthaven Aquadelta in Bminis j se. Ir H. Slump „Het resultaat valt ons erg mee. in het Veerse Meer hebben we in het verleden bij metingen in de In gang van jachthavens wel andere erva ringen gehad". De vijf meetpunten in het Veerse Meer toonden tot nu toe een goede kwaliteit van het zwemwater. Tiet ziet er naar uit dat er in d> Middelburgse Kunstzaal Van Be nlhem i Jutting - na de overname door de Standaardboekhandel - weer wat meer activiteiten te note ren zullen zijn. Een eerste, hoewel op de kentering, heeft betrekking op het Middelburgse deel van dc zomerexpositie van de Zeeuwse Kunstkring. Vergeleken met de Zierikzee kring tentoonstelling is deze. naar de om vang gesproken, wat aan de kleine kant. De exposanten zijn. met uit zondering van Toos den Herder, ook allen terug te vinden in het Graven steen Dat betekent echter geenszins dat er sprake is van doublures Gerard Menken verrast hier aange naam met enkele sterke aquarellen zie ook de reproduktie hierbyi Van Toos den Herder is er een drietal boeiende landschappen. Ter Keurs geeft zes aanzienlijk minder boeiende landschapsberichten in gouache door I.iesbeth Binkhorst zoekt (en vindt) evenwicht in twee abstracte schilderijen. 'Eclips' en l-iontrasten'. Piet Bulthuis, wiens werken in wat groter getale ook in hel Nederlands Koffiehuis aan de Middelburgse Markt te zien zijn. heeft op deze tentoonstelling Zierik zee Zierikzee gelaten en laat vier schilderyen zien. stillevens en ge zichten op de tuin i repro i Van Leo Frenks is er. tussen enkele aardige kommetjes, een wel heel fraaie grote schaal en Andries Minderhout tens lotte is vertegenwoordigd met twee sterke, kleine schilderijtjes die zijn kunnen alle eer geven (zie ook repro duktie). Kunstzaal Standaard-Van Be nthem Jutting. Lange Delft. Mid delburg. Tot 8 augustus. O. Verder in Middelburg: Vleeshal Stadhuis Collectie Van Bommel van Dam. Zeeuws Kunstenaars Centrum iNoordstraati: keramiek en klein- plastiek van verschillende kunste naars. Galerie Contrast tBalans): werken Cor ter Brugge. Andnes Minderhout. Jongen met vogeltje. Zeeuws Tijdschrift over problematiek Koopmans- en Vissershaven MIDDELBURG - In het onlangs ver schenen derde nummer van 1976 van I het Zeeuws Tijdschrift wordt onder meer aandacht besteed aan dc pro blematiek rond de Vlissingsc Koop- manshaven en Engelse of Vissersha ven. Dat gebeurt in een beeldverhaal dal werd samengesteld door prof. dr. mr. C. A. van Swigchem in samenwer king met de heren A. H. van Dijk en M. A. van Es. Het verhaal beschrijft, de geschiedenis van beide havens en de nabije omgeving ervan. Een beschrijving die wordt geil- I lustreerd met afbeeldingen van beide I havens, in oude en huidige situatie. Aan het eind van het beeldverhaal nemen de samenstellers een standpunt in ten overstaande van de Vissershaven Koopmanshavenproblemaüek: 'Waar lijk'. zo schrijven zij. 'het gaat om het behoud van een belangrijk monument, hart en raison d'ètre van een munumen- taal stadsbeeld, kern van een be schermd stadsgezicht. Na zoveel dem pingen en verwoestingen in het in de loop der tijden zwaar getroffen Vlissin- gen hoofdelement van wat de stad uit monumentaal oogpunt aan burgerij en vreemdeling te bieden heeft'. In het derde nummer van het Zeeuws Tijdschrift wordt verder onder meer aandacht besteeds aan het rapport 'Na regen' van de commissie voor de evalua tie van de hulpverlening op basis van de Rijksgroepregeling Zelfstandigen aan de door waterschade in het najaar van 1974 getroffen Zeeuwse boeren. De be spreking is van dr. ir. C. W. C. van Bee- kom. Veel bezoek voor Jonas BRESKENS - Een groot aantal be langstellenden heeft maandag in Breskens een bezoek gebracht aan de 30 meter lange walvis Jonas. Van tien uur s morgens tot 10 uur 's avonds kon men de walvis bezoeken die op een speciaal geconstrueerde vrachtwagen ten toon gesteld was op het Oranje- plein. De byna 57 000 kilo zware walvis wordt voortdurend op een temperatuur onder nul gehouden door middel van een diepvries, die in zijn buik is gecon- st rueerd. Dinsdag was de walvis in Sluis te aanschouwen NEGENDE KEER IN SUCCESSIE AARDENBURG - Zondag worden op de Gaaipersvveide van de Aarden- burgse handboogschut tori jsmaat- schappij de Europese jeugdkampioen schappen handboogschieten op staande wip gehouden. In totaal zo'n lJOjeugdschuttersuit Ne derland. Belgie cn Frankrijk komen dan naar het Zeeuws-Vlaamsc stadje om te strijden voor het individueel kampioen schap cn voor het landen klasse ment Het programma voorzondag begintmet kerkdiensten in de rooms-katholiekeen de Nederlands hervormde kerk Daarna wordt er een stoet opgesteld waaraan ook de koninklijke muzieksociêteit 'Aardenburgse Fanfare' meewerkt. Na de vlaggenhulde om kwart over tien volgt om kwart voor elf een ontvangst door burgemeester en wethouders van Aardenburg Om 12 00 uur is er een lunch voor genodigden en om twee uui begint het eigenlijke spektakel. Et wordt geschoten op twee wippen. Het is de negende keer dat de Europese jeugdkampioenschappen worden ge houden. Beurtelings is dat in Neder land, België of Frankrijk. Het is nu de derde keer dat Nederland aan de beurt is. Voordien waren het Vlissingen en Kwadendamme die de organisatie op zich namen „Alle 35 seniorleden en de jeugdleden - in totaal 7 - werken mee met de organisatie", aldus secretarisH. van Iwaarden. Van die 7 Aardenburgse jeugdschutters zyn er 6 die meedoen aan de individuele kampioenschappen. Bert en Ard van Iwaarden. Wim de Rij. ke. Frank Verbeeke. Rudlede Clercken Jan van Iwaarden" zijn die Aarden burgse deelnemers Dc laatste twee rit ten ook m de landenploeg. Erg blij is men bij SUSebastiaan over de mede werking van de gemeenten Aardenburg cn Sluis, van de plaatselijke midden standers en bedrijven cn ook van be- dryven buiten Aardenburg. Het. Aar denburgse gemeentebestuur stelde 4 medailles beschikbaar voor de win naars. Ook de rykspolitie en het Rode Kruis zegden medewerking toe. Hoogtepunt Dc Europese jeugdkampioenschappen moeten het hoogtepunt worden van de driedaagse schietfestijn. Zaterdag van half drie tot half zeven wordt er ge schoten op 4 wippen. Maandag is er een identieke schieting. Zondag is er tegelijk met het Europese kampioenschap een pnjsschieting op twee wippen. Voor de gelegenheid wor den twee wippen (mobiele) uit het Belgi sche Zaffelaere gehaald. I n het informatieve programmaboekje hebben burgemeester drs. W. L. A. Loc- kefeer van Aardenburg. de heer P Pe ters als voorzitter van de Zuid- Nederlandse bond van de handboog, schutters en de hoofdman van St Sebastiaan, de heer J. Puyenbroek ook enkele inleidende woorden geschreven Zondagmiddag omstreeks6 uur worden de pnjzen uitgereikt in de kantine op de Gaaipersweide van mevrouw M. de Rijcke-Blondeel. Elke jeugdschutter (toten met 18jaar) heeft dan in de indi viduele strijd 5 schoten of in de landen- strijd 15 schoten afgeleverd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 4