Borsele wil sportcomplex Heinkenszand uitbreiden 5'Ik zou zo graag meer 'stoere'Zeeuwen de Vierdaagse zien' Promotiefilm over Zierikzee PZC/s Rode Kruis-tocht in Bruinisse met oefenvelden en twee tennisbanen agenda Ontslagen in vijf Zeeuwse Jamin-zaken GROEDE - Mevrouw E. de Hulster- Tak uit Groede is saterdag 101 jaar geworden. Velen hebben van deze ge legenheid gebruik gemaakt om me vrouw De Hulster te feliciteren. Ook burgemeester A. Schipper van Oost- burg kwamen naar de woning van mevrouw De Hulster om haar te feli citeren. De in 1875 geboren mevrouw Groede staat in Groede bekend als Tantje Bet je. ZIERIKZEE-De laatste grondopnanien voorde protno- tiefilm van de stad Zierikzee. die in opdracht van het gemeentebestuur van Zierikzee wordt gemaakt door de .Middelburgse cineast Jaap Wolterbeek. werden zater dag bij de Westhavenpoort gemaakt. >Iet een team van twee man. Diek Lampe en Dutch.v de Hollander, is hij ruim twee maanden bezig geweest om twee uur ruw materiaal te verzamelen. Jaap Wolterbeek, onder meer de maker van de films Mid delburg Monumentenstad en Rijksweg 58. hoopt binnen kort te beginnen met luchtopnamen van de stad Zierik zee. Hierna zat uegeiutei.vLutSLuui te» beslissing nemen of er genoeg materiaal is om een kwartier durende promo- toefilm samen te stellen. De film behandelt onder meer thema's als toerisme, sport en mosselvisserij en de watersport in Zierikzee. Volgens de :i3-jarige cineast komt het moeilijkste karwei nog. het selecteren en monteren van hel materiaal. Over twaalf weken zal de film voor vertoning gereed zijn, aldus Jaap Wolterbeek. Op de foto rechts Jaap Wolterbeek. op de rug gezien Dick Lampe. die het script verzorgde en.aan de camera Dutchy de Hollander. maandag 26 JUL11976 WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN streek kosten totaal bijna zeven ton HEINKENSZAND - Het college van burgemeester en wethouders van Bor sele wil het sportcomplex in de kern Heinkenszand aanzienlijk uitbreiden. Het college denkt, als eerste onder deel. aan het aanleggen van een voet- balbijveld, een halfverhard oefenveld. twee tennisbanen waarvan een met oefenkooi en de nodige aangrenzende beplantingen. De Heidemaatschappij beeft voor het .geheel een plan opge steld. De kosten van de uitbreiding worden geschat op ruim 680.000 Hel gemeen tebestuur hoopt daarvan via de subsi dieregeling voor aanvullende werken der bestrijding van de werkloosheid) bijna 290.000 terug te krijgen van hel rijk Voor de gemeente blijfcer dan ruim 390.000 te betalen over De gemeente raad zal het voorstel van b. en w. behan delen in een vergadenng op 3 augustus aanstaande, aanvang 19.00 uur. Ai in 1974 is door de gemeenteraad de noodzaak van uitbreiding van het sportcomplex in Heinkenszand erkend. Er werd toen een lyst opgesteld voor verbetering van de veld accommodaties in de komende jaren. De twee hoogste zaken op die lijst zijn inmiddels afge werkt: het verwerven en verbeteren van het tennisportveld te Kwadendamme en de oefengelegenheid voor tennis te Ovezande. De tennisvereniging Tebo uit Hein kenszand heeft zich onlangs nog tot de gemeente gewend met het verzoek snel voor betere tennisaccommodatie te zorgen. Er is momenteel een ledenbes tand van 47. terwijl 8 aspirantrleden op i een wachtlijst staan De vereniging verwacht dut, als er eenmaal een bui tenbaan is hei ledenbestand snel tot ver boven de 100 zal stijgen. Daarom pleit men voor de aanleg van twee ten nisbanen ineens en het college van b en wisdaarook voor te vinden.medegeletop de groei van de kern van Heinkenszand. araa. fplaats Be De begraafplaatsen van de Borselse dorpen Heinkenszand en Ovezande dreigen binnen enkele jaren vol te ra ken. Vooral in Ovezande is er weinig plaats meer. In een rapport meldt de dienst gemeentewerken dat deze be graafplaats - die niet kan worden uit gebreid - in 1977 vol zal zijn. In Heinkenszand zal er omstreeks 1985 geen plaats meer zijn om doden te be graven. Het college van b en w. stelt de raad voor om één nieuwe centrale be graafplaats aan te leggeo. die zowel voor Heinkenszand als Ovezande dienst kan doen Deze begraafplaats moet in de Oude Kaïnerpolder te Heinkenszand komen In een later Stadium kan deze centrale begraafplaats ook gebruikt worden voor 's-Heer Abtskerke «in 1995 vol) en an dere dorpen, die met een volle begraaf plaats komen te zitten. B. en w. wijzen zich ervan bewust dat er aan de oprich ting Van een centrale begraafplaats wel enkele nadelen kleven, met name ten aanzien van de bereikbaarheid voor mensen die met over eigen vervoer be schikken. De afstand van het centrum van Ovezande (R -K kerk) tot de nieuwe begraafplaats is 5899 meter en vanaf Heinkenszand (N -H kerk) 2000 meter. Als voordelen noemen b en w. de min dere kosten. Als voor Ovezande toch nog apart een begraafplaats aangelegd moet worden, komt dat op een bedrag vanongeveer320.000. Ookziethetcol- lege op de langere termijn een besparing op onderhoudskosten, terwijl er meer mogelijkheden zijn voor het maken van een betere entourage Ook zal de aan te leggen begraafplaats in de Oude ,.a- merpolder. voldoende ruimte bieden om te zijner tyd uit te breiden. De kosten van de centrale begraafplaats zijn nog niet berekend b en w willen eerst de goedkeuring van de raad. voor het aan leggen van een centraal kerkhof I)e Stenge B. en w blijven erbij dat het beheer, on derhoud en exploitatie van de sporthal De Stenge in Heinkenszand in handen moei komen van de NV Sportfondsen In de vorige raadsvergadering wilde de raad daar nog geen besluit over nemen, omdat er onvoldoende gegevens waren Het college heeft de gegevens nu nog eens op een rijtje gezet en daaruit blijkt onder andere dat overdracht aan de nv Sportfondsen 13000 tot 15000 per jaar goedkoper zal zijn. dan wanneer de gemeente zelf De Stenge blijft beheren Voorwaarde is dan wel dat het beheer van de sportzaal gecombineerd kan worden met hel beheer van het recrea tiecentrum Stelleplas. dat al door NV Sportfondsen in exploitatie wordt ge houden. B. en w. vragen de raad alsnog het besluit te nemen de Stenge aan NV Sportfondsen over te dragen Het college van b. en w. wil met het wa terschap de Brede Watering van Zuid- Beveland een aantal wegen ruilen. Uit gangspunt daarbij is dat wegen in de bebouwde kommen en wegen die een verbinding vormen tussen woonkernen, in beheer in onderhoud dienen te zijn bij de gemeente. Andere wegen, die niet aan het uitgangspunt voldoen, willen b. en w. afstoten. De ruiling heeft betrek king op 21.466 meter weg die de ge meente overneemt en 21 098 meter weg die hel waterschap overneemt. Verkeerscommissie adviseert over parkeerverbod in Krabbendijke KRUIMXGEN - I)e verkee sie van de gemeente Reimerswaal moet advies uitbrengen over uitbrei ding van het parkeerverbod in de Dorpsstraat te Krabbendijke. Dit houdt verband met hel besluit van de gemeenteraad om het parkeerterrein bij de gereformeerde kerk uil te brei den van 12 tot 22 plaatsen. I)e midden standvereniging Krabbendijke heeft al bezwaar gemaakt tegen eventuele uitbreiding van hel parkeerverbod. De zaak komt aan de orde tijdens een openbare vergadering van de verkeers commissie. die gehouden wordt maan dag 2 augustus in het kantoor van ge meentewerken te Rilland, aanvang 13 30 uur. Op de agenda voor deze ver gadering staan nog een hele serie on derwerpen waarover de verkeerscom missie advies gevraagd wordt. Onder andere verkeerssituatie nabij hoek Oostweg'Oude Rijksweg te i.rabben- dijke parkeerverboden Hoofdweg'Ba- theseweg Rilland, verkeerssituatie Sla- tionsbuurt Rilland klachten over hoge snelheden in diverse straten te Hans- weert. verbetering veiligheid toegangs weg naar Den Inkel te Kruiningen. re constructie ril verse kruisingen te iruin mgen en het oplossen van parkeerpro blemen in een gedeelte van de Hoofd straat te i.ruimngen Algemene vergadering bejaardenbond Graauvv GRAAUW - Onder voorzitterschap van de heer J. Mangnus vond de alge mene vergadering plaats van de 'Bond van bejaarden en gepensioneerden' uit Graauw. Het algemeen bestuur werd uitgebreid met twee leden, de heren L. van Iluffel en .1. van Geertruy. De voorzitter spoorde de vijftig aanwe zige leden aan regelmatig de handwerk lessen. de gymnastieklessen en de kaartwedstrijden in het Graauwse dorpshuis te bezoeken. Na afloop van de vergadering was er een gezellig samen zijn. BRESKEN'S - Parkeerterrein Oranje- plein. 10.00-22.00 uur: Walvis Jonas. - Van Zuylenstraat, 20.00 uur Lampio noptocht GOES - Jeudvakantie-activiteiten - Ziekenhuis De Bevelanden. Noord Zuid. 16.00-17.00 uur: Uitzending No men Nescio. GROEDE - Kindervakantieweek. 's-HEER-ARENDSKERKE Jeugdvakantie-activiteiten s-HEER-HENDRIKSKINDEREN Jeugdvakantie-activiteiten. HULST - Jeugdvakantieweek KORTGENE - Kermis. MIDDELBURG - Gasthuis. 20.00-21.15 uur: Uitzending Rawa SLUISKIL - Jeugdvakantieweek. TERNEUZEN - Jeugdvakantieweek. VLISSINQEN - Open Hof. 19.30 uur: Kunst-, antiek- en boedelveiling. - Bethesda/St.-Josephziekenhuis, 19.45-21.15 uur: Uitzending Rawa. WOLPHAARTSDIJK Jeugdvakantie-activiteiten. BIOSCOPEN MEVROUW KLAVER BUDDING UIT HAAMSTEDE 'er zijn hier genoeg goede wandelaars' KOEWACHT - Aan de schieting bij 'De Oude Molen' te Koewacht namen 40 schutters deel. De uitslag luidde: hoge- vogel: J. Martens. Koewacht, eerste zij vogel. G. van Damme, Koewacht; tweede zijvogel. J. de Waal. Koewacht; grootste aantal (5 stuks): A. van Poele. Koewacht. Schietwedstrijden HEINKENSZAND - De handboog- schuttersvereniging 'Doel naar Hoger' uit Wolphaartsdijk hield een schieting op de beide slaande wippen te Hein kenszand. Er deden 74 schutters van 15 verenigingen aan mee. Uitslag van de eerste wip Mevrouw Joosse schoot de hoofdvogel. Eerste zij vogel H. A. Mol van Jacoba van Beieren uit Goes: 2e zijvogel H van de Dries van Concordia uit s Heerenhoek: eerste bo- venkal J. Poortvliet van Spes-Nostra uit Ovezande; tweede bovenkal: A. Boon man van Vrije Schutters uit "s Heeren hoek; eerste onderkal Math. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande. tweede on derkal A. REntmeester van Willem-Teil uit Ovezande: eerste klep F. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande. tweede klep S de Jonge van A. D.L.M uit Kwaden damme, derde klep A. Dekker van Doel naai' Hoger uit Wolphaartsdijk, meeste kleine vogels H. van de Dries van Con cordia uit s-Heerenhoek. vijf vogels; Uitslag van de tweede wip eerste hoofdvogel P. de Baar van Willem-Teil uit Ovezande; tweede hoofdvogel L. Verdonk voornoemd, tweede zij vogel P de Baar van Willem-Teil uit Ovezande; derde zijvogel P Qeuck van Willem-Teil uit Ovezande, vierde zijvogel B. de Jonge van Concordia uil 's Heerenhoek eerste kal P. Qruck van Willem-Teil uit Ovezande: tweede kal M Steenbakker van Victoria uit Kwadendamme, derde kal A. Boonman van Vnje-Schutters uit 's-Heerenhoek. vierde kal W. Voet van Soranus uit Heinkenszand. Meeste kleine vogels P, de Koster van Soranus uit Heinkenszand. vier vogels OUDELANDE - De heren J F de Rijke te Oudelande werd een schieting op de liggende wip gegeven Er deden 26 schutters aan mee De uitslag luidt hoofdvogel: L. de Jonge van A D L M. uit Kwadendamme. eerste zijvogel A A. Martens van Vios uit "s Heerenhoek. tweede zijvogel P Mooyman van Victo ria uit Kwadendamme Eerste bovenkal Sj Oerns van Juilar.a uit Oudelancie. tweede bovenkal P. Qruck van Willem- Tell uit Ovezande, eerste oijderkal P. Qruck voornoemd: tweede onderkal J. Goetheer van Juliana uit Oudelande; eerste klep C D, Raas van Vooruitgang uit Kwadendamme, tweede klep J. F. de Rijke van Edele-Handboog uit Oude lande, derde klep P. Repkens van Victo ria uit Kwadendamme, De jongste schutter Erik Belaert schoot een prijs- vogel met de beker; meeste kleine vo gels mevrouw Kriek en N. Schouwenaar beiden van Juliana uit Oudelande en elk vier vogels; De vliegende vogelprijs was voor Sj de Jonge van A,D.L.M. uit Kwa dendamme. Automobilist onder invloed rijdt auto stuk TERNEUZEN - Een onder Invloed van sterke drank verkerende automobilist is zaterdagavond bij een eenzijdig verkeersongeval in Terneuzen licht gewond geraakt. Zijn auto werd bij het ongeluk geheel vernield. L M van A uit Hoofdplaat reed zater dagavond omstreeks 20 uur met zijn auto over de verbindingsweg van de midden naar de westsluis m Temeuzen. In eenbocht raakte de man de macht over het stuur kwijt en kwam tot stil stand tegen de vangrail naast de weg Bij aankomst van de politie bleek dat de man onder invloed van alcoholhou dende drank verkeerde. Blaastest en bloedproef wezen uit dat de 0,8 grens was overschreden. Mevrouw De Hulster uit Groede vierde 101e verjaardag BERGEN OP ZOOM-Luxor, 20.00 uur. Haaien, 14 jaar. - Roxy, 19.30 uur: De tien geboden, alle leeftijden. HULST - De Koning van Engeland, 20.00 uur: Poseidon Adventure, 14 jaar; 20.30uur: Het verborgen geweer. 18jaar. MIDDELBURG - City. 20.00 uur: Gejo- del onder Tiroler rokjes. OOSTBURG - Ledel. 20.00 uur De langste dag, alle leeftijden. TERNEUZEN - Luxor, 20.00 uur: Sound of music, alle leeftijden. VLISSINGEN - Alhambra, 20.00 uur: Flatfootm Hong Kong, 1.4 jaar. TENTOONSTELLINGEN DREISCHOR - Landbouwmuseum. 13.30-16.30 uur: Oude landbouwwerk tuigen en klederdrachten HEILLE - Landbouwmueseum. 10 00- 12.00 en 13 00-17.00 uur: Oude land bouwwerktuigen. HOOGELANDE - Kapel St. Maarten. 14.00-19.00 uur werken Volker Ritters. HULST - Stadhuis: Sieraden. MIDDELBURG - Zeeuws museum. 10.00-17.00 uur: Verdronken land. - Rijksarchief. 9.00-12.30 en 13.30-17.00 uur. Klnderzorg in Zeeland. - Abdij 11. 10 00-17.00 uur: Facetten van de Oosterschelde - Vleeshal: Privécollectie Van Bommel-Van Dam - Van Benthem Jutting, 9.00-18.00 uur: Zomerexposltie Zeeuwse kunst kring. - Zeeuws kunstenaarscentrum: kera miek en klein plastiek, - Galerie 't Kot, 10.00-18.00uur. werken Frits van Til - Galerie Contrast. 10.30-17.30 uur. werken Cor ter Brugge NIEUWVLIET - Camping Nooitge- dacht werken Ben Bonte. OUWERKERK - De vier bannen. 11.00-19.00 uur Het geheimzinnige le ven op duistere diepten. TERNEUZEN - Museum. Kristal en snuisterijen uit grootmoeders tijd. - Des Beaux Arts. 14.00-16.00 en 19.00- 21.00 uur Kind en spel. - Artikof: werken van Nildo Marchena - Stadhuis.8.15-17.15uur: werken Stan ley Brouwn en Anton Heyboer. VEERE - Grote kerk. Delta cultureel - Hervormde kerk. 10.00-17.00 uur: Woord voor woord VLISSINGEN-Museum. 10.00-12.00 en 14 00-17.00 uur: Mtchiel Adriaanszoon de Ruyter - Stadhuis. 8.00-12 30 en 13.30-17.00 uur N.K S.-kijkmap: grafische werken. IJZENDIJKE - Galene M4. 10.00-20.00 uur. werken Gerrit Westerveld en Joop Kroon - Molen. 14.00-17.00 uur. expositie. ZIERIKZEE - Museum. Terugblik op een beleg. 1575-1576. - Burgerweeshuis, 10.00-17.00 uur: bin nen klein antiek, buiten 44 beeldhou wers. - Gravensteen. 10.00-17.00 uur: zome- rexpositie Zeeuwse kunstkring. ALARMNUMMER NOORD- EN MIDDEN-ZEELAND - Goes, telefoon 01100-14444. ZEEUWSCH-VLAANDEREN - Ter- neuzen. telefoon 01150-4444"*' THOLEN EN SINT-PHILISPALDN - Telefoon 0011 II AAMSTEDE -..Ik zou zo dolgraag willen, dal er eens een groepje Zeeuwen meedeed aan de Vier daagse. Zeeuwen zijn er stoer ge noeg voor en er zijn hier in de pro vincie best nog wel goede wande laars te vinden. De meeste mensen hebben slechte voeten, ze leren niet meer lopen. Kinderen worden ge boren en dan gaan ze in de kinder wagen of in de wandelwagen, dan op een stepje. een kinderfietsje, een grote fiets, een brommer en tenslotte kopen ze een auto. De mensen lopen niet meer". Mevrouw Mies Klaver-Budding uit Burgh- Haamslede (in september 69) is weer terug van de Vierdaagse in Nijmegen. Met haar auto vol bloemen en ca- deau's kwam ze zaterdag in haarhuis aan de Moolweg aan, na voor de ee nenveertigste keer te hebben mee gedaan Dat bezorgde haar dit jaar vooral uitzonderlijk veel publiciteit. Vijf dagen lang werd ze gevolgd door een televisieploeg, die een reportage over haar maakte. Samen met elf heer H. Schippereijn (ook voor de ee nenveertigste keer wandelaar) opende ze het sportgebeuren, waar aan 67 landen met ruim 17.000 wan delaars meededen. ..Het. is zoiets ge weldigs". zegt ze enthousiast. ..al die duizenden mensen, die urenlang in kilometers lange rijen wachten op de binnenkomst, van de wandelaars. En dan al die hulp van particulieren om ze onder te brengen en al die verfris singen en vooral soep. water en kren- tebollen uit te delen Weet u. vorig jaar vond minister Van Agt het een prestatie, dat ik veertig keer had mee gewandeld Ik heb toen gezegd: ..Ex cellentie. dat is geen prestatie, dat is een gunst. Het is toch fantasusch om daar aan mee te kunnen doen? Zelf kan ik er daarna weer een jaar tegen. En dan die broederlijke sfeer onder elkaar. Je helpt elkaar, sleept elkaar er door heen. Je wordt van binnen helemaal schoon geschraapt, je laadt je accu weer op". Mevrouw Klaver- Budding spnngt, helemaal niet moe. op uit haar stoel en laat een gouden hangertje van twee wandelaars met in de voeten een diamantje zien. „Dat is zo iets prachtigs, dat heb ik van mijn juweliersfirma gekregen" Even enthousiast is ze over een tekening van een paar kinderen en de reacties- van alle mensen langs de kant en in de groepen, die haar weer herkend hebben. Bloemen Thuis staat het ook vol bloemen: van de burgemeester en van de dok ter en van een heleboel kennissen. Haar zus. die op het huis heeft ge past en voor de hond gezorgd, heeft ze zorgzaam in vazen geschikt. Of het moeilijk was dit jaar? Nee. he lemaal niet. ..Het is natuurlijk al tijd wel spannend of je het haalt. Je kunt blaren krijgen of kramp of op je hielen getrapt worden in die drukte, maar. afkloppen, ik ben nooit uitgevallen. Dit jaar liep ik voor het Belgische muziekkorps, dat doe ik altijd voor zo n muziekkorps lopen Sommigen vinden dat dat te langzaam gaat en die lopen dan voorbij. Maar dat is vreselijk vermoeiend Ik heb me nooit gehaast. Het gaat er niet om. wie het eerste binnenkomt, maar hoe je binnen komt. Als je hetvaker doet. weet je wat je moet doen als je een inzinking krijgt Je gaat dan even rusten of sluit je aan bij een groepje dat lekker gaat. Soms loop ik zo'n tempo van 5 kilometer per uur, maar ik denk eigenlijk nooit in kilometers, altijd in uren Ik heb me erg kwaad gemaakt op een oudere heer. die een paar jongere kinderen alsmaarzei: opschieten' Op die manier haal je het niet. Je zetje voeten gespannen neer. krijgt blaren en dan begint de ellende. Zelf heb ik met vaak blaren, maar als ik ze heb, behandel ik ze zelf. Ik heb eens een keer een ontsteking gehad, toen had Mevrouw Klaver-Budding in haar woning aan de Moolweg in Haam stede. ik mijn voeten behandeld me: kamp- ferspiritus. daar worden ze hard van. maar ik kreeg een blaar, tilde er niet zo zwaar aan en bleef doorlopen Die kampferspiritus kwam toen In de wond en die is gaan ontsteken Ik heb er een jaar mee gesukkeldMies Klaver, toen nog Budding, begon in 1929 mee te doen aan de vierdaagse. In die dagen was ze a tlete Haarbroer liep in militaire dienst de vierdaagse mee en had zijn blaren behandeld met kaarsvet Bloedblaren „Dat werden bloedblaren natuur lijk. Dat is liet stomste wat je kunt doen. Dat had hij van een paar Spanjaarden afgekeken. Ik heb hem toen uitgelachen en gezegd, dat ik het beter zou doen. Toen zat ik er aan vast. Sindsdien heb ik elk jaar meegelopen, behalve inde oor log natuurlijk. Toen was er geen vierdaagse". BRUINISSE - Aan de traditionele wandeltocht in Bruinisse. die jaarlijks wordt georganiseerd door het Rode Kruis, hebben zaterdag 141 deelne mers meegedaan. Van deze deelne mers was het merendeel toeristen. Volgens groepscommandant A. Lock was er dit jaar een middelmatige be langstelling, die waarschijnlijk is te wij ten aan de vakantiewi^eling op zater dag 24 juli Er waren zeventig deelnemers voor de route van vijf kilometer, vijfenveertig voor die van tien kilometer en de rest liep vijftien kilometer. Er waren geen af vallers. Op de foto een groot aantal jongere deelnemers die de jaarlijkse wandel tocht meemaakten VLISSINGEN - Jamin BV in Ooster hout. producent van chocolade, sui kerwerk. biscuit, banket en ijs heeft besloten voor ongeveer 155 winkelper- soneelslcden ontslag aan te vragen. Het ontslag betreft negentig part-time krachten en 65 full-time werkkrach ten. In Zeeland zullen in vijf vestigin gen ontslagen vallen. De reden die Jamin geeft, voor de ont slagen is de omschakeling in de Jamln-winkels op volledige zelfbedie ning. Op de fabriek gaat men over op voorverpakking zodat zelfbediening in de filialen mogelijk is, Tussen de vakbonden en Jamin is na twee maanden onderhandelen een af vloeiingsregeling tot stand gekomen. Orgelconcerten in Dreischor DREISC'HOR - Woensdag geeft orga nist Dirk Jansz. Zwart een orgelcon cert in dc oude Hervormde Kerk van Dreischor. Het programma bestaat uit werken van Bach. Martini, Guilmant, Widor en Jan Zwart. Medewerking verleent de sopraan, me vrouw M Coumou uit Zierikzee. Haar aandeel beslaat uit liederen en ana s van Bach. Handel. Caldara en César Franck Het derde (tevens laatste) orgelconcert door Dirck Jansz. Zwart in Dreischor volgt op 4 augustus Dit is een specifiek orgelconcert zonder solistische mede werking Beide concerten beginnen om 8 uur 's avonds JONGENSKOOR IN DOMBURG DOMBURH - Het jongenskoor van de Zeeuwse Koorschool in Goes geeft woensdag onder leiding van Evert Heyblok een concert in de hervormde kerk in Domburg. Het concert is georganiseerd door de In terkerkelijke Zomerweekcommissie. Het jongenskoor, dat in binnen- en bui tenland vrij grote bekendheid geniet, begint met het concert om half negen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 15