Reeks arrestaties na moord op de Britse ambassadeur tnr Britse overheidsuitgaven moeten 5 miljard omlaag PZC/ Spaanse oppositie: regering ongeschikt Opmerkingen premier over districten stelsel 'persoonlijk' EENDAAGS BESTAND VLUCHTELINGEN IN LIBANEES KAMP Regering Soares wordt vandaag geïnstalleerd NOG GEEN SPOOR VAN DRIE VERDACHTEN Probleem met seismo-meter van Viking I Om gewonden te evacueren Crisissituatie in Oeganda- legeropstand breidt zich uit VRIJDAG 23 JULI 1976 binnen-bui ten land DUBLIN iRTR) - De Ierse politie, die op zoek is naar de moorde naars van de Britse ambassadeur in Dublin. Christopher Ewart- giggs, heeft enkele leiders van de Sinn Fein, de legale politieke partij van het verboden Ierse republikeinse leger gearresteerd. De voorzitter van de Sinn Fein, Rory O'Brady, die in de Ierse repu bliek woont, is woensdagavond laat gearresteerd in het graafschap Fermanagh in het door de Britten bestuurde Noordierland. De politie zei dat O'Brady in gezel schap was van Sean Keenan, die lid zou zijn van de raad (opperbevel)1 bel IRA. Deze werd eveneens aange houden voor ondervraging. Eerder op de dag had de politie in Du blin de onder-voorzitter van de Sinn Fein. David O'Connell, een bekend voormalig IRA-leidcr. en het Sïnn- Feinlid Joseph O'Neill gearresteerd tijdens de begrafenis van een vermoe delijke aanslagpleger die vorige week bij een explosie in Noord-Ierland om kwam. Maar donderdag had men nog geen spoor van de drie mannen die door een ooggetuige waren gesignaleerd na de aanslag op de 54-jarige, pas twee weken geleden in Dublin aangekomen ambas sadeur Hoewel officieel geen beschuldiging is geuit tegen de IRA voor de verantwoor delijkheid van de aanslag, wordt aange nomen dat de dood van de Brit en een secretaresse die ook in de opgeblazen auto zat. veroorzaakt is door een bom van IRA-makelij. Bij speurakties werd verder in een bos ten zuiden van Dublin 3.5 ton explosie- MARSHEMEL ROZE PASADENA (ÜPI) - De hemel van de planeet mars is roze en niet lichtblauw, zoals door de eerste kleurenfoto van de Viking I werd gesuggereerd. Dit is donderdag be kendgemaakt door een van de we tenschapsmensen die in Pasadena, Calfomië, de gegevens van de Ame rikaanse marslander bestuderen. De leiding van het Viking-project heeft tevens gemeld dat zich een probleem voordoet in de tot nu toe zo succesvol verlopen missie naar de rode planeet: de seismo-meter van de Viking klemt. Inmiddels heeft de projectleiding van de Viking-missie woensdag defi nitief besloten de Viking 2 (die zich op dit momeni zo'n 3 mil)oen kilome ter van mars bevindt) begin septem ber te doen landen in een noordelij ker gelegen streek van mars. ven en ammunitie van het IRA gevon den, een van de grootste vangsten die de politie ooit gedaan heeft, aldus de woordvoerder van de politie Pat Mur ray De politie heeft een vertrouwelijk tele foonsysteem opgezet, waarvan mensen die anoniem inlichtingen willen ver schaffen. gebruik kunnen maken. Zij wilde echter niet bekend maken of ze al tips gekregen heeft. Jacht De Ierse regering maakt zich op om haar jacht op het IRA verder te inten siveren. Overigens wordt een ver- •SCHENDING DEMOCRATISCHE RECHTEN' MADRID (DPA/AFP/UPI) - De nieuwe Spaanse regering is donderdag, twee weken na haar beëdiging, voor de eerste maal gekritiseerd. Het oppositicblok, de 13 leden - onder wie de communisten - tellende 'democratische coördinatie', beschuldigde de regering in een aan 'dc volkeren van Spanje' gerichte verkla ring. herhaaldelijk de democratische rechten en vrijheden te hebben geschon- scherpte tegenstand van dc zijde van het IRA verwacht. Een van de te verwachten maatregelen is een verlenging van de celstrar die staat op het lidmaatschap van het IRA Momen teel bedraagt die een j aar. Onder de nieuwe wetgeving zou dat tenminste twee jaar worden. De bijna 400 kilometer lange grens met Noord-Ierland is vanaf woensdagnacht verscherpt bewaakt. Men wil zo hef ont vluchten van de daders van de aanslag voorkomen en ook een eventuele wraakaktie door protestanten die bo maanslagen zouden kunnen gaan ple gen in de overwegend katholieke repu bliek De secretaris-generaal van de Ver enigde Naties Kurt Waldheim heeft donderdag zijn veroordeling uitgespro ken van wat luj noemde een nieuwe daad van terrorisme Waldheim heeft in een persoonlijke boodschap aan de premier van Enge land zijn condoleantie betuigd. MINISTER DE GAA Y FORTMAN: i Van onze parlementaire redactiei DEN HA \G- Dal het invoeren van het districtenstelsel voor de verkiezingen van het Europese parlement in 1978 wel een 'aardig experiment' zou kunnen zijn, is de mening van premier Den L'yl persoonlijk en niet van de voltallige ministerraad. Dit gaf waarnemend premier De Gaay Fortman donderdag op een persconferentie toe. nadat de opmerking van Den Uyl - een week geleden op een soortgelijke persconferentie - in Den Haag nogal wat protest had veroorzaakt. Tegenover de pers had Den Uyl de indruk gewekt alsof in dc ministerraad het districtensysleem duidelijk aan de orde was geweest. DE GAAY FORTMAN den. Als voorbeelden van schendingen van door hervormingswetten gewaarborgde vrijheden geeft het oppositieblok het verbieden en verspreiden van aihnestie-betogingen. het arresteren wegens politieke en vakbondsactiviteit en de ontbinding van een bijeenkomst van de 'democratische coördinatie'. De oppositie noemt in dit verband ook de dood van een Baskische in Santurce door kogels van politie in burger en de het afgelopen weekeinde over Spanje gespoelde golf van bomaanslagen. Deze gebeurtenissen toonden dat 'de duistere TRAANGAS IN Z.AFRIKAANS WOONGEBIED JOHANNESBURG (UPI) - De politie heeft donderdagochtend vroeg traan gas gebruikt om een stenen gooiende groep van ca. 200 mensen in een Afri kaans woongebied bij Carletonville. een mijnstad op 56 km ten zuidwesten van Johannesburg, te verspreiden. Volgens de politie vielen de zwarten au to's van het plaatselijke bestuursbu reau aan. Er werd geen melding ge maakt van gewonden. De politie zei dat het in de andere gebieden rustig was. De zwarte scholen, die sedert het uitbreken van geweld in de provincie Transvaal vorige maand gesloten waren, gingen donderdag open. Maar functionarissen van de bureaus voor Bantoezaken, die het bestuur in de zwarte woongebieden uitoefenen, zeiden dat de toeloop in de meeste gebieden gering was. krachten van het Spaanse fascisme be reid zijn criminele handelingen uit te lokken, om de weg naar de democratie te versperren'. Dialoog Anderzijds prijst de oppositie de toon van de regeringsverklaring, die afge lopen zaterdag werd uitgegeven en de bereidheid tot. een dialoog met de op positie. Toch is de regering, vanwege haar herkomst en samenstelling, niet geschikt om de dringende behoeften van het land te bevredigen. Het is een kabinet dat uit de Franquistische in stituten is voortgekomen, aldus de 'democratische coördinatie'. Verder eist de oppositie m haar verkla ring opnieuw een algemene amnestie, volle vrijheid voor alle politieke par tijen. vakbondsvrijheid, vrijheid van vergadering en vereniging, vrijheid van meningsuiting en democratische con trole van de staats- commumca tiemed ia Intussen meldde de krant 'El Pais' don derdag dat de regering in kwesties van de openbare orde een 'harde lijn' gaat volgen. Zoals het blad uit betrouwbare bron had vernomen, zal die verharding met name een verscherpt optreden tegen deelnemers aan verboden beto gingen omvatten Rotterdamse wethouder schond politieke ethiek ROTTERDAM - Dc raadscommissie voor ruimtelijke ordening in Rotter dam vindt, dat de wethouder van stadsvernieuwing, drs. J. G. van der Ploeg, niet in overeenstemming met de 'politieke ethiek' heeft gehandeld door grond voor een woning te verwerven zonder zich meteen met de commissie hierover te hebben verstaan. Het gaat om een stuk grond van 935 vierkante meter in de wijk Hillegersberg in Rotterdam De wethouder heeft dit perceel vorig jaar laten reserveren. Aanvankelijk was het bestemd voor bij zondere bebouwing, maar in het kader van het 'woningverdichtingsbeleid'. dat van Van der Ploeg zelf afkomstig is. werd het stuk grond aangewezen voor woningbouw. Volgens de wethouder van ruimtelijke ordening, mr. J Mentink. valt zijn col lega niets te verwijten: „Formeel heeft hij volkomen volgens de regels gehan deld" Mentink vertelde de commissie dat Van der Ploeg ook eerst bij hem had geïnformeerd, of er nog andere gegadig den waren voor het stuk grond Pas toen bleek dat dit niet. zo was. heeft hij het laten reserveren. Het is niet gebruikelijk dat bij een dergelijke reservering de naam van de gegadigde wordt vrijgege- Ministerraad in vakantiestemming iVan onze parlementaire ledactiei 'DEN HAAG - Na dc politieke krachttoeren van de afgelopen tijd zijn de meeste ministers spoorslags met vakantie vertrokken en is het vergaderschema van de minister raad - eens bruisend middelpunt van politieke tegenstellingen - op een laag pitje gezet. Donderdag kwam de raad krap twee uur bijeen. Van de zestien ministers waren er vijf aanwezig: mevrouw Vorrink, de heren Van der Stoel, Trip, Wester terp en De Gaay Fortman. Laatstgenoemde is waarnemend minister-president, nu Den Uyl met tent en gezin naar het Noorden is weggetrokken. Er werden enkele hamerstukjes verwerkt. Volgende week zal het minister presidentschap in handen zijn van Nederlands meest onbekende minis ter: Boy Trip van het departement van wetenschappen. Deze PPR- bewindsman is dan de oudste van de aanwezige ministers. Volgens De Gaay Fortman Is er echter nauwelijks over gesproken, Het is niet duidelijk hoe de premier tof zijn uit spraken tegenover de journalisten is gekomen Oppositieleider Wiegel heeft er al vragen over gesteld Uit de woorden van de Gaay Fortman viel op te maken dat deze minister van binnenlandse za ken veel minder voelt voor een distric tenstelsel Zijn overweging daarbij is dat het par lement ruim een jaar geleden de invoer- AKKOORD TUSSEN VS EN EGYPTE CAIRO (REUTER) - De Verenigde Staten en Egypte hebben donderdag in Cairo een akkoord tot technische en economische samenwerking gete kend. krachtens hetwelk Washington de regering Sadat ondermeer 100 mil joen dollar zal lenen. Dit geld. aldus het persbureau van het Midden-Oosten, zal worden gebruikt ter financiering van importen alsmede voor de aankoop van machines en ander ma teriaal waarmee de Egyptische indus triële- en landbouwproduktiviteit op hoger plan moet worden gebracht. BEIROET (UPI) - Libanons christelijke falangisten hebben donderdag inge stemd met een eendaags bestand bij het door hen belegerde Palestijnse vluchte lingenkamp Tel AI-Zaatar. aan de oostrand van Beiroet. Dit is bekendgemaakt door de onderhandelaar van de Arabische Liga, Hassan Sabri el-Kholy, die de christelijke voormannen Pierre Gemayel en Camille Chamoun donderdag heeft gesproken. LISSABON (DPA/AFP/ANP)-Het socialistische avondblad 'A Luta' heeft don derdag de samenstelling gepubliceerd van de nieuwe Portugese regering, die vandaag vrijdag geïnstalleerd zal worden. Premier is Mario Soares. minister van buitenlandse zaken José Medeiros Ferreira, binnenlands zaken: luitenant kolonel Costa Braz. defensie: luitenant-kolonel Mario Firminio Miguel, finan ciën: Medina Carreira en economische zaken: Sousa Gomez. De meeste ministers zijn leden van de Spmola Miguel naai' voren te schuiven socialistische partij, maar ook militai ren en onafhankelijke politici maken deel uit van het kabineUSoares. De be kendste onafhankelijke minister is is minister van justitie Almeida Santos, die ook deel uitmaakte van vorige rege ringen en een grote rol speelde in het dekolonisatie-proces De lmks-socialistische Jose Lopez Car doso. die tot dusver minister van land bouw was. ontbreekt in het lijstje van A Luta. Mano Firminio Miguel was ook minister van defensie in de eerste regering die werd gevormd na de omwenteling van april 1974. Hij goldt als een naaste me dewerker van ex-president Antonio de Spinola. Na het aftreden van de eerste premier, Da Palma Carlos, probeerde als nieuwe premier, maar onder druk van de linkse stroming in de mfa werd Vasco Goncalves tot premier benoemd. De socialisten van Soares bezetten 107 van de 263 zetels in het parlement. Intussen is in Portugal enige beroering ontslaan over het ontslag van schout bij-nacht Leonel Cardoso als onder- stafchef van de marine. Cardoso was de laatste Portugese hoge commissaris in Angola. Officieel wordt gezegd dat het ontslag om 'technische redenen' is gegeven, maar linkse dagbladen den ken daar anders over. Diario de Lisboa meent dat Cardoso is ontslagen onder druk van de NAVO. die anders geen materieel zou willen leveren aan dc marine. HANNOVER- De inwoners van Hannover keken vreemd op toen zij midden in hun stad de fakir, Günter Sykow,comfortabelop zijn bed zagen uitrusten. Het bed bevat 1675 spijkers. Het bestand moet het Rode Kruis in staat stellen gewonden weg te halen uit Tel Al-Zaatar. Eerdere plannen van het Rode Kruis om de gewonden te evacueren uit het vluchtelingenkamp moesten door een weer-oplaaien van de strijd worden opgegeven. De linkse leider Kamal Joemblatt kon digde donderdag de vorming aan van een centrale politieke raad', samenges teld uit 12 lmkse groeperingen, die ver antwoordelijk is voor alles van binnen landse aangelegenheden tot buiten landse betrekkingen en voor de coördi natie van de militaire strategie. De raad wordt beschouwd als een tegenwicht van een soortgelijke structuur, welke afgelopen maand door de christelijke kant is opgezet. Maar tegelijk ook als een stap die Libanon dichterbij een for malisering van zijn de facto verdeling brengt. Ondertussen meldde radio-Damascus dat een hoge Palestijnse delegatie een ontmoeting heeft gehad met Syriës pre sident Assad De radio gaf geen bijzon derheden over de bijeenkomst, behalve dat het om een verzoeningsgesprek ging. Dat de Syriërs en de Palestójnen uiteindelijk bijeen zijn geweest na hun conflict ten gevolge van Assads ingrij pen in de Libanese burgeroorlog, zien waarnemers als een teken van vooruit gang Donderdagmiddag is de 46-jarige D. Bianca uit het Overijsselse Rijssen ter hoogte van paal 18 bij Oosterend op Terschelling bij het zwemmen in zee verdronken. ZONNIG Flinke zonnige perioden en op de meeste plaatsen droog. Meest matige wind. krimpend van noord naar noordwest. Maximem temperatuur circa 20 graden. Vooruitzichten voor zaterdag en zon dag- Overwegend droog en zonnig, iets warmer. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland Voor zaterdag: aantal uren zon: 2 tot 10; min.temp. omstreeks 13 graden; max.temp. omstreeks 22 graden, kans op een droge periode van minstens 12 uur: 90 procent, kans op een geheel droog etmaal:^70 procent Voor zondag- aantal uren zon. 5 tot 15; mm. temp omstreeks 16 graden; max.temp omstreeks 22 graden; kans op een droge periode van minstens 12 uur. 95 procent; kans op een geheel droog etmaal 80 procent. ST RAN D WEERSVERWACHTING Vandaag zonnig en droog met een af nemende maar nog frisse zeewind. In de middag temperaturen van 20 tot 22 gra den, zeewater 19 graden. Vooruitzich ten- Versterkte hoge drukinvloed met in het weekeinde opnieuw aangenaam strandweer. ZON EN MAAN 24 juli Zon op 04 50 onder 20.42 Maan op 02.20 onder 18 28 Het weer in Europa Aberdeen, zwaar bewolkt 20 graden Athene, onbewolkt 30 graden Barcelona, onbewolkt 25 graden Berllja zwaar bewolkt 20 graden Bordeaux, licht bewolkt 23 graden Frankfort, zwaar bewolkt 18 graden Genève. zwaar bewolkt 18 graden Helsinki, geheel bewolkt 19 graden Innsbrück. regen 14 graden Kopenhagen, zwaar bewolkt 19 graden Lissabon, onbewolkt 34 graden Locarno, zwaar bewolkt 22 graden Londen, zwaar bewolkt 22 graden Luxemburg, regen 12 graden Madrid, onbewolkt 33 graden Malaga, licht bewolkt 29 graden Mallorca. licht bewolkt 27 graden Münchea regen 14 graden Nice, half bewolkt 27 graden Oslo, onbewolkt 25 graden Parijs, regenbui 21 graden Rome. zwaar bewolkt 30 graden Split, zwaar bewolkt 28 graden Stockholm, half bewolkt 22 graden Wenen, zwaar bewolkt 20 graden Zürich, regenbui 14 graden Casa Bianca. zwaar bewolkt 25 graden Istanboel. onbewolkt 32 graden Las Palmas, licht bewolkt 26 graden Britse Eilanden, Benelux, Noord- en Midden Frankrijk, West-Duitsland. Denemarken, Noorwegen en Zweden vriendelijk zomer weer, afnemend buiig en temperaturen van 17 tot 23 graden Finland. Polen, Oosl-Duitsland. Alpenge bied veranderlijk met plaatselijk regen of onweersbuien. 20 lol 25 graden. Oost- en Zuidoost Europa. Italië. Spanje. Por tugal- overwegend zonnig en warm. van 25 tot 30 graden, plaatselijk rond 35 graden Later verspreide onweersbuien BEZUINIGING MOET VERTROUWEN BUITENLAND HERSTELLEN LONDEN (RTR) - De Br;tse re gering heeft zich voorgenomen in het komende begrotingsjaar (april 1977-maart 1978) een mil jard pond sterling (ongeveer vijf miljard gulden) minder uit te geven dan zij zich tot nu toe had voorgesteld. Minister van fi nanciën Denis Healey heeft dit donderdag meegedeeld in het Lagerhuis nadat de kwestie diepgaand was besproken in verscheidene kabinetsverga deringen. Op de uitgaven ten behoeve van dc de fensie wil de Britse regering zeker hon derd miljoen pond sterling bezuinigen. Verder zal worden besnoeid op de uit gaven voor onderwijs, gezondheids zorg en sociale voorzieningen. De rege ring wil hiermee vooral bereiken dat het vertrouwen van het buitenland in dc Britse economie wordt hersteld en dat de positie van het pond sterling wordt beschermd. Minister Healey deelde verde mee dat kredietbehoefte van de Britse overheid (dat wil zeggen het deel van de voorge nomen uitgaven dat niet door inkom sten wordt gedekti voor het lopende be grotingsjaar op 11,5 miljard pond ster ling wordt geraamd. Dat is een half mil jard pond minder dan de raming die de minister bij de indiening van zijn begro ting in april opgaf. De reusachtige kapitaalbehoefte van Engeland is een van de voornaamste re denen voor bezorgdheid over de verdere ontwikkeling van de Britse economie onder buitenlandse geldschieters Hea ley zei de kredietbehoefte in 1977-78 te willen beperken tot hooguit negen mil jard pond Besnoeiingen De investeringen van de Britse staats bedrijven zullen in het komende begro tingsjaar met 157 miljoen pond sterling worden beperkt, De ministeries van handel en industrie en van werkgele genheid zullen 105 miljoen pond min der kunnen uitgeven dan ze van plan waren. Op het programma voor de aan leg van nieuwe wegen zal 57 miljoen pond worden bezuinigd en in de sector land- en bosbouw 25 miljoen pond. Verdere uitgavenbeperkingen zijn: kredietverlening voor de woningbouw 146 miljoen pond, subsidies voor leven smiddelen 80 miljoen, onderwijs 45 miljoen, gezondheidszorg 70 miljoen en Noord-Ierland 35 miljoen pond. Minister Healey zei te verwachten dat de bezuinigingen een geringe vermin dering van de groei van het Britse bruto nationaal produkt (de marktwaarde van alle goederen en diensten) en van de produktie van het bedrijfsleven in Enge land tot. gevolg zal hebben. Voor de tweede helft van dit jaar en voor 1977 schat, hij de reèle groei van het b.n.p. nu op 4.5 in plaats van vjjf procent, en de toeneming van de produktie op 8.5 in plaats van negen procent, alles op jaar basis De werkgelegenheid zal ook minder toenemen dan minister Healey ver wachtte bij de indiening van zijn begro ting in april. Toch gelooft hij dat een betei evenwicht tussen inkomsten en uitgaven in de overheidssector een bij drage kan leveren tot een blijvend eco nomisch herstel van Engeland in de komende achttien maanden. De beperking van de uitgaven zal onder meer lot gevolg hebben dat. het. gevaar van een nieuwe inflatiegolf minder groot wordt Een van de doelstellingen van de Britse regering is het economische her stel te laten voortduren tot de volledige werkgelegenheid is teruggekeerd aldus minister Healey. ing van het districtensysteem voor na tionale verkiezingen - een van de ingrij pende voorstellen in het kader van de grondwetswijziging - met grote over macht verwierp. Dathetnu niet gaatom nationale maar om Europese verkiezin gen. speelt daarbij volgens De Gaay Fortman niet zo'n grote rol. Een tweede fout die Den Uyl vonge week op zijn persconferentie maakte, was de aankondiging dat aan de kies raad advies zal worden gevraagd hoe de Europese verkiezingen in 1978 moeten worden georganiseerd- Maar volgens De Gaay Fortman is dat advies al ruim drie maanden geleden door hem aan de kies raad gevraagd. „Ach. het komt vaker voor dat ministers niet goed op de hoogte zijn van wat hun collega's doen of hebben gedaanaldus de waarne mend minister-president. NAIROBI (UPI/AFP) - Oeganda heeft donderdag een scherpe rantsoenering van benzine ingesteld en autorijden door particulieren verboden. Naar schatting is er nog slechts een voor raad voor enkele dagen en alleen rege ringsauto's. bussen, dokters en onder wijzers mogen rijden. De Oegandese voorraad en die van het buurland Rwanda zijn prakt isch uitgeput omdat Kenia betaling eist in buitenlands geld en tankwagenchaeuffeurs bang zijn geworden door de berichten over wreedheden van Oegandse militairen en niet langer naar Oeganda willen rijden. Nu de industrie bijna stil ligt en zelfs de voedseldistributie in de war raakt heeft Amin de Arabische landen om finan ciële hulp gevraagd, en er bij Kenia op aan te dringen de leveranties te hervat- ten. tot dusver zonder resultaat Diplomaten zeiden dat Amin de ern stige crisis beleeft sinds hij de macht In het Oegandese leger zouden nu nog meer eenheden aan het muiten zijn ge slagen Radio Oeganda meldde dat zes personen, onder wie vier 'hoge officie ren'. gearresteerd waren en zouden wor den doodgeschoten wanneer een krijgs raad hen schuldig zou bevinden. (ADVERTENTIE) 'n METZLER- bril: ieders oogmerk! Directie: F. van de Velde, K. Scherphuis en W F de Pagter. Hoofdredacteur: G A. de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M. P Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vliseingen: Walstraat 56-60. tel (01184) 15144. Middelburg: Markt 51. tel. (01180) 27651 Goea: Grote Markt 2. tel. (01100) 16140. Temeuzen: Nieuwstraat 22, tel. (01150) 4457 Hulst: Steenstraat 6, tel. (01140) 4058. In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 19 00 uur. (01184) 15144. Telefoonnummers buiten kan tooruren: Advertentie-afdeling (01186)1584 s Zaterdags (01184) 15144 van 9 00-11 30 uur. Redactie. (01184) 14796. Voor klachten bezorging op za terdag: de plaatselijke kantoren van 9 00-11 30 uur Expeditie- (01183) 63533. Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20.00 tot 22 00 uur Abonnementsprijzan per kwartaal 37.75. franco per post f 42.-. per maand 12.75: losse nummers 0.55 (inclusief 4 pet btw) Advertentietarieven 77 cent per mm. minimumprijs per advertentie 11.55; ingezon den mededelingen 2 Vix tarief- Voor brieven bureau van dit blad 2.50 meer. Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00. Provinciale Zeeuwse Courant. Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3