Bejaarde bij brand vrouw (75) omgekomen in woning te Middelburg Tong- en scholvissers gaan zelf meebetalen aan de vlootsanering Botulisme in Zeeland nog niet verontrustend PZC/p almanak Bromfietser zwaar gewond bij botsing in Vlissingen MINDER DODE VOGELS DAN EERDER DIT JAAR Zevibel JONGEMAN ONDERNAM VERGEEFSE REDDINGSPOGING MIDDELBURG - Bij een korte, maar felle brand is dinsdag rond het middaguur de 75-jarige mevrouw J. J. de Jonge-Boersma in haar woning aan de Seisstraat om het leven gekomen. Een vermetele reddingspoging door een 18-jarige voorbijganger mislukte, doordat de rook en vlammen hem ondraaglijk werden. Het woninkje brandde geheel uit. Over de oorzaak tastten de Mid delburgse brandweer en recherche dinsdag nog in het duister. WONING GEHEEL UITGEBRAND Het slachtoffer, een alleenstaande door omwonenden aangedragen ladder weduwe, leidde al enkele jaren een te- wist hij zich in veiligheid te stellen, ruggetrokken bestaan en gaf er de voorkeur aan op zichzelf te blijven Vlci7Tlt7l€Tl wonwn, ondanks zorgelijke pogingen om haar tot opname in een verzor gingstehuis te bewegen. De brand werd omstreeks vijf voor twaalf ontdekt door een met de auto passerende brandweerman die onmid dellijk doorreed naar de nabijgelegen brandweerweerkazeme en groot alarm sloeg. Intussen was de 18-jarige Middel burgse jongeman Vincent d'Angre- mont, die in de buurt liep. in actie ge komen. Toen hij vanaf de Herengracht de rook za& spoedde hij zich naar de woning en klom hij in een voor het huis staande lantaarnpaal Hij wist zo de dakgoot te bereiken en trapte het raam van de dakkapel in. waarachter de vrouw om hulp schreeuwde. De jonge man kon haar bu de haren beetpakken, maar moest loslaten toenhetslachtoffer ineenzakte en de rook en vlammen hem te machtig werden. Via een inmiddels ZEEUWSE Conflict Wij hebben aütjd gedacht, dat de va- kantietïjd een vreedzame periode was in dit gewest. Maar nee hoor - hier en daar doen zich toch nog lelijke conflictjes voor. Gisteren smaakten wij het genoegen voor de vervulling van onze werk zaamheden de gemeenteraadstuk ken van Manekerke te mogen door nemen. En daaruit bleek ons een le lijk verschil van opvatting lussen de gemeente en een particulier, die lief hebbert tn het houden van fraaie kippen. De man had-zo vernamen wij uit de stukken - voor dat doel een hok met een ren gebouwd. En ivat gebeurt 1 Mag niet van de gemeente. Hij heefl er geen vergunning voor gehad en zal die-als het aan b. en iv. ligt - ook niet krijgen. Er zijn ernstige verschil len van inzicht, waarover de gemeen teraad een uitspraak moet doen. De man heeft de raad gemeld, dat de oppervlakte van het hok nog geen vijf vierkante meter is. B. en w. ko men meteen heel andere berekening: zij komen uit op 40 vierkante meter De particulier vindt, dat het 'hokje met de naaste omgeving een bijzon der harmonieus geheel vormt' B en w. niet „Het gestelde, dat het ge bouwde een bijzonder harmonieus geheel vormt met de omgeving is ge heel voor rekening van de betrokke ne", zegt men. En de particulier betoogt tenslotte, dat zijn liefhebberij in het op kleine schaal fokken van bijzondere kip- penrassen in deze jachtige tijd een gezonde ontspanning teweeg kan brengen. Met deze bezigheid doe ik niemand overlast, integendeel velen genieten ervan mee', zo schrijft hij wervend aan de raad Maar b. en w. slaan onverbiddelijk terug Men kan zich best voorstellen dat het houden van kippen een ge zonde ontspanning teweeg brengt. „Maar zo zegt men in een fraaie volzin, „men kan zich evenwel afvra gen of het houden van kippen op kleine schaal in een hok, waarvoor wel een bouwvergunning is verleend en op een plaats, waar dit ingevolge het bestemmingsplan is toegestaan, niet evenveel ontspanning geeft." De Middelburgse brandweer rukte met zes wagens uit en trof bij aankomst het kleine pand in lichterlaaie aan. De vlammen sloegen toen al door de ramen. Om de hevigste vlammen neer te slaan. VLISSINGEN - Dinsdagavond om streeks kwart over zes is bij een onge val op de kruising Zuidbeekseweg- Lange Leen weg te Vlissingen de brom fietser J. W. uit Vlissingen zwaar ge wond geraakt. Het ongeluk gebeurde toen de bromfiet ser die over de Zuidbeekseweg reed op het kruispunt met de Lange Leenweg geen voorrang verleende aan de perso nenauto. die bestuurd werd door J. H. A. L. eveneens uit Vlissingen. Beide voertuigen botsten op elkaar en W. werd met zijn bromfiets in de sloot langs de Lange Leenweg geslingerd. De bromfietser liep een zware hersen schudding en verscheidene fracturen en schaafwonden op en moest per ambu lance worden overgebracht naar het Vlissingse Bethesda-Sint Josephzie- kenhuis. Zowel de auto als de bromfiets werden aanzienlijk beschadigd. Goese motoragent bij botsing gewond GOES - Een motoragent van de Goese gemeentepolitie. H. W.. is dinsdaga vond na een botsing met een persone nauto op de Van der Spiegelstraat in Goes met een hersenschudding en een gebroken sleutelbeen opgenomen in het ziekenhuis Bevelanden-noord. Het ongeval gebeurde toen een perso nenauto. bestuurd door P. op 't H. uit Kapelle. stopte voor een voetgangerso versteekplaats bij het Rimmelandplein. W. botste door een nog onbekende oor zaak met zijn motor achterop de perso- nehauto. Marktconcert in Grote kerk GOES - De organist Kees van Eersel uit Goes heeft dinsdagmiddag in de Grote- of Mana Magdalenkerk te Goes op het Markussenorgel een marktconcert ver zorgd Meer dan honderd belangstel lenden luisterden toe. Van Eersel im proviseerde op thema's gecomponeerd door de Goesenaar Adr Kousemaker (vier-delige symphoniei Ook volgende week dinsdag wordt er in de Grote kerk weer een marktconcert gegegeven. en wel door de Engelse organiste Kathleen Ennis uit Oxford. Youth for Christ te Yerseke YERSEKE- Donderdag S augustus komt de dubbeldekker van de Youth for Christ te Yerseke. 's Middags kan men persoonlijk kennis maken met bet werk van de Youth for Christ, terwijl er voor 's avonds een voetbalwedstrijd tegen de v.v. Yerseke en een muziek- concert op het programma staan. De aanvang is om 19.30 uur op het voetbal veld aan de Hogeweg. werden in eerste instantie drie hoged- rukstralen op het vuur gezet. Vervol gens werd via een tweede wagen een la- gedrukstraal ingezet. De vlammen en de hitte verhinderden de brandweerlieden aanvankelijk om het huis binnen te gaan, ondanks de verwoede pogingen, waarbij de handschoeoen van verschil lende brandweerlieden verbrandden Vier met persluchtmaskers uitgeruste brandweerlieden wisten even later bin nen te komen In totaal waren ruim twintig brandweerlieden in touw. In het brandende huis ontstonden verschil lende kleine explosies doordat kortslui ting in de elektnciteitsaansluiting ont stond. De dienst gemeentebedrijven was daardoor genoodzaakt de stroom voorziening in de directe omgeving tij delijk uit te schakelen. Een kwartier na aankomst, omstreeks kwart over twaalf was men de brand, die met hevige rookontwikkeling gepaard ging en die veel pubhek trok, meester. De.politie bad tijdens de brand se Seis straat' afgezet voor het publiek. Om streeks kwart over één vertrok de laat ste bluswagen, maar daarna bleef de brandweer nog geruime tijd voor bewa king aanwezig. De naastliggende pan den liepen enige rook- en waterschade op. Ook moesten een dakluik en een deur worden geforceerd om bij de brandhaard te kunnen komen. De Middelburgse recherche begon, in samenwerking met de brandweer, di rect aan een onderzoek. Daarbij is niet veel meer duidelijk geworden dan dat de brand op de benedenverdieping in de woonkamer, moet zijn ontstaan. Het woninkje moet als verloren wor den beschouwd. De eigenaar, J. H. was wegens vakantie niet bereikbaar, zo dat het de politie nog niet duidelijk was of het huis tegen brand was verze kerd. Kort na het uitbreken van de brand wa ren ook burgemeester drs. P. A. Wolters en officier van justitie mr. A. P. Besier aanwezig. Interieur bar Goese binnenstad uitgebrand GOES - In de nacht van maandag op dinsdag is het Interieur van de Toreador-bar aan de Wijngaardstraat te Goes door brand grotendeels be schadigd en verwoest. De omvang van de schade is nog niet bekend. De totale waarde van de inventaris en het inte rieur wordt geschat op ongeveer hon derdduizend gulden. Hoeveel er be schadigd is, moet door verzekerings experts worden vastgesteld. De juiste oorzaak van de brand is nog onbekend. De bar was maandag voor publiek ge sloten, er waren alleen maandagmor gen wscboonmaakwerkzaamheden verricht. De recherchegrtfep. van de gemeentepolitie te Goes heeft de zaak in onderzoek. De brand is om omstreeks drie uur 's- nachts uitgebroken. De vrijwillige brandweer van Goes was zeer kort na de brandmelding ter plaatse. Het vuur werd met de nodige waterstralen en twee brandweerauto's bestreden. Dank zij het snelle ingrijpen kon uitslaan van de brand voorkomen worden. Volgens de Goese poütie is het vuur ook beperkt gebleven omdat het zichzelf als gevolg van de enorme rookontwikkeling min of meer verstikte. Die rookontwikkeling werd vooral veroorzaakt door de kunst stoffen, die voor aankleding van het in terieur van de bar gebruikt waren. Het walmen van deze kunststoffen zorgde, naast de verwoesting door het vuur, eveneens voor veel schade. De exploi tant, A. M. uit Hoeven (N. Br) is tegen brand verzekerd. DRS. SAAIJS: •TRACHTEN VOGELRAMP TE VOORKOMEN' MIDDELBURG - Do situatie in Zeeland ten opzichte van de ge vreesde vogelziekte het botulisme is in vergelijking met andere lands delen vrij gunstig. Maar men moet in deze provincie ook op zijn boede blijven, vooral straks wanneer uit het noorden miljoenen trekvogels de trek naar het zuiden ondeme- Dat zegt drs. H. L. F. Gaeijs, bioloog bij de afdeling milieu-onderzoek van de Delta Dienst van rijkswater staat. De Zeeuwse situatie is vrij gunstig, omdat er hier veel zout water voor komt en er grote mogelijkheid van doorspoeling is. „In de Oosterschelde. Veerse Meer, maar ook in de Grevelingen zie ik daarom nog zo gauw geen botulisme optreden aldus de heer Saeijs. „maar bij de ondiepe polletjes en kreekjes overal in de provincie moe ten we toch wel erg voorzichtig en allert zijn. Vooral daar, waar het wa ter minder zout is, ondiep, modderig en niet stromend." De belangrijkste haard voor het bo tulisme ligt thans in de Dordtse Biesbosch, in het Lepelaarsgat en verder in het Haringvliet op de Ven tjagersplaat. Daar zijn al duizenden watervogels als slachtoffer gevallen. Het botulisme-gebied in Zeeland ligt voornamelijk in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen. Meldingen kwamen binnen uit het gebied van de Vlaamse Kreek, de Canisvlietkreek. Groot Vogel, het Groot Eiland bij Hulst, maar ook enkele vanuit het schorrengebied bij Bath. Verder in Zeeland zijn nog geen vogelkadavers gevonden, die wijzen op botulisme. Het gif, dat de ziekte veroorzaakt heet botulinum, „eigenlijk een lij kengif' legt drs. Saeijs uit. „Het ont staat in het lichaam van dode dieren die liggen te rotten, als de buiten temperatuur zo hoog is dat de bacte rie clostricium botullum haar gang kan gaan." Die bacterie zelf is ongevaarlijk, maar kan een virus meevoeren, een zogenaamde faag, die voor complica ties kan zorgen. Er komen zoveel dode dieren tege lijk, omdat nu de temperatuur van het water en lucht hoog genoeg zijn voor het optreden van bacterie en vi rus en de lage waterstand in stil staande, slikrijke plasjes het proces versnellen. Als er veel dode vogels op een bepaalde plaats bijeen hebben gelegen waar weinig wateruitwisse ling is geweest, kan zo'n plaatsje een blijvende bron van ellende zijn. we hier niet genoeg op onze boede zijn", stelt de heer Saeijs. Hij brengt adviezen uit aan diverse instanties en geeft als bestnjdings- richtlljnen. „Met intensiteit verwij deren en vernietigen van vogelka ders. Zieke vogels vangen, en naar schoon en fris water, naar doorspoel- bekkens overbrengen, waar ze kun nen genezen „Zieke vogels zijn niet gevaarlijk voor de mens. De dode vogel kan een gevaar vormen. Botulisme komt in zeven verschillende typen voor. gekenmerkt A tot en met H. Type A. B. E en F is gevaarlijk voor de mens, type C en D voor dieren. We hebben nu te maken met vooral type C. Maar dat kan veranderen het is bijvoorbeeld nooit aan een dood dier te zien welk type of het heeft ge veld. Voor vee is het bijvoorbeeld be paald gevaarlijk te drinken uit water waarin vogelkadavers drijven. „Er zal gecoördineerd moeten wor den opgetreden om te voorkomen dat duizenden en duizenden water vogels en andere dieren straks zullen sterven. Dat kan ook gevolgen heb ben voor milieu en volksgezond heid", aldus drs. Saeijs. die nogmaals zijn bezorgdheid uit over de ko mende vogeltrek uit de Biesbosch. „In de Biesbosch zijn nu al meer dan 2500 vogelslachtoffers geteld." „Wij gaan na of de vogelkadavers dan wel doeltreffend1 worden vernietigd, of ook het Centraal Diergeneeskun dig Instituut in Rotterdam wel exemplaren voor onderzoek krijgt toegezonden", aldus ir. M. Oskam van de milieuafdeling van provin ciale waterstaat in Middelburg. Bij hem kan ook het publiek de aanwe zigheid van dode vogels in waterge bieden melden. „Het gaat dus echt wel om vogels in watergebieden, niet om een meeuw of eend, die op de weg door aanrijding meteen auto de dood heeft gevonden." Zieke vogels Meldpost De provinciale waterstaat in Zee land heeft op 25 juni al een circu laire gezonden aan alle gemeenten, waterschappen, recreatieschappen en andere organisaties en instan ties, waarin wordt gewezen op de gevolgen van vogelsterfte door bo tulisme. Op het kantoor van de pro vinciale waterstaat afdeling milieu is een meldpost. waar de gemeen ten en andere instanties concentra- Drs. Saeijs voegt er aan toe dat ook het melden van zieke vogels nuttig kan zijn. Eerste verschijnsel van botulisme bij de dieren is, dat ze minder goed. later helemaal niet meer kunnen vliegen, loopstoornis sen krijgen, en in elkaar gezakt met afhangende vluegels blijven zitten. Bij ir. Oskam van provinciale water staat zijn voornamelijk uit Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen. waar het bo tulisme zich tot nu toe concentreert ongeveer 450 kadavers gemeld. „Van dode vogels afblijven, en daar niet in de buurt gaan zwemmen, dat lijkt me het beste." aldus de heer Oskam, die er ook op wijst dat het huidige botulisme-type nog geen gevaar voor de mens oplevert, „maar men kan nooit weten welk type een vogel, die men vindt, heeft geveld." De (voornamelijk) watervogels, die tot nu toe als slachtoffer zijn geval len zijn talingen, wilde eenden en meerkoeten, „maar, zo zegt drs. Saeijs," als men geen gecoördi neerde acties gaat ondernemen in het land, zullen er duizenden slach toffers vallen onder tal van vogel soorten." HULST - Het botulisme op Groot Eiland in Luntershoek bij Hulst is moge lijk op de terugweg. Maandag zijn in de kreek 65 dode vogels aangetroffen. Dat betekent dat in drie dagen tijd - tijdens het weekeinde heeft de dienst gemeentewerken van Hulst niet naar dode vogels gezocht aanmerkelijk minder vogels aan botulisme zijn bezweken dan verleden weck dagelijks het geval was. Het totale aantal dode vogels is nu rond de 425. „We hebben de indruk dat het botulisme aan het minderen is", meent plaatsvervangend hoofd van de dienst gemeentewerken in Hulst, A. der Weduwe. „In het hele weekeinde zijn 65 vogels gestorven. Het is goed mogelijk dat het botulisme aan het verminderen is". „Er kan een vamp voor vogels ont staan, wellicht ook voor vissen en de mens, als men de toestand niet ernstig genoeg neemt. Ik ben zeer pessimistisch als ik denk aan de komende vogeltrek - half augustus tot half september - naar het zuid en. De trek passeert de Biesbosch, de haard van nu, maar ook Zeeland. Ondanks de gunstige toestand van vandaag de dag in Zeeland kunnen VISSERIJSCHAP GAAT EEN FONDS VORMEN WAARUIT SCHIPPERS DIE STOPPEN EEN BIJ DRA GE KRIJGEN Haamsteedse loopt haar 41e Vierdaagse 'REGELING KAN VERLICHTING BRENGEN' DEN' HAAG - De Nederlandse tong en scholvissers zullen binnenkort gsaan meebetalen aan de sanering van hun vloot. Het bestuur van het visse rijschap (bedrijfsschap voor de visse rij) heeft dinsdag besloten een fonds van maximaal 10 miljoen gulden te gaan vormen uit heffingen van maxi maal eén procent op de aanvoer- waarde van de beide vissoorten. Uit dat fonds worden obijdragen gegeven aan tong- en scholvissers die ermee ophouden. Dit nieuwe 'tong- en scholfonds' van het bedrijfsleven en het door de over heid gevoerde ontwikkelings- en sa neringsfonds voor de visserij vullen elkaar aan. Wie de tong- en scholvisse- rij eraan wil geven kan eerst bij het o. en s.-fonds de vorige maand aange kondigde saneringsuitkering van 225 gulden per pk motorvermogen aanvra gen. Is hem die toegestaan, dan kan hij bij de visserijschap een bijdrage aanvragen, die wordt vastgesteld op grond van de volgende drieledige vermenigvuldiging: het aantal paardekrachten van het uit de vaart te nemen schip, maal het per centage dat de tong- en scholbesom ming in 1972,1973 en 1974 uitmaakte op de totale besomming, maal 2,50. Wie dus bijvoorbeeld met een schip schap binnen, dan kan men weer naar heto. en s.-fonds gaan vooreen bijdrage, gebaseerd op de hoeveelheid tong en schol, die het schip dit jaar volgens de vangstbeperkingsrcgcling van het mi nisterie van landbouw en visserij had mogen vangen Die bijdrage is 3.40 per toegewezen kilo tong en 0,70 per toe gewezen kilo schol. De van deze en 0,70 per toegewezen kilo schol. De van deze vissoorten dit jaar reeds gevangen hoeveelheid wordt er niet af getrokken. hoewel het o. en s.-fonds dit indertijd bij het bekendmaken van zijn regeling abusievelijk heeft meegedeeld. Quotum Het 'ingeleverde' continent komt ten goede aan de blijvende vissers, die daardoor een wat groter deel kunnen krijgen van de in totaal aan Nederland toegestane vangsthoeveelheden: 29.200 ton tong en 35.600 tong schol. Voor die bijdrage voor ingeleverde contingenten heeft het ontwikkelings- en saneringsfonds net zo veel uitge trokken als het visserijschap in zijn fonds wil doen: 10 miljoen. De bij drage van het o. en s.-fonds zal nooit hoger zijn dan die van het visserij schap. Minister Van der Stee van landbouw en visserij vindt dat het visserijschap het voorbeeld van het o en s.-fonds had moeten volgen en de bijdrage ook had moeten baseren op de ingeleverde con- tingenten. Het visserijschap heeft dat pk 80 procent van 4in besomming int „mrtatuit hethidriiMever, tong en schol haalde krijgt 100 maal 80 maal 2,50, dat is 20.000,-. Het percen tage zal nooit hoger worden gesteld dan 80. Heeft men de bijdrage van het visserij- niet gedaan omdat uit het bedrijfsleven bezwaren zijn gerezen tegen zo'n bin ding met de vangstbeperkingsregeling. Het bestuurslid Kramer (visserijbelan- gen Urk) stemde zelfs tegen het nieuwe fonds omdat hij nog te veel verband zag met ae door hem verfoeide regeling van het ministerie voor de verderling van de nationale vangstcontingenten. Veel vis sers zijn al bij de Kroon in beroep ge gaan tegen die verdeling, zo werd mee gedeeld. Er waren behalve die ene tegenstem, drie onthoudingen en verder zes stemmen voor. Ondanks zijn bezwaren helpt minister Van der Stee het visserijschap door de rente te betalen van de lening die men moet sluiten om het geld voor het fonds bijeen te krijgen voordat de heffingen binnenstromen. Ook stelt de overheid zich garant voor de aflossingsverplich tingen. Met het nieuwe samenspel van regelin gen hoopt men een verdere verminder ing van de kottervloot met 60.000 pk of ongeveer 20 procent te bewerkstelligen. Pogingen om te komen tot een geza menlijk fonds van overheid, visserijbed rijfsleven en banken, groot 30 miljoen, zijn niet gelukt. De banken wilden daar aan niet meewerken. Wel is een aantal banken in beginsel bereid, een deel van de op het te saneren schip rustende las ten kwijt te schelden. Ze willen daarvoor echter geen algemene regeling, maar zullen ieder geval individueel bekijken. Volgens secretaris dr. H. A. H. Boelmans Kranenburg van het visserijschap komt er niettemin 30 miljoen als extra stimulans voor de sanenng bij elkaar: uit elk van de beide fondsen 10 mil joen, plus 10 miljoen als maximale bij drage van de banken. Tot 31 oktober kunnen de vissers hun aanvragen tot de beide fondsen rich ten. Na die datum, dus als men weet hoeveel gegadigden er zijn, gaat het dagelijks bestuur van het visserij schap bepalen of de heffing op de tong en scholaanvoer een procent zal wor den of minder. De nieuwe regeling van het o. en s.-fonds moet nog de goedkeu ring krijgen van de Europese commis sie. Minister Pronk van ontwikkelingssa menwerking heeft het visserijschap, in antwoord op een verzoek, geschreven dat hij in beginsel wel bereid is geod be schikbaar te stellen voor de aankoop van aan de Nederlandse visserij ont trokken schepen voor ontwikkelings landen. Die vorm van hulp moet dan echter wel in het prioriteitenpakket van het betrokken land passen en de minis ter heeft nog niet gemerkt dat men in de ontwikkelingslanden grote behoefte heeft aan tweede-hands vissersschepen. Volgens de heer M. Siereveld, voorzit ter van de Zevibel zal de nieuwe rege ling in Zeeland niet veel 'afvallers' ge ven. „Daarvoor zijn de meeste bedrij ven hier te gezond", vertelde de Zevibel-voorzitter desgevraagd. Overigens gelooft hij wel - dat on danks het percentage dat de blijvende tong- en scholvissers op hun aanvoer- waarde zullen moeten opbrengen de regeling enige verlichting kan bren gen. „Het quotum van 9200 ton tong voor 1977 is natuurlijk te laag. De 'Zwakste broeders' zullen het daarom niet meer aan kunnen. Ze stop pen er mee, en het gevolg is datje met minder vissers het zelfde quotum over houdt. Het quotum komt daardoor weer iets gunstiger te liggen. Overigens worden de minder rendabel draaiende vissers niet gedwongen er mee op te houden volgens de heer Siereveld. „Het is vol komen op vrijwillige basis", zo zei hij. NIJMEGEN - Mevrouw M. Klaver- Budding uit Haamstede loopt dit jaar voor de 41e keer de Nijmeegse Vier daagse mee. Ter gelegenheid hiervan zal zij vandaag - woensdag - worden gehuldigd. De 61-jarige wandelaarster kreeg bij de opening van de zestigste Vierdaagse tijdens de vlaggenparade in het Goffertstadion in Nijmegen van een juweliershuis een diamanten hanger aangeboden. Blikschade bij botsing in Goes GOES - Twee personenauto's raak ten dinsdagmiddag bij een botsing op het kruispunt Langeweg- Deltaweg in Wilhelminadorp zwaar beschadigd. De bestuurder L. J. P. uit Goes, die met zijn auto uit de rich ting van Wolphaartsdijk kwam en de Deltaweg wilde oversteken, ver leende daarbij geen voorrang aan een auto, bestuurd door J. C. S. uit Tor hout. Beide bestuurders bleven onge deerd. WOENSDAG 21 JULI 1976 provincie PROVINCIALE WATERSTAAT HEEFT MELDPOST

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 2