1 NCB vindt dat 'Buitengebied' Terneuzen de landbouw belemmert PRIJS-SLA6 caissières leerling caissières bezwaren tijdens informa tie-a vond OPGELET!! MOET WEG Garage Moret r MEISJE PART-TIMERS HOTEL INTERNATIONAL d'hooghe b.v. PRODUKTIE MEDEWERKERS ZATERDAG 17 JULI 1976 maximumhoogte silo's moet 30 meter zijn TERNEUZEN - De NCB heeft tenen een aantal onderdelen van het ont- werpbcstemmingsplan 'buitengebied' van de gemeente Terneuzen bezwaar aangetekend. NCB-woordvoerder De Moor somde donderdagavond, tijdens een van de informatieavonden die b. en w. van Terneuzen aan het plan wij den (donderdagavond was dat in het Terneuzense stadhuis), een aantal be zwaren op. Hij vond vooral dat b. en w. mcthet plan 'doorplanologische bepa lingen de landbouw onaanvaardbaar belemmeren'. Donderdagavond wer de cirer de in een reeks van informatieavonden gehou den In tegenstelling tol de drie voor gaande bijeenkomsten was er ni een flinke belangstelling Er waren zo'n der tigpersonen die loco-burgemeester drs R.CE. Barbé een uiteenzetting over de totstandkoming van het plan hoorden geven De loco-burgemeester somde op wat de verschillen zijn tussen het hui dige ontwerp, dat geruime tijd geleden ontwerp en het eerste ontwerp, dat ge ruime tijd geleden op tafel kwam. Het huidige ontwerp is aangepast na overleg met vooral het landbouwschap. Na een pauze idrs Barbé had een kwar tier pauze voorgesteld, maar aangezien zjjn horloge stil stond, werd het een hall uur) kwam in de eerste plaats NCB- woordvoerder De Moor aan het woord. •Volgens de NCB-woordvoerder heeft het gemeentebestuur van Terneuzen bij de opstelling van het gehandeld in strijd met artikel 10 van de wet op de ruimte lijke ordening. De heer De Moor wees er verder op dat de NCB heeft geconsta teerd dat buurtgemeenten Hontenisse, Axel en Sas van Gent recentelijk hun bestemmingsplannen voor het buiten gebied hebben goedgekeurd, waarbij steeds wordt gesproken over al dan niet aan de grond gevonden landbouw'. De heer De Moor. ..Deze gemeentelijke be stemmingsplannen kennen allemaal opmerkelijk grote gebieden, waar al dan niet aan de grond gebonden landbouw mogelijk is". De heer De Moor stelde namens de NCB voor om een planwijzi ging aan te brengen in die zin dat niet aan de grond gebonden landbouw zon dermeer mogelijk is in agrarisch gebied a (waar de mde agrarische produktie hoofdfunctie blijft). Volgens de heer De Moor moet in de gebieden met de be stemming agrarisch gebied blinde on middellijke nabijheid van woonkernen) en c (gebieden, waarin ook landschap pelijke. ecologische en recreatieve func ties een rol spelen) bijzondere agrari sche bebouwing mogelijk zijn. De NCB-woordvoerder wees er verder op dat zijn organisatie een beperking van de maximale silo-hoogte tot zestien meter onaanvaardbaar vindt Het voor stel van de NCB was om de maximum- hoogte vast te stellen op dertig meter. Tenslotte merkte de heer De Moor op „De leden van de NCB constateren een verbod van het gebruik van biociden op dijken met een landschappelijk waar devolle of waterstaatkundige functie. De NCB vindt deze belemmering on aanvaardbaar en'wij stellen dan ook voor en wij stellen dan ook voor dit ver bod ongedaan te maken". Wedvlucht AARDENBURG - Dc postduivemiuu- dersvereniging 'De Bonte Duif' deed in samenwerking met de p.v. 'De Grens- vliegers' uit Eede mee aan een prijs- vlucht uit Beaumetz met 300 jonge duiven. De snelheid van de eerstaan- komende duif was 1226.9 meter per minuut. 1A. Buijsse. 2 J. Dhondt. 3 E. Standaert. 4 L. de Clerck. 5 en 9 E. Rijckaert, 6 en 7 A Dezutter. 8 J de Vreeze. 10 F. Boog aard. Geen elektrische zonneschermen voor gemeentewerken in Oostburg OOSTBURG - Het personeel van de Oostburgse dienst gemeentewerken, gehuisvest in Schoondijke, zal de splin ternieuwe zonneschermen die men bin nenkort krijgt, zelf moeten neerlaten en weer ophalen. „De ambtenaren hebben daardoor wat meer beweging en hel kost de gemeente 1500 gulden minder luidden donderdagavond de argumen ten van de gemeenteraad om dat besluit te nemen. B en w hadden voorgesteld zonne schermen aan te brengen met een elek- tnsche bediening. Kosten 8.000 gulden. „Maar", zei de heer F. Baarends tprog.) „waarom is dat nodig. Ik ben voor opti male werkomstandigheden voor de ambtenaren, maar laat ze maar wat trimmen. Een eenvoudige handbedié- nmg van die schennen is voldoende en moet mogelijk zijn". Ook al gezien het prijsverschil onder steunen zijn collega's hem van harte. Burgemeester A. Schipper - hoewel een groot voorstander van trimmen-pleitte echter voor de elektrisch bediende zon neschermen. Hij baseerde zich op een technische beoordeling door 'gemeen tewerken' en op de ervaringen in z'n ei gen kantoor Alleen de wethouders J Vergouwe en G. Claeysen de tweemans fractie 'dorpsbelangen en toerisme' wa ren het met hem eens. De raadsfractie onder de motto: „Als er handbediening komt. moet de bode er toch weer iedere keer voor opdraaien" Een nog forsere bezuiniging paste de raad toe op het voorstel tot reconstruc tie van het parkeerterrein achter het gemeentehuis „Herbestrating alleen is voldoende", vond men met de heer L Maas (prog.). De reconstructie gaat daardoor 10 mille in plaats van de door b en w gedachte 25.000 gulden kosten De raad betrok in de overwegingen dat de verschillende gemeentelijke diensten in de toekomst mogelijk zullen worden samengebundeld En dan is de ruimte achter het gemeentehuis dringend no dig voor uitbreiding Twijfel Drs. Barbé betwijfelde, in antwoord op (le opmerkingen van NC'B-zijde, sterk oj b. en w. zouden handelen in strijd metarlikel 10 van dewet ruimte lijke ordening. „Ik dacht niet dat die opmerking van u helemaal hout snijdt", aldus dc loco-burgemeester. En hij voegde er nog aan toe „Het isdc vraagof wij beperkingen opleggen Overdeontwlkkelmgen ten aanzien van de nietrgrond gebonden agrarische be drijven zei hl) .We willen die zaak in derdaad zoveel mogelijk m de hand houden. Je kunt nu eenmaal niet overal biQ-industrie toestaan" B en w van Terneuzen willen, wat betreft, de bouw van silo's met verder gaan dan een hoogte van zestien meter en dat is dan ook al gebeleken dat tegen die beper king in 1 and bouwk ringen ernstig be zwaar bestaai In dal licht moest ook de wens van de NCB worden gezien, om de Wedvluchten SLUIS - De postduivenhoudersvereni- ging Recht voor Allen' uit Sluis deed met 193 jonge duiven mee aan een pnjs- vlucht uil Beaumetz. De hoogste snel heid was 1266 m per min en de gedetail leerde uitslag luidt 1 J Coppens. 2 P Goossen; 3 J Moens: 4.11 P de Clerck: 5 C v d Wallc. 6 A Dierkx. 7 A. v. d Bussche. 8 A le Clercq. 9 J Cocqmit; 10 A Verheye. Aan dezelfde vlucht werd deelgenomen met 14 oude duiven. Snel heid 1218 m Uitslag: 1J. v. d. Wege; 2 O. de Meyer, 3. 5 P. Goossen: 4 J. Wage SINT JANSTEEN - De postduivenhou- dersvereniging 'De Zwaluw' uit Sint Jansteen hield met 110 jonge duiven een wedvlucht op Beaumetz De snelheid was 1101,84 meter. De uitslag luidde: 1. A de Meijer. 2. 3. W. Timmerman. 4. F1 Blommaert. 5. W Lauret, 6. C. de Poor ter. 7. J. van Spaandonck, 8. R. Vermor- ken, 9. 10 L, van Dorsselaar. De uitslag met de 16 oude duiven luidde: 1. 2 R Vermorken. 3.4. 5.6. A. Janssens Zn. 7. 8. C de Poorter IJZENDIJKE - De uitslagen van een prijsvlucht vanuit Beaumetz met 362 jonge duiven luidt 1 R Thomaes. 2 A Boerjan. 3 Putter-de Boevere. 4 en 10 P. Dellaert. 5 Fr Dieleman. 6 G. Claeys, 7 Putter Zn. 8 A du Pon. 9 P Neve. Uitslag Beaumetz met 98 oude duiven Snelheid 1180.7m 1 A. Noteboom, 2 en 5 Putter Zn; 3 en 10 O. de Mul. 4. 7. 8 A Mussche. 6 P Neve. 9 Iz de Cocq maximumhoogte op dertig meter vasl te leggen. Drs Barbe kon daarmee .ab-so- luut niet. akkoord gaan. „Kijk eens haar een silo van zestien meter. Dat vind ik nogal wat hoor: Een een silo van dertig meter is voor mij dan absoluut onaan vaardbaar. U moet zich eens realiseren welke betekenis een dergelijke maxi- mumhoogto zou hebben voor het land schap. Al die pijpen Vanuit de zaal werd toen schamper gelachen en een van de aanwezigen wees uit het raam van de burgerzaal, op het 'pijpenpark van Dow Chemical. Een lachende drs. Barbé ..Ja. dat is iets anders, die pijpen staan daar geconcentreerd en boven dien zijn ze alleen maar vanuit het "ge meentehuis te zien Drs. Barbé merkte tenslotte, naar aan leiding van de NCB-voorstellen op. dat het verbod om biociden te gebruiken op dijken met een landschappelijk waar devolle of waterstaatkundige functie gehandhaafd blijft, ais het aan het ge meentebestuur ligt Maar hij zei er tege lijkertijd bij ..Mocht u kunnen bewijzen dat u daarvan schade ondervindt, dan zou u eens kunnen aankloppen bij de gemeente, want er is speciaal voor deze gevallen een regeling Vanavond - vnjdag - wordt de reeks in formatieavonden over het plan 'buiten gebied' beëindigd in Zaamslag De bij eenkomst begint om half acht en wordt gehouden in 'De Rank' Auto's zwaar beschadigd bij botsing te Breskens BRESKENS - Donderdagavond zijn omstreeks half acht Iwec personenau to's zwaar beschadigd bi j een botsing op het kruispunt Roofack te Breskens. De personenauto bestuurd door de heer uit B verleende geen voorrang aan de personenauto bestuurd door B uit W die uit de richting Schoondijke kwam rijden. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor keuring Duitse herders SAS VAN GENT De vereniging voor Duitse Herders, de kringgroep 'De Wes- terschelde te Sas van Gent hield een examen voor V H 1 en V H. 2 honden. Het examen werd op eigen terrein ge houden. op het sportcomplex 'De Valc- ke teSasvanGent, Vanwege hel wanne weer. begon men 's morgens om 5 00 uur. Als keurmeester fungeerde de Belg R Heylem Van de 8 deelnemende hon den werden er 2 afgewezen zodat er in totaal :t honden voor t V H 1 en 3 hon den voor hel V.H 2 slaagden K N. V. Guthe met zijn hond Ork v. d Seestaat auf dem Berg en C de Vries met zijn hond Grimbert v. d. Lemmes- johoeve werden bij de V H 1 honden het beste met alle twee 259 punten. De heer Blaauw met zijn teef: Wilhelmi- na. werd de beste bij de V H 2 honden met 257 punten Nog geen tweede sportveld Hoofdplaat OOSTBURG - Het is nog niet bekend wanneer er met de aanleg vnn het tweede sportveld in de kern Hoofd plaat kan worden begonnen. Dit ant woordden b en w van Oostburg don derdag op vragen van het VVD- raadslid K. F. Mal korps. De plannen moeten nog door de Neder landse Sportfederatie goedgekeurd worden, lei-wijl ook nog een planologi sche vastlegging dient, plaats te vinden. Overigens ontkennen burgemeester en wethouders dat er nit serieus wordt doorgewerkt aan de plannen, zoals de heer Malkorps suggereerde. Alleen loopt het wal moeilijk met de gron daankopen. Sjoelnedstrijd Ontspanningsavond Haventje Breskens BRESKENS - Zaterdagavond wordt er op 'Het Haventje' te Breskens een ont spanningsavond gehouden. Een Hindoestaans-Surinaams orkest uit Amsterdam zal dan op uitnodiging van de heer Van Aalst van c.r.m. en de fami lie Berghuis een optreden verzorgen dat om half zeven begint Bovendien zal een Joegoslavische kok enkele varkens aan hetspit braden. Ook Surinaamse gasten van St. Joseph en Ciska uit Vlissingen zullen de avond bijwonen Jaarkermis Hoofdplaat HOOFDPLAAT - Toten met maandasg 19 juli is in Hoofdplaat de jaarlijkse kermis met als attracties schietsalon. babvmolen. lijntrekbussentent. balco- rotor. gebak- en suikerspinkraam en pa lingkraam. Zondagmiddag zijn de traditionele kermiskoersen voor liefhebbers en ama teurs Bingowedstrijd HENGSTDIJ- Aan de bingowedstrijd in camping 'De Vogel' te Hengstdijk de den 200 personen mee. De uitslag luidt. 1 A. Buitenhuis. Ut veld. 2 L. van de Maas. Stnjen. 3 E. Janssen. Sint- Jansteen; 4 mejuffrouw E Kindts. Vo gelwaarde: 5 mevrouw M. Mulbrok, Kloosterzande. Toeristenvoetbal in Nieuwvliet NIEUWVLIET- Vandaag (Zaterdag) en morgen wordt in Nieuwvliet het tweede gedeelte van het vierdaagse toeristen- voetbaltoernooi afgewerkt In het pro gramma is op het laatste moment nog een damesvoetbalwedstrijd opgeno men. Een team van de camping Hof ter Wilgen strijdt tegen een team van cam ping de Boshoeve Zondag worden er hoofdzakelijk finalewedstrijden ge speeld. Tussen die finales door treden de dames aan Vandaag komen er ploegen in het veld om te proberen om via de laatste poulewedstrijden zich te plaat- sen voor de finales Zondagavond reikt de voorzitter van de Nieuwvliétse dorpsraad de heer I de Hullu, de prijzen uit HULST - De Hulster sjoelclub Onder Ons' hield in De Blaauwe Hoeve te Hulst haar competitie sjoelwedstrijden De uitslagen luidden 1 mevrouw A Vos. 373 pnt2 mevrouw I Rijk. 339 pnt,3 J Vinke. 328 pnt 4 P Mahu 323 pnt., 5 mevrouw P Adriaansen c—ij pnt en 6 mevrouw C Rombout271 pnt De rang schikking luidt: 1 mevrouw I Rijk 5250 pnt2 mevrouw C Rombout 4337 pnt 3. mevrouw P Adriaansen 3076 pnt 4 mevrouw A. Vos 2836 pnt. en 5. H van Overmeire 2811 pnt. Reperatie uurwerk kost zes mille CLINGE - Het m orde brengen van het torenuurwerk van de kérk te Clinge heeft ruim zesduizend gulden gekost. Ruim de helft van dit bedrag is het ge schenk van de parochie Clinge bij ge legenheid van het eeuwfeest van de pa rochie Clinge. Oefenprogramma van vv 'Clinge' CLINGE - Het bestuur van de voetbal vereniging 'Clinge' stelde het oefenpro gramma op voor het eerste en tweede elftal. Het ziet er als volgt uit: 1 augus tus. Hulslerloo I tegen Clinge I en Hul- stei'loo II tegen Clinge II. 8 augustus' Verrebroek I legen Clinge Ie Verrebroek II tegen Clinge II. 15 augustus: Clinge I legen De r.linge I en Axel II tegen (Clinge II: 17 augustus: Hoek I tegen Clinge I; 22 augustus: Clinge I tegen Verrebroek I en Clinge II tegen Verre broek II. 25 augustus. Zaamslag I tegen Clinge I: 26 augustus: Clinge I tegen Graauw 1.29 augustus: Graauw II tegen Cünge II: il augustus; Clinge I tegen HVV I Zomerconcert IJZENDIJKE - Het streekmuseum 'WeslrZeeuwsch-Vlaandcren Presen teert' organiseert vandaag, zaterdag, om 20 00 uur een zomerconcert met kaarslicht in de Nederlands hervormde kerk van IJzendijke Medewerkenden aan dn concert zijn Chnstina Schijve Hoorn, Hans Schijve Hobo en Jos Verpoorten orgel. Straattekenwedstrijd BRESKENS - Donderdagmiddag de den een 70-tal kinderen mee aan de straattekenwedstrijd die werd gehou den in de Europastraat te Breskens. Voor deze gelegenheid was de straat af gezet en kon de jeugd met krijt creatief bezig zijn. Na afloop was er voor alle te kenaars een prijs. Donderdag wordt er door dezelfde groep vrijwilligers in sa menwerking met de Breskense VVV een aantal strandspelen gehouden op het strand achter de promenade. Aanvang van de spelen is 14.00 uur REDUCTIE VOOR PAS-65 HOUDERS TE OOSTBURG OOSTBURG-De Oostburgse gemeen teraad is ermee akkoord dat bejaar den. die een pas-65 hebben, reductie krijgen op entreegelden voor gemeen telijke accommodaties. De reductie bedraagt overhet algemeen 50rfInmiddels zijn 140 exemplaren van het pas-65 uitgereikt in Oostburg. Vanaf vandaag, vrijdag, kunnen de houders van een pas-65 recht doen gelden op de halve prijzen. Uitslagen van de fietstocht Hengstdijk HENGSTDIJK- In het kadar van de vakantie-activiteiten werd donder dagmiddageen fietstocht gehouden van 50 km met als centrum camping "De Vogel" te Hengstdijk. Er namen niet minder dan 22 groepen aan deel. be staande uit twee en meer personen. On der weg moesten de nodige opdrachten worden uitgevoerd en werd er gepick nickt. De uitslag luidde: 1. groep Paul van den Berghcm uit Hengstdijk 619 pnt.. 2. groep Manfred dc Jonge uit Me- chelen tBi 525 pnt.. 3. groep P. van van Bellen uit Vogelwaarde 511 pnt.. 4. groep Paul de Kort uit Hengstdijk 490 pnt.. 5. groep Serge de Rijke uit Bras- schaat 'Bi 477 pnt6. groep Rudi Sene- cont uit Antwérpen 432 pnt.. 7. groep familie Bogaart uit Kloosterzande 417 pnt. 8. grpep Philippe Verstraate uit Temeuzen'362 pnt.. 9. groep familie De Keijzer uit Alphen aan de Rijn 356 pnt. en 10. groep P. van Acker uit Walsoor den 352 pnt. Schietingen HULST - Aan de schieting bij P Leer- aert te Hulst namen 32 schutters deel De uitslag luidde: hogevogel: P Oost- ding, Axel. eerste zijvogel: A. van den Berghe. De Klinge (B). tweede zijvogel: C. Poppe, Hulst, grootste aantal t4 stuks): J. Brand. Hulst NIEUW-NAMEN - Aan de bejaarden- schieting bij I Picavet-Martens te Nieuw-Namen deden 29 schutters mee. De uitslag? luidt: hoge vogel: G van Damme, Koewacht; eerste zij vogel en tweede zijvogel. J Cocqheijt. Sint- Jansteen; grootste aantal (3 stuks): A. de Waal, Nieuw-Namen. KLOOSTERZANDE - Aan de schieting bij de J. de Waal te Kloosterzande na men 67 schutters deel. De uitslag van de eerste wip luidde: hogevogel: W. Strob- be. Lamswaarde. eerste zijvogel: E. Pauwels. Kloosterzande. tweede zij vo gel: mevrouw Vriesakker. Melsele (B). extra vogel P Dielens, Borsbeke (B), grootste aantal (5 stuks): J Hiel. Kloos terzande. De uitslag van de tweede wip luidde: hogevogel: J van Leuven, Vo gelwaarde. eerste zijvogel: P. Strobbe. Lamswaard, tweede zijvogel: A. Ver hoeven, Kloosterzande. extra vogel: J Franssens. Kallo (B). grootste aantal (7 stuks): F Cap. Zwijnakker (B). GRAAUW - Aan de schieting bij 'De Friezen' te Graauw namen 38 schutters deel. De uitslag luidde: eerste hogevo gel: R de Block. Graauw. tweede hoge vogel: P. Steijaert. Graauw. eerste zij vogel- P. de Block. Kemzeke (B). tweede zijvogel: B. Plasschaert. derde zijvogel A van de Poel. Graauw. vierde kal J. de Rijk. Graauw, eerste kal G. Tilleman. Nieuw-Namen, tweede kal: P Praet. Nieuw-Namen, derde kal: R Vlaming. Sint Jansteen. vierde kal; E de Bakker. Graauw. SINT JANSTEEN - Aan de vakantie- schieting van 'Sint-Jan' te Sint- Jansteen namen 85 schutters deel. De uitslag van de eerste wip luidde: eerste hogevogel- J. van Esbroeck. Lippelo (B). tweede hogevogel: J. van Vherberghe. Stekene (B), eerste zijvogel A Jansen. Koewacht, tweede zijvogel: W. Boussen, Sint Jansteen, derde zijvogel: J. Poeke. Koewacht, vierde zijvogel: F. Baert, Axel, eerste kal: P. Reijns. Sint Jan steen, tweede kal: J. Baert, Axel. derde kal: J. Leeraerl. Hulst, vierde kal: A. van Damme, Koewacht. De uitslag van de tweede wip luidde' eerste hogevogel: J Blommaert. Sint Jansteen. tweede hogevogel- niet afge schoten. eerste zij vogel: E. Riels.Belsele (Bi. tweede zijvogel B Goethals. Gilze-Rijen, derde zijvogel J Hiel. Kloosterzande, vierde zij vogel: F. Her- rewegh. Hulst, eerste kal P Stevens. Sint Jansteen. tweede kal: P Repkens. Kwadendamme. derde kal: J. de Jonge. 's-Heerenhoek. vierde kal J. Remerie. Westdorpe, grootste aantal (7 stuks): J Leeraerl. Hulst. LAMSWAARDE - Aan de schieting bij R Heijens te Lamswaarde namen 6i schutters deel De uitslag van de eerste wip luidde P van Goethem. Noord straat. eerste zijvogel: P Claessens. Lamswaarde. tweede zyvogel: P. Strob be. Lamswaarde. eerste extra vogel. M de Letter. Koewacht, tweede extra vo gel H Koens. Ovezande. derde extra vogel: P. van Goethem, Noordstraat, grootste aantal (4 stuks): P de Waal, Lamswaarde De uitslag van de tweede wip luidde hogevogel H. Koens. Ove zande. eerste zij vogel: R. Herrewegh. Lamswaarde. t weede zij vogel: R van Leuven, Vogelwaarde, grootste aantal (4 stuks): P. van Meelen. Kloosterzande, 1 Kip caravan 1 stalen motorcruiser met inboordmotor stalen sloep met 25 pk buitenboordmotor combine in prima staat stro-pers in prima staat 1 Zetor trekker Zaterdag van 9 uur tot 15.00 uur te bezichtigen en te koop. Sluiskil, tel. 01157-1627. KLEUREN- tv 66 cm 2000- 78,- per r-iaand (36 x p I Ook zondags open van 14.00-18.00 uur SAS VAN GENT PROMENADE GENTSESTRAAT 4 01158-1938 Dokter Schiltman Bastionstraat 36. Axel is afwezig van 19 juli t/m8 augustus. JAC. HERMANS B.V. In onze consumentenmarkten werken wij met actieve jonge mensen, die de bedrijfsleiders ter zijde staan met het ontvan- gan en afhelpen van de, groeiende, klantenstroom. De werk sfeer is prettig en de werkzaamheden afwisselend en interes sant. Door de toenemende drukte willen wij een aantal win kelteams uitbreiden. Belangstellenden voor zo'n werkkring kunnen bijvoorbeeld in ons fataal te SAS VAIM GENT geplaatst worden als: Wij bieden, naast de basisvoorwaarden, aantrekkelijke ex tra's zoals een gratificatieregeling en waarderingstoeslagen boven het wettelijk loon. Belangstellenden kunnen een afspraak maken bij onze be drijfsleiders te: SAS VAN GENT, adres CANADALAAN 4. Of rechtstreeks bij ons hoofdkantoor te Bergen op Zoom, telefoon 01640-36750, van maandag t/m vrijdag tussen 8.30 en 17.30 uur. GEVRAAGD: van 17-23 jaar voor hotel, café en restaurant. Tevens voor algemene dienst. voor dag, avond en weekenddienst kunnen zich ook melden. Grote Markt 8 te Hulst - tel. 01140-3453 Eig. E. L. A. Wauters A. V. MAELE-MAAS hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Eucherastieviering om 3 uur in de kapel van het St. Elisabethziekenhuis te Sluiskil. :i Wij wensen hen nog vele gelukkige jaren toe. Fam. Schelstraete Fam. De Wolf K Fam. V Maele ï- Sluiskil. 22 juli 1976- M:-::::-:kkkkkbk:::{K:-:KÏ-;KKS:-:K::::KB:::5SKK«KKKK^ TE HUUR GEVRAAGD te Hulst Woning nieuw of vrij nieuw, voor 2 pers. Liefst van part. Hoge huur geen bezwaar. Brieven onder no. H 36, bureau PZC, Hulst. GEMEENTE AXEL Ter gemeentesecretarie kan worden geplaatst een TELEFONISTE/TYPISTE in de rang van typiste (salaris 1.286.- tot 1.502,- bruto per maand, exclusiet diensttijduitloop): voor 20-jarigen en jonger vindt jeugdaftrek plaats. De premie AOW komt voor rekening van de gemeente. Vereist: diploma's ten minste mavo IV en typen. Bekendheid met bediening van te- lexapparatuur strekt tot aanbeveling. Van toepassing zijn 7,8% vakantietoe lage, premie spaarregeling ambtenaren, intercommunale ziektekostenregeling ambtenaren (IZA), studietoelagerege ling. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen betreffende persoonlijke gegevens, ge noten opleiding en verrichte werk zaamheden, alsmede referenties, te richten aan de burgemeester van Axel. binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. ^BGARANTIE IR3©tU) JOS VOET B.V. VW Golf LS. blauwmetallic .1975 VW Golf N z08. rood en blauw 1974 1975 VW Golf S. Wit1974 VW Passal LS, rood en groenmet 1974 VW Passat SL. rood 1975 VW Passat. 4-d, blauwmetallic 1974 VW K 70. groen en blauw 1973 1974 VW 1300 1968 t/m 1973 VW 412 Le Variant, wit1972 VW TT Kleinbus, blauw en wit 1973 VW Pick-Up. dubbele cabine, grijs 1974 Audi 80 SL. beige en geel 1974 Audi 80 LS. groen 1973 Audi 100 LS. groen 1974 Chrysler 180. blauw 1971 Renault R C. rood 1973 Renault R 12 blauw 1972 Fiat 128. rjood1973 Opel K3öetr, oranje 1974 Opel Rekord. groen, 4-drs 1974 Citroen GS 1220 Confon. grijs 1974 Morns Marina 1 3 Super de Luxe. ged 1973, BEKENDMAKING GEMEENTE HULST Bouwvergunning verbouw woning Havikdijk 9 Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst brengen ter openbare kennis dat zij voornemens zijn in afwij king van het ter plaatse geldende be stemmingsplan in 'Hoofdzaak Vogel waarde' met toepassing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor de verbouw van de woning Havikdijk 9, kadastraal bekend Hulst, sectie M no. 163. Het perceel waarop de verbouwing plaatsvindt, heeft een agrarische be stemming. waarop slechts gebouwen mogen worden gebouwd of verbouwd ten behoeve van de landbouw, veeteelt of tuinbouw. Het bouwplan ligt met ingang van 19 juli 1976 gedurende veertien dagen op de afdeling algemene zaken voor een ie der ter inzake. Een ieder die bezwaar heeft tegen het bouwplan kan gedurende voornoemde termijn schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Hulst17 juli 1976. Burgemeester en wethouders van Hulst. De wnd. secretaris, F. Solleveld. De wnd. burgemeester, B. de Keyzer. vraagt verwerking van en handel in vlasafvallen - 2-ploegendienst - hoog loon - datum van indiensttreding 9 augustus inlichtingen: Magdalenastraat 18 Heikant Tel. 01140-2562

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 33