Verlaging sociale premies Nadere details loonmaatregel: werkgever moet toeslag geven AMALRIK SOMBER OVER SOW JET-UNIE wmjf11 m ui LONDEN WIL OPHELDERING AMIN OVER MEVROUWBLOCH Niet optimistisch over ontwikkeling in bouw BESLUIT BOERSMA IN STAATSCOURANT 1- ésmiïllj Oeganda wijst Britse spionnen uit Moskou zou Syrië dreigen met stoppen wapenhulp Ambassadeur genoemd in steekpenningen zaak 'Alcoa' KABINET BESL UIT IN KADER VAN LOONMAA TREGEL VRIJDAG 16 JULI 1976 (Van onze redactie economie) DEN HAAG - Minister Boersma (sociale zaken) is door middel van een besluit in de Staatscourant met de nadere details van de loon maatregel voor de dag gekomen. Van oelang is onder andere dat de werkgevers verplicht zijn de toeslag op het loon te geven. De hoogte is afhankelijk van de leeftijd en het tijdstip waarop heeft te maken met eerdere prijscompensaties. f30 over testerend gedeelte van juli Ic.q. twee x f 15op weekbasislen verdet f30 per volgende maand of f6.92 voor de daarop volgende weken. Waar geen prijscompensatie was toegestaan in Inonbesluit van 2 december 1975: toe slag ad f 30 per maand c.q. f 15 per week ingaande over juli (resterend deel) en f30 per maand c.q. f6.92 per Voor volwassenen (de werknemers van 23 jaar en ouder en waar terzake cao's gelden de ..vakvolwassenen", voorzo ver jonger dan 23 jaar) geldt de vol gende regeling: Waar prijscompensatie was toegestaan volgens loonbesluit van 2 december 1975: toeslag ad f 30 per maand c.q. f 6.92 per week ingaande zes maanden na de prijscompensatie, toe gestaan in loonbesluit van 2 december 1975: ingeval deze datum 1 juli is, dan week. Suggesties voor meer regelmaat kamer-bezigheden DEN HAAG (ANP) - Volgens leden van het kabinet zijn er voldoende mogelijkheden om meer regelmaat te brengen in de werkwijze van de tweede kamer. Dit blijkt uit de donderdag gepubliceerde resulta ten van een onderzoek van kamer voorzitter Vondeling ondr de be windslieden uit het kabinet Den Uyl na drie jaren ervaringen met het parlement. Tien ministers en dertien staatsse cretarissen hebben aan deze enquête medewerking verleend en antwoord gegeven op vragen over de werkwijze en suggesties aangedragen voor mo gelijke verbeteringen daarin. In het algemeen wordt in de ant woorden aangedrongen op 'strakke re' afspraken en op een 'strikte' handhaving van de vastgelegde tijd stippen. Er zal - aldus de antwoorden - meer rekening worden gehouden met het feit. dat op de publieke tri bune er altijd een aantal mensen zit ten. die voor een bepaald onderwerp komen Ook daarom kan van aange kondigde dagen en tijdstippen 'slechts minimaal' worden afgewe ken. Ook wordt meer aandacht ge vraagd voor de hoofdlijnen, detail- zaken zouden schriftelijk moeten worden'afgedaan. Door een wat kor tere, meer op hoofdlijnen toegespit ste behandeling van wetsontwerpen en nota's aldus een van de antwoor den Uit het onderzoek isook het ver langen naar voren gekomen tot ver laging van het werktempo om - zo werd geantwoord - meer weerstand te bieden tegen de pressie vanuit de maatschappij, dat 'alles gisteren al geregeld had moeten zijn' Vier gewapende mannen hebben donderdag in de Zweedse stad Gote- borg een gepantserde geldtranspor tauto overvallen en beroofd van 1.5 miljoen kronen 900.000). De bandie ten sloegen hun slag toen de bewakers bezig waren de voor een bankgebouw staande auto te Iaden. Zij zijn spoor loos verdwenen. categorie volwassenen is het vol geilde van kracht Tijdstip van toeken nmg als voor de ..volwassenen' Waai cao s gelden ontvangen de werknemers jonger dan 23 jaar een gedeelte van de voor volwassenen genoemde bedragen overeenkomend met de in de cao be staande verhouding tussen volwassen- loon en jeugdloon Was geen cao van toepassing dan gelden de in de beschik king vermelde percentages, die over eenkomen met de minimunyeugdloon percentages volgens de Wet minimum loon en minimumvakantiebijslag Indien de arbeidsduur minder is dan de normale, wordt de toeslag naar evenre digheid verminderd De toeslag dient een geheel afzonderlijk element te blij ven ten opzichte van de totale belo ningsopbouw en mag daarin niet wor den geïntegreerdZo is het bijvoorbeeld niet toegestaan overwerkpercentages ploegentoeslagen eindejaarsuitkerin gen. prestatietoeslagen, e d mede ovei de toeslag te berekenen Voor de beantwoording van de vraag ol een werknemer al dan niet het wettelijk minimumloon ontvangt, dient deze toe slag overigens wel in aanmerking te worden genomen In het algemeen zal de toeslag over gehele kalendermaan den moeten worden toegekend, omdat de aanpassing van het loon via indexe- (ADVERTENTIE) (Slot van pap. 1) gen in het Tsjcchoslowakije van 1918. De andere tendens wijst duidelijk op een verharding van het regime". ..De Russische leiders zijn zich bewust dat ze slechts tussen de twee tendensen kunnen balanceren om een binnen landse crisis te voorkomen. Ze worden daarbij geholpen door de politieke op stelling van het Westen, die een te grote toegevendheid uitstraalt. Je zou zelfs kunnen stellen dat het Westen met deze houding Moskou hindert meer demo cratisch te worden", aldus Amalrik DREIGEMENT: NOG MEER AANSLAGEN OP EX NAZI S PARIJS (DPA) - Na de moordaanslag in de loop van dinsdagnacht op de voormalige officier van de Waffen-SS Joachim Peiper in Oost-Frankrijk heeft een onbekende donderdag tele fonisch gedreigd met aanslagen op an dere nazi-oorlogsmisdadigers. Het kantoor van het Westduitse persbu reau DPA in Parijs kreeg een anoniem telefoontje met de mededeling dat „wij ook op andere plaatsen zullen toeslaan, desnoods in Duitsland, als de oorlogs misdadigers niet door de rechtbank veroordeeld worden". De anonymus herinnerde aan de persconferentie die m april 1975 in een Parijs hotel-werd gege ven. Op deze persconferentie kondigden verscheidene vermomde mannen die verklaarden lid te zijn van een uit het verzet voortgekomen 'actiecomité", de liquidering van nazi- oorlogsmisdadigers aan. „De Russische leiders noemen hun sys teem communistisch, maar volgens mij vertoont dat systeem trekken van het nationaal-socialisme in het vroegere Duitsland", aldus Amalrik Somber nieuws had de dissidente his toricus. die gedurende zijn verblijf in Nederland bij prof. Van 't Rev* zal lo geren, over een andere gevangen zit tende tegenstander van het Russische regime, Boekofsky. „De laatste berich ten over hen zijn dat hij geen brieven meer mag schrijven naar zijn moeder. Hij is intussen wel van zijn isolatiecel verhuisd naar een cel waar andere ge vangenen zitten ring meestal plaats heelt onmiddellijk vóór of met ingang van een nieuwe maand Werknemers van wie de eerste indexe ringsperiode aanving zes maanden voor de datum van inwerkingtreding van dit besluit, dienen de (volle) toe slag over het resterende gedeelte van de maand juli te krijgen. Dit is bepaald, omdat deze werknemers anders over de maand juli een geringer bedrag zouden ontvangen dan wanneer het overleg tijdig voor 1 juli zou zijn afgerond. Werknemers van wie de dienstbetrek king voor 18 juli is beindigd. hebben geen aanspraak op (een gedeelte van) de toeslag. Anderzijds hebben degenen wier dienstbetrekking op of na 18 juli ingaat, aanspraak op hetzij de volle toe slag van f30 of tweenaal f 15. hetzij een evenredig deel ervan, mits die toeslag in overeenkomstige arbeidsverhoudingen eveneens dient te worden toegekend Het besluit bevat twee (onder beperkin gen verleende) vrijstellingen, namelijk voor bedrijfstakken, waarin sinds jaai en dag de ontwikkeling van de arbeids voorwaarden in de overheidssfeer wordt gevolgd, alsmede ten aanzien van de werkgeversbijdrage aan de kosten van een particuliere ziektekostenverzeke ring De eerste vrijstelling is een voortzet ting van het tot dusver gevoerde beleid om te voorkomen dat tot nog toe gehan teerde beloningsstructuur zou worden doorbroken. In dat geval is de verplich te verhoging van f 30 niet van toepassing De tweede vrijstelling is verleend, om dat anders de werkgeversbijdrage au tomatisch zou dalen FNV Vlce-voorzltter W. Spit van de Feder atie Nederlandse Vakbeweging (FNV) wilde donderdag geen antwoord geven op de vraag of de FNV-bonden nu - ondanks het feit dat de loonmaatregel van kracht is geworden - toch gaan proberen op het niveau van de bedrijf stakken de FNV-eisen ingewilligd te krijgen. „Ik heb op dit moment geen zin om hier op te antwoorden", aldus Spit. „Wij zijn ons als FNV nog steeds aan het beraden over onze opstelling ten aanzien van de loonmaatregel en over onze strategie". Ik kan daar nu dus geen uitspraken over doen". henhuizen verheidsgebouwen MINDER NA ONWEERSTORING Van onze weerkundige medewerker) De zindelijke wind voert uit Frankrijk, waar 36 graden wordt gemeten, opnieuw warme lucht aan waardoor vandaag het kwik in een groot deel van ons land opnieuw boven de tropische grens van 30graden zal komen In het komende etmaal zal een onweersstoring kunnen passeren waarna een nieuw hogedrukgebied via Zuid-Engeland naderbij komt om voor een minder warm maar wel zomers en zonnig weekeinde te zorgen. Men kan alleen maar hopen juist in de baan van een fikse regen- of onweersbui te liggen. Lukt dit niet dan kan er onder de extreme droogte nog geen streep worden getrokken. Gerekend vanaf ljuni beginnen wij zaterdag aan de tweede helft van de zomer De eerste helft leverde in de Bilt een gemiddelde van de uurlijkse tempera- tuurwaamemingen op van 19.3 graden Daarmee is deze voorzomer vanaf1706 270 jaar) niet zo warm geweest. De meeste zeer hete zomers hebben hun hoogtepunt van de warmte in de regel in de tweede zomerhelft liggen. Warm Vrij zonnig en in de binnenland warm tot zeer warm weer met maxima tot 31 graden en aan het eind van de dag een lokale regen- of onweersbui. Aan de kust verkoeling door wind van zes en maximumtemperaturen rond 24 gra den. Deze daling is te verklaren uit het al gemene investeringsbeeld. Gaat men meer investeren, dan zullen er ook meer bedrijfsgebouwen worden ge bouwd. De ontwikkeling in de woning bouw is vrij redelijk. In de eerste vijf maanden werd 41a 45 procent in aan bouw genomen van het totaal aantal woningen, dat Gruijters dit jaar wil la ten bouwen (tussen de 104.000 en 114.000). Injectie Het kamnet heeft woensdag uitvoerig gesproken over de mogelijkheden voor de bouwnijverheid in de begroting voor Vooruitzichten voor zaterdag en zon- Weersvooruitzichten m cijfers gemid deld over Nederland Voor zaterdag Aantal uren zon 5 tot 13; min temp. omstreeks 16 graden max. temp., om streeks 24 graden; kans op een geheel droge penode van minstens 12 uur: 70 procent; kans op een geheel droog et- maal: 40 procent Voor zondag Aantal uren zon: 7 tot 16. min. temp omstreeks 13 graden; max. temp.: om streeks 24 graden, kans op een droge penode van minstens 12 uur 90 procent, kans op een geheel droog etmaal: 70 procent N B Voor de temperaturen geldt voor zaterdag een marge van 2 graden en voor zondag een marge van 3 graden rond de opgegeven ulaarde STRANDWEERSVERWACHTING Aanvankelijk zonnig en wann. matige zuidelijke wind. In de middag rond 30 graden, zeewater 20 graden, In de avond en nacht een plaatselijke onweersbui. Vooruitzichten: Na een zwakke on weersstoring iets minder wann. maai opnieuw zomer met zon Het weer in Europa Aberdeen regen18 gr Athene onbewolkt31 gr Barcelona onbewolkt29 gr Berlijn zwaar bew29 gr Bordeaux half bewolkt37 gr Brussel onbewolkt30 gr Frankfort licht bew3! gr Geneve onbewolkt 32 gr Helsinki licht bew 22 gr Innsbruck half bewolkt 31 gr Kopenhagen licht bew 25 gi Lissabon onbewolkt 30 gr Londen half bewolkt 26 gt Luxemburg zwaar bew 30 gr Madrid half bewolkt 37 gr Malaga onbewolkt32 gr Mallorca onbewolkt 32 gr Munchen licht, bew 29 gr Nice onbewolkt 28 gi Oslo zwaar bew 20 gr Parijs onbewolkt 32 gr Rome zwaar bew. 30 gr Split onbewolkt .31 gt Stockholm half bewolkt 27 gr Wenen licht bew 29 gt Zurich half bewolkt 30 gt Casa Blanca geheel bew. 27 gi Las Palmas onbewolkt 27 gi Scandinavië In het algemeen zonnig. In Lap land 17-20 graden Overigens 22-26 graden Zuidwest Noorwegen later regen. Engeland Tamelijk koel en plaatselijk regen In hel zuiden meer zon en temperaturen om streeks 22 graden Frankrijk: Warm met lokale onweersbuien 28 graden in hel noorden tol 32 graden m het Rhone-dal en Riviera Spanje: Aanhoudend zeer warm. 32-38 gra den Portugal Koeler, wind van zee Alpengebied' Overwegend zonnig, 23-29 gra den Nul graden niveau op 3500 meter Donaulanden. Zwarte Zeekust Zonnig. 25-30 graden, lokaal onweer Italië. Joegoslavië. Griekenland Zonnig Temperaturen 28 en 33 graden aan de kusl en op de eilanden wal koeler ZON EN MAAN 18 JULI Zon op 04.41 onder 20 50 Maan op 23.22 onder 12 40 'JlÊ' SCHIPHOL - Nog steeds vertrekken dagelijks honderden vakantiegangers vanaf de luchtha ven naar zonnige vakantiebestemmingen. Aan de cha^terbalies is het een drukte van belang, ondanks het feit dat het in eigen land toch ook mooi weer is. LONDEN/NAIROBI iDPA/AP)-De Britse premier James Callag- han heeft van president Idi Amin van Oeganda geëist dat deze opheldering geeft over de mysterieuze dood van de 74-jarige me vrouw Dora Bloch. één van de gijzelaars op de luchthaven van Entebbe die in een ziekenhuis in die stad werd opgenomen maai daarna spoorlos verdween. In een toespraak in het lagerhuis waarschuwde de Britse premier voorts de Britse kolonie van 500 mensen in Oeganda in overweging te nemen of Oeganda nog langer veilig voor hen was. GRUIJTERS AAN TWEEDE KAMER: DEN HAAG - „De ontwikkeling die de bouwnijverheid in het eer ste kwartaal van 1976 doormaakte, geeft nog steeds geen reden tot optimisme". Dit schrijft minister Gruijters van volkshuisvesting in een brief aan de Tweede Kamer, waarin hij een beeld geeft van de bouw in de eerste vijf maanden van dit jaar. Gruijters voorziet een forse daling in 1977 Minister Gruijters wil nog voor dit de bouw van bedrijfsgebouwen, zie- jaar een extra injectie in de bouw van 650 miljoen gulden Al eerder werd dit jaar een bedrag van 650 miljoen uitge trokken om de bouw te stimuleren. Gruijters vreest, dat begin 1977 een da ling van de werkgelegenheid zal optre den. als de vorige extra injecties zijn uitgewerkt In zijn brief aan de Tweede Kamer schrijft Gruijters. dat mede als gevolg van het extra-werkenprogramma van 1975 het bouwvergunningen volume vrij sterk is toegenomen. ..Daarvan zal enige groei van de produktie het gevolg zijn. Bedacht dient overigens te worden dat de groei van het produktievolume veel geleidelijker verloopt dan die van het bouwvergunningen volume nadat eéri maal een bouwvergunning is afgegeven vindt de produktie plaats over een tijd van enkele maanden tot vele jaren", al dus Gruijters. Oeganda heeft donderdag bekendge maakt dat twee Britten wegens spio nage over de grens zijn gezet. Volgens een. door radio-Oeganda aangehaalde, militaire woordvoerder zijn het een man en een vrouw die betrokken wa ren bij activiteit van de Amerikaanse inlichtingendienst (CIA). De Britse regering heeft donderdag als opvolger voor de dienstdoende Britse hogecommissaris m Oeganda James Horrocks. een plaatsvervanger be noemd. Eustace Gïbbs Horrocks was door president Amin het land uitgezet als nasleep in de 'zaak Entebbe" De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties heeft geen uitspraak gedaan ovei de twee resoluties aangaande de Israëli sche actie op het vliegveld van Entebbe en de Palestijnse kapingsactie die daar- BEIROET (RTR) - In Beiroet is don derdag gemeld dat Moskou Syrië heeft gewaarschuwd dat de Russische wa penleveranties worden stopgezet tot dat de Syrische troepen uit Libanon zijn teruggetrokken. De melding werd gedaan door het linkse pro-Libische dagblad As-Safir. Een bron van de Russische ambassade wilde het bencht echter niet bevestigen. Wel werd toegegeven dat de Sowjet- Unie werkt aan een verzoening tussen haar bondgenoten in het Midden- Oosten en dat zij een Syrische terug trekking uit Libanon daarvoor beslist noodzakelijk acht.. Hel links-Palestijnse bondgenootschap in de Libanese oorlog wil graag druk vanuit Moskou op Da mascus omdat de Syrische leiders de rechtse krgchten in Libanon steunen De bron van de Russische ambassade zei te betwijfelen of Moskou momenteel al druk uitoefent, .afgezien van poli tieke en diplomatieke drukmiddelen Vertegenwoordigers van de Palestijnen en de linkse partijen kwamen donder dag bijeen om te bespreken of Yassai Arafat, leider van de Palestijnse bevrij dingsorganisatie PLO. de Libische premier en bemiddelaar Abdel-Salem Jalloud moet vergezellen als deze van daag weer een bezoek aan Damascus brengt Als Arafat de reis maakt zo ge loven waarnemers, dan maakt een ver zoening tussen de palestijnen en Syrië zoals deze week dringend gevraagd door de Arabische Liga. een goede kans van slagen aan vooraf ging Men acht nu de kans groot, dat de algemene vergadering ac tie tegen kaping en terreur in de ko mende herfst te behandelen zal krijgen Westduitslands vertegenwoordiger bij de Verenigde Naties Rudiger van Wechmar kondigde onder instemming van de Amerikaan Bennet aan dat zijn regeringdan zal aandringen op interna tionale maatregelen ter voorkoming van het nemen van gijzelaars NEW YORK - De steekpenningen die de Amerikaanse aluminium- ondcrncming Alcoa aan functionaris sen en politieke partijen in het buiten land heefl gegeven zijn uitbetaald op instigatie van een Amerikaanse am bassadeur. Zo meldde donderdag de New York Times. Het gaat on een bedrag van 25 000 dol lar. Alcoa zou dat hebben gemeld aan de Amerikaanse beurscommissie. Het is voor het eerst dat een officiële verte genwoordiger van de Amerikaanse re gering wordt genoemd in de steekpenningen-affaires van Ameri kaanse multinationals Volgens Alcoa had ce ambassadeur in 1971 een functionaris van Alcoa voorge steld dat de maatschappij financieel zou deelnemen aan een onderwijs-program in een bepaald land teneinde de Ameri kaanse investeringen ln dat land te be vorderen. Uit het verhaal van de New York Times blijkt niet om welk land het gaat. en evenmin wie de betrokken am bassadeur was. Alcoa ging op het voor stel in en betaalde 25.000 dollar aan de politieke partij die toendertijd in dat land aan de regering was Uit een onder zoek dat Alcoa instelde bleek niet of het onderwïjsprogram inderdaad van de grond kwam. De betaling 'kan dus een politieke bijdrage zijn geweest' Alcoa heeft een lijst gemaakt van 13 landen waarmee het handelsbetrekkingen on derhoudt. in een van deze landen zijn de steekpenningen betaald Op de lijst staan. Frankrijk. Groot-Brittanniè. West-Duitsland. Japan, Noorwegen. Zwitserland, Australië, Brazilië Jamai ca, Suriname. Guyana, dc Domini caanse Republiek en Mexico ADVERTENTIE) O METZLER- bril: ieders oogmerk! (Van onze redactie economie) DEN HAAG - Met terugwer kende kracht tot 1 juli verlaagt de regering, mede in het kader van haar loonmaatregel, enkele sociale premies. Het ministerie van sociale zaken heeft nu een overzicht gegeven van de ver anderingen. die daardoor in de premies zullen ontstaan. Dc AWBZ-premie (bijzondere ziekte kosten) daalt van 3 naar 2.7 procent, een voordeel voor de werkgever. De ZWF (ziekenfondswet) premie gaat omlaag van 9.6 naai'8,2 procent, waarvan zowel dc werkgever als dc weifyiicmei een voordeel van 0.7 procent hebben. De KWL-premie (kinderbijslagwet loont- rekkenden) daalt van 2.7 naar 2.5 pro cent, dat geeft de werkgever 0,2 procent voordeel. De wao-premie (arbeidsongeschikt heidi daalt van 10,2 naar 9.9 procent, dat betekent voor de werknemer een hall procent verlaging en voor de werkgever een verhoging van 0.2 procent Daarbij is tevens rekening gehouden met een verlaging van het werkgeversaandeel in de wao-premie met 0.3 procent in ver band met de invoering van de aaw 1 overkoepelende arbeidsongeschikt theldswet) per 1 oktober van dit jaar. De wettelijk voorgeschreven procedu res voor deze verlagingen zijn nog gaan de. maar men kan. volgens het ministe rie van sociale zaken, voorlopig van deze mutaties uitgaan Het opslagpercen tage van de AWBZ op de premie vooi aow-aww was per 1 januari 24.9 procent, zal per 1 juli 22.3 procent zijn en over dit jaar een gemiddelde van 23.6 procent vertonen. Te dol „De verlaging van de ziekenfondspre mie die de regering als onderdeel van haar loonmaatregel laat doorvoeren is te dol om los te lopen. Die verlaging is volkomen in strijd met een verant woord premiebeleid. Zij moet door het Nederlandse volk begin volgend jaar- cn vooral waarschijnlijk begin '78 - weer worden terugbetaald met extra premie-verhogingen" Dat zegt drs J P. M Nabbe. bedrijfse conoom van de FNV Nabbe geeft toe dat er inderdaad een behoorlijke pre miereserve is Maar volgens hem wil de regering nu in een halfjaar die reserve zo fors aanspreken dat straks de zaak al leen nog maar met grote premiestijgin gen weer recht te trekken is. zo voorziet Nabbe in de FN V-bladen van deze week. De belastingdienst zaï op sorte termijn aan werkgevers een nieuwe maand- ol kwartaalaangifte loonbelasting en premieheffing voor het tweede halfjaar 1976 toezenden De gewijzigde aangiften zijn nodig door de verlaging van de pre mie voor de awbz. Deze maatregelen leiden met tot vervanging van de hui dige loonbelasting-premietabellen, zo deelt hel ministerie van financiën mee Dirsctia: F. van de Velde. K Scherphuis en W F de Pagter Hoofdradacteur: G A. de Kok Adjunct-hoofdredacteuren: M P Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingan: Walstraat 56-60, tel (01184) 15144 Middelburg: Markt 51, tel (01180) 27651 Grote Markt 2. tel, (01100) 16140 Terneuzen: Nieuwstraat 22, tel (01150) 4457 Hulst: Steenstraat 6, tel (01140)4058. In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 19 00 uur. (01184) 15144 Telefoonnummers buiten kan tooruren: Advertentie-afdeling. (01186)1584 's Zaterdags (01184) 15144 van 9.00-11 30 uur. Redactie: (01184) 14796. Voor klachten bezorging op za terdag. de plaatselqke kantoren van 9 00-11 30 uur Expeditie. (01183) 63533. Overl. adv. maandag- t/m vnj- dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (011841 15144. Zondagavond van 20 00 tot 22.00 uur Abonnementsprijzen: per kwartaal 37.75; franco per post 42.-, per maand f 12,75, losse nummers 0.55 (inclusief 4 pet btw). Advertentietarieven 77 cent per mm. mimmumpriis per advertentie 11,55; ingezon den mededelingen 2'/ix tarief Voor brieven bureau van dit blad f 2,50 meer. Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00, Provinciale Zeeuwse Courant. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3