„Ik heb zo ongeveer alles om handen gehad" batterijen die gaan lang mee. PZC/: Panda en de meester-flinkerd Asterix en de Gothen KEES SCHILPEROORT, DERTIG JAAR NA EERSTE UITZENDING: televisie radio DINSDAG 13 JULI 1976 HILVERSUM - Een vooroorlogs rijtjeshuis in een rustige Hilversumse wijk. Een rondborstig uitziende man met een overhemd dat wijkt bij de knoopjes ter hoogte van de buikpartij. .Nu weet ik waarom ze de stropdas hebben uitgevonden. Zelf praathij over zijn corpulentie meteen glimlach. Hij houdt nu eenmaal van culinaire capriolen. En het gezegde wil dat de gezette mens een gezellig mens is- Kees Schilperoort dus. Een kranteknipsel uit 1970 leert dat hij soms bangisvoor zijn succes. Ik snap dat niet. Moetje daar nu bang voor zijn? „Nounee.dat kan niet. En trouwens zo erg is het ook weer met Je kunt hoogstens zeggen: Als het maar doorgaat". In oktober is het dertig jaar geleden dat Schilpe roort zijn eerste uitzending had. Als losse medewerker, zoals de free-lancers toen terecht heetten. Tevoren had hij economie gestudeerd, maar dat kon in de oorlog niet meer. En na de oorlog wilde Kees niet meer Nu: uitsluitend radio. ..Vijf tellen na nu", een culinair programma op de zondagmiddag, twee korte vraagge sprekken op vrijdag in het programma van Anne van Egmond („Klaar is Kees"). Daarin praat hij met mensen, die een schier onoplosbaar probleem hebben. Zo van: „M'n man wil 's mor gens nooit op tijd uit bed. Wat moet ik dan doen?" Of: „Ik zou zo graag eens lekker willen koken voor gasten, maar ik durf nietzo goed. Kunt u me helpen?" In het komend seizoen krijgt Schilpe roort een programma van een uur, waarin hij met mensen praat, die, op wat voor gebied dan ook, iets hebben bete kend. Wat voor opzet en wie men daar voor uitnodigt, weet hij nog niet. Verder gaat hij in de jury zitten voor de KRO- talentenjacht en neemt hij deel aan au dities voor bejaarden die graag zingen en op die manier kans hebben op een radio-optreden. „Nou, daar ben ik voorlopig wel mee bezig. Ja, altijd dames, met wie ik praat. Ik weet eigenlijk niet waarom ik altijd dames aan de telefoon heb. Misschien heb ik het er wel een beetje op gegooid". (Wie herinnert zich „Raden maar" niet?). „Als we eens in de maand een heer hadden in „Raden maar", dan was het een bijzonder geval". Televisie is er niet meer bij. Geen Gulden Schot, geen GaiLJan Kruut- tnoes. Was dat nou leuk om te doen, om dat een heleboel mensen in de zaal het leuk vonden? Schilperoort. „Dat is een wisselwer king. Als een heleboel mensen iets leuk vinden, vind je het zelf ook leuk. Anders hadden we het ook niet acht jaar lang volgehouden. Een heleboel mensen thuis vonden het ook leuk" „Goed, jfj misschien niet, Nee. het is niet zo geweest dat we hebben gezegd dat wij het leuk vonden, terwijl het pu bliek er niks aan vond. Dat soort pro gramma's heb je heel veel: „Wij vinden het leuk om te doen", of zoiets derge lijks. En: „Wat het publiek vindt, ach, dat is niet belangrijk". De trend van: „Ze moeten het maar eens léren leuk te vinden". Nou. datleerthetpubliek niet, hoor. Dat is volgens mij onmogelijk". - Wat voor programma's zou Schilpe roort op dit moment graag willen doen? „Ik geloof niet dat ik illusies heb op dat gebied. Ik geloof dat ik in die dertig jaar zo'n beetje alles heb gedaan wat er te doen is. Het is niet zo dat ik zeg: „Als ik de kans nog eens krijg, dan...", nee dat is er niet. nee. Ik kan wèl dingen noemen die ik niét meer wil doen, haha". -Zoals? „Geen groot programma meer. Dat zullen ze me ook niet meer vragen, want ik word daar te oud voor. Ik word 59. Kijk, als ze me vragen voor een televi sieprogramma, hè, of ik in een panel wil zitten, nou, dan vind ik dat best. Of zoals laatst bij Rudi Carre 11. Toen ben ik als kannibaal opgekomen Dat heb ik vre selijk leuk gevonden Maar een groot programma leiden en alle dingen die daar omheen spelen, nee Nee. dat is ge beurd. Dat hoeft niet meer". „Ik heb nooit iets bedacht. Ben ge woon het podium opgelopen, zei dan goedenavond en dan kwam het wel. Meestal gebeurde het ook". „Met iemand anders een programma maken? Ja. natuurlijk. Ik heb 't jaren gedaan met Cees de Lange. ..Draaien maar" heette het. Dat ging uitstekend. We waren van hetzelfde kaliber. Metz'n tween ergens op af: kantines, bruiloften en zo. We bedachten niks; we praatten maar. Dat programma hebben we vijf jaar gedaan. Leuk. het ging er goed in". Hulp? wie dan? De klacht die veel jongere omroep medewerkers hebben, is dat ze zo, huptwee. voor de leeuwen worden ge gooid. Dat er nauwelijks tot geen bege leiding is. Hoe denkt Schilperoort daarover? „Wie zou die jonge mensen moeten op leiden? Als de ouderen de jongeren zou den moeten opleiden, dan zeggen die jongeren: „Nou zeg, laat die oude zak daar nou niet mee aankomen. Ik weet zelf wel hoe het moet". „Ik geloof niet dat er jongeren rondlo pen in het omroepbedrijf, die speciaal opgeleid willen worden. Dat heeft nog nooit iemand gehad, nu niet, dertig jaar geleden niet. Iedereen denkt dat-ie zelf wel weet hoe het moet. Ik ben nog nooit iemand tegengekomen die me om hulp vroeg. Wèl mensen die je vertellen hoe het moest. H ah aha" - Mensen wier idee wordt goedgekeurd, die hun gang kunnen gaan en van wie blijkt dat ze achteraf een nep- programma hebben gemaakt. Er zijn voorbeelden van. Schilperoort zegt .ja" daarop, maar met een grote „Maar". tros 14.00 Congo Valiente.tekenfllmpje 14,05 The lone Ranger. tv-serie 14.30 Wonderland der Zuiderzee, natuurfilm nos 18.30 Tour de France 18.55 Journaal 19.04 Service spot tros 19.05 TROSS-Country, Country en westemmuziek 19.20 Living Free, speelfilm 20.50 Tros Aktua Special 21.35 Journaal 21.50 Wolf zonder halsband, beelden uit het leven van Paul Gauguin nos 22,35 Journaal 22.40 Panoramlek extra 18.45 Ti-Ta-Tovenaar nos 18.55 Journaal ncrv 19.05 Pauline, Petrova en Posy, tv-serie 19,30 Eddy go round special, muzikaal programma nos 20.00 Journaal ncrv 20.25 Sutherland grijpt in. tv-serie 21.20 Licht klassiek met variaties, klassieke muziek 22.15 Hier en nu 22.55 Tot besluit NOS 23.00 Journaal 14.30 tot 15.00 en 15.25-15.55 Ronde van Frankrijk. 18.55 Barbapapa. 19.00 Documentaire. 19.10 Gastprogr. 19.40 Mededelingen. 19.45 Joum. met o.m. Ronde van Frankrijk. 20.20 De hoeder van mijn broeder. Britse komische serie. 20.45 Een mens van goede wil. tv-serie. 21.50 Nachtwacht onder 't mes, documentaire. 22.35-22.50 Joum. met o.m. Ronde van Frankrijk. 14.30 tot 15.25 Tour de France. 17.40 Kinderprogramma. 18.15 Voor oudere kijkers. 18.45 Le village englouti. tv- serie. 19.00 Regionaal joum. 19.11 Weerbericht 19.15 Joum. 19.40 Lesgens de Mogadon tv-serie. 20.35 American Madness. Amerikaanse speelfilm. 21.50 Joum. 22.05 Hu moristisch progr. 22.40 Journaal. fran ruk- rl! s s el 11.30 Midi Première. 12.00 Journaal. 13.32 Gevarieerd pro gramma en Tour de France. 17.35 Sesamstraat. Les Infos en tekenfilmpjes. 18.20 Regionaal journaal. 18.40 Voor de vrouw. 18.47 Tour de France. 19.00 Journaal. 19.30 Gevar. Pr. 20.30 Accordéons de France. Daarna: journaal. Living free ned. 1, 19.20 Susan Hampshire, de in Nederland zeer populaire actrice in Engelse TV-producties, vervult vanavond, dinsdag, één van de hoofrollen in de speelfilm Living Free. Deze film da teert uit 1972 en is een vervolg op Bom Free, het verhaal over Elsa de leeuwin. In dit vervolgverhaal ont fermen Joy en George Adamson (Su san Hampshire en Nigel Davenport) zich over de drie welpen van Elsa de leeuwin. De drie jonge leeuwen mo gen vrij rondlopen, maar als echte roofdieren richten zij een slachting aan onder andere dieren. Joy en George krijgen de opdracht ervoor te zorgen, dat de dieren gevangen wor den en ondergebracht in het Seren- geü National Park. Voordat het ech- avonturen beleefd. Jack Coufferhad de regie van Living Free. ÉÊtÊÊÊÊ met 6000 inwoners of minder) cen traal staat. Ons land telt ruim 4.000 dorpen waarvan vele door hun geografische ligging, historische ontwikkeling of door het karakter van de inwoners zelf nog altijd, een wat gesloten ge meenschap vormen: een klein maat- schappijetje op zichzelf dus. met zijn specifieke dagelijksheden en zijn ei genaardigheden, Daar zijn gebeur tenissen, die voor een buitenstaan der op het eerste gezicht weinig ge wicht lijken te hebben, niet zelden voor de bevolking zelf van het aller grootste belang. Daar zijn de kleine twisten, het zomeravondconcert, de onthulling van het standbeeld, de uitvoering door koor en fanfare, de verjaardag van de burgemeester evenzovele grote en kleurrijke even ementen. Maar ook het gewone dage lijkse leven voltrekt zich vaak in zo'n afwijkende sfeer, dat een stadsmens v""1 met verbazing toeziet. De makers van Dorpsstraat- Ons Dorp doen een poging in die sfeer van een aantal dorpen door te dringen. Wolf zonder halsband ned. 1,21.50 "Een wolf zonder halsband', zo noemde de Franse schilder Paul Gauguin zichzelf eens in één van zijn brieven. Onder deze titel zendt op TROS op vanavond een programma van drie kwartier uit over het leven van deze kleurrijke en vaak slecht begrepen kunstenaar. De film is een produkt van de Duitse regisseur Georg Stefan Trolier, die samen met cameraman Josef Kaufmann het spoor van Gauguin volgde. Gauguin werd in 1848 geboren als zoon van een Franse vader en een half Franse. half-Creoolse moeder. Voordat hij met de schilderkunst in aanraking kwam. was hij onder meer werkzaam als matroos en wissel gent. Vanaf 1883 hield hij zich uitslui tend bezig met schilderen, maar zijn werk werd nauwelijks gewaardeerd. ned. 1, 20.50 in zyn beginperiode ondervond zijn Dorpsstraat - Ons Dorp is een serie werk vooral invloeden van de im- van drie nieuwe - maandelijks uit te pressionisten, zoals Pisarro en Cé- zenden - zomerprogramma's van de zanne. Kennelijk gedreven door de TROS, waarin de leefgemeenschap afkomstvanzijnmoeder-maaktehij van hetkleinste dorp (d.w.z. een dorp reizen naar o.a. Zuid-Amerika en het Susan Hampshire Dorpstraat Caribisch gebied. Van 1891 tot 1893 en van 1895 tot 1901 verbleef hij op Tahiti, waar hij regelmatig in conflict raakte met de koloniale au toriteiten. Hier schreef hij een aantal pamflet ten en een reeks notities over de be schaving van de Maorie, die later on der de titel Noa Noa werd uitgegeven. Emstif ziek - hij was alcoholist en leed aan een aantal kwalen - vestigde hij zich in 1901 op het Markiezenei- land Hiva Oan, waai; hij twee jaar la ter overleed. Het zijn vooral de wer ken uit zijn tijd op Tahiti, die erg be kend zijn geworden. Naast schilde rijen bestaan er van de hand van Gauguin ook beeldhouwwerken en gravures, waarin het decoratieve as pect van zijn werk sterk tot uiting komt. Gauguin was een belangrijk kunstenaar, ook al tijdens zijn leven en had veel invloed op collega's van zijn eigen en latere generaties. De salniettemin stierf hij als een geïso leerd en vrijwel opbegrepen man. 'Ballet Shoes' ned. 2, 19.05 In het tweede deel van de serie 'Pau line, Petrova en Posy' krijgt Sylvia een ijlbericht van Madame Fidolia waarin staat: ik ben ten einde raad, als jullie me niet onmiddelijk komen helpen, is alles verloren. De meisjes gaan met Sylvia naar de ballet school. Het blijkt dat Pauline en Pe trova de hoofdrollen moeten vertol ken in 'The Blue Bird', een produktie die over zes weken op de planken moet ten behoeve van een hospitaal. Vooral Petrova heeft grote moeite met haar rol. Niettemin vordert ook zij en de grote dag van de voorstelling nadert. Saskia en Serge ned. 1, 19.30 Het bekende duo Saskia en Serge dat ooit als Trudy en Ruud bij de NCRV debuteerde heeft onlangs zijn repor- toire drastisch veranderd. Van be kende Nederlandse liedjes werd overgestapt op Engels reportoire In een 'Eddy-go-round-special'. kan de kijker dat zelf ervaren. Op het pro gramma staan 'Baby. I'll give you everything', 'Love Hurts'. I've been loving you so long now'. 'Please, mis ter, please'. 'Don't tell me stories' en 'Honey, I'm failing in love with you'. „Kijk, niemand weet of de kijker of luisteraar het leuk dan wel goed vindt. En niet iedereen krijgt zomaar de kans iets voor de radio of tv te gaan doen. Je moetje eerst wel op een ander terrein bewezen hebben. Een voorbeeld: er zijn ditjaar zo'n tweehonderd carnavalslied jes gemaakt. De makers hebben alle- KRO-radio zendt toneelspel 'Beenderen' uit HILVERSUM - Vanavond - dinsdag - zendt de KRO-radio in 'Theater' het spel 'Beenderen' uit van de Engelse schrijver Barry Bcrmange. 'Beende ren'. vertaald door Koos Muideren ge regisseerd door Léon Povel, gaat over twee oude mensen die met de buiten wereld en met elkaar een relatie heb ben gekregen die gekenmerkt wordt door sleur en kilte. iter van Met gebruikmaking van absurdistische technieken, benadert de schrijver in twee scenes, wat hij 'de polaire kou en gevoelloosheid van de ouderdom' noemt. De rollen worden gespeeld door Bernard Droog en Enny Meunier. Gerard Philipe in 'Les Orgueilleux' voor Vara-tv HILVERSUM - De tweede door de VARA uit te zenden film met Grard Philipe (donderdag) is „Les Orgueil leux" (De Ongenaakbaren) uit 1953 en werd, evenals de vorige week ver toonde Bunuel, in Mexico opgenomen, terwijl de regisseur, Yves Allégret, ook met de sympathieke Franse acteur werkte voor de volgende week te ver wachten film, „Une si jolie petite pla ge". „De Ongenaakbaren", die op het film festival van Veneti'de internationale prys kreeg, plaatst twee figuren in het brandpunt: een jonge Franse vrouw, Nellie (Michèle Morgan), wier man in radio en tv HILVERSUM-1 DINSDAG 12.26 Mededelingen voor land- en tuin bouw. 12 30 Nws. 12 41 Radiojournaal. 13 00 Knipperlicht, verkeersmagazine 1*3.25 'n Middagje AVRO. muziek infor matie. service. (15.30 Nws. 15.33 Radio- joum.) OVERHEIDSVOORL. 17 20 Emancipatie van de Antilliaanse vrouw. AVRO: 17.30 Nws, 17.32 Radiojournaal 17.50 (S) Koorliederen. AVRO: lDjj, Amusementsmuziek. 18.30 Nws, (S) Amusementsmuziek. 19.00 (Si- gelmuziek. NOS: 19.15 Koren in hg zier. AVRO. 20.00 20.00 Vanavond"* ziek, vrolijkheid en verstrooiing.^- Nws. 22.40 Radiojournaal. 23.00 Dichterbij muziek: nieuwe liedjes (S) The Skymasters. 23.55-24.00 Ns\ WOENSDAG TROS 7.00 Nws. 7.02IS) OnttyjtJ (7.30 Nws. 7.41 Aktua. 8,30 Nws. ij Gymnastiek voor de huisvrouw), nj (S) Van heinde en verre. 10.30 Nwsj* (Si Met, Rita Corita de markt óp, J (S) Café- chantant. maal gedacht dat hun liedje HET liedje een Mexicaans dorpje aan nekkramp zou worden. Misschien zijn er maar vier sterft en die eenzaam, zonder Spaans te of vijf naar boven gekomen. Niemand spreken en bovendien van haar geld be denkt dat-ie een rotliedje schrijft. Wat roofd achterblijft, en een verlopen dok zouden de programmamakers gelukkig ter. Philipe speelt deze man. die in de zijn als ze van tevoren wisten dat iets drank vergetelheid zoekt en net als de Frangaise een harnas van trots als laat ste bescherming draagt. Dat die twee „Ja, eigenlijk heb ik wel geluk gehad tot elkaar komen, ligt voor de hand. met de dingen die ik aanpakte, j a. Ik wil Allégret vond veel sfeer in hetnatuurlijk wel zeer bescheiden zeggen dat het ook décor van een hopeloos armoedig en aan de manier lag waarop ik het deed. Dat komt er dan nog eens bij". Opgewekte stemming „Hier in huis? Lachen, gieren, brul len? Neueueu. Laten we zeggen dat er hier een opgewekte stemming heerst. Zeer opgewekt. Een hechte familie band. We staan elkaar niet de hele dag te kussen. Natuurlijk is er wel eens iets. Maar waar heb je dat niet?" „Over mijn werk praten we nooit. De kinderen zijn het huis uit en bezig: die luisteren vaak niet. Ja, ze kijken wel als vader in een luipaardvel en met een rie ten rokje op het scherm komt. Dat is dan lachen geblazen. Of er moet iets heel geks gebeurd zijn. Dat vertel je dan 's avonds aan de borrel". „In het begin ben ik wat stroef, wat verlegen. Merkte je dat? Ik vind het bij voorbeeld afschuwelijk om ergens naar binnen te moeten gaan. Een restaurant of zo. Ergens waar ik niet weet op welke plaats ik mijn jas moet hangen. Dan loop ik er vijf keer 1 angs. voordat ik na ar binnen ga". - Angst voor herkenning? „O nee, dat niet. Helemaal niet erg. Ja soms. mensen die aan je tafeltje komen zitten. Ik heb dan de moed niet om de man terug le sturen. Dan praat ik maar met ze". rommelig dorpje in de verzengende hitte van de Mexicaanse woestijn met simpele mensen, die het naderend paas feest vieren meteen orgie van vuurwerk en lawaai, terwijl de nekkrampepidemie zich intussen als een olievlek uitbreidt (Nederland 2. 20.55 uur). (ADVERTENTIE) ROOD: NORMAL DUTY. GOUD HEAVY DUTY. ZWART DOUBLE DUTY PHILIPS Zwarte Zwier en Knars waren in hun auto aan het zoeken naar Pam en Pan da, toen de mobilofoon zoemde. Zwier nam de hoorn op en luisterde aandach tig naar de opgewonden stem aan de andere kant van de fijn. „Goed werk. moeten we hebben. Hij draagt een mi crodot bij zich. Klop 'm maar uit: als je het vindt, krijg je promotie tot K-2. We komen er aan." Hij legde het apparaat terug en wendde zich tot Knars. „Rij den!" beval hij. „Naar de grens. We heb- K-3," sprak hij tenslotte. „De ben ze dan toch eindelijk te pakken." niemeea) veze uacr "j «op! ik He jaen zmee enxwaewe INTERNATIONALE HARPWEEK IN MAASTRICHT MAASTRICHT-Van 10 tot 21 augustus aanstaande wordt voor de zeventiende keer de internationale harpweek ge houden. Net als verleden jaar weer in Zui-Limburg aangezien de leiding er van berust bij mevrouw Phia Be rghout. die zich sinds kort in Maas tricht gevestigd heeft. Rond 120 harpis ten uit 25 verschillende landen zullen aan dit muzikale evenement deelne men. Zij verblijven en studeren in het be kende instituut Rolduc te Kerkrade. De meeste concerten waaronder voor het eerst ook kamermuziekuitvoeringen, zijn: in Maastricht, hoofdzakelijk in het conservatorium waaraan mevrouw Be rkhout als docente van de internatio nale harpklas is verbonden. 'Het slotconcert op 20 augustus wordt verzorgd door het Limburgs Symphonie-orkest dat dan onder lei ding zal staan van Arthur Gelbrun uit Israël Drie harpisten verlenen solisti sche medewerking, Christine Adloof uit Frankrijk, de Russin Tatiana Wymjat- nina en de Japanse Yoko Nagae. Ver schillende bekende musici onder wie oud-leerlingen van Phia Berghout zul len lessen en demonstraties geven. De Italiaanse Elena Zaniboni voert op twee harpen een werk van Bussotti uit, terwijl Helga Storck zorgt voor de we reldpremière van een compositie van Jan Koetzier. De Japanse harpiste Ku- mikou Inoue introduceert voor het eerst in Europa een nieuwe Japanse dubbel- pedaalharp. Uit Califomië komt voor de vijfde keer Arthur Buckingham over. Hij verzorgt onder meer een orgel- en harpconcerl in de voormalige Abdij kerk van Rolduc. HILVERSUM-2 MG 402'm, 746 KHz FM (na 17.00 uur): 99.8 MHz. kanaak 12.00 Zomer '76. 12.49 VOORL.: Ultz. voorde landbouw.Kl 13.00 Nws. 13.11 Echo. 13.40 Op vleug' piano-improvisaties. 14.00 Karnfa ziekconcert. 15.00 Uit het opere album. 16.00 Nws. 16.03 MugJ spreekuur 17.00 (S) De hutsgekliip kinderspelen. 17.20 (S) Country 17.55 Mededelingen. KRO. 18.00 m 18.11 Echo. 18.30 (S) Calorieën, weetzaam progr. 18.50 (S) Bel-CantJ de zomeravond. 20.00 Nws. 20.05 (m weging. 20.15 (S) Oratorium. 21.2$? Klassieke kamermuziek. 21.45 The» Beenderen, hoorspel. NOS: 23.00(8)? het oog op morgen. (23.05 Akt.oveiï Radio-Tv. 23.20 Den Haag vandr 23.52 Even ontspannen voor hel sla gaan). 23.55-24.00 Nws. WOENSDAG VARA. 7.00 Nw.s 7.11 Ochtendgy_ tie. 7.20 In de Roode Cirkel. (8.00Ns| 9.35 Waterstanden 9.40 Lichte gi foonmuziek. 10.00 Radioweekblad, l|i Nws. 11.03 Even bijdraaien. HILVERSUM-3 DINSDAG 12.03 (S) VARA's zoekplaatje: zoekt plaat achter de zoekzin. 14.03 (S) Sp;: beeld. 16.03 (S) De LP-Top-20 en- Tip-LP. NOS: 18.03 De Vacaturebü 18.10 (S) NOS-maal. VARA: 19.02 Popreconstruktie. 20.02 (S) Nashri 21.02 (S) Jazz Blues. 22.02 (P)opói der. 22.55 Mededelingen, SOS- en pi tieberichten. 23.02 (S) Wachten opt demacht. 0.02 (S) Nacht drie-draaf!: (S)Help! voor werkers in de verzorga en de verplegende beroepen. 4.02 (Si! rode dageraad (voor nachtwerk? 5.02-7.Ö0 (S) Truck, een progr. nj vrachtwagenchauffeurs. N.B.: Het progr. kan onderbroken «t den voor rechtstreekse reportages:; de Tour de France. WOENSDAG Ieder heel uur nws. KRO 7.02 Drieg boterham 9.03 Pep-op-drie (11.151 kwartiertje nonstop met Jürgenï cus). HILVERSUM-4 dinsdag 12.00 (S) Intermezzo: klassieke orfe muziek. 13.00 (S) De meest verkoc klassieke tien. 13.30 (S) Koren enk: sen. 14.00 Nws. 14.02 Aktua-speo 14.30 (S) Om de kunst. 15.00-17.00 Belcantorium: opera-fragmenten. woensdag NCRV. 7.00 Nws. 7.02 Het lever* woord. 7.08 (S) Te Deum Laudamus. 7! (S) Preludium. 9.00 Nws. 9.02 On? hoord. (S) klassieke muziek. 10.00 Orkestpalet. EVEN PUZZELEN beschrijving klopt. Die ene met die pet Ook de douane-ambtenaar Langstaak had de hoorn terug gelegd -en nu stapte hij zijn huisje uit. „Loop jij maar door. de grens over." zei hij tegen Panda. „Maar je vriend houden we zolang vast voor een nader onderzoek. Hou hem goed onder schot. Van Dikkem; hij is niet te vertrouwen." Horizontaal: 1 water in Utrecht; 4 ove blijfsel; 7 bergplaats; 9 paar: 11 Araste dams Peil: 12 meisjesnaam: 13 deelvs een wagen: 15 boom; 18 voedsel: 20iéJ roep; .21 jonge stier; '23 het genieten; voegwoord; 27 neerslag; 28 lidwoord;ij hoofddeksel; 30 optelling; 31 kippene', genschap;) 32 ontkenning; 34 keukengej rei; 36 traag: 38 dorpje in Overijssel; ïj in het jaar der wereld: 41 teken;43 syc bool voor lantalium; 44 noorse goden,? broeibak. Verticaal: 1 boom; 2 gravure; 3 standsmaat; 5 en anderen; 6 schop,' aardig; 8 paling; 10 europeaan; 12 kier 14 strijdmacht; 16 peulvrucht; 17 kor, ogenbiik; 19 cijfer; 22 meisjesnaam; 2i plant; 25 kledingstuk; 27 woede; 28mij zieknoot; 29 hap; 30 vis; 31 meisjej naam; 33 het morgenrood; 34 huisdie!' 35 verbinding; 37 meisjesnaam; f. pers.vnw.; 42 Nederlandse Spoorweeeij Oplossing vorige puzzel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 14