Nu al recordaantal bosbranden geteld Spoeddebat loonmaatregel is niet waarschijnlijk Verhoging minimumloon en uitkering aww, aow Lardinois voorspelt meer erg droge jaren Westduitser bekend zes moorden [PZCX Wim Kok: Breuk tussen kabinet en vakbeweging PVDA ZAL VANDAAG STANDPUNT BEPALEN VRIJDAG 9 JULI 1976 STAATSBOSBEHEER: ROND 2500 HECTARE VERBRAND UTRECHT (ANP) - Wat het aantal branden in bos en natuurge bied betreft is 1976 nu al een triest recordjaar. Tot op dit mo ment - halverwege het jaar - ging bij iets meer dan 400 branden al rond 2500 ha natuurgebied verloren. In 1968 - tot nu toe re cordjaar - ging in totaal 1699 ha natuurgebied verloren, inclusief de grote bosbrand in 't harde. ARRESTATIES IN VERBAND MET BRANDSTICHTING Een troosteloze aanblik biedt het bos rond Arnhem na de grote bosbrand van woensdag die 500 hectare natuur gebied vencoestte. weer had het vuur binnen een half uur onder controle. Bewaking Vorig jaar werd ook gekenmerkt door langdurige warmteperioden, maar de- sondaks ging er toen slechts 196 ha in vlammen op. Dat gebeurde bij in to taal maar liefst 113 brandjes die ech ter allemaal snel konden worden be- glust. Het opmerkelijke verschil tus sen 1975 en 1976- toch allebei warme jaren - in brandschade zit hem vol gens Staatsbosbeheer in het feit dat 1975 weliswaar warm was. maar toen kwam de warmteperiode pas veel la ter in het jaar. in augustus, en dan nog na een behoorlijke regenperiode. DU Jaar daarentegen heeft het al sinds februari nauwelijks meer geregend In mei van dit jaar was er dan ook al 800 ha verbrand, al bijna net zoveel als in heel 1974. Het huidige weertype is ca tastrofaal, zo zegt men bij Staatsbos beheer. De combinatie van langdurige droogte en grote hitte maken van het ADVERTENTIEI bos een groot kruitvat. Bovendien staat er dag in dag uit een vrij sterke wind. Ze doet niet alleen de brand extra snel oplaaien, maar blaast bovendien het laatste druppeltje vocht uit bos en na tuurgebied Volgens Staatsbosbeheer wordt 98 procent van alle bosbranden veroorzaakt door een menselijke fout. al dan met opzettelijk gemaakt Arrestaties De Arnhemse politie deelde gisteren mee. dat morgen enkele aanhoudingen zullen worden verricht, die waar schijnlijk verbrand houden met het ontstaan van de eerste brand op de Veluwe op dinsdag." aldus de politie woordvoerder. De eerste brand zou de oorzaak van de grote bosbrand van woensdag zijn geweest. In verband met het onderzoek wilde de politie niet meer informatie verstrekken. Aan de rand van het brandgebied van dinsdag, waarbij vijf hectare verloren ging. is een uitgebrande bromfiets ge vonden. De brommer bleek gestolen te zijn. In de nacht van woensdag op donder dag is op twee plaatsen brand gesticht in een bospeceel aan de Hessenweg in Oldebroek op de Veluwe. De brand- Op heel de Veluwe en speciaal in het Arnhemse bosbrandgebied wordt sinds woensdagavond intensief ge- w aakl door brandweereenheden, mili tairen van tien verschillende kazernes en mogelijk vandaag ook door middel van helikopters. In.de staatsbossen bij Leende, ten zuiden van Eindhoven, heeft gisteren middag een vrij grote bosbrand ge woed, die aan het begin van de avond onder controle kon worden gebracht Het brandende gebied was naar een schatting van een politiewaarnemer in een vliegtuig ongeveer 200 hectare groot ij Oirschot itussen Tilburg en Eindhoven) heeft aan het eind van de middag gedurende enkele uren een bosbrand gewoed, die volgens de rijks politie niet, van grote omvang is ge weest Tussen het Drentse Nieuw- Balingen Hoogeveen en Nieuweroord heeft donderdagmiddag een veen brand gewoed. die binnen een uur kon worden geblust Rijksrecherche onderzoekt de beschuldigingen tegen Menten AMSTERDAM (ANP) - Naar de be schuldigingen die de afgelopen weken zijn geuit aan het adres van de 77- jarige kunstverzamelaar Pieter X. Menten uit Blaricum. gaat op korte termijn de rijksrecherche een onder zoek instellen in opdracht van de Am sterdamse procureur-generaal mr. J. 1-'. Hartsuiker. Minister Van Agt van justitie schrijft in zijn voorlopig antwoord op vragen van drie tweede-kamerleden over deze be schuldigingen dat mede naar aanlei ding van twee brieven <24 juni en 2 ju li). die Menten aan het ministerie van justitie schreef dit onderzoek wordt in gesteld. Daarbij zullen naast de heer Menten. de belangrijkste getuigen - die verder niet worden genoemd of om schreven - worden gehoord De drie kamerleden. Geurtsen iWDt. Molle- man en Kosto i beiden PvdAi hadden de minister onder meer gevraagd of er een nieuwe strafvervolging moet ko men tegen Menten. Menten wordt er nu van beschuldigd betrokken te zijn geweest bij de executie van joden in Polen in augustus 1941 DUISBURG (DPA) - Een 43-jarige Westduitser, die afgelopen donderdag in Duisburg een vier jaar oud meisje zou hebben gewurgd, in stukken ge sneden en gekookt, heeft nog zes an dere moorden bekend. Dit heeft het Westduitse openbaar ministerie don derdag meegedeeld. Kroll. die tot dusverre in een badhuis werkte, bekende de eerste helft van 1962 in de buurt van Duisburg twee meisjes te hebben gewurgd: in april de 13-jarige Petra Giese en in juni de 12- jange Monika Tafel. In augustus 1965 had hij vlak bij Duisburg een in een auto zittend paartje overvallen, de 25- jarige Hermann Sehmitz werd met een tafelmes neergestoken, diens vriendin kon Kroll ontkomen. Tenslotte meldde Kroll de politie ongeveer tien jaar later tussen Duisburg en Dortmund drie minderjarige meisjes te hebben ver moord. De politie twijfelt er niet aan dat de man ook hierbij de waarheid vertelt, hoewel hij de achtergronden van deze zaken nog niet onthulde Kroll is zaterdag gearresteerd. De 28-jarige Amerikaan Calvin Jack son is woensdag veroordeeld tol acht tien maal levenslange gevangenisstraf wegens moord op negen vrouwen ineen hotel in New York City in september 1974. binnen-buiten land HITTE VOORBIJ, DROOGTE NIET (Van onze weerkundige medewerken De hittegolf met temperaturen boven de 30 graden is voorbij. Vandaag voor het eerst, na 15 dagen, ook in Zuid-Limburg geen maximum meer boven de 30 graden. Velen, vooral op het platteland, zou het liever zijn wanneer ook de droogteperiode voorbij zou zijn. Op dat punt zijn wij minder optimistisch. Een zwakke buienstoring trekt met enkele onweersbuien via Zuid-Zweden en Denemarken over Midden- Duxtsland naar het Zuiden, maar zal ons land waarschijnlijk niet of nauwelijks beïnvloeden. Het is mogelijk dat achter deze storing in het weekeinde de luchtdruk boven Scan dinavië weer een stijging gaat vertonen. Daardoor zou de tijdelijk naar west tot noord gedraaide wind opnieuio naar noordoost kunnen draaien. Door wind van zee kan de koelere lucht vandaag verder het land binnenstromen. Ook in het wee keinde zal het. kwik meer op een niveau van 22 tot 26 graden schommelen. Af en toe is wat bewolking mogelijk, maar regen of een plensbui zien wij nog niet passeren. In Berlijn gistermiddag voor het eerst na 17 dagen 5 millimeter regen. In ons land kan het zondag een periode van drie weken worden dat er geen regen is gevallen. Ook daarvoor was het vanaf begin april in ons land al bijzonder droog Zonnig Droog, in het algemeen zonnid cn vooral in de kustprovincies koeler. Zwakke tol matige wind tussen noord en west. Maximumtemperaturen van 21 graden aan de kust tot 29 graden in het zuidoosten van hel land. Vooruitzichten voor zaterdag en zon dag Op de meeste plaatsen droog. In het binnenland geleidelijker koeler. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland. Voor zaterdag Aantal uren zom 7 tot 16. nun temp.: omstreeks 15 graden, max. temp omstreeks 26 graden, kans op een droge periode van min stens 12 uur: 95 procent, kans op een geheel droog etmaal 80 procent, Voor zondag Aantal uren zon: 3 tol 13, min, temp.: omstreeks 15 graden, max. temp omstreeks 24 graden, kans op een droge penodc van min stens 12 uur 90 procent, kans op een geheel droog etmaal 70 procent. Weer in Europa Aberdeen, onbewolkt Athene, onbewolkt Barcelona, zwaar bew Berlijn, regen Bordeaux, half bewolkt Brussel, onbewolkt Frankfort, onweer Geneve, licht bew Helsinki, regenbui Innsbruck, half bewolkt Kopenhagen, zwaar bew Lissabon, onbewolkt Locarno, zwaar bew. Londen, licht bew Luxemburg, onbewolkt Madrid, onbewolkt Malaga, onbewolkt Mallorca, licht bew Munchen. licht bew Nice, regen Oslo, zwaar bew Parijs, onbewolkt Rome. half bewolkt Split, onbewolkt Stockholm, geheel bew Wenen, licht bew Zürich. zw aar bew 24 gr. 29 gr. 29 gr. 28 gr 26 gr. 32 gr. 31 gr. 29 gr. 13 gr. 29 gr. 25 gr. 29 gr. - 30 gr 31 gr. - 28 gr 31 gr. 36 gr 31 gr 28 gr. 26 gr 23 gr. 31 gr. 29 gr. 27 gr. 13 gr 29 gr 29 gr In het oosten en zuiden van Neder land. in het zuiden van Engeland en in het noorden van Duitsland begint de situatie moeilijk te worden maar kan nog veel gered worden als er regen komt. Ierland, Midden- en Noord- Engeland en Denemarken hebben in tegenstelling tot vorig jaar geen reden tot klagen, terwijl in het zuiden van Italië juist teveel regen valt. Dit wisselend weerbeeld zal ook zijn gevolgen hebben buiten de landbouw aldus ir. Lardinois. Zo is te voorspellen dat de kosten van levensonderhoud zullen stijgen, door hogere pnjzen voor aardappelen, groente en fruit. Maar de basisvoedingsmiddelen als brood, vlees, melk en suiker zullwn door de voorraadposities in de gemeenschap niet duurder worden. Niettemin, zo stelde hij in het Euro pese parlement moet niet alles zwart afgeschilderd worden. Soms is de droogte ook goed. Er is geen overschot aan fruit en groente. De mensen eten met dit warme weer alles wat vers is en wat groeit is van uitstekende kwaliteit, Van der Stee Mr. A. van der Stee van landbouw heeft donderdag vergaderd met een delegatie van het landbouwschap, die hem vroeg om verschillende maatre gelen om voor de boeren de droogte problemen te verlichten. Haast de mogelijkheid tot verlof van militaire dienst voor boerenzoons en land- bouwwerknemers, zijn er nog meer hulpmaatregelen getroffen. De minister van financiën, zo hoorde het schap van minister Van der Stee. is er in beginsel al mee akkoord dat voor getroffen agrariërs in voorkomende ge vallen de voorlopige aanslag inkom stenbelasting via een vereenvoudigde procedure wordt verlaagd en dat beta ling van definitieve aanslagen wordt uitgesteld De regeling moet nog nader uitgewerkt worden. Bij de toepassing van de rijksgroepsre geling zelfstandigen van de bijstands wet zal - in overleg met het ministerie van cultuur, recreatie en maatschappe lijk werk -, de aandacht vooral vallen op gedupeerde boeren die nu al met flinke kosten te maken hebben zonder over de gewenste financiële middelen te beschikken. Zulke getroffenen zon der financiële mogelijkheden kunnen een overbruggingskrediet krijgen dat tot 1 januari 1977 renteloos is en na die datum binnen vier jaar afgelost moet worden. DEN HAAG (ANP) - Minister Bncrsma van sociale za ken heeft de minimum loonbedragen voor werknemers van 23 jaar en ouder per 1 juli verhoogd van 1440.40 gulden tot 1470.30 gulden bruto per maand, van 332.40 tot 339.30 gulden bruto per week en van 66.48 tot 67.80 gulden bruto per dag. Dit heeft het ministerie van so ciale zaken donderdag meegedeeld. De aanpassing van hot minimumloon en de minimum jeugdlonen aan de loontontwikkeling heeft tot een stij ging geleid tussen oktober 1975 en mei 1976 van 5.4 pro cent Per 1 januari is liet minimumloon met 7.1 procent, gestegen Wanneer dal per 1 juli nog eens 5.4 procent bovenop zou komen, dan zou in arbeidsintensieve be drijven en bedrijfstakken met veel werknemers met lage inkomens de norm voor de loonsomstijging in 1976. die de regenng gesteld heeft al te zeer worden overschre den zo overweegt de minister Bij de wet is daarom de mogelijkheid geschapen om het minimumloon per 1 juli met minder dan 5.4 procent te verhogen Een mindere verhoging is naar de mening van de regering aanvaard baar omdat ook dan de reële loonontwikkeling voor de minimumloontrekker over 1976 gunstig afsteekt bij die van de gemiddelde werknemers I it keringen De uitkeringen krachten oudcrdomswel (aow) en de algemene weduwen- en wezenwet (aww) zijn per 1 juli verhoogd, evenals de minimumdaglonen in de wet arbeidsongeschiktheid, werkloosheidswet en de wet werkloosheidsvoorzieningen. De uitkeringen krachtens aow en aww gaan per maand als volgt omhoog gehuwde bejaarden ran 1 068 tot 1.117 gulden, ongehuwde bejaarden van 741.50 tot 762.50 AWW' weduwen met kinderen van 1.068 tot 1.117: zonder kinderen van 741.50 tot 762.50; wezen tot 10 jaar van 239.50 tot 246.50; 10 tot 16 jaar van 353 tot 362.50 en 16 tot 27 jaar van 460 tot 472.50 Voor de minimumdaglonen geldt de volgende verho ging WAO van 80.16 tot 82 40 gulden WW van 87.19 tot 89.50 gulden: WWV van 92.36 tot 94.70 gulden De boven het minimum uitgaande wao-daglonen worden ver hoogd met 2.5 procent- Ook het maximumdagloon wordt per 1 juli verhoogd met 2.5 procent en wel van 185. i 9 tot 189.81 gulden De kinderbijslagen gaan om hoog met hetzelfde percentage als het bruto minimum loon. namelijk 2.08 procent Als gevolg van de bevriezing van de kinderbijslag voor het eerste kind blijft deze ge handhaafd op 164.58 per kwartaal. De nieuwe uitkeringsbedragen ingevolge aow. aww cn wao zullen eerst bij de uitbetaling over de maand au gustus kunnen worden uitgekeerd. De verhoging van de uitkeringen over de maand juli zal tezamen met de uitkeringen over augustus worden uitbetaald. Kenia bemoeilijkt treinvervoer voor Oeganda Nairobi (upi) - Kenia heeft een w aar schuwing dat het zijn geduld met buurland Oeganda aan hel verliezen is. donderdag laten volgen door het opleggen van beperkende voorwaar den aan de doorvoer van Oegandese goederen per spoor. De sectie Kenia van de Oostafiikaanse Spoorwegmaatschappijmaakte bekend dat Oeganda met ingang van 22 juli in Keniase munt moet gaan betalen voor alle spoorwegdiensten, passagiers- en goederenvervoer binnen Kenia Op het ogenblik kunnen Oegandese ex- en importeurs in Oegandees geld betalen voor hun zendingen door Ke nia Over twee weken moeten ze bui- tenlanse valuta neertellen, waaraan Oeganda enorm gebrek heeft Oeganda Is door land ingesloten en moet zijn koffie- en katoenuitvoer via Kenia naar de haven Mombasa, aan de Indische Oceaan, vervoeren. (Slot van pag. I korte termijn beraden over acties. Wat voor acties dat zullen zijn valt nog niet te zeggen. Staking wordt niet uitgeslo ten. getuige de woorden van de voorzit ter van de Vervoersfederatie NW-NKV. J. H Schrór. die stakingen ..moreel ver antwoord noemde Volgens Schrór kan ook een parlement moreel verwerpelijke beslissingen nemen en zijn acties daar entegen niet alleen geoorloofd maar wellicht „zelfs een verplichting" Het CNV liet gisteren weten ontevreden te zijn met het besluit van de regering. Wel heeft de christelijke vakorganisatie begrip voor de mhoud van het voorstel, dat in grote trekken lijkt op het eerder door het CNV gedane. Men zal zich over igens niet tegen de maatregel verzetten Wei veriangthet CNV een gelijksoortige en gelijkwaardige regeling voor het overheidspersoneel. Volgens de Raad van Overleg voor Mid delbaar en Hoger Personeel zal juist de lagere inkomensgroep de dupe worden OOK GEVOLGEN BUITEN LANDBOUW LUXEMBURG-DEN HAAG (ANP) - Eer zijn aanwijzingen dat er in de komende vier a vijf jaar meer droge dan natte jaren zullen zijn. zo voorspelde de EG- landbouwcommissaris ir. Pierre Lardinois donderdag in het Europese parle ment in Luxemburg. Volgens ir Lardinois worden vooral België. Luxemburg, een deel van Duitsland en het noorden en westen van frankrijk door de aan houdende droogte getroffen. HELLEVOET SLUIS (ANP) - In Hellevoetsluis is donderdagmid dag de meubelfabriek van de firma Van der Berg grotendeels door brand verwoest. De schade schat directeur G. Immink tus sen de 3,5 en 4 miljoen gulden. De 86 man personeel gaan vana vond met vakantie en zullen over drie weken weer in tijdelijke onderkomens de produktie kunnen hervattenaldus de heer Immink. Het bedrijf zal zo spoedig mogelijk worden opgebouwd, want wij hebben een uitstekende orderportefeuille, zegt de direc teur. Het bedrijf is verzekerd tegen brandschade. 10 juli ZON EN MAAN Zon op 04 32 onder 20.58 Maan op 19 46 onder 03.34 11 juli Zon op 04.33 onder 20.57 Maan op 20.27 onder 04 41 STRAND WE ERS VER WACHTIN G Hoge druk neemt In betekenis af, Ma tige wind tussen west en noord. Iets koeler, in de middag 24 tot. 26, zeewater 20 graden Vooruitzichten de buien kans blijft klein, mogelijk wat bewol king en minder warm met ook in hel weekeinde toch redelijk lol goed strandweer. Weersvooruitzichten komende dagen Scandinavië In het noorden wisselvallig met maxima van 10-15 graden. In hel midden en zuiden, pe rioden met zon en temperaturen 20-25 gra den. plaatselijk 25-30 graden. Britse Eilanden In hel westen wisselvallig, maxima 20-25 graden. Elders vrij zonnig. 25-32 graden Benelux. Duitsland Zonnig en warm 25-30 graden plaatselijk 34 graden Frankrijk Spanje en Portugal Overwegend zonnig, plaatselijk on •>0 graden, hier en daar 35 graden KAMER BLIJFT OP RECES 'Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG - De PvdA-fractie in de tweede kamer heeft donderdag nog geen standpunt bepaald of zij de loon maatregel van de regering aanvaard baar vindt. De PvdA zal vandaag, vrij dag. beslissen of zij meegaat met de eis van de FNV om de regering via een spoeddebat over de inhoud van de loonmaatregel aan de tand te voelen. Dc kans daarop is echter zeer klein. Uitde eerste reacties van de kant van de PvdA bleek dat de PvdA het waar schijnlijk met zal aandurven het gehele parlement van vakantie terug te roepen voor een debat over de loonmaatregel, waarvan minister Boersma op de pers conferentie zei dat er inhoudelijk niets meer aan te veranderen valt. PvdA-vice-fractievoorzitter Dolman zei donderdag in een voorlopige reactie dat de PvdA bij het debat van enkele weken geleden over verlenging van de Loonwet een aantal voorwaarden aan de loonin- greep heeft gesteld. ..Aan die voorwaar den lijkt mij nu voor een groot deel vol daan". aldus Dolman, die daarmee te kennen gaf persoonlijk weinig voor een spoeddebat te voelen. Een van de voorwaarden die de PvdA heeft gesteld is, dat er in het najaar bij een tegenvallende prijsontwikkeling een nieuw gesprek over de lonen moge lijk moet zijn. Die eis heeft de regering ingewilligd. De reacties van de overige politieke par tij in de tweede kamer op de loonmaat regel varieerden van begrip bij de ARP tot een volstrekte afwijzing door de WD. De WD is bereid een eventueel initiatief van de PvdA tot een spoedde bat te steunen, maar zal zelfzo'n debat, waarvoor de handtekening van 15 ka merleden nodig is, niet bevorderen. Als de PvdA en de andere regeringspartijen zich neerleggen bij de loonmaatregel is voor de WD de basis aan een debat ontvallen, zo meent men. Fractieleider Wiegel wees donderdag de loonmaatre gel overigens vierkant van de hand. „Van een loonvoorstel zoals de regenng het doet voorkomen is geen sprake. Het is een dictaat dat door de vakbeweging en werkgevers moet worden geslikt", zo zei hij. Volgens Wiegel is voor de zoveelste keer het kabinet-Den Uyl er niet in ge slaagd tot een vrijwillig akkoord met het bedrijfsleven te komen. Hij zei het eens te zijn inet FNV-voorzitter Kok die heeft gesproken van een hreuk tussen kabinet en vakbeweging. Kok kan. vol gens Wiegel, niet anders dan de loon- plannen van het kabinet afwijzen. AR-fiactievoorzitter Aantjes zei blij te zijn dat de regering niet voor haar ver antwoordelijkheid terugschrikt en de onvermijdelijk geworden beslissing heeft genomen. „De regering weetdat zij de FNV tegen de haren instrijkt, maar het getuigt van besef van verantwoorde lijkheid dat de regering tegen de wens van grote belangengroepen in haar be slissing heeft genomen, die bedoeld is om de werkgelegenheid voor zeer velen veilig te stellen", aldus Aantjes KVP-lcider Andriessen zei wel ver heugd te zijn dat de regering haar standpunt uiteindelijk heeft bepaald en hij hoopte dat de samenleving en de sociale partners deze poging om de werkgelegenheid te bevorderen en toch nog enige inkomensverbetering toe te staan, zullen aanvaarden. Werknemers die tweemaal zoveel ver dienen dan de modale werknemers (46.000 gulden dus) gaan er 1.3 procent op achteruit. Van Veen Van de werkgevers valt geen hard ver zet tegen de loonmaatregel te verwach ten. Voorzitter Van Veen van het Ver bond van Nederlandse Ondernemingen zei donderdag dat de werkgevers de hogere loonsomstijging (9.3 procent) „een niet verteerbare zaak vinden. Een stijging van 9,2 procent was het uiter ste waarbinnen een prijsstijging van maximaal 8.75 procent nog te realise ren viel". Volgens de werkgeversvoor zitter waren er nog zekere „twee tot drie varianten mogelijk om binnen de !,C procent uit te komen op een netto loonsverbetering van 44 gulden". Van Veen noemde de discussies in het kabinet en tussen de sociale partners „het overleg van de gemiste kansen". Volgens hem heeft de overheid geen wa ter in de wijn willen doen. Van Veen zei dat men nu. hoe het verder ook zal gaan, vast moet gaan praten over de arbeids voorwaarden in 1977 De voorzitter van het Nederlands Chris telijk Werkgeversverbond, mr. J de Wit. oefende scherpe kritiek uit op de door de regering gevolgde procedure. De Wit hekelde de 'eilandpolitiek, waarbij aan ieders belangen wordt voorbijgedaan' Minister Boersma van sociale zaken noemde de uitspraken van mr De Wit donderdagavond „pure politieke uit spraken". ADVERTENTIE n METZLER- bril: ieders oogmerk! Directie: F. van de Velde. K. Scherphuis en W. F. de Pagter. Hoofdredacteur: G A. de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M P Dieleman en C. van der (011841 BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60. tel. 15144 Middelburg: Markt 51, tel. (01180) 27651. Goea: Grote Markt 2, tel. (01100) 16140. Terneuzen: Nieuwstraat 22. tel. (01150) 4457. Hulat: Steenstraat 6, tel. (011401 4058. In da avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur: (01184) 15144 Telefoonnummers buiten kan tooruren: Advertentie-afdeling: (01186)1584 s Zaterdags (01184) 15144 van 9.00-11.30 uur Redactie: (01184) 14796. Voor klachten bezorging op za terdag: de plaatselijke kantoren van 9.00-11.30 uur. Expeditie: (01183) 63533. Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20 30 tot 22 00 uur (01184) 15144 Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur Abonnementsprijzen: per kwartaal 37,75; franco per post 42.-, per maand 12,75; losse nummers 0,55 (inclusief 4 pet. btw). Advertentietarieven: 77 cent per mm. minimumprijs per advertentie 11,55; ingezon den mededelingen 2'ux tanef Voor brieven bureau van dit blad f 2.50 meer. Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00. Provinciale Zeeuwse Courant. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3