Familieberichten KIEPAUTO RAMDE VOETBRUG STEEN: 75 GULDEN BOETE Echtpaar Boertien geridderd in orde Aardenburgse Kikkers J. van Westen Albert de Klerk bracht zuidelijke orgelrijkdom 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 7 JUL1191W Met Innige deelneming naar onze zuster, schoonzuster, zwager en nichtje Lianne, geven wij kennis van het heengaan van hun dochtertje ANNE-MARIE Dat de Allerhoogste hen zou willen vertroosten uit Zijn volheid van genade SerooskerketW). a. Lagendijk L. C Lagendyk-Zwemer Middelburg. K. Lagendijk H. H. Lagendijk-I.angerak Bert, Wim, Ingrid, Ronald Middelburg: J. P. van Goudswaard A. Lagendijk van Goudswaard Bert. Jan, Anneke. Carla. Krista Middelburg: J A. Hoogesteger P G Hoogesteger-Lagendyk Robert Middelburg. 5 juli 1976 Diep verslagen ontvingen wij het bericht, dat door een noodlottig ongeval van ons is heenge gaan mijn geliefd kleinkind ANNE-MARIE op de aanvallige leeftijd van driejaar. Sterke de Heere ons in deze zware weg van be proeving. Middelburg. T Lagendijk-Zwart Middelburg. 5 juli 1976 Heden is van ons heengegaan, in het verpleog- huis 'Der Boede' te Koudekerke. mijn geliefde vrouw, onze moeder, behuwdmoeder en oma JANNA BOONE-DE JONGE op de leeftijd van 70 Jaar. Vlissingen J. P Boone Den Haag. J. Finson-Boone M Finson Middelburg: W Boone T A Boone-de Vos en kleinkinderen Vlissingen. 6 juli 1976 Vredehoflaan 44 Flat 004 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bet.hesda-St. -Josephziekenhuis ingang Koudekerkseweg. Bezoekuur van 18.30-19 30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vnjdag 9 tuli a.s. om 14 30 uur. op de algemene begraaf plaats te Vlissingen. Vertrek van wijkgebouw ,,'t Anker". Bonedijkestraat 161 om 14.15 uur Geen bloemen Nog vrij onverwachts is van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder schoonmoeder en oma JACOBA DE VISSER-MINTEK op de leeftijd van ruim 74 jaren Wij zullen de leegte, die zij achterlaat, trachten te vullen door haar in onze gedachten bij ons t e houden Sint-Laurens A. de Visser Dronten A, de Visser Jr E de Visser-Wans Inge Sint-Laurens. 5 juli 1976 Noordweg 410 De overledene is opgebaard ui het mortuarium van het ziekenhuis. Noordpoorlplcin Bezoek van 17.30-18.30 uur De crematie zal in intieme knng plaatshebben op vrijdag. 9 ju li 1976. om 13.00 uur in het crema torium. Maet.erUnckweg 101 te Rot terdam-Zuid. Bedroefd maar dankbaar voor ztm bezorgdheid en trouwe broederliefde, geven wij kennis dat na een langdurig lijden gesterkt door de Genade middelen der H Kerk op 78-jange leeftijd is over leden onze geliefde broer en zwager CORNELLS JOHANNES MATTHUSSEN Emma J- >1 tie Meulenaerc. eerder weduwnaar van Ironie J. M. Asoeslagh Wij zullen hem erg missen en nooit vergeten M .1 Marijnissen- Matthijssen A C. Marijnissen Paul Kmgerstraat 2 Flat. 41 Vlissingen. 4 juli Heden bereikteonshetdroevebericht, datopde leeftijd van 78 jaar is overleden, ons oud- personeelslid, de heer C. J. MATTHUSSEN Meer dan 30 jaar. laalstelijk als chef van de werkplaats, was hij verbonden aan onze dienst Wij bewaren een goede herinnering aan hem Directie en personeel van de Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland Vlissmgcn. 4 tuli 1976 Met leedwezen vernamen wij dat op 4 juli J.L is overleden de heer .1. MATTHUSSEN Met waardering denken wij aan de wijze waarop lm vanaf 1930 tot 1963. laalstelijk als chef van de werkplaats, bij de provinciale stoombootdien sten heeft gewerkt Middelburg. 6 juli 1976 Gedeputeerde Staten van Zeeland Boertien. voorzitter 1) van der Wel. griffier kalm onze lieve zorg Tgrootvader Heden overleed zach zame vader, groot- er DLNGENIS SINKE weduwnaar van Lena van den Berge. in de ouderdom van ruim 81 jaar Rilland S> de Hamer-Smke C J. de Hamer Kruiningon: K Sinke H. Sinke-Vos E. Sinke C. J Sinke-Joossen Biezebnge J Sinke A D. W Smkc-Rykse Kruinlngen: A Sinke C T Sinke-Westveer Klein- en achterkleinkinderen Kruinlngen. 6 juli 1976 Correspondentie-adres. Belhoekstraat 17 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 7 juli a s om 12 30 uur op de algemene begraafplaats te Kruiningen Vertrek vanuit het verenigingsgebouw van de geref kerk. hoek Clercqsewegjc Berghoekstraat te Kruiningen 0111 12.15 uur Gelegenheid tot condoleren direct 11a de begra fenis in bovengenoemd gebouw De overledene ligt. opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis Sint-Joanna te Goes. Bezoek uur van 16.00-16 30 uur Heden overleed zacht en kalm tot onze diepe droefheid onze beste broer en zwager DÏNGENIS SINKE in de ouderdom van ruim 81 jaar Kruiningen W Poleij M Wisso-Sinke A I Wisse Nijmegen D Bredewold-Sinke J A Bredewold Kruiningen M Sinke J. Sinke Kruiningen. 6 juli 1976 Algemene kennisgeving Heden overleed onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder CORNELIA MARTINA KOSTEN weduwe van Joliannis P Minnaard. op de leeftijd van 82 jaar Nieuw- en SI Joosland G E Janse-Minnaard Gilzeiijen C Geschlere Minnaard G Gtschlere Venlo J I Janse N Janse-Meliefste Koudekerke M C. Holtrmg-Janse P Holtring en achterkleinkinderen Nieuw en SI. Joosland, 6 juli 1976 Molendijk 21 Condoleance-adres Scheldepoortstraai 3. Nieuw en Si Joosland. De overledene is opgebaard in het Gasthuis te Middelburg Bezoekuur dagelijks van 17.30 tot 18 30 uur De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 9 juli 1976 om 14.30 uurop de begraafplaats te Nieuw- en St. Joosland. Heden nam de Heere tot, Zich, onze lieve man. vader en opie JACOB VAN WESTEN op de leeftijd van 83 jaar. Wie in de Zoon gelooft, heeft eeuwig leven" Goes: J. van Westen-Fraanje s-Heer Hendrikskinderen P van Westen A van Weslen-Dee.s Den Haag M C Remijnse-van Westen Zoetermeer C M. Boer-van Westen W Boer Egmond-Binnen M Harsono-van Westen R Harsono Goes, A. Koets-van Westen H Koets Klein- en achterkleinkinderen Goes W Fraanje (huisgenote! Goes. 6 juli 1976 Lange Vorststraat 98-102 Een rouwdienst zal gehouden worden in de Wes- terkerk, Weslwal te Goes, om 14 00 uur op vrij dag 9 juli a s. De teraardebestelling zal plaatshebben om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Goes. Plaats uw familieberichten in de PZC Onverwacht is tot onze grote droefheid van oni heengegaan onze beste broer, zwager en oom JOHANNES JACOB VAN DLIKE oud-notaris in de ouderdom van ruim 85 jaar J N F. van Dyke P S van Dyke S J van Dijke H W. J van Dijke- van Dalseo Ko. Ina en kinderen Willie Bergen op Zoom.juli 1970 Argolaan 750 De teraardebestelling heeft inmiddels 111 alle stilte plaatsgevonden op de algemene begraaf- plaats te Kruiningen. Heden overleed 111 de verpleeginrichting "Ifcl Poorte' onze tante MARIA JOHANNA TROOST weduwe van Jacobus Pladdel, op de leeftijd van ruim 98 Jaar. Namens de familie H B Wollering Vrijdom weg 14 Vlissingen Koudekerke. 5 juli 1976 De teraardebestelling zal plaatshebben donder- dag8julia.s om 13.30uur.opdebegraafplaatste Koudekerke. Door dezen vervullen wij de droeve plich t kennis te geven van het overlyden op maandag 5 juli 1976 van onze zeer gewaardeerde oud-direkteur. de heer .1 VAN WESTEN Wij verliezen 111 hem een humaan, vriendelyketi bekwaam oud-werkgever, wiens nagedachtenis wij nog heel lang in herinnering zullen houden. Personeel Maison Van Westen B.V. Goes. 6 juli 1976 Heden is in Jezus onl slapen onze lieve broer, zwager en oom JACOB VAN WESTEN echtgenoot van Jannetje Fraanje. op de leeftijd van 83 jaar Fam Van Westen Fam Fraanje 6 juli 1976 A. W. Boerwinke j arts afwezig van 9 tot 26 juli Waarneming dr A. Bnre zeel (vrij spreekuur),dij I Reyerse (spr vlg. spraak) In verband met het overlijden en de begrafenis van onze oud ste compagnon, de heer is onze zaak de gehele dag gesloten op VRUDAG 9 JULI A.S. Maison Van Westen B V Lange Vorststraat 102. Goes NIEUWE KERK. MIDDELBURG In een met een zomers gekleed publiek zeer goed bezette Nieuwe Kerk 111 Mid delburg kon men dinsdagavond luiste ren naar het eerste concert in de sdrn orgelconcerten van de stichting 'Orgel- centrum' De Haarlemse stadsorgamst ten componist) Albert de Klerk zette ei zijn ge-hoor een programma voor van voomamelijke zuidelijke orgelkunst uit de 16e, 17e en 18e eeuw De Klerk begon met een aantal Spaanse componisten en opende het concert me I Jimenez's "Batalla de Sexto Tono'; kleurrijke, trots-majestueuze muziek Ondanks de eenvoudige registratie «meestal geen pedaal 1 straalde hel zuidelyk pompeuze toch door ook in Francisco Peraza's werkje 'Medio regi- stro aito de Primer Tono' naar mineur neigende, wat bespiegelde muziek, in derdaad vertolkt via het middenregis- ter. Zeer eenvoudig, maai nochthans toch aansprekend was het 'Ligudares' van een onbekend componist uil de 17e eeuw Het 'Pasacalles de Primer T0110' van Juan Cabanilles was ryker in klankkleur, een goede voorbereiding op het daaraan volgende werk Johan Se bastian Bach's 'Praeludium en Fuga in b-mineur' (BWV 5441 Hier werden de emoties cerebraal beheerst, en gebed in hetstrakkere. maar daarom niel minder groots vertolkte patroon van Bach's fuga-kunst Bach werd gevolg door drie orgelsona ten van Italiaanse toondichters. C0I011- 11a, Dominico Scarlatti en Giovanni Pergolesi Speels, ja. bijna kwinkele rend klonken de hogere pijpwerken in deze composities, die in eikaars ver lengde lagen, en waarvan de Sonata per Organo' van Pergolesi ook ritmisch en melodisch de rijkst, geschakeerde was. Een juweeltje van bezonkenheid vormde Beethoven's 'Trio in G-moll Hier klonk heerlijk mediterend wissel spel tussen de Sesquialtesa in het rug werk, de Prestant 8 voets in het hoofd werk, gesteund dooreen Prestant8voets m het pedaal. De 'Sonate nr 2inC-Moll' van Mendelssohn klonk zeer impone rend, met in het middendeel een door zichtig gehouden registratie Albert de Klerk, die het 17e eeuwse orgel van de Nieuwe Kerk zeer beheersi be speelde, liet zich gaan In de 'Improvisa tie over een bekend volkslied' die het concert besloot. Het werd een improvi satie over 'Merck toch hoe sten I; Inge leid met mysterieuze .donkere akkoor den. gebaseerd op harmonieën, diesotns even aan Alain deden denken, maakte hij er een bijna illustratief stuk muziek van, waarin zowel de dreigende span ning, als de glorieuze overwinning te be luisteren waren Hetpubhekbeloondedc organist - terecht met een staand ap plaus. Heleersle concert in een sene. die volgende week dinsdag door Feike Asma wordt voortgezet, was in ieder ge val een daverend applaus waard G. Veiligheidsinstallatie defect Twee doorrijders voor het 'hekje' N1LDO MARCHENA EXPOSEERT TOT EIND JULI IN 'ARTIKOF' GALERIE TERNEUZEN - Tto eind juli exposeert de Antilliaan Nildo Marchena oliever fschilderijen iii het koffii.ihuisje annex galerie 'Artikof aan de Terneuzense School weg. Marchena. van beroep reclame teke naar woont en werkt sinds viereneen half jaar in Temeuzen Hij is afkomstig van Curacao Onder anderen kreeg hij schilderles van Douwe Nieuwenhuizen Zij werken zijn voornamelijk geïnspi reerd op de natuur en hel menselijk schoon Nildo Marchena hield onder meer exposities in Columbia. Mexico en in het. Antilliaanse tehuis te Den Haag KA YAK ZEER 'IVARM' ONTHAALD OP POPFESTIVAL IN WESTDORPE YVESTDORPE - De Nederlandse popgr- roep 'Kayak' is dinsdagavond letterlijk en figuurlijk zeer warm onthaald in zaal Concordia' in Wcsldorpe. Onge veer 700 jongeren kwamen opdagen om te kijken en te luisteren naar de groep, dioe 's middags trouwens al was gearr- vieerd om een imposante geluidsinstal latie op tc bouwen. Volgens de organisatoren was het be zoekersaantal nog groterdan vorig.jaai toen Kayak ook al naar Westdorpe was gehaald door de disco Poly Pain Het vierdaagse popfestival van die club is met die slotavond in ieder gevan een doorslaand succes geworden Zaterda gavond waren ongeveer 350 Zeeuws Vlaamse jongeren op 'Limousine' afge komen en zondat waren cr zeker hon derd meer toen 'Liberation of Man' op trad. Heel wat jeudige bezoekers waren dinsdag genoodzaakt om buiten te blij ven luisteren naar Kayak. Op de foto het echtpaar Boertien tijdens het w ontvangst nemen van de kikkerorde VERSIERSELEN UITGEREIKT DOOR E. O. CUELENAERE AARDENBURG - De commissaris van de koningin in Zeeland, dr. C. Boertien en zijn echtgenote, mevrouw J. B. Bocrtien-Velema, zijn dinsdag ridder geworden in de orde van de Aardenn- burgse Kikkers. Na afloop van het werkbezoek aan Aardenburg werden de versierselen die horen hij die hoge onderscheiding hen uitgereikt door voorzitter E. O. Cuelenaere van hel Aardenburgse ev enementencomite. Dat gebeurde, na een serenade door de koninklijke Aardenburgse fanfaren, blakbij de kikkerfontein op de Kaai, De heer en mevrouw Boertien kregen een oorkonde, ecu medaille, een kikker, en bovendien uit handen van de in kik- kerkostuum gehesen Veroniquc Goos- sens een bord van de 'smokkelroute die over smokkelpaadjes in de grens streek leidt. Mei de uitreiking dinsdag week hei evenementenconute rin samenspraak met het gemeentebestuur) af van de Orgelconcert Charles de Wolft in Goes GOES - Zaterdag geeft Charles de Wolff uit Groningen een orgelconcert in de Grote Kerk te Goes. Het pro gramma bestaat uit drie onderdelen. De eerste compositie is een preludium 011 fuga van Max Reger gevolgd door een prière van Frank Martin. Choral II van Cesar Franek en Transport de joic van Ol Meaaiaen Hel twoedeonderdeel biengt composities van Joh Bastiaans (een orgelkoraal) en Anthon van der Horst ieen toccata) Het laatste onder deel bestaat uit een orgelkoraal van J. S Bach meteen toccata van fuga in d als slotnummer Het concert begint 's avonds 0111 acht uur gulden regel dat Kikkeroidcrs alleen worden uitgereikt op de twaalfde van de taaifde Men wilde er op die dag de commlssans en zijn echtgenote echter niet speciaal voor uit Middelburg laten overkomen. De heer Cuelenaere liet tijdens de korte plechtigheid de bezoekers met in het ongewisse over hel onstaan van de be naming Aardenburg-kikkerslad' Toen zo n honderd jaar geleden de Arden- Stationsrestauratie Middelburg uitgebreid en gemoderniseerd MIDDl.l BI'KG - in- stationsrestaura tie te Middelburg is na een grondige verbouwing en uitbreiding weer in vol bedrijf. T ijdens de werkzaamheden is de restauratie echter niet gesloten ge weest. De ingebruikneming van het restaurant ging gepaard met een reccp- (ie die dooreen groot aantal relaties en belangstellenden werd hezoehl. Het gehele interieur is vernieuwd en met een glaswand verbonden aan de statio nshal zodat de treinreizigers op de aan wezigheid van een restauratie worden gewezen De voormalige tweede-klas wachtkamer is bij het geheel gekomen en kan worden gebruikt voor recepties of andere partijen. In totaal onderging hel aantal zitplaatsen bijna een ver dubbeling en telt thans 150 plaatsen. Ook is er een vergaderzaal bijgekomen alsmede een aparte toiletgroep. Een snelle bediening van dranken zowel als complete maaltijden zorgt er voor dat niet alleen treinreizigers tijdig kunnen eten maar ook veel zakenrelaties 111 de stationsrestauratie hun maaltijden ge bruiken Op afspraak is het ook moge lijk een meer uitgebreid diner te gebrui ken burgse muzikanten eens deelnamen aan een concours, waren ze gestoken in helgroene pakjes. „Daar heb je de Aar denburgse kikkers' werd er gezegd en smdsdienstis het daarbij gebleven. Het cvenementencomité heeft, enkele jaren geleden alleen van wat min of meer een scheldnaam was. een erenaam gemaakt en er een kikkerorde aan verbonden 'Die onderscheiding kan ten deel vallen aan wie zich verdienstelijk maakt voor Aardenburg of. aan wie men gewoon wil eren, zoals de hoer en mevrouw Boer den „Laten we dit hopen", zei de heer Cuelenaere, 'de commissaris van de ko ningin maakt het de kikkers voortaan helemaal naar de zin' De heer Boertien vond zijn benoeming tol ridder 111 de orde van de Aarden- bmgse kikkers een hele eer Hij hoopte dat er spoedig meer water in de sloten zou staan, niet alleen voor de boeren, maar ook voor de uitbreiding van het kikkerbetand' Bouwkeet Goes- Noord door brand verwoest GOES - Een felle brand heeft dinsda gavond in het middengebiijed van de Goesc Polder een bouwkeet bij de in aanbouw zijnde rooms-katholieke ba sisschool in de as gelegd. De oorzaak van de brand was dinsdagavond noq onbekend. De brand werd ontdekt door omwonen den die terstond de politie belden Brandweer en politie waren spoedig ter plaatse maar konden niet voorkomen dat de bouwkeet, eigendom van de aan nemersfirma 'Schrijver' te Goes in lichte laaie op ging TERMA ZEN - De Heikantse chauf feur F. J. de R. keek weieven verschrikt toen hij dinsdagmorgen voor het Ter neuzense kantongerecht door de offi cier van justitie nir. IV. G. C. Mijnsseii vijftig gulden meer dan zijn schikking van honderd tegen zich hoorde vorde ren. Met een omhoogslaandc laadbak was hij op 14 april van het vorig jaar op Rijksweg 60 tegen de voetgangersbrug bij Sinl-Janstcen gereden. Aan de over spanning werd een schade van 60.000 gulden toegebracht en de kiepauto liep een schade van 5.000 gulden op. „Dat, was een kanjer van een fout. Een schikking van 100 gulden is niet veel 111 verhouding toteen dergelijke schade. Ik denk zelfs 111 de richting van 200 gulden boete, maar ik wil het laten by 150 gul den of zes dagen", zei mr. Mijnssen Kantonrechter A. C van Hees toonde wat meer begnp voor de inkomensposi tie van de R„ waarop deze zinspeelde en veroordeelde hem lot 75 gulden subsi diair flrle dagen.Volgens de Heikanter had zijn werkgever hem niet verteld dat de veiligheidsinstallatie van de laadbak defect was. „Ik heb er niets van gemerkt dat die laadbak omhoog was gegaan, want het was donker. Ik dacht aan een explosie toen mijn wagen tegen die voet van de brug ging" DeR had'geen grote mond' achteraf tegen zijn baas durven trekken, uit vrees voor ontslag. „Op nujn leeftyd heb je maar niet zo nieuw werk. En er staan veel jongeren achter je te wachten", betoogde hij voor kanton rechter Van Hees. Technisch onderzool: Uit het technisch onderzoek was komen vast te staan, aldus officier Mijnssen. dal de laadklep alleen maarnaar boven had kunnen gaan. doordat de oliedruk- kraan en de bedrijfspomp nog aan ston den. De R. zei in zijn verdere verweer dat het mogelijk moest zijn dat, deze instal laties zijn gaan werken doordat de handles door wcglrillingen in de juiste stand zyn geschoten „Ik heb die avond een verschrikkelijk slechte weg moeien afleggen", aldus de verdachte Mr Mijnssen vond De R ln zijn verweer te ver' gaan dat zowel de bedrijfspomp als de oliedrukkraan tegelijk 111 werking waren getreden. Overigens zei hij dat het misschien wel batig zou zijn indien het transportbedrijf waar De R. in dienst is. 'betere mstructtes' aan zijn werknemers meegeeft. Twee mannen moesten voor de kanton rechter verschijnen omdat zij een stop bevel van de politie hadden genegeerd. De Koewachtenaar F J A van De E. beging volgens officier Mijnssen op een haar 11a 'een misdrijf Op zondagnacht 22 februari jl. werd hem onder de rook van Axel het teken Lotstoppen gegeven. Een politieman stapte alvastuitom van De E op te vangen Deze stopte echter maar passeerde rechts het politiebusje een toestand waarin de dienstdoende politieman ternauwernood 'zyn vege lijf kon redden. „Als u deze methodes ui de toekomst toepast, dan beschouwen we ze als een misdrijf. Deze keer wil ik het nog in de overtredingssfeer hou den", stelde officier Mijnssen en eiste 150 gulden of zes dagen hechtenis Rechter Van Hees bracht de boete tot 100 gulden of vierdagen De tweede doorrijder was H S uii! tenisse Op 19 december van het 1 jaar gaf hij ook geen gevolg aan slopbevel van de politic bij Nis Namen. Hij trotseerde het rode a licht 0111 zoals officier Mijnssen hel drukte 'hij bang was voor het p licht, het moeten blazen 111 buisje voorde alcoholproef' Thuis de rijkspolitie hem toch ie vinder motor wasnog warm en S was desehuur. Zijn angst voor hei pugr niet gerechtigd want hij bleefbinne grens van hel toegestane alcoholpn lage Conform de els van de officier oordeelde rechter Van Hees de dachle tot 75 gulden of drie dagen Laagvlieger Axetaar H. H. stond terecht omda op 1 ti juli van het vorig vlieger in een Belgisch motorviire was gesignaleerd doorniet minder vier man rijkspolitie Volgens luchtverkcerswet was hij niel V dan 150 meter hoven de begane p» geweest, geconstateerd was dat D.( vrij laagover de hoogspanningsmil bij de Axelse vlakte was gevlogen D die weer meteen klant een 'itclr Na vlucht'aan het maken was. bestiw feil dal hij zo rakelings over de b spanningsmasten zou zyn gevlogen gaf hy loe dal. hy laag over het EI at zweefvliegveld was gevlogen maar sefle toen niel, dat hy daaraan foute „Ik wist dat het, vliegveld op die da; sloten was en het is toch een vllegi Ik bencrmetgeland.maarbenerl ter overheen gevlogen omdat mijn Axel graag wat van dichterbij zien zei D lot de kantonrechte: Po; Lu NI Zijn klantenvluchten maakte hijr het Belgische vliegveld St Denijs strem bi] Gent Officier mr Mijr eiste 150 gulden of zes dagen voor volgens de vliegwet niet laugvliegerij. Kantonrechter mr. Hees deed cr vijftig gulden af en r de hoop uit dat D voortaan 'eenl vlieger' zou blijven G J P de K uil Hulst hoorde 50| of twee dagen legen zich eisen 01 met een 'opgefokte' brommer Hulst had rondgereden Het tuig had meer snelheid gekregen! de cilinderkop te veranderen, den ra leur te vergroten, een wijdere' zuigbuis en een grote tandwiel ten Al deze onderdelen zijn bij aan het wegverkeer onttrokken VE overtreding werd geconstateerd t He een aanrijding op de Grote Mi* hulst Rechter Van Hees verlf boete tot 35 gulden. KRUININGEN De postduiveci Zee dersvereniging 'De Vryheidsdliif var Kruiningen nam met 68 oude dm Exi deel aan een wedvlucht vanuit D ZU dan. Uitslagen: 1. C. Di.il. 2en 3 E. rug M Blaauwkainer. 5 en 6 W Krijnsaj Bui J Bauer. 8, J Wavcrijn. 9. P Boont ant Slroosnyder x VI HEDEN 2 UUR VARKENSVLEES ORANJEPLEIN SOUBURG NIEUWDORP no Gex ze:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 20