Kees Bal: „Vergeleken bij Merckx ben ik een klein kind in wielersport" Europastrijd: Roda tegen Anderlecht, Ajax-Manchester Ronde Sint-Maartensdijk voor dames en amateurs KNAU protesteert: ook Wielaart moet naar Montreal toe KLAP VAN KAMPIOENSCHAP NOG STEEDS NIET TE BOVEN PZC/s Bal gebruikte geen doping in de Giro FEYENOORD TEGEN HET ZWEEDSE DJURGARDEN EDDY ZEI ME: „WIE ZOU JOU MOETEN KLOPPEN?" Twaalf uur Olympisch radionieuws Zeeuwen op Papendal FILM OVER BLOEDBAD OP SPELEN TE MUNCHEN Donner start met verlies WOENSDAG 7 JULI 1976. KWADENDAMME - Kees Bal is nog steeds niet over de klap heen. Twee weken na het Nederlands wegkampioenschap wiel rennen voor professionals flitsen nog dagelijks de gedachten aan de titelstrijd door zijn hoofd. De diskwalificatie, die de coureur uit Kwadendamme na dertien ronden werd opgelegd, heeft hem een mentale opdoffer van jewelste gegeven. Die gewraakte jury beslissing boorde de illusie van de Molteni-renner, om in Sim- pelveld ouderwets te flonkeren, meedogenloos de grond in. „De mensen, die zo'n beslissing nemen weten niet wat ze bij een ren ner kapot maken", merkt Bal teleurgesteld op en bitter voegt hij daar aan toe: „Of misschien juist wel Een ronde voor het was toegestaan nam hij een kruik met drank aan. Het was weliswaar een reglementsovertreding, maar over de ernst van het 'vergrijp' valt te twisten. Kennelijk maakt in de beroepswielrennerij een renner niet zelf uit of hij dorst heeft. Dat doet de jury wel voor hem. Bal: „Voor het kampioen- sehap zei Eddy Merkx tegen me: „Met deze vorm. zoals je de laatste week in de Giro reed, zou ik niet weten wie jou zou moeten kloppen". Ik noemde toen de naam van Zoetemelk nog en Merckx zei toen: „Ach. dan kun je je oude baas nog eens verslaan". Ik was dus al helemaal met mijn gedachten bij die zondag. Ook toen ik in Woerden een criterium won. Voor het vertrek was ik hypernerveus en enorm geconcentreerd. Ik Ihoorde later - dat voor de wedstrijd gezegd was. dat er in de veertiende ronde verzorging was. Ze hadden wel honderd dingen door de microfoon kunnen zeggen, maar ik had waarschijnlijk toch niets gehoord. Bovendien zag ik dat er in de koers twee andere renners ook een bidon aanna men". Nog voor er gestart werd lag Kees Bal echter al overhoop met de jury. „Het begon al voor de wedstrijd. Er was een volgauto voor mij alleen meegekomen. Dat vonden ze. geloof ik. al vreemd. Ik vroeg of er geloot zou worden voor de volgorde van de auto's, zoals dat altijd gaat. Er werd toen gezegd dat de jury besloten had Frisol en Raleigh te laten loten om de eerste twee plaatsen en de rest om de derde tot en met de ne gende plaats. Dat zat bij mij al gelijk goed verkeerd, want een ploeg is een ploeg. Als ze de reglementen willen na leven. moeten ze het ook op dat punt doen. Ik heb de indruk dat toen ik iets verkeerd deed in de wedstrijd, ze on middellijk hebben gedacht: nu pakken we hem vol tèrug". betoogt Bal Dat terugpakken betekende dat men Bal de kans ontnam de kroon te zetten op dit seizoen, dat geweldig begon. Hij zakte daarna wat terug, maar hei-vond in de Ronde van Italië zijn vorm weer. In het Nederlands kampioenschap mocht hij bovendien zijn eigen kans rijden en was er geen kopman in wiens dienst hij stond. Bovendien werd het publiek ernstig gedupeerd, omdat de strijd volledig uit de wedstrijd ver dween. Ideaal voor mij „Het verloop van dit kampioenschap was ideaal voor mij. Iedere Raleigh- coureur probeerde zo snel mogelijk weg te komen, omdat ze wisten dat er dan voor hen gereden zou worden. Dat wilde ook zeggen dat ze met iedere ontsnapping meegingen", vertelt Bal. „In feit reden ze dus nog achter elkaar ook." De herinneringen aan het kam pioenschap schieten weer door zijn gedachten. Evenals op de fatale zon dag in juni weegt hij zijn kansen weer af. „Zoetemelk had nooit alleen naar de koplopers toe kunnen rijden. Als we er bij waren gekomen waren Van Dongen en Van den Hoek er zo afgeweest. Dan bleven van Raleigh Kuiper. Knete- sport mann. Pronk en Raas over Tussen Kuiper en Zoetemelk ging het hard tegen hard en daar had ik van kunnen profiteren en Pronk reed die dag niet zo goed. Jan Raas was mijn zwaarste concurrent. Dat wist ik van tevoren al. We hadden tijdens de training al tegen elkaar gezegd' zondagavond is een van ons twee Nederlands kampioen". Iedere pedaaltrap, elke demarrage en ook de verrichtingen van concurrentie zitten diep in het geheugen van de blonde Kwadendamse renner gegrift „Zulke tegenslagen kan ik moeilijk verwerken. Ik denk er nog iedere dag aan. Ik wist voor het kampioenschap al dat we met de ploeg niet naar de Tour de France zouden gaan Dan blijft er maar weinig over om je in de kijker te rijden. Het was ook de laatste kans om me waar te maken ovor het wereldkampioenschap. Dat kan ik nu waarschijnlijk ook wel op mijn buik schrijven. Als ik bij de eerste drie had »ereden, kunnen ze je moeilijk passe- •en. Maar ik heb nu het nadeel van nijn trui. Bij twijfelgevallen zullen ze vlugger iemand van een Nederlandse ploeg nemen, omdat die eerder voor de ploeg zal rijden. Voor Merckx was het belangrijk geweest als ik ook in het wereldkampioenschap had gereden," zegt BaL Mariniers Bal had begin dit seizoen een uitste kende instelling. Ilij was immers op genomen in het elitekorps van Eddy Merckx, de mariniers van de wieler sport. Dat bleek toen hij na zijn val in de zesdaagse van Rotterdam, waarbij hij een hersenschudding opliep, toch kort daarop naar het trainingskamp van de Molteni-ploeg in Italië vertrok. „Ik mocht eigenlijk nog niet weg van de dokter, maar na tien dagen ben ik toch gegaan." In de Ronde van Sardi nië reed Bal opvallend goed (een aan tal derde plaatsen) eft ook in de klas sieker Omloop van het Volk impo neerde hij. „In alle vooijaarsklassie- werk kunnen Daarna ben ik enkele weken ziek ge weest. Tien dagen voor de Giro heb ik samen met Eddy Merckx getraind om toch nog een voorbereiding te hebben Het was de bedoeling dat de Ronde van Italië dan weer de voorbereiding zou wezen voor de Tour. Er wordt daar overigens wel anders gereden dan in de Ronde van Frankrijk. Als het een ge makkelijk stuk is, houden de renners het ook makkelijk. Maar in de bergen wordt er hard gereden. Dan wordt de koers gemaakt." Merckx echter kreeg in Italië last van steenpuisten op zijn zitvlak, die hij op doktersadvies operatief liet verwijde ren. Het gevolg was wel dat Molteni niet in de Tour van start ging. „Dat be tekende dat ik minder kans had om me op de voorgrond te rijden. Je staat in dienst van Merckx en je lijdt voor hem Af en toe mag je natuurlijk ook voor je eigen kansen rijden. Dat is misschien een keer of zes, zeven in het seizoen. Dat lijkt misschien wel weinig, vooral ook omdat de mensen weinig van je horen en denken dat je niks presteert, maar ik heb dat ingecalculeerd toen ik bij Molteni tekende". wedstrijd Ronde van Vlaanderen won („Dat was eigenlijk veel te vroeg. Ik was nog veel te onervaren om zo'n grote overwinning te hebben"), zegt: „Parijs-Brussel en in mindere mate Parijs-Tours zijn wedstrijden die me wel liggen". Dat Eddy Merckx tevreden is over de prestaties van de enige Nederlander in de ploeg („We zijn een vriendenploeg waarin ik helemaal ben opgenomen", zegt de coureur uit Kwadendamme) blijkt wel uit het feit dat hij hem on langs de contractverlenging van een jaar aanbood. Al ver voordat het oude contract afloopt. Dat deed Merckx ook met Rottiers. Janssens en dr. Schoen maker. Verder contracteerde de Zwarte van Tervuuren ook Pattrick Sercu. die nu voor de Brooklyn- formatie van Roger de Vlaeminck rijdt. „Hij wil kennelijk niets aan het toeval overlaten", concludeert Kees Bal. In ieder geval wil Kees Bal dit seizoen onder geen enkele voorwaarde als 'ver loren' beschouwen. „Eddy heeft me steeds de indruk gegeven dat hij te vreden over mij is. Hij heeft nog nooit gezegd dat ik iets niet goed deed Hij koerst misschien nog een jaar of twee en ik hoop in die paar jaar nog een hoop van hem te leren. Zoals hij met zijn sport bezig is, dag-in-dag-uit: dat is uitzonderlijk. Ik sta steeds weer met mijn oren te klapperen. Iedere minuut dat ik hem zie leer ik er iets van. In vergelijking met Eddy ben ik nog maar een klein kind in de wielersport PETER DE JONGE HILVERSUM - De NOS-radio zal via de zender Hilversum III van maandag 18 tot en met zondag 31 juli ruim twaalf uren per etmaal wijden aan de olympische spelen. Tussen vijf uur 's middags en vijf uur 's morgens worden reportages, beschouweingeii. interviews en commentaren afgewisseld met lichte muziek. Van 19 juli af zendt de NOS even eens op Hilversum III 's morgens van 7.02 tot 7.20 uur een olympisch journaal uit met samenvattingen van het nieuws van de afgelopen nacht en voorbeschouwingen op de komende wedstrijden. Gedurende de twaalf uren onafgebroken olym pische uitzendingen wisselen vaste commentatoren elkaar om de drie uren at Direct na elk heel uur volgt een kort bulletin van de radio- meuwsdiensl. verzorgd door het ANP. De commentatoren zijn ach tereenvolgens Klaas Slamplomus, Willem Ruis. Peter Knegjens en Henk Terlingen. Onder leiding van Rob van de Gaast is in Montreal een team van elf NOS-verslaggevers werkzaam. Bij de NOS-radio uit zendingen wordt voor het eerst ge bruik gemaakt van een vinding van het NOS-laboratorium, die een kos tenbesparing van 50.000 betekent. In plaats van een muzieklijn te hu ren. worden twee telefoonlijnen op speciale wijze gebruikt. De op deze manier gerealiseerde geluidskwali teit is vergelijkbaar met die van een middengolfzender. ELS VADER VLISSINGEN - Drie Zeeuwse top«, ten nemen vanavond (woensdag) aan wedstrijden op Papoendal. Een;, hen is A-junioratlete Els Vader Zeeland Sport Vlissingen, die bij; dames de 100 meter spring. Daarn» een vurige wens van de jonge ïjj singse belofte in vervulling gegaai Jo Schout van RKHAV uit Hulst te uit op de 5000 meter. Uiteraard ij|| Zeeuws-Vlaming evenzeer als vongjll gebrand op een indrukwekkende ijn Vorigjaar realiseerde Jo Schoutimi^ eveneens op Papendal een schitterei tijd van 13.40.8 achter de wereldtop;! Miel Puttemans uit België en Josa| mens. de Nederlandse hoop voor ij treal. Aan de start, komt vanavond J AV'56-atleet Niek FLipse. die uiterj wal proberen om zijn afgelopen 31 keinde gevestigde Zeeuwse 800 mei record (1.50.7) nogmaals scherper stellen. MLtNCHEN - Amerikaanse film makers hopen met de verfilming van de Arabische overval op Israë lische atleten tijdens de olympi sche spelen van 1972 in Mönchen een kassucces te bereiken. Be schuldigingen van slechte smaak hebben zij naast zich neergelegd. De film wordt geproduceerd oor Frank von Zemecek. Volgens hem wordt het een realistische. semido-_ cumentaire film en geen gangster film. „We hebben geprobeerd ons van onze verantwoordelijkheid be wust te zijn." meent Von Zemecek. Over de film is in West-Duitsland al veel deining ontstaan. De titel van de film is: „Eenentwi&ï tig uur in München'. Hij is opgei»; men op de plaatsen, waar zich lij september 1972 de schokkende ge beurtenissen afspeelden, dat wtj zeggen in het olympische dorpi waar de overval geschiedde en o; het militaire vliegveld Fuersleil feldbrück. Het scenario van de film is gehij seerd op het boek van een Frans journalist: „Het bloed van Israël' e. niet op het officiële rapport van dj Westduitse regering. SINT- M AA RTEN SDUK - Voor de elfde maal wordt zaterdag de wieler ronde van Sint-Maartensdijk voor- dames en amateurs verreden. Dit evenement op Tholen valt samen met de Thoolse dagen, zodat hier van een dubbele attractie sprake is. „Wij vormen een comité, dat geen startgeld aan de renners betaalt, een standpunt waarvoor we duidelijk uit willen komen", Andriesse laat secretaris Mas Hage, Keetie van Oosten, Bella: het wielercomité Spiegel. Keetie van Oosten rijdt nt Een groot mens „Het ligt er ook aan", vervolgt Bal, „wie die iemand anders is, waar je je zelf voor opoffert. Bij Zoetemelk be viel me dat slecht, omdat je niet de indruk kreeg gewaardeerd te worden. Voor Eddy valt dat me niet zwaar. Hij vergt veel van zichzelf, dus ook veel van zijn ploeg. Ook buiten de koers is hij een groot mens. Hij begrijpt alles. Als hij heeft gewonnen, komt hij zijn ploeg bedanken. Dat is het grote ver schil met Zoetemelk. Die sprak je na de koers nooit". Dit jaar hoopt Bal toch nog de gele genheid te krijgen zich in een klassie ker waar te maken De renner, die op 21-jarige leeftijd al de klassieke weg- KWADENDAMME - Kees Bal heeft in de Giro d'Italia geen verboden sti mulerende middelen gebruikt. De contra expertise heeft dat aangetoond. De Zeeuw was aanvankelijk wel positief bevonden, maar het tweede on derzoek wees anders uit. Bal: „De hele ploeg heeft van de dokter het middel strychnine gekregen. Ik was de eerste die naar de medische controle moest. Achteraf is dat maar goed geweest, want stel je voor wat er gebeurt als Merckx als eerste onder zocht was. De dokter is daarna gaan praten, waarna de zaak is uitgezocht. In een communiqué in de Giro is de uitslag van de contra expertise over igens nog wel bekend gemaakt. Sint-Maartensdijk weten, er aan toe voegend: „In de eerste plaats, omdat de middelen ons ontbreken en in de tweede plaats omdat wij het onsportiel vinden om de toppers wel geld te ge ven en de kleineren niet. Ons devies is: allen iets of allen niets. We draaien nu voorde elfde maal in successie, maar aan startgeld hebben we nog nooit één cent betaald. Daar zijn we trots op." Er komt een recorddeelneming van 44 dames aan de start. Ze rijden 41 ron den over het 1350 meter lange parkoers (start Sportlaan, vervolgens Haven, ners, is het Thoolse Comité uiiersi altijd ijzersterk, Bella v. d. Spiegel) nog behoorlijk meekomen en Hé Hage moet nog veel leren, njaar^ door studie nog niet alles geven, ij eigen publiek doen zij extra hun* en dat waarborgt met de concum( flinke strijd want die wil juist in i Maartensdijk vlammen. Bij de amateurs komen om kwart' vier 56 deelnemers aan de start aanmerking nemende dat vent lende comité grote moeilijkte hebben met de inschrijving vani Keethil, Haven. Molenstraat. Molen dijk, Nïjverheidsweg. finish Sportlaan) hetgeen een totaalafstand van 55 km betekent. De start is om twee uur. Aan de start komen o.a.: Marian Bax. Marian Bik, Minie Brinkhoff. Gré Kne- temann, Agnes Koeman. Annet Kole. Marijke Lagerlöf. Sonja Methorst. Truus v, d. Plaat, Anne Riemersma, Nel Streef, Annie van Weegberg, Betsy van IJken. Vanzelfsprekend komt ook :den op dat punt. De wedstrijd;, over 85 km en dat is 63 ronden. De wedstrijd telt. mee voor f Schelde-Delta-klassement van Skolwielercompeüüe waarbij £3 prijzen te verdienen zijn. Aan der. komen o.a.: John Akkermans, t* van Bragt, Jan Damen, Kas FB55 Piet Franken. Gerrie v. 't Geloof.? Hellemons, Jan Hordijk, Wim miasse, Johnny Konings, WimLuf< de wereldkampioene op de weg Tineke burg, Piet. Maas, Heddy Niemvi: Fopma. Verder de drie zusters vens plaatselijke favorieten Heieen ARNHEM - Sinds dinsdag is het compleet oorlog tussen de Konin klijke Nederlandse Atletiek Unie en hel Nederlands Olympisch Comité. Nadat tijdens de behandeling van het kort geding, dat Mieke Sterk tegen het NOC aanspande, al een re gelrecht conflict ontstond tussen Bram Leeuwenhoek en KNAU's vice-voorzitter Wim de Beer, was gisteren de afwijzing van het NOC van hoogspringer Ruud Wielart de druppel die de emmer deed overlo pen in een gistermiddag per ex presse verzonden 'brief op poten' protesteert het KNAU-bestuur hef tig tegen deze laatste beslissing van het NOC. Een ontgoochelde KNAU-voorzitter Frans Jutte: „Als bestuur hebben we nu actie genomen. De afwijzing van Ruud Wielart is voor ons onaan vaardbaar en de onredelijkheid ten top. Per brief hebben we dit aan alle NOC-bestuurderen laten weten We eisen een herziening van de genomen beslissing Gebleken is namelijk dat het NOC alleen voor een 2 20 meter hoogtesprong van Ruud Wielart in Stockholm had willen buigen. De 2.18 meter was niet genoeg Ik weet dat inmiddels al verschillende NOC'ers naar Montreal zijn vertrok ken. maar toch hopen we nog die her ziening van dat besluit gedaan te krijgen aldus Frans Jutte. Het negeren van de prestatie die Ruud Wielart maandagavond in Stockholm leverde heeft dus de con flictsituatie tussen de KNAU en het NOC danig verscherpt Begrijpelijk, want de gronden waarop het NOC tot afwijzing overging waren irreeie. RUUD WIELART. „Onmenselijk" vult een ander KNAU-bestuurslid Jan Thijssen aan. „Om van een atleet te verwachten dat hij bij zijn laatste kans op Mon treal zijn eigen nationale record moet evenaren gaat alle perken te buiten. Zo'n wedstrijd brengt een enorme druk met zich mee", aldus Thijssen. Zelfs volgens Westduitse maatsta ven, die ten aanzien van Montreal bijzonder streng zijn, was Ruud Wie lart al enkele weken zeker geweest van Montreal. In Dortmund sprong de Tancic-pupil namelijk over de recordhoogte van 2.20 meter: exact de strenge limiet die de Westduit sers hanteren. Bovendien won Wie lart in Dortmund van springers van formaat als Killing. Boller, Lich tenberg, Moreau en anderen. Adrie van Opdorp, Ad van Peer, K' Spaans, Jan van Tilborg, Ad freyen, Peter Valentijn, Nico Vei burg, Toine Verheezen, Wim WeslöJ Wim de Wilde. Verder komen aan de start de volE streekrenners: Zeeuws kampioen Fase uit Oud-Vossemeer, Bram Gfij uit SintrPhilipsland. Wim EverlaJ jlholen en Ton v. d. Spiegel uit Maartensdijk. Thijs Fase rijdtdelajl weken ijzersterk. Bram Geensei goed meekomen, Wim Evertse eiia| regelmatig in de prijzen en Tonij Spiegel rijdt veel te weinig en nieiu best. ZÜRICH - Voor de derde ach tereenvolgende maal heeft het lot PSV in een toernooi om een Europese voetbalbekereenlerse tegenstander voor de eerste ronde toegewezen. In 1974 trok de Nederlandse landskam pioen en bekerhouder naar Noord-Ierland om FC Ards uit te schakelen, een jaar later bleek de Noordierse ploeg Lin- field FC kansloos. Ditmaal rei zen de Eindhovenaren naar de repubüek Ierland, al wordt de grens met Noord-Ierland tot op een tiental kilometers genaderd. In het uiterste noordoosten speelt PSV zijn eerste wed strijd voor de Europacup I tegen FC Dundalk. De wedstrijden voor de eerste ronde zijn vastgesteld op 15 en 29 september a.s. Roda JC, dat zijn plaats in de Eu ropacup voor bekerhouders dankt aan het feil dat PSV goed was voor de 'dubbel', mag zorgen hebben wat zijn tegenstander betreft. Zorgen over de reis zijn er allerminst: in Brussel ontmoeten de Limburgers, die in de .nationale bekerfinale werden uitge schakeld. Anderlecht eerst op eigen terrein. Een duel waarin de ploeg van onder meer Rob Rensenbrink en Arie Haan favoriet is. Feyenoord zal in de eerste ronde van het toernooi om de UEFA-beker tegen de Zweedse ploeg Djurgarden uit Stockholm uitkomen. De Rotterdam mers komen eerst op eigen terrein in actie. De wedstrijden zijn vastgesteld voor 15 en 29 september a,s. Ajax, de tweede Nederlandse vertegenwoordi ger in de Europacup 3. begint eveneens met een thuiswedstrijd. Manchester United is de tegenstander. Landskampioenen Loting eerste ronde Europese beker voor landskampioenen. Liverpool (Eng) - Crusaders Belfast (N-Ierl). Ferencvaros (Hon) - Jenesse a Esch (Lux»: CSKA Sofia (Bul) - Saint Etienne (Frai; Dundalk (Ier) - PSV (Nedl, Austria Wien (Oost) - Borussia Mönchen-Gladbach (W-Dl); Stal Mie- lec (Pol) - Real Madrid (Spa); Dynamo Dresden (Pol) - Benfica (Por); Dynamo Kiev (Sov) - Hajduk Split of Partisan Belgrado (Joe); Bayem München (W- Dl) - BK Koege (Den); Glasgow Ran gers (Schf- Zürich (Zwi); FC Brugge (Bel) - Steaua Boekarest (Roei, Om- onia Nicosia tCyp) - Paok Saloniki (Gri); Torino ilta) - Malmoe FF (Zwe); IA Akranes iIJsl) - Trabzonspor (Tur); Viking Stavanger 'Noo) - Banik Ostrava 'Tsji; Sliema Wanderers (Mal) Turun Palloseura. Bekerwinnaars Voorronde: te spelen voor 28 augustus: Cardiff City (Wal) - Servelte (Zwi). Eerste ronde' Keflavik (IJsl) - Ham burger SV (W-Dl), Anderlecht (Bel) - Roda JC (Ned); MTK Boedapest (Hon) Sparta Praag (Tsji: Rapid Wien (Oost) - Atletico Madrid (Spa'; Lokomotive Leipzig (O-Dl) - Heart of Midlothian iSch); winnaar Cardiff City/Servette - bekerwinnaar uit de Sovjet Unie; Flo- riana la Valelta (Mal) - Slask Wroclaw (Pol). Bohemians Dublin (Ier) - BK Esbjerg (Den); Southampton (Eng) - Olympique Marsielle (Fra): AIK Stockholm (Zwei - Galatasaray (Tur); Levski Spartak Sofia (Bul) - Lahden Reipas (Fin); Lierse SK (Bel) - Hajduk Split of Dynamo Zagreb (Joe); SCU Galati (Roe) - Boavista Porto (Por); Carrick Rangers (Nier) - Aris Bonne- weg (Lux); Bodoe Glimt (Noo) - Napoli iltai: Iraklis Saloniki (Gri) - Apoel Ni cosia (Cyp). AMSTERDAM - Jan Hein Donnert? zichzelf geen veijaardagsgescM aanbieden in de vorm van een c* winning in de eerste ronde van: IBM-schaaktoernooi. Integendeel' 49 jaar geworden 'maestro' leeds zwart verlies tegen de IJslander 0# son. Ook voor Kick Langeweg wasj slechte dag weggelegd. Hij kwam wit, tegen Ligterink in een moft* stelling terechten had ook mettijd1? te kampen. Deze combinatie was'd\ lijk'. Vijf partijen eidigden in n?3 De uitslagen van de eerste ronde; Ree (Ned) - Kortsjnoi (Rusl) 0.5-0,5] rago (Hong) - Miles (GB> 0,5-0.5; SP jonsson (IJsl) - Boehm (Ned) 0-1: geweg (Ned) - Ligterink (Ned) 0-1; KJ jica (J. Sb - Szabo (Hong) 0,5-0.5: Ca' son (IJsl) - Donner (Ned) 1-0: Gw (Sov) - Sax (Hong) 0.5-0.5; IvkovW'J Velimirovic J. SI) 0.5-0.5.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 12