VAN DER STEE: DROOGTE IS EUROPEES PROBLEEM Bliksemactie Israël in Entebbe PZCX VIER DODEN BIJ AANSLAG BELFAST Ruzie OAE Plan-Kissinger voor zuidelijk Afrika Employée supermarkt beroofd Actie voor royement Nooteboom (D'66) Minister bezocht bedreigde landbouwbedrijven Bomaanslagen op grote hotels Arrestaties in 'slaapzakmoord' Noodtoestand in Soedan MAANDAG 5 JULI 1976 binnen-buitenland VENLO (ANP) - Minister Van der Stee van landbouw en visserij bracht zaterdag een bezoek aan drie bedreigde veehouderijbedrij- van in midden- en noord-Limburg. Hij deed dit op verzoek van de Limburgse land- en tuinbouw om persoonlijk de gevolgen te aan schouwen van de huidige droogte. Na afloop van het bezoek zei mr. Van der Stee: „De aanhoudende droogte is 'n Europees probleem en vormt een van de vele extreme situaties waarmee de landbouw geconfronteerd wordt. Noord -Brabant, Limburg en Gelderland, zijn de kritieke gebieden", aldus de minister. Daar is in juni maar 16 tot 27 mm neerslag genoteerd, tegenover vroeger gemiddeld 56 tot 69 mm. De akkerbouw valt nog wel mee en in veengebieden is de situatie ook veel minder erg dan in de drie genoemde provincies. Als er flink wat regen zo vallen, dan kan die nog veel goed ma ken. aldus de minister. Afgevaardigden van de Limburgse land en tuinbouwbond en van de Noord- Brabantse Christelijke Boerenbond plus ingenieur L Horstmans. lid van Gedeputeerde Staten van Limburg. van Harderwijk is zondagmorgen de 24-jarige H. \V. Meijer uit Bocbum in het Veluwemeer verdronken. De 17-jarige P. E. Rost uit Amster dam is zaterdagmiddag in de Vinke- veense Plassen verdronken. De jongen sprong op een gegeven moment van een bootje en verdween in het water. Naar schatting 35 hectare bos en hei zijn zaterdagmiddag bij een brand in de ge meente Bellen verloren gegaan In de Heumense bossen onder Groes- beek bij Nijmegen zijn zaterdagmiddag vier hec tare bos door brand verloren ge gaan. Zondagmiddag is brand uitge broken in bos- en heidegebied in Reek onder de gemeente Schaijk in Noord- Brabant. Tegen drie uur stond vrijwel vast dat enige tientallen hectaren na tuurgebied door het vuur waren ver teerd Zondagmiddag heeft een brand in het natuurgebied Brandeveen. tussen Ha- velte en Diever ongeveer vijf hectare na tuurschoon verwoest Portugal Als gevolg van dc droogte zal met in gang van maandag in Portugal de le vering van elektriciteit gedurende an derhalf uur per dag worden gestaakt. Een uitzondering wordt gemaakt voor het openbaar vervoeren de ziekenhui zen. De autoriteiten hebben tot deze maatregel besloten omdat het water in de stuw meren voor elektrische les bedenkelijk is gezakt. iegden de minister een lijst met v voor Zij bepleiten: een landelijke actie om met subsidie van de overeid ruwvoer naar de noodgebieden te laten vervoe ren, uitstel van betaling van voorlopige belastingaanslagen, verlof voor boeren zonen, die in militaire dienst zijn. geen stopzetting van watertoevoer dooi rijkswaterstaat voor bepaalde akkerge- bieden en kredietfaciliteiten voor be drijven met liquiditeitsmoeilijkheden. Minister Van der Stee. die vergezeld was van zijn echtgenote, zegde toe contact met financiën, waterstaat en defensie te zullen openemen. Volgens hem staat de overheid positief tegenover de ge vraagde maatregelen. Defensie wil alle legermateriaal inzetten voor irrigatie, maar dit kan alleen daar waar water is. Hij adviseerder de organisaties om zelf een solidariteitsactie op touw te zetten, die op steun van de overheid kan reke nen. LLTB-voorzitter Huijts oppperde het plan om de noodprocedure in gang te zetten. Verdronken Ook in het af gelpen weekeinde heeft de zucht naar verkoeling weereen aantal slachtoffer sgeëist onder baders en wa tersporters: In het Gooimeer nabij Naarden isza- terdag de juist die dag vijfjaar gewor den E. Boers uit Soest verdronken toen het bootje waarin hij zat omsloeg. In het Eemmeer is zaterdagmiddag tussen Nijkerk en Spakenburg de vijf tigjarige N. Petersen uit Leiden, vanuit een zeilboot te water geraakt en ver dronken. <0 Zondagmiddag is de 46-jarige J. H. Hemmin uit Joure bij de nieuwe brug aan de Poelen in zijn gemeente tijdens het zwemmen verdronken. Nabij het gemaal Lovink ter hoogte BELFAST (AFP/RTR)-Vrijdagavond zijn drie bezoekers van een café in de buurt van Antrim, noordelijk van Belfast, gedood door onbekenden die het etablissement met automatische wapens be schoten. Drie anderen werden met schotwonden in een ziekenhuis opgenomen, een van hen overleed daar aan zijn verwondingen. Vier luxueuze toeristenhotels in de Ierse republiek zijn zaterdag getroffen door bomaanslagen. De verantwoordelijkheid voor de aanslagen is opgeëist door mili tante Noordierse protestanten. Bij de explosies werden een aantal mensen licht gewond. De vier hotels, die vaak worden bezocht door Amerikaanse toeristen, zijn het Royal George in Limerick. The Gresham in Dublin en The Southern-hotels in Rosslare en Killamey. Geen bom werd gevonden in een vijfde hotel dat was ge noemd. in Galway. Een woordvoerder van de Ierse politie zei dat een man die zich 'captain Black van de Ulster Freedom Fighters' <UFF) noemde (een militante protestantse groepering in Noord-Ierland) twee kranten in Dublin had gebeld met de waarschuwing dat in vijf grote hotels aan de Ierse kust bom men waren gelegd. Alle hotels waren dit weekeinde goed bezet aan het begin van Ierlands drukke toeristenseizoen. Er was enige verwarring over de identiteit van de groep omdat de naam 'captain Black' een bekend pseudoniem is vooi de grootste Noordierse extremistische protestantse groepering, de Ulster Vo lunteer Force (UVF). republikeinse leger (IRA) om de Britten het land uit te drijven. Merlyn Rees zei dat een blauwdruk van acht punten voor de Royal Ulster Con stabulary (de Noordierse politie) onder meer omvat het opvoeren van de sterkte van deze politiemacht van 5000naar650U man. Bovendien zal de doelmatigheid van deze politie worden verhoogd door het toevoegen van enkele eenheden die speciaal worden belast met moord- en mlichtingenzaken Maarhijzeiook ..Ens geen sprake van het oprichten van een para-militaire politiemacht of het ver vangen van militairen door politiemen sen voor 't verrichten van nachtdien sten. Hetlegerzalnietoverhaast worden teruggetrokken". In Noord-Ierland zijn momenteel ongeveer 14.500 Britse mili tairen gestationeerd. DORDRECHT (ANP) - Dc politie van Dordrecht heeft twe arrestaties ver richt in de zaak van de vermoorde 22ja- rige Franciscus Jansen, wiens in een slaapzak gewikkelde en aan de voeten met tegels verzwaarde stoffelijk over schot donderdag uit de Oude Maas bij Dordrecht werd geborgen. Eerst werd aangehouden de 19-jarige mejuffrouw A. V. uit Dordrecht, later kwam zich uit eigen beweging melden de 28-jarige lo- sarbeider D. E. M. eveneens uit Dord recht. Beiden hadden het plan beraamd Fran ciscus Jansen uit de weg te ruimen.'om- dat deze zijn vriendin V zou hebben ge dwongen tot prosititutie met buiten landers Het stoffelijk overschot werd gevonden een meter of tien uit de oever van de Krabbepolder. een schierei- landje in de Oude Maas. Kort hiervoor had een hoofdagent van politie gemeld dat hij vlak bij deze plaats een bromfiets bad aangetroffen, die half op hel taluud halfin het waterlag. Ofschoon de rol van deze bromfiets nog onbekend is. heeft het wel tot oplossing van de zaak geleld Aan de hand van het kenteken van de bromfiets kwam de politie erachter dat hij toebehoorde aan mej. A. V Deze ver klaarde dat zij de bromfiets had uitge leend aan Franciscus Jansen, met wie zij een verhouding had Later herkende zij ook een knoop, die zij aan zijn broek had gezet Toen de politie hiema een onderzoek instelde in haar woning, waar Jansen die uit de strafinrichting 'De Corridor' in Zeeland rnb) was ontvlucht vaak verbleef, kwam zij tot de ontdek king dat de muren van een kamer pas waren gewiten dathetvertrek bijzonder goed was schoongemaakt Er werden echter op de scharnieren van een deur toch bloedsporen aangetroffen en in de kelder lag een met bloed bevlekte schoen. Van dit moment af was mej V. die eerst als getuige werd beschouwd, verdachte. Zij bekende samen met D. E M. Franciscus Jansen van het leven te hebben beroofd M had zich zondaga vond ineen kast verborgen toen Jansen mej, V. kwam bezoeken Nadat hij was gaan zitten, was M. uil de kast te voor schijn gekomen en had hij hem - ver moedelijk meteen stuk ijzer-de schedel ingeslagen De volgende nacht hadden de twee het lijk in een auto naar de Oude Maas vervoerd en het in de rivier ge gooid. VIANEN-HollandsstamboekindeLek.waardel7-jarigeGerieLamphennutweemaalperdagde koeien van haar vader drenkt omdat het land te droog is en water niet voorhanden ping van een woonblok in Hannover OVERGANGSPERIODE VAN Broertjes steken sacristie in brand ROERMOND (ANP) - Twee jongetjes van tien en twaalf Jaar. de broertjes K. uit Roermond hebben bekend zonda gochtend de sacristie van de StJosepb- kerk in dc buurtschap De Kemp in Roermond in brand te hebben gesto ken. De brandweer kon het eigenlijke kerk gebouw behouden. De sacristie en h- thurgische gewaden gingen evenwel verloren. De schade wordt geschat op rond een ton. Britse troepen In het Britse lagerhuis zijn vrijdag nieuwe plannen aangekondigd om de sectarische guerrillastrijd in Noord- Ierland 'n halt toe te roepen. Tot de plannen behoort een uitbreiding van de zwaarbeproefde politiemacht. Dit maakte de Britse minister voor Noord- Ierland Merlyn Rees vrijdag bekend, kort nadat het lagerhuis het directe be stuur vanuit Londen van de Britse pro vincie met een jaar had verlengd. Inl972schortteEngelandhetNoordierse parlement op en nam 't de bestuurlijke t aak vanditorgaan over. Ditgebeurde od 't hoogtepunt van de strijd van het Ierse MINDER WARM, DROOGTE BLIJFT (Van onze iceerkundige medewerker) In Zuid-Limburg zal vandaag de twaalfde opeenvolgende tropische dag worden genoteerd. Zaterdagmiddag bereikte de hitte zijn hoogtepunt met in Oost-Brabant en Noord-Limburg 36 graden, in De Bilt 35 graden. In De Bilt is eerst op 27juni 1947 een wat hogere temperatuur te vinden. Voor heel Nederland is dit het geval op 18 juli 1964, toen 37 graden door het KNMI te Venlo werd gemeten. De eerste dagen van dezejuliweek blijven warm en zomers met in het zuiden en midden van het land nog temperaturen rond 30 graden en een geleidelijk iets grotere onweerkans. De onweersbuien kwamen zondagmiddag tot de Belgische Ardennen. Met een noord tot noordoostenwind krijgt de noordelijke helft van ons land geleidelijk wat minder warme lucht uit Scandinavië. Daardoor zal de tropi sche warmte ook uit een deel van Noord-Duitsland worden teruggedreven. In Frankrijk opnieuw zeer warm en zondag opnieuw verspreide onweersbuien, maar zonder grote hoeveelheden regen. In ons land is het einde van de droogte nog met in zicht, want de lucht die uit Scandinavië geleidelijk verder het land kan binnendringen is droog, zodat het ovenvegend zonnig zal blijven. Weinig verandering Zonnig en vooral in het zuidoosten van betlandzeerwarm weer met latermoge- lijkeen lokale onweersbui. Zwakke tot matige noordoostelijke wind. Maxima van 26 graden aan zee en in het noord westen en noorden tot 32 graden in het zuidoosten van het land. Vooruitzichten voor dinsdag en woens dag. Overwegend droog en zonnig. Enige afkoeling. Weersvooruitzichten in cijters gemid deld over Nederland. STRANDWEER VERWACHTING Nog steeds wanne lucht. Aanhoudend zonnig, in de middag mogelijk een iets frissere zeewind. Temperatuur27-30 gra den. zeewater 20 graden. Vooruitzich ten: onweerskans iets groter en nog aanhoudend warm. PORTO ERCOLE - Leden van dc koninklijke familie vieren hun jaarlijkse zomervakantie in Porto Ercole. Pnns Claus kliejt met ztj" zeil-surf door het water, terwijl zoonlief Johan Friso m het water dobbertomdat hij net van de plank is afgegleden CHARTOE.M(AFP>-Depresident van de republiek Soedan. Gaafar el Nimeiry, heeft de noodtoestand afgekondigd. Dit heeft het Soed anese radiostation 'Radio Omdoe ram' zondag bekendgemaakt. Bij de poging totstaatsgreep van vrijdag in Chartoem zijn ongeveer driehonderd mensen gedood en driehonderd gewond Het dagblad 'El Sahafa' noemt als slach toffers de bevelhebber van het militare medische korps, generaal Hoessein Ab- delrachman Alsjalally. het hoofd van de inlichtingendienst, generaal Moham med Yahia Moenwaren kolonel Kamal Achmed Yagoeb. lid van het opperbevel van de strijdkrachten Volgens sommige berichten zyn nog niet alle verzetshaarden gedoofd. De president zei zondag dat de invallers per auto door de woestijn waren geko men. De Soedanese regering heeft zijn ambas sadeur in Libië onmiddellijk teruggeroe pen, aldus het Persbureau voor het Midden-Oosten. PORT LOUIS. MAURITUS (UPD - Ma rokko en Maretanië hebben zaterdag op de topconferentie van de Organisatie van Afrikaanse Eenheid gedreigd uit de OAE te treden als niet alle discussie over de westelijke Sahara op de top conferentie wordt gestaakt. Aanleiding tot dit dreigement was een ontwerpresolutie die de OAE-minister van buitenlandse zaken met 29 stem men 2 stemmen aanvaardden ter voor- leggging aan de topconferentie, waarin alle bezettende landenIMarokko en Maurentiê) wordt verzocht zich uit de westelijke (voorm. Spaanse) Sahara terug te trekken en de bevolking in de gelegenheid te stellen zelf over haar toekomst te beslissen. Gabon en Sengal stemden tegen. Er waren tien onthou dingen en zes landen, w.o. Mauretaniê en Marokko, waren afwezig. TWEE JAAR VGOK RHODESIE Washington (upi) - dr. Henry Kissingers assistent. William Schaufele van het ministerie van buitenlandse zaken in W ashington, neemt op zijn aanstaande reis naar Afrika een plan van de minister van buitenlandse zaken voor het zuiden van Afrika mee. Als het plan bij de zwarte Afrikaanse leiders in de smaak valt. voorziet Was hington een nieuwe ontmoeting tussen Kissinger en premier John Vorster van Zuid-Afrika. Het plan omvat een overgangsperiode voor Rhodesié van waarschijnlijk twee ROTTERDAM (ANP) - Een 25-jarige assistent-bedrijfsleidster, van een su- penmarkt aan de Prctorialaan in Rot terdam is zaterdagavond beroofd van 26.000,-. De vrouw wilde de dagopbrengst van haar winkel, die verpakt was in twee ca- settes, deponeren in de nachtkluis van een bank in de ZuidpolderstraaL Op dat moment werd zij aangesproken door een man die haar met behulp van eeen pistool, of iets wat daar op leek, dwong de cassettes te laten vallen. jaar. in welke tijd blanken in het land zich elders kunnen vestigen als zij vre zen voor hun toekomst onder een zwart meerderheidsbewind De rekening zou grotendeels door dc Verenigde Staten worden betaald Na de overgangspe riode zou de zwarte meerderheid in Rhodesië de volledige politieke macht krijgen. Schaufele zal het plan trachten te slijten aan zes regeringen in Afrika. Hij vertrekt moprgen en bezoek t Zam bia. Zaire. Tanzania, Botswana. Ivoor kust en Senegal. Mozambique zou ook in het reisplan kunnen worden opgeno men. maar Zuid-Afrika en Rhodesië ze ker niet. Ondervindt de onderminister krachtige steun of krachtige bezwaren tegen het plan, dan zou een nieuwe bij eenkomst van Kissinger en Vorster no dig zijn. maar nu staat er geen op het programma Volgens Amerikaanse offi ciële kringen was Vorster niet enthou siast over het Amerikaanse en Britse overgangsplan. maar was hij bereid mee te werken als de Verenigde Staten erin zouden slagen het te verkopen aan de belangrijkste zwarte Afrikaanse staten. Dit nu gaat Schaufele op zijn komende reis proberen, aldus de State- Departementkringen. Kissinger en Vor ster ontmoetten elkaar voor het eerst op 23 en 24 juni in Beieren De Griekse premier. Konstantinos - Karamanlis, is zaterdag uit Frankrijk naar zijn land teruggekeerd na een vij- daags, bezoek waarop hij de Franse be lofte kreeg Griekenlands toelating tot de Europese gemeenschap te zullen on dersteunen. De premier kreeg die toe zegging vrijdag tijdens een middageten met president Valery Giscard d'Es- taing. INITIA TIEF FR A CTIE VOORLICHTER (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG - Het tweede-kamerlid drs. G. Nooteboom. die onlangs de fractie van D'66 verliet, maar als eenling zijn kamerzetel bleef bezetten, moet als lid van D'66 worden geroyeerd. Dit is de mening van de ff actievoorlichter van D'66. Ernst Bakker, neergelegd in een brief aan het hoofdbestuur van D'66 waarin hij erop aandringt Nooteboom vóór het volgende congres uit de partij te zetten. Bakker zegt in zijn brief niet langer met iemand als Nooteboom, die ondanks zijn uittreden uit de fractie zijn lidmaatschap van D'66 niet wil opgeven, in één partij te willen zitten Volgens Bakker handelt Nooteboom in strijd met alle geldende regels binnen D'66 door zijn zetel in de kamer niet op te gevenGaat het hoofdbestuur van D'66 niet over tot royering van Nooteboom. dan zal Bakker, die zegt binnen de partij veel steun voor zijn standpunt te hebben, op het congres van eind september via een motie voorstellen Nooteboom van zijn lidmaatschap vervallen te verklaren aantal uren zon 7 tot 16: min. temp. omstreeks 15 graden, max temp., om streeks 27 graden. Kans op een droge periode minstens 12 uur. 95 procen tkans op een geheel droog etmaal: 90 procent Voor woensdag aantal uren zon 5 tot 13; nun. temp.: omstreeks 14 graden; max temp., om streeks 26 graden Kans op een droge periode van minstens 12 uur 95 procent. Kans op een geheel «froog etmaal: 90 procent. N.B. Voor de temperaturen geldt voor dinsdag een marge van2 graden en voor woensdag een marge van 3 graden rond de opgegeven waarden Weer in Europa Aberdeen mist Athene onbewolkt Barcelona half bewolkt Berhjn onbewolkt Bordeaux zwaar bewolkt Frankfort licht beicolkt Geneve zwaar bewolkt Helsinki zwaar bewolkt Innsbrueck onweer Kopenhagen onbewolkt Lissabon zwaar bewolkt Landen licht bewolkt Luxemburg licht bewolkt Mardrid half bewolkt Malaga zwaar bewolkt Mallorca onbewolkt Muenchen hcht bewolkt Nice onbewolkt Oslo onbewolkt Oslo onbewolkt Parijs half bewolkt Nome acru oewolkt Spht onbewolkt Stockholm licht bewolkt Wenen onbewolkt Zuerich licht bewolkt Casa Blanca zwaar beicolkt Istanboel onbewolkt Las I^Nnas lirht bewolkt 24 gr 32 gr 28 gr 32 gr 32 gr 36 gr 31 gr 19 gr 29 gr 21 gr 25 gr 30 gr 33 gr 33 gr 28 gr 28 gr 30 gr 29 gr 27 gr 27 gr 26 gr 35 gr 29 gr 31 gr 21 gr 32 gr 31 gr 24 gr 32 gr 27 gr ISlot van pug. I) buiten gebruik te stellen of de statio nsgebouwen te beschadigen De operatie heeft tenslotte aan drie van de gegijzelde passagiers het leven ge- cost. Ten minste een van hen kwam om het leven toen hij de instructies van de Israëlische commando's negeerde om plat op de grond te gaan liggen. De Is raëlische officier werd gedood door een kogel in de rug. die vanuit een ander gebouw werd afgevuurd In ziekenhui zen in Nairobi en in Tel Aviv wordt nog een aantal gewonden verpleegd, terwijl een oudere vrouw, die eerder deze week in een ziekenhuis in Kampala was op genomen, noodgedwongen in Oeganda moest achterblijven Verrast Bij aankomst in Tel Aviv wist geen van de gekidnapte passagiers zichprecies te herinneren hoe de bevrijding in haar werk was gegaan. De passagiers waren totaal verrast en in een minimum van tijd, nadat de terroristen waren uitge schakeld. werden zij naar een van de gereed staande Hercules-machines ge bracht. Behalve voor de Israëlische soldaten hadden de vrijgekomen gijzelaars ook veel lovende woorden voor de Air France-bemanning. die de passagiers geen moment in de steek heeft gelaten en tegelijk met hen bevrijd werd Daar entegen werd met grote afschuw ge sproken over het gedrag van de twee Duitse terroristen, met name over de vrouw, die steeds weer een echte nazi' werd genoemd. Toen een groot aantal passagiers zater dag met een diarree-epidemie te kam pen kreeg, werd hun medische hulp ver leend door een Egyptische arts. over wie allen tevreden waren. In de Knesset, waarvan de zitting begon met het voorlezen van Psalm 118. waren regering en oppositie plotseling broe derlijk verenigd. Premier Rabin prees oppositieleider Beigin om diens sa menwerking gedurende de afgelopen week, en Beigin. die namens bijna de gehele Knesset de regeringsverklaring beantwoordde, zwaaide Rabin een en al lof toe Alleen een communistische afgevaar digde bracht in een aparte ontwerpre solutie de op zichzelf niet ongegronde internat ionaal-rechtelijke twijfels van zijn partij tot uiting. De motie werd af gestemd. voor de regering-Rabin is de goede af loop van de operatie-Oeganda een ge weldige politieke meevaller. Haar pres tige was de laatste maanden aanmerke lijk gedaald Minister van defensie Peres zal zijn populariteit ongetwijfeld verder zien toenemen en het Israëlische leger is weer even geliefd als na de Zesdaagse Oorlog De strategische betekenis van de actie, namelijk de mogelijkheid om ver over de eigen landsgrenzen toe te slaan, zal de Arabische wereld niet ontgaan zijn. Algerije ligt niet veel verder weg van Is raël dan Oeganda: Libië en Irak liggen zelfs veel dichterbij De politieke gevol gen van de Israëlische operatie zijn nog met te overzien: uiteen oogpunt van het internationale recht kunnen nogal wat bezwaren tegen het Israëlische optre den worden aangevoerd. Dit is waar schijnlijk ook de reden waarom de reac ties van de meeste ministeries van bui tenlandse zaken nogal terughoudend zijn. Wellicht is in de Veiligheidsraad nog een fiks duel over de Oegandese klacht tegen Israël te verwachten. Tenslotte kan de Israëlische actie leiden tot een rechtstreeks treffen tussen Oeganda en Kenia, twee landen die toch al op ge spannen voet leven. De uitschakeling van een deel van de Oegandese luchtmacht is een zware slag voor Amin's geduchte leger. Directie: F. van de Velde. K Scherphuis en W. F de Pagter. Hoofdredacteur: G A. de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M P Dieleman en C van der Maas. BUREAUS. Vliesingen: Walstraat 56-60. tel (01184) 15144 Middelburg: Markt 51. tel. (01180) 27651 Goes: Grote Markt 2. tel. (01100) 16140. Temeuzen: Nieuwstraat 22. tel (01150) 4457 Hulst: Steenstraat 6. tel (01140) 4058 In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur: (01184) 15144 Telefoonnummers buiten karv Advertentie-afdeling (01186)1584 's Zaterdags (01184) 15144 van 9.00-11.30 uur. Redactie: (01184) 14796 Voor klachten bezorging op za terdag: de plaatselijke kantoren van 9.0O-11.30 uur Expeditie (01183) 63533 Ovari. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20 00 tot 22.00 uur Abonnementsprijzen: per kwartaal 37,75; franco per post 42.-. per maand 12,75; losse nummers f 0,55 (inclusief 4 pet. btw). Advertentietarieven 77 cent per mm. minimumprijs per advertentie 11.55; ingezon den mededelingen 2Vjx tarief. Voor bneven bureau van dit blad 2.50 meer Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 359300. Provinciale Zeeuwse Courant. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3