Premier Navarro in Spanje afgetreden :c 1 P2 Industriebond CNV eist loonmaatregel Vonnis in Cuykse gifzaak Israël wil met de kapers onderhandelen Vermoorde man in Oude Maas gevonden BOEREN KUNNEN DROOGTE NIET LANG MEER UITHOUDEN MENINGSVERSCHIL MET JUAN CARLOS het weer HARING BIJ DE WINDTUNNEL In zee gelande ballonvaarder naar Rotterdam Carter kiest zijn partner uit zes kandidaten Wintervoedsel vee komt in gevaar VRIJDAG 2 JULI 1976 (Van onze correspondent) BARCELONA - De Spaanse koning Juan Carlos heeft donderda gavond het ontslag aanvaard van premier Arias Navarro. De vice- voorzitter van het kabinet, generaal Santiago y Diaz de Mendivil, neemt volgens de wet nu de taak van regeringshoofd waar. Arias Navarro heeft op een korte bijeenkomst afscheid genomen van alle ministers. Volgens de Grondwet moet binnen tien dagen een nieuwe premier benoemd zijn; andere wettelijke voorzieningen schrijven voor dat de Kroonraad reed-» binnen zes dagen het lijstje van drie kandidaten moet hebben opgesteld uit wie de koning verplicht is te kiezen. Het hele kabinet is automatisch demis sionair met de wisseling van de premier, hoewel de meningen verschillen over de vraag of dit misschien pas ingaat wan neer de nieuwe eerste-minister be noemd is. Men verwacht dat de helft ol meer van de 19 ministers hun porte feuille zullen verliezen, zodat er een ho mogeen kabinet voor de democratise ring gevormd kan worden. De scherpe verdeeldheid in het kabinet tussen de conservatieve Franco-getrouwen, ge leid door de premier, en de hervor mingsgezinde vertrouwensmannen van de koning, had tot een onduidelijk rege ringsbeleid en een gevaarlijke radical!- satie in Spanje geleid. Het scherpste meningsverschil tussen de koning en de premier betrof het refe rendum van het komende najaar, dat Juan Carlos had voorgesteld als een versnelling van de democratisering, maar dat Arias daarentegen voor zijn eigen veel conservatievere doeleinden wilde aanwenden. Het besluit van de koning om zijn vertrouwen te onttrek ken aan Franco's laatste premier. Arias, (die immers enkele maanden voordien nog had verklaard dat hij niet uit eigen beweging zijn ontslag zou indienen) wordt door de democratische oppositie beschouwd als een hoopgevend teken Ook onafhankelijke waarnemers leiden hieruit af dat de jonge koning nu vol doende steun, vooral onder de militai ren en in financiële kringen, heeft verg aard om aan de overgang naar een echte democratie te beginnen, zonder angst dat de Franco-getrouwen de politieke stabiliteit zouden kunnen torpederen In zekere zin zette zijn recente staatsbe zoek aan Washington de kroon op dat werk. want kort nadien werd het Verde- digmgsverdrag met Amerika geratifi ceerd (hetgeen de positie van de koning tegenover de militairen veilig stelde i en kreeg Spanje massale kredieten in de Verenigde Staten, hetgeen de stabiliteit van de economie garandeerde Surprise Arias Navarro was als een soort oude jaarsavondsurprise op 151 december 1973 door Franco voor vijfjaar tot pre mier benoemd, nadat zijn voorganger, admiraal Carrero Blanco, door de Bas- kische terroristenorganisatie ETA was vermoord. Na Franco's dood probeerde koning Juan Carlos tevergeefs zijn ver trouwensman José Maria de Areilza tot premier te benoemen. De Franco- getrouwen in de Kroonraad, die de kandidaten voordragen waaruit de ko ning verplicht is te kiezen, blokkeerde dit en Juan Carlos zag zich gedwongen Arias aan te houden. Areilza werd mi nister van buitenlandse zaken en is nu opnieuw een grote kanshebber. Anas werd donderdag rond het midda- volging geregeld was. ging aanvankelijk het gerucht dat hij zo moe was. dat hij al de biljetten van een wereldreis met zijn echtgenote had gekocht om te gaan uit rusten Een waarschijnlijke beloning voor zijn inspanningen, als men tenmin ste de oude Spaanse tradities voortzet zou zijn dat koning Juan Carlos hem in de adelstand zal verheffen met de rang van hertog iook Carrero Blanco werd posthuum door Franco tot hertog ver heven) De grote vraag is nu natuurlijk wie Arias Navarro's opvolger wordt, het geen meteen zal bewijzen hoe sterk dc persoonlijke positie van de jonge ko ning in de Spaanse politiek is. Lukt het hem de benoeming van Areilza tol premier door de K roonraad te drukken, dan kan men vaststellen dat de 38- jarige Juan Carlos de nieuwe „sterke man" van Spanje is en met een demo cratisch beleid nog lang op de troon kan blijven. Een compromisoplossing in de persoon van een andere burger bijvoorbeeld de jonge minister van de staatspartij in het huidige kabinel- Adolfo Suarez, kan betekenen dat de koning nog steeds rekening moet hou den met de Franco-getrouwen, ook al kunnen deze hem niet meer de wet voorschrijven. Ten slotte bestaat er het militaire alter natief. Dit heeft het voordeel dat de ko ning zich niet zelf meer zou hoeven in te spannen om de Kroonraad in het gareel te krijgen, want deze zal praktisch om het even welke militair slikken. Het guur door de koning op het paleis ont- probleem is dan een generaal te vinden boden en diende toen ten slotte zijn ont- slag in. Veel plezier heeft hij niet gehad van zijn twee-en-een-half jarig premier schap. een tijd waarin hij duidelijk en snel is verouderd. Nadat Franco's op- NS ERKENT VHS ALS VAKBOND UTRECHT (ANP)-NS heeft zich bereid verklaard de Vereniging van Hoger Spoorwegpersoneel V.H.S. als vakver eniging te erkennen. Omdat de V.H.S. alleen een bepaalde vakgroep verte genwoordigt kan NS de vakvereniging echter niet aanvaarden als contract partner bij het afsluiten van cao's. ADVERTENTIEi Met dit verlangen stelt de Industrie bond CNV zich lijnrecht op tegenoverde opvatting van de FNV die bij herhaling heeft- meegedeeld een loonmaatregel onaanvaardbaar te vinden omdat de onderhandelingsvrijheid van de vakbe weging dan in het gedrang zou komen. Naar gemeld gaan de FNV-bonden op het niveau van de bedrijfstakken loon onderhandelingen voeren De Industriebond CNV ziet echter he lemaal niets in onderhandelingen m de bedrijfstakken In de eerste plaats ver wacht de bond nauwelijks dat werkge vers en werknemers in de bedrijfstakken tot een akkoord zullen komen als dat centraal ook al niet lukt. Bovewndien zal er zeker minder uit de bus komen dan het CNV voorstelt, terwijl ook de onduidelijkheid op het loonfront zou worden vergroot, aldus de bond don derdag in een verklaring De kans op een centraal akkoord acht de Industriebond CNV verkeken omdat WEER ZOMERS WEEKEINDE (Van onze weerkundige medewerken Ook het komende weekeinde zal nog een volop zomerse tendens te zien geven Het hogedrukgebied is omvangrijk en sterk, doordat het tot op grote hoogte in de atsmosfeer is ontwikkeld met ook tussen 5 en 10 km hoogte een centrum niet ver van ons land. Storingen van de oceaan en verspreide onweersbuien bij West-Frankrijk kunnen ons door de oostelijke hoogtestrommg niet berei ken Uit Oost-Europa wordt niet anders dan droge en ivarme lucht aangevoerd Zuid-Umburg komt vrijdag op een reeks van negen tropisch warme dagen hetgeen daar de laatste honderd jaar met is opgetekend In het noorden was het door wind van zee met 23 tot 26 graden donderdag wat koeler maar de wind gaat vanaf vandaag meer naar oost tot zuidoost draaien zodat tegen het weekeinde de 30-gradengrens weereen heel eind naar het noorden kan door dringen. De verspreide onweersbuitjes donderdagmiddag en -avond bij West Frankrijk waargenomen, met m Tours 9 mm regen, hangen samen met een zwakke storing bij de Golf vein Biseaje. die mogelijk omstreeks zondag ook bij ons de kans op onweer iets kan doen toenemen VOLLE SHOVE - Minwter 'Xesterterp van verkeer en waterstaat en de West- duitse minister u etenschappetijk onderzoek en technologie Matlhoefer hebben donderdagmiddag in de Noord-Ooslpolder gezamenlijk meegeholpen aan 't slaan van n rste paal vooreen windt unnelproject. Vlakbij Vollen- hove is daar sinds 1956 een afdeling gevestigd van het Nationaal Lucht- en Ruimtevaartlaboratorium Op een open stuk weiland wordt thans in ae- zamenlijke Duits-Nederlandse krachtsinspanning begonnen met de bouw van een tage sneineiasu manuien, ue douw en de exploitatie daarvan zijn in handen gelegd van het NLR i Nationaal Lucht- en Ruimtevaartlaboratorium) en de DFVLR 'Deutsche Forschungs- und Versuchsanstal! Raumfahrt Met de bouw van deze windtunnel, die tot de grootste en moder zal behoren, zaldus het ministerie van verkeer en waterstaat worden begonnen Eind 1979 hoopt men het project gereed t> totale bouwkosten belopen ongeveer 80 miljoen gulden Foto. nadeaffïciéleopeningsplechtigheidnuttigdeminister We - Duitse collega op Hollandse wijze een haring die bij de mentaliteit van de koning past én door een meerderheid in het leger aanvaard zou worden. In ieder geval is er in Madrid nu sprake van twee mogelijke kandidaten: gene raal Vega Rodriguez (62), nu bevelheb ber van het district Madrid, en gene raal Gutierrez Mellado (62), sinds bijna een maand chef-staf van het leger. Bei den worden beschouwd als liberalen en als „soldaten des konings". Aangezien Gutierrez Mellado nog maar net op de operationele sleutelpost van de cen trale legerstaf is benoemd, zou het mis schien logischer zijn hem daar als rug gesteun te laten en generaal Vega Rod riguez naar het politieke kamp te ha len. 'UITGAAN VAN CNV-VOORSTELLEN' UTRECHT (ANP- De Industriebond CNV eist dat het kabinet nog deze week komt met een loonmaatregel die uitgaat van de voorstellen die het CNV in het centraal overleg op tafel heeft gelegd Het CNV wil dat de modale werknemer er per 1 juli netto 44 per maand op vooruit gaat. volgens de bond de opvattingen van de partijen kennelijk zeer ver uit elkaar lig gen Daarom moet het kabinet de ver antwoordelijkheid voor de loonontwik keling maar overnemen De industriebonden van de FNV hebben de werkgevers al laten weten, dat ze cao-onderhandelingen willen beginnen op basis van een loonsverhoging van 102 bruto. Een verhoging, die naar de mening van het CNV de inflatie zal be vorderen en die een negatief effect zal hebben op de bestrijding van de werk loosheid FNV-reactie 55.- is niet hetzelfde als 44,-. Tot deze ogenschijnlijk voor de hand lig gende conclusie komt de Federatie Ne derlandse Vakbeweging in haar bla den. De FNV doelt daarbij op de bewe ring van het CNV dat het FNV-voorstel, dat neerkomt op 55- netto per maand, in feite niet meer te bieden heeft dan het CNV-voorstel, dat betekent dat de modale werknemer er per 1 juli 'schoon' 44,- op vooruit zou moeten gaan. De FNV geeft toe dat haar voorstel voor 102 - per maand bruto een prijsverho gend effect zou sorteren, hetgeen weer nadelige gevolgen zou hebben voor de koopkracht. Maar er is geen sprake van dat de 55,- netto koopkrachtverbete ring die de FNV later mede via premie- verlaging beoogde, in dezelfde mate aan 'inflatiebederf onderhevig zou zijn. Vol gens de FN V-deskundigen zou die 55,- netto over het laatste halfjaar van 1976 gerekend niet meer dan vier a vijf gulden aan waarde inboeten. Dan blijft er nog altijd 50.- over en dat is iets anders d an 44.- aldus de FNV De arrondissemcntsrcchtbak van Je ruzalem heeft bepaald dat joden niet op de Tempelberg in Jeruzalem mogen bidden. Deze uitspraak viel in een pro ces tegen acht joden die vorig jaar had den getracht een openbare gebe dsdienst te houden op de berg Moriah. een plaats die zowel voor joden als moslems heilig is. DEN BOSCH - De rechtbank te 's- Hertogenbosch heeft in wat bekend staat als de Cuijkse vergiftigingszaak erg lichte straffen opgelegd aan het echtpaar dat ervan verdacht werd de 77-jarige huiseigenaar H. van Straaten uit Cuijk door middel van thallium om het leven te hebben willen brengen. Veertien dagen geleden werd deze zaak behandeld en toen eiste de officier van justitie, mr Roelse. tegen de 44-jarige chauffeur-onderhoudsmonteur H H eveneens uit Cuijk. een gevangenisstral van driejaar met aftrek van voorarrest De rechtbank heeft echter gemeend, dat de poging tot doden door het toedienen van het middel thallium niet was te be wijzen. De rechtbank veroordeelde daarom de man wegens het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel tot een ge vangenisstraf van anderhalfjaar met af trek van voorarrest, drie jaar proeftijd en toezicht van de reclassering De echtgenote van de verdachte. Annie H.-D.. werd veroordeeld tot een straf van acht maanden, waarvan vier maanden voorwaardelijk en een proeftijd van twee jaar en eveneens toezicht van de reclassering. De vrouw komt daardoor nog deze maand vrij iSlol van pak' 11 niet inwilligen, zullen de ..resterende gijzelaars dienovereenkomstig worden behandeld, en Isral zal daarvoor ver antwoordelijkheid dragen Het Volks front voor de bevrijding van Palestina dat de kaping heeft uitgevoerd, eist ook nog steeds de vrijlating van de vrij heidsstrijders uit andere landen, waar voor Israel ook verantwoordelijk geacht wordt", aldus het communique van de kapers, voorgelezen door radio- Oeganda. De commando's, die zeggen te behoren tot het Volksfront voor de bevrijding van Palestina, handhaven hun eisen dat 53 Palestijnse sympathisanten worden vrijgelaten die in vijf landen gevangen zitten In Israël zitten 40 van hen. De vier andere landen waar PalesUjnen ge vangen zitten zijn West- Duitsland i6>. Kenia (5), Frankrijk (li en Zwitserland 111 Geen van deze landen is op de eis van de kapers ingegaan Onder de laatste honderd vrijgelatenen is de Nederlander T. Duys. verbin dingsambtenaar van het ministerie NEW YORK (AFP. UPI, AP) - Een Rus sisch koopvaardijschip heeft de Ame rikaanse ballonvaarder Karl Thomas uit zee opgepikt, circa 500 km ten zuiden van de kust van Nova Scotia en 550 km ten n.o. van Bermuda- Hij komt met het schip naar Rotterdam. van buitenlandse zaken. Zijn vi zoontje werden woensdag al v POLITIE SPEURT NAAR IDENTITEIT DORDRECHT (ANP) - lie bemanning vaneen patrouillevaartuig van de rijks, tie te water heeft donderdag in de Oude Maas. nabij het schiereilandje Krabbi- gors. te Dordrecht, het drijvende stoffelijke overschot gevonden van een ca. 20- jarige jongeman die door geweld om het leven gebracht moet zijn. Van het zielloze lichaam stak alleen het hoofd boven water Dat kwam doordat aan de voeten touw cn stenen waren vastgebonden. De romp was omwikkeld met een slaapzak Men deed de vondst ongeveer acht tot tien meter van de oever van de Krabbegors Na sectie kwam vast te staan dat de man met een zwaar voorwerp de schedel is ingeslagen Het is moeilijk te zeggen hoe lang het lichaam in het water heeft gelegen. Volgens de politie in Dordrecht die in samenwerking met de rijkspolitie te water het onderzoek in deze zaak verricht, kan dat tussen de twee en tien dagen zijn Er is zo op 't oog niets aanwezig dat tot het vaststellen van de indentiteit van het slachtofferkan leiden De man was gekleed in een lange groene broek Het bovenlijl was bloot en aan een van zijn voeten bevond zich een rode sok. Hij was 1.75 meter lang. droeg zijn haar tul ongeveer vijftien centimer lengte en had een kort rossig snorretje Op zijn linkerarm had hij een tatouenng van een zeilschip waarachtereen ondergaande zon en met vijf meeuwen. De kleren die de man droeg worden op het ogenblik onderzocht ir. het gerechtelijk laboratorium De politie heeft nog geen idee of het stoffelijk overschot via de Krabbegors in het water is gegooid of dat het van een groter of kleiner vaartuig af in de Oude Maas is gelaten Wie enige informatie over het slachtoffer denkt te hebben, wordt verzocht zich met de politie m Dordrecht (078-30333) in verbinding te stellen WASHINGTON(RTR) - Jumnj Carter, zo goed als zeker democratie presi dentskandidaat. gaat naar verwach ting de komende week praten met n aantal kandidaten voor het vice- presidentsehap, zo heeft een van zijn assistenten donderdag onthuld. De assistent noemde zes mogelijke 'tweede mannen', van witde t wee or drie 'finalisten' zouden worden uit genodigd om de ex-gouvemeur van Georgia te ontmoeten. Dat waren de senatoren Edmund Muskie van Maine. Frank Church van IdahoAdlai Stevenson van Illinois, John Glenn van Ohio '.V iller Mond ale van Minnesota en ryJaek- son van Washington. Het was ••"hier mogelijk, aldus de assistent, dat Carter 'heimelijk' met ander, kandidaten praatte Carter is pra.-:'.i inde nominatie op de democratische conven tie. 12jullinNew York Omdat hij nooit in federale dienst is heeft hij bijzondere nadruk gelegd op ht :ezer. van een vice-presidentskandicaa' met ervaring in Washington De bezittingen ic van Argentinië. Isabella zijn donderdag door een Argentijnse recht bank in beslag genomen D neming kwam aan het eind van gerech telijke procedure, die tegen Isabel Pe- ron cn een aantal van haar medewer kers was aangespannen wegens hei verduisteren van staatsgoedren. iADVERTENTIE1 'n METZLER- brilieders oogmerk Aanhoudend warm Droog, zonnig en warm weer. Meest matige wind uit noordoost tot oost. Maximumtemperaturen van 24 graden in het waddengebied tot 32 graden in het zuiden van het land. Vooruitzichten voor zaterdag en zon dag. opgesteld door het KNMI Weinig verandering van het huidige weertype- Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland. Voor zaterdag aantal uren zon. 10 tol 16: min. temp omstreeks 17 graden, max. temp, om streeks 29 graden. Kans op een droge periode van min stens 12 uur 95 procent; kans op een geheel droog etmaal 90 procent Voor zondag aantal uren zon. 8 tot 16; min, temp omstreeks 17 graden; max, temp. om streeks 29 graden. Kans op een droge periode van min stens 12 uur: 95 procent; kans op een geheel droog etmaal. 90 procent Weer in Europa Aberdeen licht bew Athene onbewolkt Barcelona licht bew Berlijn onbewolkt Bordeaux zw aar bew Brussel onbewolkt Frankfort onbewolkt Geneve zw-aar bew Helsinki onbewolkt Innsbruck onbewolkt K oenhagen onbewolkt Lissabon onbewolkt Locarno onweer Londen onbewolkt Lucemburg onbewolkt Madrid zwaar bew Malaga onbewolkt Mallorca licht bew München onbewolkt Nice onbewolkt Oslo onbewolkt Parijs onbewolkt Rome regen Split zwaar bew Stockholm onbewolkt Wenen onbewolkt Zurich licht bew Casa Blanca zwa Istanboel onbewolkt bew 21 graden 32 graden 27 graden 28 graden 34 graden 32 graden 33 graden 32 graden 20 graden 31 graden 21 graden 29 graden 31 graden 31 graden 32 graden 28 graden 26 graden 28 graden 28 graden 30 graden 24 graden 35 graden 28 graden 31 graden 21 graden 30 graden 31 graden 24 graden 27 graden DEN HAAG (ANP) - De hoge tempera tuur heeft de Nederlandse boeren nog niet tot wanhoop gebracht, maar het moet niet te lang duren. Wij naderen het kritieke punt enzou dat w orden bereikt, dan betekent dat vermindering van de opbrengsten. Dit zei ïrG. van den Berg. directeur van het produktschap voor granen, zaden en peulvruchten donder dag. De stand van zaken schetste de heer Van den Berg als volgt in ons land is op het ogenblik weinig gras. vooral op be drijven op de zandgronden Dat bete kent dat er weinig hooi is gewonnen, zo dat de voedselpositie voor hel rundvee in de komende winter mogelijk moeilijk zal zijn In de akkerbouw zijn op dit moment nog geen grote moeilijkheden, maar de warmte moet niet veel langer aanhou den. Dan zullen de opbrengsten van granen, bleten en aardappelen teruglo pen, zei ir. Van den Berg. Deze gewassen groeien voor een groot deel op zeeklei, waar de watervoorziening goed is In droge jaren heeft Nederland op dit punt een voorsprong op de ons omringende landen Frankrijk rekent nu al op een kleinere opbrengst van de akkerbouw- produklen Voor de gehele EEG zal de opbrengstverminderir.u rond tien pro cent zijn Deze vermlndcnng zal kunnen worden opgevangen u a door meer mais uit de Verenigde Sta:en importe ren. aldus ir Van den Berg Over de aardappelen zei hij de prijzen op de termijnrr.ark; zijn reeds aanmer kelijk gestegen Het gaat nier om aar dappelen die nu nog m de grond zit'en en pas in het najaar op de markt zullen komen. Deze prijsstijging is een gevolg van de verwachting dat de aardappe loogsten in de ons omringende landen door de aanhoudende droogte aanzien lijk kleiner zullen uitvallen dan gewoon- lij k. Er kan evenwel nog van alles gebeu ren, zegt ir Van den Berg. Als er binnen kort regen valt. zijn veel problemen de wereld uit Europa De Zwitserse boeren moeten naar alle waarschijnlijkheid tussen de dertig- en vijftigduizend stuks vee extra slachten omdat er door de aanhoudende droogte geen veevoeder genoeg meer is, zo heeft het departement van landbouw in Bern woensdag meegedeeld. De Italiaanse minister van landbouw Marcora. heeft woensdag bekendge maakt dat zijn land Europese partners zal vragen om toestemming op speciale voorwaarden mais te importeren voor het voederen van het vee dat door de droogte zonder voer is komen te zitten De Westdultse boerenbond heeft woensdag gezegd dat de graanuitvoer van de EEG dit jaar verminderd moet worden, aangezien hij door de droogte dit jaar tien procent onder die van 1975 komt te liggen De voorjaarsoogst aan graan in West-Duitsland. aldus de Westdultse boerenbond, is waarschijn lijk zodanig door de droogte aangetast dat hij voor 60 procent is verknoeid. Frankrijk zit in de zevende maand van droogte, de langste droogteperiode in een eeuw en de regering in Parijs heeft een krediet van 1 miljard frank vrijge- De heer L Th Duys verbindings ambtenaar bij het ministerie van buiten landse zaken is één van de ongeveer 100 passagiers die donderdagmiddag in Oe- gandainvrijheidzijngestelcL Zijn vrouw N E. Duys-Gieseke en zijn zoon Bjom werden door de kapers van een Air France luchtbus gisteren reeds vrijgela ten. maakt waarop getroffen landbouwers een beroep kunnen doen Britse deskundigen schrijven de situa tie in Europa toe aan hardnekkige ver anderingen in weerspatronen in het At lantische gebied Derand van de polaire ijskap is als gevolg van een reeks milde winters teruggevallen, waardoor de re gendepressie noordwaarts is getrokken en zodoende een groot deel van Europa misten passeert boven Ijsland en Scan dinavië Wildstand M ild verlaat massaal de Veluwse bos sen en rukt op naar landbouw gronden 't Is de enige manier waarop de dieren nog voedsel kunnen krijgen nu de voer- akkers in het bos door de droogte zijn verschroeid. Reeds nu is de w ildschade aan landbouwgewassen groter dan normaal, zegt directeur J. Versteeg van het Edesche bosbouwbedrijf. Op de Hoge Veluwe wordt het wild ge voederd met enorme hoeveelheden op veilingen doorgedraaide sla. komkom mers. andijvie en augurken MP Directie: F van de 2? Ut? eldo. K. Scherphuis en W. F cl Pagter. Hoofdredacteur: G. A de Kok. Adjunct-hoofdredacteur e. M. P Dieleman en C. van der Maas BUREAUS Vlissingen: Walstraat 56-60. tel (01184) 15144. Middelburg Markt 51. tel. (04180) 27 51. Goes: Grote Markt 2. tel (0110 Temeuzen: Nieuwstraai 22, te' '011 50) 4457 Hulst: Steenstraat 6. tel. (01140 >4058 In de avonduren s de centrale redactie bezet van zon dag t/m vrijdag vanaf 19.00 uu 101184) 15144 Telefoonnummere buiten kan- luururaii Advertentie-afdeling (01186)1584. 's Zaterdag (01184) 15144 van 9.00-11 30 uu Redactie (01184) 14796 Voor klachten bezorging op za terdag: de plaatselijke kantoren van 9 00-11.30 uur Expeditie: (01183)63533. Overl. adv. maani!,- dagavond van 20 30 tot (01184) 15144. Zondai; j vond van 20 00 tot 22 00 uur Abonnementsprijzen per kwartaal 37.75. post 42.-; per maa f 12,75; losse nummers 0.55 i nclusief 4 pet btw) Advertentietarieven 77 cent per mm: mini per advertentie f 11,55 mgezon- den mededelingen 2' Voor brieven bureau v.: cht blad 2.50 meer Volledige taneven met contract- prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen e pet btw Giro: 3593 00 P ovmcialo Zeeuwse Courant. Midd

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3