PZC/f En nu m'n krant Uitreiking van de schoolverklaringen aan de Streekschool Zeeland Geslaagde kandidaten middenstandsexamen Examens vakopleiding stichting bouwbedrijf Bevelanden-W alcheren PIETERNELLA ELIZA BETH (Ellen) Cees en Lenie Lampers Christian Middelburg. 30 juni 1976. IJsselstraat 104. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling heen gaan van onze buur man en vriend JAN VOGEL Fam. J. Nieuwdorp- Krijnsen Fam. J. Krombeen Fam. C. J. Korstanje Diep bedroefd maar toch dankbaar voor wat hij voor ons is geweest geven wij kennis van het nog plotseling overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, zoon en schoonzoon JAN PIETER VOGEL op de leeftijd van 42 jaar. Kruiningen: F. A. Vogel-Meijer Marleen Frans Vlissingen: P. Vogel-Smallegange Kruiningen: J. A. Meijer-Kole Kruiningen, 30 juni 1976. Langeviele 35. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag, 3 juli a.s. om 10.00 uur op de algemene begraaf plaats te Kruiningen. Vertrek vanaf het verenigingsgebouw van de Ger. Kerk te Kruiningen om 9.45 uur. Hierbij delen wij mede dat het stoffelijk over schot van TREES naar Nederland is overgebracht. De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de begrafenis, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd zal plaatshebben op vrijdag 2 juli a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Helnkenszand, 30 juni 1976. Oude Zanddijk 14. Na een leven vol liefderijke toewijding aan zijn gezin, ontviel ons heden, kalm en zacht, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa IZAAK RITICO echtgenoot van Alexia Willy Helena Claaijsen op de leeftijd van 62 jaar. Breskens: A. Ritico-Claaijsen Bergen op Zoom: J. Ritico P. Ritico-Boelen Richard Mischa Breskens: M. v. d. Velde-Ritico T. v. d. Velde Hja Nills Breskens, 30 juni 1976. Vogelzang 1. Correspondentie-adres: Vogelzang 15, M. v. d. Velde. De plechtige uitvaartdienst gevolgd door de teraardebestelling waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben op zaterdag, 3 juli a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Barbara te Breskens. Heden bereikte ons het droevig bericht, dat in Australië na een kortstondige ziekte is overle den onze innig geliefde zoon, broer, oom en zwa- DERK SWINT echtgenoot van Sari Swint-van Aartse op de leeftijd van 57 jaar. Vlissingen: M. SwintrLe Feber E. P. Sloots-Swint G. Sloots en kinderen Vlissingen: H. J. de Kok-Swint W.de Kok en kinderen Vlissingen. 29 juni 1976. Margrietenlaan 19. In plaats van kaarten Dankbaar voor wat hij in zijn zorgzaam leven voor ons betekend heeft delen wij hierbij mede. dat, op de leeftijd van 63 jaar. van ons is heenge gaan mijn lieve man. onze zorgzame vader en ARIE ISAAK NEUFEGLEESE Middelburg: C. E. Neufegliese-Riemens Vlissingen: J. M. Blatter-Neufegliese I. L. H. Blatter Pascal Middelburg. 29 juni 1976. Markt 59. De overledene is opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis. Noordpoortplein. Bezoek van 17.30 tot 18.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag. 3 juli 1976. om 10.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Na de teraardebestelling zal er in de aula van de begraafplaats gelegenheid zijn de familie de condoleren. Het is ons een droeve plicht u kennis te geven, dat is overleden ons lid de heer A. I. NEUFEGLIESE Wij bieden de nabestaanden van de overledene onze oprechte deelneming aan. Bestuur Veteranenclub 'Oud-Middelburg' Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde medewerker A. MARINISSEN Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn werkzaamheden steeds voor ons heeft verricht. Ons medeleven gaat in het bijzonder uit naar zijn vrouw, kinderen en overige nabestaanden. Directie Visser en Smit B.V. Papendrecht, 29 juni 1976. Met verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze collega ADRIE MARINISSEN Borssele, 29 juni 1976. Na een emstiglijden nam de Heere tot Zich. mijn geliefde man DAVID KASSE Dz. eerder weduwnaar van Janna Cornelia Wouters op de leeftijd van 73 jaar. Ps. 89:7 en 8 oude berijming M. Kasse-de Nood Veere, 30 juni 1976. Langedam 2. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30 tot 18.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. za terdag 3 juli a.s. om 13.00 uur op de begraafplaats Zanddijk bij Veere. Vooraf wordt in het verenigingsgebouw Oude straat 9 te Veere een rouwdienst gehouden aan vang 12.15 uur, vrienden en kennissen zijn daar hartelijk welkom. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condo leren in voornoemd verenigingsgebouw. Geen bloemen Op 30 juni 1976 is in Jezus ontslapen onze lieve zwager en oom DAVID KASSE Dz op de leeftijd van 73 jaar. Zij die hem gekend hebben begrijpen ons groot gemis. Veere: J. de Nood T. E. de Nood-Maas Middelburg: A. de Nood E. de Nood-Lampert O.-Souburg: M. Jakobsen-de Nood J.Jakobsen Neven en nichten Na een leven van veel zijdige belangstelling en daadwerkelijke dienstverlening, ont sliep onze geliefde DAVID KASSE echtgenoot van M.de Nood eerder weduwnaar van J. C. Wouters Moge de genade van Christus die het leven van haar man be heerde ook onze schoonzuster verder sterken Fam. Wouters Middelburg, 30 juni 1976. Op 28Juni is plotseling overleden onze vader, behuwd-, groot- en overgrootvader ANDRIES DE NOOD echtgenoot van T. Griep Middelburg- L de Nood A. J. de Nood- Konink Goes: L. de Nood A. G. de Nood- van Hekken Klein- en achterklein- kmderen Middelburg, verpleegtehuis Herengracht 48. Met droefheid geven wij u kennis dat heden van ons zacht en kalm is heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante op de leeftijd van 66 jaar. Goes: K. P. H. Vermeule J. M. Vermeule-van Os Voorburg: A. M. C. Stuivenberg-Vermeule J. Stuivenberg Bianca Goes: J. Vermeule A. Vermeule-de Vries Goes, 30 juni 1976 Verpleeghuis 'Maria Terweel'. Condoleantie-adres: K. P. H. Vermeule, Naere- boutstr. 67, Goes. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 5 juli 1976 om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Goes. Enige en algemene kennisgeving In volle vrede is van ons heengegaan mijn lieve man, onze broer, behuwdbroer, oom en neef, de heer JACOBUS JACOB ROSSEEL echtgenoot van Sara Salome drager van de eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassao in de ouderdom van 81 jaar. „De Heer is mijn herder. 'k heb al wat mij lust. Hij zal mij geleiden naar grazige weiden. Hij voert mij al zachtkens aan wat'ren der rust". Aardenburg, 30 juni 1976. Bootstraat 13. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op zaterdag 3 juli 1976 op de algemene begraafplaats te Aar denburg, na voorafgaande rouwdienst in de St. Baafskerk, aanvang 10.30 uur. Op Gods tijd is zacht en kalm van ons heenge gaan onze geliefde en zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader CORNELIS STEENEPOORTE weduwnaar van Maatje Slabbekoom od de leeftijd van bijna 74 jaar. Zierikzee: M. v, d. Velde-Steenepoorte Joh. M. v. d. Velde Elburg: H. Steenepoorte C. Steenepoorte-Koopman Kapelle: J. Steenepoorte A. Steenepoorte-Moeliker Middelburg: M. Louwerse-Steenepoorte J. I. Louwerse Biezelinge: W. Steenepoorte C. Steenepoorte-Schouten Klein- en achterklein- kinderen Kapelle, 30 juni 1976. Correspondentie-adres: Dijkwelsestraat 68, Ka pelle. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag. 3 juli 1976 om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats te Biezelinge. Vooraf rouwdienst in'de Chr. Geref. Kerk te Bie zelinge. Gelegenheid tot condoleren in de Chr. Geref. Kerk na afloop van de begrafenis. Geen bloemen provincie Tot onze diepe droefheid heeft de Heere onver wachts van ons weggenomen mijn lieve zorg zame zuster, onze lieve tante en nicht LOUISE HENRIÉTTE WEMMERS op de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: A. H. Wemmers J. Wemmers en familie Middelburg. 29 juni 1976. Henry Dunanllaan 198. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur. De teraardebestelling zal D.V plaatshebben za terdag 3 juli a.s. te Middelburg om 11.00 uur. Vertrek van Henry Dunantlaan 198 om 10 45 uur. Heden overleed na een kortstondige ziekte onze vader, broer en oom JANISS VERSPRILLE weduwnaar van Cornelia van Aalst Vlissingen: A. I. Versprille J. versprille-Smoor Zuidzande: A. Versprille M. van Peenen- Versp rille H. van Peenen Vlissingen. 30 juni 1976 Bejaardencentrum 'Ter Reede'. Corr.adres: Joost de Moorstraat 46. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 5 juli 1976 om 14.00 uur op de al gemene begraafplaats te Vlissingen. Vertrek van 'Ter Reede' om 13.45 uur. Tot onze droefheid overleed heden onze lieve vriendin LOUISE HENRIÉTTE WEMMERS op de leeftijd van 80 jaar. Sterke de Heere haar zuster en familie in dit verlies. J. Klaver M. Boone A. M. Boone Middelburg. 29 juni 1976. Heden overleed tot onze droefheid onze beste zwager en oom STOFFEL GILLISSEN echtgenoot van Catharina Hendrikse op de leeftijd van 69 Middelburg. 29 juni 1976. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft bete kend geven wij u met droefheid kennis, dat zacht en kalm en in overgave aan de Heer. op 86-jarige leeftijd van ons is heengegaan onze lie ve. zorgzame moeder, behuwd-, groot- en over grootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante Koudekerke, 29 juni 1976. Verpleeghuis 'Der Boede'. Correspondentie-adres: Noordweg 69, Middel burg. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van verpleeghuis 'Der Boede'. Bezoek van 15.00 tot 16.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag. 3 juli 1976, om 12 00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Na de begrafenis zal er in de aula van de begraaf plaats gelegenheid zijn de familie te condoleren. Heden overleed na een langdurige ziekte, tot mijn droefheid, mijn lieve man, de heer STOFFEL GILLISSEN op de leeftijd van bijna 69 jaar. C. Gillissen-Hendrikse De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Rouwbezoek dagelijks van 17.30 tot 18.30 uur. De crematie zal plaatsvinden vrijdag 2 juli a.s. 9.30 uur in het crematorium 'Nieuw Eykenduy- nen'. Kamperfoeliestraat 2b te 's-Gravenhage. Geen bezoek aan huis Geen toespraken Op 30 juni 1976 heeft de Here tot Zich genomen in Zijn eeuwige heerlijkheid, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder PIETJE MARLA VAN DEN BOVENKAMP- BOERS op de leeftijd van 82 jaar. en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn. noch rouw. noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn, want de eerste dingen zijn voorbijgegaan. En Hij, die op de troon gezeten is, zeide: Zie. ik maak alle dingen nieuw! Openbaring 21:4-5a. Goes: M. van den Bovenkamp H. J. Geleynse-van den Bovenkamp J. Geleynse Hannibal Mo. (USA): A. A. de Bruin-van den Bovenkamp J. W de Bruin Klein- en achterklein kinderen De begrafenis zal plaatshebben D.V. zaterdag 3 juli 1976 om 10.00 uur op de algemene begraaf plaats te Goes, na een uur van dankzegging en gebed, zaterdagmorgen 3 juli om 9.00 uur in de Chr. Geref. Kerk, Bergweg 43a te Goes, waarin zal voorgaah de Weleerwaarde Heer Ds. J. A. Compagner. Gelegenheid tot condoleren: zaterdagmorgen na de begrafenis in het verenigingslokaal van de Chr Geref. Kerk te Goes. Nog onverwachts is tot onze droefheid van ons heengegaan onze beste vader, behuwdvader en opa ARIBROUWER weduwnaar van Roelfïen Prins eerder weduwnaar van Dina Magielsen in de ouderdom van bijna 91 jaar. K. Brouwer S. Brouwer-Oda S. W. Snijders-Brouwer J. Brouwer Klein- en achterklein kinderen Middelburg, 30 juni 1976. Langevieleweg 4. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur. De crematie zal plaatshebben maandag 5 juli 1976 om 10.45 uur in het crematorium Rotter dam, Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lie ve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader in de ouderdom van ruim 87 jaar. „Ik weet aan wien ik mij vertrouwe". Gez. 280-5 Sluis: J. de Bruyne-Snoep Joz. de Bruyne Groede: J. Brakman-Snoep W. Brakman Nieuwvliet: S. W. Michielsen-Snoep J. P. Michielsen Klein- en achterkleinkinderen Sluis, 29 juni 1976. Rozenoord. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op vrijdag 2 juli a.s. te Nieuwvliet na een rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk aldaar. Aanvang der dienst om half drie. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de consistoriekamer. Correspondentie-adres: Prinses Marijkeplein26, Groede. Een abonnement heb je niet voorniets. Heden 2 uur RUNDVLEES Abattoir Middelburg A. Nieuwdorp MIDDELBURG - Aan de Streekschool Zeeland voor beroepsbegeleidend On derwijs te Middelburg werden schóól- verklaringen uitgericht aan de vol gende kandidaten: Metaalbewerkcn P3A (konstruktie); 1 M. H. van Boven: 2 J. Breure, 3 P F. Kint: 4 J. A. Meeuwse; 5 H. W. G. Oosthoek; 6 Z. Roelse; 7 J H v. d. Sande; 8 C. Schout; 9 M. A. den Toonder. 10 S. Z. Usmany. Metaalbewerken 3B (bank- en plaat): 1 N. P. van Antwerpen; 2 A J v. d Berge: 3 E. A. Borremans; 4 A. H. van Bremen: 5 J. M. Dek ker; 6 C. W. Janse; 7 E. Kempe; 8 J. Kerkman; 9 J. Kloosterman; 10 J. Labruyère; 11 J. J. Meerman; 12 A. B. L de Paauw: 13 L. D. Paauwe; 14 C. G. Reynhout, 15 C. Schout; 16 F. Wentink. Metaalbewerken 3C (mach. bankw.-hand): 1 J. A. van Dongen; 2 J. Fraase; 3 A. M. Goudzwaard; 4 P. W. v. d. Hiele; 5 B. W. van Klooster; 6 M F. Kluljfhout; 7 M. MaUle; 8 J. de Quelery, 9 J. Stouljesdljk; 10 K. P Tange; 11 W. M. Tange; 12 J. Tomasoa, 13 H. Wester- beke: 14 R J. van Wouwe; 15 G. van Wijngaar den Afgewezen; 1 leerling. Metaalbewerken 3D (plaatkonstr.): 1 A. Ja cobs; 2 H. V d. Linden; 3 J. E Quinten; 4 J. A. Splessens, 5 C. N. Tolleman; 6 J, Ton: 7 A. de Visser. Metaalbewrken 3E (mach. bankw.-mach): 1J. den Hollander. 2 J. Moerman; 3 M. C. de Nooyen 4 R, W. Speessens; 5 G. A Vaes; 6 J. Wisse Metaalbewerken 3F (lassen): 1C Comelisse; 2 J. H. Groenouwe: 3 L L v. d. Guchte: 4 J. Koppejan; 5 J. A. de Leeuw; 6 C. Pattlasina. Metaalbewerken 3H (pijpen): 1 H. J. v. d. Dries: 2 A. J. Faes: 3 R. A. Oosdterveen; 4 R. G. E. van Osselaar; 5 W. Vinke Metaalbewerken 31 (scheepsbouw): 1 B. van Belzen: 2 H. C. Bos, 3 H. M. Koningstem; 4 C. J. Mallekoote; 5 L. de Putter; 6 M. M. de Visser Metaalbewerken V5 (machinale verspaning): 1 J. Blaas; 2 J. A. Dieleman; 3 J. A. Fritz; 4 G. P. Goetheer; 5J. van Goudswaard: 6 M. Hou- mes; 7 D. Kodde: 8 W. Kosten; 9 J. Meliefste; 10 J. J Meijer: 11 P. Riemens; 12 C. Schout; 13 J. H. Schutte: 14 G. H. Swart; 15 H. M. de Troye; 16 J. de Visser. 17 J. A. van Water schoot; 18 K. L. Wielemaker. Elektrotechniek P3A: 1 P. W. Bek; 2 W. Dek ker; 3 R. van Dijke; 4 G. W. M v. d. Hoek; 5 G. J, van Iwaarden; 6 J. M. Jacobse; 7 A. G. de Lange; 8 J. Meijer 9 P Minderhoud: 10 D. Morel; 11H. N. Peeters; 12 L B. Rehatta; 13 C. J. Smallegange; 14 S. de Visser; 15 G. L. v. d. Weele; 16 G. Witvliet. Elektrotechniek P3B: 1 D. Davidse; 2 A. Dek ker 3 J. Flipse; 4 A. R. E. Koster, 5 M R. A. Kuipers, 6 M. J. Minheere: 7 H. G. Neele; 8 A. L. Otte. 9 R. Reiche, 101. Reunierse: 11 P. M. Rozemond; 12 H A. J M. Sleijpen, 13 L. van Sparrentak; 14 B. F. Torbijn; 15 A. J. Wester- beke; 16 J. A. Westerbeke. Elektrotechniek P3C: 1 L. N. Bastiaanse: 2 J. G. M. Beulens. 3 F Dronkers; 4 A. V. P. La- vooy; 5 E. E. Nahumury: 6 P. G. Rijk; 7 J. C. van Schelven; 8 A O. Scherp. 9 J- Scheurwa ter 10 J. A. Zwemer; Afgewezen: 4 leerlingen. Motorvoertuigen P3A; 1 M. A. Braamse; 2 W. H. Cijsouw; 3 L. A. Hoebeke; 4 D. Hout; 5 J. W. Jeremiasse;6C. F. Kater 7 J. H. L. Leenhouts; 8 H. I. P. Louwerse; 9 D. Vis. afgewezen: 3 leerl. Motorvoertuigen P3B: 1 P. L. Antheunisse; 2 P. Bergwerff; 3 C. K. Boogaard; 4 J. Francke: 5 J. Goedhart: 6 W. van Hanegem, 7 R. J. W. Hazebroek; 8 H. Kriger 9 RJ. M. Kuzee; 10 A. H. Langendijk: 11L. Leeuwensteyn; 12 P. van Weeie; 13 J. Westerweele Procestechniek P3: 1 N. W. Bal; 2 H. van Drongelen; 3 M. G. Kosten. 5 A. W. N. Kruft; 6 W. L. Poeter; 7 W. D. v. d. Linden; 8 J. Lorier 9 H. J. Oosterveen: 101. P. F. v. d. Plassche, 11 A. E. Sichterman; 12 J. K. Vader; 13 A. Vet: 14 C. M. van Wanrooy; 15 P. M. Warman; afgewe zen: 1 leerling. Kok-kelner P3A: 1 mej. C. Bos; 2 J. A. v. d. Bos; 3 P. C Hout; 4 R. v. d. Kaap: 5 D. A. van de Maale. 6 R. van Oorschot; 7 P Oostdjjk; 8C. J. J. de Winter. 9 J. Zonnevijlle; 10 L. F. Goudza ger: 11 J. Christiaanse. Kok-Kelner P3B: 1 G. Adriaanse: 2 P J Be- rrevoets: 3 L. van Driel: 4 P. J. P. van Hecke; 5 H. J. Kouwenhoven; 6 J. C. Moerdijk; 7 M. de Smit; 8 M. C. Stoel; 9 P. C. Wouters; afgewe zen: 1 leerling. Ecabo P2. 1 mej. J. P Dekker 2 mej. R. C. Louwerse: 3 mej. S. de Ridder;. Ecabo V2: 1 mej. A. J. de Bruyn; 2 mej. M. Lobbezoo; 3 J. v. d. MAle; 4 mej. Ch. E. A. Scherbeijn; 5 mej. J. E. van de Vrie; 6 mej. M L. Waverijn. Detail P3: 1 J. I. P. van Beek: 2 mej. O. M. I. Franssen; 3 mej. A. W. C. van Galen; 4 mej. T. C. Sonke; 5 mej. L. Wisse. Gezinshelpster P2:1 mej. L. Boyenk; 2 mej. P. P. Dey, 3 mej. J. P. de Keuning; 4 mej. A. G. Nleuwenhuyse; 5 mej. Y. Schout; 6 mej. S. M. J. Tiersen. Timmeren P3A* 1 H. M. Capello; 2 C A. Goe theer; 3 J. J. op 'tHof; 4 C. Hoondert: 5 M. C de Jonge; 6 J. A. Lampen 7 A. P. Moreauw; 8 A J. A. Simonse; 9 A. T. Vienerius; 10 J. Walhout. Timmeren P3B: 1 A. W J van Brakel; 2 P G. Jacobusse; 3 M. J. Helleman; 4 A. J. de Kam; 5 L. Melse: 6 P. Moens; 7 K. v. d. Schoor 8 A J. A. Tieleman; 9 J. Westerbeke: afgewezen: 1 leerling. Voor het middenstandsexamen slaag den te Goes de volgende kandidaten: A. J. Abee te Middelburg; J. M. van As te Noordgouwe: K. A. van Ast te Nieuwerkerk; J. Baayens te Amemuiden; P W Bek te Drie wegen; B.v d. Berg te Zierikzee; A. V. Beveren te Haamstede: L C van Beveren te Krabben- dijke. L. L M P Boënne te Goes; M. W. Bolle teOoslerland. W. Bom teZienkzee; H J P.M. v d. Boog te Goes. J. Boudens te Goes: A. Burijn te OostkapeUe; C. S Corbijn te Oost- kapelle; E. C de Dekker te 's Gravenpolder; P. Deurloo te Schuddebeurs; B. J. v. d, Dorpel te Kapelle; L. B v d Dries te Heinkenszand; J. J Duinkerke te B. op Zoom; F J. v. Dijk te Waarde: N. T. v. Dijk te Waarde; C. A. v Eijke- ren te Goes; Z. H. v. Gelder te Krabbendijke; J. P. A. Geys te 's-Heerenhoek; M. E. C. Govers te Kruiningen; G J. van de Haven te Sint Maartensdijk; J. J. Hendrikse te Oosterland; A, Hillebrand te Middelburg; T. J Hoogesteger, Wemeldinge; T. J. Hopmans, Goes; A. J. Horst, Renesse; J. F. van Houte te Waarde; W. Huiszoon te Westkapelle: L. C. van Hulsteijn te Goes. N J. C. Jacobsen te Krabbendijke; J. J. Jansen te Timmeren P3C: 1 A. Corbijn; 2 S. Jasperse; 3 A. Joosse; 4 M. J. Modrdijk; 5 A. C. Provoost; 6 D. C. W. Rooth; 7 P Stroo; 8 J. de Visser, 9 J. Wielemaker 10 J. Wondergem. Metselen P3:1 J. C. Cadzand. 2 M. P. CapeUe; 3 A. P. Goeseye; 4 B. Maas; 5 J. E. Maas: 6 L. Marijs: 7 W. L. Molhoek; 8 P. de Waard; afge wezen; lSchilderen P3; 1 mej. J. A. Cappon; Scherp; 3 A. H. van Sprang. ;tofferen P3:1 V. G. J. van Delft; 2 M. Donkt 3 W. de Kok; 4 J. C. Paauwe; 5 B. JScheU. Poortvliet; J. A J. Jasperse te Colijnsplaat; N. L. Jobse te Oostkapelle. N. Jobse te Middel burg; J. B. de Jonge te Kapelle: J N. Jonker te Middelburg; W. C. M. v. d. Kasteele te Noord- gouwe; P. J. Kikkert te Middelburg; J. D. Kos ten te Colijnsplaat; E. de Kunder te Biezelin ge; B. F. de Leeuw te Waarde; D. Leeuwen- burgh te Vlissingen; J. C. v. Liere te Hans- weert; H. M. W. Linders te Zierikzee; A. A. Louwerse te Yerseke; L. J. Manni te Middel burg; H. Marijs te Kortgene: J. Meester te Kruiningen: J. A. Millenaar te Middelburg; L. H. J. Minnaar te 's-H. Hendrikskinderen, F H. C. Moison te Heinkenszand; M. D B. Mooy te Zierikzee; M. Mulder te Nieuwdorp; H. Naere- bout te Vlissingen. K. Nieuwenhuyse te Hein kenszand; V. Nijs te Middelburg; C. Nijssen te Biezelinge; J. Overbeeke te Waarde: J. Paauwe te Zonnemaire; P. de Pagter te Mid delburg-, J. Poley te Hansweert; J. L. Poot te Sirjansland; J. E. Puynmante Kattendljke; C. M. T. Roose te Goes; J. J. de Ruiter te Ziprlk- zee; M. de Ruiter te Stavenisse; M. G. Rijn berg te St. Annaland; B. J. ScheU te Zierikzee; J. Sinke te Krabbendijke; C. J. van de Sluys te Haamstede; S. A. C. Steketee te Yerseke; L. P. v. Tiggelhoven te Zierikzee; J. C. Bijdevaate te Zierikzee; D. Verboom Nieuwerkerk; E, J. Verboom te Nieuwenkerk; P. C. Verburg te Krabbendijke; R D. Verhage te Middelburg. S. de Visser te Meliskerke; R. Voerman te Vlissingen; M. T. Voogd te Ouddorp. J de Voogd te Grijpskerke; R. J. v. d. Waart te Heinkenszand; H. E. C. Weezepoel te Vlissin- ge; W~ J~ Weststrate, Kortgene; W. P. aan de mei te ureischon L. A. Wisse te Meliskerke; A Witte te Nieuwdorp: M. de Witte te Zoute- lande; W. v. d. IJssel te Middelburg; C. S van Zetten te Domburg. Er werden 7 kandidaten afgewezen. KAPELLE-BIEZELINGE - Maandag zijn in 'De Caisson' te Kapelle- BiezelingeonderleidingvandeheerC.P. Jobse aannemer te Middelburg, diplo ma's u itgereik t aan de leerlingen van de stichting vakopleiding bouwbedrijf uit Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren. Het examen bij de primaire opleiding aspi rantgezel metselen en timmeren werd afgeno men op een bouwwerk van de Bouw Maat schappij Schrijver uit Goes. Als voorzitter trad op de heer F. J. Weststrate aannemer te Kattendijke. De geslaagde kandidaten metselen zijn: J. van Cadzand Kapelle-Blezelinge, M. CapeUe, Oosterland, A. B. Goeseye VUsslngen (le prijs en prijs voor zijn werkmap), B. Maas Hans- weert, L. Marijs Amemuiden, J. Maas 's Heer Arendskerke (2e prijs), W. Molhoek Oostdijk (prijs voor zijn werkmap), P. de Waard Kapelle-BlezeUnge. De geslaagde kandidaten Bouwtimmeren (voorzitter de heer L. Peetere aannemer te Kwadendammc zijn; A. Corbijn Vrouwepol der. C. Hoondert Ovezande, P. Jacobusse Kloetinge (prijs voor ziljn werkmap), A Joosse Meüskerke (2e prijs). M. de Jonge El- lewoutsduk. L. Melse Aagtekerke, A Morauw Lewedorp, D. Rooth Oost-Souburg, P. Stroo Zoutelande. J. Wondergem OostkapeUe (le prijs en prijs voor zijn werkmap). Bij de primaire opleiding aspirantengezel bank ümmeren tread als voorzitter de heer G. P. Jobse, aannemer te Middelburg. Het exa men werd afgenomen ln de Streekschool Zee land te Middelburg A van Brakel Wolp- haartsdijk. C. Goetheer Driewegen. M van HeUeman Middelburg. S. Jasperse Middel burg, A de Kam Kamperland (2e prijs). J. Lamper 's-Heer Arendskerke (le prijs). P. Moens Nw. en StrJoosland, J. Westerbeke WestkapeUe (2e prijs). Het gezelexamen werd afgenomen ln het Op leidingscentrum van de Stichting Vakoplei ding Bouwbedrijf te Mierlo. Voorzitter was de heer J. M. Goedemondt, voorzitter van de Op leidingscommissie Bouwbedrijf op Walche ren. De geslaagden gezelümmeren zijn; J. Baayens Kleverskerke, A Cruq Oost; Souburg, J. van Danune Heinkenszand, J. van Dalen Amemuiden, a. Franke Veere, A. Kool* Kortgene, J. Koppejan Rltthera. J. Minheere Nieuw- en Sint- Joosland, A. Provoost Aagte kerke (2e prijs), P. SnoodÜk Goes (le prij«). W Veretrate Middelburg, O. Vreeke Waarde. Dt geslaagden gezel metselen; J. Blok Hans- weert (le prijs). M. Bouwense 's Heer Arends kerke. D. Goedhart Amemuiden (2e prijs), L Louws Aagtekerke P. Maljaars Middelburg Geslaagd SINT-ANN ALAND - De heer Ph. Potter uit het berijf Potter-Koopkan aan de Ring te Sint-Ann aland slaagde te Am sterdam voor het diploma vakbe kwaamheid speelgoedhandel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 7