Hercules BV leed in 75 13,5 miljoen verlies Taptoe in Goes trok groot aantal bezoekers Terre des Hommes hield drukke rommelmarkt in West-Souburg iia i» I"'-I Jeugd en Gezin werkt aan goede welzijnszorg voor de Bevelanden Geslaagden economisch beroepsonderwijs liiüï'cllfk MAANDAG 28 JUNI 1978 VOOR 1976 VOORZICHTIG HERSTEL VERWACHT BOUW INSTALLATIE VOOR ZUIVERING IN MIDDELBURG MIDDELBURG - Voor Hercules BV, met produktievestigingen in Middel burg en ZWijndrecht, heeft 1975 bij zonder teleurstel lende resultaten opge leverd. Dit is gesteld in het 'Financieel overzicht 1975 Hercules BV', waarin echter voor 1976 de verwachting van een voorzichtig herstel wordt uitge sproken. De BV leed in 1975 een netto verlies van 13,5 miljoen, waarvan on geveer vijf miljoen is toe te schrijven aan ongedekte afschrijvingen en an dere vaste kosten. Uit het financieel jaarverslag van Her cules blijkt voorts, dat het Middel burgse bedrijf in de nasste toekomst het besluit is te verwachten tot de bouw van een biologisch afvalwaterzuiveringsin stallatie. In Middelburg zijn al gedu rende een half jaar met goed resultaat test uitgevoerd met een proefinstallatie voor biologische zuivering van afvalwa ter. Oorzaak van de teleurstellende resulta ten in 1975 is de economische terug gang, die zich in het najaar van 1974 manifesteerde in een stagnatie van de afeet in vele door Hercules bediende in dustrieën. Daardoor is de afeet het ge hele jaar 1975 zo laag gebleven dat een rendabele exploitaitie van grote bedrijf sonderdelen onmogelijk was. Een an dere financiële tegenslag, aldus het jaarverslag, werd veroorzaakt door een drastische prijsdaling van een van de belangrijkste grondstoffen die Hercules gebruikt, hars. Van dit natuurprodukt, dat in het begin van de jaren '70 steeds schaarser en duurder werd, had het be drijf een hoeveelheid voor vele maanden vooruit aangekocht om ongestoorde aanvoer te waarborgen. Toen kwam er een prijsdaling, waardoor de waarde van de harsvoorraad bij Hercules zoveel kelderde, dat het netto nadelig effectie hiervan ongeveer drie miljoen gulden bedroeg. „Door de stagnatie van de af zet", aldus het jaarverslag, „was het in de eerste helft van 1975 vrijwel onmoge lijk de tegen eind 1974 opgelopen voor raden te verminderen tot een peil dat met de vrlaagde activiteit in overeen stemming was. Hierdoor dreigende li quiditeitsproblemen konden, in goede samenwerking met knze bankiers en onze modermaatschappij, binnen aan vaardbare grenzen worden gehouden. Doordat in de tweede helft van het jaar eenzekerherstel van de afeet-zij hetook tegen marginale prijzen - optrad, werd een redelijk voorraadpeil bereikt tegen het einde van het boekjaar.'' Werktijdverkorting Het jaarverslag tekent voorts aan, dat de eind 1974 in de fabriek in Middelburg noodzakelijk geworden produktiebe- perking heeft geleid tot een onderbezet ting die in het tweede kwartaal van 1975 GOES - Ziekenhuis De Bevelanden, 16-17 uur: uitzending Nomen Nescio. MIDDELBURG - Xenakis festival, Vleeshal, 14 uur: film Muziek voor de vrijheid: 20.30 uur: lezing Jan Vriend over Xenakis: Gasthuis, 20-21.15 uur: uitzending Ra- wa; Miniatuur Walcheren geopend van 9.30-17.30 uur. VLISSINGEN - Bethesda-St. Joseph- ziekenhuis, 19.45-21.15 uur: uitzending RaWa Bioscopen BERGEN OP ZOOM - Roxy, 20 uur: Veel liefs uit Moskou, 14 jr. Luxor, 20 uur: Kaping van de Pelham- express, 14 jr. GOES - Grand. Veel liefs uit Moskou, 14 HULST - De Koning v 14.30 uur: Huil niet met je mond vol, 18 jr; 20 uur: Papillon, 14 jr; 20.30 uur: Emma- nuelle II, 18 jr. MIDDELBURG - City, 20 uur: In het zondige klooster gaan de rokjes om hoog. OOSTBURG - Ledel, 20 uur: Losse ze den in Zweden, 18 jr. TERNECZEN - Luxor, 20 uur: Dog day afternoon, alle leeftijden. VLISSINGEN - Alhambra. 20 uur: Do denrit met de duivel, 18 jr. Tentoonstellingen AARDENBURG - St. Baafskerk: expo sitie 'Sincfala'. GOES - Lunchcafé Stadhuis: foto's en gedichten Leendert Beye. HEILLE - Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur: oude landbouwwerktuigen. HOOGELANDE - Kapel van St. Maar ten. 17-21 uur: expositie Joke Pijlman. MIDDELBURG - Zeeuws Museum. 10- 17 uur: Verdronken land: Rijksarchief, 9-12.30 en 13.30-17 uur; Kinderzorg in Zeeland; Galerie Contrast, 10.30-17 uur: 16e, 17e en 18e eeuwse meubelen. NIEUWVLIET - Camping Nooitge- dacht: expositie Ben Bonte. OTTWERKERK - 'De vier bannen', 11-19 uur: Het geheimzinnige leven op duis tere diepten. TERNEUZEN-Stadhuis: Kleurvelden; Falerie 'Des Beaux Arts': expositie 'Ja va' en Kurt Heusser. VEERE - Grote Kerk: Delta CultureeL IJZENDIJKE - Streekmuseum. Markt geopend van 10-17 uur; Expositie molen geopend van 14-17 uur. ZIERIKZEE - Gemeentemuseum: Te rugblik op een beleg 1575-1576. Hulpcentra een zesweken periode van officiële werktijdverkorting tot vijftig procent onvermijdelijk maakte. In de tweede helft van 1975 werd de produktie van DMT werd op volle capaciteit hervat, aldus het jaarverslag. Bij de produktie van koolwaterstofharsen werd dit ech ter nog niet bereikt. De eeldomzet van Hercules BV bedroeg in 1975 175 mil joen, een daling met ruim dertig procent ten opzichte van het jaar daarvoor. Hiervan is 85 procent afkomstig uit ei gen produktie in Middelburg en Zwijnd- recht en vijftien procent uit andere produktie-eenheden elders in Europa. JAARVERSLAG OVER 1975: BESPREKINGEN AAN DE GANG Drie auto's beschadigd bij kop-staartbotsing in Vlissingen VLISSINGEN - Zondagmorgen om streeks elf uur zijn bij een kop- staartbotsing op de Vlissingse Prins Hendrikweg drie personenauto's licht beschadigd. Het ongeluk gebeurde toen de autobes tuurder P. J. B. uit Goes ter hoogte van de Keersluisbrug voor de verkeerslich ten stopte. Achter hem reed de automo biliste C. O. H. uit Torhout iBelelei Zij bemerkte te Iaat dat haar voorgangei stilhield en botste achterop de wagen De botsing kwam zo haid aan dat de wagen van B. vooruit schoot en tot stil stand kwam tegen de wagen van F.J.B. uit Kerkrade die voor hem op het groene licht wachtte. Alle drie de wagens liepen lichte schade op. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor Recordaantal bezoekers in het zwembad NOORD- en MIDDEN-ZEELAND - Goes, telefoon 01100-14444. ZEEUWSCH-VLAANDEREN - Ter- neuzen, telefoon 01150-4444. THOLEN en SINT-PHILIPSLAND - Telefoon 0011. MIDDELBURG - In het jaarverslag 1975 van de stichting voor Jeugd en Gezin in Zeeland' die zich onder meer via het eigen adviesbureau bezighoudt met zaken van voogdij en gezinsvoog dij wordt de aandacht gevestigd op besprekingen, die thans te Goes sa men met het algemeen- en gespeciali seerd maatschappelijk werk gevoerd worden om te komen tot een goede sa menwerking van de welzijnszorg op de Bevelanden. Ook Tholen en Sint Philipsland. zo is in het jaarverslag vermeld, voert het ge specialiseerd maatschappelijk werk dat provinciaal georganiseerd is besprekin gen met de gemeente en het algemeen maatschappelijk werk om de hulpver leningsmogelijkheden vanuit Middel burg dichter bij de bevolking te bren gen. Arnemuiden wil verhoging van belasting op onroerend goed ARNEMUIDEN - B en w van Arnemui den hebben de gemeenteraad voorge steld het tarief van de onroerend goed- belasting te verhogen van 11,12 tot 14,61 per 3000,- waarde. Het oude bedrag is samengesteld uit 4,94, dat de gebruikers per 3000,- waarde moe ten betalen en 6,18 dat de eigenaren van het onroerend goed per 3000,- waarde betalen. Deze bedragen komen nu voor de gebruikers op 6,49 en voor de eigenaren op 8,12. Achtergrond van de verhoging is, dat de gemeente voor de uitvoering van allerlei werken een meeropbrengst van de onroerend-goedbelasting nodig heeft van 50.550. Al eerder nam de gemeen teraad het besluit dat deze belas tingzou worden verhoogd indien zou blijken dat dit noodzakelijk was voor het dek kingsplan van komende nieuwe kapi taalsuitgaven. Dit besluit was noodzakelijk omdat men toen nog niets wist over de uit komst van de nieuwe belasting; in de gemeente moesten nog de nodige schat tingen van het onroerend goed worden gedaan. Het college van b en w beschikt thans over de gegevens van ongeveer 850 percelen. Hoewel men de gegevens van ongeveer 250 percelen nog moet binnenrkijgen kan aan de hand van de beschikbare cijfers een vrij duidelijk beeld van de te verwachten opbrengst worden verkregen. Het voorstel komt aan de orde in een vergadering van de gemeenteraad op a.s. woensdagavond 30 juni. Deze raadsbijeenkomst, waarin voorts onder meer aan de orde komt een voorstel tot wijziging en aanvulling van de subsidie-verordening, begint om acht uur. B. en w. van Veere willen verbetering straatverlichting VEERE - B en w van Veere stellen de raad voor een krediet te verlenen van 102.080 voor verbetering van de openbare straatverlichting in Seroos- kerke en een krediet van 38.700,- voor verbetering van de straatverlichting in Gapinge. Dit omdat volgens het college in beide dorpen de verlichting niet vol doet aan de eisen van deze tijd. Het voorstel komt aan de orde in de raads vergadering van aanstaande woens dag. De vergadering wordt gehouden in de raadszaal van het stadhuis van Veere en begint om half acht. Tijdens de vergadering komt verder een voorstel van b en w aan de orde om pand Markt 19 in het centrum van Veere te bestemmen als ambtswoning voor de burgemeester.Eerder had men het oog laten vallen op pand Kaai 21, maar de kosten die verbonden zijn aan restaura tie van dit pand zijn te hoog. B en w willen nu Kaai 21 voor 200.171,24 ver kopen aan deheerJ Kodde uit Veere. De heer Kodde wil van het pand een kan toor maken. Het pand Markt 19. nu in eigendom van de heer Kodde zou de gemeente kunnen kopen voor 57.000,-. De kosten die zijn verbonden om ODde plaats van pand Markt 19 een ambtswo ning te bouwen komen voornamelijk voor rekening van de heer Kodde. B en w vragen de raad een krediet van ƒ492.171,24 voor realisering van hun plannen. De raad van Veere behandelt woensdag verder een voorstel om mensen die een woning willen kopen garanties te ver strekken bij rente en aflossing van le ningen. 'Ditomheteigenwoningbezitte bevorderen'. Voorts worden nog een aantal subsidievoorstellen behandeld en een voorstel tot verhuur van een ge deelte van de Kaai aan bloemhuis Iris. Dit bloemenhuis wil op de Kaai een standplaats met een bloemenkraam voor verkoop van bloemen op de vrij dagmiddag. Woensdag werdt- tevens de gemeente-rekening over 1974 aan de raad aangeboden. In hetjaarverslag wordt nader ingegaan op de taken van het adviesbureau van 'Jeugd en Gezin", dat hulp geeft, advi seert en bemiddelt. 'Jongeren en hun ouders helpen bij alle mogelijke pro blemen die ze in hun onderlingen (of an dere) relaties ondervinden', aldus het jaarverslag, 'waarbij de vrijwilligheid uitdrukkelijke voorwaarde is bij de hulpverlening. Het kan daarbij gaan om de opvang en verzorging van jongere kinderen in cri sissituaties van de ouders, relatiepro bleem persoonlijke problemen en mate riële problemen. Over dit laatste wordt opgemerkt: „De praktische dingen waar men geen weg mee weet, bijvoorbeeld op het financiële vlak, huisvesting rechten van ouders en jeugdigen" On der persoonlijke problemen worden bij de stichting situaties bedoeld, waarin men geen uitweg meer ziet in eigen moeilijkheden. 'Het kunnen zowel, ouders als jongeren zijn die willen veranderen en niet weten hoe'. Met dergelijke problemen kan men zich tot 'Jeugd en Gezin' wenden waar van het bureau te Middelburg is geves tigd aan de Londense Kaai 39. het kan toor Goes aan de Van der Spiegelstraat 7 en de dependance Terneuzen aan Bee- thovenhof10 In 1975 werd via het adviesbureau in 353 gevallen hulp verleend. Via voogdij en gezinsvoogdij waren deze aantallen 17C en 322. 'Stelleplas' Afscheidsavond zesdeklassers 't Staepel'of RENESSE - Donderdagavond werd in de basisschool 't Staepel of te Renesse een afscheidsavond gehouden voor de zesde klassers. Mevrouw Lysen, die een morgen in de week in de zesde klas taal vorming en gaf bedankte de ouders voor hun medewerking inzake de opdrachten die de kinderen meekregen en die thuis moesten worden verwerkt. De heer J. H. Blom sprak daama zijn leeerlingen toe. Hij vertelde dat de menselijke samenle ving in de loop van de tijd zeer veran derde en dat de maatschappij steeds in gewikkelder was geworden. Hij hoopte dat de kinderen de school, waar ze nu naar toe zouden gaan nog niet als eind punt, maar als mijlpaal zouden zien. „In deze maatschappij moetje trachten zo ver mogelijk te komen stelde hij. Hij hoopte dat de kinderen na het eind van hun studie ook werk zouden kunnen vinden en dat ze dat werk met plezier zouden verrichten. Tijdens zijn praatje vertoonde de heer Blom dia's. Wethou der L. C. Hoogerhuis wenste de schei dende kinderen veel sterkte toe want, zo meende hij, daar zal nog wel wat harder geleerd moeten worden." De voorzitter van de oudercommissie de heer J. Janse dankte de heer Blom namens ouder commissie en onderwijzend personeel. Hij reikte vervolgens aan ieder kind een herinneringstegeltje uit waarop een af beelding "van de school en hun voor naam stond. Na de pauze waarin koffie werd gereserveerd kwamen de kinderen zelf aan bod. Leerkrachten en leden van de oudercommissie mochten een enve lop trekken, waarin een gedicht zat over het verlaten van de school. Daama overhandigde een van de leerlingen de neer Blom een grote dobbelsteen waarin 15 zat, dit geld is bestemd voor de school. Het onderwijzend personeel en de oudercommissieleden en degenen die in de loop van het jaar ook lessen op de school hadden verzorgd kregen een presentje. Na een gezamenlijk door de kinderen gezongen afscheidslied werd persoonlijk afscheid van de kinderen genomen. Bejaardenreisje HOEDEKENSKERKE - De bejaarden uit Hoedekenskerke maakten de jaar lijkse dagreis. Het doel was het zuiden van België en een stukje Frankrijk. Om 7 uur ging het gezelschap via Vlissingen naar Torhout. In Katsberg in hotel 'Ti- rolerhof werd het middagmaal ge bruikt In Ieperen bezocht de groep de loopgraven, daterend uit de oorlog 1914-1918. Verder reisde men naar de plaats Beschepe waar de wijnkelders bezocht werden en waar het gezelschap ook werd onthaald op verschillende glaasjes wijn. T. Bouterse te Haamstede benoemd tot officier OR HAAMSTEDE - De heer T. Bouterse uit Haamstede is bij zijn vertrek, wegens pensionering, als directeur van 'Akzo Nederland B.V.' en van 'Akzo consu menten B.V.' benoemd tot officier in de orde van Oranje Nassau. Tijdens een afscheidsreceptie in hotel 'Groot Wamsbom' te Arnhem speldde liurgemeesterH. P. Everwijn van Wester- schouwen hem de versierselen op. De heer Bouterse is 44 jaar in dienst ge weest bij de Akzo en bij firma's, die in het Akzo-concem zijn opgegaan. Hij was onder meer directeur van 'Kortman-Schulte' HEINKENSZAND - Het zwembad •Stelleplas' in Heinkenszand heeft dit weekeinde een recordaantal bezoekers geboekt. Het aantal bezoekers over schreed de 35.000. Zaterdag werden er door de bijzonder fraaie weersomstan digheden alleen al 1200 bezoekers ge steld. Vorig jaar kreeg 'Stelleplas', dat in juni 1975 officieel werd geopend, 50.000 bezoekers. In 'Stelleplas' slaagden 18 deelnemers, onder wie zes volwassenen, voor hef zwemdiploma A voor het B-diploma slaagden 21 kandidaten, onder wie eveneens twee volwassenen. Dit seizoen weden voorts 130 schoolzwemdiploma s uitgereikt. Inbraak op klaarlichte dag in Vlissingen: buit ƒ600,- VLISSINGEN - Zaterdag is bij een in braak op klaarlichte dag uit de woning van de Vlissinger J. A. A. M. aan de Ju- lianalaan een bedrag van ruim 600 ge stolen. De inbrekers hebben het huis kunnen betreden door een achterdeur te forceren. De familie M. was ten tijde van de inbraak niet thuis. Uiteen kastin de woonkamerwerd 100 aan vreemde valuta gestolen. Uit een slaapkamer werd een geldkistje met daarin 500 meegenomen. Verder sta len de inbrekers nog enkele zilveren rijksdaalders. Van de daders ontbreekt nog ieder spoor Twee gewonden bij ongeval ONDANKS HITTE VEEL BELANGSTELLING MIDDENSTAND SCHONK AANTAL FRAAIE PRIJZEN WEST-SOL"Bl'KG - Zaterdag hield de werkgroep Middelburg van de Terre des Hommes een rommelmarkt op het Marnixplcin te West-Souburg. Deze voor de eerste maal georganiseerde markt werd 's morgens druk bezocht. Tegen de middag liep- door de warmte - de belangstelling iets terug. Terre des Hommes, een interna ülnale organisatie die zich ten doel stelt hulp te verlenen aan kinderen in nood, waar ter Inbrekers stichten wereld ongeacht geloof, ras op politieke Ook de Vliss: overtuiging heeft diverse projecten middenstand 1 waaronderdievandeWalchenaarSjaak Zij schonk vot Lodiers. Hij werkt in een polikliniek in voor het assort Ethiopië, waar loopbeugc-ls en orthope- De werkgroep 1 disch schoeisel hard nodig zijn. De op- komst nog meet cse en Middelburgse zich niet onbetuigd, ruim duizend gulden ent van de werkgroep. i in de toe- i organtoe- brengst van de rommelmarkt komt dan ren ten bate van de Terre des Hommes, ook ten goede aan dit project Op de Foto: Beeld van de rommelmarkt ten rommelmarkt zelf werden hoge prijzen bate van Terre des Hommes in West betaald voor 'rommel' en stekjes die Souburg. van tevoren gekweekt waren. „Hieruit blijkt wel de belangstelling van de men- «"Voor het werk van de Temt des AutO OVer de Hommes aldus Ineke de Haan. con tactpersoon van de werkgroep Middel burg. Inbrekers richten chaos aan in brand in pand van Monumentenzorg v,.,ss,s.rJS\*L°?,,, ,s MIDDELBURG - Bij een aanrijding met een bromfiets is zondagavond de wielrijdster mevrouw A. E. uit Alk maar zodanig gewond geraakt, dat zij in het gasthuis in Middelburg moest worden opgenomen. Het ongeluk gebeurde om acht uur op het fietspad langs de Koudekerkseweg ter hoogte van de Kruisweg. Mevrouw E„ die in de richting Koudekerke reed Soestdïjk gereden, werd aangereden door een haar tege- vermeldde voorts moet komende bromfiets. WISSENKERKE - Inbrekers hebben gisteren brand gesticht in een leeg staand huis aan dc Dorpsweg in Wis- senkerke. De brand werd gistermiddag rond vier uur ontdekt. De brandweer had het vuur, een smeulende deken, snel geblust. Erwasgeen schade van enige betekenis. De recherche heeft de zaak in onder zoek. Het pand stond al geruime tijd leeg. Het valt onder Monumentenzorg. een inbraak trale school Vlissingen een chaos aangericht met name - de directiekamer va school.Ook een filmcamera werd moedelijk gestolen. De daders hebben zich toegang schaft tot het gebouw door aan de ach- kop in Vlissingen: kind licht gewond VLISSINGEN - Zaterdagmorgen om streeks acht uur is bij een ongeluk op het kruispunt Burgemeester van Woelderenlaan-Bachlaan te Vlissingen de vijfjarige Y. E. uit Sittard licht ge- bij wond geraakt. .terdagnacht i het gebouw van de Neu- Het ongeluk gebeurde toen de pereone- in de Rembrandtlaan te nautobestuursU-r J. J. A. M. E. uit Slt- - tard die het kind vervoerde de bocht de vanaf de Van Woelderenlaan naar de er- Bachlaan met te grote snelheid nam. Zij verloor de macht over het stuur en de auto vloog tweemaal over de kop. Het kind werd bij het ongeluk licht gewond Uitstapje 'Tryfosa' SINT-ANN ALAND - De hervormde vrouwenvereniging 'Tryfosa' uit Sint- A.nnaland heeft de jaarlijkse reis ge maakt. Allereerst werd een bezoek ee- bracht aan de edel- en siersteenslijperij 'De Sprong' in Soest. Tevens werd langs Het programma vaartocht op de bestuurd Loosdrechtse plassen, waarna een be terkant een ruitje in te slaan. Ze hebben maar kon na onderzoek in het VU&smgse vervolgens het hele gebouw doorzocht Behesda-SL Joseph-ziekenhuis weer en daarbij een enorme chaos aange- naar huis terugkeren, richt. De politie heeft de zaak in onder- De auto werd zwaar beschadigd en zoek. moest worden weggesleept door J. J. H. uit Middelburg. H. raakte zoek werd gebracht aan Kasteel De evenals zijn duopassagier H. B. v.W. uit Haar'. Na in het Liesbos de koffie te Middelburg licht gewond Zij werden in hebben genuttigd, werd in Breda gedi- het ziekenhuis behandeld. neerd. MIDDELBL'RG - Vrijdag werden aan de geslaagde kandidaten aan de chris telijke scholengemeenschap voor eco nomisch beroepsonderwijs in Zeeland, te Middelburg de diploma's uitgereikt. START VAN TOERISTISCHE DAGEN VIER KORPSEN BRACHTEN EEN BOEIENDE SHOW GOES - Met een fraaie taptoe op de Grote Markt zijn zaterdagavond de toeristische dagen in Goes van start gegaan. Vier muziekkorpsen brachten voor een zeer groot aantal belangstel lenden (grof geschat zo'n tweeduizend bezoekers) een boeiende kijk- en luis tershow. De Beatrixband uit Hilversum, het Sliedrechtse showkorps Wilhelmus, het doedelzakkorpss Beatrix uit Hilversum en de Harmonievereniging De Pionier uit Gouda oogstten allemala evenveel waardering bij de talrijke taptoebezoe kers. En dat. terwijl enkele korpsen enigszins gehandicapt waren, doordat ze in verband met de vakanties een aan tal muzikanten moesten missen. Maar dat deed niet of nauwelijks afbreuk aan de shows die ze op de sfeervolle Grote Markt de vele bezoekers voorschotel den. De organisatoe van ditzo succesvol verlopen muzikale festijn berustte bij de Goese Middenstand Centrale en de 'combinatie der korpsen. Het wwas bur gemeester mr F G A. Huber van Goes, die vlak voor de aanvang van de taptoe de toeristische dagen in zijn gemeente voor geopend verklaarde. De heer Hu ber prees zich gelukkig, dat de GMU er ook dit jaar in geslaagd is een aantrek kelijke programma samen te stellen. Hij sprak de hoop uit. dat activiteiten in het kader van de toeristische dagen vele toeristen naar Goes zullen trekken. Hij verbond daar tevens de wens aan. dat al deze activiteiten de Goese middenstan ders geen windeieren zullen leggen. Donderdag 1 juli wordt op de Grote Mark t een grote rommelmarkt georgani seerd. Donderdagavond is er een gecos- tumeerde voetbalwedstrijd. Een beeld van de taptoe, die zaterdaga vond in Goes werd gehouden Foto PZC> i'»!" F i ii ai f-: a s-Mm Jj, Dat gebeurde in het gebouw- van de school. In zijn openingsoord gaf de heer J. P. Ven te vogel, voorzitter van bet schoolbestuur met name aan de ge slaagden van de lagere detailhandel- school de raad verder te studeren bij het middelbaar beroepsonderwijs. „Dit vooral in verband met de Jeugd werkloosheid. Na het openingswoord door de heer Ventevogel kwamen enkele van de ge slaagde kandida ten aan het woord. Ver volgens reikte de voorzitter van het schoolbestuur de diploma's uit. Dc geslaagder, zijn: afdelmg LDS: Ad Bulten dijk. KloeUr.ge. Leen Buys. Middelburg. Wïm Duvekot. Sercjikerke. Ad Jobse. Middel burg. John de Korte. Middelburg. Wlm Mek kert. 3ergen op Zoom. Evelien Meijer. Blgge- kerke. Ad na an NIJland. Oost-Souburg. Lei da Nijpjes. Driewegen,; Rudy Oulerroans. Kou dekerke. Adrlaan Provoost. Domburg: Wim Reijnierse. Oost-Souburg; Pie ter-Kees Uyter- linde. Middelburg; Daan de Wolf!, Middel burg; Han van den Ende, Goes; Marjolein Fe- nijn. Goes; Ronald Suijk, Serooskerke; Anja Verscbooreüe la Houssaye. Koudekerke: Ell- bart Wisse, Middelburg; Marieke Berg. Goes; Jaqueiien Bergwerf!. Middelburg; Elvira Car- stens. Vlissingen. Maureen Feher. Hoede kenskerke: Robby Francke. Koudekekre; Martin de Jon?e. Zierikzee: Puck Maas. Scfco- re; Anne-Mane Mosrnans. Kamperland; Eddy Priem, Heinkenszand: Charles Smith, Oost- Sou burg. Marijke van de Vliet. Middelburg; Rob Waasdorp Domburg; Eric Kiopmeljer. Goes; Alex de Bakker. Middelburg. Mannas Huyssen. Middelburg; Anneke Kopmets. Hoedekenskerke; Bart KuypenMiddelburg; Mary Kwee, Oost-Souburg. Sam Tehissa. Middelburg; Piet Verburg. WestkapeEe: Ga briel Waisapy. Oost-Souburg, Hans West dorp. Middelburg; Ko Westerweel. Wolp- haartsdijk; Jan Woudstra, Oost-Souburg; Joa van Leeuwen. Oostburg. Afdeling MDS: Wan Adriaansen, Vlissingen; Henk van BeUe. Vlissingen; Wlm Boerbooms, Temeuzen; Wim Dingemanae. KapeEe- Biezebnge: Cor van der Have. Kloeiinge; Jan Jurry. Temeuzen; Bart Leijr.se. Middelburg; Rob Melse. Middelburg; Piet Nijpjes, Veere; Ivan de Vnend. Vlissingen; Jasper Dinge- manse. Zou te lande. Kees Griep. Krabbend- cijke; Rudi Jonkman. Vlissingen. Ron Meijer. Vlissingen; Hans Murre. Temeuzen; Paul Polderman. 's-Gra ver polder. Afdeling MEAO: Marco Boogert, Noord gou we; Bert Fleurbaaij. Vlissingen; Rob Hulst man. Vlissingen; Marcel Ide. Sluis; Bram Louws. Grijpskerke; Jacky de Melj. Oost- Souburg; Jan van Nieujwenhuijze. Zonne- malre; Kees van Nleuwenhuljzen. Middel burg; Jack de Nooijer. Vlissingen; Jan San ders, Middelburg. Mare Vereraetje. .Aarden burg; Jan Wlelernaker. Koudekekre; Kees van Beveren. Zierikzee. René Boone. Goes; Sjaak van Eenennaam. Middelburg: Louis de Klerk. Middelburg". Jack Molker.boer, Dom burg: Sjaak Praet. Zierikzee: Bram Venney. Werr.eldinee: Kans Breed. Zou telende; Ge rard Hoekman. Krabbendijke-, Leo Lam pert. Middelburg. Bart Rens. Lepelstraat; Gemt van Veizen. Krabbendijke. Rens Wisse, Veere; Ineke van Buyten, Kloot serzande; Cattrien Cariier, Domburg; Lia Catseman. Aarden burg; Agnes van den Dries, Heinkenszand; Marianne ten HmaaL Zierikzee; Anja Kolft, Oost-Souburg: J annle Lievense, Westkapeüe; Min ja van Loo. Borssele; Ineke Louwiesse. Waarde; .Anneke Luteijn, Cadzand-Bad; D4- naa Schot. Domburg, Anj Steketee. Oot- Soburg, Monique ee Vos. Sas van Gent.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 5