Hercules BV leed in 75 13,5 miljoen verlies C Braderie Sluis trok vooral in avonduren veel belangstelling INKRIMPEN VAN BUSVERVOER IS ONAANVAARDBAAR Geslaagden economisch beroepsonderwijs Twee personen zwaar gewond ongeval Groede MAANDAG 28 JUN11976 Wissel Zeeuws-Vlaanderen VOOR 1976 VOORZICHTIG HERSTEL VERWACHT BOUW INSTALLATIE VOOR ZUIVERING IN MIDDELBURG MIDDELBURG - Voor Hercules BV, met produktievestigingen in Middel burg en ZWijndrecht, heeft 1975 bij zonder teleurstellende resultaten opge leverd. Dit is gesteld in het 'Financieel overzicht 1975 Hercules BV', waarin echter voor 1976 de verwachting van een voorzichtig herstel wordt uitge sproken. De BV leed in 1975 een netto verlies van 13,5 miljoen, waarvan on geveer vijf miljoen is toe te schrijven aan ongedekte afschrijvingen en an dere vaste kosten. Uit het financieel jaarverslag van Her cules blijkt voorts, dat het Middel burgse bedrijf in de nasste toekomst het besluit is te verwachten tot de bouw van een biologisch afvalwaterzuiveringsin stallatie. In Middelburg zijn al gedu rende een half jaar met goed resultaat test uitgevoerd met een proefinstallatie voor biologische zuivering van afvalwa ter. Oorzaak van de teleurstellende resulta ten in 1975 is de economische terug gang, die zich in het najaar van 1974 manifesteerde in een stagnatie van de afeet in vele door Hercules bediende in dustrieën. Daardoor is de afeet het ge hele jaar 1975 zo laag gebleven dat een rendabele exploitaitie van grote bedrijf sonderdelen onmogelijk was. Een an dere financiële tegenslag, aldus het jaarverslag, werd veroorzaakt door een drastische prijsdaling van een van de belangrijkste grondstoffen die Hercules gebruikt, hars. Van dit natuurprodukt, dat in het begin van de jaren '70 steeds schaarser en duurder werd, had het be drijf een hoeveelheid voor vele maanden vooruit aangekocht om ongestoorde aanvoer te waarborgen. Toen kwam er een prijsdaling, waardoor de waarde van de harsvoorraad bij Hercules zoveel kelderde, dat het netto nadelig effectie hiervan ongeveer drie miljoen gulden bedroeg. „Door de stagnatie van de af zet", aldus het jaarverslag, „was het in de eerste helft van 1975 vrijwel onmoge lijk de tegen eind 1974 opgelopen voor raden te verminderen tot een peil dat met de vrlaagde activiteit in overeen stemming was. Hierdoor dreigende li quiditeitsproblemen konden, in goede samenwerking met knze bankiers en onze modermaatschappij, binnen aan vaardbare grenzen worden gehouden. Doordat in de tweede helft van het jaar een zeker herstel van de afeet- zij het ook tegen marginale prijzen - optrad, werd een redelijk voorraadpeil bereikt tegen het einde van het boekjaar." Werktijdverkorting Het jaarverslag tekent voorts aan, dat de eind 1974 in de fabriek in Middelburg noodzakelijk geworden produktiebe- perking heeft geleid tot een onderbezet ting die in het tweede kwartaal van 1975 een zesweken periode van officiële Hercules BV bedroeg in 1975 175 mil- werktijdverkorting tot vijftig procent Joen, een daling met ruim dertig procent onvermijdelijk maakte. In de tweede helft van 1975 werd de produktie van DMT werd op volle capaciteit hervat, aldus het jaarverslag. Bij de produktie van koolwaterstoiharsen werd dit ech ter nog niet bereikt. De eeldnmzet van Hulpcentra ten opzichte van het jaar daarvoor. Hiervan is 85 procent afkomstig uit. ei gen produktie in Middelburg en Zwijnd- recht en vijftien procent uit andere produktie-eenheden elders in Europa. Inbrekers richten chaos aan in Vlissingse school VLISSINGEN - Zaterdagnacht is bij een inbraak in het gebouw van de Neu trale schoot aan de Rembrandtlaan te Vlissingen een chaos aangericht in - met name - de directiekamer van de school.Ook een filmcamera werd ver moedelijk gestolen. De daders hebben zich toegang ver schaft tot het gebouw door aan de ach terkanteen ruitje in te slaan. Ze hebben vervolgens het hele gebouw doorzocht en daarbij een enorme chaos aange richt. De politie heeft de zaak in onder zoek DOOR WARME WEER IN_HET WEEKEINDE SLUIS - De braderie in Sluis, die zon dag is geëindigd, heeft ondaks het warme weer in het weekeinde toch veel publiek getrokken. De belangstel ling kwam vaakpas in de avonduren op gang. Velen wandelden toen door de stad en zaten op een terrasje. De drukte begon zaterdag- en gistermid dag zo na de klok van vijf uur en duurde tot middernacht. Een van de hoogtepunten zaterdag was het optreden van de boerenkapel uit Kamperland. Her absolute topnummer was zaterdag echter het stadsomroe persconcours. waaraan zestien omroe pers meededen. In de middaguren be stond voor dit evenement al flink veel belangstelling. De deelnemers moesten op de Beestenmarkt een vrije en een verplichte tekst oplezen voor de jury. Daarvoor werden de deelnemers, onder begeleiding van een majorette van het Sluisse peloton, door Sluis geleid tot bij l de jurytent op de Beestenmarkt. Daar L beoordeelde de jury - bestaande uit de v heer G. J. van Oorschot uit Sluis (voor- zitter), mejuffrouw MDrieseens uit Den Haag en de heer G. Tukker uit Drieber- gen - de prestaties van de deelnemers. Tot beste omroeper werd de heer A. van der Wulp uit 's-Gravendeel vertonen. Hij haalde 101 punten. Dat was drie meer dan de heer C. Blacke uit Sluis. De Sluise omroeper werd voor de derde keer dat het omroeprsconcours werd gehouden tweede. De verdere uitslag van het stadsomroepersconcours Sluis luidt: 3 P. F. W. de Martelsers uit IJzen- dijke, 4 Niemandsverdriet uit Oud- Vossemeer (96,5), 5 K. Buys uit Volen- dam (95.25), 6 6 J. Casteleijn uit Groede (95,25), 7 L. G. Baks uit Woudrichem (94), 8 P. C. Staal uit Middelburg (92), 9 G. de Moed uit Stavenisse (89.5), 10 J. Brou wer uit Veere (88).Zaterdag, en ook vrij- H dag al, konden belangstellenden zich per hovercraft laten vervoeren van Sluis naar de Belgische grens en terug. Vrij dag trad in het begin een mankement aan de hovercraft op: het bleek dat het luchtkussen lek was. Dat kon na korte tijd gerepareerd worden en toen werd er twee dagen lang behoorlijk gebruik van het luchtkussenvoertuig gemaakt. De voetbalwedstrijd tussen muziekvereni ging 'Apollo' io het Walplein. Tegen tien uur 's avonds begon een groots vuur werk wat veel belangstelling trok. Foto: Een van de omroepers in actie. GOES - Ziekenhuis De Bevelanden, 16-17 uur: uitzending Nomen Nescio. MIDDELBURG - Xenakis festival. Vleeshal. 14 uur: film Muziek voor de vrijheid; 20.30 uur: lezing Jan Vriend over Xenakis; Gasthuis, 20-21.15 uur: uitzending Ra- wa; Miniatuur Walcheren geopend van 9.30-17.30 uur. VLISSINGEN - Bethesda-St. Joseph- ziekenhuis, 19.45-21.15 uur: uitzending RaWa. Bioscopen BERGEN OP ZOOM - Roxy, 20 uur: Veel liefs uit Moskou, 14 jr; Luxor, 20 uur: Kaping van de Pelham- express, 14 jr. GOES - Grand, Veel liefs uitMoskou, 14 Jr. HULST - De Koning van Engeland, 14.30 uur Huil niet met je mond vol, 18 Jr: 20 uur: Papillon, 14 jr; 20.30 uur: Emma- nuelle II, 18 jr. MIDDELBURG - City, 20 uur: In het zondige klooster gaan de rokjes om hoog. OOSTBURG - Ledel, 20 uur: Losse ze den in Zweden, 18 jr. TERNEÜZEN - Luxor, 20 uur: Dog day afternoon, alle leeftijden. VLISSINGEN - Alhambra, 20 uur: Do denrit met de duivel, 18 jr. Tentoonstellingen AARDENBURG - St. Baafskerk: expo sitie 'Sincfala'. GOES - Lunchcafé Stadhuis: foto's en gedichten Leendert Beye. HEILLE - Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur: oude landbouwwerktuigen. HOOGELANDE - Kapel van St. Maar ten, 17-21 uur: expositie Joke Pijlman. MIDDELBURG - Zeeuws Museum, 10-, 17 uur: Verdronken land; Rijksarchief. 9-12.30 en 13.30-17 uur: Kinderzorg in Zeeland; Galerie Contrast, 10.30-17 uur:'16e, 17e en 18e eeuwse meubelen. NIEUWVLIET - Camping Nooitge- dacht: expositie Ben Bonte. OUWERKERK - 'De vierbannen', 11-19 uur: Het geheimzinnige leven op duis tere diepten. TERNEÜZEN-Stadhuis: Kleurvelden; Falerie 'Des Beaux Arts': expositie 'Ja va' en Kurt Heusser. VEERE - Grote Kerk: Delta Cultureel IJZENDIJKE - Streekmuseum, Markt geopend van 10-17 uur: Expositie molen geopend van 14-17 uur. ZIERIKZEE - Gemeentemuseum: Te rugblik op een beleg 1575-1576. HULST - Mejuffrouw Lilian Koks uit Hulst trad zaterdagmiddag in het huwe lijks met de heer Jan Frankevijle. De bruid is kleuterleidster aan de kleu terschool O.L. vrouw van Fatima te Koewacht. De leerjongen van die school vormden aan de ingang van de Willibrordbasiliek te Hulst een erehaag en later vergastte de kleuters hun juffrouw met lied en voordrachtjes tijdens de receptie in 'De Huifkar" te Absdale, terwijl ze haar te vens cadeautjes aanboden. MIDDELBURG - Vrijdag werden aan de geslaagde kandidaten aan de chris telijke scholengemeenschap voor eco nomisch beroepsonderwijs in Zeeland, te Middelburg de diploma's uitgereikt. Dat gebeurde in het gebouw van de school. In zijn openingsoord gaf de heer J. P. Ventevogel, voorzitter van het schoolbestuur met name aan de ge slaagden van de lagere detailhandel school de raad verder te studeren bij het middelbaar beroepsonderwijs. „Dit vooral in verband met de jeugd werkloosheid. Na het openingswoord door de heer Ventevogel kwamen enkele van de ge slaagde kandidaten aan het woord. Ver- NOORD- en MIDDEN-ZEELAND - Goes, telefoon 01100-14444. ZEEUWSCH-VLAANDEREN - Ter- neuzen. telefoon 01150-4444 THOLEN en SEMT-PHILIPSLAND - Telefoon 0011. B. en w. van Axel aan de raad: AXEL - Het college van b. en w. vanaf Axel is van mening dat een inkrimping van het openbaar vervoer in Zeeuwsch-Vlaanderen onaanvaardbaar is. B. en w. ondersteunen dan uok ten volle de brief van de Rotterdamse Tramweg Maat* schappij (r.t.m.) waaronder de beide Zeeuwse-Vlaamse lijnbusdiensten Z.V.T.M. en S.M.M. ressorteren, aan de minister van verkeer en waterstaat, waarin tegen de inkrimping van het streekvervoer wordt geprotesteerd. Zoals bekend heeft de regering het voornemen, door het onthouden van bijdragen in de tekorten van hetopenbaar streekvervoer, een aanzienlijke versobering door te voeren op het gebied van het streekvervoer, schrijven b. en w. van Axel aan de gemeenteraad. De gemeenteraad behandelt de problematiek rond het streekver voer dinsdagavond m de raadsvergadering. B. en w. van Axel zijn van mening dat het gemeentebestuur uit maaischappelijk- sociaal oogpunt ernstig bezwaar moet aantekenen tegen het voorgenomen beleid splan. „Immers, vooral de sociaal-zwakkeren, doch ook degenen die bewust of noodgedwongen van het openbaar vervoer gebruik maken, worden de dupe van het terugschreoven van deze belangrijke dienstverlening. Vooral in een gebied als Zeeuwsch-Vlaanderen, waarin geen spprlijn voor perso nenvervoer aanwezig is, is een goed functionerend openbaar vervoer van essentieel oelang," vindt het college. Deministervanverkeerenwaterstaatwildlelijnen inkrimpen die in de avonduren na seven uur en in de weekeinden (vrijdagavond zeven uur en maandagmorgen vijf iur), een bezetting op trajectengedeelten hebben van minder dan tien reizigers. GROEDE - De 80-jarige H. de J. uil Groede en zijn echtgenote zijn zondag avond hij een eenzijdig auto-ongeval op de provinciale weg Nieuwvllet - Groede zwaar gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde toen de heer de J op deze weg de macht over het stuur verloor en uit de bocht vloog De wagen sloeg over de kop en kwam langs de kant van de weg terecht. Mevrouw de J. liep bij het ongeluk een beenbreuk op en een zware hoofdwond. De heer de J liep waarschijnlijk een zware hersenschud ding op Het echtpaar is per ambulance overge bracht naar het Sint- ECHTPAAR DE BACKER VIERDE 50-JARIG HUWELIJKSFEEST KAPELLEBRUG - H-t -ehtpair A. d. Backer-Ven»traclcn uit Kapellebrug vierde onder grote belangstelling hel 50-jarig huwelijksfeest. De feestdag begon met een eucharistie viering in de parochiekerk van de Hei lige Joannes de Doper te Sint-Jansteen. geleld door pastoor Pr. van Leeuwc Het Steense dameskoor verzorgde de ker- keliike gezangen. Daarna werd in zaal Fable' te Kapellebrug een receptie ge houden De voor zitter van het Kapellc- brugse feestcomité, de heer Willy Ruymbeek. overhandigde namens het Anthoniusziekenhui:- :n Oostburg. De feestcomité aan het bruidspaar een auto werd zwaar beschadigd. bloemstuk. Van de gelegenheid om te A iitn'c viAioi- McMmn weld een druk eebnuk Re- /AUIU aal maakt Het gouden paar kocht bij die k:; L-.f,.;Mrt8eIukwensen veel bloemen en geschen- beschadlgd bij DOtSHlgkeninontvangMn.-mtn Derestvanhet OOSTBURG - Zaterdagavond om-' feest werd in intieme familiekring ln slreeks kwart voor acht zijn bij een bot- 7-aal 'Fable' doorgebracht, sing op het kruispunt Bakkerstraat - rp Bakkersdam te Oostburg twee perso- J[ W66 gCWOndCH nenauto's zwaar beschadigd. Het ongeluk gebeurde toen de autobes tuurder E. van S. uit 't Belgische Gent- brugge, die over de Bakkersdam reed, op het kruispunt met de Bakker- MIDDELBURG - Bij een aanrijding straat geen voorrang verleende aan de met een bromfiets is zondagax-ond de autobestuurder Y. B. uit Hilversum, wielrijdster mevrouw A. E. uit Alk- Beide wagens botsten op elkaar en lie- maar zodanig gewond geraakt, dat zij pen zware schade op. Persoonlijke on- in het gasthuis in Middelburg moest gelukken deden zich niet voor. worden opgenomen. Auto over de kop in Vlissingen: kind licht gewond VLISSINGEN - Zaterdagmorgen om streeks acht uur is bij een ongeluk op het kruispunt Burgemeester van Woelderenlaan-Bachlaan te Vlissingen de vijfjarige Y. E. uit Sittard licht ge wond geraakt. Het ongeluk gebeurde toen de peraone- nautobestuurster J. J. A. M E. uit 8It- tard die het kind vervoerde de bocht vanaf de Van Woeldercnlaan naar de Bachlaan met te grote snelheid nam. Zij verloorde macht over het stuwen de auto vloog tweemaal over de kop Het kind werd bij het ongeluk licht gewond maar kon na onderzoek ln het Vllaslngae Behesda-St Joseph-ziekenhuis weer naar huis terugkeren. De auto werd zwaar beschadigd en moest worden weggesleept Inbrekers stichten brand in pand bij ongeval VVISSENKERKE - Inbrekers hebben gisteren brand gesticht in een leeg staand huis aan de Dorpsweg in Wis- senkerke. De brand werd gistermiddag rond vier uur ontdekt. De brandweer had het vuur. een smeulende deken, snel geblust. Er was geen schade van enige betekenis. De recherche heeft de zaak ln onder zoek. Het pand stond al geruime tijd leeg. Het valt onder Monumentenzorg. volgens reikte de voorzitter van net schoolbestuur de diploma's uit. De geslaagden zijn- afdeling LDS: Ad Buiten dijk, Kloetinge. Leen Buijs, Middelburg. Wim Duvekot. Serooskerke. Ad Jobse. Middel burg. John de Korte. Middelburg. Wim Mel- kert. Bergen op Zoom. Evelien Meijer, Bigge- kerke, Adriaan Nijland, Oost-Souburg, Leida Nijpjes. Driewegen,, Rudy Outermans. Kou- dekerke: Adriaan Provoost. Domburg; Wim Reijnierse. Oost-Souburg; Pieter-Kees Uyter- linde. Middelburg, Daan de Wolff, Middel burg: Han van den Ende, Goes; Marjolein Fe- nijn, Goes; Ronald Suijk. Serooskerke; Anja Verschoore de la Houssaye, Koudekerke; Ell- bart Wisse. Middelburg; Marieke Berg. Goes; Jaquelien Bergwerff, Middelburg; Elvira Car- st-ens, Vlissingen; Maureen Feher. Hoede- kenskerke; Robby Francke. Koudekekre; Martin de Jonge. Zierikzee; Puck Maas, Scho- re; Anne-MarieMosmans. Kamperland; Eddy Pnem. Heinkenszand; Charles Smith, Oost- Souburg; Marijke van de Vliet. Middelburg; Rob Waasdorp, Domburg; Eric Klopmeijer, Goes. Alex de Bakker. Middelburg; Maronus Huyssen, Middelburg; Anneke Kopmels. Hoedekenskerke; Bart Kuypers. Middelburg; Mary Kwee, Oost-Souburg; Sam Telussa, Middelburg; Piet Verburg, Westkapelle: Ga briel Walsapy, Oost-Souburg; Hans West- dorp, Middelburg; Ko Westerweel, Wolp- haartsdljk; Jan Woudstra, Oost-Souburg; Jos van Leeuwen, Oostburg. Afdeling MDS: Wim Adrlaansen, Vlissingen; Henk van Belle. Vlissingen; Wim Boerbooms. Temeuzen; Wim Dingemanse. Kapelie- Biezelinge: Cor van der Have. Kloetinge: Jan Jurry, Temeuzen; Bart Leijnse, Middelburg; Rob Melse. Middelburg; Piet Nijpjes, Veere: Ivan de Vriend. Vlissingen: Jasper Dinge manse. Zoutelande. Kees Griep, Krabbend- cijke: Rudi Jonkman, Vlissingen. Ron Meijer. VUssingen, Hans Murre. Temeuzen; Paul Polderman. 's-Gravenpolder. Afdeling MEAO. Marco Boogert. Noordgou- we; Bert Fleurbaaij, VUssingen: Rob Hulst- VUssingen; Marcel Ide, Sluis: Bram Louws, Grijpskerke; Jacky de Meij. Oost- Souburg: Jan van Nieujwenhuijze. Zonne- maire: Kees van Nieuwenhuijzen. Middel burg, Jack de Nooijer. VUssingen; Jan San ders, Middelburg; Mare Vercraeije, Aarden burg; Jan Wlelemaker. Koudekekre: Kees van Beveren, Zierikzee; Renê Boone, Goes. Sjaak van Eenennaam. Middelburg; Louis de Klerk. Middelburg: Jack Molkenboer. Dom burg: Sjaak Praet. Zierikzee: Bram Vermey. Wemeldinge; Hans Breed, Zoutelande; Ge rard Hoekman. Krabbendljke: Leo Lampert, Middelburg: Bart Rens, Lepelstraat, Gerrit vanVelzen. Krabbendijke: Rens Wisse, Veere. Ineke van Buyten, Kloosterzande; Cathrten CarUer, Domburg; Lia Catseman, Aarden burg; Agnes van den Dries. Heinkenszand; Marianne ten Hmaaf, Zierikzee; Anja Kolff, Oost-Souburg; Jannie Lievense, Westkapelle; Mlnj-a van Loo, Borssele. Ineke Louwiesse, Waarde; Anneke Luteijn, Cadzand-Bad: Dl- naa Schot, Domburg; Anj Steketee. Oot- Soburg. Monique ce Vos. Sas van Gent Bejaardenreisje HOEDEKENSKERKE - De bejaarden uit Hoedekenskerke maakten de jaar lijkse dagreis. Het doel was het zuiden van België en een stukje Frankrijk. Om 7 uur ging het gezelschap via VlissLngen naar Torhout. In Katsberg in hotel 'Ti- rolerhof werd het middagmaal ge bruikt. In Ieperen bezocht de groep de loopgraven, daterend uit de oorlog 1914-1918. Verder reisde men naar de plaats Beschepe waar de wijnkelders bezocht werden TOBIAS LEENDERT BRUGGE weduwnaar van Maria Datthijn in de ouderdom van 82 Jaar. Clacton on Sea M. N. Strawson-Bnigge (Eng); Ch. Strawson Axel: J. J. Brugge K Brugge-Fokker Kruiningen: A, J. Brugge M. Brugge-van de Berg en kleinkinderen Axel. 26 juni 1976. Bejaardencentrum 'De Vurssche' Correspondentie-adres: dhr. J. J. Brugge. Bernhardstraat-16. Axel. De teraardebestelling, waarbij u wordt uitgeno digd. zal plaatsvinden op woensdag 30 juni a.s om 14.15 uur op de algemene begraafplaats te Axel. Samenkomst voor de teraardebestelling om 14.00 uur in het Bejaardencentrum. Gelegenheid tot condoleren in het bejaarden centrum na de teraardebestelling. Tot onze diepe droefheid werd van onze zijde weggenomen, mijn lieve man. onze zorgzame vader, behuwdvader en opa WILLEM SIMON DE BLAEIJ echtgenoot van Catharina S. Meertens op de leeftijd van 67 jaar. Temeuzen: C. S. de Blaeij-Meertens Edam: L. de Blaeij J. M. de Blaeij-Hamelink Carla, Alexander Temeuzen: L. Pijpelink-de Blaeij J. Pijpelink Anita, Karina, Jaap. Els, Willem Axel; E. van Langevelde-de Blaeij M- van Langevelde Piet, Karin, Wim, Jos Temeuzen: C. de Blaeij C. de Blaeij-Oppeneer Wim, Peter De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 30 juni a.s. om 4.00 uur op de Zuiderbegraafplaats, na voorafgaande rouwdienst vanuit de Opstan- dingskerk, Beilamystraat, aanvangende te 3.15 Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Geen bloemen HINDERWET Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentese cretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van Dow Chemical 'Nederland) B.V. te Temeuzen om vergunning ingevolge de hinderwet tot het uitbreiden van een chemisch/petrochemisch fa briekscomplex met een 5e krachteenheid in cen trale E-52 op het perceel plaatselijk bekend Her- bert H. Dowweg alhier kadastraal bekend ge meente Temeuzen, sectie A, no. 365. Gedurende 4 weken na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gele genheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeente bestuur. Voorts zal op woensdag. 14 juli 1976, des voormid dag 11.15 uur. in het stadhuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen wor den ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling al gemene zaken, kennis nemen van de ter zake in gekomen schrifturen. De aandacht wordt er op gevestigd dat inwoners van de gemeente Temeuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerechtigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belangstellenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tijdig indienen van schriftelijke bezwaren. Temeuzen, 28 juni 1976. Drs. R. C. E. Barbé. loco-burgemeester. A. J. van Pagee. secretaris. 3Z Heden is onverwachts van ons heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom COKNELIS DEKKER op de leeftijd van 53 Jaar. Katwijk a. Zee: J E. Dekker Temeuzen: S. Maas-Dekker G. Maas Oostburg: J. Dekker Bergen o. Zoom: N. Dekker Neven en nichten Oostburg. 27 Juni 1976 Jhr. mr. J. W. Quarles van Uffordweg 87. De teraardebestelling zal plaatsvinden op 30 juni 1976 op de algemene begraafplaats te Oost- burg om 15.00 uur. Vertrek om 14.45 uur vanaf het Herv. Kerkcentrum. gemeente HINDERWET Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentese cretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van Dow Chemical iNeaerland) B.V.. Herbert H. Dowweg. Temeuzen om vergunning Ingevolge de hinderwet tot het uitbreiden van een che misch/petrochemisch fabriekscomplex met een uitbreiding van de aromaten produktie (benzeen produktie) op het perceel plaatselijk bekend Her- bert H. Dowweg, Temeuzen kadastraal bekend gemeente Temeuzen. sectie A. no. 385. Gedurende 4 weken na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gele genheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeente bestuur. Voorts zal op woensdag. 14 juli 1976, des voormid dags 11.45 uur, in het stadhuis een openbare zit ting worden gehouden, waarbij mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling al gemene zaken, kennis nemen van de ter zake in gekomen schrifturen- De aandacht wordt er op gevestigd dat Inwoners van de gemeente Temeuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerechtigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belangstellenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tijdig indienen van schriftelijke bezwaren. Temeuzen. 28 juni 1976. drs. R. C. E. Barbé, loco-burgemeester. stel dat er geen krant was HINDERWET Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijla gen van Dow Chemical (Nederland) B.V.. Her- bert H. Dowweg. Temeuzen om vergunning in gevolge de hinderwet tot het uitbreiden van een chemisch/petrochemisch fabriekscomplex met een stookolieopslagtank en distributiesysteem en algemene utiliteit-voorzieningen op het per ceel plaatselijk bekend Herbert H. Dowweg, Temeuzen. kadastraal bekend gemeente Ter- neuzen, sectie A, no. 365. Gedurende 4 weken na de dagtekening van deze bekendmakingbestaat voor een ieder de gele genheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeente bestuur. Voorts zal op woensdag. 14 juli 1976, des voor middags 11.30 uur. in het stadhuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mondeling be zwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht wordt er op gevestigd dat Inwoners van de gemeente Temeuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerech tigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde' od de bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belangstellenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tijdig indienen van schriftelijke bezwaren. Temeuzen, 28 juni 1976. Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. R. C. E. Barbé, loco-burgemeester, A. J. van Pagee, secretaris.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 15