Mevrouw Boertien verrichtte de heropening van huize Eerste paal nieuwbouw 'De Betho' de grond in PZC/s 5'Pronts '76' sporthal Middelburg trok zo'n 800 belangstellenden SKW GOES HOUDT TWEE JEUGD VAKANTIEWEKEN BEJAARDENCENTRUM 'S HEER ARENDSKERKE GEHEEL VERBOUWD EN GEMODERNISEERD FEESTELIJKE HEROPENING kunst Frank Koulen opende expositie 'Java' en Heusser in 'Des Beaux Arts' Van 19 tot 30 juli bij Hollandse Hoeve Tien dagen verschillende spelthema's Warmte drukte stempel op braderie Sluis ZATERDAG 26 JUNI 1976 's-IIEER ARENDSKERKE - Mevrouw J. E. Boertien-Velema, echtgenote van de commissaris der koningin, heeft vrijdagmiddag het verbouwde bejaar dencentrum Poelwijck in 's-Heer Arendskcrkc officieel geopend. Zij deed dat door met vaardige hand een rood-wit-blauw lint door te knippen. Daarna namen mevrouw Boertien en de talrijke andere genodigden van de officiële openingsplechtigheid een kijkje in het vernieuwde bejaarden centrum. Mevrouw Boertien stipte in een zeer kort openingstoespraakje de verander ingen aan, waaraan het bejaardenwerk onderhevig is. Zij zette uiteen, dat er voorheen naar werd gestreefd de be jaarden zoveel mogelijk onder te bren gen in bejaardentehuizen. „Het werk is er nu op gericht om de bejaarde zo lang mogelijk in zijn eigen omgeving te laten blijven wonen. En daarom ook zal het open bejaardenwerk dusdanig moeten uitgroeien, dat de bejaarde mens ook in zijn eigen omgeving de hulp kan krij gen, die hij nodig heeft". De echtgenote van de commissaris der koningin was vol lof over de veranderingen die Poel wijck heeft ondergaan. Zij was ervan overtuigd, dat het tehuis borg staat voor een 'goede levensavond' van de bewo ners. Het was een feestelijke bijeenkomst woensdagmiddag, mede door het op treden van het bejaardenkoor van Poelwijck. Voorzitter H. den Hartogh van de stichting Poelwijck kwam gis termiddag toch nog met wat sombere geluiden. Hij meende, dathetdlakonale werk ten onrechte in een steeds kwalij ker daglicht komt te staan en dat van alle kanten wordt getrokken aan de ta ken die de diaconieën vervullen. „Het maatschappelijk werk is nagenoeg compleet een overheidsdienst gewor den en het is de diaken niet kwalijk te nemen, wanneer hij of zijn zich daarin niet zo direct thuis voelt en niet goed de plaats weet, die hij ofzij inditstelsel kan innemen". Voorzitter Den Hartog bracht naar voren, dat 'een groot deel van onze maatschappij ons werk, ook hier in Poelwijck, ziet als een stel bela chelijke hobbyisten die vanuit het ver leden willen blijven werken'. De heer Den Hartog prees zich echter gelukkig, dat zijn stichting zich nog steeds verze kerd weet van een groot aantal stille werkers. Hij benadrukte, dat de stich ting haar werk zal blijven voortzetten •zolang we nog getolereerd worden en daartoe in staat zijn". Burgemeester G. H. E. M. van Waes van Borsele deelde de sombere opvattingen van voorzitter Den Hartog over de toe komst van het diakonale werk niet. „Er is beslist nog ruimte voor 'bijzon der" bejaardenwerk. Er ïs geen reden zo somber te zijn, zolang er nog mensen bereid zijn om zich vanuit hun religie in te zetten voor de maatschappij". Ook ds. H. M. Strating toonde zich niet zo pessimistisch. Evenals burgemeester Van Waes bood hij zijn gelukwensen aan. Ds. Strating zwaaide verder lof toe aan stichtingsvoorzitter Den Hartog. Ds. R. A. Delfos feliciteerde het stich- Foto: de heer De Reus slaat de 'eerste paal' voor de nieuwbouw van 'De Be- tho.' öngsbestuur namens de hervormde gemeente van 's-Heer-Arendskerke. Hij prees de sfeer, die er in Poelwijck heerst. „De mensen vinden m dit huis een tehuis. Ze worden hier niet als 'afge schreven' beschouwd, ze worden hier opgenomen als volwassen mensen". Volgens ds. Delfos is er in Poelwijck geen plaats voor betutteling en onmon digheid. De heer Schipper, voorzitter van de bewonerscommissie, maakte de vele genodigden duidelijk, dat de bewo ners het in Poelwijck opperbest naar hun zin hebben. Verder werd gistermid dag nog het woord gevoerd door archi tect 't Hooft en door aannemer Van der Linde. Het bejaardencentrum is nu volledig aangepast aan de eisen van deze tijd. Het tehuis biedt onderdak aan honder- Mevrouw Boertien verricht de officiële openingshandeling. (Foto PZCt ddertig bewoners. Alle bewoners be schikken over een eigen ingangspor taal, een keukentje, een eigen wc ter wijl de meesten ook een eigen douche hebben. SECRETARIS-PENNINGMEESTER DE REUS VERRICHTTE OFFICIËLE HANDELING L. van Vessem vierde 50-jarig jub ileum bij 'Lakeman en Ochtman ZIEK1KZEE - Met een drukbezochte receptie in een overvolle foyer van 'Mondragon' te Zierikzee heeft de heer L. van Vessem het feit gevierd, dat hij vijftig jaar werkzaam was bij de druk kerij b.v. voorheen 'Lakeman en Ocht man' te Zierikzee. De eerste spreker was de algemeen di recteur van de drukkerij, de heer K. A. Huneman. Hij sprak zijn waardering uit over hetgeen de jubilaris de afgelo pen vijftig jaar in het bedrijf tot stand heeft gebracht. „Deze prestaties zijn door de grote technische ontwikkeling in deze sector zeer omvangrijk ge weest". De heer Huneman betrok ook mevrouw Van Vessem in de hulde. Aan het slot van zijn betoog overhandigde hij de gebruikelijke enveloppe met in houd. De heer M. J. Bijdevaate sprak namens het personeel en het oud-personeel. Hij ging kort in op de loopbaan van de heer Van Vessem, die op dit moment eerste lay-out-man van de drukkerij is. Tot slot bood hij de jubilaris een fiets aan. De president-commissaris van de b.v., de heer J. Comou, zei dat, hoewel nie mand onmisbaar is, het bedrijf de jubi laris, die binnenkort met pensioen gaat, erg zal missen. Omdat de invloed van mevrouw Van Vessem een stimu lans op het werk van de jubilaris is ge weest, bood hij haar een Zeeuwse bro che aan. Verder spraken de oud president-commissaris van de drukke rij, de heer F. Ochtman en de presidentrdirecteur van één van de grootste klanten van de drukkerij, de heer H. J. doeleman van de fabriek voor bakkerijgrondstoffen, Koninklijke Zeelandia B.V. te Zierikzee. Deze laat ste bood de heer Van Vessem een Rembrandt-bijbel aan. Aan het einfe van de receptie dankte de heer Van Vessem alle sprekers. VANA VOND LAA TSTE VOORSTELLING Openluchtspelers trokken record aantal bezoekers MIDDELBURG - De Openluchtspelers sluiten vanavond - zaterdag - hun reeks opvoeringen van 'Een Midzo- mernachtasdroom' af met een voorstel ling die om half negen in het open luchttheater 'Toorenvliedt' begint. De Shakespeare-productie, onder re gie van Ad van Noort, heeft dit jaar een record aantal belangstellenden ge trokken. Per voorstelling waren er dat enkele honderden. streek Examen COMPLEX KRIJGT UITGEBREIDE GROENSTROOK GOES - De heer J. de Keus, secretaris- penningmeester van het productie- toeleverings- en hoveniersbedrijf 'De Betho' (een afkorting van Beveland- Tholen), heeft vrijdagmiddag de eerste paal geslagen voor de nieuwbouw van 'De Betho'. Hij werd hiertoe uitgeno digd door de oud-burgemeester van Kortgene, de heer P. J. Evers, tevens voorzitter van de bouwcommissie. De heer Evers vertelde in zijn welkomst woord dat het juist de heer De Reus was die de eerste paai zou slaan, omdat bij al ruim twintig jaar aan het bedrijf verbonden is. Het was in feite niet de eerste paal die in de grond werd geslagen omdat er al ruim tweehonderd plaen aan vooraf zijn gegaan. De paal werd geslagen op het terrein 'Klein Frankrijk' waar men over een jaar een goed geoutilleerd nieuw ge bouw hoopt te betrekken. Voordat met het heien werd begonnen kreeg me vrouw De Reus een boeket bloemen aangeboden. Ook mevrouw Van de Peijl, de echtgenote van de voorzitter van 'De Betho' en mevrouw Oosterhoff, de echtgenote van de directeur van het werkverband van het nieuwe project, kregen een boeket aangeboden. Na de symbolische daad van de heer De Reus ging het gezelschap naar restau rant 'Ockenburg' waar de heer C. F. van der Peijl de heer De Reus bedankte. Verder besprak hij de geschiedenis van 'De Betho' vanaf het eerste onderkomen in het manhuiscomplex en het ontstaan van de dependance in Tholen tot aan de komende nieuwbouw. „In het bestaan van 'De Betho' is deze dag van his to-, risch belang. Wij zijn bijzonder blij dat onze mensen over circa een jaar kunnen werken in een modem uitgeruste, aan de eisen des tijds aangepaste werk plaats. Doordat slechts de helft van het totale grondoppervlak. <12.000 vierkante meter) bebouwd wordt, zal mede de aan leg van een ontspanningspark mogelijk zijn", aldus de heer Van der Peijl. De heer Van der Peijl wees verder opde hobby van de heer De Reus; stenen ver zamelen. In verband hiermee werd hem een zakje met stenen aangeboden, van het soort dat ook in het beton van de palen wordt verwerkt. Ook was er een stuk bij van de eerste paal die op het bouwterrein was geslagen. „Toch willen wij ons er niet op een dergelijke goed kope manier vanaf maken. Daarom hebben wij besloten om u dit model van de heipaal die u net in de grond hebt geslagen aan te bieden. In dit model zit een opening waar u een eerste aanzet vindt voor de aanschaf van een zaagma chine die u kunt gebruiken om dc stenen te bewerken. Wij weten dat deze ma chine hoog bovenaan uw verlanglijstje staat. Heel de machine werd ons iets te duur maar het bedrag in het model is toch een belangrijke bijdrage", aldus voorziter Van der Peijl. Bij de planning van het nieuwe gebouw werd erg veel aandacht besteed aan een uitgebreide klimaatbeheersing. Dat wil zeggen dat er een goede installatie zal worden aangebracht die het gebouw voorziet van de juiste temperatuur en vochtigheid. Verder wordt in samenwerking met de arbeidsinspectie op dit moment ge werkt aan een plan om het geluidsni veau in de werkplaats beneden de 85 decibel te houden. Mocht dit lukken dan zou het een van de weinige plaat sen in Nederland worden met een der gelijk laag geluidsniveau. Van de 12000 vierkante meter wordt in totaal 5400 vierkante meter bebouwd. Ook wordt de u itgebreide groenstrook met behulp van de gemeente in stand gehouden en waarschijnlijk zelfs uitgebreid. SINT-ANNALAND - Mevrouw A. Aalbregt-Goedegebure uit Sint- Annaland slaagde in Utrecht aan de Stichting Opleiding Leraren voor lera res Nederlands tweede graad en wis kunde derde graad. Toegankelijk avondje bij Ferene Hutyra MIDDELBURG. VLEESHAL XENAKISFESTIVAL ^)nbekend maakt onbemind, beken- ,der beminder. Zo'n jaar of tien geleden was Messiaen, hedendaags Frans com ponist, in Zeeland niet bekend. Al thans op de concertprogramma's. Die hielden op bij de Frans-Duitse oorlog. Jeugd en Muziek en nog enkele men sen brachten verandering. Messiaen ging gepropageerd worden. Zijn mu ziek verdiende het Dat was de stelregel van die mensen. En kijk nu. In één week op vier pro gramma's in Middelburg Messiaen! Eerst Bergman (orgelmeditaties), toen Beekman (orgelboek). Vervolgens Ar den (Alouette Calandrelle) en deze avond het duo Hutyra-De Broekert met 'Le Merle nolr". Een overzichtelijk stuk voor de luisteraars. Een moeilijk nummer voor de uitvoerenden. Hoog ste techniek in solo- en samenspel. Hu tyra gaf deze avond veel goeds. Daar onder was deze Messiaen het best. In De Broekert heeft hij een medespeler van groot formaat. Deze pianist staat, evenals Hutyra, technisch voor niets. Als begeleider doet hfj geweldige dingen. Hij is ge woon een ideale partner. Dat deed hij al horen in het openingsnummer (So nate voor twee fluiten en piano van Akïo Yashiro) even later in een werk van Makoto Slimokara. Er klonk trou wens heel wat Japanse muziek deze avond. Ook nog van Torn Takemitsu en van Kazuo Fukushima. Bij veel Ja panners loopt, via hun studie, een draad naar Europa. Frankrijk, vooral Messiaen en Boulez, zijn bij hen in trek. In hoeverre, vraag je je dan af, is er nog iets eigens in him muziek? Bij Slimokara veel (eerste deel van 'Ka- sougat, bij Yaskiro niets. De derde man die deze avond in het Ensemble Hutyra optred, moet in de gaten gehouden worden. Een jonge fluitist, oudleerling van Hutyra. Wat hij met zijn instrument doet, houdt be loften in. Zijn naam; Leen de Jonge. Het gehele programma van de drie musici was erg verstaanbaar. Echt modern klonk het niet Zelfs het expe rimenteren met toonzwevingen en meerstemmigheid op de fluit (in het stuk 'Shun-San' van Fukushima) wa ren toegankelijk. De sonatine voor fluit en piano van Boulez was misschien het stuk geweest dat, ofschoon dertig jaar oud, tóch het meest naar onze tijd had doorgestoten. Het werd vervangen door 'Ascèses' van Jolivet, een vriend van Messiaen. Aangezien Messiaen en Jolovet streven naar een menselijke muziek, en de Japanners, anders dan zo'n dertig jaar geleden, van mens tot mens mededeelzaam waren, zal nie mand moeite gehad hebben met dit tweede optreden van Hutyra en de zij nen in het Xenakis FestivaL A.I. Filmvoorstellingen Xenakis-festival MIDDELBURG - Voor het Xenakis- festival van 'Jeugd en Muziek' in de vleeshal van het Middelburgse stad huis zijn voor vandaag, zaterdag, en kele extra filmvoorstellingen ingelast. Zo begint vanmorgen om tien uur een 'extra aflevering' van de Xenakis-film in de vleeshal, om elf uur wordt 'Medea' van Pasolini gedraaid en om één uur vanmiddag volgt een extra voorstel ling van 'Muziek voor de vrijheid' van Pcrelli, In het programma voor de komende week zijn voorts enkele wijzigingen aan gebracht. Zo zal de architect Maarten Kloos. die aanstaande zondagavond met Jan Vriend zou spreken over het onderwerp 'Xenakis als componist en architect' eerst zijn aandeel leveren op vrijdagavond 2 juli Voor het verloop van het programma levert dit geen en kel bezwaar op, omdat Jan Vriend in een aansluitende serie van vier lezingen Xenakis toelicht als componist, filosoof wiskundige en architect Nieuw is ook, dat niet Klaas Hoek, maar Louis Toebosch uit Tilburg in het kader van het festival dinsdagavond 29 juni het orgel in de Nieuwe Kerk van Mid delburg bespeelt. Klaas Hoek is verhin derd en zijn taak wordt nu overgenomen door de bekende orgelpedagoog uit Til burg, die onder meer Sweelinck tot ver klanking zal brengen, in originele versie en in de variaties van Ton de Leeuw. Voor het in het programma opgenomen licht- en klankspel "Le Polytope de Clu- ny" zullen de organisatoren in de nacht van 7 op 8 juli de vleeshal, waarin thans de Xenakis-expositie is ondergebracht geheel moeten ontruimen. Dit spel is gedurende de laatste dagen van het fes tival. op 8, 9 en 10 juli, te bewonderen. TERNEUZEN - „Laten we er toch voor zorgen dat Terneuzen zijn identiteit bewaart Dat is momenteel heel erg no dig," zei vrijdagavond Frank Koulen bij de opening van de expositie van 'Ja va' en Kurt Heusser bij de Ternenzense galerie 'Des Beaux Arts'. De beide kunstenaars laten respectieve lijk schilderijen en beeldhouwwerk zien. Het is de laatste tentoonstelling van het lopende seizoen. 'Java', voluit: 'Javan Bryant", is de dochter van een Indonesische moeder en een Nederlandse vader. Ze maakt af beeldingen van mensen en landschap pen uit Indonesië en Thailand, haar tweede vaderland. Ze schildert het liefst met batikverf op karton. Kurt Heusser, van huisuit Zwitser, laat bij 'Des Beaux Arts' beelden in brons, gips en hout zien. Hij is een leerling van Lazlo Szabo. MIDDELBURG - Een groot aantal mensen.- ongeveer 800 - heeft gisteren - vrijdagavond - het in de sporthal Voorborch te Middelburg uitgevoerd programma 'Proms 1976' bijgewoond. Aan dit evenement waarvan de op brengst ten goede komt van het Rode Kruis, werkte o.a. het gewestelijk or kest voor Zuid-Holland mme, onder leiding van Lucas Vis. Het orkest dat de gehele avond door alle onderdelen ondersteunde, oogstte al direct bewondering met de ouver ture 'Die Fledermaus'. Het trio Louis van Dijk speelde onder andere Mendelssonh's pianoconcert in g-klein. Voorts zag men de cabaretier Gerard Cox en Frans Halsema, die met hun 'tour de chant' veel succes oogst ten. Foto: Het optreden van het Geweste lijk Orkest voor Zuid-Holland. Expositie kristal en materiaal uit grootmoeders tijd in GOES - Een werkgroep van de stich ting sociaal-cultureel werk Goes (SKW) zorgt ervoor dat de jeugd uit Goes- centrum en de wijken Oost en West deze zomer twee weken lang kan deelnemen aan vakantie-activiteiten. Met als cen traal punt de Hollandse Hoeve bij het Goese zwembad worden van 19 tot en met 30 juli twee jeugdvakantieweken gehouden. Er is iedere dag een ander spel-thema, dat tegelijk aangeeft wat voor zaken er die dag op het pro gramma staan. De opzet van het jeugdvakantiewerk in de gemeente Goes is dit keer anders dan voorgaande jaren. Toen was er een cen trale organisatie, die zorgde voor bezig heden in de héle gemeente. Als gevolg van problemen en financiële tekorten is daar nu vanaf gestapt. Iedere kern en woonwijk in Goes organiseert zelfstan dig jeugdvakantieweken. De werkgroep van het SKW heeft zich met die in het centrum en oost en west belast. Door middel van stencils heeft de werk groep zich via de negen lagere scholen in het 'werkgebied' tot de kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar gewend. Paul Burm, lid van de werkgroep, noemt het aantal aanmeldingen tot nu toe bemoe digend. „Het loopt weliswaar niet storm, maar we mogen niet mopperen. Bovendien moeten we niet vergeten dat het de eerste keer is dat het jeugdvakan tiewerk per kern en wijk wordt geregeld. De ouders moeten daar ook aan wen nen", aldus Paul Burm. De gemeente Goes heeft aan de werk groep een subsidie van bijna duizend gulden ter beschikking gesteld. Samen met het deelnemersgeld is dat volgens Paul Burm maar net voldoende om fi nanciële tekorten te voorkomen. „Het is wel aan de krappe kant. We moeten een hoop plannen veranderen en zo goed koop mogelijk doen, anders komen we er niet uit", zegt Paul Burm. Gelukkig voor de organisatoren, heeft de Goese Middenstand Centrale een flink bedrag in het vooruitzicht gesteld, omdat er in het kader van de toeristische dagen een zeskampspel op de Goese Grote Markt wordt opgezet. Dank zij de financiële hulp van verschillende kanten, is het deelnemersgeld vrij laag uitgekomen: ƒ2,- per dag bij een weekabonnement en ƒ2,50 per 'losse' dag. De werkgroep heeft per dag honderd deelnemertjes nodig om uit de kosten te zijn. In totaal zijn er 17 vrijwilligers en een beroepskracht van de SKW beschik baar om de deelnemers aan het jeugd vakantiewerk te begeleiden. Meer lei ders heeft men niet nodig. Paul Burm: „Teveel leiding geeft problemen en het benadeelt ook de sfeer. Nu heeft iedere ieider volop werk met de kinderen bezig te houden. Dat vinden wij een goede De meeste activiteiten zullen zich af spelen in de Hollandse Hoeve en de boomgaard die er rondom ligt. De jeugdvakantieweken beginnen op 19 juli met een kennismakingsdag, met 's middags onder meer een optreden van het poppentheater Kartoen. De dag erna, 20 juli, staat in het teken van vei lig verkeer, met bezoek van politie, we genwacht, brandweer en ehbo en een verkeersspel. Woensdag 21 juli s er een ganzebordspel en op donderdag 22 juli wordt de zeskamp op de Grote Markt gehouden. De eerste week wordt vrij dags afgesloten met een stranddag tc Kamperland. De tweede maandag heeft van de werk groep het thema 'dag van de gezellig heid' meegekregen. Op het programma staan een puzzelfietstocht en een kwis- middag. De dinsdag wordt besteed aan het bouwen van een 'eigen' kermis bij de Hollandse Hoeve, 's Woensdags trekken de deelnemers er per schip op uit: een boottocht op de Oosterschelde. De voor laatste dag van de jeugdvakantieweken in het centrum staan in het teken van de muziek en de activiteiten worden op vrijdag 30 juli afgesloten met een ver rassingsdag. De werkgroep zal door middel van affi ches, stencils en twee zogenaamde sandwichmannen, in de komende we ken nog de aandacht op de jeugdvakan tieweken gaan richten. Los daarvan, kan men zich iedere dag bij de Hol landse Hoeve aanmelden. Het programma was een onderdeel van een serie optredens door het gehel land ten bate van het Rode Kruis. Concert 'Crescendo' en 'Sursum Corda' OOSTKAPELLE - De brassband 'Cre- sendo' en het christelijke gemengd koor 'Sursum Corda', beiden uit Oost- kapelle, gaven onder matige publieke belangstelling een concert in de Gere formeerde kerk van Oostkapelle. Het publiek bestond voornamelijk uit zo mergasten. De dirigent van 'Cresendo', Piet Wisse, was door riekte verhinderd. De tweede dirigent, nrie Rotte, verving hem op uitsteke HflB wijze. Simon Wisse was comet-slK Leen de Broekert be speelde iSBrgeL Het kooiyonder leiding van Leen de Broekert, t, onder andere het 'Vilja- lied' uit Lustige Witwe' van Franz Lehar. '(fc^endo' besloot de avond met 'Trufl|: tune and air' van Purcel. Rinus .B verzorgde bij enkele nummer: pianobegeleiding. Onder de belar^B lenden waren onder an dere bur^Beester en mevrouw Die penhorst Domburg. Maaswhtse organist Tjeu R;en gaf conce™n Hulst HULST Maastrichter Tjeu Zei jen uit MaoBB ht gaf vrijdagavond een tin de basiliek van Hulst. van Tjeu Zeijen, vrydaga- et 27ste in de reeks. De or- de achtereenvolgens wer- xen ui» ah André Raison, van J. S. Bach, Scarlatti, J. G. Walther en van N. Bruhns. Terneuzens museum TERNEUZEN - In het Terneuzens mu seum aan de Burgemeester Geillstraat wordt vanaf dinsdag tot en met 31 jnli een tentoonstelling van kristal en snuisterijen uit grootmoeders tijd ge houden. De expositie omvat een - kleine - collec tie kristal en boeiend materiaal van een bewoonster van het Terneuzense be jaardencentrum 'De blide'. Bezoekers treffen ondermeer een gedekte tafel met oud zilver en een aantal familieportret ten aan, er zijn pocketboekjes zoals ze in de twintiger jaren werd geïntroduceerd door de firma Meulenhoff en ander ma teriaal dat jongeren in romantische ver voering brengt. De expositie is samen gesteld door mevrouw M. J. Korbee- Amold. bestuurslid van het museum. SLUIS - De warmte drukte vrijdag zijn stempel op het aantal bezoekers op de braderie van Sluis. Alleen de hovercrafts trokken veel belangstel ling. 's Avonds was er een cyclocross voor koppels op het parkeerterrein aan de Sint-Annastraat. De Koninglijke Ge ntse Wielerclub gaf daarna een demon stratie schoonrijden. Vandaag, zater dag, is er een concours met 24 stad somroepers uit heel Nederland en van ochtend is een optreden van dorpsom roepers. Verder is er een rommelmarkt, een feestprogramma in hotel Centraal en een optreden van het muziekkorps uit Kwadendamme.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 32