J A Rabobank zlm hoofd technische dienst TEGELZETTERS eerste calculator stad en landschap medewerker(ster) PERSONEEL STICHTING 1940 - 1945 maatschappelijk werk(st)er TYPISTE adviseurs voor personeelbeleid en organisatie chauffeur/besteller een leerkracht VAVO TWEE PROJECTMONTEURS STICHTING VOORTGEZET ECONOMISCH ON DERWIJS DIRECTEUR jongeman op havo-meao niveau 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 26 JUNI 1976 De Stichting 1940-1945 verzorgt o.a. de maatschappelijke begeleiding van de ver- zetsslachtoffers, alsmede van hun nagelaten betrekkingen in het kader van de wet buitengewoon pensioen 1940-1945. De problematiek vindt zijn oorsprong in erva ringen, opgedaan gedurende de periode 1940-1945. Voor het districtsbureau Eindhoven vacaturenr. 201F voor het rayon West-Noord-Brabant en Zeeland. Gevraagd wordt: - H.B.O. (diploma sociale academie, resp. urgentie-opleiding of H.S.A.) - praktijkervaring - leeftijd bij voorkeur niet jonger dan 30 jaar - in het bezit van een rijbewijs geboden wordt: - een verantwoordelijke en zelfstandige functie - praktijkbegeleiding - mogelijkheid tot supervisie - teamoverleg salaris en kostenvergoeding volgens rijksregeling - opname in het A.B.P. Inlichtingen over de inhoud van de functie kunnen telefonisch worden ingewonner bij het hoofd maatschappelijke begeleiding of bij de praktijkbegeleidster, tel. 020- 235280. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie van de Stichting 1940-1945, Rhijnspoorplein 1 te Amsterdam, met vermelding van het vacature nummer in de linkerbovenhoek van de envelop en de brief. iedereen leest krant altyd^en overal, iedereen leest de 1 u MK 1 J— gevraagd ten kantore van notaris H. Beyer, Badhuisstraat 181 te Vlissingen, voor vol ledige dagtaak. Vooropleiding ten minste MAVO. Tel. kantoor: 18110. Tel. huis: 12581. Braat Bouwstoffen I zoekt voor haar verkoopkantoor te Goes^j (Goede vaklieden) voor werken in Zeeland. Wij bieden een hoog loon en goede sociale voorzieningen. Overdag ziin we telefonisch te :bereiken ondernummer 01100-28520*' ^en 's avonds tussen 19.00 en 20.00 uur: 01185-1627 HNtl EvroTèchnica vraagt scheeps- bouw- ijzer- werkers lassers Bel voor Informatie: 01650-41560 District Roosendaal Bredaseweg 61 Roosendaal TeL 01650-41560 De bouwbedrijven Adriaan de Kok te Bergen op Zoom en Rhee en van den Berg te Breda vormen één werkorganisatie met twee vestigingsplaatsen. In beide onder nemingen zijn thans 150 personen werkzaam. Deze concentratie vraagt om uitbreiding van de financieel technische sector De directie zoekt contact met kandidaten voor de functie van: Hij is o.a. verantwoordelijk voor: het opstellen van begrotingen, de voorcalculatie, financiële begeleiding en nacalculatie van de diverse projecten. Een nauw contact met architecten en opdrachtgevers en een constructieve samenwerking met de bedrijfsleiding vormen belangrijke aspecten van deze werkkring. Standplaats: Bergen op Zoom of Breda. Vereisten: diploma H.T.S.-bouwkunde of daarmee te vergelijken vorming, ruime ervaring als calculator. Leeftijd: 30 - 40 jaar. U kunt uw sollicitatie met uitvoerige inlichtingen over opleiding en werkervaring, onder letters G.K., tot een week na verschijnen van dit blad zenden aan Drs. A. A. van Gils, GITP/Bedrijfspsychologie, Sophiastraat 22 te Breda. Telefoon: 076 - 13 03 50. WATERSCHAP HULSTER AMBACHT Voor de afdeling financiële zaken wordt gevraagd: financïeel-economisch medewerker ,in de rang van: commies wiens taak zal bestaan uit het zelfstan dig verlenen van assistentie bij het op stellen van de begroting, de begro tingswijzigingen, de rekening en andere voorkomende werkzaamheden. De gedachten gaan uit naar een ambi tieuze kracht die op basis van een ge kwalificeerde vakopleiding kan bogen op ervaring met genoemde werkzaam heden. Salaris min. 1925,-, max. 2582,- per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelin gen, w.o. interprovinciale ziektekosten regeling zijn van toepassing. Sollicitaties met gegevens inzake voor- en vakopleiding, ervaring én sollicitatie-motief, vóór 15 juli 1976 aan de dijkgraaf van het waterschap Hul ster Ambacht, Postbus 6 te Hulst. Verkoop het door een kleintje Gevraagd rijbewijs BE. Harinck Verf B.V. Zuidvlietstraat 122 - Goes Tel. 01100-27159. adviesbureau voor ruimtelijke ordening en vormgeving b.v. rotterdam - middelburg - zwolle Stad en Landschap is een onafhankelijk bureau, dat door geheel Nederland adviezen uitbrengt en plannen ontwerpt op het gebied van de ruimtelijke ordening. Een belangrijk deel van de activiteiten van Stad en Landschap bestaat uit de continue beleidsadvisering aan gemeentebesturen met betrekking tot de ruimtelijke problematiek. In dit kader worden onder meer bestemmingsplannen ontworpen. Voor onze vestiging te Middelburg vragen wij een Jonge man. geh., middelbare opleiding, commer cieel ingesteld harde werker, pionier, goede baan en referenties zoekt: A. deelname in bestaand bedrijf of onderneming" B. eventuele overname van bedrijf of kleine onderneming, na bepaalde inwerkperio- de, daar waar b.v. opvolger ontbreekt. Branche niet ter zake. Er kan een belangrijk bedrag worden geïnves teerd. Volledige discretie verzekerd. Voor nadere en vrijblijvende oriëntatie, wederzijds, brieven onder nr. 1174 bur. PZC, Middelburg. Het bestuur van de ZLM vraagt met ingang van 1 augustus a.s. aan de HNO-school 'Prinses Juliana' te Zierikzee (volledig lesrooster) Sollicitaties worden gaarne z.s.m. inge wacht door mej. A. v. d. Leeden, consulen te, Grote Markt 28, Goes. Braat Bouwstoffen I heeft per 1 augustus a.s. plaatsingsmgelijkheid voor afd. keukens en kasten Onze monteurs plaatsen geheel zelf standig keukenbloks en monteren hang- en legkasten op diverse werken in Zeeland. Zij beschikken over een servicewagen met modern gereedschap. Enige ervaring in de bouwsector ver dient aanbeveling, doch is geen vereis te. Schriftelijke sollicitaties te richten aan k afd. Personeelszaken van die ten behoeve van de plananalyse de volgende taken zal vervul len: voorbereiden van plankaarten voor plananalyse meten van oppervlakten in plankaarten verwerken van deze gegevens Incidenteel zal ook het tekenen van bestemmingsplankaarten tot de taak kunnen behoren. Wij denken aan een medewerker(ster) op M.T.S. -niveau, die nauw keurig kan werken en die een weg- en waterbouw- of stedebouw- kundige achtergrond heeft. Zowel jonge als oudere medewerkers kunnen in aanmerking komen. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeids voorwaarden. Het bureau kent variabele werktijden. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de directie van het bureau, postbus 368, Rotterdam. drie gediplomeerde röntgenlaboranten in het bezit van het diploma diagnostiek.. De afdeling is juist vernieuwd en gemoderniseerd. P.öntgentherapie wordt niet bedreven. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mejuffrouw M. Nijgh, hoofdlaborante en de heer W. Henneke, radio-diagnost. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot Dr. H. D. v.d. Meer, waarnemend- direkteur-geneesheer, telefoon (010) 36 46 44. VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAMJfi iedereen Teest de krant Het bestuur van bovengenoemde stichting vraagt voor haar avondopleidingen Deze stichting - werd in 1956 door de gemeente Middelburg in het leven geroepen; - verzorgt avondcursussen voor - momenteel - prak tijkdiploma boekhouden en bedrijfscorrespondentie, MBA, SPD; - omvat 200-250 cursisten afkomstig uit de gehele pro vincie Zeeland en een 20-tal docenten. Voor deze - als nevenfunctie - te vervullen vacature denkt het bestuur aan iemand öf uit het bedrijfsleven öf uit het onderwijs met - bij voorkeur een 1e-graads onderwijsbevoegdheid Economische Wetenschappen; - bekendheid met de opleiding voor administratie- economische diploma's en hun betekenis voor be drijven, instellingen e.d.; - onderwijservaring; - zo mogelijk enige ervaring op het gebied van (onderwijs-)organisatie. Inlichtingen verstrekt de directeur, drs. G. M. Kerkhof, Veerseweg 203, Middelburg, tel. 01180-14021. Sollicitaties voor 1 aug. 1976 te zenden aan de directeur. VAN DER HAVE is een modern geoutilleerd zaaizaadbedrijf met kweekafdelingen voor suikerbieten-, grassen-, maïs- en graanrassen. Het bedrijf telt 250 medewerkers Op één van de buitenlandse handelsafdelingen van ons kan toor te Kapelle kunnen wij binnenkort plaatsen een die speciaal met de administratieve gegevensverwerking belast zal worden. De hiervoor in aanmerking komende jongeman dient een actieve figuur te zijn met specifieke administratieve interesses en een goede basiskennis tfan de Engelse-, Franse- en Duitse taal. Voor degenen die er .blijk van geeft over de juiste capaciteiten te beschikken, zijn goede perspectieven aanwezig. Sollicitaties worden gaarne ontvangen bij de afdeling peroneels- zaken. Koninklijk kweekbadrijf en zaadhandel D. J. VAN DER HAVE B.V., postbus 1, Kapelle, tel. 3615. De Centrale Rabobank zoekt voor haar hoofdkantoor ti Eindhoven een Hij zal verantwoordelijk zijn voor het goed funktioneren van de technische installaties in de huidige bestaande gebouwen en in de geplande nieuwbouw. Na gereedkomen van de nieuwbouw zal het volledig van airconditioning voorziene hoofdkantoor Eindhoven 40.000 m2 vloeroppervlak om vatten waarin o.a. een computer centrum is gehuisvest. Wij denken voor deze funktie aan een medewerker die: - het diploma scheepswerktuig- kundige C bezit of een daarmee gelijk te stellen opleiding heeft; - niet ouder is dan 35 jaar; - bij voorkeur in een soortgelijke funktie al ervaring heeft opgedaan; - leiding kan geven en als coördinator kan optreden; - bereid is om in Eindhoven of direkte omgeving te gaan wonen. (Bij het zoeken naar een woning zal daadwerkelijke steun worden gegeven). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de Centrale Rabobank, Personeelsvoorziening, Fellenoord 15, Eindhoven, onder vermelding van nummer 930. geld en goede raad

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 20