en Geldboete 250 gulden week voorwaardelijk voor verwaarlozing van dieren „bereiken diploma een soort tussenstation" LOUDE JAGER IN LEWEDORP VIERDE 100-STE VERJAARDAG PRIJS-SLAG hulpcaissière B. en w. Flipland willen visie gs Noord-Brabant op aanleg jachthaven f FLORUSSE B.V. HONDA I Johnson VOLVO VRUDAG 25 JUNI 1976 INSPECTEUR DIERENBESCHERMING: „ERGER DAN IK OOIT IN ZEELAND HEB AANGETROFFEN" Mavo-examen Zeemanlyceum DIEREN LEEFDEN IN AUTOWRAKKEN MIDDELBURG - „Dc toestand was daar erger dan ik ooit in Zeeland heb aangetroffen". Dat verklaarde inspec teur voor de dierenbescherming G. Blijdorp woensdagmorgen voor de kantonrechter in Middelburg als ge tuige in de zaak tegen A. I. B. uit 's-Heer Arendskerke. Deze stond terecht voor verwaarlozing van 18 stuks honden en overtreding van de landschapsverordening. De beesten huisden in oude autowrakken zonder water en verzorging temidden van een onbeschrijfelijke rommel. De dieren moesten als het ware in hun eigen vuil leven. De rommel op het terrein rondom B.'s woning aan rijksweg 58 was zo ontzet- tend groot dat de gemeente Goes 42 keer een vrachtwagen moest laten rij-- den om alles weg te halen. In totaal bleek dat niet minder dan 10 ton vuil te zijn. Alleen de kosten daarvan bedroe gen al 11.000 gulden. In zijn tenlastelegging wees officier van justitie mr. A. P. Besier erop dat het niet de eerste keer was dat B. die overigens niet op de zitting verscheen voor derge lijke zaken terecht stond. Hij kenschet ste deze man ook als een 'vrij a-sociale figuur". Gezien de herhaling vond de of ficier dat er nu 'duidelijke taal' gespro ken moest worden. Hij eiste uiteindelijk voor de overtre- Reis en afscheid van basisschool ZONNEMAIRE - Dezer dagen gingen de leerlingen van de openbare basis school te Zonnemaire op schoolreis, naar Wassenaar. Eerst werd een bezoek gebracht aan het dierenpark en later werd het ontspanningspark Duinrell bezocht. Eerst werden de andere attrac ties, zoals rolskieën en kanovaren geno ten. Terug werd nog even gestopt bij de Grevelingendam en in Zonnemaire stond het muziekgezel schap Nut en Uitspanning klaar om de kinderenweerfeestelijkteverwelkomen. Dinsdagavond was de af- scheidsavondinhetverenigingsgebouw. De avond werd bezocht door een groot aantal belangstellenden, onder wie het voltallige college van Burgemeester en Wethouders van de gemeen te Brouwers haven. De voorzitster van de Oudercorr Oudercommissie, mevr. N. Stoel-Vis hartelijk welkom. Eerst waren de hartelijk welkom. Eeerst waren de jongste kinderen aan de beurt, die bij zonder leuk het muziekspel van "De Groene Mannetjes' opvoerdenHe t werd ingestudeerd o.Lv. de onderwijzeres, mevr. Van Oeveren- de Wit. In de pauze werden de lootjes verkocht. Daarna be gon he tspel van de hogere klassen, het al op meerdere scholen gespeelde "Vreemde Songfestival". Dit werd een groot succes. De liedjes werden vrolijken vlot gezongen en ook het toneelspel kwamgoed uitde verf Desolisten kregen dan ook herhaaldelijk een open doekje van het publiek. Hierna werd afscheid genomenvandezesdeklassers.Hethoofd van de school, de heer K. Mandemaker reikte aan vier meisjes en vijf jongens het getuigschrift uit. Op hun beurt gaven de scheidende leerlingen een geschenk aan him onderwijzer in de vorm van een ka mergaslamp. Tenslotte gaven de kinde- renhunonderwijzerenonderwijzereseen geweldigleuke bloemenhulde. De avond werd besloten met een kort gemeend dankwoord van mevr.Stoel, die het per soneel dankte voor de geweldige inzet Afscheid kleuterschool uosterland - Ofschoon de zomervakan tiepas Vrijdag (vandaag) begintheeft de openbare kleuterschool te Oosterland hoofdleidster mevr. J. van Westen-van Dongen, dinsdag reeds het afscheids feestje gevierd. Men maakte hierbij ge bruik van het fraaie zomerweer want de festiviteiten hadden in de open lucht plaats. Het betrof feitelijk een dubbel afscheid, omd atmen niet alleen afscheid nam van de20kleutersdiedeschool gaan verlaten voor het basisonderwijs, maar ook van de oude school aan de Groene Poort, dië sinds de oprichting de open bare kleuterschool heeft gehuisvest, Na de zomervakantie namelijk zal de voor hen gereserveerde kleuterafdeling van debaasschool aan de Dr.Schutterstraat wordeningebruikgenomen.Omhalftien kwamen de kinderen naar school en kon hetfeestbeginnen. Aide tafeltjesen stoe len stonden buiten, en het schoolplein was versierd met ballons. Er was een tekenwedstrijd op het schoolplein, een gezamelijkemaaltijdenerwerdenspelle- tjesgedaan. De twintig kinderen, die de school verlaten kregen allen een getuig schriften eenbekermethunsterrenbeeld meenaarhuis.Alslaatstenkwamende20 'schoolverlaters' naarbuiten meteen an jereik, voordebeideleerkrachten,diedus ook met een boeketje bloemen naar huis gingen. Na de zomervakantie komt er een elftal nieuwe leerlingetjes op de -schooL Afscheid onderwijzer NIEUWERKERK - Dezer dagen werd op hartelijke wijze afscheid genomen van 'meester W. A. Jumelet als onderwijzer aan de chr. Nationale School te Nieu wer- kerk. Zestien j aar heeft de heer Jumelet aan deze school gewerkt Maar heeft nu een benoeming aan een chnstelijke schoolin Dubbeldamaangenomen. Door schoolbestuur, oudercommissie, leer lingen en oud-leerlingen en ouders werd hartelijk afscheid genomen. Vanzelf sprekend ontbrak een toespraakjeeneen cadeautje niet. Ook de overige leerkrach ten zagen hem node vertrekken, zo werd betoogd. ding van de landschapsverordening 200 gulden en voor de verwaarlozing van de dieren 500 gulden alsmede een week ge vangenis voorwaardelijk meteen proef tijd van 2 jaar. Daarnaast een geldboete van 200 gulden als tenuitvoerlegging van een vorige zaak. Kantonrechter mr. A. Veenhoven be paalde de straf voor de overtreding van de landschapsverordening op 250 gul den en de straf voor de verwaarlozing van de dieren eveneens op een boete van 250 gulden plus een week gevangenis voorwaardelijk. Daarnaast legde hij ook de tenuitvoerlegging van 200 gulden op. Bromfietser C. J M R. uit Yerseke stond terecht voor het veroorzaken van een aanrijding. Zij was tegen de avond op een buitenweg in haar woonplaats tegen een aan de kant van de weg staande voetganger gereden. Deze liep daarbij ernstige verwondingen op. In de behandeling van de zaak stond centraal of de bestuurster van de brom fiets de voetgangster had kunnen zien. Officier van justitie mr. Besier vond van wel als zij langzamer gereden had. De raadsman van mevrouw R., mr. J. F. C. van Deinse vond van niet omdat zij vol gens hem al niet hard had gereden. Kantonrechter mr Veenhoven ging echter niet in op het verzoek van de raadsman vrijspraak te geven. Hij vond dat de betrokkene langzamer had moe ten rijden en veroordeelde haar conform de eis tot een boete van 40 gulden. De jeugdige A. C. M R. uit Goes was gedagvaard wegens het rijden op een motor, waarvoor ze nog niet de vereiste papieren had terwijl ze bovendien nog een aantal verkeersregels overtrad. Het was voor de betrokkene al de tweede keer binnen korte tijd dat ze voor een dergelijk feit was aangehouden. Tegen deze achtergrond eiste officier van justitie mr. Besier twee boetes met een totaal van 145 gulden. Mr. Veenho ven bepaalde de straf op drie boetes met een totaal van 125 gulden. Mevrouw W. M. uit Kapelle stond te recht voor het veroorzaken van een aan rijding bij de oude rijksweg 58 ter hoogte van 'De Caisson'. Als gevolg van on zorgvuldig rijden van haar kant raakte een andere automobilist gewond. Zelf ontkende zij dat dit aan haar rijgedrag te wijten zou zijn. Officier van justitie mr, Besier vond de lezing van de twee getuigen in deze zaak echter overduidelijk en achtte mevrouw M. schuldig aan een ernstige beoorde lingsfout. Hij eiste daarvoor een geld boete van 150 gulden. De kantonrechter veroordeelde de betrokkene conform de eis van de officier. Automobilist W. de K. uit Nieuwdorp werd veroordeeld tot een boete van 25 gulden voor een gladde band aan zijn auto. De man vond het zelf niet zo ern stig. Om dltaan te tonen had hij de band meegenomen. De officier en de kanton rechter constateerden echter duidelijke slijtage. De Vlissinger P. A. N, liep twee boetes met een totaal van 100 gulden op voor een dubbele overtreding waaraan hij zich in zijn woonplaats schuldig maak te. De man had op een verkeerde rijbaan gereden en was daarnaast ook nog eens door een rood licht gereden De Vlissinger H. B. stond terecht voor een aanrijding die hij een jaar geleden veroorzaakte. Doordat de zaak al zo oud was - de stukken waren volgens de offi cier van justitie enige tijd in het onge rede geraakt-bleef de boete conform de eis beperkt tot een bedrag van 75 gul den Z1ERIKZEE - Aan de rijksscholengemeen schap Professor Zeeman' ie Zierikzee slaag den voor het eindexamen mavo-4; Zierikzee Carla van der Bijl. Marja van Hese. Herman Holty. Amln de Hooge, René de Jager: Thea Kaaijsteker, Elisabeth Koopman: Anja La- Marion Ligtharl. Jacqueline Manni: Mieke Omée. Erik van den Ouden: Arnhan Sailj. Anne Schell; Cor Struijk: Teun van der Wekken; Lenny de Winkel. Dreischor: Hermlneke de Vrieze. Schuddebeurs; Cora Blom. Brouwershaven: Carla Bos; Inge Oast; Rlny de Veth, Zonnemaire: Fred van Doorn: Burgli: Diana Bouwman. Leo van de Kreeke. Haamstede. Marileen van der Aa; Mary Ge- leljnse; Ben Heutink. Renesse: Brigitte van den Bersselaar; Hulb de Feiter; Arjan van der Roest; Johan Wandel Afgewezen: 3 kandidaten, Herexamen. 2 kan didaten. Bruinisse Els van der Blom; Dick Bunskoeke; Anja Zorge. Oosterland: Aberdien Beije; Janny Boogert; Hans van der Maas. Sirjansland: Nannie Dorst. Nieuwerkerk: Ria Koster. Ouwerkerk: William Remeeus. Ellemeet. Nelleke Geluk. Westenschouwen: Tiny van der Klooster Noordwelle. Kees Verweel. Geslaagd voor het eindexamen Mavo 3. Oos terland: Hans Andeweg: Dreischor Jan Kloet. Kerkwerve- Addy van der Schelde Zierikzee" Gerrie Wenning. Haamstede: Cor Duinhouwer; Gerald Heu- tink. Westerschouwen: John Struijk: afgewezen. 1 kandidaat: herexamen- 1 kandidaat Directeur R. Otten tijdens diploma-uitreiking Goese lts: 33 BESTEMMINGSPLAN MOET WORDEN GEWIJZIGD PEUTERSPEELZAAL KRIJGT SUBSIDIE SINT-PHILIPSLAND - De meerder- heid van b. en w. van Sint-Philipsland wil over een wijziging van het be stemmingsplan 'buitengebied' om de aanleg van een jachthaven mogelijk te maken de visie van gedeputeerde sta ten van Noord-Brabant horen. Dat blijkt uit een voorstel, dat het college aan de raad doet voor de vergadering van 30 juni. Het college brengt de raad in herinne ring, dat het dagelijks bestuur van het kanaalschap 'De Eendracht' bepaalde, dat het bestemmingsplan „zodanig wordt herzien, dat de u bekende jach thaven onmiddellijk kan worden ver wezenlijkt". Daarbij wees het kanaals chap erop, dat de raad de visie daar over van gs Noord-Brabant kan vragen als het met deze richtlijn niet eens is. De meerderheid van b. en w. wil dat nu doen, terwijl de minderheid - wethou der A. A. Rijstenbil - de aanleg van een jachthaven wel onmiddellijk mogelijk wil laten worden. De agenda bevat verder een voorstel om gelden te geven voor bestrijding van de klopkever en de huisboktor in de korenmolen bij de Fliplandse ha ven, de aankoop van het pand Voor straat 7 in het kader van de rehabilita tie. de verhuur van enkele woningen. Als subsidies worden voorgesteld voor de bejaardensoos Anna Jacobapolder 230, Concordia 1504,20, Crescendo ƒ484,45. DSVF ƒ723,65, Fliplandse mannenkoor 1367,50. jeugdbrand weer 46,- en VZOS 1134,40 Op het verzoek om gemeentesubsidie voor de peuterspeelzaal laat het col lege weten na ampel beraad tot de conclusie te zijn gekomen, dat het „wellicht zinvol kan zijn de stichting i.o. een kans te geven zich voor een jaar te presenteren, zonder dat daar aan enige consequenties rond de sub sidiering voor komende jaren verbonde kunnen worden." Men vindt de gevraagde 1600 teveel, omdat men de post van 500 voor ma terialen wil schrappen: er is b. en w. gebleken, dat er al veel materiaal aan wezig is. Hèt college wil een .eenmalige subsidie geven van ƒ1100 voor de zaalhuur. Foto: Mevrouw J. B. Baertien- Velema biedt de heer De Jager gelukwensen aan ter gelegenheid van zijn 100-ste verjaardag. Groot aantal festiviteiten in huize 'De Kraayert' Jubilaris ontving talloze gelukwensen LEWEDORP - in het bejaardente huis 'Huize De Kraayert' te Lewe- dorp werd donderdagmorgen de 100-ste verjaardag gevierd van de heer Lou de Jager. Dat gebeurde tij dens een receptie voor genodigden, onder wie de burgemeester en we thouders van Borsele met hun da mes en de echtgenote van de com missaris van de koningin, mevrouw I. B. Boertien-Vellema. De voorzitter van het bestuur van het bajaardentehuis, de heer E Bilte- rijst, schetste in het kort de leven sloop van de heer De Jager. Deze is lange tijd landbouwer geweest en werd door de heer Bilterijst beschre ven als 'een vooruitstrevende boer'. De burgemeester van Borsele G. H. E. M. van Waes noemde als meest kenmerkende eigenschappen van de heer De Jager de vrolijkheid en wel gezindheid, waarmee hij altijd het le ven inkijkt Dat is volgens de heer Van Waes bijzonder waardevol, om dat men daar de mensen veel plezier mee doet. „Iets wat dan weer terug te vinden is op een dag als vandaag, wanneer al de mensen je komen op zoeken en feliciteren", aldus de bur gemeester. Hij bood de heer De Jager een boekje aan over Zeeland en wen ste hem nog veel gelukkige jaren toe. Hij besloot zijn toespraak met te zeg gen dat het allemaal nog wel meeviel met de luchtverontreiniging in Zee land, omdat men er toch maar mooi honderd jaar kan worden. De toespraken werden afgewisseld met zang van het koor van het tehuis en een optreden van de onlangs op gerichte volksdansgroep, 's Middags was er een receptie voor vrienden en bekenden. De dag werd besloten met een etentje, waarbij de harmonie de heer De Jager een serenade bracht. „Steeds nieuwe cursussen volgen GOES - In de Goese lagere technische school zijn woensdag de diploma's uit gereikt aan de leerlingen die de ver schillende afdelingen van de school verlaten. Hieraan voorafgaand werd een uitgebreid programma afgewerkt met veel muziek en een film. De directeur van de Goese LTS, de heer R. Otten, feliciteerde de geslaagden met het succes. „Toch houdt alles nu niet op", aldus de heer Otten, „om bij te blij ven moet je steeds nieuwe cursussen volgen. Je hebt nu een basis voor een toekomst die die je steeds verder op moet bouwen. Je kunt het behalen van dit diploma dan ook niet beschouwen als het bereiken van een eindstation, nee het is maar een soort tussensta tion". Hij vertelde verder dat de jongens in hun leven nog veel beslissingen zouden moeten nemen. Hij sprak hierbij de hoop uit dat ze dit bewust zouden doen. De geslaagden werden ook toegespro ken door de voorzitter van het bestuur van de school, mejuffrouw A. van der Leeden. die het betreurde dat er niet voor alle school verlatende jongens werk zou zijn. Het thema van haar toespraak was: het dienen is belangrijker dan het verdienen. Zij spoorde hiermee de jon gens aan dat niet alleen het 'verdienen' centraal zouden stellen. Tot de ouders zei zij„Laat met de waardering voor uw zoon afhangen van he t feit of hij al of niet werk heeft". Zij besloot met iedereen die aan de school verbonden is te bedanken. Vervolgens werden de Ochtman prijzen uitgereikt Dit is een prijs die genoemd is naar een van de oprichters van de school en die aan iedere leerling die zich het afgelopen jaar op basis van bijzon dere karaktereigenschappen, zoals doorzettingsvermogen en inzet, ver dienstelijk heeft gemaakt. De Ochtman prijs werd dit jaar overhandigd aan: Afdeling ITO; klas la R. P Remijn te Kwa- dendamme; lb: J. A. Meulenberg te Borssele; lc: N. S. Faes te Goes; 2a: M. B. de Bue te Borssele; 2b: R. Provoost te Goes; 2c: M. M. Kurvink te Goes; B 3a: J. D. Nieuwdorp te Goes; M 3a: C. D. P. Raas te 's-Heer Arends kerke; B 4a: J. C. Minnaard te Yerseke; M 4a: B. Besjes te Wemeldinge. Brugklassen: klas ld: T. v. d. Tuin te Goes; le: H. M. Bruynzeel te Kruiningen; If: J. J. de Groene te Wemeldinge; lg: W. J. Eggebeen te Wolphaartsdijk; lh: Chr. J. Bal te Kwaden- damme; lj: A. Simonse te Goes: lk; W. Witte te Borssele; 11: H. M. Hoondert te Heinkens- zand. 2e algemeen leerjaar: klas 2d: J. M. Mol te Goes; 2e: J. C. Kole te Krabbendijke; 2f: J. H. v d. Berg te Goes; 2g: A. de Bruine te Kortge- ne; 2h: P. C. Schoe te Kloettnge; 2j: A J. Ever- sdijk te Kapelle; 2k: J. G. Mol te 's-Heer Arendskerke; 21: C. M. de Broekert te Baar land. Bouwtechniek: klas 3b: L. J. Boogert te 's- Gravenpolder; B 3c: J. M. A. Allemekinders te Kwadendamme; B 4b: J. J. Vleugel te Wemel dinge; B 4c: M. N. Wilderom te Wissenkerke. Schilderen: klas S3: W. de Keyzer te Schore; S 4: C, M. Geuze te Goes. Consumptieve techniek: klas C 3a: M. J. de Winter te Nisse; C 3b: P. v. Vossen te Wemel dinge; C4: C. M. v. Belzen te Middelburg, J. B. J. Peeters te Kwadendamme. Mechanische techniek: klas M 3b: H. p. Wa- beke te Coüjnsplaat, klas M 3c: R. Vader te Goes, klas M 4b: L. v Houte te Waarde. klasM 4c. P. L. Remmé te Kloetinge. Elektrotechniek: klas E 3a: P. J. Pekaar te Yerseke, klas E 3TJ. D. Oreel te Goes, klas E 4a: P. J. Molhoek te 's-Gravenpolder, klas E 4T: J. D. de Groote te Goes. Motorvoertuigentechniek: klas MV 3a: A. Spruyt te Meliskerke, klas MV 3T: J. P. v. d. Vrede te Goes, klas MV 4: D. Verhulst te Krabbendijke. Landbouwwerktuigherstellen: klasLb 4: J. C. Dingemanse te Grypskerke. InstallaUetechniek: klas 14: W. p. A. Brouwer te Zierikzee. Hiema werd een film vertoond die ge maakt was tijdens de viering van het honderdjarig bestaan van de school. Na deze film en een slotwoord van een van de leerlingen werden de diploma's uit gereikt aan de volgende leerlingen. Afdeling Bouwtechniek: R. v. Beek te Oost- Souburg. A. J. v. d. Durpel te Rilland-Bath, M. G. den Herder te Oudelande. J. A. Kristelfin te Looperskapelle, J. C. Minnaard te Yerseke, P.. Om te Goes, J. Poortvliet te Baarland, P. Pop Schuurfeest Plattelandsjongeren OUD-VOSSEMEER - De afdeling Tho- len en Sint Philipsland van de Platte lands jongeren gemeenschap Zuid houdt zaterdag het jaarlijkse schuur feest. De familie Polderman-Aarnoudse in de Langeweg te Oud-Vossemeer stelt de jeugd de landbouwschuur ter be schikking. De feestelijkheden beginnen om acht uur met muzikale omlijsting van de Ice Cream Band. Feestelijke laatste schooldag ST-MAARTENSDIJK - De laatste schooldag kreeg op de christelijke kleu terschool Benjamin deze week een fees-< telijk karakter. De laatste schooldag werd tegelijk met de jaardag van de Juf gevierd. Er werd op school gegeten en getrakteerd en de kleuters deden di verse spelletjes. Voorts was er een pop penkastvoorstelling. Tijdens een bijeen komst werd 's avonds afscheid genomen ,van de leerlingen, waarbij ouders en ou dercommissie aanwezig waren. De kin deren deden er - na bijbellezing en een vertelling over de wijze en dwaze maag den - spelletjes en voordrachten over 'Wat wil ik worden'. Er was een diaserie over de excursie, die kortgeleden werd gemaakt. De schoolverlaters kregen een groepsfoto. Inzameling Rode Kruis BROUWERSHAVEN - De jaarnjkse in zameling van het Nederlandse Rode KruIslnBrouwershavenheefteen bedragvan 4700,54 opgeleverd. Over de kernen gesplitst wasde opbrengst: Zonnemaire 738,06, Noord- gouwe 1100,62, Dreischor 1101.07 en Brou wershaven 1760,79. Het totaalbedrazg was ruim 500 hoger dan vorig jaar. ie Goes, I. W. de Regt te KloeUnge. A Schnei der te Kruiningen, A. P J Schoolmeester te Wolphaartsdijk, B. J. Smits te Goes en A. C. v. 't Westende te Kwadendamme. P. Brouwer te Goes, W Hustraan te Yerseke, L. Buleyn te Krabbendijke, W A. Dronkers te Yerseke. A. H. M DrlJcUjk te Ovezande, J. J. Hoogesteger te Wemeldinge, P, S M Huys- kens te Lcwedorp. C. M. v, Iwaarden te Krab bendijke, J. Jansen te Kruiningen, J, Ch. G. Jansen te Goes, J. F, A. J, de Jonge te Lewe- dorp, J. C. Joosse te Kloetinge, J. F. L. Kick ken te Kapelle, C P Korstanje te Kapelle, H B. Ostermeler tc Goes, G. Raamsdonk te RiUand-Bath, L, J, Slnlce te Rilland-Bath en J J. Vleugel te Wemeldinge L. C. Deurloo te Kloetinge, J. G M. Drijdljk le Heinkenszand, C. J. de Goffau te 's- Gravenpolder, J. A Kruys-Voorberge te Goes, M. M. Olivier te Kloetinge, P C. Plat- schorre te EUewoutsdiJk. J. P. Pop te Goes, J. A. de Vos te Nieuwdorp, M N. Wilderom te Wissenkerk en J. de Wolf te 's-Gravenpolder Acht kandidaten werden afgewezen, een leel- ring heeft herexamen Afdeling schilderen: A. Boone te 's-Heer- Hendriksklnderen. A N. Dingemanse te Wis senkerke. C.M Geuze te Goes. M J de Jager te Goes. L. J. P. de Jonge te Goes, W. C. de Jonge te Heinkenszand, F M. Remijn te Kwadendamme en P. M. Rfikse te Krabben dijke. Afdeling metselen. B. v. d. Bend te Lewedorp. P Berk te Wolphaartsdijk. S. Geensen te Ter- neuzen. J M. Goffau le 's-Gravenpolder. J. A J. Koole te Ovezande. K. J Schouten tc Goes, N. W. Stroosnijder te Nisse. G Verhoeven te Goes, M. Verschuure te Oostd(jk en N. L. Wisse te 's-Gravenpolder Een leerling werd afgewezen. Afdeling consumptieve techniek- C M. v. Bel zen te Middelburg. P Chr Boonman te Kapel le. M. C. Daane te Kruiningen. L. F. G. de Jonge te Ovezande, J A. Kakebeeke te Kruin ingen. M Kanaar te 's-Heer- Hendriksklnderen, J. Langen dijk te Krab bendijke, C. H. P. Luteyn te Wllhelmlnadorp, A. G. v. Overbeeke te 's-Gravenpolder, J. B. J. Peeters te Kwadendamme, P J Roodhart te Goes, F. Snel te Goes, A M. de Visser te Yer seke en C. de Vos le Coüjnsplaat. Een kandl- dat werd afgewezen Afdeling mechanische techniek: C. A. Brein- aart te Goes. R. Besjes te Wemeldinge. J. L. Filius te Coüjnsplaat, J. J. Guifjam te Krab bendijke. J. Hillebrand te Zonnemaire, A. J. Kik te Goes, W. Knol te Scharendijke, R. Ma liepaard te Nieuwerkerk, C Nieuwenhuyze te Krabbendijke. C. J. Oreel te Wilhelminadorp. P. Overdulve te Middelburg, L. L. A. Roose te Goes, F. J. van Stee te Yerseke en C. M. J. v d. Velde te 's-Gravenpolder. H. S. Balleur te 's-Heerenhoek. L. J. Boonman te 's-Heerenhoek, R. v Boven te Kloetinge, R. L. C. Dekker te Goes, C. v. Eyzeren te Borsse le. C. P. Faasse te Goes, S. K. Gorter te Goes, M. L. Goud te Krabbendijke. D. F. v. d. Have te Kloetinge. A. J. v. Hoepen te Kruiningen, L. v. Houte te Waarde, P J. Korsuize te Goes, P. J. v. Liere te Goes, J. J. Noordijk te Goes, J. Poley te Hansweert, J. Schuitemaker te Ka pelle. G. den Toonder te Hansweert, P. A. Volwerk te Kapeüe, M. Chr. Wleckardt te Hoedekenskerke, H. de Wilde te Goes en C. P v. Zweeden te Goes. P. J. Acda te Baarland, L. R, v. Aarde te's- Gravenpolder, J. W. M. Bookelaar te Goes, P. J. Dc-nys le Heinkenszand, R. J. Godeschalk te Goes, C. J. Grimminck te Heinkenszand. W. L. Gijzel te Kloetinge, J. B. de Hamer te Nieuwdorp, W e. J. Menheere te Kwaden damme, J. Nijsse te EUewoutsdiJk. P. L. Remmé te Kloetinge. J. C. Varekamp te Yer seke. A. J. de Winter te Ovezande. D, Zoete- wey te Yerseke en C. M. Zuydwegt te Yerseke. Drie leerlingen zijn afgewezen, een herexa- AfdeUng elektrotechniek. J. Blok te Hans weert. A I-Iannewijk te Heinkenszand. J. H. Hannewijk, te Heinkenszand. J. H, HoUemans te Yerseke, E Karelse te Goes, A. C. Karman te Coüjnsplaat, C M Korstanje te Yerseke. R. B Meyer te Krabbendijke. M. Minderhout te Goes, P J Molhoek te 's-Gravenpolder, M. L. Sinke te 's-Gravenpolder. P. Sturm te Goes, J. J. v. d. Vreede te Krabbendijke, J. A. Westdorp te 's-Heerenhoek. J. J. Weststrate te Krab bendijke en H. A de Wilde te Goes. A. Bosma te Wilhelminadorp. R. C. Bosselaar te Wilhelminadorp. P. F. Bustraan te Goes, R Coppoolse te Goes, P. J. Geertse te Goes, C. Goossen te Wilhelminadorp, J D. de Groote te Gooes, A. M. Hoogstrate te 's- Gravenpolder. J. A. Kaas te Lewedorp, R. L. E Lavooy te Hansweert P. Chr. Maas te Goes, R. J. P. Vermeulen te Goes en W. Chr. Wls- kerke te Nieuwdorp. Vijf kandidaten werden afgewezen, een schoüer heeft herexamen. AfdeUng motorvoertuigen herstellen: M. A de Bel te Krabbendijke. P J v. d. Bergen te Goes, M. A. Braamse te Nieuwdorp. G. J. Bras te Wemeldinge. P Buteyn te Oostkapeüe. U. op de Dijk te Goes, C. v. d. Endt te Goes, J. J. Heyboer te Kloetinge, S. D. M Hoondert te 's-Heerenhoek, O. Krediet te Geersdfik. J. A v Langevelde te Krabbendijke. O. Leendertse te Kamperland, B. C. v. d. Linde te Kapeüe- Biezeünge, J. J J. de Looff te Kortgene. A Meeuwse te Goes. J.Att Mieras te Kapeüe, J. M Minnaard te Krabbendijke. J. L. Over beeke te Krabbendijke. J. M. Paardekoper te Kattendijke, S. A C. Priem te 's-Heer- Arendskerke. M. C. Verdonk te Kloetinge, D. Verhulst te Krabbendijke. P. J. C. Vogelaar te Krabbendijke en H. Zemering te Nieuwdorp. Twee leerlingen zijn afgewezen. Twee kandi daten hebben herexamen. AfdeUng landbouwwerktuig herstellen: C. Beeke te Kapeüe-Biezelinge, A de Bie te Zonnemaire, J. C. Dingemanse te Grijpsker- ke.C de Goffau te Rilland-Bath, AJ.op'tHof te 's-Heer-Arendskerke. L. J. Nieuwenhuyze te 's-Heer-Arendskerke en P. A Zuydwegt te RiUand-Bath. Een leerling werd afgewezen. AfdeUng installatietechniek: J. A Aertsen te Goes. R. van Beveren te Goes, W. P. A Brou wer te Zierikzee. C. A de Bruyne te 's-Heer- Hendrikskinderen. A. J. Bruynooge te We meldinge, J. M. Dagevos te Goes, F. Chr. Dek ker te Lewedorp, J. de Goffau te Waarde, J. W. v. Huisstede te Heinkenszand. Th. G. de Klerk te 's-Gravenpolder, C. de Kok te Kapelle- Biezeünge, F. J. de Kok te Lewedorp, A Moens te Middelburg, M.H.Nuy ten te Borsse le, C. Nijsse te Yerseke, A Onderdijk te We meldinge. R. J. Peeters te 's-Heerenhoek, C. A M. Raas te Lewedorp. Th. L. M. M. Schepens te Ovezande, J. K. Veerhoek te Krabbendijke, J. W. Vermue te Heinkenszand, P. C. Verwei te Kortgene en A B. Wattel te Goes. Twee kan didaten zijn afgewezen. Wemeldinge - Tel. 01192-1253. N Westkanaalweg 47 V -f; xj De watersportzaak met de grootste N sortering bootaccessoires: - n el Dealer van POP - Marine-boten en boottrailers Dealer van de onderstaande buiten boordmotoren De rustige 4-tactmotor 7,5 pk. de betrouwbare buitenboordmotor van 2 t/m 200 pk. De Zweedse motor van deze tijd. JAC. HERMANS B.V. In onze consumentenmarkten werken wij met actieve jonge mensen, die de bedrijfsleiders ter zijde staan bij het ont vangen en afhelpen van de, groeiende, klantenstroom. De werksfeer is prettig, en de werkzaamheden afwisselend en interessant. Door de toenemende drukte willen .wij, een aantal winkelteams uitbreiden. Belangstellenden voor zo'rr werkkring kunnen bijvoorbeeld fn ons filiaal te GOES ge plaatst worden als: voor werken op vrijdag en zaterdag. Wij bieden, naast de basisvoorwaarden, aantrekkelijke ex tra's zoals een gratificatieregeling en waarderingstoeslagen boven het wettelijk loon. Belangstellenden kunnen een afspraak maken bij onze be drijfsleider te: GOES adres GANZEPOORTSTRAAT 12-14 Of rechtstreeks bij ons HOOFDKANTOOR te BERGEN OP ZOOM, telefoon 01640-36750 van maandag t/m vrijdag tussen 8.30 - 17.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 26