SUSV Toiletpapier Films Pasolini en Angelopoulos in kader van het Xenakis-festival B. en w. Reimerswaal willen oude rk school te Hansweert toch als verenigingsgebouw inrichten Caroluskring half augustus Procureur eist 31/2 jaar voor reeks inbraken Flank Jean: garantie voor de twee beste jeansmerken J Adrie de Korte tevreden over eerste training GERICHT TEGEN FASQSME EN BOURGEOISIE DONDERDAG 24 JUNI 1976 BESLISSING EIND VORIG JAAR UIRGESTELD IERS-ENGELSE 'TROUBADOURS' IN DE CONCURRENT VLISSIN'GEN - In het Vlissingse café De Concurrent treedt vanavond - donderdag - de Engels-Ierse drie mansformatie Diarmaid, Richard Sebastian op. Deze groep heeft inmid dels al drie optredens in Middelburg achter de rug. In de periode van de Middelburgse braderie speelde de groep in hel cafe-restaurant Eend racht - en niet zonder succes. Per avond woonden zo'n 200 man hel con cert bij. De Ier Diarmaid vertelde woensdag, dat ze min of meer op goed geluk naar Zeeland zijn gekomen. De vuurdoop buiten eigc-n grenzen werd Parijs, waar op de hoeken van de straten werd ge speeld Toevallig hoorden ze dat in Middelburg een braderie op komst was en besloten werd die - met het geven van concerten - bij te wonen. In de muziek van Diarmaid. Richard Sebastian zijn duidelijk invloeden van The Eagles en bijvoorbeeld Crosby. Stills, Nash en Young aanwezig. Toch hebben ze een eigen gezicht aan hun repertoire kunnen geven. Alles is akoestisch, drie gitaren en drie stem men. Het ligt in de bedoeling dat ze vanavond meerdere korte 'sets' verzor gen, Om ongeveer negen uur zal het optreden beginnen. Aktie-markt van 'Terre des hommes' in Souburg SOUBURG - Zaterdag houdt de werk groep 'Middelburg' van Terre des Homines' len het kind van de rekening) een actie-markt op het Marnixplein te West-Souburg. Vanaf negen uur rijn er verschillende activiteiten, zoals een rommel- en planlcnmarkt, bazaar en kinderactivitenten. Deze actie wordt gehouden voor een project in Ethiopië waar de Walcherse fysiotherapeut Sjaak Lodlers polio- patientjes behandelt. Hij heeft dringend loopbeugels en orthopedische schoenen nodig. Terre des hommes' is een lntematlo- nale organisatie, die zich ten doel stelt hulp te verlenen aan kinderen in nood. w aar ook ter wereld en ongeacht ras. ge loof of politieke overtuiging. ADVERTENTIE Jazeker, wij staan garant voor Levi's en Lois Voor de twee beste leansmerken 1 kortom Waarvan we eik model in huis hebben. In elke maat. Klein; minder klein; groter; groot. Wie de broek past, trekke hem aan. Jezelf zi|n. Noordstr. 47. Terneuzen St. Jacobsstr. 18. Vlissingen Papegaaistr. 7. Goes BEELDHOUWWERKEN 'BINNEN EN BUITEN' Kasporgo-voorzitter: met expositie in Vlissingen vereniging zegt ■aftifiBwia HANSWEERT - B. en w. van Reimers waal vinden dat de voormalige r.k. la gere school aan de Kerklaan in Hans- weert toch maar geschikt gemaakt moet worden als verenigingsgebouw. In de raadsvergadering van december vorig jaar werd over deze zaak uitput tend gesproken, maar men kwam uit eindelijk tot het besluit de beslissing uit te stellen. Dat uitstel heeft b. en w. de gelegenheid gegeven nog eens dieper in deze zaak te kunnen duiken. Zoals bekend is er behoefte aan uitbrei ding van de accommodatie voor vereni gingsactiviteiten in Hansweert. De minderheid van b. en w. bleek niet te voelen voor aankoop van het schoolge- CURSUSVOOR ONDERNEMERS MIDDELBURG - De Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Midden- en Noord-Zeeland houdt in oktober, in samenwerking met het Centraal Insti tuut voor het Midden- en Kleinbedrijf, een cursus 'ondernemersbeleid detail handel'. Het doel van de cursus, die vier dagen in beslag neemt (de maandagen 4,11,18 en 25 oktober) is het verkrijgen van meer inzicht in de ontwikkelingen die het be drijf beïnvloeden, het behandelen van nieuwe technieken op het gebied van fi nanciering en het leren werken met op gedane kennis door middel van op de praktijk gerichte voorbeelden en dis cussies. De cursus is bestemd voor bij uitstek praktisch ingestelde onderne mers. Dit komt tot uitdrukking in de wijze waarop de cursus wordt gegeven. Er wordt gebruik gemaakt van prak tisch en modern lesmateriaal. Door het beperkte aantal deelnemers (maximaal 22) ontstaat de gelegenheid in vertrou welijke sfeer eigen problemen in discus sie te brengen. Op de vier cursusdagen komen achtereenvolgens aan de orde de onderwerpen: bewuste commerciële bedrijfsvoering, balans lezen en jaar stukken, verkooptechniek en verkoop- kunde, financiering en uitwerken van een praktijkgeval. In een circulaire aan de middenstandsorganisaties heeft de Kamer van Koophandel de aandacht op deze cursus gevestigd. Rommelmarkt SEROOSKERKE - Zaterdag houdt de muziekvereniging 'EMM' uit Seroos- kerke (W) een rommelmarkt, waarvan de opbrengst bestemd is voor aankoop van instrumenten en uniformen. Er is een grote verscheidenheid van goederen bijeengebracht. Deze rommelmarkt wordt gehouden op het parkeerterrein in de Zandput. De verkoop begint om 9.30 uur. ASSEN - Zeeuws motorcoureur Adrie de Korte uit Meliskerke na de eerste trainingen op het circuit voor de TT van Assen beslit niet ontevreden. In de allereerste training, die hij op het parkoers reed, kwam de Zeeuwse ren ner op zijn 50 cc Kreidler tot een ron detijd van 4.19, in de tweede training trok hij de tijd reeds op tot 4.02.3. „Het is een moeilijk circuit", liet De Korte weten, „en vooral in de eerste train- ingsrit had ik enkele problemen met de wegligging. In de volgende trainingen moet ik nog zoeken naar de goede lijn. Mijn streven is morgen (vandaag dus. red) iets van 3.55 te rijden". Met zijn uiteindelijke trainingstijd van 4.02.3 bevond Adrie de Korte zich in het midden van het deelnemersveld, zo ongeveer op de vijftiende plaats, zodat hij ongetwijfeld een startplaats zal veroveren tussen de 28 rijders, die aan de race bij de 50 cc mogen deelnemen. De snelste trainingstijd in deze klasse realiseerde de Italiaan Lazzarini (3.40.1), de snelste Nederlander was Kees van Dongen (evenals de Italiaan op een Kreidler rijdend) met 3.49.4. bouw, maar zag meer in verbouwing en uitbreiding van het bestaande vereni gingsgebouw 'Kaj Munk' Door het uit stel van de beslissing is een nieuwe in spraakmogelijkheid verleend aan alle betrokkenen, waaronder de beheers commissie van 'Kaj Munk'. het comité 'Leefbaarheid Hansweert' en de even tuele toekomstige gebruikers van de nieuwe accommodatie. De toekomstige gebruikers het comité 'Leefbaarheid Hansweert' bleek vrijwel unaniem de aankoop en verbouwing van de r.k. school tot verenigingsgebouw te wen sen, waarbij 'Kaj Munk' dan gehand haafd zou dienen te blijven. Tevens zeg den de toekomstige gebruikers toe be reid te zijn daadwerkelijk hulp te bieden bij het opknappen van het gebouw, zo dat de kosten beperkt zouden kunnen worden. Zy kunnen, alle binnenwerk- zaamheden verzorgen (met uitzonder ing van het vernieuwen van de elektri sche bedrading) als de benodigde mate rialen beschikbaar worden gesteld. Bo vendien willen ze het gebouw zelf schoon houden. Wat de beheerswijze be treft ging de voorkeur uit naar het for meren van één beheerscommissie uit de gebruikers van beide gebouwen. De dienst gemeentewerken heeft de kosten becijferd, waarin werd uitgegaan van een grondige opknapbeurt van de bui tenzijde van het gebouw, uit te voeren door de gemeente en het beschikbaar stellen van materialen voor het binnen werk Op basis hiervan zijn de kosten van de verbouwing becijferd op 130.000 gulden. Als de opknapbeurt achter de rug is willen de volgende verenigingen van het gebouw gebruik gaan maken: het gemengd koor. de stichting Jonge- rencontactgroep Hansweert, de alge mene bibliotheek Hansweert. de stich ting Peuterspeelzaal Hansweert en de volksdansvereniging 'Scaldis'. B. en w. komen nu met het concrete voorstel bij de raad om het voormalige schoolgebouw aan dekopen voor één gulden, het gebouw- voor een bedrag van 130.000 gulden op te knappen, een hek te plaatsen (zoals gewenst wordt door het r.k. kerkbestuur) voor veer tienduizend gulden en een beheers commissie samen te stellen uit de ge bruikers van 'Kaj Munk' en de ver bouwde school en één lid van de ge meenteraad. In totaal iseen krediet nodig van 149.000 gulden (inclusief de aanschaf van inven taris voor vijfduizend gulden). De min derheid van b. en w. stelt echter voor 122.000 gulden beschikbaar te stellen voor de uitbreiding van 'Kaj Munk'. Foto: De voormalige r.k. school in Hansweert. vertrouwen in Goese Culturele raad op GOES - Voorzitter-secretaris C. W. Vervest van de volksdansgroep TCas- porgo', heeft de culturele raad van Goes laten weten dat de vereniging geen prijs stelt op de subsidie van ƒ250.-. „Wij zouden het aannemen van deze fooi een uwerzijds genomen onjuiste, ongemotiveerde, van onkunde getui gende beslissing slechts gaan onder schrijven", aldus de heer Vervest in zijn brief aan de Goese culturele raad. Hij schrijft verder dat de volksdans groep op geen enkele wijze meer contact met de raad wenst te onderhouden. Vol gens hem is in het verleden gebleken, dat de culturele raad 'Kasporgo' zo veel mogelijk nadelig wil treffen, 'onder an dere door vertragende beslissingen en geheel niet in behandeling genomen verzoeken Hij noemt in zijn brief drie voorbeeldende handelwijze bij de aan wijzing van de afvaardiging naaer Kessel-Lo in 1975. de negatieve beslis sing op het verzoek om een bijdrage voor het optreden van 'Kasporgo' - tij dens koninginnedag dit jaar - en de 'on vergeeflijke nalatigheid' in de kwestie van het podium voor de Roemeense week. NADER BERAAD OVER OPENING VAN EXPOSITIE VLISSINGEN - Midden augustus tot midden september van dit jaar komt de Caroluskring met een tentoonstelling van beeldhouwwerken naar Vlissin gen. Niet alleen binnenshuis, maar ook in plantsoenen bij bejaardentehuizen zal men de werken kunnen bewonde ren. Dit werd besloten tijdens de open bare vergadering van het algemeen be stuur van de Stichting Culturele Ge meenschap Vlissingen, woensdaga vond in Uachten Komrae'. Er ontstond enige discussie over de vraag of die tentoonstelling officieel geopend moet worden. Er gingen stem men op datniet te doen. of er een ludieke opening van te maken. Bestuurslid D. Gillissen pleitte voor een officiële ope ning in het stadhuis, „dat toch het mid delpunt van de Vlissingse gemeenschap is". Die opening wordt nu nog nader door het bureau bekeken. De drumband en majorettes van 'Oranje Nassau' kun nen dit jaar nog naar Deal in het kader van de uitwisseling. De gemeente Vlis singen zou de reiskosten voor haar re kening nemen, maar na enige discussie werd besloten dat - zoals al eerder met andere groepen is gebeurd - een kleine bijdrage per deelnemer zal worden ge vraagd. In Vlissingen opereren twee groepen op het terrein van de kunstzinnige vor ming: het Zeeuws Instituut, en het Nutsdepartement. Integratie leek ook de Stichting Culturele Gemeenschap Vlissingen nuttig. Zij benoemde de heer P. Gillissen in de werkgroep daarvoor. Jeugd en Muziek krijgt - als het aan de stichting ligt - de beschikking over de zomertent op het Bellamypark van 4 tot en met 7 augustus voor manifestaties. De dit jaar november haar eerste lus trum vierende bejaardenzangvereni- Zeeuwse Koorschool vervolgt succesvolle KRAAKJES IN THOLEN EN TERNEUZEN (ADVERTENTIE I pak a 4 rollen (Van onze correspondent) 's-HERTOGENBOSCH - Een gevange nisstraf van drie jaar en zes maanden met aftrek van voorarrest was volgens de procureur-generaal bij het ge rechtshof in 's-Hertogenbosch mr. J. Nuis een juiste straf, die de 33-jarige A. van de W. uit Veldhoven maar had te ondergaan. De procureur-generaal eiste hiermee bevestiging van het von nis van de rechtbank in 's- Hertogenbosch eerder dit jaar, die de man tot deze straf veroordeelde wegens een drietal inbraken, waarvan twee in Zeeland. In werkelijkheid had de verdachte mee gewerkt aan minstens 42 inbraken in de jaren 1973 tot 1975. Inbraken, die des tijds werden gepleegd door een bende, die onlangs in Brabant is opgerold. De rechtbank in 's-Herentogenbosch had destijds de verdachte drie inbraken ten laste gelegd, te weten een inbraak bij een juwelier in Temeuzen, waarbij voor 109.000 aan juwelen werd geroofd, een inbraak in Tholen. waarbij voor 18.000 aan juwelen verdween en nog eens een inbraak in het Brabantse Beek en Donk, waarbij voor 18.000 aan goe deren werd gestolen. Ook het gerechtshof in 's- Hertogenbosch hield zich bij de ten laste legging van deze drie inbraken, maar de procureur-generaal meende. dat een en ander duidelijk en overtui gend was bewezen en dat de straf, die destijds door de rechtbank was uitge sproken terecht was. De verdachte meende, dat de rechtbank in het vonnis te weinig rekening had ge houden met nel feit, dat hij zelf. al eer der. metstelen had willen ophouden, als hij niet met geweld en bedreiging ge dwongen was geweest door te gaan. Hij legde daarvoor een brief van een arts over. die bevestigde, dat er wel eens ge weld tegen de verdachte was gebruikt. De president van het gerechtshof vroeg zich af. of het hier wellicht niet om een doodordinaire caféruzie was gegaan. De procureur-generaal eiste bevestiging van het vonnis van de rechtbank in 's- Hertogenbosch, maar werd daar bij aangevallen door een pleidooi van de verdedigster, die wees op het huwelijk van verdachte, dat zeker ontwricht zou raken als hij voor lange tijd uit de circu latie' werd genomen. Zij vroeg een zo kort mogelijke gevangenisstraf, zodat verdachte zo snel mogelijk in de maat- schappij en bij zijn gezin kon terugkeren en op die manier aan een nieuw leven zou kunnen beginnen. De procureur-generaal meende echter, dat verdachte ernstig gecorrigeerd diende te worden en bleef bij zijn eis: bevestiging van het vonnis drieëneen half jaar cel met aftrek van voorarrest. Het arrest is op 6 juli. Duitse toernee ATTENDORN (Dl - De leden van de Zeeuwse Koorschool hebben maan dagmorgen hun toernee door Duitsland voortgezet met een bezoek aan de druipsteengrotten van Attendorn. Na een bezoek aan een zwembad en aan het kasteel Schnellenberg trad het koor op in de hal van het gymnasium in Meinershagen. Met een feestelijke toe spraak van de burgemeester werd de succesvolle toemeedag afgesloten. Dinsdagmorgen bood het gemeentebes tuur van Attendom de jongens een boottocht aan op de Biggesee. Na een bezoek aan het hoogste punt van Sauer- land vlogen de 47 jongens over de lang ste glijbaan (700 meter) van West- Europa. Na een dagelijks zwemuurtje volgde een concert in de gemeentelijke concertzaal te Finnentrop. in samen werking met enkele andere kinderko ren. Woensdagmorgen klonken er voor het stadhuis van Attendom vrolijke volks liedjes. aangehoord door talrijke gemeente-ambtenaren, die voor een moment hun werkzaamheden in de steek lieten. De pleegouders werden later toegezon gen. Dit vormde een plezierig besluit van de zeer succesvolle dagen in Atten dom. Woensdagmorgen maakten de jongens een tocht met de 'zweeftrein' in Wupper- taL 's Middags was er een kort optreden voor 1200 toehoorders in het openlucht theater Zons. Het gemeentebestuur bood de jongens en leiders een verfris sing aan. Het koor logeert in een jeugd herberg te Uedesheim aan de Rijn. Films in 'De Beuk MIDDELBURG - Vanavond (donder dag) draaien in het jongerencentrum 'De Beuk' in Middelburg twee films. Dat zijn 'China nu' van Felix Greene over de ontwikkeling van ditland onder Mao tse Toeng en 'El Che' van Paul Burton over de Zuidamerikaanse vrijheidsstrijder Che Guevara. ging 'Zanglusf, die voor dit jubileum een subsidie wilde, kreeg hiervoor niet de steun van het bestuur van de Stich ting Culturele Gemeenschap. „We heb ben alle waardering voor deze vereni ging, maar als we hier aan beginnen, is net iedere dag feest", zei voorzitter, we thouder CH. J. Gillissen Verschagc. Reizende collectie Het bureau van de stichting gaat na of er in 1977 mogelijkheden zijn voor een expositie van de reizende beeldende kunst-collectie 'Kunst uit Zeeland IH' De vergadering ging ook hiermee met algemene stemmen akkoord. De Nederlandse Vereniging 'De Ver zamelaar', magmethaarlOOledennletin de stichting Culturele Gemeenschap Vlissingen. Er zijn wel 40 Vlisssingers onder die leden, maar de overigen wonen buiten de gemeente, zelfs in België, en dat vond de vergader ing iets te ver om hen nog bij de Vlis singse Culturele Gemeenschap in te de len. Men stemde er ook mee in een aantal personen te benoemen namens de stich ting als lid van de commissie, die de ontwerpnota 'Gemeentelijk welzijnsbe leid' gaat toetsen, en daarby ook aan dacht zal besteden aan het structuur rapport van de Stichting Culturele Ge meenschap Vlissingen. Een voorstel het Zeeuws Kunstenaars Centrum voor 1977 via het gemeente bestuur een ondersteuningssubsidie groot 3000,- te verlenen, ontmoette geen verzet Voorzitter Gillissen Ver schagc sprak dankwoorden tot de heer Taimon, die als lid van de adviesraad heeft bedankt. De dames De Brtnjn en Verheul werden benoemd in respectie velijk de financiële commissie en de uitwisselingscommissie. De Commandant Maritieme Middelen Schelde heeft de drumbanduitrusting, eens geschonken door de gemeente Vlissingen. ter beschikking van de Stichting Culturele Gemeenschap ge steld. Men zal voor een eventuele be stemming de Vlissingse muziekvereni gingen er bij betrekken. GEBASEERD OP DE GRIEKSE MYTHOLOGIE MIDDELBURG - Behalve een ten toonstelling, lezingen en concerten van en over de Grieks-Franse com ponist en architect Iannis Xenakis, omvat het vorige week zaterdag in de Vleeshal van het Middelburgse stadhuis geopende Xenakis-festival (dat duurt tot en met zaterdag 10 ju li) van Jeugd en Muziek een bijna doorlopend filmprogramma. Daartoe is het achterste deel van de Vleeshal tot filmzaal ingericht, met een kleine honderd zitplaatsen. Jeugd en Muziek heeft in het kader van het Xenakis-festival een reeks hoofdfilms aangetrokken, die direct of indirect betrekking hebben op Griekenland. De meeste films zijn gebaseerd op thema's uit de Griekse mythologie, waarmee ook Xenakis zelf in zijn koorcomposities veel heeft gewerkt. Vanuit deze mythologische thema's wordt een lijn getrokken naaar de politieke en maatschappe lijke ontwikkelingen in het 20e eeuwse Griekenland, waarbij op eni gerlei wijze steeds de aanklacht tegen fascisme en bourgeoisie her kenbaar is (Xenakis zelf maakte in de tweede wereldoorlog deel uit van het verzet tegen het fascisme in Grieken land) De nog te vertonen films zijn voornamelijk van de regisseurs Pier Paolo Pasolini (Italië) en Angelopou los (Griekenland). Vandaag - donderdag - en vrijdag (14.00 uur) draait 'Medea', een film van Pasolini uit 1969, met in de hoofdrol Maria Callas. Deze film is geënt op het verhaal van Euripides over Jason en zijn Argonauten die het Gulden Vlies roven en Media, de dochter van de koning van Colchis meenemen naar Griekenland. De film handelt in feite over de onder gang van een uitgeholde bourgeois- beschaving. Zondag 27 en maandag 28 juni 14.00 uur) draait de politieke film 'Muziek voor de vrijheid' van Luigi Perelli, met centraal daarin een aantal pop en andere muziekgroepen uit Italië, Griekenland. Israël en Roemenië. Orestia Vervolgens staat voor dinsdag 19 en woensdag 30 juni (14.00 en 20.30 uur) 'Orestiade Africano' uit 1975 van Pa solini op het programma, een film over Afrika waarin Pasolini zelf meespeelt, geïnspireerd op de Ores tia, de tragedie van Aeschylus en verweven met de situatie van het Af rika van vandaag en de toekomst van de Afrikanen. In de film wordt onder meer een schokkende vergelijking getrokken tussen de oorlog van Troje en die in Biafra. Zondag 4, maandag 5 en dinsdag 6 juli wordt de vier uur durende film 'De Komedianten' ('O Thiassos') van Theo Angelopoulos vertoond (14.00 en 20.30 uur). Deze film speelt zich af in de Griekse periode 1939-1952. on der de dictatuur van generaal Me- taxas en brengt de burgeroorlog in beeld onder een linkse optiek. De film werd als officiële inzending voor het filmfestival in Cannes geweigerd. Ook in deze speelfilm wordt een lijn getrokken naar de mythologie, in dit geval de Atriden-mythe waarin Agamemmon wordt gedood doorzijn vrouw en haar minnaar, welke moord wordt gewroken door zijn zoon Ores tes. De reeks wordt woensdag 7, donder dag 8 en vrijdag 9 juli (14.00 en 20.30 uur) besloten met de rolprent 'In 't jaar '36' van Angelopoulos. Daarin worden de gebeurtenissen vlak voor de vestiging van de dictatuur van generaal Metaxas door de regisseur vergeleken met die van voor het in stellen van het kolonelsregime in 1967. De film lijkt een gewone gangs terfilm. maar is in feite een ironische, politiek-kritische film tegen het ko lonelsregime. Behalve deze hoofdfilms worden in de Vleeshal zoveel mogelijk dage lijks en doorlopend (van 16.00 tot 17.00 uur) enkele korte films die be trekking hebben op het werk van Xenakis als componist en architect. Z o is er een fi Imp je over de *Poly tope de Cluny', een electro-acoustische klank-, licht- en ruimteshow in de Parijse Musée de Cluny, die werd uitgevoerd in 1972 en in dat jaar 80.000 bezoekers trok. Soortgelijke filmpjes zijn er over het door Xena kis ontworpen Philips-paviljoen op hde wereldtentoonstelling in Brus- seL Voorts wordt onder meer een Frans televisie-interview met Xe nakis vertoond. Huurdersbond protesteert tegen verwarming in flats Temeuzen TERNEUZEN - De bond van huur-i ders en woningzoekenden' vindt dat de woningbouwvereniging Temeuzen de verwarming van de flats in de compo nisten wijk niet snel genoeg verbetert. De bond heeft dit geschreven aan di recteur J. M. Groenhof In de brief staat onder meer. dat de bouwvereniging al maanden geleden een bewonersverga dering aankondigde over het probleem, maar dat die bijeenkomst nog steeds niet is gehouden. Verder zouden de huurders nog steeds in het ongewisse verkeren over de uit slag van een enquête. „We hebben nog geen enkel bericht ge had over de verbetering van het ver warmingssysteem Afgelopen wexen hebben weer mensen last gehad van een brandende verwarming, terwijl de tem peratuur buiten al erg hoog was", aldus de B.H.W. Debondwijstverderopde 'onmogellj ke situatie' die ontstaat, wanneer de be woners komende winter te maken krij gen met een slecht functionerend ver- warmingssysteem. „Vele bewoners hebben in de kou geze ten en u weet goed. dat dat komende winter het geval zal zijn, als er nu niets gebeurt.'" zo staat er in de brief De B.H.W. wijst er tenslotte op. dat het haar inziens de hoogste tijd is om met het verbeteren van de cv te beginnen. „Wij vinden het een zeer onverant woorde zaak dat we nog steeds niets ge hoord hebben dat er nog steeds niets gebeurd is. Wij willen u er dan ook hier bij op wijzen, dat veel bewoners het wachten beu zijn en dat er op zeer korte termijn iets aan de verwarming zal moe ten gedaan," aldus de bond. Het schrij ven is ondertekend door Addie Leyten. Directeur Groenhof om commentaar gevraagd: „Wij praten niet meer met de B.H.W.. dus ik hoef hier ook niet op te reageren." Kermis in Vlissingen VLISSINGEN-Zaterdag 17 juli start in Vlissingen de jaarlijkse kermis. De 28 attracties zullen worden opgesteld op de Zeilmarkt, de Nieuwendijk en het Bellamypark. Onder de attracties bevinden zich een staalachtbaan, een mini-motor-cross, een zogenaamde squaw valley en een lunapark. Verder zijn ook de gebruike lijke snoep- en gebakramen en de no dige kansspelkraampjes aanwezig. De kermis duurt van zaterdag 17 juli tot en rnet zaterdag 24 juli.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 9