Geslaagden 'Petrus Hondius' Terneuzen 648e Staatsloterij. 2e trekking 21 juni 1976 Familie berichten Geslaagden christelijke mavoschool te Axel ERVAREN TELETYPIST PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 22 JUNI ib/b Geboren MAARTEN FRANK J. M. van Roolen-Maas J. van Rooien en Sander SKKKKKKBKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKXKK Zo de Here wil hoopt op vrijdag 25 juni a.s. onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder. mevrouw haar 85ste verjaardag te vieren. Een ieder die haar met deze dag wil feliciteren is hartelijk welkom van 3.00 - 5.30 uur aan de Dijkwelseweg 32, Kapelle Kapelle. juni 1976. Huize Pomona. tNKKNKSKKKKNKWKKKKKKKMKKKKKKKK:-:; Rectificatie :KKHK«kkkhkkh::::MKKKKK:-:K::::K::N:::::-:K::::K::M Op donderdag 24 juni aanstaande hopen onze ouders en grootouders K A. WALHOUT L. M. WALHOUT-DEES ss het heuglijk feit te herdenken dat zij 45 jaar lang in de echt zijn verbonden. k Dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blij- ven is de wens van hun dankbare kinderen en sc kleinkinderen. k Gelegenheid tot feliciteren van 19.00 tot 21.00 uur op zaterdag 26 juni in café 'De Vriendschap', Noordstraat 2, Temeuzen. Temeuzen, Emmalaan 1. mxmmmss Heden ontsliep zacht en kalm in de hope des eeuwigen levens onze lieve zorgzame man, vader, behuwd- en grootvader MAARTEN KRIEKAARD echtgenoot van Maria Nieuwenhuyse, op de leeftijd van 57 jaar. Oostdijk: M. Kriekaard- Nieuwenhuyse Goes: P. J. Kriekaard P. J. Kriekaard-Geluk Yerseke: J. P. Kriekaard J. C. J. Kriekaard-Elenbaas Kruiningen: M. J. Harthoorn-Kriekaard H. Harthoom en kleinkinderen Oostdijk, 21 juni 1976 Lavendeldijk 5 Post Krabbendijke De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op de algemene begraafplaats te Krabbendijke op donderdag 24 juni om 14.00 uur vanuit het Ver gaderlokaal van de Geref. Gemeente, J. W. Fn- sostraat. Krabbendijke. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'De Bevelanden". gebouw- Noord, Goes. Bezoekuur van 15 00 tot 15.30 uur. Heden ontsliep zacht en kalm in de hope des eeuwigen levens onze geliefde broer, zwager en oom MAARTEN KRIEKAARD in de ouderdom van ruim 57 jaar. Rijswijk: P. Kriekaard-Arensman Krabbendijke: C. Kriekaard M. Pieper-Kriekaard J. J. Rëper Neven en nichten Krabbendijke, 21 juni 1976 Heden werd geheel onverwachts van ons wegge nomen door een noodlottig ongeval onze innig geliefde man, vader, behuwd- en grootvader CORNELIS VAN WEELE op de leeftijd van 61 jaar. Borssele: M. van Weele-Walhout Den Helder: C. van Weele J. P. van Weele-Almekinders Diana en Niels Oost-Souburg: M. Westerweele-van Weele P. C. Westerweele Kees en Eddie Krabbendijke: M. van Weele G. van Weele-van Damme Elina en Marscha Tholen: J. van Weele T. C. van Weele-Westerweele Eelco en Mariëlle Bossele: Els van Weele Borssele, 21 juni 1976 Kaaiweg 18 De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 24 juni 1976 des namiddags om 14 uur vanuit 'Vij- verzicht', Plein te Borssele. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze zeèr geliefde schoonzuster ANNA MARIA VERSLUIJS-WONDERGEM Zij mocht de leeftijd van 67 jaar bereiken. Middelburg: S. Versluijs-den Boeft Serooskerke(W): N. Huijssoon-Versluijs C. Huijssoon Middelburg. 19 juni 1976 Dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft betekend geven wij bedroefd kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze zorgzame lieve moeder LYDIA FLIPSE echtgenote van Adriaan Hoogerland, in de ouderdom van ruim 75 jaar. 's-Heer Arendskerke: A. Hoogerland 's-Gravenhage; J. N. van den Berge- Hoogerland K. P. van den Berge 's-Heer Arendskerke, 21 juni 1976 Wissenkerkseweg 7 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'Bergzicht' te Goes. Gele genheid tot bezoek dagelijks van 15.00 tot 15.30 De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 24 juni 1976 om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats te 's-Heer Hendrikskinderen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Heer Hendrikshuis. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gij hebt mijn rechterhand gevat. Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen ips. 73) Tot onze diepe droefheid is heden, na een lang durig ziekbed van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, behuwd- en groots moeder MARGARETHA ADRIANA VAN ROOIJEN geb. Olie, op de leeftijd van 72 jaar. -■ - Vlisslngen: H. van Rooijcn Haren (Gron.): W. Waterbolk-van Rooijen H. Tj. Waterbolk Vlissingen: P. van Rooijen L. van Rooijen- van den Driest Nijmegen: M. C. Bronsvoort- van Rooijen T. Bronsvoort Wangi (Zwitserland): J. van Rooijen M. van Rooijen-Tamminga Middelburg: R. van Rooijen M. van Rooijen- van Eenennaam en kleinkinderen Vlissingen, 21 juni 1976 Duyvendrechtstraat 22 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethesda/St. Josephziekenhuis, ingang Koudekerkseweg. Bezoekuur dagelijks van 18.30-19.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 24 juni 1976 om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats. Voorafgaande aan de begrafenis zal een rouw dienst worden gehouden om 11 00 uur in de Jo- hanneskerk. Bonedijkestraat. Voorganger is ds. L. de Liefde. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden heeft de Heere in de hope des eeuwigen levens na een geduldig gedragen lijden tot onze diepe droefheid tot zich genomen onze lieve zus ter, tante en oud-tante MARINA CATHARINA VAN IWAARDEN op de leeftijd van 72 jaar. Yerseke: K. Grootjans-van Iwaarden Krabbendijke: M. Schouwenaar- van Iwaarden Neven en nichten Postadres: Doelstraat 46 De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op vnjdag 25 juni om 14.00 uur vanuit 'De Ranke', waar de rouwdienst zal worden gehouden om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 19.00 - 21.00 uur. Nieulandestraat 25. In dankbare herinnering aan wat zij met liefde voor ons heeft gedaan delen wij u mede dat na een langdurige en liefdevolle verpleging in 'Huize De Werfkampen' te Rilland na voorzien te zijn van de Heilige Sacramenten der Zieken, zacht en kalm van ons is heengegaan onze dier bare moeder, groot- en overgrootmoeder PIETERNELLA MARIA PANTUS ■weduwe van Franciscus Vermeulen Zij bereikte de gezegende leeftijd van 89 jaar. Kruiningen: M. M. Blok-Vermeulen G. P. Blok Utrecht: W. Vermeulen E. Vermeulen-Isaacs Vught: Jac. Vermeulen G- Vermeulen-van Eijkeren Klein- en achterkleinkinderen Rilland, 21 juni 1976 Correspondentie-adres: Rijksweg 83. Kruinin gen. De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de ter aardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 24 juni aanstaande om 10 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Samen komst voor de uitvaartdienst bij de kerk. Algemene kennisgeving. Heden is van ons heengegaan in volle vrede onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en over grootmoeder CATHARINA MEEUWSE weduwe van Frans de Muynck, op de leeftijd van 88 jaar. Veere: F. J. de Muynck M. H. de Muynck-v. d. Ven Middelburg: J. F. de Muynck A. E. de Muynck-Mol Amstelveen: C. de Muynck W. de Muynck-Baljeu Den Haag: P. Braaksma-de Muynck F. Braak sm a Utrecht: Chr. Braaksma-de Muynck J. Braaksma Klein- en achterkleinkinderen Middelburg. 21 juni 1976 Swerfrust, L Stommesweg 1 Correspondentie-adres: Veerseweg 3. Veere De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 25 juni 1976 12.00 uur op de begraafplaats te Veere Vooraf vindt voor de familie en belangstellenden een rouwdienst plaats in de recreatiezaal van Swerfrust die aanvangt om 11.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde lieerds. H" van Ben- them. HUBRECHT ADRIAAN DE SMIDT weduwnaar van Suzanna de Vlieger, in de ouderdom van 84 jaar. Neven en nichten Biervliet. 21 juni 1976 Huize Ter Walle, kamer 15 Braakmanlaan De begrafenis zal plaatshebben op donderd ag 24 juni a.s om 14.15 uur op de algemene begraaf plaats te Schoondijke na voorafgaande rouw dienst vanuit Huize Ter Walle aanvangende om 13.30 uur. Geen bloemen. TERNEUZEN - Aan de rijksscholen gemeenschap 'Petrus Hondius' te Ter- neuzen legden dezer dagen de laatste jaarsleerlingen het eindexamen af. Voor het. mavo-diploma slaagden: Trudy Batselaer, IJzendijke: Lieke van den Berg. Terneuzen: Irene Brakman. Temeu zen; Diana Bril, Temeuzen. Rudy de Calu- wé. Sluiskil; Rita Dobbelaar. Zaamslag; Roeland Elderson. Temeuzen: Lineke Elve. Temeuzen; André Franssen. Temeuzen: Mies de GuylenaerT. Sas van Gent. Kees Haak. Temeuzen; Johan van der Hooft. Ter- neuzen; Fien Hoste. Temeuzen: Ellen Hund- scheid. Temeuzen; Ronnie de Jong. Temeu zen: Anita Kay. Temeuzen; Vlviane. Kerckhaert. Hoek; Fred Kerrebljn, Temeu zen; Erik Klaassen. Zaamslag: Marlou de Klerk. Temeuzen; Ad Klopmeijer, Temeu zen. Ronny Krijger, Temeuzen; Leen Kunst, Temeuzen: Irene Lammerts, Temeuzen; Frank de Langen. Westdorpe: Peter Loof. Temeuzen; Leo de Mul, Temeuzen: Jan Pannevis. Biervliet; Ella Pladdet. Temeu zen; Margot Renique, Sas van Gent; Nely de Ridder, Terneuzen (Othene); Jody Schip pers, Terneuzen: Myriam Staal, Westdorpe;; Robert Staal, Westdorpe: Robert. Stouthan- del, Temeuzen: Anja van Tatenhove, Ter- neuzen; Peter Verdijl. Temeuzen; Wim Ver- poorte, Temeuzen; Ido van der Waal. Hoek; Adrie de Zeeuw, Temeuzen; Anja Zonder van, Temeuzen: Leen van Zuuren. Terneu zen. Vijr kandidaten zijn toegelaten tot het herexamen, tien kandidaten zijn afgewezen Het. havo-diploma behaalden: René van Al- tena. Temeuzen; Rudy Baard. Sluiskil; Marie-There se de Bakker. Kitty Berwald. Temeuzen: Mare de Bleijser. Hulst. Hans- Peter Broekhuis. Temeuzen: Frans Buter. Temeuzen; Ina Buijze. Temeuzen: Enno Co- Voetbaltoernooi SAS VAN GENT - Het voetbalteam van het bedrijf 'Suikerunie Sas van Gent' heeft deelgenomen aan het Sui ker Unie Voetbaltoernooi te Putters- hoek. De Sasse ploeg behaalde hier een zevende plaats. De laatste wedstrijd won het team met 4-0. Na afloop van dit toernooi volgde een Bourgondische maaltijd met daaraan gekoppeld een feestavond in de sporthal van Strijen, waar ook de prijsuitreiking plaats vond. Het damesvoetbalteam van Sas van Gent kwam tijdens dit toernooi in actie tegen de dames van Dinteloord. Na de officiële speeltijd was de stand 0-0, zodat strafschoppen de beslissmg moesten brengen. De dames uit Dinte loord toonden zich op dit punt de sterkste. hen, Temeuzen: Ferdie van Damme. Ter- neuzen; Han Deij, Axel: André Dierick. Sas van Gent: Loes Driever. Axel: Frank Galle. Temeuzen; Manuela Gemen, Temeuzen. Marian van der Giessen, Terneuzen. Lucie de Graaf. Axel; Conny van Gremberghe. Westdorpe. i Martien de Groene. Terneuzen; Joop van Gijs, Terneuzen: Marian van den Hemel, Philippine: Marleen van den Heuvel, Temeuzen; Nelleke van den Heuvel. Temeu zen. Maurice Hollaers. Temeuzen: Han Hundscheid. Temeuzen: Trees Ivens. Hulst; René Janse. Axel: Hans Kalndermans. Ter- neuzen; Henk van Komen. Temeuzen: Hans van Komen. Temeuzen: Henny de Koning. Walsoorden; Cokkie Kraaijeveld. Temeuzen; Carlos van der Linden. Temeuzen: Sandra van der Meer, Terneuzen: Frank Meeuwsen. Terneuzen: WiUeke MiUenaar, Sas van Gent; Frank de Mul. Temeuzen; Hennie Neve. Terneuzen; Sjaak Nouwt. Temeuzen; Kees Saman. Axel, Robby Scheerders, Vogel waarde; Marijke Schilleman, Biervliet: Cor- rle Slabbekoom, Sas van Gent: Annie Stof fels, Temeuzen; Carin Timmerman, Temeu zen; Miriam Versluys, Biervliet; Mare Ver vers, Terneuzen; Frans VerwiUigen, St- Jansteen: Karin de Vetter. Terneuzen; Ma rina de Vries, Terneuzen. Hans Weeda, Bier vliet; Frans WoLfert. Axel; Robert IJsebaert, Terneuzen; SJoerd Zegers, Philippine; An- nemieke Zwart. Temeuzen; Marianne van der Meer, Temeuzen. Zeven kandidaten zijn toegelaten tot het heraexamen, acht kandi daten zijn afgewezen. De geslaagden atheneum rijn: Marion van Acker, Terneuzen, Nancy Dees, Temeuzen; Ankie Donze, Temeuzen; Peter van Gasse, Sluiskil. Annique Haers, Philippine; Kees den Hamer, Axel: Luc Kerckhaert, Hoek, Mark Koulen, Temeuzen: Coby van der Lin de, Temeuzen; Jeannine van Looy. Temeu zen; Marleen Peeters. Philippine; Marian Peeters, Philippine: Monique Reminsen. Axel; Paulette Smit. Temeuzen; Wout van Voomveld, Westdorpe. Drie kandidaten rijn toegelaten tot het her examen Drie kandidaten rijn afgewezen. De geslaagde kandidaten van het diploma atheneum-B zfln. Frank Herrebout, Temeu zen. Henk de Keijzer, Temeuzen: Leo Koole. Hoek; Jan-Peter van der Linde. Sas van Gent; Hans Oosterhout, Sas van Gent; Jo han de Zwart, Temeuzen. Er werden geen kandidaten afgewezen. De geslaagden gymnasium-A Renée Abr bink, Temeuzen; Suzanke Huigh, Temeu zen; Gablen de Lange, Temeuzen; Sharon Voeten, Sas van Gent; Lia Verpoorte, Bier vliet. Een kandidate kreeg herexamen. Er werden geen kandidaten afgewezen. Het diploma gymnasium-B behaalden: Ton- nie van den Hauwe. Biervliet; Kees Jansen. Terneuzen; Mark Steel. Axel; Elvira Ver meulen, Terneuzen; Rini Verschelling, Axel: Ronald Verstraeten, Temeuzen. Drie kandi daten werden afgewezen. Geslaagden avond mavo Zeeuwsch- Vlaanderen Terneuzen TERNEUZEN - Aan de avond-mavo Zeeuwsch-Vlaanderen' te Temeuzen werden de eindexamens afgenomen. Het diploma mavo-4 behaalden: J C. Hermans-Bakker, Hoek: H. den Boer- Olijslager. Temeuzen: M. P. Boulahouache- Stoelinga. Axel; mej. J. C. van Boven. Ter neuzen; mevr. H. J. G van den Broeke, Axel; mej. R. Broekhuis. Sas van Gent; P A. F M van Damme, Temeuzen; mej. S. C. E A van Damme. Temeuzen; mej. A. Gort. Temeu zen; M. A. OrootrBotman, Hulst; J J Hame link, Temeuzen: mej. A van der Hoof, Ter- neuzen; L. G Kay. Temeuzen: C. P. de Kos ter. Temeuzen; C. P. de Koster. Temeuzen; G van Lelden. IJzendijke; mej. P Lievense. Oostburg; D. J. Oggel. Axel; P. Pljcke- Broekhuizen. Temeuzen; mevr P M Rie- mens. Axel: F. W. Schutz. Axel; mej. T. E. de Smet. Sluiskil; S. P. Verdurmen-FUius, IJ zendijke: G J. Verduyn-Temeuzen; M. C. Vermeersch-Neyt. Sas van Gent; J. J Vink, Temeuzen; J. Scheele-van Emous, Temeu- Voor deelcertificaten slaagden: Th. van den Berg. Temeuzen; C. J. F. Rombout-van den Berge, Hulst; mej. I. M. J. Braem, Sint- WedVlUCht Jansteen; mej. E. E. A. van Damme, Temeu zen: L. M. Dooms-Pielaat, Koewacht; P. D. Koster-van Es, Temeuzen, mej, A. E. T. M. Ferkct, Hulst: mej. C. C. P. Koch. Temeu zen; E. C. E. de Pooter-Vonck. Axel; M. D A. Raes. Hulst; H. A. J. Rammeloo, Philippine; C. Sonke. Terneuzen; E. Sponselee. Zoh- landt. Axel; mej. L. S. L. Verbist, Vogel- Geslaagden aan de christelijke mavo te Oostburg OOSTBURG - Aan de christelijke mavo te Oostburg werden dezer dagen de eindexamens afgenomen. Voor het mavo-diploma slaagden: T. Adriaan- sen. Oostburg: Ina Brouwer. Terneu zen: A. Deij, Schoondijke. J. den Ja- mer. Zaamslag; I. Hangoor. Terneuzen- I de Huflu. Zuidzande; N Koesveld Hoek; G. Kousenmaker, Breskens; L I Kraak. Oostburg; I. van de Linde Sluis; P. Moll, Zuidzande; D Pietersj Breskens: N. van de Velde. Temeuzen- D. Basting. Breskens: D. J Flikweeit Breskens; J Moggré. Aardenburg; r Pladdet. Biervliet; G. de Putter, Zaamslag: J. Stoffels. Temeuzen; F. I van Vuuren, Zaamslag; A. Walhouf Breskens; J. van Wijck. Hoek; J. den Doelder. Axel. Een kandidaat is afge wezen. Een leerling heeft herexamen. BRESKENS - De postduivenhouder- svereniging 'De Reisduir deed met 58 duiven mee aan een wedvlucht vanuit Louvres. De uitslag luidt: 1 en 3 F Scheele en zn; 2 A. de Nooyer en zn; 4 R. Versaevel; 5 J. Versprille: 6 en 8 j van de Lijke; 7 E. Pieters; 9 A. de Poor ter; 10 H. de Smidt. AXEL - Aan de christelijke school voor Mavo te Axel slaagden de vol gende leerlingen voor het mavo-3 exa men: Pieter Boon te Temeuzen; Leendert v. Dam te Axel; Francois de Haas, Zaamslag; Dina Hamelink te Axel; Karin Hamelink te Ter- neuzen; Jennfier Leenknecht te Zuiddorpe; Helena Lensen te Axel; Karin Lipjes te Sluiskil: Mare Mattelée te Axel; Cornelia Neeteson te Hulst; Frans Riemens te Axel; Chrltlaan Schrier te Temeuzen; Edwin Stockman te Axel; Adriana v. 't Westelnde te Axel; René Wink te Axel: Francoise Witte Ie Axel. Eén kandidaat werd afgewezen en één kan didaat moet een herexamen doen. Voor het mavo-4 examen slaagden aan de christelijke mavo te Axel de volgende kan didaten: Ko Bakker. Anja v. Bendegem. Joke Boije. Heieen Brandes. Mauririo Dal- Heden ontvingen wij het droeve nieuws dat over- leden is, onze medewerker, de heer P. S. MARTENS Wij zulïen hem als een toegewijde en gewaar deerde medewerker in onze herinnering blijven bewaren. Directie Suikerunie U.A. Fabriek Sas van Gent Heden ontvingen wij het droevige nieuws dat overleden is, onze gewaardeerde collega, de heer P. S. MARTENS Hij zal als een sympathieke collega in onze her innering blijven. Personeel en ondernemings raad Suikerunie U. A. Fabriek Sas van Gent In'vrede ging heden van ons heen, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, in de ou derdom van 93 jaar. ANTHONIA VERMEULEN weduwe van Aalbrecht Rijk Haar kinderen: Nijmegen: M. Rijk (Zr. Albrechta) 's-Heerenhoek: J. Rijk E. Rijk-Courtin Bergen op Zoom. J. Joosen-Rijk H. Joosen Goes: J. Remijn-Rijk P. Remijn Heinkenszand: J. v. d. ,Guchte-Rijk M. v. d. Guchte Goes: B. Remijn-Rijk J. Remijn Klein- en achterkleinkinderen Buitengewoon dankbaar zijn we zo'n uitzonder lijk goede Moeder en zo'n allerliefste Opoe te hebben gehad, en we konden haar eigenlijk nog niet missen. Bezoek aan het mortuarium van St.Joanna te Boes is mogelijk van 16.00 uur tot 16.30 uur. A'e verenigen ons en nemen afscheid tijdens de Sucharistieviering donderdag 24 juni om 14 00 ïur in de R-K Kerk te Heinkenszand. waarna de legrafenis op het R-K Kerkhof aldaar. Enige en algemene kennisgeving. Na een langdurig smartelijk lijden, is tot onze diepe droefheid van ons heengegaan, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa, broer, zwager en oom LOUIS JACQUES COPPEJANS echtgenoot van Cristina Friesema, op de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: C. Coppejans-Friesema Maassluis: D. Coppejans Nicolaas Syaranamual Abraham Syaranamual Louis Syaranamual en verdere familie Middelburg. 20 juni 1976 Vreedenburg 47 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30 tot 18.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 23 juni a.s. te Middelburg om 11.00 uur. Ver trek van Vreedenburg 47 te Middelburg om 10.45 De 236.000 prijzen van deze trekking - samen groot 7,9 min - zijn als volgt gevallen: een extra prijs van 100.000 is gevallen in de serie r op het nummer: 029574 Troostprijzen van 2.000 op nummer 029574 van elk van de andere series. een extra prijs van 100.000 is gevallen in de serie b op het nummer: 084777 prijzen van 50.000 zijn 5.000 zijn 2.000 zijn 2.000 zijn 2.000 zijn 2.000 zijn 2.000 zijn gevallen gevallen gevallen gevallen gevallen gevallen gevallen op alle op alle op alle op alle op alle op alle op alle nummers, nummers: nummers: nummers: nummers: nummers: nummers: 034463 065345 035918 042354 031674 050573 061657 en prijzen van 1.000 op alle nummers eindigende op: 5499 400 op alle nummers eindigende op: 969 200 op alle nummers eindigende op: 626 100 op alle nummers eindigende op: 467 100 op alle nummers eindigende op: 318 50 op alle nummers eindigende op: 95 50 op alle nummers eindigende op: 25 15 op alle nummers eindigende op: 0 gewonnen prijzen kunnen na de derde trekking worden geïnd. De lotenverkoop voor de volgende loterij begint op 2 aug. a.s. bij de loterijkantoren. Op 18 juni ging van ons heen onze geliefde broer en zwager JAKOB VAN ROTTEN weduwnaar van Maatje Geertse, op de leeftijd van 86 jaar. Zeist: M. Jobse- van Rotten J. Jobse Voor de belangstelling en geschenken die we bij ons huwelijk mochten ont vangen zeggen wij harte lijk dank. Jos en Dineke Vekemans Glasstraat 30 Herenthals. Voor de vele felicitaties, bloemen en geschenken, die wij ontvingen bij ons 25-jarig huwelijksfeest, zeggen wij, mede namens onze kinderen, allen harte lijk dank. P. Lievense K. Lieven se- Minderhoud Op onze teletype-afdeling is direct plaats voor een Er wordt afwisselend in dag- en nachtdienst gewerkt. Goede kennis van de Nederlandse taal wordt beslist vereist. UITSLUITEND SCHRIFTELIJKE SOLLICITATIES WORDEN GAARNE INGEWACHT BIJ DE BEDRIJFSLEIDING VAN DE WALSTRAAT 56-60 Vlissingen d en overal, iedereen leest de krant altijd BEGRAFENIS- EN CREMATIEVERZORGING S. M. Overtooni/J. M. Groen Vlissingen telefoon (01184) 13417 (01183) 61801 Rochusscnstraat 3 WOENSDAG 23 JUNI A.S. Receptie van 18.00 - 20.00 uur voor ouders, oud leerlingen, vrienden en belangstellenden ter ge legenheid van het 25-JARIG ONDERWIJS-JUBILEUM VAN DER HEER J. STEIJNS KLEUREN- Ook zondags open van 14 00-18.00 uur SAS VAN GENT PROMENADE GENTSESTRAAT 4 01158-1938 HERHAALDE OPROEP Het Bestuur van 'Sint-Martha' school voor Individueel, Lager en Middelbaar Beroepson derwijs (HNO) Grote Markt 15, Hulst. roept sollicitanten op voor de volgende vacature per 1 augustus 1976 Docent(e) NXX 15 uur Schriftelijke sollicitaties met vermelding van per sonalia en referenties zo spoedig mogelijk te rich ten aan 't Bestuur van bovengenoemde school. Grote Markt 15, Hulst. Inlichtingen bij de Directeur, telefoon 01140-2672 magro: Theo Dees, Rob Drees. Fm as Dtóe- man. LUan Duijm; Rini Eckhardt: Cené Engels: Mia de Feijter; Edith Gaal: Edith Gaal. Martine Govaert. Barré de Groot; T> neke Hoekstra, Jonge de Cor; Rinus de Jor ge, Eddie Kersbluck. Annemieke de Poorter, Ronald de Ruiter. Aswin Stockman, Marion Verhoeven, Marco Wikkerink, Anja Zegers, Marleen de Blaaeij; Maja v. d. Bosse, Ella de Bruflne, Müjam Buijsse, Jozien Buijze, Gijl Dees, Dieleman Frans, Dltty v. Doxhoom, Eek v. Ingrid, Karin Folmer, Frans Geijssels, Ans Hamelink, Jola Heynemans, Coonyde Keizer, Paul Klndt, Johan Kelin, David Op pneer, Anneke Pljpelink Aag|e de Putter, Astrid Raes, Sonja de Ridder, Kees de Rul]- ter. Ellen Verhulst, Ineke Verschelling, Maaike de Werd. Drie kandidaten werden afgewezen, twee kandidaten krijgen een herexamen en voer één kandidaat is het examen uitgesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 18