K.H00GERHEYDE Spelmorgen leerlingen Prins WillemschoolSint Jacobsschool Uitdeuken en spuiten Specialistenwerk is Vlissingse commissie voor subsidieverhoging van jeugd- en jongerenwerk 'Water staat inwoners van Goes-Zuid tot de lippen' Comité kinderpostzegels schenkt kruisvereniging Walcheren ƒ2000,- Geslaagden 'Scheldemond' ZATERDAG 19 JUNI 1976 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT SCHOLEN IN VLISSINGSE BINNENSTAD IN NIEUWE SCHOOLJAAR SAMEN Legitimatiekaarten Plattelandsvrouwen Welfaremedewerkster bezochten uitgereikt WÊÜM*. VERTREKKENDE LEERKRACHTEN NAMEN AFSCHEID VLISSINGEN - Ter gelegenheid van de officiële sluiting van de Prins Wil lemschool en de Sint Jacobsschool te Vlissingen werd donderdag voor de leerlingen van deze scholen een geza menlijke spelmorgen georganiseerd. De 130 kinderen van alle klassen be ginnen 's morgens om tien uur met een ringrijderij op de fiets. Voor de eerste en de tweede klas was er een wedstrijd 'wasophangen', voor de middengroep werd er een hoepel wedstrijd gehouden. Verder stonden een skippybalrace. zaklopen een ke gelwedstrijd op het porgramma. 's Middags was er voor de kinderen een toneelvoorstelling en trad de gooche laar All Ben Lux op. Als herinnering aan deze dag kregen de leerlingen een schoolfoto. 's Avonds konden ouders, oud leerlingen en belangstellenden af scheid nemen van de scheidende leer krachten, G. Heeren en mejuffrouw M. Tanis. De heer Heeren, die 21 jaar hoofd van de Sint Jacobsschool is ge weest, kreeg op de receptie namens ouders, kinderen en personeel een mu ziekstandaard. een tafelaansteker, een •bureaulamp en het Van Dale woorden boek aangeboden. Van de Prins Wil lemschool vertrok mejuffrouw M. Ta- nis. Zij kreeg boeken, een kristallen vaas en een Wedgewood-servies. EXTRA SUBSIDIE VOOR VOC VRAGEN OVER DE BEGELEIDING KRACHTEN 'DE PIEK' zinnige Vorming om een extra subsidie van 8.568,75 en de aanschaf van gor dijnen in de gymnastiekzaal van de Jacob Catsschool werden gunstig Voorts ging de commissie akkoord met het b. en w.-voorstel grond aan het VLISSINGEN - De Vlissingse vaste Groenewoud te verkopen aan de wo- commissie voor cultuur-, sport- en ningstichting 'Goed Wonen' voor de jeugdzaken en de recreatie is donder- bouw van acht woningen, dagmiddag in vlot tempo akkoord ge- De commissie adviseerde eveneens gaan met een aantal krediet- en subsi- gunstig over een voorstel om een aan- dievoorstellen. Zo adviseerde men 'po- vullend krediet van 48.900,- te ver- sitief ten aanzien van het voorstel de gemeentelijke subsidie voor het jeugd- en jongerenwerk te verhogen. Dit betreft een verhoging van 50% van de subsidiabele personeelskosten, huisvestingskosten en organisatiekos ten en 49 van de subsidiabele kosten strekken voor het herstel van de kap van pand Bellamypark 19. Dit krediet is gevraagd omdat in verband met het herstel rondom het hele gebouw een steiger moet worden aangebracht en verder omdat is gebleken dat meerdere kapgedeelten aan een ingrijpender Gevonden voorwerpen VLISSINGEN - Aan het bureau van gemeentepolitie te Vlissingen zijn, in de periode van 9 tot 17 juini 1976, de volgende gevonden voorwerpen aan gegeven: diverse bankbiljetten, bril met zwart montuur, molen en werp hengel, dameshorloge met blauwe band, rood kindersokje, kinderarm band, diverse sleutels, blauw sport- broekje. Hervormd kerkkoor in kerkdienst te Domburg DOMBURG - Het hervormd kerkkoor Middelburg verleent zondagmorgen medewerking aan een kerkdienst in de hervormde kerk te Domburg. Het koor brengt onder anderen een aantal liede ren ten gehore die onlangs ook op een grammfoonplaat zijn vastgelegd. Deze plaat zal na afloop van de dienst te verkrijgen zijn. De dienst wordt geleid door ds. H. S. Buunkl, plaatselijk her vormd predikant. De kerkdienst die voor een ieder toegankelijk is. begint om tien uur. DOOR UITBLIJVEN WIJKGEBOUW: GOES - Volgens het Goese gemeente raadslid P. Duinkerke (pvda) staat de .inwoners van Goes-Zuid momenteel ondanks de droogte, het water tot de lippen. Reden: het uitblijven van de bouw van een nieuw wijkgebouw. Duinkerke donderdagavond tijdens de raad: „Enige tijd geleden sprak ik in de raad de verwachting uit dat de wijk zuid de huisvesting voor de wijkver- eniging in een 'kippehok' zou moeten zoeken. Ik heb begrepen dat deze hoop ijdel is geweest en dat zelfs een gesub sidieerd konijnenhok nog te hoog ge grepen is". De PvdA-er pleitte ervoor om op de kortst mogelijke termijn met plannen te komen om de wijkvereni- ging van een nieuw gebouw te voor zien, „met het accent op spoedig", al dus Duinkerke. Hij bevestigde - naar aanleiding van vragen van de CGG-er J. P. G. van Ooijen - dat de PvdA- fractie bereid is om het nieuwe wijkge bouw op de voorranglijst van de ge meente een hoge plaats te geven, ook al zal dat betekenen dat andere werk zaamheden om financiële redenen ver traagd worden. DRIEWEGEN Wedvlucht DREIWEGEN - De postduivenhouder- svereniging 'Jong Maar Moedig' uit Driewegen deed met 9 duiven mee aan een vlucht vanuit Bourges. De uitslag luidde: 1 A Janssens; 2 J. Boerman; 3 van activiteiten. Verder was men het verbetering toe zijn dan men eerst unaniem eens met het voorstel aan de vermoedde. De heer Kossen ging wel stichting Vlissings Ontspanningscen- met het voorstel mee. maar niet zonder trum over de jaren 1973 t/m 1975 een aanmerking: „Dachten ze dan dat ze extra subsidie van 10.000,- per jaar te de kap kunnen herstellen met behulp verlenen. Dit dan ter gedeeltelijke van een luchtballon", zo vroeg hij zich dekking van de nadelige saldi over af Hij was van mening dat de zaak deze jaren. eerder 'en goed' bekeken had moeten Naar aanleiding van dit agendapunt worden op de commissieagenda kwam de heer B. Kossen (pvda) met het verzoek of kan worden uitgezocht hoe de begelei ding is van de krachten die in 'De Piek' zijn tewerkgesteld in het kader van de WSW-regeling. Ik heb de indruk dat er nauwelijks begeleiding is. Er zijn daar MIDDELBURG - In het kader van de Uitvoering leerlingen muziekschool in dit verband tewerkgestelden die er jaren rondlopen. Ze moeten eens uit dat beschermde milieu gehaald wor den. Ik ben van mening, dat er genoeg bedrijven te vinden zijn waar ze te recht kunnen met een eventueel nood zakelijke sociale begeleiding". Voorzitr ter wethouder Ch. J. Gillissen Ver- schage zegde toe de zaak te zullen be kijken. uitvoering van de Zeeuwse Muziek school verzorgden in Middelburg leer lingen van Marinus Hillebrand een origineel concert. Zij speelden onde andere een kwartet voor vier cello's van Limmer een Aagio voor twee klarinetten en drie basse thoorns van Mozart en Cinq Mouve- ments voor klarinetkwintet, basse- - thoom van de Franse componist De commissieleden konden donderdag Claude Arrieu. Een concertstuk voor verder vlot meegaan met voorstellen klarinet, bassethoorn en piano was het om een voorbereidingskrediet van slotstuk van deze uitvoering. Eveneens 48.000 - uit te trekken voor de reali- in Middelburg gaven leerlingen van sering van plan Westduin. Ook voor- Annemarie de Beer en Dick Boon. bei stellen over het verlenen van een sub- den als blokfluitdocenten werkzaam, sidie van ƒ25.065,- voor restauratie een uitvoering. Onder het gehoor van van pand Oude Markt 18, een verzoek tweehonderd ouders en belangstellen- het Zeeuws Instituut voor Kunst- Informatie over promenade Lange Delft in stadhuis MIDDELBURG - In het stadhuis in Middelburg is volgende week dinsdag, woensdag en donderdag (22, 23 en 24 juni) informatie te zien over de inrich ting van de Lange Delft tot promena de. Zoals bekend wordt deze winkel straat na de zomervakantie ingericht als voetgangersgebied. Om de bevolking op de hoogte te stel len van het toekomstige aanzicht van de straat worden tekeningen en een maquette van de Lange Delft promenade tentoongesteld. Dit mate riaal is van negen uur 's morgens tot vier uur 's middags te bezichtigen in de voormalige ruimte van de afdeling be volking van het stadhuis. Op dinsdagavond 22 juni is er in de zelfde ruimte bovendien gelegenheid om informatie over de promenade den klonk muziek in diverse groepsbe- zettingen uit zowel verleden als heden. Naast oude muziek van Geminiani, Bodin en Boismortier waren de heden daagse klanken van Yoram Paporisz een verrassing. Een mooi afgewerkt concert voor blokfluit en jeugdstrij- kensemble besloot deze avond In zijn slotwoord verheugde directeur G. W Bergman zich er over dat de leraren van de muziekschool wat meer open gaan staan voor de muziek van nu. VLISSINGEN - Op 15 Juni vond in de Pinksterkapel te Vlissingen de ofliciële uitreiking plaats van de legitimatie- kaarten Welfaremedewerkster van het Nederlandse Rode Kruis. De avond had een feestelijk karakter. Mejuffrouw drs N H. Schokking opende de avond met een toespraak tot de nieuwe medewerksters. Zij vond het prettig weer een aantal dames te kunnen opnamen in het korps. Zij wenste de dames dan ook veel plezier in hun toekomstige werk toe. Daarna ging de heer Van Bruggen, be stuurslid van het rode kruis Souburg, over tot de uitreiking van de speldjes en de legitimatiekaarten In zijn toespraak zwaaide hij lof toe aan mejuffrouw Ruigrok. die de leiding als zovele malen had gehad van deze streekbasiscursus voor Welfare medewerksters. Na dit ofliciële ge deelte volgde een muzikaal optreden van Addie van de Berg, accordeon, met begeleiding van Johnny de Korte. Het- geen de gehandicapte accordeoniste bracht werd door de aanwezigen zeer gewaardeerd. Aan het slot van de avond werd nog een gezellig bingo'tje gespeeld. De nieuwe Welfarewerksters zijn: de dames Breure, Heijstek. Hol- thuïzen, Bom, Sinke. Aerts, Visser. Lokker. Debliek. Schureman. Fransen. Desmedt. Kruisen, v. Gilde. Molle, Hetünga en Mertens. B. Kamphuis doet intrede in gereformeerde kerk VLISSINGEN - Zondag 27 juni zal kandidaat B. Kamphuis uit Kampen die onlangs een beroep heeft aange nomen naar de gereformeerde kerk (vrijgemaakt) te Vlissingen, om 16.30 uur intrede doen. In de morgendienst om 9.30 uur wordt hij in het ambt be vestigd door prof. J. Kamphuis, hoog leraar te Kampen Kamphuis bezocht het Calvijn lyceum te Kampen, stu deerde 2 jaar natuurkunde en filosofie te Groningen en theologie te Kampen. N.C.V.B.W estkapelle hield bijeenkomst WESTKAPELLE - De NCVB afdeling Westkapelle, hield de laatste bijeen komst van dit seizoen. De presidente, mevrouw C. van Breda-Boogaard. opende d.e vergader ing en hield de meditatie. De heer L. P. Westhoff, personeelfunctionaris, uit Middelburg sprak over het onderwerp 'de problemen rondom de pensione ring". De volgende bijeenkomst is 13 september. Driestromenschool MIDDELBURG - De afdeling Middel burg van de Nederlandse bond van plattelandsvrouwen bracht woensda gavond een bezoek aan de Driestro menschool. een school voor leerlingen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden. De dames werden uitgebreid geïnfor meerd over deze speciale vorm van ba sisonderwijs door het hoofd der school, de heer C. F. de Baar. Voorts werd een rondgang door het schoolgebouw ge maakt. AANSCHAF KINDERBOXEN WIJKGEBOUW UIT OPBRENGST VERKOOP 1975 VEERE - De Kruisvereniging platte land Walcheren heeft van het comité kinderpostzegels een bedrag van ƒ2000,- ontvangen uit de opbrengst van 1974. Het bedrag werd donderda gavond in het wijkgebouw aan de Markt in Veere door het comité Mid delburg - een groep dames van de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers (UW) - aangeboden aan het bestuur van de kruisvereniging. Daartoe werd een bestuursvergader ing, die deze avond in het wijkgebouw werd gehouden, onderbroken. Me vrouw E. van de Hiele-van de Kreeke, die de activiteiten van het comité in Veere ondersteunt, voerhandigde de r-.„ i.*- cheque aan voorzitter B, Goedbloed. -i,, Tevoren had mevrouw C. Rasenberg- Francois iets verteld over de activitei ten van het kinderpostzegelcomitë en De Driestromenschool. die als cen trumschool voor Walcheren fungeert, draait reeds enkele jaren met succes in Middelburg, zo bleek uit de uiteenzet ting van het schoolhoofd, die aan het eind van de avond een geschenk onder couvert werd overhandigd door de pre sidente van de Middelburgse platte landsvrouwen, mevrouw C. de Dreu- Koster. MUZIKALE SHOW TE VLISSINGEN VLISSINGEN actie fonds en de adviesraad van de stichting culturele gemeenschap Vlis- het bestrijden van tandbederf), de cu ratieve zorg (projecten als zwembaden, kinderboerderijen, speelterreinen en paardrijden voor gehandicapten) en tot slot de algemene jeugd welzijnszorg. De heer Goedbloed zei het in zijn dan kwoord gelukkig te vinden dat twee instellingen - het comité kinderpostze gels en de kruisvereniging - die zich beide op een zeer verschillende ma nier voor de gezondheidszorg inzetten, op een wijze als deze met elkaar in contact kmoen. Het geld zal worden besteed voor de aanschaf van een aan tal kinderboxen voor het wijkgebouw. Momenteel wordt de laatste hand ge legd aan een modernisering van het hierin gevestigde consultatiebu reau, waartoe een verbouwing is uitge voerd van de dokterskamer, de wacht kamer en de boxenruimte. 1974 de 7,2d miljoen gulden bedroeg en in 1975 7,5 miljoen. Dit jaar start de verkoop van postzegels en wenskaar ten op 16 november. muzikale show. Aan deze show werken de volgende gezelschappen mee: de Ikoninklijke harmonie 'Ons Genegen', de Deltaband van de koninklijke har monie 'Ons Genoegen', combinatie brassband 'Caecilia', brassband 'Onda' en de fanfare 'Vlijt en Volharding' het De opbrengsten worden globaal ver deeld over drie sectoren: de preven tieve zorg voor kinderen en jeugd groot Vlissings majorettenpeloton. de majorettenpelotons van de Vlissingse turn vereniging en het mini mgjoretten peloton uit Souburg. Het evenement vindt plaats op het Stadhuisplein en begint om 20.00 uur. Nieuwe pc-rk basisschool gaat Tchtusschool' heten VLISSINGEN - De nieuwe geïnte greerde protestants-christelijke en rooms-katholieke basisschool in de Vlissingse binnenstad krijgt de naam Ichtusschool'. Deze naam werd donderdag tijdens de ifscheidsavond van de leerlingen en eerkrachten van de Vlissingse Prins Willemschool en de Sint Jacobschool jekend gemaakt. Zoals bekend worden leze beide scholen gesloten en krijgen :e onderdak in de voormalige Prins Willemschool aan de Grote Markt te Vlissingen. MAVO, HAVO EN ATHENEUM Vlissingen; K. de Kraker Souburg; I. Kroon, N. de Lange beiden te Vlissin gen; L. van Langevelde, Koudekerke; Y. Laport, S. Ligtenberg, P. Meerman, A van Oorschot, P. van de Riet, L. Segboer, allen te Vlissingen; A, Sie gers, Souburg; E. Steman, G. Stein- hart, K. Theune, allen te Vlissingen; E. Vader, F. Vader, W. van der "veer, L. Velthuizen, allen te Souburg; J. Ver hulst, Vlissingen; A de Visser, Sou burg; T de Vos. Y. IJff, M. Hessing, al len te Vlissingen. Tien kandidaten werden afgewezen. Negen kandidaten moeten een her examen doen. Delegatie Amemuiden -uburE p D»fetlra e- bij bejaardendefilé op paleis Soestdijk ARNEMUIDEN - Tijdens het bejaar dendefilé voor koningin Juliana op Paleis Soestdijk was een groep be jaarden uit Oostburg ook een delega tie bejaarden uit Amemuiden zig. Een delegatie van drie bejaarden, me vrouw Ventevogel-de Kam. mevrouw Ventevogel-Schroevers en de heer Mal- VLISSINGEN - Aan de rijksscholen gemeenschap 'Scheldemond' in Vlis singen slaagden voor het examen Mavo 4: R. Bertijn, G. de Boever, E. Bostelaar, J. de Bruijne, J. Coppoolse, J. Doorns, allen te Vlissingen; T. van Dorpel, Souburg; T. de Dreu, L. van Dijk, bei den te Vlissingen; F. van Eenennaam, J. van Eenennaam, beiden te Souburg; K. Geluk te Vlissingen; L. Goedbloed te Souburg; R. Haarsma, L. Hagen, A. de Hamer, allen te Vlissingen; Y. van Heusden, Souburg; J. Jansen, Vlissin gen; J. Jensen Souburg; H. Kerbert, M. Kesteloo. G. Krijger, M. Lafeber, K. Meinsma, B. de Meulder. M. van der Neut, J. Numans. P. Pleunis. E. du Pon, allen te Vlissingen: D Provoost, Souburg; M. de Raaff. Souburg; H. van de Rafelaar. E. Regeling. M. van Rooijen. R. Smit. allen te Vlissingen; M. Saijkers. Meliskerke; M. van Sta- den. Koudekerke; K. Vinke. S. Wolter- beek. R. Wijgman, allen te Vlissingen. Vier kandidaten werden afgewezen. Drie kandidaten moeten een herexa men doen. Voor het examen havo slaagden: L. van Aalst. P. van Beek, A. van den Berg, K. van den Bergen, J. eumer, Y. Boeije, A Bruinooge, M. Coone, J. Crucq te Vlissingen; K. van den Dries, Elderkamp. J. du Fossé, beiden te Vlis singen; F. Frenks, Souburg: W Gasille, P. Geertse, C. Hagenaars, H. van der Ham. allen te Vlissingen; L. Henderikx, Souburg; P. Hollestelle. M, Inderwisch, beiden te Vlissingen; J. Janssen. Sou burg- R Karssen, J. Keijmel, beiden te ding van kindermishandeling maar ook verkeersveiligheidsprojecten en Indonesische groep bezoekt Vlissingen VLISSINGEN - Een muziekgroep van de pinkstergemeente uit Modjokerto, Indonesië, brengt zaterdag een twee daags bezoek aan Vlissingen. Ze treden zaterdag om 19.30 uur en zondag om 14.30 uur op in het concertgebouw te Vlissingen. Het bijzondere van deze groep is dat zij spelen op zelfgemaakte instrumenten de zogenaamde ang- kloens en de koelangtangs. Dit zijn in strumenten vervaardigd uit bamboe. Het is voor de derde maal dat deze groep Vlissingen bezoekt, ook traden zij al enige malen op voor de Neder landse televisie. 'Arne 's Genoegen houdt rondgang in Westkapelle WESTKAPELLE - De muziekvereni ging 'Arnes Genoegen' uit Amemui den houdt zaterdagavond om half ze ven een rondgang door Westkapelle. Het eindpunt is het Marktplein van Westkapelle. Hier ontmoet men de muziekvereniging 'OKK' uit Westka pelle, die ook een rondgang door het dorp houdt. Gezamenlijk geven de muziekkorpsen dan een concert. Deze manifestatie staat in het teken van de verbroedering. Men houdt deze mani festatie in verband met een toekom stige uitwisseling. Petrusschool in Vlissingen houdt afscheidsfeest VLISSINGEN - De Sint-Petrusschool uit Vlissingen houdt donderdagavond 24 juni om half acht een afscheidsfeest in de Sint-Paulusschool aan de Ad- riaan Coortelaan in Vlissingen. Met dit feest viert men het afscheid van de Petrusschool. De school gaat namelijk dicht. De eucharistieviering van zondag om twaalf uur in de paro chiekerk aan de Singel staat in het te ken van het katholiek basisonderwijs in Vlissingen. Oorkonden voor verkeersbrigadiers MIDDELBURG - Meer dan honderd jongens en meisjes van de hoogste klassen van het Middelburgse basi sonderwijs, die een heel jaar 'trouwe dienst' achter de rug hadden als bege leiders van hun medescholieren op weg van en naar school, kregen dinsdaga vond een oorkonde uitgereikt voor deze prestatie. In een bijeenkomst, in de Klarenbeelt lts werden de kinderen toegesproken door de heer W. D. Lanting, bestuurslid van de afdeling Middelburg van Veilig Verkeer Nederland, die de bijeenkomst organiseerde. De heer Lanting benad rukte de belangrijkheid van de ver keersbrigadiers die goed opgeleid, veel nuttig werk kunnen verrichten. „Het is nu bewezen dat kinderen hun mede scholieren doeltreffend kunnen bege leiden hetgeen het aantal ongevallen ongetwijfeld terugdringt". Burgemeester drs. P. A. Wolters van Middelburg wees nog eens op de ver antwoordelijkheid van een ieder die aan het verkeer deelneemt Vervolgens reikte de heer Wolters de oorkondes uit aan de verkeersbrigadiers die elf Mid delburgse scholen vertegenwoordig den. Daarna waren er een aantal films vertoond die behalve verkeersinstruo ties ook enkele tekenfilmpjes inhiel den. De avond werd ook door enkele politiefunctionarissen en een aantal ouders bijgewoond. Voor het examen Atheneum A slaag den: C. Arciszewski, M. Drijgers. C. Ever- sdijk. allen te Vlissingen: V. Frenks. Vrouwenpolder; J. Hessing, R. Hoog vliet, beiden Vlissingen; N. de Kam, Souburg; A de Kier, A. Stroo, F. Over- gaauw. I. Pierens, allen te Vlissingen. Twee kandidaten werden afgewezen. Drie kandidaten moeten een herexa men doen. Voor het examen Atheneum B slaag den: B. Addink, H. Cattoir, beiden te Vlis singen; H. Dellebeke, Souburg; A. van Doesum, Vlissingen; R. de la Fosse, R. ten Haaf. beiden Souburg; T. Hokken, R. van Hoorn, R. de Koning, J. van Loosen, L. Mijnsbergen, J. de Rijcke, C. van Sabben, S. Scherp, A. Smaardijk, W, Schier, M. Stoffer, J. van de Water, E. Wondergem, allen te Vlissingen. Twee kandidaten werden afgewezen. Er waren geen herexamens. inrichting te krijgen van medewerkers jers. en twee leden van het comité van van de gemeente en ondernemers uit de bejaardensoos van Amemuiden, avonds krijgen. Geslaagd seizoen Alliance Francaise MIDDELBURG - De Alliance Fran caise Walcheren heeft een geslaagd seizoen achter de rug. De lezingen op cultureel gebied trokken een belang stellend publiek en de talencursussen in Vlissingen werden door een groot aantal - 160 - deelnemers bezocht. Onlangs behaalden 26 cursisten het diploma voor de tweejarige cursus. Be gin oktober gaan de meuwe cursussen van start. Hieraan wordt nog nadere bekendheid gegeven. Voor het vol gend seizoen is ook al een serie lezin gen vastgesteld. 'Aktie(f)markt' van 'Terres des Hommes' WEST-SOUBURG - De werkgroep A dm Hamc7"vëlïè°r 'Saai Walcheren van 'Terre des Hommes- Moedig' mee aan een vlucht vanuit H"1"11 zaterdag 26 jum vanaf negen Doornik, met 62 jonge duiven. De uit- "ur op ^r"'xple;" ,n ,Ves<- slag was 1. 7. 7 en 10 J. Blaszyki 2 A. Souburg een akuelflmarkt Engels; 3 en 6 A. Janssens; 4 De opbrengst is bestemd voor de aan- Klaeysen-Van Hout; 8 Boerman; 9 A. koop van loopbeugels en aangepast den Hamer. schoeisel voor polio-patiëntjes in Ook deed deze vereniging met 14 oude Ethiopië. De vrijwilliger Sjaak Codiers duiven mee aan een vlucht vanuit uit Middelburg werkt daar in een Doornik. Hiervan was de uitslag. 1 en 2 polio-kliniek en heeft om hulp ge- A Janssens; 3, 4 en 5 B. van de Slikke. vraagd. Mevrouw Ventevogel-de Kam had deze pop gemaakt en gekleed de zondagse dracht van een visserskind uit Ame muiden rond 1900. In het totaal waren 48 bejaarden uit Amemuiden, 8 leden van het comité met burgemeester J de Jonge van Ar- nemuiden bij het défilé aanwezig. Op de terugweg gebruikte men het diner in restaurant 'Duivelands Koffiehuis' in Zierikzeee Voor het repareren en nieuw maken van houten meubels naar MEUBELATELIER 'DE ZAAGSTOEL' Domburgseweg 74 OOSTKAPELLE telefoon 01188-2137 (Geopend dinsdag t/m vrijdag van 11.00-18.00 uur) le PLANVERANDERING BESTEMMINGSPLAN WEST-SOUBURG De burgemeester van Vlissingen, maakt bekend dat het besluit van burgemeester en wethouders d.d. 5 april 1976 ex artikel 11 van de wet op de ruimtelijke ordening tot vaststelling van de le planverandering van het bestemmingsplan West-Souburg, op 31 mei 1976 onder nr. 497/252, 4e afd. r.o. door gedeputeerde staten van Zee land is goedgekeurd. Genoemde herziening ligt voor een ieder ter ge meentesecretarie afdeling ruimtelijke ordening ter inzage. Vlissingen, 14 juni 1976 Verkoop het door een kleintje Het adres voor het betere werk CRUQUIUSSTRAAT 35. VLISSINGEN Telefoon 01184-13017

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 8