Dieter Muller ontpopte zich tot nieuwe 'Bomber' IN AXEL BIJZONDER SPANNEND ZWEMWEEKEINDE TE VERWACHTEN DEBUTANT BLEEK GOUDEN GREEP VAN COACH SCHÜN PZC Protest van Luctor toegewezen KUIPER BEGINT AAN LAATSTE DAG MET 9 SEC. ACHTERSTAND 17 Tsjechische pers looft eigen team HATTRICK KOLN-SPELER EINDE VAN JOEGOSLAVISCHE ILLUSIE Bergsma niet naar Montreal Ook Raas naar Tour GEEN WINNAAR IN LOTTO 24 Wim Rijsbergen krijgt biggetje met zijn naam bewonder en word bewonderd. een wonder op 2 wielen VRIJDAG 18 JUNI 1976 popivoda maakt het eerste doelpunt voor Joegoslavië. Rechts doelman Maler en in wil shirt de Duitser Be- ckenbauer. sport Dzajic kan zijn geluk niet op naUui hij de stand' op voor Joegoslavië bracht. Links nummer 1 de Duitse doelverdediger Maier. rechts de VVest- duitser Vogts. Daarmee was West-Duitsland op fraaie wijze teruggekomen van weggeweest. Een verlenging van tweemaal vijftien minuten was noodzakelijk geworden, evenals een dag eerder in Zagreb in het duel tussen Nederland en Tsjechoslo- wakije. In de eerste verlenging ontstonden er voor beide doelen kansen Aanvanke lijk was Joegoslavië wal gevaarlijker (met name bij het nemen van vrije trappeni. In de 102e minuut liet Bon hof een fraai schot los. maar de uitste kende doelman Petrovic reageerde schitterend. PRAAG (ANPl - Alle Tsjechische ochtendbladen van donderdag rep pen over de overwinning van 3-1 op Nederland, woensdagavond in Za greb. als het grootste Tsjechische vorlbalsucces sinds het bereiken van de finale tijdens bel wereld kampioenschap 1962 in Chili Daarentegen onderstreept Mlada Fronta h"-t orgaan van de Tsjechi sche jeugd, dat 'het Nederlands elf tal de toeschouwers, vooral de Jeo- goslavlsche. erg heeft teleurges teld." „Cruijff heeft'zo schrijft het dag blad 'Ceskoslovensky Sport", ..zich daadwerkelijk Ingespannen, maar hij was niet meer dan een schaduw van zichzelf Prace' het blad van de Tsjechische vakverenigingen, betreurt het dat een dergelijke wedsrijd niet door een betere scheidsrechter werd ge leid: .Thomas gaf soms de indruk tn verwarring te zijn. Drie rode kaar ten en een serie gele kaarten is te veel voor deze dramatische wed strijd. die de grenzen van de sporti viteit echter niet heeft overschre den." Het blad vervolgt: ,X>e voet- balwereld zal verrast zijn. maar de genen die de wedstrijd gezien heb ben zullen zonder twijfel erkennc-n dat de reeks successen van dit Tsje chische elftal geen toeval is." BELGRADO - West-Duitsland heeft zich donderdagavond in Belgrado de titel wereldkampioen waardig getoond. Na een schier hopeloze achterstand van 0-2 bij de rust in de wedstrijd tegen Joegoslavië slaagden de Westduitsers er niet alleen in alsnog een verlenging af te dwingen. In die barrage voegden de mantaai niet te knakken troepen van Helmut Schön in de slot fase zelfs nog twee treffers aan het totaal toe (2-4) waardoor de finaleplaats tegen Tsjechoslowakije een zekerhied werd. De grote man bij West-Duitsland was de 22-jarige Dieter Müller van FC Köln. Deze debutant verscheen tien minuten voor het einde van de reglementaire speeltijd als invaller voor Wimmer in het veld. Het bleek een gouden greep van Schön te zijn. De eerste actie van de nieuwe 'bomber' leverde meteen de kostbare ge lijkmaker op. In de laatste vijf minuten van de verlenging vol tooide Müller zelfs een hattrick. Halverwege de eerste helft had Djn ploeggenoot Flohe, die ook als invaller het veld was ingeko- aen, met het eerste doelpunt de weg naar succes al aangegeven. Buljan - die bü Ajax op het verlang lijstje staat - herhaaldelijk mee naar voren. Hij zórgde ook voor talrijke ge vaarlijke momenten voor het doel van de 32-jarige Sepp Maier. Flitsende momenten Na een heftig openingsoffensief van Joegoslavië leek West-Duitsland even wat meer greep op het spel van de rood-witten te krijgen. Deze opleving, die resulteerde in een buitenspeldoel- punt van Erich Beer. was echter van korte duur. In de 18e minuut braken flitsende spelmomenten aan. Rainer Bonhof ondernam op rechts een ver vaarlijk uitziende solo. die uiteindelijk stuitte op de voor Nice spelende uit blinker Katalinski. Deze zond de bal haastig naar voren. Oblak gaf een schitterende boogbal recht vooruit, waar Popivoda op sprintte. Met de machteloze Beckenbauer (hij speelde zijn 99e landenwedstqjdl naast zich passeerde Popivoda al vallens op fraaie wijze de uitlopende Maier. Het moet voor de Westduitsers een wrang doelpunt geweest zijn i n de we tenschap dat zowel Oblak als Popi voda voor Bundesligaclubs uitkomen (respectievelijk Schalke 04 en Ein- tracht Braunschweig). De slag kwam bij de Westduitsers hard aan. Joegoslavië gunde zichzelf geen rust, en bleef in de aanval. Een voorzet van Buljan dreigde via een Westduits verdediger onder de lat in het doel te verzeilen, maar met een uiterste krachtsinspanning wist Maier er nog een hoekschop van te maken. Even la ter kon hij een schot van Katalinski uit een vrije trap niet klemvast krijgen, doch dit liep met een sisser af. In de if het totaal aantal minuten na (120) erschilde het duel hemelsbreed van ie wedstrijd Nederland - Tsjechoslo wakije. Het bleef droog en de kwali teit van het spel was aanzienlijk he ler. Verder behoefde de Belgische scheidsrechter Delcourt geen enkele maal een greep te doen in zijn kaar tenbak. Voor ongeveer 86.000 toeschouwers maakten de Joegoslaven in het stadion van Rode Ster Belgrado - waar Berti Vogts eens zijn debuut maakte voor het Westduitse elftal - snel duidelijk wat hun bedoelingen waren. In hoog tempo en met vloeiende combinaties ffitten de gastheren aanval na aanval op. De Joegoslaven lieten de wereld kampioenen niet in hun spel komen. Daardoor leek het alsof de pupillen van Helmut Schön telkens een stapje te laat bij de hal aankwamen. Daar kwam nog bij dat de 'Joego's' herhaal delijk van positie wisselden Voorts sng met name rechterverdediger Ivan naar voren gekomen verdediger gaf scherp voor en bracht daarmee Maier in zodanige verwarring dat deze niets beters wist te doen dan de bal wat stompzinnig voor zich uit te slaan. Dzajic kon daarop gemakkelijk het net vinden (2-0). Bijna werd het in de 35e minuut zelfs 3-0 toen Buljan een enorme kans kreeg na een pass van Popivoda. Maar de speler van Hajduk Split speelde de bal recht in de han den van Maier. WestrDuitsland kreeg in de eerste helft in feite slechts een wezenlijke sco ringskans. Dit moment brak aan in de laatste minuut. Höness zag zijn inzet echter gestopt door Katalinski. die zich achter doelman Petrovic op de lijn had opgesteld. En de twee schietkan sen die Erich Beer daarna kreeg, wer den hopeloos verprutst. Na de rust verscheen het Westduitse elftal met Heinz Flohe van FC Köln in de plaats van Dietmar Danner. Voor lopig bleven de Joegoslaven het spel- beeld nog beheersen Al in de 49e mi nuut kregen zfj opnieuw een scorings kans. Berti Vogts raakte de bal op het middenveld kwijt aan Jerkovic, die het halve veld overbrugde en juist naast schoot. Dat was eigenlijk meteen het einde van het Joegoslavische over wicht. Om onnaspeurbare redenen gingen de pupillen van Mladinic ineens over tot een vertragend spelletje, dat juist koren op de molen bleek van de zoals altijd nimmer versagende West duitsers. Zij namen dan ook dankbaar het initiatief over Na een kwartier moest Surjak redding brengen op een half mislukt schot van Wimmer. Juist toen de wedstrijd wat aan kleur dreigde te verliezen konden de Westduitsers tamelijk verrassend scoren. Flohe schoot van de rand van het strafschopgebied op het Joegosla vische doel. waar Petrovic al de goede hoek had gekozen. Tot zijn afgrijzen verdween de bal echter in de andere kant in het net doordat Bonhof met zijn borst de baan van het schot dras tisch wijzigde (2-1). Voor de eerste keer in lange tijd roer den de Westduitse 'schlacbtenbümrri- ler' zich op de tribunes weer. West- Duitsland rook de gelijkmaker en drukte de tegenstanders op de eigen helft terug. Na een half uur verspeelde Katalinski op kinderlijke wijze de bal aan Höness. die op het laatste moment de uitgelopen Petrovic op zijn weg vond. In de 80e minuut stuurde bonds coach Helmut Schön opnieuw een in valler van FC Köln het veld in. Dieter Müller kwam Wimmer vervangen. Een minuut later was de 22-jarige debutant het middelpunt van een kluwen ploeg genoten. Kort daarvoor had hij met een kopbal in volkomen vrije positie na een door Bonhof genomen hoekschop voor de gelijkmaker gezorgd (2-2). (Van onze correspondent) ARNHEM - Nederland zal bij de Olympische Spelen in Montreal niet vertegenwoordigd worden door een moderne-vijfkamper. Het Nederlands Olympisch Comité heeft de 20-jarige Apcldoorner Bert Bergsma, die door de stichting Moderne Vijfkamp als enige kandidaat was voorgedragen, afgewezen. Het NOC heeft deze beslissing geno men omdat Bert Bergsma in de laatste twee internationale toernooien niet heeft voldaan aan de eis van 4150 pun ten op de onderdelen cross, zwemmen, schieten en paardrijden. Met opzet werd het schermen buiten de limiet gehouden omdat daarbij de punten waardering te veel afhangt van het ni veau van de tegenstanders. Sta-in-de-weg Voor de tweede verlenging stuurde Mladinic twee verse krachten uit de dug out. Vladic verscheen eerst voor Oblak en daarna volgde Peruzovic de moegestreden Acimovic op. Aanvan kelijk leken deze vervangingen de Joegoslaven nieuwe impulsen te brengen. Maier, die zich goed her stelde van zijn fouten in de eerste helft, was echter steeds een sla-in de-weg. Dit gold bij een kopbal van Katalinski. een schot van Zungul (via Schwarzenbeck) en een inzet van Vla dic. Vijf minuten voor het einde sloeg West-Duitsland toe. Weer was het Die ter Müller. die op de juiste plaats stond nadat Beer de bal uit een voorzet van Flohe had teruggelegd. Petrovic was volmaakt kansloos (2-3). Het lijden van de Joegoslavische doelman was nog niet voorbij. In de laatste minuut schoot Bonhof hard tegen de paal. De terugspringende bal kwam terecht bijMüller. die ajn hattrick in zijn eerste interland koelbloedig voltooide (2-4). De mentaal niet te breken West duitsers waren op onnavolgbare wijze teruggekomen uit verloren stelling en dwongen alsnog een plaats in de finale van zondag (tegen Tsjechoslowakije) af. SOLOTHURN - De voorlaatste dag van de ronde van Zwitserland heeft weinig strijd gebracht Alle renners, die nog een kans hebben op de eindze ge. koersten kalmer in het peloton. Zij namen rust na de slopende bergetap pes van de afgelopen dagen en lieten de overwinning aan een 'mindere*. De Zwitser Iwan Schmid profiteerde hiervan door in zijn woonplaats Solo- thurn als eerste over de streep te gaan. Hij versloeg in de sprint de Nieuwzeelander Bruce Biddle. die voor de tweede achtereenvolgende dag net naast de etappezege greep. Vrijdag wacht de renners een tijdrit van 23 kilometer, die zeer waarschijn lijk de beslissing zal brengen. Hennie Kuiper verwacht hierin de negen se conden achterstand op leider André Romero goed te kunnen maken. Het zou echter niet de eerste keer zijn in dit seizoen dat de wereldkampioen, die zo graag met een eerste plaats wil aanto nen de ware kampioen te zijn. in een tijdrit de overwinning verspeelt. José Pesarrodona. de Spanjaard die de ronde van Spanje won. staat ook deze keer op het lijstje kanshebbers. Met minder dan een minuut achterstand lijkt Pesarraodona in staat voor de tweede keer Kuiper dwars te zitten Mischien is Michel PoUentier nog ge vaarlijker. De Belg gaat er prat op eens Eddy Merckx in een race tegen de klok te hebben verslagen. Op de derde plaats in het klassement staat José Marins. Hij is een minder begaafde tijdrijder. maar Martins behaalde don derdag in de negende etappe een overwinning. De Portugees werd win naar van de bergprijs en het is veertig jaar geleden, dat een landgenoot dat presteerde De strijdlustigste renner was de Duitser Karl-Heinz Küster veertig kilometer solo reed. maar zon- TERNEUZEN' - De protestcommissie van de KNZB heeft het protest dat de vereniging Luctor heeft ingediend tegen de gang van zaken tijdens de waterpolowedstrijd Schelde-Luctor 23e minuut liet Surjak een gevaarlijke (ANP» DEN HAAC dar 13 juni kende winnaarisi. Van h eerste prijs gaat 1/ ste prijs van de Ic juni en het overige tijkelijk verdeeld en met de vijlde pr Het aantal deelnem bedroeg 773 173. du leg van ƒ3.173.502 prijzenbedrag van gen de drie winna. prijs elk bruto 94 5.974 winna f 62 ontvar 9 192 wlnnt krijgen De Jackpot luni is I3i Ito van zondag ZO 4/5 deel wordt ge ver de tweede tot r aan lotto no. 24 voor een bruto In- zorgden Van het f l 042.304 ontvan- irs van de tweede ■«12 Van de derde laars, du- elk bruto oor de vierde prijs ik bruto per kolom •oor de vijfde prijs elk per kolom ƒ47 ADVERTENTIE der succes. Schmid en Biddle namen de vluchtersrol van hem over en de Zwitser kon zijn supporters bij de aan komst laten juichen. De uitslag van de negende etappe van Lau sanne naar Soloturm is: 1 Schmid (Zwi) 133 km in 5.20.16: 2 Biddle (Nwz) op 2 sec 3 Lie ven Malfait (Bel) op 1.02: 4 Maertens (Bel) op 1 07; 5 Savary (Zwi) z t; 6 Van Roosbroeck 'Bell z.t7 Geert Malfait (Beli zt3 "van Helvoirt (Ned) z t: S Piet van Katwijk (Ned) zt.: 10 Demeyer 'Bel) zt; 16 Pijnen (Ned) zL: 22 Prinsen (Nedi zt; 28 Kuiper <Ned> zt.. 3! Pronk (Nedizt: 38Tabak (Nedizt. 44 Schuiten (Ned) zt Algemeen klassement: 1 Romero 'Frai 36.41.il: 2 Kuiper op 9 sec.: 3 Martms Pon op 22 sec; 4 Pollenuer 'Bel) op 1.03: 5 Pesar rodona (Spa) op 1 07; 6 Pronk op 1.20; 7 Maertens op 4.49: 3 Julien (Fra) op 6 29: 9 Thurau iWdl) op 3.01. 10 Heredia-MarUnez (Spa) op 11.24: 21 Tabak op 23.03; 22 Schui ten op 29.28; 25 Pijnen op 39.04; 27 Van Hel voirt op 44.57; 37 Prinsen op 52.16; 54 Van Katwijk op 1.13.40. toegewezen. Wat dat voor gevolgen heeft is nog niet bekend. Waarschijnlijk zal de wedstrijd moeten worden overgespeeld. Het kan misschien wel eens van grote invloed ajn op de titel, want beide ploegen lij- ken te gaan uitmaken wie Zeeuws kampioen wordt. In Breskens viel Luctor wat tegen We bswaar behaalden de Middelburgers een overwinning, maar Scheldestroom miste veel kansen, waaronder twee strafworpen. De thuisclub hield lang bet tempo vol. maar moest het tens lotte toch afleggen, waardoor Luctor fen wat ruim uitgevallen 5-1 overwin ning behaalde. In Goes was de return tussen Ganze en. Schelde. Door een aantal slordigheid jes van Scheldé had Ganze bij de eer ste rust een 3-0 voorsprong. Daarna herstelde het Terneuzense team zich en bij de tweede rust was de stand 3-3. Schelde ging goed door en scoorde zelfs bij een numerieke minderheid. Bij de laatste rust stond het 3-6 Joen Schelde in de laatste periode een 3-7 voorsprong nam. verslapte de con centratie wat en de thuisclub kreeg de kans om tot 5-7 in te lopen. Maar hel laatste woord was aan Schelde, dat de Eindstand op 5-8 bepaalde. Een ver diende zege voor Schelde. Hierdoor is de stand: Schelde 4 3 1 0 7 28-19 Luctor 4 3 0 1 6 30- 8 Ganze 3 0 12 1 11-29 Scheldestroom 3 0 0 3 2 9-22 Scheldestroom 2 punten in mindering wegens niet opkomen. voorzet neerdalen, die bij Dzajic te recht kwam. De linksbuiten van Bastia schoot echter tegen Dietz aan. Uitstel Het betekende allemaal slechts uitstel van executie. Na ruim een half uur was Bul jan de inleider van het tweede Joegoslavische doelpunt. De opnieuw MIDDELBURG - Nederlandse elf talspeler Wim Rijsbergen krijgt volgende week bij zijn trouwen een naar hem genoemd biggetje aange boden. Het beest behoort tot het 'elftal' dat in april op de dag van de interland Nederland-Belgiè op de boerderij van de manege- en pony club 'Middelburg' werd geboren. De elf biggetjes werden toen ver noemd naar de spelers van het Ne derlandse team. waarvan Wim Rijs bergen deel uit maakte. Als enige van het team ging de Feyenoord- speler in op het aanbod om een big getje over te nemen. Het dier wordt dan vermoedelijke door hem over gedragen aan een kinderboerderij. TERNEUZEN - Het pas vorig jaar geopende zwembad 'Plaatje in Axel zal het komende weekend het strijd toneel vormen voor de Zeeuwse zwem top die in het Fraaie Axelse bad zullen strijden voor de hoogste zwe- meer in Zeeland. De Zeeuwse kampioenschappen wor den dit jaar georganiseerd door de Terneuzense zwem- en poloclub De Schelde. Daardoor lijkt het wat vreemd dat de Terneuzense vereni ging gebruik moet maken van het Axelse bad in plaats van het Schelde- bad in Terneuzen. Het antwoord is even simpel. Het water van het Schel- debad in Terneuzen is nog altijd niet verwarmd en ondanks de zomerse temperaturen van de laatste weken is de temperatuur nog niet verder dan 19 graden, en derhalve voor het wed strijd compleet ongeschikt. Een euvel waar de Terneuzense zwem vereniging al lang mee te kampen heeft en waardoor men vorig jaar reeds naar Axel is uitgeweken met het wa- terpolotoemooi. omdat het water in het Axelse wel verwarmd is en daar door de voor de deelnemers aan de Zeeuwse titelstrijd de aangenmae temperatuur heeft van 24 graden on geacht de weersomstandigheden. De titelstrijd van het komende wee kend kent een zeer omvangrijk pro gramma dat in feite vanavond (vrijdag) reeds begint met de estaffetenummers. Zowel zaterdag als zondag staan er maar liefst 25 finales op het program ma. De spanning zal derhalve te snij den zijn omdat tijdens de plaatsings wedstrijden duidelijk is gebleken dat de Zeeuwse zwemtop in de breedte duidelijk aan het groeien is. Toch zal alle aandacht dit weekend weer uit gaan naar Jaap KeymeL De Stormvo gelzwemmer heeft zich voor maar liefst negen finales van tegenstanders als John de Lange, Rob Geervliet. Paul Meerman en Rob van de Velde. De lange Stormvogelzwemmer moet zaterdag al direct de spits afbijten op de 100 meter vlinderslag heren waarin hij Paul Meerman van Stormvogel en John de Lange als voornaamste tegen standers rkijgt. Het programma opent zaterdag toch met het nodige vuur werk want onmiddellijk daarna is het de beuert aan de dames voor de 200 meter vrije slag Scheldezwemsler Marjolein van de Neste heeft zich hier als snelste door de plaatsingswedstrijden geworsteld en start dan ook in baam vier. geflan keerd door clubgenote Karin Clem- minck en Paula Buijsse van Schelde stroom. terwijl Cora Solleveld. die ze ker niet onderschat mag worden, en Wilma Rozeboom. beiden van Storm vogel. nog verder naar de buitenkant van de banen zijn ingedeeld 100 meter vrije slag Een van de meest interessante num mers van deze kampioenschappen wordt ongetwijfeld de 100 meter vrije slag heren. Rob Geervliet van Luctor is verrassend als snelste uit de plaat- singswedslrijden'gekomen. Hij krijgt naast zich Rob van de Velde van Stormvogel en John de Lange van Luctor. Pas in baan twee start Jaap Kevmei aan. In hoeverre de plaat singswedstrijden maatgevend zijn geweest zal zaterdag blijken. Maar deze vier zwemmers moeten in staat zijn elkaar op te jagen naar een tijd onder de minuut en zelfs het Zeeuws record van 59.9 moet in Axel verbe terd kunnen worden. Voor dit laatste is er geen graadmeter omdat er in het Axelse bad nog te weinig wedstrijden zijn gezwommen zodat nog niet bekend is wat de moge lijkheden in dit bad zuilen zijn. John de Lange. Rob Geen-liet en Jaap Keymel treffen elkaar weer op de 200 meter rugslag heren en zo gaat dit drietal rustig door in vrijwel aife heren finales. Bij de dames is de variatie heel wat groter. Marjolein van de Neste is de favoriete voor de vrije slagnummers, terwijl Ivonne Klasen van de Bruinvis als fa voriete van start gaat op de schools lagnummers. Ai is over favorieten spreken moeilijk met zwemsters als Tanja Hamelink van de Schelde Lenie van Bodegom van Stormvogel en Netty Pladdet van de Braakman In de zelfde finale. Bij de heren doemt er op de langere vrije slagnummers nog een andere kandidaat op dan Jaap Keyme! of John de Lange. Op de 400 meter moet onder meer Pieter Polderman van Scheldestroom niet worden onder schat. Van doorslaggevende betekenis gaat dit weekend ongetwijfeld de conditie van de zwemmer en zwemsters zijn omdat velen in verschillende finales uitkomen waarvan sommigen dicht bij elkaar zijn. Ook als is de Zeeuwse titel strijd over twee dagen verspreid, het blijft voor de finalisten toch een op gave om iedere keer de concentratie en de kracht te kunnen opbrengen om tot het uiterste te gaan. ijc Zeeuwse kampioenschappen be ginnen zowel zaterdag als zondag om drie uur en op beide dagen wordt pre cies hetzelfde programma gezwom men met die verstande dat wat de he ren zaterdags zwemmen de andere dag door de dames wordt afgewerkt. Het belooft in het Axelse bad in ieder ge val een enorm spannend zwem wee kend te worden. De estafettenummers die vrijdagavond worden afgewerkt beginnen om half achL PEUGEOT 's-GRAVENPOLDER - Jan Raas nil 's-Gravenpolder gaat met de Raleigh-ploeg naar de Tour de France. Bij de onlangs bekendgemaakte ploeg voor de Ronde van Frankrijk ontbrak de naam van de Zeeuw, maar hij heeft inmiddels wel alle materiaal voor de Franse trip opgehaald. Maandagmid dag wordt de Tour-ploeg van Raleigh in het Turfschip te Breda officieel be kendgemaakt SKNWK VANAVOND TEGEN DEN BOSCH NIEUWERKERK - Vanavond (vrijdag) speelt de voetbalvereniging SN'KVVK uit Nieuwerkerk een wedstrijd tegen FC Den Bosch. Het duel wordt gehouden omdat SKNWK kampioen is geworden van de tweede klas B zaterdagafdelingsvoet- bal en bovendien de Schouwse beker heeft gewonnen. De wedstrijd tegen Den Bosch begint om 18.30 uur. NOTTINGHAaI - Zware regenval heeft ervoor gezorgd dat de partijen die donderdag tijdens het internationale tennistoernooi van Nottingham op het programma stonden, werden afgelast. Hei nieuwste nieuws heet SX5. De snelbrommer waarop je het helemaal maakt Gemaakt om te winnen. Vraag 't (Tour de France winnaar) Bernard Thevenel. Hollandse meisjes hebben de mooiste benen. Komt door 't fielsen zegt men. PEUGEOT Dealer VAN DEN DRIEST Gravenstraat 18 - Middelburg Verkrijgbaar bij: Bromfietshandel P. MELSE FA. JEREMIASSE ZOON Ganzepoortstraat 28 Goes Dealer WAGEMAKERS

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 17