Kleine kamermeerderheid voor matiging minimumloon Kamer heeft moeite met taak landelijke politiediensten IPZCX AKKOORD FOKKER GENERAL DYNAMICS OVER F-16-ORDER Protest Bonn na arrestatie grenswachten REGERING KAN MET MILJARD PRIJSCOMPENSA TIE AFKOPEN Sigarettenautomaten op hoog niveau Econoom centrale hoger personeel DONDERDAG 17 JUNI 1976 AMENDEMENTEN NEL BARENDREGT WEGGESTEMD bin nen-b uiten land (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG - De Tweede Kamer is zeer verdeeld over de vraag in hoeverre de minimumloontrekkers het komend halfjaar moe ten meedoen in de matiging van de inkomens. Dat bleek woens dag in de Tweede Kamer toen een wetswijziging van minister Boersma om de minimumlonen per 1 juli te matigen, ternauwer nood een meerderheid haalde. Ook bij het stemmen over enkele wijzigingsvoorstellen van de PvdA, die tot doel hadden de inko menspositie van de minimumloners veilig te stellen, bleek slechts een krappe meerderheid daar tegen. Volgens het voorstel van Boersma gaan de minimumlonen per 1 juli minder omhoog dan aanvankelijk gepland (2,7 procent tegen 5,4 pro cent). Op 1 januari 1977 krijgen deze mensen het verschil weer erbij. Het PvdA-kamerlid mevr. Nel Barendregt had enkele amendementen ingediend, die ertoe zouden leiden dat de mini mumloners per 1 januari niet alleen dat verschil er bij kregen, maar ook het bedrag dat zij gedurende de tweede helft van dit jaar minder krij gen. Volgens haar zouden anders de minimumloners dubbel matigen. Im mers, de minimumlonen zouden ook al minder stijgen omdat de gewone lo nen, waaraan zij gekoppeld zijn, min der stijgen. Minister Boersma had dinsdag al grote bezwaren tegen haar amendement naar voren gebracht. Hij zag vooral veel technische problemen. Nel Ba rendregt onderving die door woensda gochtend nog enkele veranderingen in haar amendement aan te brengen, waardoor de nabetalingsregeling be perkt werd tot enkele categorieën. Zo zou deze alleen gelden voor mensen die Poging Europese commissie weg te sturen mislukt STRAATSBURG (ANP) - De Britse conservatieven leden woensdag zoals te verwachten was. een smadelijke nederlaag in het Europese parlement met hun plan de Europese commissie, het dagelijks bestuur van de Europese Gemeenschappen, naar huis te sturen. Hun motie van afkeuring gericht tegen het Europese zuivelbeleid kreeg be halve de steun van de eigen fractie (17) slechts een "stem extra, die van de Schotse afgevaardigde mevrouw Winif red Ewing. Een socialistische ontwer presolutie over hetzelfde onderwerp, waarin de schul op de ministerraad werd geworpen, werd terugverwezen naar de landbouwcommissie van het parlement Middelbaar en hoger personeel tegen loonsverhoging UTRECHT (ANP) - De Raad van Over leg Middelbaar en Hoger Personeel (mhp) vindt het uitermate teleurstel lend dat het regeringsvoorstel met be trekking tot het arbeidsvoorwaarden beleid per 1 juli 1976 een loonsverho ging inhoudt. In een commentaar op de regerings voorstellen zegt de raad. dat voorrang moet worden gegeven aan het wegne men van de opwaartse druk op de prij zen. Volgens de raad is dat alleen mo gelijk, door de handhaving van de koopkracht niet te bewerkstelligen door bruto loonstijgingen maar alleen door lastenverlaging. Door de verlaging van de ziekenfond spremie te gebruiken om verloren ge- gane koopkracht te compenseren, ont staat er een breuk bij de verzekerings- grens. waardoor werknemers die net iets meer verdienen en die daardoor toch al voor extra lasten en een niet onbelangrijk eigen risico staan, een aanzienlijk lagere compensatie krijgen. De raad MHP handhaaft zijn stand punt. dat hij zal meewerken aan een bespreking van de loonstijging per 1 juli mits de koopkracht in stand wordt gehouden via belastingverlaging. op 1 januari 1977 bij dezelfde werkge ver zitten als in het voorgaand halfjaar. Ook voor de genieters van bepaalde sociale uitkeringen rdie aan het mini mumloon gekoppeld zijni waren spe ciale regelingen getroffen Het PvdA-kamerlid kwam minister Boersma nog meer tegemoet door hem de bevoegdheid te geven zelf de peil data vakt te stellen, waarop de nabeta lingsregeling gebaseerd zou moeten zijn. Bovendien kwam ze tegemoet aan de wens van de bewindsman door de nabetaling niet ineens op 1 januari te laten geschieden, doch gespreid over zes termijnen. Totaal zou met haar voorstel 350 miljoen gulden gemoeid zijn geweest Minister Boersma ging daarna min ol meer overstag Ook al hield hij zijn be zwaren tegen de amendementen, ze waren voor hem niet meer onoverko melijk. ,,De Kamer moet zelf maar oordelen zo zei hij. De Kamer deed dat. maar zeker niet naar de zin van de indienster van de amendementen De KVP'er Van der Gun verklaarde de tegenstand van de drie christen-democratische fractie.* door te stellen dat aannemen van de amendementen de matiging teniet zou doen. Eerder had Van der Gun daaren tegen gesteld, de indruk te hebben dat de minimumloners in het voorstel van Boersma meer dan evenredig zouden moeten matigen. Hij stelde toen dat men erg voorzichtig moet zijn met het vragen van offers van deze groep men sen Bij de stemming over de voorstellen van mevrouw Barendregt. bleken de drie christen-democratische fracties. WD. SGP. Boerenpartij en RKPN tegen te zijn. Het wijzigingsvoorstel dat de minimumloners per 1 januari schadeloos wilde stellen voor de hen opgelegde matiging werd verworpen met 68 tegen 63 stemmen. Een ongeveer even groot verschil ont stond even later toen het gehele voor- I ADVERTENTIE, stel van minister Boersma in stem ming kwam Dit voorstel werd aange nomen met de stemmen tegen van de PvdA. CPN PSP. PPR. Boerenpartij en de AR-leden Roolvtnk en Van Leeuwen Roolvink had zich eerde: al tegen de amendementen van de PvdA getoond, maar stemde desondanks tegen het complete wetsontwerp, dat hij overbodig vond. De wijziging van minister Boersma is namelijk een wij ziging van de Loonwet, die zes jaar ge leden werd ingediend door de toe nmalige minister Roolvink. In socialistische kringen was men zeer ontstemd over de houding van de con fessionele fracties. Men vindt daar. dat de beide AR-leden. als zij tegen het wetsontwerp waren, in elk geval voor de FvdA-amendemenlcA jmddeg moeten stemmen. In politiek Den Haag wordt de onverzettelijkheid van de confessionelen tegenover hel socia listische amendement gezien als een voorpostengevecht voor de grote strijd die volgende week in het par lement losbrandt. Dan bespreekt de Tweede Kamer de bezuinigingsplan nen en de plannen voor het econo misch beleid van het kabinet-Den Uyl. Kriebelig Minister Boersma wenst voor het de bat over de bezuinigingsplannen, vol gende week in de Tweede Kamer, een brede steun van het parlement, anders voorziet hij grote politieke moeilijkhe den In een televisie-interview zei de bewindsman woensdagavond dat de politieke spanning tussen de rege ringspartners door het verwerpen van het amendement-Barendregt zijn toe genomen. „De laatste weken heerst een hele merkwaardige kriebelige sfeer tussen de fracties. Men groeit uit el* kaar in plaats van naar elkaar toe", al dus Boersma Over kosten assemblage DEN HAAG - Fokker en General Dynamics hebben overeen stemming bereikt over de bouwkosten van het gevechtsvliegtuig F-16. Dinsdag heeft Fokker de minister van economische zaken ter goedkeuring de zgn. „pricing-agreement" voorgelegd, waarin de kosten zijn geregeld voor de assemblage van de toestellen. De overeenkomst heeft een waarde van bijna 570 miljoen gulden. De overeenkomst met Fokker is een (jn eerste aanleg 84 voor Nederland) van de die General Dynamics voor Noorwegen en Nederland bouwen, tot stand heeft weten te brengen. In de in België zullen de toestellen voor de komende maanden worden meer van Belgische en Deense luchtmachten zulke pricing-agreements verwacht worden gebouwd. i elders in Europa Het tweede-kamerlid Van Eisen (kvp). met Nederlandse e gevestigde industrieën. Nadat de laatste van deze overeen- .oorzitter i de komsten is bereikt, zal de Nederlandse mening toegedaan dat het F-16 project regering de definitieve overeenkomst met de Amerikaanse sluiten voor de levering van de F-16"s voor de Neder landse luchtmacht. Een woordvoerder van Fokker zei des gevraagd dat het bedoelde contract een tussentijdse overeenkomst is. Dit houdt in dat deze overeenkomst nog de nadere goedkeuring van de Neder landse regering en van de directie van Fokker behoeft Fokker verwacht geen enkel bezwaar van officiële zijde tegen de overeen komsten met General Dynamics. Wel zou de Nederlandse regering een vraagteken kunnen zetten bij het plan van Fokker om een derde van het werk in de Duitse fabrieken uit te voerden, aldus de woordvoerder In eerste instantie gaat het om het fa briceren van een gedeelte van de 350 vliegtuigen van dit type die Noorwe gen. Denemarken. België en Nederland samen bij General Dynamics hebben besteld. Nederland zal de vliegtuigen .•oor de Nedrlandsc industrie qua manjaren en qua compensatie in geld een succes zal worden. Hij heeft dot woensdagmiddag desgevraagd gezegd, nadat de tweede-kamercommissie voor defensie en voor economische zaken, minister Vredeling van defen sie en diens staatssecretaris Stemer- dink mondeling overleg hadden ge pleegd over het project, en met name over de wijze waarop de eigen indus trie kan profiteren van de bestelling. (Van onze correspondent) BONN - De Westduitse hondsregering heeft bij de DDR krachtig geprotes teerd tegen het feit dat twee van haar grenswachten sinds dinsdag in de DDR worden vastgehouden. Volgens minister van binnenlandse zaken Werner Maihofer staat het met een aan zekerheid grenzende waarschijn lijkheid vast. dat de twee grensbewa kers. die dinsdag een normale pa trouille liepen, in letterlijke zin naar DDR-gpbied zijn gesleept. De minister wees daarbij de beschuldigingen van het Oostduitse persbureau A DN als zou er sprake zijn van een „provoce rend binnendringen van bewapende krachten" van de hand. Regeringswoordvoerder Klaus Boel- ling verklaarde, dat hij geen enkele samenhang ziet tussen dit incident en het geval van de Oostduitse vluchte ling Werner Weinhold. Deze wordt er van verdacht bij zijn ontvluchtings poging uit de DDR. waar hij in het le ger diende, twee Oostduitse grens wachten te hebben gedood. De DDR heeft de Bondsregering om uitlever ing verzocht, maar dat is met een be roep op de wet door de procureur- generaal van het Oberlandesgericht in het Westduitse Hamm, geweigerd. De DDR heeft 100.000 mark uitgeloofd voor de uitlevering van Weinhold. Een van de twee Westduitse grens wachten die weiden gearresteerd, heeft woensdag voor de Oostduitse t v ge zegd dat hij zich op het moment van zijn arrestatie op Oostduits grondge bied bevond Zelfs een tabakshandelaar heejl het weieens moeilijk met de verkoop van sigaretten. Ook hij is zich er terdege van bewust, dat roken schadelijk voor de gezondheid is. Maar de man moet kunnen leren, elke dag moet brood op tafel wor den gebracht Daarom zal hij - hoe moeilijk het af en toe is - dagelijks pakjes met gezondheidsverniet i- gende inhoud over de toonbank moeten schuiven In Delft werd het een tabakshande laar echter te moede Na jaren van noeste arbeid kwam hij in de knoei met zijn geweien Het sloppen van de verkoop van sigaretten ging hem echter te ver Hij besloot het de klant aanzienlijk moeilijker te ma ken om aan zijn sigaretten te ko men Terwijl de klant verwoede po gingen in het werk stelt de gulden in de automaat te doen belanden, heeft deze alle gelegenheid om nog eens te overdenken of hij dal pakje sigaretten we! zal kopen Na slui tingstijd wordt het de koper echter beduidend makkelijker gemaakt De drie automaten zakken dan naar een lager niveau en bescher men daardoor levens de etalage. UIT SPANJE GEVLUCHTE NEDERLANDERS IN AMSTERDAM AMSTERDAM lANP» De vier Neder landers. die deze week op spectacu laire wijze via een zelf gegraven tun nel wisten te ontsnappen uit de ge vangenis in het Spaanse Cadiz, blij ken dinsdagavond In Nederland te zijn aangekomen. De vader van de 3(1- Jarige Marinus üeerendunk. die In t'denhout woont heeft dit woensda gavond meegedeeld. ..Mijn zoon is gisteravond met zijn drie kornuiten bij ons thuis gekomen zei hij. Woensdagochtend had het viertal de woning m Udenhout verlaten met de mededeling dat zij naar Amsterdam zouden gaan. Volgens de heer Beeren- donk sr hebben zijn zoon en de uit Arnhem afkomstige 31-jange Maurlt:. ten Broeke elkaar pas in de Spaanse gevangenis ontmoet Daar werden ook de twee broers Martin <25) en Edmrd '29) Raedeker uit Amsterdam opge sloten. Hoessein blijft bij aankoop Russisch verdedigingssysteem WENEN iL'PI/AFPi - Koning Hoessein van Jordanië heeft woensdag op een persconferentie gezegd dat hij klaar staat om een Russisch luchtverdedi gingssysteem te kopen. De Amerikaanse regering hoelt koning Hoessein gewaarschuwd dat Jordanië verscheidene tientallen miljoenen dol lars aan economische en mlliUdrc bij stand zal moeten derven, als hij besluit in ae Sowjet-Unie geïntegreerd lucht verdedigingsstelsel te bestellen. Dit ls woensdag van welingelichte zijde in Washington vernomen. De Jordaanse vorst die vandaag naar Moskou ver trekt. heeft vorig jaar in de Verenigde Staten een beginsel-akkoord gesloten voor de aanschaf van 14 luchtdoelra- ketbatterijen van het type Hawk. Deze transactie stuitte echter op bezwaren van zowel het Amerikaanse congres dat verstoring van het machtseven wicht in het Midden-Oosen vreest, als van koning Hoessein die bu nader in zien de kosten te hoog vond De Verenigde Staten hebben woensdag met Kenia een principe akkoord gesloten voor de levering van 12 supersonische gevechtsvliegtuigen van het type F-5 Volgens Amerikaanse zegslieden wil Washington met deze verkoop een tegenwicht bieden voorde levering van RussLsche Mig-21 aan Ke nia s buurlanden Oeganda en Somali UTRECHT (ANP) - „Door maatregelen in de sfeer van de loon- en inkomensbelasting die de overheid netto ongeveer een miljard gulden zouden kosten, kan de koopkracht worden ge handhaafd zonder dat er op 1 juli een prijscompensatie wordt gegeven. Bovendien kan de re gering dan een aantal van haar belangrijkste doelstellingen be reiken: een loonkostenstijging dit jaar van 8,5 a 9 procent, een prijsstijging die wellicht toch de 7.5 a 8 procent niet te boven gaat. Een betere uitgangspositie voor de economische ontwikke ling in 1977. terugdringing van de werkloosheid en een aanzet tot bezuinigingen in de over heidssfeer." De heer J. W. Verdonk. economisch me dewerker van de Nederlandse Centrale van Hoger Personeel, betoogt dit in het blad van de NCHP. Hij berekent het effect van het onge daan maken van de op 1 januari 1976 doorgevoerde belastingmaatregelen ivernoging schijventarieven vanaf de tweede schijf met één procent geen vol ledige inflatiecorrectie etc. i als de belas tingdruk bovendien nog extra zou wor den verlicht door het optrekken van de belastingvrije voet met 500 (in de vol gende 'belastingschijven" weer zo te neutraliseren dat inkomens boven de 40 000 daar geen voordeel van hebben i zouden de belastingopbrengsten vol gens de berekeningen van de heer Ver donk met 1,3 a 1.4 miljard verminde ren. Maar daar staat voor de overheid tegen over. datde ambtenarensalarissen door het niet doorgaan van de prijscompen satie i5 procent) minder zouden stijgen dan anders het geval zal zijn. A.l met al komt de heer Verdonk op een afkoop som" van circa 1 miljard, een prijs, die hem niet te hoog lijkt voor het verwezen lijken van de belangrijkste doelstellin gen van het kabinet. WALTMANS: „PROVINCIALE POLITIE STARTEN IN ZEELAND" Flinke zonnige perioden Weer in Europa Droog weer met flinke zonnige perioden. Meest matige wind uit noord tot noord oost. Maximumtemperaturen van 16 graden op de Wadden tot 20 graden in het zuidoosten van het land. STANDWEERSVERWACHTING Geleidelijk meer hogedruk-invloed Hierdoor vrij veel uren zon en een wat afnemende frisse zeewind. In de mid dag rond 20 graden zeewater 16 gra den Vooruitzichten: De koele noordelijke stroming neemt af. zodat de tempera tuur langzaam weer boven de 20 gra den kan komen. Overwegend zonnig en droog. Geleidelijk hogere temperaturen. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland. Voor vrijdag: Aantal uren zon: 5 tot 6: min. temp omstreeks 9 graden: max. temp. 19 graden, kans op een droge periode van minstens 12 uur. 95 procent: kans op een geheel droog etmaal: 80 procent. Aantal uren zon: 6 tot 16: min. temp. omstreeks 10 graden: max. temp. om streeks 20 graden, kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 pro cent; kans op een geheel droog etmaal: 80 procent N.B. Voor de temperaturen geldt voor vrijdag een marge van 2 graden en voor zaterdag een marge i-an 3 graden rond de opgeheven waarden. Aberdeen zwaar bewolkt 16 graden Athene onbewolkt 27 graden Barcelona onbewolkt 27 graden Berlijn onweer17 graden Bordeaux onbewolkt .32 graden Brussel licht bewolkt 20 graden Frankfort zwaar bewolkt 20 graden Genève zwaar bewolkt 26 graden Helsinki regenbui 18 graden Innsbrück regen Kopenhagen licht bewolkt Locamp half bewolkt Londen regen Luxemburg onbewolkt Madrid zwaar bewolkt Malaga licht bewolkt Mallorca onbewolkt Munchen half bewolkt Nice zwaar bewolkt Oslo licht bewolkt 24 graden 20 graden 29 graden 18 graden 21 graden 31 graden 27 graden 31 graden 18 graden 23 graden 26 graden 22 graden 26 graden 27 graden 18 graden 18 graden Zurich geheel bewolkt 21 graden Casa Blanca zwaar bewolkt 23 graden Istanboel onbewolkt 24 graden Las Palmas onbewolkt 24 graden ZON EN .MAAN Zon op 04.19 onder 21.03 Maan op 00 00 onder 1140 Parijs regen Rome onbewolkt Split zwaar bewolkt Stockholm onbewolkt Wenen half bewolkt DEN HAAG (ANP) - De PvdA- fractie in de tweede kamer meent dat het aantal lande lijke politiediensten sterk moet worden beperkt. „Wij zijn be reid akkoord te gaan met de instelling van landelijke dien sten. als de noodzaak daartoe duidelijk is aangetoond., aldus de PvdA-woordvoerder Stoffe- len donderdag in de kamer tij dens het debat over de nota over de herziening van de poli tiewet. De socialisten vinden dat precies in de wet moet komen te staan welke lande lijke politiediensten er moeten zijn. Zij zijn bang, dat er anders een wild groei van deze diensten ontstaat die moeilijk op democratische wijze te controleren vallen. Wel is de PvdA- fractie van mening, dat een beperkt aantal landelijke diensten niet kan worden gemist. Waltmans ippr> sloot zich bij Stoffelen aan Ook de anti-revolutionair Schakel unede namens kvp en chui sprak zijn reserves uit over de landelijke dien sten. Volgens hem loopt het systeem van één politiekorps, zoals de minister van justitie en binnenlandse zaken dat nu voorstellen, het gevaar dan toch weer tweeledig te worden, met alle na delen die nu juist ondervangen gaan worden. We moeten ervoor oppassen de politie niet te veel in delen te hak ken. aldus Schakel over de misdaadbe strijding Volgens hem dient de bekendheid met lokale zeden en gewoonten nog een be langrijke rol te spelen. De anti revolutionair was het met Stoffelen eens dat bijvoorbeeld een landelijk re cherche team geen algemene opspo ringsbevoegdheid moet krijgen, maar een beperkte. Ook was Schakel van mening dat voorzover er behoefte bestaat aan lan delijke diensten, die in de wet opge nomen moeten worden. De minister Van Agt en de Gaay Fortman vinden, dat het huidige sys teem van gemeente- en rijkspolitie vervangen moet worden door een sys teem met provinciale politie, aange vuld met gespecialiseerde landelijke politiediensten, zoals de centrale re cherche informatiedienst. Die provin ciale politie zou wat het werkgebied betreft moeten samenvallen niet de provincies nieuwe stijl. De meerder heid van de kamer heeft met deze om vorming in zijn algemeenheid weinig moeite Koning (vvd) bleef erbij dat één na tionale politie de voorkeur verdient, maar de oplossing die de bewindslie den voorstellen is er voor hem toch een waarmee te werken valt. Niette min vroeg de liberaal zich af, of het idee van de nationale politie niet als overgangsmaatregel kan worden ge hanteerd. De omvorming van de poli tie zal immers vermoedelijk niet vol tooid zijn voor 1986. mede omdat zij DEN HAAG - Na de beliandeling van de Herziening Politiewet maakt minis ter Van Agt. die na een korte ziekte weer aanwezig was. met zijn papieren en met zijn glas melk. ruim baan voor minister Boersma Links minister De Gaay Fortman van Binnelandse Za ken: rechts Prof J. M. Polak, regerings-commissaris voor de herzie ning van de- politiewet. Zeeland Waltmans ippri stlde in dit verband voor alvast experimenten te starten met provinciale politie in Zeeland en Friesland. Dit. omdat dit volgens de plannen van minister De Gaay Fort man met de reorganisatie provincies zijn. die bij de reorganisatie vrijwel on gewijzigd zullen blijven. Schakel zag meer in een grotere samenwerking tus sen de gemeentelijke korpsen, zoals art. 30 van de huidige politiewet dat mogelijk maak*. Voor Inkamp id "66) is een tussenfase nauwelijks aanvaard baar. omdat dit teveel onzekerheid voor de betrokkenen met zich meeb rengt. De meeste fracties accepteren dat de gezagsbevoegdheid over de politie ver deeld blijft over de minister van justi tie voorzover het de opsporing van strafbare feiten betreft, en de minister van binnelandse zaken voor wat be treft de handhaving van de openbare orde. Koning en Abma <sgp> legden er de nadruk op. dat vooral de bevoegd heden van de minister van justitie niet mogen worden uitgehold. De steeds toenemende criminaliteit geeft daar voor geen enkele aanleiding, zo vonden zij. Stoffelen. Waltmans en Van het Schip :cpn> meende dat de gezagslijnen vooral dienen te lopen via de algemeen bestuurlijke autoriteiten, zoals de commissaris van de koningin. Die zal zich overigens als hoofd in de nieuwe politiestructuur voortdurend moeten verstaan met de burgemees ters. die hun functie als hoofd van de gemeentelijke politie gaan verliezen. Directie: F van de Velde. K. Scherphuis en W. F de Pagier. Hoofdredacteur: G. A de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M. P. Dieleman en C. van der BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60, lel. (01184) 15144, Middelburg: Markt 51. tel. (01180) 27651. Goes: Grote Markt 2. tel. (01100) 16140. Terneuzen: Nieuwstraat 22. tel. (01150) 4457. Hulst: Steenstraat 6. tel. 101140) 4058. In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur: (01184) 15144. Telefoonnummers buiten kan- Advertentie-afdeling (01186)1584 s Zaterdags (01184) 15144 van 9.00-11.30 uur. Redactie: (01184) 14796. Voor klachten bezorging op za terdag: de plaatselijke kantoren van 9.00-11.30 uur Expeditie: (01183) 63533. Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144 Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen per kwartaal 37.75: franco per post I 42.-: per maand 12.75; losse nummers 0.50 finclusief 4 pet. btw). Advertentietarieven: 77 cent per mm; minimumprijs per advertentie 11.55: ingezon den mededelingen 2' ix tarief. Voor brieven bureau van dit blad 2.50 meer. Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00, Provinciale Zeeuwse Courant. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3